50 puikių pelenų blondinių plaukų spalvų idėjų, kurias išbandyti!

Plaukų spalva, kurios trokšta mados ir plaukų stilistai visame pasaulyje, peleninė blondinė žada nuostabią išvaizdą, ir mes neprisimename laiko, kai tamsiai peleninė blondinė ar šviesiai peleninė blondinė nebuvo stiliaus.

Nesvarbu, ar esate kirpimo entuziastas, ar nešiojate plaukus stulbinančiai ilgais stiliais, peleniniai šviesūs plaukai yra puiki galimybė pabrėžti jūsų natūralų grožį.

Čia pateikiamos geriausios peleninės blondinės plaukų spalvos idėjos ir stiliaus parinktys visiems plaukų ilgiams!

1. Šviesiai peleninė blondinė trumpa netvarkinga šukuosena

Šviesiai peleninė blondinėŠaltinis

Šios apkarpytos nervingos bobos grožį pabrėžia nuostabūs peleniniai šviesūs plaukų dažai.

Būkite tikri, kad beveik ledinė šios trumpos netvarkingos šukuosenos išvaizda yra viena karščiausių ir drąsiausių šukuosenų. Kraštutinė išvaizda nepriekaištingais pelenais šviesiais plaukais.

2. Šviesiai peleninė blondinė Pixie Cut

pixie cut pelenų blondinėŠaltinis

„Pixie“ kirpimai yra jaunatviški ir nervingi. Tačiau beveik sidabrinės peleninės blondinės plaukų spalva prideda papildomą nervingą įbrėžimą. Lengva formuoti, nuostabiai dėvėti, tai yra būdas, jei ieškote madingų šukuosenų.

3. Garbanoti trumpi peleniniai šviesūs plaukai

peleniniai šviesūs plaukai garbanotiŠaltinis

Šviesiai peleniniai šviesūs plaukų dažai trumpiems garbanotiems plaukams? Taip prašau! Garbanotieji plaukai jau turi savo romantiško ir žaismingo žavesio reputaciją.

Pridėkite keletą peleninių tonų ir atrodys visiškai nenugalimas! Mums patinka tamsios šaknys, kurios drąsiai rodo šią šukuosenos idėją.

4. Pelenų blondinės akcentai trumpame Bobe

Bob kirpimas pelenų blondinė pabrėžiaŠaltinis

Ši išvaizda turi šiltą jausmą ir visa tai dėka natūralių šviesių atspalvių.

Peleninės blondinės paryškina šviesesnį kirpimą, o tos tobulos paplūdimio bangos įrėmina visus šiuos skaniai šiltus tonus.

5. 70 -ųjų tamsiai pelenų šviesių plaukų spalva

peleniniai šviesūs plaukai Taylor SwiftŠaltinis

Taylor Swift sukrėtė šią išvaizdą puošniuose iškilminguose drabužiuose, ant raudonojo kilimo, su džinsais ir marškinėliais ar post-punk apranga. Padarykite tai pernelyg paprastai, pasirinkdami nepaprastai spalvingus tamsiai peleninius šviesių plaukų dažus.

6. Kūdikio blondinė

peleninė blondinė kūdikio blondinėŠaltinis

Kūdikio lėlės išvaizda ir toliau kelia bangas. Jei blondinė yra jūsų natūrali plaukų spalva, tada pakelkite ją į šoną su šia šviesiai pelenine blondine plaukų spalva.

Pastebėkite, kaip tamsiai blondinė išnyksta iki šviesiai peleninės blondinės iki galiukų? Štai ko jūs siekiate dėl tobulų kūdikių blondinių atspalvių!

7. Šviesiai peleninė blondinė ilgiems plaukams

peleninė blondinė išryškina ilgus plaukusŠaltinis

Jei turite ilgas banguotas spynas, vienas geriausių būdų jas paryškinti yra kontrastingos spalvos pridėjimas. Tamsesnėms plaukų spalvoms, pelenų spalvos šviesūs atspalviai ir patarimai idealiai paryškina jūsų svajingų banguotų plaukų natūralų grožį.

8. Natūralus tamsių pelenų blondinės balayage

tamsiai peleninės blondinės balayageŠaltinis

Balayage technika buvo pirmoji, siekiant gražios natūralios išvaizdos. Šios kreminės plaukų spalvos pagrindas yra natūralus šviesiai rudos ir tamsiai peleninės blondinės spalvos derinys.

