50 šviežių vidutinio ilgio šukuosenų

Viena iš populiariausių šukuosenų šiandien yra vidutinio kirpimo. Jis turi puikų pranašumą, nes turi puikią pusiausvyrą tarp ne per ilgo, todėl nėra per daug prižiūrimas ir ne per trumpas, kad galėtumėte jį sukurti taip, kaip norite. Tai tiesiog teisinga. Todėl, jei galvojate apie kirpimą patys ir ieškojote vidutinio įkvėpimo, atėjote į reikiamą vietą. Mes surinkome 50 vidutinio ilgio šukuosenų ir idėjų, iš kurių galite rinktis. Mėgautis!

1. Pusė iki pusės žemyn

Arba tingus merginos viršutinis mazgas, kaip mes mėgstame tai vadinti. Taip pat galite tai pavadinti bohemiška paplūdimio išvaizda, jei norite geriau jaustis. Juokauju. Apskritai, tai puikus pavyzdys, ką galite padaryti vos per kelias minutes, kai jūsų plaukai yra vidutinio ilgio.

pusiau iki pusės žemyn vidutinio ilgio šukuosenosv

Šaltinis

2. Šviesi Marsala

Nusibodo tavo nuobodi spalva? Jokių problemų, eikite į šviesią marsalą. Prieš keletą sezonų tai buvo „Pantone“ metų spalva, tačiau tai nereiškia, kad ji vis dar nėra mūsų širdyse. Tai nuostabus šiltos violetinės spalvos atspalvis, kurį mes visiškai dieviname.

šviesios Marsala vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

3. Vidutinio ilgio šukuosenos su juostele

Jei kyla abejonių, suriškite juostele! Tai visada mūsų šūkis. Šiame gražiame vidutinio kirpimo šone yra švelnios garbanos, taip pat dirbtinė vainiko pynė, kuri eina aplink galvą ir baigiasi nugara tamsiai ir dulkėtomis rožinėmis satino lankeliais.

vidutinio ilgio šukuosenos su juostele

Šaltinis

4. Kendall Jenner

Pirmoji garsenybė mūsų vidutinio ilgio šukuosenų sąraše yra supermodelis ir realybės televizijos žvaigždė Kendell Jenner. Ji mėgsta dėvėti plunksnuotą bobą klasikinėje tamsioje brunetėje, kuri pabrėžia jos rudas akis.

kendall jenner vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

5. Lily Collins

Nors mums patinka mūsų Lily Collins su labai ilgomis spynomis, ši išvaizda ją taip pat glosto. Tai loba, kitaip žinoma kaip ilga bob, labai natūralios karamelės rudos spalvos su paplūdimio bangomis ir šonu..

Lily Collins vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

6. Boho vidutinio ilgio šukuosenos

Čia yra labai atsipalaidavęs ir lengvas vaizdas, kurį galite ištraukti bet kada. Viskas, ko jums reikia, yra purškiamas jūros druska arba tekstūrinis purškiklis. Taip pat galite naudoti plaukų džiovintuvą, kad galėtumėte pridėti šiek tiek apimties prie savo spynų.

boho vidutinio ilgio šukuosena

Šaltinis

7. 70 -ųjų vidutinio ilgio šukuosenos

Visi žinome, kad šiuo metu išgyvename 90 -uosius kiekvienu požiūriu. Tačiau būtų skaudu vieną kartą priešintis srovei ir kelis dešimtmečius atgal. Ši nuostabi aštuntojo dešimtmečio šukuosena yra tiesiog pernelyg puošni, kad atsispirtų.

70 -ųjų vidutinio ilgio šukuosena

Šaltinis

8. Atsitiktiniai vidutinio ilgio šukuosenos

Tai gali būti tik stiliaus „aš prabudau taip“ įkūnijimas. Atsitiktiniai, lovos galvos plaukai, balti vyriški marškiniai, ramunėlės ir minimalus makiažas. Atrodyti nuostabiai dar niekada nebuvo taip paprasta. Ir visa tai dėka tų plaukų!

atsitiktiniai vyriški marškiniai vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

9. Megano lapė

Net Holivude sunku rasti moterį, kuri atrodytų seksualesnė nei Megan Fox. Todėl mes pasitikime ja, kai kalbama apie plaukų įkvėpimą. Jos tamsiai šokoladiniai rudi tonai išryškina jos mėlynas akis ir mums tai patinka.

