50 svajingų vestuvių šukuosenų ilgiems plaukams

Nesvarbu, ar jau turite ilgus plaukus, ar juos auginote ypač savo didžiąją dieną, vienas dalykas yra tikras:

Jums reikės svajingos šukuosenos, kuri privers jus lieti džiaugsmo ašaras, kai jus pamatys, ir privers jį vėl įsimylėti savo gražią nuotaką.

Štai kodėl mes ieškojome internete plačiai ir sudarėme išsamų geriausių 50 vestuvių šukuosenų ilgiems plaukams sąrašą, kuris tikrai jus įkvėps tą dieną, kurios niekada nepamiršite visą likusį gyvenimą.

1. Kristalų puošmenos

kristalų vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Pradėkime nuo pagrindinio. Tai tipiškas plaukų puošmena, kurią pamatysite vestuvėse. Tai labai paprastas galvos apdangalas, paprastai pagamintas iš sidabrinės vielos, papuoštas skaidriais krištolo ir stiklo karoliukais. Šaunus dalykas yra tai, kad jis yra minkštas, kad galėtumėte susukti ir pasukti aplink savo plaukus.

2. Gėlių kristalų puošmenos

netvarkingos bandelių gėlės vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Čia yra 2.0 versija, jei norite, pagrindinio galvos apdangalo, kurį matėme aukščiau. Tai praktiškai tas pats, tik šiam taip pat yra pridėta keletas gėlių. Jei nepirksite jo paruošto ir padarysite tai specialiai jums, paprašykite gamintojo pridėti gėlių, atitinkančių jūsų puokštę.

3. 1950 -ųjų vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams

1950 -ųjų vestuvių šukuosena ilgiems plaukamsŠaltinis

Retro įkvėptos vestuvės tampa vis populiaresniu hitu. Akivaizdu, kad nebūtina išeiti iš visų pusių. Šioje situacijoje mažiau iš tikrųjų yra daugiau. Išbandykite keletą minkštų senovinių garbanų ir gražią baltų gėlių beretę plaukuose.

4. Tekstūruota netvarkinga bandelė

aukštos tekstūros netvarkinga bandelė su puošmenomis vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Iš pirmo žvilgsnio galite manyti, kad netvarkinga bandelė netinka tokiai oficialiai progai. Jūs klystumėte, nes jei suporuosite jį su nuostabiu deimanto ir perlų galvos apdangalu, tokiu kaip šis, kuris eina aplink bandelę, jūs negalite suklysti.

5. Auksinė gėlių karūna

auksinės spalvos karūnos vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Ši vestuvių šukuosenų idėja ilgiems plaukams yra tiesiai iš princesių paveikslėlių knygų iš Artūro legendų. Galite įsivaizduoti, kad būtent taip atrodė karalienė Guinevere, ištekėjusi už karaliaus Artūro. Arba pabėgo su savo riteriu Lancelotu?

6. Princesės vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams

princesės vestuvių šukuosena ilgiems plaukamsŠaltinis

Kalbėdami apie karalius ir karalienes, kaip jaustumėtės atrodydami kaip princesė savo didžiąją dieną? Žinoma, viskas, ko jums reikia, yra tiara. Įsitikinkite, kad jūsų šukuosena yra minimali, kad nepatrauktumėte dėmesio nuo pačios diademos. Veidrodis, veidrodis ant sienos…

7. Ilgi plaukai skirtos vestuvėms

criss cross bun vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Tiesa, kad pagal tikrą klasikinę madą dauguma nuotakų savo didžiąją dieną renkasi klasikinę didelę bandelę. Be to, kad jis atrodo elegantiškas ir rafinuotas, jie taip pat gali prie jo uždėti savo šydą. Štai nuostabi kryžminė versija su 90 -ųjų nuotaika.

