Vianočné nápady na darčeky pre každé znamenie zverokruhu

Odpočítavanie sa začalo! Už o necelý týždeň budeme sláviť sviatok sviatkov, najposvätnejších v celom kalendári. Iste teraz mnohých z vás trápia pochybnosti – čo by som mal tento rok darovať svojim blízkym na Vianoce? Nájsť ten pravý darček pre svoju matku, priateľku alebo manželku alebo pre výnimočného muža vo svojom živote nie je vôbec jednoduché. Aby sme vám ušetrili čas a ďalšie trápne myšlienky na to, ponúkame šikovné tipy a krásne nápady na darčeky X-mas, ktoré vychádzajú z vlastností, preferencií a ďalších preferencií jednotlivých znamení zverokruhu. Čo potrebujete pred veľkými nákupmi X-mas na poslednú chvíľu, je poznať znamenie zverokruhu milovanej osoby. Môžete si teda vybrať správne a na Vianoce ich príjemne prekvapiť.

 Môžete nájsť vhodný darček pre akékoľvek znamenie zverokruhu.

Ako viete, každý darček je symbolom lásky, priateľstva a lásky. Zverokruh vám môže pomôcť vybrať perfektný darček. Viete asi, či by ste mali dať Baranovi napríklad niečo praktické alebo niečo osobnejšie? Mal by darček kričať po luxusu a pohodlí alebo by to malo byť niečo každodenné?

V tejto súvislosti by sme však poradili jednu vec – vianočné darčeky pre vašich blízkych nesmú byť v žiadnom prípade nudné. Preto sme pre každé znamenie zverokruhu pripravili skvelé nápady na darčeky X-mas, ktoré sú vlastne kľúčom k perfektnému daru. Dúfame, že vám môžu veľmi pomôcť, urobiť na Vianoce veľkú radosť vašim blízkym a vyčarovať im úsmev na tvári.

 Krásnymi darčekmi prinesiete na Vianoce veľa radosti!

Vianočné nápady na darčeky, skvelé darčeky pre každé znamenie zverokruhu

 • Vianočné nápady na darčeky pre Barana (23.03 – 20.04)

Ak naozaj chcete dať Baranovi na Vianoce príjemné prekvapenie, potom potrebujete zaujímavý darček, ktorý ladí s otvoreným charakterom tohto znamenia zverokruhu. Baran neznáša nudu, preto by ste sa pri jeho výbere darčeka mali každý deň zaobísť bez všetkého. Barani radi chodia von, sú dobrodružní a dynamickí. Ročné predplatné divadla by bolo pre vás milým darčekom alebo poukážkou na kúpeľný víkend. Pretože všetci zástupcovia tohto znamenia zverokruhu radi cestujú a sú neustále aktívni, počítadlo kilometrov pre bicykle by bolo u nich veľmi obľúbené.

Žena Barana by chcela malý neobvyklý šperk.

X-mas nápady na darček neobvyklé šperky pre ženu Barana

 • Vhodný vianočný darček pre Býka (21. apríla – 20. mája)

Býci sú prirodzene veľmi praktickí ľudia s výrazným sklonom k ​​luxusu a pohodliu. Okrem toho radi varia a sú neskutočne dobrí, a preto sa pod týmto znamením zverokruhu narodia najlepší kuchári. Žena Býk má určite radosť z nových kuchárskych kníh, ale aj z luxusných šperkov a wellness víkendu. Voňavá kozmetika je vhodná aj ako vianočný darček pre býka.

 Žena Býk má z takýchto kuchynských doplnkov určite radosť!

X-mas darčeky nápady kuchynské doplnky pre ženy Taurus nápady

 • Vianočné nápady na darčeky pre dvojčatá (21. mája – 22. júna)

Blíženci sú zvedaví a kreatívni ľudia. Napriek tomu, že sú najflexibilnejším znamením v celom zverokruhu, hľadajú krásu a harmóniu aj v maličkostiach. Môžete pozvať ženu Blíženca na večeru pre dvoch v sviečke v luxusnej reštaurácii, aby na ňu skutočne zapôsobila. Darujte jej najnovší bestseller alebo moderný fotoaparát na ďalší výlet.

S dámou Blížencov môžete piť martini veľmi pomaly.

Nápady na darček X-mas piť martini s dvojičkou

 • Tipy na darčeky pre znamenie zverokruhu Rak (22. júna – 22. júla)

Znameniu zverokruhu Rak vládne mesiac, a tak sú všetci jeho predstavitelia tak trochu hraví a romantickí. Oceňujú útulnosť vlastných štyroch stien a milujú pohodlie domova. S teplou prikrývkou alebo fotoalbumom so starostlivo vybranými osobnými obrázkami môžete byť na mieste s rakovinou.

Teplý šál alebo útulná deka na pohovku by boli perfektným darčekom pre ženu s rakovinou.

X-mas nápady na darček teplý šál útulná deka na pohovku perfektný darček pre ženu s rakovinou

 • Vianočné nápady na darčeky pre znamenie zverokruhu Lev (23.07.-23.08.)

Nie nadarmo je Leo kráľom celého zverokruhu. Ľudia v tomto znamení zverokruhu majú vrodenú tendenciu k luxusu. Ušľachtilé veci a veľa lesku a pôvabu sú pre ne ako stvorené. Napríklad fľaša vynikajúceho šampanského pre muža Leva a luxusné šperky pre ženu Lev. Tiež by chcela elegantné šaty alebo trendovú tašku.

Moderné šperky pre ženu Lev!

X-mas darčeky k moderným šperkom pre ženu Leo

 • Vianočné darčeky pre Pannu (24. 8. – 23. 9.)