megan fox vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

10. Eva Mendes

Mes galbūt per anksti kalbėjome apie tą Megan Fox dalyką dabar, kai gerai pažvelgsime į Eva Mendes ir jos vidutinio ilgio šukuosenas. Ypač mėgstame jos spalvą, kuri yra labai rudeniškai panaši tamsiai blondinė su ryškiausiais ir silpnais apšvietimais.

eva mendes vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

11. Tekstūruota loba

Tai puikus triukas mergaitėms su plonais ar plonais plaukais. Jei tai jūsų atvejis, galite lengvai pranešti savo stilistui, ir jis jums suteiks tekstūruotą kirpimą. Dėl optinės apgaulės atrodys, kad turite daug daugiau apimties ir kūno nei iš tikrųjų.

tekstūruotos lob vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

12. Chloe Grace Moretz

Štai viena jauna aktorė jau kurį laiką yra paauglių stabas. Ji visada išliko ištikima tiek šiam plaukų ilgiui, tiek beveik platininei plaukų spalvai. Mes negalime jos kaltinti, nes ji atrodo nuostabiai.

chloe grace moretz vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

13. Jumbo bangos ir kirpčiukai

Kitas būdas, kurį galite padaryti dėl stiliaus, kai kalbama apie vidutinio ilgio šukuosenas, yra naudoti garbanojimo geležį ir sukurti keletą garbanų. Sujunkite juos su žemu kirpimu ir sunkiais kirpčiukais, todėl atrodysite laimingai. Rožė neprivaloma.

vidurinės dalies kirpčiukai su didelėmis bangomis vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

14. „Toffee Ombre“ vidutinio ilgio šukuosenos

Jei ieškote natūralios ombre spalvos, tai yra tai, ko reikia. Jis prasideda nuo tamsiai rudos spalvos pagrindo prie šaknų ir tirpsta šviesiai smėlio spalvos link galiukų. Tiesą sakant, jis atrodo toks natūralus, kad gali būti skirtas balayage.

irisų ombre ir kirpčiukai vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltiniai

15. Saldūs ritinėliai

Vidutinės šukuosenos paprastai gali būti tinkamos viskam, apie ką galite svajoti. Tai, pavyzdžiui, mes tikrai mylėjome. Tai žemas arklio uodega su saldžiu vyniotiniu ir labai mielu nėrinių lanku. Šiek tiek pakaitinkite plaukus minkštu šepečiu.

nėrinių juostelė saldūs ritinėliai vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

16. Elžbieta Olsen

Kalbant apie vidutinio ilgio šukuosenas, Elizabeth Olsen yra puikus šviesių paplūdimio bangų ir blondinės įsikūnijimas. Ji taip pat turi ombre prisilietimą, jei atidžiai pažiūrėsite, meistriškai atitrauktą nuo tos blondinės iki šviesesnės blondinės.

elizabeth olsen bronde vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

17. Kilimo ir tūpimo takai

Nori supermodelinių plaukų? Kas ne? Dabar jūs galite tai turėti, nes čia jums padės vidutinio ilgio šukuosenos. Pasinaudokite savo garbanojimo geležimi ir sukurkite dideles garbanas ant kilimo ir tūpimo tako. Suporuokite juos su dramatišku makiažu.

kilimo ir tūpimo tako vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

18. „Blake Lively“

Aktorė Blake Lively tikriausiai yra vienodai žinoma dėl savo plaukų, kaip ir dėl aktorinių sugebėjimų. Todėl vidutinio ilgio šukuosenos jai yra nepaprastai svarbios. Jos auksiniai šviesūs plaukai dabar yra žinomi tarptautiniu mastu.

blake gyvos vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

19. Vasariškos vidutinio ilgio šukuosenos

Kas geriau vasaros karštyje, kad vidutinė šukuosena, kuri yra pakankamai trumpa, kad atvėstų, bet vis tiek pakankamai ilga, kad atrodytumėte seksualiai ir stilingai. Tiesą sakant, jis yra tinkamo ilgio, kad atrodytumėte šauniai abiem būdais.