8. Gana gėlių karūnos stilius

atitinkančios rožių vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Ar yra kažkas gražesnio už gėles vestuvėse? Štai mažas patarimas. Jei ketinate gėlių karūną, įsitikinkite, kad ji atitinka jūsų nuotakos puokštę. Tokiu būdu, nors puokštę mestumėte vėliau, karūną galite laikyti nuostabiu priminimu.

9. Karalienė

auksinės karūnos vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Kalbant apie vestuvių šukuosenas ilgiems plaukams, mes jau matėme princesę. Todėl dabar atėjo laikas karalienei. Kai kurios ponios yra pakankamai stiprios ir pasitikinčios savimi, kad visiškai praleistų princesės dalį ir eitų pas karalienę. Toms damoms siūlome auksinę karūną.

10. Žiemos vestuvės

žiemos vestuvių pušies vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Natūralios gėlių karūnos kaip vestuvių šukuosenų dalis ilgiems plaukams dabar yra pagrindinė tendencija. Todėl mes daug dėmesio skirsime jiems. Čia yra nuostabus gėlių vainiko iš baltų rožių ir eglių šakų pavyzdys, kuris yra visiškai apsvaigęs jūsų svajonių žiemos vestuvėms.

11. Vestuvinės šukuosenos ilgiems banguotiems plaukams

Bohemijos sodo vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Tai gėlių karūna, skirta bohemiškoms sodo vestuvėms. Kaip matote, skirtingos gėlių rūšys laikosi vestuvių temos. Turite bijūnų, rožių, medetkų, astrų, pagalvėlių ir kt. Geriausias plaukų pasirinkimas tam yra paplūdimio bangos.

12. Atsitiktinės vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams

priekinės gėlių dalies vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Jei norite sukurti itin kasdienišką šukuoseną, pavyzdžiui, tiesiog ištiesinti ilgus plaukus ir leisti jiems nusileisti pečiais, tuomet jums reikia gėlių galvos apdangalo, kad patrauktumėte dėmesį. Išbandykite šią šoninę, pagamintą iš koralų rožių ir raudonų bijūnų. Įsivaizduokite kvepalus.

13. Rudens vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams

Burgundijos + uogų rudens vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Jei tuokiatės rudenį, turbūt romantiškiausiu sezonu iš visų, štai gėlėtas šinjonas, kurį turėtumėte dėvėti. Jis pagamintas iš didelių, žalių lapų, baltų uogų ir gėlių. Pridėkite bordo lūpų dažus, kad užbaigtumėte rudens spalvų paletę.

14. Apvyniojimo grandinė

boho draping grandinės vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Kita didžiulė tendencija, susijusi su vestuvių šukuosenomis ilgiems plaukams, yra plaukų grandinė. Yra keletas stilių, kaip jūs netrukus pamatysite. Tai dengimo grandinė, kurią sudaro keli sluoksniai. Tai suteikia vakarėliui tam tikrą rytietišką pojūtį, ar nemanote?

15. Galvos apdangalas su lašais

lašai galvos apdangalas vestuvių šukuosena ilgiems plaukamsŠaltinis

Kitas galvos grandinės tipas, kurį galite dėvėti savo didžiąją dieną, yra ši paprasta, kuri buvo pastebėta su lašais. Jie gali būti perlai, kristalai, stiklo karoliukai ar net deimantai. Tai visiškai priklauso nuo jūsų ir jūsų dėvimos suknelės tipo.

16. Grandinės apvyniojimas

Auksinės, perlamutrinės, kristalinės grandinėlės įvyniojimo galvos apdangalų vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Kalbant apie vestuvių šukuosenas ilgiems plaukams, taip pat galite dėvėti grandinėlę. Paprastai jis susideda iš dviejų eilučių ir taip vadinamas, nes jis apsivija aplink kaktą. Šis yra pagamintas iš aukso ir perlų su įmantriu krištolo lapų fiksatoriumi abiejuose galuose, kad būtų pritvirtintas prie ilgų plaukų.

