50 nuotakos šukuosenų kiekvienoms vestuvėms

Kalbant apie pamergių šukuosenas, reikia daug pagalvoti. Visų pirma, yra biudžeto idėja, kurią niekada nėra lengva iškelti, tada yra patys stiliai ir, galiausiai, mintis, kad jūsų vestuvių vakarėlyje reikia įtikti visiems. Atminkite, kad tai, kas vienam gali atrodyti visiškai tinkama, kitam gali pasirodyti beviltiška.

Turėdami tai omenyje ir patys buvę ir nuotakos, ir pamergės, nusprendėme jums padėti ir sudaryti 50 nuostabių pamergių šukuosenų sąrašą kiekvienoms vestuvėms, nuotakoms ir pamergėms. Slinkite į apačią, kad pamatytumėte mūsų pasirinkimus.

1. Nuotakos šukuosenos trumpiems plaukams

Pradėkime nuo labai romantiškos pamergės šukuosenos trumpiems ir vidutiniams plaukams. Viskas, ką jums reikia padaryti, kad nukopijuotumėte šią išvaizdą, yra naudoti savo garbanojimo geležį, kad sukurtumėte laisvas paplūdimio bangas ir pagražintumėte abi pintines auksinėmis gėlėmis.

pamergių šukuosena mieli trumpi plaukai

Šaltinis

2. Netvarkingas Šignonas

Ši šukuosena yra puikus šinjono elegancijos ir pažinimo eiti į savo geriausio draugo vestuves kaip pamergę derinys. Tai labai netvarkinga maža bandelė, kuri puikiai tiks, jei suporuosite ją su ilgais auskarais.

pamergių šukuosena

Šaltinis

3. Retro pamergių šukuosenos

Tai negali būti paprasčiau nei šis. Todėl jūs galite lengvai pasirinkti šią šukuoseną, jei turite biudžetą, o jūsų pamergės turi mokėti už savo plaukus ir makiažą. Pasiūlykite jiems, kad ši šukuosena yra ta, su kuria sutiktumėte.

pamergių šukuosenų bandelė

Šaltinis

4. Nuotakos šukuosenos su prailginimais

Jei norite, kad visos jūsų pamergės turėtų ilgus plaukus, galite tiesiog paprašyti, kad jos priaugintų plaukus. Tai sakant, tada galite pasirinkti šią nuostabią netvarkingą žuvies uodegos pynę, kuri puikiai tinka su suknelėmis be petnešėlių.

nešvarių šviesių plaukų priauginimo pamergių šukuosenos

Šaltinis

5. Nuotakos šukuosenos su aksesuarais

Štai dar vienas triukas, kai jūs ar jūsų pamergės turi biudžetą ir nenorite švaistyti daugiau pinigų kirpykloje. Suriškite plaukus į paprastą bandelę ir papuoškite juos plaukų aksesuarais, kad atrodytumėte profesionaliai.

pamergių šukuosenos plaukų aksesuarai

Šaltinis

6. Bridesmaids šukuosena su šviežiomis gėlėmis

Nors juos ištraukti yra šiek tiek sudėtingiau, nes jie ilgai neišliks švieži, verta išbandyti natūralias gėles. Galite ieškoti „pasidaryk pats“ sprendimo ir pasigaminti gėlių vainiką iš rožių ar lelijų.

pamergės šukuosenos šviežios rožinės rožės

Šaltinis

7. „Blake Lively“

Blake Lively yra mūsų amžinas įkvėpimas, kai kalbama apie plaukus. Jos nuostabios blondinės spynos atrodo pasakiškai, nesvarbu, kokią šukuoseną ji bando. Nukopijuokite šią išvaizdą, pagamintą iš paprastos pynės ir laisvos bandelės.

blake linksmų pamergių šukuosenos

Šaltinis

8. Sukimasis

Tiesą sakant, šį sudėtingą pynimo sūkurį lengviau ištraukti, nei manote. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai panaudoti savo garbanojimo geležį, kad sukurtumėte garbanas, o tada pritvirtinkite jas sauja bobby smeigtukų ir šiek tiek plaukų lako.