Pretože panny patria vo zverokruhu k zemským znameniam, vyznačujú sa rozvinutým praktickým zmyslom a hlbokým putom k prírode. Jedná sa o pragmatických ľudí, takže podľa toho treba vyberať aj dary pre panny. Kalendár, moderný kávovar alebo iný domáci spotrebič by rozbúšili srdce panny. Všetci zástupcovia tohto znamenia zverokruhu milujú darčeky, ktoré majú konkrétny úžitok.

 Tento džbán nielenže vyzerá elegantne, ale má aj špecifickú užitočnosť.

X-mas nápady na darček elegantný džbán s konkrétnym pomocníkom

 • Tipy na darčeky na poslednú chvíľu pre znamenie zverokruhu Váh (24. 9. – 10. 10.)

Tí, ktorí sa narodili vo Váhach, majú legendárny zmysel pre krásu. Budete s nimi preto bodovať krásnym darčekom zabaleným do žiarivých farieb a lesklého. Je tu žiadaná značková kozmetika, elegantné šperky a štýlové doplnky. Presne takto môžete na Váh zapôsobiť.

 Prekvapte dámu Váh luxusným vianočným darčekom.

X-mas darčeky luxusný darček krásne zabalený pre dámu Váhy

 • Tipy na darčeky pre Škorpióna (24.10.-22.11)

Škorpióni majú vrodenú tendenciu k zmyslovým a duchovným. Vždy sa chcete dostať k jadru veci a veľmi vás zaujímajú filozofické otázky v našom každodennom živote. Milujú kvety a radi sa pozerajú na ich rast. Bylinkovou sadou alebo exotickými rastlinami ste si so ženou Škorpión trafili býčie oko. Muž Škorpión by ako vianočný darček chcel 100% vzrušujúcu knihu.

Žena Škorpión by tento dar rada prijala.

X-mas nápady na darčeky bylinková sada pre škorpiónov

 • Vianočné nápady na darčeky pre znamenie zverokruhu Strelec (23.11.-21.12.)

Ľudia v Strelci sú sebavedomí, nezávislí a dobrodružní. Len ťažko sa môžete zväzovať na jednom a tom istom mieste, preto milujete cestovanie a prázdniny. Predstavitelia tohto ohnivého znamenia zverokruhu sú plní energie a často chodia tancovať alebo športovať každý deň. Správne darčeky pre strelcov by mali byť tiež vyberané podľa ich koníčka. Hodina jogy alebo tanca pre dámy a športové doplnky pre muža Strelca.

 Farebné gumáky na dlhé prechádzky v daždivých dňoch.

Vianočné nápady na darčeky farebné gumáky na dlhé prechádzky v daždivých dňoch

 • Tipy na darčeky pre znamenie zverokruhu Kozorožec (22.12.-20.01)

Kozorožci sú od prírody zruční a praktickí. Chce robiť všetko nezávisle a rád sa ponorí do svojej práce. Ženy Kozorožec majú dobrý vkus v móde a vždy vyzerajú trendy. Preto je prsteň ako vianočný darček u nich skutočným hitom. Zvláštnu radosť by im robilo nové puzdro na smartfón od Gucci alebo elegantné náramkové hodinky.

 To poteší vášho priateľa Kozorožca na Vianoce!

X-mas nápady na darček pre smartphone osobný obrázok pre ženu Kozorožca

 • Tipy na darčeky pre znamenie zverokruhu Vodnár (21.01.-18.02)

Vodnár sa zaujíma o najnovšie technické inovácie a v modernom mediálnom svete si celkom dobre rozumie. Sú veľmi inteligentní a veľa čítajú, takže Vodnára môžete na Vianoce príjemne prekvapiť elektronickou čítačkou alebo dobrou knihou. Pre svoju manželku, priateľku alebo partnerku Vodnár si môžete vybrať extravagantné bižutérie alebo siahnuť po elegantných doplnkoch do domácnosti. S týmto znamením zverokruhu sa nemôžete pomýliť.

 Maličkosť, ktorá má hlboký význam.

Malé nápady na darčeky X-mas s veľkým významom

 • Vianočné nápady na darčeky pre ryby (19.02.-20.03)

Ryby sú umelecky nadané, milujú ticho a romantiku. Preto je trochu ťažké vybrať vhodný vianočný darček pre zástupcov tohto znamenia zverokruhu. Súčasnosť musí rozhodne inšpirovať vašu predstavivosť a mať osobný kontakt. Tu zabodujete na diskoch CD s klasickou hudbou, meditačnými sprievodcami alebo drahým parfumom so zmyselnou vôňou. Mužovi Ryby odporúčame krátky výlet alebo výlet do kina alebo divadla. Mal by z toho radosť.

Rozmaznávajte svojho partnera skvelou zbierkou najkvalitnejšej čokolády!

X-mas nápady na darčeky zbierka hustej čokolády ako darček na Vianoce

Postupujte podľa našich nápadov na darčeky X-mas na poslednú chvíľu, pretože s nimi nikdy nič nepokazíte. Počas nadchádzajúcich sviatkov si určite užijete krásne chvíle so svojim blízkym. Prajeme vám veselé Vianoce a veľa skvelých darčekov v X-mas!

Už ste vybrali ten pravý darček pre svojho blízkeho??

Tipy na darčeky X-mas vybrať správne darčeky pre každé znamenie zverokruhu

 Rôzne aromatické čaje pre vaše útulné hodiny v zime!

X-mas nápady na darčeky aromatické čaje ako darčeky na Vianoce

 S farebnými kvetmi nikdy nič nepokazíte!

Vianočné nápady na darčeky Farebné kvety vo váze skvelý darček

veselé Vianoce!

X-mas nápady na darčeky horúca čokoláda na Vianoce