17. 1920 -ųjų galvos apdangalas

1920 -ųjų galvos apdangalo vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Taip pat galite leistis atgal į praeitį ir surinkti svarbiausių elegancijos taškų naudodami šią tikrai nuostabią 1920 -ųjų grandinę. Jis žiūri per jūsų kaktą ir pasiklysta jūsų plaukų ritiniuose. Pasirinkite vieną su perlais ar deimantais, kad suteiktumėte papildomo blizgesio.

18. Nuotakos šukuosenos ilgi plaukai iki pusės

pusiau iki pusės vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Jei kada nors buvo laikas nešioti prailginimus, tai taip. Vestuvių šukuosena ilgiems plaukams yra puiki proga įsigyti tų saldžių spynų, apie kurias visada svajojote. Tada galite pasidaryti šitą šukuoseną iki pusės ir išdidžiai parodyti ją koridoriuje.

19. Vestuvinės pintos šukuosenos ilgiems plaukams

netvarkingos žuvies uodegos bandelių vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Niekas negali įveikti pynės plaukuose jūsų didžiąją dieną. Tai netvarkinga prancūziška pynė su dar netvarkingesne bandele, dėl kurios atrodysite kaip fėja. Mums ypač patinka ilgos sruogos, iškrentančios iš jo ir ant nėrinių dengtų pečių.

20. Elegantiškos vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams

paprastos auksinių lapų vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Kartais dėl paprastumo ir minimalizmo gali atsirasti tokia elegancija, kokios dar niekada nematėte. Būtent taip yra su šia neįtikėtina idėja vestuvių šukuosenoms ilgiems plaukams. Tai paprasta, auksinė šaka su lapais.

21. Nuostabios vestuvių šukuosenos ilgi plaukai

Kalnų krištolas vestuvių šukuosena ilgiems plaukamsŠaltinis

Labiausiai mums patiko šios vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams – spalvų derinys. Paletės laikymasis gali būti palaima, jei žinote, kaip ją tinkamai suformuoti. Tai platinos spalvos smėlio spalvos šviesūs plaukai su auksiniu galvos apdangalu, papuoštu perlais ir kristalais.

22. Naujausios vestuvių šukuosenos

vienaragio uodegos vestuvių šukuosena ilgiems plaukamsŠaltinis

Jei esate šiuolaikinė nuotaka, akivaizdu, kad jūsų vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams taip pat turi neatsilikti nuo tendencijų. Susipažinkite su vienaragio uodega. Tai pastelinis rožinės ir violetinės spalvos mišinys ant platinos blondinės. Įsivaizduokite, kaip tai gerai atrodys prieš jūsų baltą suknelę!

23. Tobuli vestuvių plaukai

žuvies uodegos vainiko pynė vestuvių šukuosena ilgiems plaukamsŠaltinis

Kiekviena nuotaka savo vestuvių dieną nori atrodyti tobulai. Bet ką jau reiškia „tobulas“? Laikai, kai turėjome standartą, kurio turėjo laikytis visos nuotakos, jau seniai praėjo. Šiais laikais „tobulas“ reiškia viską, kas leidžia jaustis laimingai ir gražiai.

24. Natūralios vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams

Paprastos šoninės šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Be to, jūs, žinoma, galite išlaikyti dalykus tokius atsitiktinius ir natūralius, kokių norite. Tai reiškia, kad galite tiesiog paprašyti savo stilisto tą dieną, kad šiek tiek susiraukšlėtų arba padovanotų paplūdimio bangas. Nubraukite juos į vieną pusę ir baigsite!

25. Rožės amžinos

rožės pintinėse vestuvių šukuosenose ilgiems plaukamsŠaltinis

Tikriausiai ten nėra vestuvių ar vestuvių gėlių už rožę. Daugelis nuotakų pasirenka ją dėvėti kaip savo vestuvių šukuosenos dalį ilgiems plaukams, o jūs taip pat turėtumėte. Rožės simbolizuoja amžiną meilę, grožį ir, žinoma, seną pasaką.