9. Ilgi peleniniai šviesūs ombre plaukai

peleniniai šviesūs plaukai banguoti plaukaiŠaltinis

Mums tiesiog patinka tai, kaip spalva išblunka nuo natūralios šviesiai rudos šaknų iki žavių peleninių šviesių plaukų atspalvių.

Ši visiškai natūrali išvaizda su drąsiu kraštu suteikė gerą ombre technikos reputaciją ir pritaikė ją prie peleninių šviesių plaukų pridėjo papildomų taškų.

10. Matomos tamsios šaknys ir vėsūs peleniniai šviesūs plaukai

tamsios šaknys peleninės blondinėsŠaltinis

Puošti savo tamsiomis šaknimis nebėra madinga dirbtinė priemonė, ypač kai natūraliai tamsios šaknys yra išaugusios ir papildytos šia gražia šviesiai iki vidutiniškai pelenine šviesiaplaukė plaukų spalva, vidutiniškai ištiesta ant galiukų.

11. Vasaros šviesūs peleniniai plaukai

peleninė blondinė išryškina ilgus rudus plaukusŠaltinis

Ši šukuosena čia yra vasaros stiliaus tikslas (arba visų sezonų vienas). Itin lengvi peleniniai blondinės patarimai ir vos pastebimi šviesūs šviesūs atspalviai suteikia žaismingos pastabos šiaip gražiems ilgiems tamsiems plaukams.

12. Pelenų rudos spalvos su šviesiaplaukiais akcentais

pelenų rudų plaukų šviesūs akcentaiŠaltinis

Stambūs šokolado ar rudos spalvos atspalviai derinami su žavingais šviesiais tonais, o pelenų blondinė ombre tik suteikia šiam stiliui nepaprasto spindesio.

13. Peleniniai šviesūs plaukai su svarbiausiais ilgais plaukais

peleniniai šviesūs plaukaiŠaltinis

Šis stilius puikiai tinka tiek banguotiems plaukams, tiek šilkiniams lygiems tiesiems plaukams. Turtingi niuansai puikiai pabrėžia vienas kitą.

Šio plaukų stiliaus paslaptis? Jo mišinys iš natūralių peleninių šviesių plaukų, blondinės pagrindo ir šviesių atspalvių.

14. Aukso pelenų blondinė „Ombre“, skirta „Rapunzel“

lygūs ilgi peleniniai šviesūs plaukaiŠaltinis

Natūralus spalvų derinys svyruoja nuo rudos iki aukso blondinės pelenų plaukų spalvos iki platinos pelenų šviesių plaukų. Beveik sidabriniai niuansai pašviesina stilių ir suteikia plaukams papildomo blizgesio.

15. Nuo juodų iki pelenų šviesių plaukų

išvaizda keičiasi juodi ir peleningi šviesūs plaukaiŠaltinis

Norint pasiekti šį dramatišką vaizdą, reikia turėti meistriško lygio įgūdžių. Puikus ombre padarytas nepriekaištingai ir jūs galite dėvėti plaukus puikiai apibrėžtomis garbanomis ir išryškinti spalvų gradientą.

16. Lengviausia pelenų šviesiaplaukė ryškiausiuose dalykuose – dramatiškas vaizdas

sidabro pelenų blondinė išryškina peleninius šviesius plaukusŠaltinis

Ši peleninė blondinė šukuosena traukia akį ir verta dėmesio. Ne visi gali tai padaryti, bet jei drįsite keisti dramatiškus išvaizdos pokyčius, pirmyn! Akcentai yra aiškiai apibrėžti, o tamsus pagrindas yra aiškiai matomas.

17. Nuo juodos iki sidabrinės pelenų blondinės

Peleninė blondinė ombreŠaltinis

Ar visada buvote chromuoto sidabro gerbėjas? Geros naujienos yra tai, kad galite tai išbandyti tik savo plaukų galiukuose arba pradėti nuo ilgio vidurio. Paimkite šią nuostabią juodų ir sidabrinių pelenų šviesių plaukų nuotrauką kaip pavyzdį ir leiskite jai jus įkvėpti!

18. Šviesiai peleninė blondinė ant rudų plaukų

šviesiai peleninė blondinė ombreŠaltinis

Peleniniai šviesūs atspalviai, pridedami prie saldžių rudų plaukų iki beveik visiško padengimo, nėra bloga idėja. Nešiokite plaukus šokinėjančiomis bangomis ir pabrėžkite pasakišką plaukų tekstūrą bei atspalvius.

