50 įspūdingų šviesių plaukų idėjų

Dažnai sakoma, kad blondinė yra ne tik spalva. Tai požiūris ir gyvenimo būdas. Be to, tai didžiulis įsipareigojimas. Kai nuspręsite gauti šviesius plaukus, mažai ką galite padaryti, kad grįžtumėte prie savo pradinės spalvos. Yra daug balinimo, moterys linkusios nusivilti, nes kartais jų šviesus atspalvis atrodo gelsvas, o pats atspalvis turi būti puoselėjamas, kad nuolat atrodytų taip, kaip atrodė pirmą dieną.

Jau nekalbant apie tai, kad jūsų plaukams reikia visos būtinos mitybos. Štai kodėl blondines mes vadiname drąsiausiomis moterimis. Jiems mes sukūrėme 50 blondinių plaukų atspalvių, spalvų ir stilių sąrašą, kad suteiktume jiems šiek tiek įkvėpimo. Pradėkime!

1. Šviesūs plaukai su „Balayage“ ir garbanomis

Mes pradedame lengvai nuo super greitos ir smagios idėjos. Verta apsvarstyti tas ponias, kurios nori šiek tiek šviesių plaukų savo gyvenime, bet nėra pasirengusios visiškai įsipareigoti blondinei. Balayage yra atsakymas jums!

šviesių plaukų balayage garbanos

Šaltinis

2. Šviesūs plaukai su „Lowlights“ ir „Highlights“

Kitas būdas, kad jūsų šviesūs plaukai atrodytų kuo natūralesni, yra tai, kad taip pat galite pabrėžti keletą ryškių dalykų. Nė vienas natūralus blondinis atspalvis nėra vientisas spalvų blokas. Jis turi šviesesnes ir tamsesnes sruogas, kaip ir jūsų.

šviesūs plaukai - žiburiai ir akcentai

Šaltinis

3. Malibu šviesūs plaukai

Ar žinote, kas puikiai dera su šviesiais Malibu plaukais? Pasakiškas pūtelis. Todėl siūlome išlaužti garbanojimo geležį ir pasigrožėti nuostabiomis paplūdimio bangomis, taip pat persikų ar nuogų matinių lūpų dažų..

malibu šviesūs plaukai tobula putlė

Šaltinis

4. Paparacų paryškinti šviesūs plaukai

Štai dar vienas atspalvis, kurį mes visiškai įsimylėję. Tai paparacų blondinė. Puikiai tinka visais metų laikais. Be to, tai nuostabu, jei nuspręsite ištiesinti plaukus. Dėmesio centre tikrai atrodysite kaip žvaigždė.

paparacai paryškino šviesius plaukus

Šaltinis

5. Šakira

Lotynų dainų atlikėja Shakira yra čia, kad padėtų mums pradėti savo ilgą įžymybių sąrašą šviesiais plaukais. Ji yra ne tik „išraiškingas“ apibrėžimas. Ar žinote, kas dar yra kreivai apie ją? Jos garbanos. Teisingai. Ji turi garbanotas garbanas.

shakira šviesūs plaukai

Šaltinis

6. Ombre šviesūs plaukai

Šviesių ombre plaukų pavyzdys negalėjo būti praleistas iš mūsų sąrašo. Ši tendencija stiprėja jau kelerius metus ir panašu, kad netrukus ji niekur nedings. Todėl šokinėkite į ombre traukinį!

ombre šviesūs plaukai

Šaltinis

7. Margot Robbie

Viena šviesiaplaukė bomba, per pastaruosius kelerius metus audra paėmusi sidabro ekraną, yra ne kas kita, kaip mylimoji Margot Robbie. Jos blondinės spynos puikiai papildo jos įdegusį odą ir nuostabias mėlynas akis.

margot robbie šviesūs plaukai

Šaltinis

8. Ariana Grande

Teisingai, net sunkių rudų plaukų mylėtoja Ariana Grande tapo šviesių plaukų vilionės auka. Nors mes ją labiau mylime giliame šokolade, kurį ji dažniausiai nešioja, negalime sakyti, kad ji nepasielgė smėlio atspalviui.

ariana grande blondinai plaukai

Šaltinis

9. Platininiai šviesūs plaukai

Vienas iš labiausiai mėgstamų atspalvių blondinės spektre yra platininis. Jis tyliai nubrėžia liniją tarp sidabriškai baltos ir pilkos spalvos, ir mes ją mylime daugelį metų. Spalva pasižymi ypatinga elegancija, kuri tinka tiek biure, tiek klube.