26. Vestuvių atnaujinimai ilgiems plaukams su šydu

šydo vestuvių šukuosena ilgiems plaukamsŠaltinis

Nors dabar vis daugiau nuotakų atsisako šydo, tai nereiškia, kad jūs taip pat turite tai padaryti. Tai dalis senovės tradicijos nežiūrėti į savo sužadėtinę prieš iš tikrųjų ją vestuvėse. Tai romantiška ir linksma!

27. Perlų galvos apdangalas

elegantiška galvos apdangalo vestuvių šukuosena ilgiems plaukamsŠaltinis

Grįžtame prie galvos apdangalų su šiuo tikrai unikaliu senoviniu numeriu, apie kurį tikrai kalbės vakarėlis. Jame yra trys mažos šukos, kurios patenka į jūsų plaukus ir tvirtai pritvirtinamos. Ir ar matėte ant jo perlų skaičių?

28. Amžių sandūra skara

amžių sandūros skarelės vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Tai puikus būdas sujungti dvi tendencijas. Galvos skarelės išgyvena atgimimą, kai mes kalbame. Tačiau jūs turite padaryti juos daug tinkamesnius vestuvėms, šventinius ir ypatingus. Todėl siūlome šią 1900 bejeweled galvos skarelę. Naudokite tą patį audinį kaip ir vestuvinei suknelei.

29. „Vintage Birdcage Veil“

senovinės paukščių narvelio šydo vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Kitas būdas, kuriuo galite surinkti keletą svarbiausių senovinių taškų ir užsidėti vestuvių šukuoseną ilgiems plaukams, yra dėvėti paukščių narvelio šydą. Tai leis jums atrodyti paslaptingai ir elegantiškai.

30. Vestuvinės šukuosenos ilgiems plaukams

vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Ar esate įsimylėjęs džiazo amžių taip pat, kaip ir mes? O kaip tada teminės vestuvės? Galite dėvėti specialų, teatralizuotą, plunksnuotą galvos apdangalą ir atvartą, kuris atrodys nuostabiai jūsų ypatingą dieną.

31. Mielos vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams

žvaigždžių vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Tai aktorė Keira Knightley raudonojo kilimo renginyje, kuriame sportuojama, kokia iš tikrųjų yra mūsų svajonių ilgų plaukų vestuvių šukuosenų idėja. Ji pasirinko banguotą ir tekstūruotą žemą bandelę su daugybe baltų deimantinių žvaigždžių, įpintų į plaukus.

32. Vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams su baimėmis

bijo vestuvių šukuosenų ilgiems plaukamsŠaltinis

Jei turite baimių ir nežinote, kaip jas suformuoti savo didžiąją dieną, čia yra idėja. Tai didžiulė prancūziška pynė, susipynusi su baltų karoliukų eilėmis. Jame taip pat yra rožių ir žalių lapų, kurie suteikia šiek tiek tekstūros.

33. Vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams su perlais

šiuolaikinės perlų vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Lažinamės, kad vestuvių šukuosenas su perlais matėte ir anksčiau, bet ne taip. Vienas dalykas yra tikras. Tai nėra tipiški jūsų močiutės perlai. Priežastis, kodėl mes taip mėgstame šį modernų stilių, yra ta, kad ji yra tokia miesto, šviežia ir architektūrinė tuo pačiu metu.

34. Dolce & „Gabbana“ vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams

„Dolce & amp; „Gabbana“ 2014 metų pavasario vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Palikite tai italų mados dizaineriams D.&G, norėdamas parodyti mums, kaip tapti įnoringą ypatingiausią mūsų gyvenimo dieną. Tai tik viena iš šukuosenų iš jų 2014 metų pavasario šou. Jame yra rožinės ir baltos vestuvių rožės, taip pat negabaritinės, dirbtinės senovės romėnų monetos.