19. Tamsiai rudi plaukai, paryškinti vidutinio pelenų blondine

peleninė blondinė išryškina tamsiai rudus plaukusŠaltinis

Kitas degtukas sukurtas danguje tiems, kurie nori sušvelninti blaivią tamsiai rudą plaukų spalvą. Paprašykite kirpėjo, kad paryškintų vidutinio peleningumo blondines, ir mėgaukitės dėvėdami šią stilingą išvaizdą!

20. Šviesiai peleninė blondinė ant oranžinių plaukų

išvaizda pakeiskite oranžinius į peleninius šviesius plaukusŠaltinis

Labai dažnai šviesiai ruda arba aukso blondinė tampa baisiais oranžiniais atspalviais. Tačiau šviesiai peleningi šviesūs plaukai gali sutaupyti kruopščių valandų, praleistų kartu su kirpėju, stengiantis sumažinti tuos nemalonius oranžinius atspalvius.

21. Peleniniai blondiniai dažai visiems jūsų plaukams

peleniniai šviesūs plaukai su ryškiausiais bob kirpimaisŠaltinis

Peleniniai šviesūs plaukai gali atrodyti visiškai romantiški ir žaismingi, net jei jie nėra paryškinti ar sustiprinti prasto apšvietimo pagalba. Šie šalto atspalvio, beveik pilkai atrodantys peleniniai blondinai plaukų dažai yra tiesiog stulbinantys ir tinkami visais metų laikais.

22. Ash Blonde Laid Back Bob Cut

pelenų blondinės bob kirpimas moterimsŠaltinis

Atsitiktinis ir drąsus, tai yra vienas iš geriausių būdų, kaip suformuoti savo trumpą peleninę blondinę bobą. Šviesiai peleninis šviesus atspalvis paverčia šį pjūvį į nervingą teiginį.

23. Pelenų blondinė su rožiniais akcentais

Pelenų blondinė su rožiniais akcentaisŠaltinis

Rožinė, violetinė, violetinė – žaismingi akcentai tinka paaugliams, bet ne tik. Moterų stilius su pelenine blondine spalva gražiai papildomas šiomis šviesą gerinančiomis spalvomis.

24. Pelenų blondinės patarimai tamsiems plaukams

peleninė blondinė baigiasi peleninė blondinė ombreŠaltinis

Nėra geresnio būdo sustiprinti tamsių plaukų atspalvius, nei juos papildyti šviesiais atspalviais. Natūraliai tamsūs plaukai su peleniniais blondinės galiukais suteikia akį traukiantį perėjimą, kuris gali būti toks subtilus ar toks šviesus, kokio norite!

25. Sluoksniuoti peleniniai šviesūs plaukai

daugiasluoksnė bob sukrauta bob kirpimas peleniniai šviesūs plaukaiŠaltinis

Prisimeni, kaip Rachel iš „Friends“ išgarsėjo savo sluoksniuotu kirpimu, paryškintu natūraliais peleniniais šviesiais plaukais? Ši išvaizda yra įtraukta į šlovės muziejų dėl savo grožio, natūralios išvaizdos ir daugybės komplimentų, kuriuos ji pritraukia.

26. Sidabrinė peleninė blondinė Pixie Cut

pelenų blondinės kirpimasŠaltinis

„Pixie“ kirpimas su itin moderniu posūkiu: apatinis pjūvis. Peleniniai šviesūs, sidabriškų tonų plaukai, kuriuos papildo ryški violetinė kirpimo spalva, yra jūsų būdas apimti nerimą keliančią pusę.

27. Šviesiai peleninė blondinė spalva vasaros romantikai

medaus pelenų šviesių plaukų balayageŠaltinis

Saulės pabučiuoti plaukai niekada neatrodė geriau! Ši pelenų blondinė šviesiais atspalviais idealiai tinka kaitintis saulėje šią vasarą. Tai tikras vasaros romantikos ir paplūdimyje praleistų vakarų įsikūnijimas.

28. Pelenų blondinė su žibintais

stora pynė ant pelenų šviesių plaukųŠaltinis

Yra keletas skirtingų blondinių atspalvių ir jie puikiai atrodo sumaniai derinant. Peleninės blondinės paryškinimai ir peleninės blondinės šviestuvai puikiai papildo vienas kitą šiuo pakraščiu!

