15 skvelých farebných nápadov na domáce dekorovanie na Vianoce

skvelé nápady na domov pre vianočné dekorácie textúry zamatová ružová oranžová

Kreatívne návrhy na slávnostnú atmosféru doma

Možno si myslíte, že je ešte priskoro na prípravu na vianočné obdobie, ale určite už máte sviatočnú náladu a s niekoľkými tematickými nápadmi na dekoráciu a inšpiráciou sa môžete rýchlo rozhodnúť začať aranžovať hneď.

Vianoce nemusia byť nevyhnutne sviatkom červenej a zelenej. Bolo by od vás veľmi odvážne použiť na výzdobu modrú namiesto zelenej a hnedú namiesto červenej, ale ak chcete potešiť svojich hostí, môžete s takýmito farebnými kombináciami experimentovať.

Koncom novembra je načase, aby sme napísali o nadchádzajúcom sviatočnom období. Svätá noc nás očarí svojou útulnosťou a rodinným stretnutím, a ak si chceme doma navodiť príjemnú, sviatočnú atmosféru, hľadáme inšpiratívne príklady a tipy. Tu sme dali dohromady správne návrhy na pôsobivú vianočnú výzdobu.

Vianočný dekor je väčšinou postavený na tradičných červených a zelených farbách. Myslite mimo krabice a nájdite bohatstvo farieb, ktoré osviežujú úžasnú a slávnostnú atmosféru. Napríklad modrá a hnedá sú skvelou voľbou a alternatívou k bežným farebným paletám. Môžete experimentovať a nájsť správnu rovnováhu medzi odtieňmi farieb.

 Modrá a červená – farebné nápady na život pre vianočné ozdoby

skvelé nápady na doma na vianočné ozdoby červeno modré látky

Veľký vianočný stromček ozdobený modrými akcentmi. Nemyslíš si, že je len krásny? Žiarivé modré nuansy dopĺňajú tradičné červené ozdoby a dodávajú interiéru svieži a neuveriteľný nádych.

Fialová a červená

skvelé nápady na bývanie na vianočný dekoráciu drevený stôl

Výnimočná kombinácia, ale veľmi elegantná! Fialovú spájame s licenčnými poplatkami. Táto kreatívna kompozícia je obzvlášť atraktívna v miestnostiach s veľkým počtom dreveného nábytku.

Hnedá a zelená

farebné nápady na život pre vianočné ozdoby vstavaný krb

Niektorí z nás milujú klasický dizajn interiéru. Ak patríte k tým ľuďom, určite by ste mali siahnuť po hnedých odtieňoch vianočných ozdôb. Robustná farebná schéma prináša prirodzený a elegantný vzhľad, ktorý sa skvele kombinuje s béžovým dizajnom steny.

Modrá a limetkovo zelená

farebné nápady na život pre vianočnú dekoráciu modré vápno

Aký vianočný stromček! Možno vyzerá trochu zdrvene, ale to z neho robí skutočný pútač pozornosti. Malo by slúžiť ako farebný akcent vo funkčne zariadenom dome.

Svetlá víl a vianočné gule omotané okolo zelenej girlandy farebné nápady na život pre vianočné ozdoby ženské deko

Bujné, bohato zdobené girlandy

farebné domáce nápady na vianočnú dekoráciu sklenená doska

Rodinné stretnutie v jedálni

farebné nápady na život pre vianočné ozdoby romantická atmosféra

Skvelá, hravá, farebná atmosféra

farebné domáce nápady na vianočné dekorácie dizajn ružovej stenyTmavofialové akcenty a ozdoby  farebné nápady na bývanie na vianočné ozdoby snehobieleStrieborné prestieraniefarebné nápady na život pre vianočné ozdoby strieborný tanier na príbor

Šumivé zelené vianočné gule

farebné domáce nápady na vianočné dekorácie ponožkový krb

 Tematické, slávnostné dekorácie na stôl farebné nápady na život pre vianočné dekorácie dekorácií na stôlSvieža dekorácia na schodisku  farebné domáce nápady na vianočné dekorácie zábradlia schodiska