romantiškos pamergių šukuosenos

Šaltinis

9. Paprastos pamergių šukuosenos

Jei jums patinka ši šukuosena, yra labai paprastas būdas ją ištraukti. Jums reikės elastingos plaukų juostos. Pradėkite nuo patarimų ir sukite juos aplink plaukų juostą vertikaliai, kol pasieksite galvos lygį.

pamergės šukuosena

Šaltinis

10. Prašmatni bandelė

Ne visos pamergių šukuosenos, kuriose yra bandelė, turi būti pakaušyje. Kodėl nepabandžius šios šoninės bandelės, ypač jei turite suknelę iš vieno peties? Tai suteiks labai reikalingą pusiausvyrą ir pusiausvyrą visai jūsų išvaizdai.

prašmatnios bandelių pamergių šukuosenos

Šaltinis

11. Sumaišykite ir suderinkite

Čia yra dviejų aukščiau aprašytų pamergių šukuosenų derinys. Jūs turite paprastą šukuoseną, kurią galite gauti naudodami elastingą plaukų juostą ir keletą gražių, baltų gėlių.

pamergių šukuosena

Šaltinis

12. „The Twisted Updo“

Vestuvės yra susijusios su romantika ir meile, ir mes tikime, kad jūsų nuotakos šukuosena turėtų tai atspindėti. Tai puikus susuktas papuošalas, kuris puikiai derės su šifono ar šilko suknele vasarą.

pamergių šukuosenos susuktos šukuosenos

Šaltinis

13. Mėlynos pamergės šukuosenos

Ne visos vestuvės yra tradicinės. Kai kurie yra netradiciniai ir linksmi. O ar žinote, kas geriausiai tinka unikalioms vestuvėms? Netradicinės plaukų spalvos. Pasirinkite šį pilkšvai mėlyną atspalvį, kuris vakarėliui suteiks šiek tiek džiazo.

mėlynų plaukų pamergių šukuosena

Šaltinis

14. Auksiniai laurai

Vienas iš būdų, kaip jūs, nuotaka, galite paryškinti savo pamerges, yra tai, kad jos dėvi puikius plaukų gabalus, tokius kaip ši graži karūna, pagaminta iš auksinių laurų. Įsitikinkite, kad medžiaga yra tekstilė, kad moterys galėtų ją dėvėti visą dieną.

pamergių šukuosena

Šaltinis

15. Bandelė ir karūna

Nors tai skamba kaip tipiška anglų užeiga, tai iš tikrųjų yra pamergės šukuosena. Jį sudaro ši didelė bandelė ant galvos, kurią galite sukonstruoti naudodami plaukų spurgą, kurią riboja pynė.

pamergių šukuosena

Šaltinis

16. Violetinės pamergių šukuosenos

Viskas apie šią plaukų spalvą ir stilių šaukia pavasario vestuves. Jei jie su tuo sutinka, galite paprašyti savo pamergių laikinai nusidažyti plaukus raminančiomis levandomis, kad jos atitiktų jų sukneles arba, kodėl ne, jūsų.

purpurinių plaukų pamergių šukuosena

Šaltinis

17. Paplūdimio vestuvių pamergių šukuosenos

Jei planuojate vestuves paplūdimyje, tada šukuosena yra graži ir patogi. Naudokite savo garbanojimo geležį, kad padarytumėte paplūdimio bangas, supinkite kai kurias sruogas nugaroje ir papuoškite jūrų žvaigždėmis.

paplūdimio vestuvių pamergių šukuosena

Šaltinis

18. Art Deco nuotakos šukuosenos

Kaip sakėme pradžioje, mes turime vestuvių šukuosenas kiekvienoms vestuvėms. Čia yra idėja prašmatnioms art deco vestuvėms su pirštų bangomis ir perlų plaukų puošmenomis.

