Vianočná dekorácia – krásne farebné palety na festival

Vianočná dekorácia – skvelé nápady na Vianoce: Prekvapivé farebné palety na festival

Vianočná výzdoba do značnej miery žije z výrazných farebných paliet. Keď myslíme na Vianoce, v zmysloch obvykle vyvolávame obmedzený počet odtieňov. Ak sa však na celú vec pozrieme komplexnejšie, existuje oveľa viac farieb, ktoré vyvolávajú spojenie s festivalom na nevedomej úrovni. V konečnom dôsledku za festival nemôže len Santa Claus a jeho červené oblečenie! Vianoce si spájame aj s krásnou zimou a snežením, ako aj so zlatým leskom hviezd.

Vianočná dekorácia – Útulné nápady na Vianoce

dekorácia na vianoce útulná krásna obývačka obývačka

Vianočná dekorácia – škandinávske vianočné nápady

dekorácia do vianočnej obývačky krb do vianočného stromčeka biely koberec

A oveľa viac…

Prekvapte tento rok svoju rodinu originálnymi farebnými paletami festivalu!

Brilantné odtiene modrej

Spomenuli sme len nebo? Pretože sa k tomu dúfame na Vianoce obraciame! Obloha je na Vianoce jasne modrá a jasná. Pri príležitosti tohto festivalu si môžete navrhnúť aj svoju obývačku.

Vznešený nápad do obývačky na Vianoce

dekorácia do vianočnej obývačky modrá tapeta vianočný stromček

Sneženie …

Použitie bielej farby okamžite evokuje asociáciu so snežením. To funguje obzvlášť dobre, ak urobíte všetko trochu dynamickejším a pohyblivejším. Nechajte vianočné gule visieť na dlhších drôtikoch a ozdobte svoju izbu pohyblivým závesom obrusov.

Jednoduché nápady v bielom

vianočná dekorácia v škandinávskom štýle

Prirodzené zlaté nuansy

Milujete zlatú farbu, ale nechcete naplniť svoj dom luxusnými predmetmi? Tu nevidíme problém: zlatá farba sa môže v miestnosti objaviť úplne prirodzeným spôsobom. To funguje dobre prostredníctvom žiary sviečok alebo krbu. A samozrejme v tomto prípade by sme vianočný stromček ozdobili rozprávkovými svetlami v príslušnom odtieni.

Oheň v krbe, darčeky, vianočné ozdoby …

dekorácia na vianočné darčeky s krbom

Moderná šedá

Lesk je možné do vesmíru vniesť modernejšie. Za týmto účelom sa rozhodnite pre striebro namiesto zlata. Vykonajte tento náter po celej výzdobe interiéru. Kombinujte s rozprávkovými svetlami s jemnou žiarou.

Sivá akcentovaná stena a vianočné pančuchy

dekorácie na vianoce sivé akcentové nástenné vianočné pančuchy

Pôvodné červené odtiene

Kombinácia červenej a zelenej farby vždy funguje dobre, keď chcete šíriť vianočnú atmosféru. Ale tieto sa nemusia objaviť v ich typických formách. Namiesto toho môžete siahnuť po originálnych odtieňoch súvisiacich s červenou a zelenou. Vaša obývačka vyzerá tradične, ale môže byť trochu decentnejšia alebo pútavejšia, v závislosti od toho, čo chcete a čo vyhovuje vášmu štýlu..

Používajte tradičné farby

Vianoce zdobia červené nástenné krbové girlandy

Dajte dôraz na vzory

Farba môže v miestnosti získať dominanciu rôznymi spôsobmi. Dalo by sa to použiť buď hojne, alebo to mohlo mať formu odvážnych, pútavých vzorov. V druhom prípade ho stačí vložiť na správne miesto v miestnosti – napríklad na krbovú rímsu. Pomocou vzorov môžete dať prvku ústrednú úlohu v dizajne.

Mnoho vzorov robí dizajn interiéru útulnejším

vianočné dekorácie domov nápady obývacia izba krb vzor kamenná stena

Zrkadlové efekty a hry s rôznymi nuansami – takto sa vianočná atmosféra sprostredkuje osobitým a zároveň originálnym spôsobom! Dokonca aj jedna farba, ak je použitá správne, môže stačiť na to, aby ste hlboko pocítili ducha Vianoc.

Slávnostne ozdobte zelenou

dekorácia na vianočné santa doložky vianočný veniec

Vytvorte slávnostnú náladu

výzdoba vianočnej obývačky ozdobenie darčekov pod jedľou