50 išskirtinių vestuvių šukuosenų trumpiems plaukams

Kalbant apie tai, kaip atrodote savo didžiąją dieną, išsiskiria trys dalykai – jūsų suknelė, makiažas ir plaukai. Tradicinė nuotaka nuosekliai vaizduojama su susilpnėjusiu šinjonu pakaušyje arba įmantriai susukta bandele, iš kurios liejasi jos šydas. Tačiau šiuolaikinės moterys viską keičia ir įrodo, kad vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams yra tokios pat geros, jei ne net geresnės. Štai keletas idėjų!

1. Saldžios vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Vienas iš būdų, kaip vestuvių dieną pasipuošti trumpais plaukais, yra dėvėti įvairių tipų plaukų aksesuarus. Gėlių vainikėliai buvo labai populiarūs per pastaruosius kelerius metus. Priderinkite savo nuotakos puokštę ir vietą.

saldžios vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

2. Asimetriškas trumpas Bobas

Kalbant apie tendencijas, neįmanoma nepaminėti bobų. Akivaizdu, kad jie šį sezoną tapo šukuosenos populiarumu. Papuoškite savo nuostabiu natūraliu vainiku, pagamintu iš gėlių, šakelių ir uogų.

asimetriškos trumpų bobų vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

3. Vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams su garbanotais kirpčiukais

Kita svarbi tendencija, kurią pastaruoju metu matėme visur, yra garbanoti kirpčiukai. Juos ištraukti šiek tiek sunkiau. Todėl geriau palikite tai savo stilistui, juolab kad tai jūsų vestuvių diena.

garbanotieji kirpčiukai vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

4. Princesės vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Kas nenori atrodyti kaip princesė savo didžiąją dieną? Laimei, jūs galite pasiekti šią išvaizdą su minimaliomis pastangomis, jei pasirinksite šį gražų plaukų puošmeną, kurios forma yra karūna. Šviesk!

princesės vestuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

5. Laisvos Bobo vestuvių šukuosenos

Jei norite savo vestuvėms paprastos, bet elegantiškos šukuosenos, tai puikus būdas. Puikus dalykas yra tai, kad jūs netgi galite tai padaryti patys namuose ir pertvarkyti, kai didžioji diena praeina.

laisvos bob vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

6. Vintažinės vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Įkvėpimas gali ateiti iš visur, įskaitant mėgstamą mados ir stiliaus dešimtmetį. Šį ilgą „Pixie“ šukuoseną įkvėpė riaumojantys 20 -tieji metai ir gelio ritės, kurias dėvėjo tokios kaip Josephine Baker.

senovinės vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

7. Romantiškos pavasario vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Niekas nesako pavasario geriau nei dideli žydintys bijūnai, visur skleidžiantys savo kvepalus. Be to, niekas nepasako pavasario vestuvių geriau nei dėvėti karūną, pagamintą iš minėtų bijūnų.

romantiškos pavasario vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

8. „Couture“ vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Tai nuotaka iš „Viktor and Rolf 2019“ pavasario kolekcijos. Dailios suknelės linijos prieštarauja 90 -ųjų ir 2000 -ųjų puošmenoms ir puošnumams. Suknelė turi minimalistinį apvalkalą ir labai puoštą liemenį, kuris primena pavasario vestuves, visas baltas.

Viktoras ir Rolfas 2019 m. pavasario nuotakos be petnešėlių mylimojo iškirptė

Šaltinis

9. Retro vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šis ilgas kirpimas puikiai tinka retro vestuvėms, jei tai visada buvo jūsų svajonė. Atrodo, kad nėriniuota suknelė su uždengtomis ir tekančiomis rankovėmis buvo paimta tiesiai iš 1920 -ųjų, kaip ir sunkus ir nukaręs šydas.

retro vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

10. Vestuvių šukuosena su šydu

Kalbant apie šydus, jums nereikia dėvėti ilgų, jei jų nemėgstate. Čia yra „pinup“ alternatyva. Tai paukščių narvelio šydas su plunksnų ir perlų galvos juosta. Tai puikiai papildo nuotakos platinos plaukų spalvą.

dramblio kaulo paukščių narvelio šydo vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

11. Anne Hathaway

Aktorė Anne Hathaway yra viena iš daugelio įžymybių, kurios savo keliais vaikščiojo trumpais plaukais. Tai ji pagal savo individualią Valentino vestuvinę suknelę, jos mėgstamiausia dizainerė. Ji taip pat dėvėjo nėriniuotą ir labai senovinį galvos apdangalą.

anne hathaway valentino vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

12. Viktorija Bekhema

Tuo metu, kai jie susituokė praėjusio amžiaus dešimtajame dešimtmetyje, Beckhamai tikrai buvo laikomi tikra karališkąja Britanijos šeima. Galbūt todėl nuotaka Viktorija pasirinko nešioti šią auksinę karūną ant galvos. Jos suknelė – Vera Wang.