„Chic Art Deco“ vestuvių plaukų idėjų pamergių šukuosenos

Šaltinis

19. Vintažinės mados pamergių šukuosenos

Jei jūsų vestuvės bus prabangios ir į madą ir stilių įeis senoviškai, tai reikia padaryti. Sujunkite pergalės ritinius su išskirtine skrybėle ar galvos apdangalu.

senovinės mados pamergių šukuosenos

Šaltinis

20. Nepriekaištinga bandelė

Mes matėme keletą pasirinkimų ant netvarkingos bandelės. Dabar atėjo laikas pažvelgti ir į tobulą bandelę. Tačiau čia yra įspėjimas. Galbūt negalėsite to ištraukti namuose ar patys.

nepriekaištingos bandelės pamergių šukuosenos

Šaltinis

21. Mėlynos grandinės

Plaukų puošmenos ir galvos apdangalai būna įvairių formų ir dydžių. Akivaizdu, kad visada turėtumėte pasirinkti tą, kuris atitinka jūsų vestuvių temą ir pačias sukneles. Čia yra vienas iš mūsų mėgstamiausių.

mėlynos grandinės pamergių šukuosenos

Šaltinis

22. Sudėtinga bandelė su raudonaisiais bijūnais

Mes visiškai įsimylėjome šį įrašą mūsų pamergių šukuosenų sąraše. Tai šokoladinis plaukų atspalvis, įpintas į įmantrią bandelę ir sutvirtintas sauja raudonų bijūnų. Įsivaizduokite, kaip gražiai jis turi kvepėti.

šokoladiniai plaukai raudoni bijūnai įmantrios bandelės pamergių šukuosenos

Šaltinis

23. „No Parting Bridesmaid“ šukuosenos

Jei jūsų pamergės priešinasi šių metų tendencijai bet kokiu būdu atsiskirti plaukų, tuomet galite pasiūlyti šią šukuoseną. Puikiai tinka, jei jie vilkės sukneles be petnešėlių.

pamergės šukuosena

Šaltinis

24. Tobulos pirštų bangos

Tobulumą sunku pasiekti, bet mes tikime, kad jūs galite tai padaryti. Tai puikių pirštų bangų ant ilgų plaukų pavyzdys. Atkreipkite dėmesį, kaip plaukų galai yra sukišti, kad susidarytų sklandus apdaila.

pamergių šukuosena

Šaltinis

25. Pinti tai!

Tikriausiai žinote, kad pynės buvo naudojamos pastaruosius kelis sezonus. Todėl nėra jokios priežasties, kodėl neturėtumėte jų padaryti ir savo didžiosios dienos dalimi. Pasikalbėkite su savo damomis ir pažiūrėkite, ar jos nori pinti savo.

pamergės šukuosena

Šaltinis

26. Bandelės ir prancūziškos pynės

Norėdami gauti tokią išvaizdą, turėsite praleisti keletą minučių nulenkę galvą, tačiau mes jus užtikriname. Rezultatas yra visiškai įspūdingas, ypač jei pasirinksite ir šviežias rožines kūdikių rožes.

Bandelė su prancūziška pynė nugaroje ir gėlių plaukų aksesuarai pamergių šukuosenos

Šaltinis

27. Paprastoji šoninė uodega

Kiekviena mergaitė žino, kad arklio uodega yra pats paprasčiausias būdas formuoti plaukus. Tačiau, kadangi čia kalbame apie vestuvių idėjas, galite išbandyti šoninę uodegą, surištą keliomis savo plaukų sruogomis.

Paprastos šoninės šukuosenos su šoninėmis arklio uodegomis

Šaltinis

28. Audrey Hepburn pamergių šukuosena

Jei ieškote įžymybių įkvėptos pamergių šukuosenos, kas geriau nei garsioji Audrey Hepburn? Tai yra jos garsioji šukuosena iš „Breakfast at Tiffany’s“.