vasariškos vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

20. Balayage vidutinio ilgio šukuosenos

Kitoje ombre pusėje yra balayage plaukai. Kadangi jis yra daug labiau matomas su ilgais plaukais, vidutinio kirpimo atveju balayage iš tikrųjų gali praeiti kaip jūsų natūrali spalva, jei tai padarysite tinkamai. Pasitarkite su savo stilistu.

balayage vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

21. Jennifer Lopez

Jenny iš kvartalo yra gerai žinoma dėl savo ilgų plaukų. Tačiau ir ji retkarčiais patenka į vidutinio ilgio šukuosenų kerus ir atrodo visiškai nuostabiai. Su tokia karve, kas nenorėtų?

jennifer lopez vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

22. Rožinio aukso ombre

Štai toks ombre tipas, kuris per pastaruosius kelerius metus sukėlė nerimą. Žinoma, mes kalbame apie rožinį auksą, nugalėtojo spalvą, kuri yra stilinga ir madinga. Sujunkite jį su vidutinio ilgio šukuosenomis ir negalite suklysti.

rožinio aukso ombre vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

23. Pastelinės vidutinio ilgio šukuosenos

Štai dar vienas būdas, kuriuo galite surinkti taškų už pagrindinę tendenciją. Tai trumpa ir laisva žuvies uodegos pynė ant pastelinės indigo bobos. Pridėkite auksinius papuošalus ir teatrinį tamsų makiažą ir taip pat galite pozuoti „Vogue“.

žuvies uodega ant pastelinių indigo vidutinio ilgio šukuosenų

Šaltinis

24. Auksinės vidutinio ilgio šukuosenos

Kaip būti auksinės deivės taisyklių knyga. Tiesą sakant, yra tik viena taisyklė – dėvėkite tiek aukso, kiek galite, visais atspalviais, kuriuos galite rasti. Auksiniai plaukai, tamsesnio ir matinio auksinio makiažo niuansai ir, žinoma, auksiniai blizgučiai ant jūsų drabužių.

auksinės vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

25. Romantiška pynė

Kur būtų vidutinio ilgio šukuosena be romantiškos pynės ar dviejų? Pintinės buvo labai populiarios praėjusiais sezonais ir jūs negalite praleisti progos būti stilingai ar madingai šia prasme.

romantiškos pynės vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

26. Ledinės vidutinio ilgio šukuosenos

Klasika tarp šviesiaplaukių nešiotojų ir meilužių, platinos blondinė reikalauja daug priežiūros, tačiau tikrai verta viso šurmulio. Jei pasirinksite, įsitikinkite, kad šaknys yra tamsesnės, kad atrodytų natūraliai.

ledinės vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

27. Muskato riešutas ir cinamonas

Tinkamų spalvų pasirinkimas rudens sezonui kartais gali būti sudėtingas dalykas. Tačiau, kai turite tinkamą įvaizdį ir tinkamas vidutinio ilgio šukuosenas, nieko nėra lengviau. Tai puikus muskato riešuto ir cinamono rudos spalvos derinys.

muskato riešuto ir cinamono vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

28. Netvarkingas viršutinis mazgas

Tai ne tik didžiuojasi vidutinio ilgio šukuosenų atstovu, bet ir turi daugybę kitų tendencijų. Tai netvarkingas ir asimetriškas viršutinis mazgas kartu su erzinančiomis paplūdimio bangomis ir nedideliu ombre. Oho!

asimetriška netvarkinga viršutinio mazgo vidutinio ilgio šukuosena.

Šaltinis

29. Prancūzų mazgas

Štai dar vienas tendencijų derinys. Tai prancūziška pynė ant galvos, kuri baigiasi per pusę iki pusės viršutinio mazgo. Tai ypač gerai veikia, jei jūsų plaukų apačia yra kitokios spalvos nei išorė.

prancūziškos pintinės vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

30. Pusė žuvies uodega

Žuvies uodegos yra prancūziškos pynės variantas. Puikus dalykas, kai jūs taip pat sportuojate vidutinio ilgio šukuosenas, yra tai, kad jas galite dėvėti kasdieniu stiliumi biure ar ypatingam renginiui, pavyzdžiui, vestuvėms.