platinos blondinai plaukai

Šaltinis

10. Nešvarūs šviesūs plaukai

Štai vienas šviesių plaukų atspalvis, kuris jums patiks dėl vienos paprastos priežasties. Tai labai lengva prižiūrėti. Tai iš tikrųjų neturi vieno ypatingo niuanso, o tai reiškia, kad jūs netgi galite tai padaryti namuose!

purvini šviesūs plaukai

Šaltinis

11. Gintarė

Šiek tiek sunku neįsimylėti bohemiškos prašmatnios bendros išvaizdos. Tik pažiūrėk į tą vėjuotą sviestmedžių šviesių plaukų netvarką, suporuotą su gražia gėlėta suknele. Ji mums visiems įkvepia stiliaus.

gintaras išgirdo šviesius plaukus

Šaltinis

12. Spalvų deriniai

Kartais gražus blondinės atspalvis nėra tas, kuris išeina iš vieno buteliuko. Čia yra puikus ledo šviesių plaukų pavyzdys, sumaišytas su šokolado rudos spalvos žibintais. Poveikis yra įspūdingas, suteikia mums jausmą, kad žiūrime į lengvą, purviną blondinę.

ledo šviesūs ir šokolado rudos spalvos šviesūs šviesūs plaukai

Šaltinis

13. Katy Perry

Ar yra plaukų ar perukų spalva, kurios Katy Perry dar neišbandė? Tai tikrai nesvarbu, nes ji atrodo nuostabi visuose. Net šioje arktinėje blondinėje, kuri išryškina žalias akis.

katy perry šviesūs plaukai

Šaltinis

14. Rozamundo lydeka

Pasaulis atkreipė dėmesį į aktorę Rosamund Pike, kai ji vaidino labai gražią, bet išprotėjusią „Gone Girl“. Nuo tada ji sužydėjo šiuo nuostabiu šviesiu vario atspalviu, kurį mes be galo dieviname.

rozamundo lydekos šviesūs plaukai

Šaltinis

15. Tamsiai šviesūs plaukai

Kai kurie klaidingai mano, kad visi šviesūs plaukai turi būti šviesūs ir ryškūs. Tai neteisinga. Jei norite, taip pat galite pasirinkti tamsesnes versijas, jei manote, kad jos geriau atitinka jūsų akių spalvą ir odos toną.

tamsiai šviesūs plaukai

Šaltinis

16. Sent Tropezo šviesūs plaukai

Jei vasarai ieškojote brangiai atrodančios blondinės spalvos, neieškokite daugiau. Sent Tropezas atrodo taip, lyg turėtum būti milijonieriaus jachtoje, ir ji kyla tiesiai iš butelio!

st tropezo šviesūs plaukai

Šaltinis

17. Rusijos balinti šviesūs plaukai

Rusų moterys yra žinomos dėl savo grožio. Puikus dalykas yra tai, kad dabar galite pasiskolinti dalį to grožio su atspalviu rusiškais baltais šviesiais plaukais. Įmesta į ledines mėlynas akis ir tobulas lūpas, ir tu ten.

rusiški šviesūs plaukai

Šaltinis

18. „Chocolate Frost“ šviesūs plaukai

Kaip minėta aukščiau, ne visi šviesūs atspalviai turėtų būti šviesūs. Čia yra nuostabus šokolado šalčio spalvos pavyzdys, kuris vis dar laikomas priklausančiu blondinei paletei. Jei nedrįstate tapti visiškai blondine, tai jums tinka.

šokolado šalčio šviesūs plaukai

Šaltinis

19. Mocha šviesūs plaukai

Vienas puikus žiemos atspalvis yra mokos blondinė. Priežastis ta, kad jis lengvai susilieja su šaltu lauke, sukurdamas gražų, menišką vaizdą tarp jūsų ir supančios gamtos. Laikykite savo šaknis tamsias, kad jaustumėtės natūraliau.

mokiniai šviesūs plaukai

Šaltinis

20. Kūdikių šviesūs plaukai

Prisimeni, kai buvai maža, tu turėjai šviesius plaukus ir tu, tėvai, norėjai, kad taip liktų amžinai? Na, dabar, visų džiaugsmui, tą atspalvį galite atkurti beveik tiksliai su kūdikio blondine. Tai ombre ir balayage mišinys.

kūdikio šviesūs plaukai

Šaltinis

21. Jennifer Lawrence

Šviesūs plaukai sušvelnina gražius Jen bruožus ir suteikia jai moteriškesnę išvaizdą. Ir kaip mes dieviname šią sidabro ekrano karalienę, jai to reikia. Visi žinome, kokia ji gali būti berniukė realiame gyvenime.