35. Minimalistinės vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams

minimalistinės vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Ar pamenate, kai sakėme, kad mažiau yra daugiau? Tai mes turėjome omenyje. Kai rasite tą tobulą šukuoseną savo vestuvėms, to bus daugiau nei pakankamai. Nebereikia kristalų, deimantų, blizgučių ir blizgučių. Tiesiog gryna elegancija.

36. Unikalios šukuosenos vestuvėms

kristalų vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Ne visos nuotakos yra tradicinės ir tai nuostabu. Mums reikia šiek tiek pabėgti nuo šimtmečių nesugadintos nuotakos išvaizdos su sunkiu šydu ant veido ir nėriniais ant pečių. Šis išskirtinis galvos apdangalas pagamintas iš mėlynų ir violetinių vandeningų kristalų.

37. Vestuvinės bandelės ilgiems plaukams

metalinės lengvų vestuvių šukuosenų specifikacijos ilgiems plaukamsŠaltinis

Kalbant apie šiuolaikinę nuotaką, jūs tiesiog žinote, kad, kalbant apie vestuvių šukuoseną ilgiems plaukams, bandelių nebeužtenka, tiesa? Tai jūsų akimirka spindėti, spindėti, būti kūrybingam ir trykšti šviesa bei grožiu. Šios auksinės metalinės specifikacijos atkartoja miesto šviesas.

38. Vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams su spygliais

spyglių vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

O kaip nuotaka su kraštu? Parodykite savo dantis ir nagus madingai ir mielai, dėvėdami pankroko šuolius į plaukus. Mums taip pat patinka spalva, kuri yra dulkėta, pastelinė rainelė ir šiek tiek pilka.

39. Ilgoji grandinė

ilgų grandinių vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Štai dar viena grandinės rūšis, kurią galite dėvėti savo plaukuose savo vestuvių dieną. Šis uždengiamas pakaušyje ir susimaišo su ilgomis sruogomis. Tokiu būdu šviesa pagaus metalo blizgesį ir padarys jūsų spindesį.

40. Vestuvių atnaujinimai storiems plaukams

satino vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Natūralių storų plaukų nėra lengva valdyti, ypač kai jie yra labai ilgi. Bet nesijaudinkite. Šioje situacijoje mes taip pat turime puikias vestuvių šukuosenas ilgiems plaukams. Tai „Rapunzel“ įkvėptas šukuosena su kiemais satino juostelės, išlaikančių jūsų storus plaukus.

41. Perlinė bandelė

Bandelė su „Pearl Headpiece“ vestuvių šukuosenomis ilgiems plaukamsŠaltinis

Ar tai neatrodo kaip desertas? Galbūt taip turėtų būti, nes jūsų vestuvių šukuosena bus tokia pat miela. Tai itin klasikinė ir elegantiška sulenkta maža bandelė, kuri buvo pakelta į kitą lygį, uždengus tris perlų siūlus.

42. Paplūdimio vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams

paplūdimio vestuvių šukuosena ilgiems plaukamsŠaltinis

Jūs nemanėte, kad mes galėjome praleisti ženklą paplūdimio vestuvėse, ar ne? Šiuo atveju rekomenduojame paplūdimio bangas jūsų ilgais plaukais arba paprastą, tačiau veiksmingą galvos apdangalą, pagamintą iš gėlių, perlų ir, žinoma, natūralių džiovintų jūrų žvaigždžių..

43. Vestuvinės šukuosenos su gėlėmis ilgiems plaukams

violetinės orchidėjos vestuvių šukuosena ilgiems plaukamsŠaltinis

Šiame vestuvių šukuosenų, skirtų ilgiems plaukams, sąraše matėme nemažai teminių gėlių vainikėlių, tačiau nė vienas iš jų nepanašus į šį. Tai prabangi vestuvių gėlių vainiko versija, pagaminta iš violetinių orchidėjų, raudonų ir geltonų rožių. Slyvų makiažas yra sukurtas tam, kad atitiktų.