žuvies uodega pusiau šukuosena vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

31. Puikios vidutinio ilgio šukuosenos

Tiesiog yra kažkas apie vidutinius kirpimus ir lovos plaukus, ar ne? O prie to pridėjus paprastą ir minimalistinį makiažą, atrodo, kad ką tik pabudai ir atrodai pasakiškai bei natūraliai.

nuostabios vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

32. Vanilės ir karamelės vidutinio ilgio šukuosenos

Na, tiksliau, čia matomi blondinės atspalviai yra vanilinis kremas ir karameliniai ledai. Kartu jie sukuria vieną skanų desertą, kurį dabar galite nešioti. Pasukite plaukus prieš eidami miegoti, kol jie dar šiek tiek drėgni, ir ryte gaukite šias nuostabias paplūdimio bangas.

vanilinio kremo ir karamelinių ledų vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

33. Braškių vidutinio ilgio šukuosenos

Čia yra viena spalva, kuri tikriausiai niekada neišeis iš stiliaus. Braškių plaukai yra švelnus ir saldus blondinės ir raudonos spalvos derinys, kuris atrodo itin patraukliai, ypač vidutinio kirpimo. Jūs nenorite, kad jo būtų per mažai ar per daug.

braškių raudonų plaukų vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

34. Šiltos vidutinio ilgio kokoso šukuosenos

Jei galvojate apie fantastišką rudą spalvą, kodėl gi nepabandžius šio šilto kokoso? Priešingai populiariam įsitikinimui, kokosas reiškia ne baltą kaip kokoso minkštimą, o rudą kaip kietą lukštą.

šiltos kokoso vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

35. Labai, labai garbanotas

Garbanotos merginos yra nepaprastai gražios, ar ne? Tačiau, nepaisant to, jų žiedai gali būti gana sausi, kai reikia prižiūrėti. Štai kodėl mes manome, kad vidutinio ilgio šukuosenos yra tobulas kirpimas.

labai garbanotos vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

36. „Bouffant Ponytail“

Jei norite nukopijuoti šią išvaizdą, jums tereikia minkšto plaukų šepetėlio ir šiek tiek plaukų lako. Suriškite arklio uodegą, kaip įprasta, ir pradėkite erzinti ją teptuku. Kai baigsite, naudokite plaukų laką, kad įsitikintumėte, jog viskas lieka savo vietose.

bouffant arklio uodegos vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

37. Mielas ir tiesus

Jei turite garbanojimo geležį, tuomet tikrai turite ir plaukų tiesintuvą. Dabar galite jį naudoti, kad sukurtumėte mieliausias vidutinio ilgio šukuosenas. Tiesiog ištiesinkite plaukus ir tada tepkite blizgančią priemonę, kad jūsų spynos blizgėtų.

Mielos ištiesintos vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

38. Natūralios paauglių vidutinio ilgio šukuosenos

Kas gali būti lengviau ir natūraliau paaugliui nei tokio tipo šukuosena? Tam reikia minimalaus jūsų dėmesio, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į svarbesnius savo gyvenimo dalykus dabar ir atrodyti pasakiškai.

natūralios vidutinio ilgio paauglių šukuosenos

Šaltinis

39. „Raven“ vidutinio ilgio šukuosenos

Ši spalva dėl priežasties vadinama varna. Tai matinė ir labai tamsi brunetė, supjaustyta į puošnų sluoksniuotą ir plunksnuotą vidutinį kirpimą, todėl atrodysite paslaptingai ir seksualiai. Rekomenduojame matinę dūminę akį ir nuogą lūpą.

sluoksniuotos plunksninės varnos vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

40. Švelni rožinė vidutinio ilgio šukuosena

Netradicinės plaukų spalvos šiuo metu yra labai populiarios. Jei nesate kietų ir ryškių spalvų gerbėjas, visada galite pasirinkti švelnesnę jų versiją. Pavyzdžiui, tai yra pudros rožinė spalva kartu su šiek tiek pastelinės alyvinės spalvos.