Jennifer Lawrence šviesūs plaukai

Šaltinis

22. Kristen Stewart

Aktorė Kristen Stewart, trokštanti palikti savo trapias Bella dienas kuo toliau nuo savęs, tapo gana maištinga. Dabar ji sportuoja labai šviesiai smėlio blondinės spalvos atspalviu su labai tamsiomis šaknimis. O ir ji mėgsta nusiskusti galvą.

kristen stewart sukilėlių šviesūs plaukai

Šaltinis

23. Gigi Hadid

Jei kada nors buvo kas nors, kas gerai atrodė su šviesiais plaukais, tas žmogus tikrai yra Gigi Hadid. Supermodelis turi apvalų, pilną veidą, į lėlę panašų veidą, kurio bruožus ir saldumą tik pabrėžia jos nešiojamų šviesių atspalvių švelnumas.

gigi hadid šviesūs plaukai

Šaltinis

24. Mochaccino šviesūs plaukai

Kiek tu myli kavą? Tiek daug, kad būtumėte pasiruošę jį naudoti kaip plaukų kirpimą? Ir kodėl gi ne? Šešėlis yra labai sodrus ir kreminis, kaip ir gera kava. Jums labiausiai patiks saulės šviesoje, kai matysite visus jo akcentus.

šviesūs mocacchino plaukai

Šaltinis

25. Elle Fanning

Jaunesniame amžiuje vaidinusi princesę Aurorą, Elle Fanning žino apie šviesius plaukus. Juk Aurora buvo plaukų tikslai, ar ne? Elle renkasi labai šviesų arktinės blondinės atspalvį, kurį ištiesina.

elle pučiasi šviesiais plaukais

Šaltinis

26. Smėlio spalvos šviesūs plaukai

Štai atspalvis, kuris buvo labai populiarus dar 2000 -aisiais, tačiau, šiek tiek pasisekus, gali sugrįžti. Tai kreminės spalvos smėlio spalvos blondinė, puikiai deranti su apkarpytu viršumi ir kai kuriais žemo kirpimo džinsais. Prisimink tuos?

smėlio spalvos šviesūs plaukai

Šaltinis

27. Chai kreminiai šviesūs plaukai

Kadangi kava jau buvo įkvėpimas plaukams, būtų teisinga leisti arbatai taip elgtis. Juolab kad jis gali būti šių nuostabiai skanių niuansų. Tai chai kreminiai šviesūs plaukai, puikiai tinkantys šaltam rudeniui.

chai kreminiai šviesūs plaukai

Šaltinis

28. Ledo šalti šviesūs plaukai

Ar kada nors savęs paklausėte, kokį blondinės atspalvį naudoja Elsa iš „Frozen“? Na, tai šis. Štai profesionalų patarimas. Kad ši spalva atrodytų šiek tiek natūralesnė ir šiek tiek animacinio pobūdžio, pabandykite išlaikyti savo natūralias šaknis arba dažyti jas tamsesne spalva.

lediniai šalti šviesūs plaukai

Šaltinis

29. Druskos ir pipirų šviesūs plaukai

Šis nuostabus atspalvis vadinamas druska ir pipirais, o priežastys yra gana akivaizdžios. Tai galite parodyti pynę plaukus iš vienos pusės į labai aplaistytą prancūzišką pynę. Taip paryškinsite abu atspalvius.

netvarkinga pynė druska ir pipirais šviesūs plaukai

Šaltinis

30. Lilija Džeimsas

Ji vaidino „Pelenę“, todėl yra dar viena garsi ekrano sirena, kuri atsitiktinai sužinojo vieną ar du dalykus apie šviesius plaukus „Disney“ princesių mokykloje. Lilly James dabar apsirengia karameliniais šviesiais plaukais, kad atitiktų jos kaštonines rudas akis.

lelija james šviesūs plaukai pelenė

Šaltinis

31. Britney Spears

Štai viena įžymybė, kurios mes tiesiog negalėjome įsivaizduoti, kad jos plaukų spalva būtų tik blondinė. Tiesa, ji bandė brunetinius ir net raudonus plaukus, tačiau niekas jai nepavyko, kaip sviesto partija. O, blondinės galia!