Audrey Hepburn stiliaus pamergės šukuosenos

Šaltinis

29. Blondinė ir šviesiai žalsva

Ši olandiška pynė yra tobulas, jei norite parodyti savo pamergės suknelės užpakalinę dalį. Tai taip pat puikiai tinka, jei dėvite suknelę be nugaros ir nenorite jos uždengti ilgomis spynomis.

pamergės šukuosena

Šaltinis

30. Rožinės ir violetinės nuotakos šukuosenos

Ši rožinė burbuliukų guma puikiai tinka netradicinėms vestuvėms. Galite pasirinkti to paties tipo olandišką pynę, kaip nurodyta aukščiau, ir padaryti ją daug laisvesnę ir netvarkingesnę. Pridėkite gėlių pagal savo skonį.

pamergės šukuosena

Šaltinis

31. Vaivorykštės pamergių šukuosenos

Čia yra siūbuojanti šukuosena, kuri apsuks galvas bet kokiose vestuvėse. Tai pinti vaivorykštės dažytos šukuosenos. Akivaizdu, kad galite dažyti plaukus bet kokia norima spalva ar spalvų deriniu, jei norite kažko kito, išskyrus klasikinę vaivorykštę.

Pinti vaivorykštės dažytų bandelių plaukų pamergių šukuosenos

Šaltinis

32. Labai įmantri pynė

Kaip jau minėjome aukščiau, pynės labai tinka. Be to, kadangi dalyvausite vestuvių vakarėlyje, galite žengti dar vieną žingsnį toliau naudodami šią labai įmantrią pynę. Jei nenorite eiti pas kirpėją, visada galite ieškoti pamokų internete.

pamergės šukuosena

Šaltinis

33. Elegantiškas mazgas

Jei norite nukopijuoti šią išvaizdą, jums reikės kuo daugiau „Bobby“ kaiščių. Be to, siūlome naudoti vašką ar putas, kad plaukų sruogos išliktų savo vietoje, ir šiek tiek plaukų lako, kad viskas būtų baigta..

pamergės šukuosena

Šaltinis

34. Nuotakos šukuosena su kirpčiukais

Jei turite kirpčiukus, vienas iš būdų, kaip paprastą šukuoseną pridėti elegancijos, yra pinti paprastą, trijų siūlų pynę ten, kur prasideda jūsų kirpčiukai. Jis tarnaus kaip puikus atribojimo elementas.

Pintos karūnos pamergės šukuosenos

Šaltinis

35. Nuotakos šukuosenos ilgiems plaukams

Jei nenorite labai sudėtingos šukuosenos, galite pasirinkti lengvą išeitį. Naudokite savo garbanojimo geležį ar net kai kuriuos volelius, kad sukurtumėte šias paprastas bangas. Padalinkite plaukus į šoną ir prisegkite, kad suteiktumėte jiems retro stiliaus ir atskleistumėte papuošalus.

nuotakos šukuosena ilgi plaukai

Šaltinis

36. Deimantai ir auksas

Tai turi būti viena iš mūsų mėgstamiausių pamergių šukuosenų. Auksinių plaukų ir didelių, per didelių plaukų aksesuarų, nusagstytų deimantais, derinys yra visų vestuvių nugalėtojas.

pamergės šukuosena

Šaltinis

37. Džesika Alba

Čia yra dar vienas garsenybių įkvėpimo šaltinis. Gražioji Jessica Alba dėvi labai netvarkingą žemą bandelę su ilgais sidabriniais auskarais ir paprastu makiažu. Ji priderino blizgią rožinę lūpą prie pilkų akių šešėlių.

jessica alba pamergės šukuosenos

Šaltinis

38. Kate Middleton

Matydama, kad jos pačios vestuvės buvo tikros pasakos, kurias stebėjo milijonai žmonių visame pasaulyje, Kate Middleton gali ką nors žinoti apie vestuves. Čia ji dėvi elegantišką šignoną su nulenkta nugara ir ratų deimantais.