Viktorijos Bekhemo vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

13. Paplūdimio vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Pasakiškas pikselių kirpimas gali labai padėti net vestuvėms paplūdimyje. Galite dėvėti teatrinį šinjoną ar net žavumą, kuris padės jūsų išvaizdai pridėti picos ir netgi neleis plaukams patekti į jūrą.

paplūdimio vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

14. Kristen Dunst

Niekada negalite suklysti su galvos apdangalu, pagamintu iš aukso, deimantų ir perlų. Tai faktas. Be to, pridėjus subtilių ir spalvingų gėlių, šis išskirtinis šinjonas išryškins jūsų natūralų grožį.

kirsten dunst vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

15. Elegantiškos vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Vintažinės garbanos dabar yra elegancijos įsikūnijimas. Anksčiau jie buvo kasdienis daugelio moterų, kurios galėjo atlikti šią šukuoseną užsimerkusios, įvaizdis. Tačiau šiandien jis skirtas ypatingoms progoms.

elegantiška vestuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

16. Vestuvinės šukuosenos trumpiems plaukams su skaistalais

Tai paukščių narvelio šydo ir skaistalo derinys. Paukščių narvelio šydas apačioje yra kryžminio rašto, o skaistalai – plonas organzos sluoksnis, esantis viršuje. Skaistalai vis dar yra dažna vestuvių tradicija.

skaistalai šydas vestuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

17. Gėlių vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Jei norite, kad jūsų plaukuose būtų viena gėlė, o ne visa karūna, pabandykite pasirinkti tą, kuri atitiktų jūsų spynų spalvą, kad būtų tęstinumas. Štai dar vienas patarimas – rinkitės tą, kuris kvepia puikiai, ypač jei gėlė yra šalia jūsų veido.

gėlių vestuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

18. Sodo vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Vestuvės sode per pastaruosius kelerius metus tapo didžiuliu hitu, nes žmonės vis labiau tolsta nuo tradicijų tvankumo. Tai taip pat reiškia, kad jūsų suknelė, plaukai ir makiažas taip pat gali būti šiek tiek laisvesni ir patogesni.

Gėlių karūnos juostelės nuotaka trumpų plaukų stiliaus vestuvių grakštus atsipalaidavęs vasaros sodo vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

19. 1930 -ųjų vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Nukreipti gražius 30 -uosius niekada nebuvo taip paprasta, kaip su nuostabia deko galva. Išbandykite metalinį deimantinį dygsnį, elegantiškai apsirengiantį kaktą. Palikite auskarus ir atkreipkite dėmesį į galvos apdangalą.

1930 -ųjų derliaus „Pixie“ kirpimo trumpos vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

20. Vestuvių šukuosena su plunksnų žavesiu

Fascinatoriai būna įvairių formų ir dydžių. Vienintelė žavesio riba yra jūsų pačių vaizduotė. Į dizainą galite įtraukti elementus, kurie jums patinka, kurie jus įkvepia ar kurie jums buvo reikšmingi daugelį metų.

plunksnų žavinga vestuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

21. Vestuvių šukuosena su metaline galvos juosta

Jei tikros plunksnos kepurėje ar žavesys šiuo klausimu jums netinka, visada galite išbandyti metalinę versiją. Tai labai paprasta galvos juosta, papuošta trimis auksinėmis metalinėmis plunksnomis, kurios pavogs visą dėmesį.

metalinės plunksnos vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

22. Dramatiškos vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Kai kurios nuotakos renkasi paprastas vestuvines sukneles. Jei taip yra ir jūsų atveju, tuomet žaidimą galite pakelti galvos lygyje, pasipiktinę „pixie“ kirpimu ir demonstracine galvos juosta su deimantais ir cirkoniais.

vestuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

23. Auksinės vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Kadangi jūs negalite daug nuveikti formuojant plaukus, kai jie tokie trumpi, viskas priklauso nuo aksesuarų, kuriuos dėvite didžiąją dieną. Nebijokite sustiprinti savo žaidimo ir išeiti iš visų jėgų. Šią dieną tu būsi princesė.

Auksinių vestuvių galvos apdangalo vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

24. Garbanotos vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Jūs žinote, ką jie sako. Garbanoti plaukai? Nesirūpink! Naudokite naujoviškų „Bobby“ kaiščių, tokių kaip auksinės gėlės ar kamanės, rinkinį, kad su juo kontrastuotumėte ir leistumėte gamtai pasirūpinti likusiu. Jūsų natūralus grožis spindės!

garbanotos vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

25. Pixie vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Paprastą kirpimą galima paryškinti naudojant tinkamą galvos apdangalą, tokį kaip šis trijų pakopų perlamutras, fantastišką makiažą ir, žinoma, puikią auskarų porą. Priderinkite juos prie savo suknelės ir puokštės.