švelnios rožinės vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

41. Sodrus kreminis smėlio spalvos

Kalbant apie šviesius plaukus, niekas netinka, kai pridedate keletą šviesių šviesų ir nušviečiate savo šaknis tamsesniu atspalviu, kad tikrai išryškintumėte tą blondinę. Galbūt tai yra kreminė smėlio spalva, kokią mes kada nors matėme!

sodrios kreminės smėlio spalvos vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

42. Žalvariniai atspalviai

Yra ruda, yra vario, tada yra nuostabūs ir šlovingi žalvario atspalviai. Jei viskas bus padaryta teisingai, jie skleis šviesą tarsi iš vidaus, sukurdami šviesinantį poveikį jūsų plaukų sruogoms.

Išorinės bangos žalvario atspalvių vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

43. Emmos akmuo

Nesvarbu, kokią plaukų spalvą ji nusprendžia dėvėti, aktorė Emma Stone tikrai mėgsta vidutinio ilgio šukuosenas. Čia ji yra braškių blondinės ilgoje boboje su tamsiai dūminiu akių makiažu ir labai miela rožine lūpa.

emma akmens vidutinio ilgio šukuosena

Šaltinis

44. Karšto šokolado kirpčiukai

Ar kada nors tik pažvelgėte į gražiai nuspalvintą objektą ir nors kaip nuostabu būtų, jei galėtumėte turėti tos pačios spalvos plaukus? Mes žinome, kad padarėme. Tai yra ta pati šio karšto šokolado vidutinio pjūvio istorija ir jos kirpčiukai.

karšto šokolado kirpčiukai vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

45. Vintage vidutinio ilgio šukuosenos

Nors ir senovinis, jis niekada nenustos būti madingas. Ši šukuosena tiesiog atrodo per gerai, kad moterys nustotų ją dėvėti. Suporuokite jį su ryškiais raudonais lūpų dažais, kaip tai darė mūsų senelės 40 -aisiais, ir jums viskas gerai.

senovinės vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

46. ​​Medvilnės saldainiai vidutinio ilgio šukuosenos

O kaip cukraus vata? Tavo plaukuose? Jei jaučiatės pakankamai drąsiai, tai gali būti jūsų šukuosena. Rožinį cukraus vatą dabar net lengviau gauti, nei manote. Yra net specialių dažų, kuriuos galite naudoti namuose patys. Pažvelkite į juos!

medvilnės saldainiai rožinės vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

47. Reičelė Veis

Aktorė Rachel Weisz visada šukuosena buvo labai dalinė ir vidutinio ilgio. Tačiau mes pasirinkome būtent šią jos nuotrauką, kurioje ji turi susipainiojusią ir chaotišką didžiųjų garbanų netvarką, kad parodytume, ką galite padaryti, jei jūsų vidutinis kirpimas.

rachel weisz vidutinio ilgio šukuosenos

Šaltinis

48. „Hipster“ vidutinio ilgio šukuosenos

Eiti į hipsterio jaudulį, kai kalbama apie plaukus, visada yra gera idėja. Mūsų visų laimei, mes galėjome pasiimti puslapį iš jų knygos, nes ši subkultūra tikrai gerai supranta plaukus ir juos formuoja.

hipsterio vidutinio ilgio šukuosena

Šaltinis

49. Violetinė ombre

Jei jūsų netenkina natūraliai atrodantis ombre, tuomet visada galite jį naudoti ant sausos spalvos. Nesidrovėkite ir rinkitės purią pastelinę violetinę spalvą, kuri apsisuks visur, kur tik eisite. Kalbant apie vidutinio ilgio šukuosenas, tai tikrai tinka knygoms.

violetinė ombre vidutinio ilgio šukuosena

Šaltinis

50. Mėtų žalia

Ir kadangi mes kalbėjome apie purpurinę spalvą, baigsime savo vidutinio ilgio šukuosenų sąrašą su kaupu ir aptarkime mėtų žalumą. Tai visiškai išskirtinis atspalvis, kurį galite suporuoti su bet kuo – nuo mohawko iki senovinio pergalės ritinėlio ir kačių akių plastikinių akinių nuo saulės. Pagalvokite apie galimybes!

mėtų žalia vidutinio ilgio šukuosena

Šaltinis

Išvada

Ką manote apie mūsų pasirinktą vidutinio ilgio šukuoseną? Ar mes įkvėpėme jus pasirinkti bet kurį iš šių kirpimų ar spalvų? O gal jau padarei? Jei taip, papasakokite apie savo patirtį žemiau esančiame komentarų skyriuje, nes nekantraujame išgirsti apie tai!