Britney Spears šviesūs plaukai

Šaltinis

32. Žili šviesūs plaukai

Manome, kad netrukus žili plaukai turės pakankamai vietos makiažo ir stiliaus pasaulyje, kad jiems būtų suteikta atskira kategorija. Tačiau kol kas jis vis dar laikomas blondinės atspalviu. Pro patarimas – geriausia nebandyti šio namuose. Vietoj to eikite pas savo stilistą.

žili šviesūs plaukai

Šaltinis

33. Kreminiai šviesūs plaukai

Kokia lovos galva! Jis netvarkingas, banguotas, kreminės blondinės ir visur nuostabus. Paslaptis yra tik tinkamas blondinės atspalvis ir, žinoma, kai kurios aukštos kokybės plaukų priežiūros priemonės, kad gautumėte šį netvarkingą galvos įspūdį.

kreminiai šviesūs plaukai

Šaltinis

34. Teilor Swift

Kita dainininkė, atsisakiusi paleisti savo jaunatviškas blondines, yra Taylor Swift. Jos išskirtinę išvaizdą sudaro įvairūs blondinės atspalviai, ryškiai mėlynos akys ir tamsiai raudoni lūpų dažai, be kurių ji niekada nebus matoma viešumoje.

taylor swift šviesūs plaukai

Šaltinis

35. Jennifer Aniston

Ar prisimeni Rachelę? Tos dienos jau seniai praėjo. Prieš kokius 20 metų. Ar gali tuo patikėti? Vis dėlto Jen išlaikė visą jaunatviškumą, grožį ir tą pačią plaukų spalvą, kuri ją išgarsino. Tai saldus medaus atspalvis, kuris išryškina ir jos įdegusią odą, ir nuostabias mėlynas akis.

Jennifer Aniston šviesūs plaukai

Šaltinis

36. Smėlėti šviesūs plaukai

Jei šiais metais negalite nuvykti į paplūdimį, nesijaudinkite. Visada galite priversti paplūdimį ateiti pas jus. Paverskite savo įprastą plaukų spalvą į šį išskirtinį smėlio paplūdimio atspalvį. Tai daro stebuklus kiekvienai akių spalvai, jau nekalbant apie odos atspalvį.

smėlio šviesūs plaukai

Šaltinis

37. Muskato rudi plaukai

Tai tikrai plaukų spalva, įkvėpta garsaus posakio apie cukrų, prieskonius ir viską, kas gražu. Vienintelis dalykas yra tai, kad neatrodysite gražiai. Būsite nuostabūs. Tamsesni atspalviai išryškina ledinę viršūnę, suteikiančią tam tikrą gylį jūsų kirpimui.

muskato riešutų šviesūs plaukai

Šaltinis

38. Emos akmuo

Nedaugelis žmonių tai žino, tačiau Emma Stone iš tikrųjų yra natūrali blondinė. Dėl „Superbad“ ji turėjo nusidažyti plaukus tamsiau, o po to jai buvo sunku sugrįžti. Mūsų laimei, šiomis dienomis ji persvarsto savo pasirinkimą.

emma akmens šviesūs plaukai

Šaltinis

39. Reese Witherspoon

Vieno mažo filmo, pavadinto „Legally Blonde“, dėka Reese Witherspoon tapo viena garsiausių blondinių kinematografijos istorijoje. Nuo tada ji niekada neatsisakė savo plaukų spalvos ir buvo laimingesnė, kai negalėjome būti. Tiesiog pažiūrėkite, ką tai daro jos akims ir odai. Wowza!

reese su šaukštu šviesūs plaukai

Šaltinis

40. Vaniliniai šviesūs plaukai

Tiesą sakant, teisingas šios plaukų spalvos terminas yra vaniliniai ledų blondinai. Tai dar geriau, jei nuspręsite ant galvos sukurti netvarkingą bandelę, kuri gali būti panaši į ledų sūkurį su keliomis tirpstančio kremo sruogomis, įrėminančiomis veidą.

vaniliniai ledai šviesūs plaukai

Šaltinis

41. Matiniai šviesūs plaukai

Šis atspalvis, kaip ir šis kirpimas, yra būtent tai, ko jums reikia vasarai. Plunksninis kirpimas, kuriam reikia labai mažai priežiūros, kartu su šaltu blondiniu atspalviu, kad atrodytumėte gaiviai ir vėsiai.