29. Pelenų šviesiaplaukė kirpimas

halfdo aukšta bandelė pelenų blondinė spalvaŠaltinis

Pažvelkite į šį pusiau šukuoseną itin elegantiškai. Tamsios šaknys nėra specialiai paliktos nenudažytos – jos atkreipia dėmesį į puikiai atliktą pelenų blondinę ombre. Šis moterų stilius naudoja apatinę spalvą-šiuo atveju tamsią-šiam akį traukiančiam stiliui pasiekti.

30. Silky Smooth Ash Blonde

pelenų šviesių plaukų balayageŠaltinis

Atkreipkite dėmesį, kaip „balayage“ leido natūraliai pereiti prie vidutinio peleninio atspalvio blondinės, šviesiai peleninės blondinės spalvos ir švelnių rudų bei kaštonų atspalvių? Šie sumanūs atspalvių žaidimai yra išryškinti ant šių šilkinių, lygių ir sodrių plaukų.

31. Dramatiška peleninė blondinė Ombre

Dramatiška pelenų blondinė OmbreŠaltinis

Jums reikia rimtos drąsos, kad palengvintumėte peleninės blondinės ombre idėją, pradedant nuo visiškai tamsių plaukų.

Tačiau ši moteris įrodo, kad tai įmanoma, ir su fantastiškais rezultatais! Perėjimas nuo tamsių šaknų prie šviesiai peleninių blondinių patarimų yra tiesiog stulbinantis.

32. Pelenų blondinės balayage ant juosmens ilgų plaukų

platinos pelenų blondinės balayageŠaltinis

Vidutinė, šviesi, tamsi ir purvina pelenų blondinė susitinka, kad sukurtų šį nuostabų balayage. Natūraliai banguotos spynos atrodo tokios sveikos dėl šviesiai peleninių blondinių atspalvių, o purvinas, tamsiai pelenų blondines sustiprina pynė.

33. Pelenų blondinė su purpuriniais patarimais

purpuriniai galai ant pelenų šviesių plaukųŠaltinis

Pasakų dulkės tiesiog pateko į šias gražias pelenines blondines spynas. Platinos peleniniai šviesūs plaukai papildo šviesią odą ir šviesina bruožus.

34. Vidutinio peleningumo blondinė ant rudų plaukų

Vidutinio peleningumo blondinė ant rudų plaukųŠaltinis

Peleninės blondinės pabrėžia, kad gali pasiūlyti stilingą atspalvį rudiems plaukams. Ši tamsaus medaus išvaizda čia yra skani.

35. Pelenų šviesiai rudų plaukų saldus mišinys

Peleniniai šviesūs rudi plaukaiŠaltinis

Ši šukuosena gali būti oficiali arba, tinkamai suformuota ir tik su keliais plaukų priedais, atsitiktinė ir ryški.

36. Sidabriniai peleniniai šviesūs plaukai

Sidabriniai peleniniai šviesūs plaukaiŠaltinis

Sidabrinė pelenų blondinė arba platinos pelenų blondinė netinka kiekvienam odos tonui. Tačiau, jei esate tarp laimingųjų, galinčių eksperimentuoti su šiais peleniniais blondiniais atspalviais, pirmyn! Pakelkite jį aukštyn su ombre ar balayage.

37. Beveik balti peleniniai šviesūs plaukai

platinos pelenų šviesūs plaukaiŠaltinis

Nors tai gana arti ledo karalienės išvaizdos, vidutinio peleningumo blondinės atspalviai šiame balayage suteikia išvaizdai saldaus medaus tono.

Atkreipkite dėmesį į natūraliai gražius perėjimus nuo aukso pelenų blondinės iki beveik baltos spalvos.

38. Azijos pelenų šviesūs plaukai su sidabro atspalviais

Azijos pelenų šviesūs plaukaiŠaltinis

Plaukų sodrumas ir sveikata yra puikus šio sidabriškai peleninio blondinio stiliaus pagrindas. Kokia stulbinanti išvaizda!

39. Aukso pelenų blondinės spynos

Auksinė pelenų blondinėŠaltinis

Trumpas kirpimas, kurį išryškina žavūs šviesūs tonai. Kraštai ir aiškiai apibrėžti patarimai daro stebuklus, kai reikia lengvai formuoti.