Kate Middleton pamergės šukuosenos

Šaltinis

39. Kerinčios pamergių šukuosenos

Jūsų vestuvės gali būti tikra pasaka, jei pasirinksite tinkamus aksesuarus. Tai taip pat yra tas momentas, kai galite eiti tiek, kiek norite, nes tai jūsų diena.

kerinčios pamergės šukuosenos

Šaltinis

40. Retro nuotakos šukuosenos

Grįžkite į senovinį 40 -ųjų metų žavesį naudodami šią unikalią retro šukuoseną. Priderinkite plaukus prie drabužių ir taip pat rinkitės vintažines sukneles. Lažinamės, kad jūsų pamergėms bus malonu dėvėti kostiumus.

retro pamergių šukuosena

Šaltinis

41. Dvigubas olandas

Suriškite dvi olandiškas pintines, po vieną kiekvienai galvos pusei. Baikite kasas galvos lygyje, o ne tęskite plaukų ilgį ir suriškite likusias sruogas į gražią bandelę.

pamergės šukuosena

Šaltinis

42. Rosie Huntington Whiteley

Čia yra modelis ir aktorė Rosie Huntington Whitely ant raudonojo kilimo ir šukuosena, iš kurios galite pasisemti įkvėpimo. Tai labai paprasta, puikiai tinka ilgiems ir tiesiems plaukams, ypač jei turite įmantrią suknelę.

rosie huntington whiteley pamergės šukuosenos

Šaltinis

43. Šviesk kaip žvaigždė

Nors tai ne jūsų, o nuotakos diena, tai nereiškia, kad neturite taip pat spindėti. Pabrėžkite šią idėją, sukurdami keletą gerai išdėstytų blizgančių žvaigždžių savo plaukuose.

pamergės šukuosena

Šaltinis

44. Laisvos bangos

Čia yra paprasta, bet madinga šukuosena. Jį sudaro ilgos, laisvos bangos, laisvai tekančios ant jūsų pečių. Jei norite padaryti jį labiau retro, eikite į priekį ir sukurkite mažą ritinį iš vienos pusės.

prašmatnios vintažinės pamergės šukuosenos

Šaltinis

45. Elegantiškas arklio uodega

Jei jūsų suknelė be petnešėlių, tuomet galite rinktis šią stilingą arklio uodegą. Būtinai naudokite garbanojimo geležį, kad pritvirtintumėte sruogas gale. Jiems reikės blizgios apdailos, kad galėtumėte atrodyti pakankamai šventiškai.

arklio uodegos pamergės šukuosena

Šaltinis

46. ​​Sarah Hyland

Štai aktorė Sarah Hyland ant raudonojo kilimo. Ji gali vaidinti niekingą paauglį „Šiuolaikinėje šeimoje“. Tačiau ji yra tikra mados ikona, kai išeina į renginius. Nukopijuokite jos išvaizdą į savo pamergių šukuosenų išvaizdos knygą.

sarah hyland pamergių šukuosenos

Šaltinis

47. Brigitte Bardot

Kam nepatinka Brigitte Bardot? Dabar jūs taip pat galite atrodyti kaip ji, jei vestuvėms pasirinksite šį pusiau supiltą avilį. Dramatiškas dūminių akių makiažas čia yra būtinas.

pamergės šukuosena

Šaltinis

48. Lea Michele

Ar šioje nuotraukoje Lea Michele neatrodo kaip tobula pamergė? Mes irgi taip manėme. Todėl pasirinkome ją kaip įkvėpimo šaltinį. Jos pinta bandelė su sunkiais kirpčiukais ir teigiamais antakiais yra nuostabus žvilgsnis.

lea michele pamergės šukuosenos

Šaltinis

49. Gigi Hadid

Čia yra nuožmi išvaizda, įkaitusi nuo naujausio raudonojo kilimo. Supermodelis Gigi Hadid sportuoja pagal naujausias mados ir stiliaus tendencijas, tai yra, plaukai nesiskiria. Nereikia nė sakyti, kad ji išmuša jį iš aikštės.

gigi hadid pamergės šukuosenos

Šaltinis

50. Selena Gomez

Joks pamergių šukuosenų sąrašas nebūtų buvęs baigtas su gražia mergina Selena Gomez. Čia ji dėvi nuostabią balerinos bandelę, padedančią pailginti kaklą ir atrodyti moteriškai bei trapiai.

selenos gomez pamergės šukuosenos

Šaltinis