sustingę šviesūs plaukai

Šaltinis

42. Cara Delevigne

Žinomas faktas, kad jei turite mėlynas akis, geriausias dalykas, kurį galite padaryti, kad jas paryškintumėte, yra dažyti plaukus šviesiai. Ir Kara turi mėlynas akis, o paskui ir kai kurias. Savo tvankiu dūminiu makiažu ji tiesiogine prasme nutildo minias visur, kur tik eina.

cara delevigne šviesūs plaukai

Šaltinis

43. Barbė Šviesūs plaukai

Kitas puikus įkvėpimo šaltinis, kurį galėtumėte panaudoti šviesiems plaukams, yra ne kas kita, kaip visų numylėtinė, lėlė Barbė. Kiek kartų norėjai, kad būdamas mažas turėtum tokius plaukus kaip ji? Na, dabar galite.

Barbie šviesūs plaukai

Šaltinis

44. Ashley Olsen

Ši Olseno dvynių jėgainės pusė yra garsiai blondinė. Ragtagas ir bohemiškas prašmatnumas su paplūdimio bangomis ir smėlio paplūdimio blondine, kuri visada demonstruoja savo milžiniškas jūros mėlynas akis. Mergina išsaugojo visą savo vaikišką meilę.

ashley olson šviesūs plaukai

Šaltinis

45. „Blake Lively“

Kai aktorė Blake Lively žengia ant raudono kilimo, visi atsisėda. Kaip sakė jos vyras Ryanas Reynoldsas, „ji yra raudonųjų kilimų Beyonce.“ Ir kas nebūtų su tokiais tobulais plaukais. Tiesą sakant, pamenate, kai aukščiau kalbėjome apie princesę Aurorą? Ji pasiruošusi, jei jie veiks gyvai „Miegančioji gražuolė“.

blake gyvi šviesūs plaukai

Šaltinis

46. ​​Jessica Simpson

Prisimeni dar 2000 -aisiais, kai Jessica Simpson buvo „kita Britney Spears“ ir tu labai pavydėjai plaukams? Tos blondinės tekančios spynos atrodė amžinai. Dabar galite visiškai nukopijuoti tą išvaizdą. Spalva – lediniai paplūdimiai.

Jessica Simpson šviesūs plaukai

Šaltinis

47. Ombre Berry ant šviesių plaukų

Mes dar kartą grįžtame prie ombre šviesių plaukų, kad gautume šį nuostabiai atrodantį atspalvį. Jei nuspręsite tai padaryti, siūlome smagiai praleisti laiką. Tai uogų atspalvis, išmestas per smėlio spalvos blondinės niuansą. Čia yra dar keletas ombre plaukų idėjų, kurias verta išbandyti.

ombre uoga ant šviesių plaukų

Šaltinis

48. Emilija Klarka

Visi žinome šviesius Em Clarke plaukus iš „Sostų žaidimo“. Vis dėlto, ar žinojote, kad realiame gyvenime jos plaukai yra kaštonų rudi? Tačiau, jei norite nukopijuoti jos drakonų motinos išvaizdą, nieko nėra lengviau. Eik į varveklių blondinę.

emilia clarke šviesūs plaukai

Šaltinis

49. P! Nk

Tai gali atrodyti painu, bet jūs žinote, apie ką mes kalbame. Tai supanti dainininkė P! Nk ir jos nuostabios trumpos blondinės. Džiaugiamės matydami, kad ji vis dar sūpuoja fauxhawk su pergalės ritiniais viršuje. Dabar nukopijuokite išvaizdą!

p! nk šviesūs plaukai

Šaltinis

50. Rihanna

Manome, kad „gera mergaitė pasidarė bloga“, kai ji ją švelnina ir išlaiko madingą bei elegantišką. Čia ji yra su palaidomis senovinėmis Holivudo garbanomis, visos nušluostytos į vieną pusę, o su medaus blondine ir karameline ruda prie šaknų. Oho!

rihanna šviesūs plaukai

Šaltinis

Išvada

Tai buvo mūsų įspūdingų šviesių plaukų idėjų sąrašas. Ar įkvėpėme jus kitam kirpimui ir atspalviui? Pasakykite mums žemiau komentarų skiltyje, nes norėtume išgirsti, ką manote!