Pixie vestuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

26. Ekstremalios „Pixie Cut“ vestuvių šukuosenos

Jei manote, kad aukščiau iškirptas pikselis yra pasivaikščiojimas parke, kaip apie kraštutinį? Susipažinkite su minimaliu „pixie“ kirpimu, kuris tikrai pavers jūsų didžiąją dieną nepamirštama. Pasipuoškite nuostabia gėlių karūna.

ekstremalios pikselių kirpimo vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

27. Gražios vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Būkite kūrybingi, kai reikia dėvėti gėles plaukuose. Negalima jų nešioti tik kaip karūną ar priekyje. Tai pavyzdys, kaip galite naudoti gėles gale, ten, kur šydas pradeda kaskaduoti.

gražios vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

28. 1940 -ųjų vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Štai dar vienas dešimtmetis, iš kurio galite pasisemti įkvėpimo savo vestuvių dieną. 1940 -ieji buvo nerami era visiems, tačiau tai nereiškia, kad moterys vis dar nesistengė atrodyti taip gražiai, kaip galėjo būti.

retro vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

29. Bohemijos vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Kartais mažiau iš tikrųjų yra daugiau, priklausomai nuo plaukų aksesuaro, kurį planuojate dėvėti. Paprasta bohemiška metalinė gėlių vainikėlis, imituojantis kūdikio kvėpavimo žiedus, puikiai tinka.

vestuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

30. Perlų vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Ar yra brangesnis akmuo, elegantiškesnis už perlą? Jie puikiai tinka vestuvėms dėl savo spalvos ir gražaus blizgesio. Tačiau čia yra triukas. Vietoj papuošalų plaukuose naudokite perlus.

perlų vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

31. Žiemos vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Žiemos vestuvių gėlių vainikas turi būti pagamintas iš augalų ir žiedų, kurie atspindi tuokimosi sezoną. Atkreipkite dėmesį į spalvas ir tekstūras, jei norite perteikti teisingą pranešimą ir likti prie temos.

žiemos vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

32. Subtilios vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Štai dar viena šukuosena, kurią galite nusivilkti namuose patys. Arba, dar geriau, palikite tai padaryti vienai iš savo pamergių. Juk tai diena, kai turi būti lepinama aukščiau visko. Bet kokiu atveju tai yra tikras biudžeto taupymas.

vestuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

33. Plunksninės vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Plunksninis iš tikrųjų čia yra pagrindinis žodis. Tiek šukuosenos, tiek kirpimas, tiek galvos apdangalai yra temos. Šukuosena yra labai lengva ir daugiasluoksnė, o aksesuaras iš tikrųjų turi tikrą plunksną su stilizuotomis šakelėmis.

plunksninės vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

34. Klasikinės vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Štai pavyzdys, kaip labai tradicinė nuotaka su trumpais plaukais formuotų plaukus taip, kaip didžiąją dieną. Tai yra mylimųjų blondinių garbanų rinkinys, pritvirtintas iš vienos pusės arba abiejų pusių su dideliu ir teatrališku šukuosena.

vestuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

35. Nuostabios vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Plaukams tinkamų gėlių pasirinkimas yra svarbesnis, nei manote. Galite susigundyti pereiti už borto. Tačiau, jei jūsų plaukai to neleidžia arba jūsų kirpėjas pataria to nedaryti, išbandykite minimalistinį požiūrį.

vestuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

36. Brandžios vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Niekas nesako elegancijos ir išskirtinumo, kaip tobuli plaukai ir makiažas jūsų didžiąją dieną. Štai patarimas – prieš kelias savaites išbandykite kelias versijas, kad pamatytumėte, kaip jos tinka ir kuri jums labiausiai patinka. Nepalikite to tikrai dienai!

klasikinės vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

37. Vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams su karūna

Sportinė karūninė pynė yra paprastas būdas papuošti plaukus nepridedant išorinių priedų. Be to, jei pradėsite praktikuoti gerokai anksčiau, galite net išmokti tai padaryti ir patikslinti šią šukuoseną, sutaupydami šiek tiek centų.

vainiko pynė vestuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

38. Levandų vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Nereikia nė sakyti, kad netradicinės spalvos yra pagrindinė šių metų plaukų tendencija. Todėl kodėl gi nevilkėti jos ir savo vestuvėse? Tai pudrinis, šaltas violetinės spalvos violetinis atspalvis su žuvies uodegos pynė ir kūdikio kvėpavimo šakelėmis.