44. Baltų orchidėjų vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams

baltos orchidėjos vestuvių šukuosenos šukuosenomsŠaltinis

Jūs matėte prabangią violetinę orchidėjų versiją, dabar atėjo laikas baltai orchidėjai. Tai kalba apie nekaltumą ir grynumą, ir jūs galite jį suporuoti su tiulio suknele ir minimaliu makiažu. Šis skirtas raudonuojančiai nuotakai.

45. Vestuvių vakarėlio šukuosenos ilgiems plaukams

minimalios bijūnų vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Jei didžiuliai ir prabangūs galvos apdangalai, pagaminti iš egzotiškų gėlių, tikrai nėra jūsų arbatos puodelis, kaip būtų kažkas, kas randama jūsų kieme? Tai minimali nuotakos karūna, sudaryta iš vieno didelio perskaityto bijūno. Priderinkite ją prie savo puokštės. Jūs beveik galite užuosti kvapą…

46. ​​Hario Poterio vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams

Hario Poterio vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Mes turėjome pamatyti tik vieną vestuvių rinkinį burtininkų pasaulyje, bet kokios tai buvo vestuvės. Fleur Delacour kaip nuotaka tiesiog pribloškė savo plunksnine rutuline suknele su dviem juodais povais, dengiančiais visą jos siluetą..

Jos plaukai buvo perskirti per vidurį, ji turėjo mylimojo garbanas ir tą patį povo galvos apdangalą, kuris atitiko jos suknelę.

47. Pelenės vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams

Pelenės vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Jūsų didžioji diena yra viena iš nedaugelio progų, kai galite apsirengti ir atrodyti kaip „Disney“ princesė, niekam nepakėlus antakio. Štai Pelenė, kurią vaizduoja Lily James.

Ji dėvi tiulio šydą, klasikinę balerinos bandelę ir auksinių ir mėlynų gėlių princesės karūną, pagerbdama savo ikoninę mėlyną suknelę.

48. „Belle“ vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams

Belle vestuvių šukuosena ilgiems plaukamsŠaltinis

Kita „Disney“ princesė, kurią iki šiol teko pamatyti tiesioginiame veiksme, buvo Emmos Watson „Belle“ filme „Grožis ir pabaisa“. Ji taip pat gali būti jūsų įkvėpėjas.

Čia ji yra tai, kas, kaip manoma, yra įspūdingiausia viso filmo išvaizda. Ji turi banguotus kaštoninius plaukus labai netvarkingoje žemoje bandelėje, kad simbolizuotų nuotaikingą, netobulą ir natūralią Belle asmenybę.

Kūdikio alsuojantis karūna reiškia, kad ji dabar yra princesė.

49. Miegančiosios gražuolės vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams

miegančio grožio vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Jums labai nerūpi Pelenė ar Belė? O kaip miegančioji gražuolė? Taip pat žinoma kaip „Aurora“ arba „Briar Rose“, ji yra žinoma dėl savo išskirtinių ilgų šviesių plaukų. Nukreipkite jį savo vestuvių dienai ir uždenkite auksine karūna. Iš gimimo ji buvo princesė.

50. Žalsvai mėlynos spalvos vestuvių šukuosenos ilgiems plaukams

žalsvai mėlynos spalvos vestuvių šukuosenos ilgiems plaukamsŠaltinis

Visa tai buvo klasikinės šukuosenos. Tačiau kas pasakys, kad negali linksmintis? Šiuo metu labai populiarios netradicinės spalvos, ir jūs tikrai galite dėvėti jas ypatingomis dienomis.

Čia yra dar keletas idėjų, skirtų žalsviems plaukams.

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Štai 50 svajonių vestuvių šukuosenų, kurias pažadėjome.

Nuo Disney princesių iki gėlių varnų iki teminių vestuvių, iki deimantų, perlų, kristalų ir aukso plaukuose – visa tai rasite čia.

Rašykite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje ir praneškite, kurį iš jų planuojate dėvėti (ar dėvėti) savo didžiąją dieną!