40. Ilga pelenų blondinė

Ilgi peleniniai šviesūs plaukaiŠaltinis

Vienoda plaukų spalva, pavyzdžiui, peleninė blondinė, spindi visu savo spindesiu, kai tepama ant gražių, stilingų ilgų plaukų. Tai vienas akinantis pavyzdys!

41. Pelenų blondinė atvirkštinė ombre

Peleninė blondinė atvirkštinė ombreŠaltinis

Šis žvilgsnis į sceną pateko prieš kelerius metus ir jo įžūlus perėjimas nuo šviesiai peleninių blondinių šaknų prie tamsiai juodų galiukų padėjo jam išlikti.

42. Išradęs kūdikio žvilgsnį

kūdikio blondinėŠaltinis

Nuo vidutinio peleninio blondinio šaknų atspalvio iki šviesių galiukų atspalvių – tai romantiška naujai sukurta kūdikio lėlė, puikiai tinkanti tiek vasarą, tiek žiemą.

43. Pelenų blondinės akcentai dirba su raudonais plaukais

peleninės blondinės paryškina raudonus plaukusŠaltinis

Kai kuriems gali atrodyti, kad šviesūs šviesūs atspalviai ant raudonų plaukų yra šiek tiek lipnūs. Tačiau būkite tikri, kad jie yra bet kas, ir šis puikus pavyzdys tai įrodo!

44. Šviesiai peleninė blondinė ant tamsiai rudų plaukų

tamsiai rudi plaukai peleniniai šviesūs plaukaiŠaltinis

Šios tobulos banguotos kasos yra idealus pagrindas eksperimentuoti su šviesiai pelenine blondine. Išvaizda traukia akį ir papildo tamsesnius atspalvius.

45. Peleniniai šviesūs plaukai su žibintais

Peleniniai šviesūs plaukai karameliniaiŠaltinis

Ši netvarkinga ir, atrodytų, neatsargi šukuosena nebūtų taip gerai pasiteisinusi, jei nebūtų buvę žema šviesa, kuri išryškina peleninius šviesius atspalvius.

46. ​​Reverse Ombre: Pelenų blondinė iki tamsiai rudos spalvos

Reverse Ombre Ash BlondeŠaltinis

Ne toks dramatiškas, kaip atvirkštinis ombre, mes pateikėme keletą nuotraukų aukščiau, bet vis tiek išskirtinis. Švelnios garbanos pašalina šio krašto kraštą.

47. Sidabrinių pelenų balayage

Sidabrinių pelenų balayageŠaltinis

Šviesių pelenų blondinių atspalvių mišinys aukščiau yra tiesiog akinantis! Jis atrodo natūralus, sveikas ir suteikia gražaus spindesio nuostabiai sportuojančiai merginai.

48. Jaunatviška ilga pelenų blondinė

Ilgi peleniniai šviesūs plaukaiŠaltinis

Auksaspalviai ar net Rapunzelis pavydėtų šiems sveikiems plaukams tokiu viliojančiu pelenų blondinės tonu.

49. Žiemos pelenų šviesūs tonai

Žiemos pelenų blondinės spalvosŠaltinis

Ją dovanoja ne tik skrybėlė ir šilti drabužiai. Ši peleninė blondinė plaukų spalva gražiai atspindės tuos malonius žiemos šviesos spindulius. Nepaisant šio pavadinimo, šį atspalvį galite sportuoti ir karštesniais mėnesiais bei rudenį!

50. Vidutinio peleningumo šviesūs plaukai

Vidutinio peleningumo šviesūs plaukaiŠaltinis

Vidutinio peleningumo blondinės atspalviai šiame balayage yra ryškiausias tonas ir dėl geros priežasties.

Perėjimas nuo tamsių azijietiškų plaukų prie azijinės peleninės blondinės idealiai pasiekiamas naudojant šiuos tonus, o šviesiai peleninės blondinės atspalviai išryškina galutinį rezultatą.

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Peleniniai šviesūs plaukai turi daugybę atspalvių, atspalvių ir atspalvių – ir šis atspalvių gausa suteikia jums puikią galimybę išbandyti naują plaukų spalvą!

Nustebinkite save ir kitus: rinkitės pelenų šviesių plaukų spalvą ir šį sezoną visiškai pakeiskite savo išvaizdą!