Pintos levandų plaukų nuotakos vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

39. Klasikinės Bobo vestuvių šukuosenos

Šviesūs plaukai taip pat yra pagrindinė šių metų tendencija. Visas pasaulis sujungė rankas ir tiesintuvus, kad atsisveikintų su garbanomis, kai žiūrėjome „Instagram“, raudoni kilimai ir kilimo ir tūpimo takai aplink.

bob vestuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

40. Vestuvių šukuosena su ilgais kirpčiukais

Ar prisimenate tokio tipo kirpčiukus iš 2000 -ųjų pradžios? Paprastai jie buvo su vidutiniu kirpimu, kurį naudojote per vidurį. Sruogelės, uždengiančios jūsų veidą iš abiejų pusių, buvo jūsų ilgi kirpčiukai.

vestuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

41. Puikios vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Palikite tai savo stilistei, jei savo vestuvių dieną siekiate tokio plaukų tobulumo lygio. Tai A formos bobas su pintiniais kirpčiukais priekyje, pūstas nugara ir nėriniuota galvos juosta.

tobula vestuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

42. Paskirties vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Jei planuojate vestuves toli nuo namų tokiose vietose kaip Italija, Ispanija, Havajai ar Ibiza, nėra nieko geresnio už paprastą suknelę ir puikią gėlių vainiką, pagamintą iš vietinių ekologiškų žiedų.

Bohemiškos vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

43. Vasaros vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Kitas puikus patarimas planuojant vestuves yra atsižvelgti į tokius dalykus kaip sezonas ir vieta ir įtraukti juos į savo išvaizdą. Tokiu būdu jūs tikrai susimaišysite ir priklausysite. Vasaros rožės visur? Tada vasaros rožės plaukuose!

sodo vestuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

44. Rožinės vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Rožinė, ko gero, yra pati moteriškiausia spalva, ir ji puikiai dera su viena diena, kai esate puiki moteris. Suderinkite abi sąvokas, dažydami plaukus rožine spalva ir užsidėdami didelę gėlių galvos juostelę.

rožinės vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

45. Vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams su kūginiu išblukimu

Mes gyvename epochoje, kai moterys siekia kiek įmanoma suteikti daugiau galimybių. Tai reiškia, kad ilgi plaukai nebeturi tokio statuso, kokį turėjo anksčiau. Eikite į kūgio išblukimą, jei jis atspindi tai, kas iš tikrųjų esate.

skutimosi vestuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

46. ​​Vestuvinės šukuosenos su aukso folijos lapu

Štai tendencija, kuri prieš keletą sezonų pasirodė antraštėse, bet kurią vis dar galite dėvėti, nes ji atrodo fantastiškai kaip vestuvių stilius. Tai auksinė folija, uždėta tiesiai ant plaukų sruogų, kad atrodytumėte spalvingiau ir prabangiau.

auksinės folijos lapų vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

47. Vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams su kirpčiukais

Pasak stilistų, idealus kirpčiukų ilgis pasiekiamas, kai jie pasiekia tą vietą tarp jūsų vokų ir antakių. Pasitarkite su savo stilistu, kokio tipo kirpčiukai jums labiausiai tiktų.

kirpčiukai vestuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

48. Vestuvių šukuosena su sudėtinėmis skrybėlėmis

Iki šiol matėme tradicinius šydus, paukščių narvų šydus, skaistalus ir žavius. Dabar atėjo laikas sudėti skrybėlę. Pavyzdžiui, tai yra sidabrinė viela, rožių klubai ir didelė rožė, žydinti viršuje.

sudėtinė rožių skrybėlė ... su erškėtuogių vestuvių šukuosenomis trumpiems plaukams

Šaltinis

49. Koralų vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Jei turite paplūdimio vestuvių temą, galite ieškoti tikrų koralų aksesuarų arba pasirinkti šį išskirtinį metalinį koralų galvos apdangalą, nusagstytą kalnų krištolu. Jis turi nuostabų art deco vaizdą!

koralų vestuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

50. Mielos vestuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Būkite paprasti ir mieli naudodami specialiai sukurtą plaukų aksesuarą, vaizduojantį gėles ir šakeles. Galų gale, tai yra tradicija, ir atrodo, kad nuotakos netrukus nenorės jos paleisti!

vestuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

Išvada

Nors atrodyti šiek tiek sudėtinga suformuoti trumpus plaukus tokiu svarbiu atveju, kaip matėme, yra daug vestuvių šukuosenų trumpiems plaukams. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai šiek tiek ištirti, aptarti savo galimybes su savo stilistu ir panaudoti savo kūrybiškumą, kai kalbama apie priedus ir galvos apdangalus. Praneškite mums komentaruose, kuri idėja jums patiko labiausiai!