60 puikių būdų dėvėti trumpus šviesius plaukus

Sako, kad blondinėms linksmiau. Arba kad ponai renkasi blondines. Ar manote, kad jie teisūs? Negalime pasakyti, ar tai tiesa, ar ne, tačiau žinome tai, kad trumpi šviesūs plaukai yra grožis.

Kitaip tariant, jūs turėtumėte visiškai sukrėsti tokį kirpimą ir šukuoseną! Vis dar nesate tikri? Tada čia yra keletas tikrai šaunių idėjų trumpiems šviesiems plaukams, kurie jus įkvėps!

1. Šukuotas Bobas

trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Trumpų šviesių plaukų idėjų sąrašą pradedame nuo gauruotos bobos. Viskas, ką jums reikia padaryti, kad pakartotumėte šią išvaizdą, yra paimti saują putų ar plaukų vaško ir pirštais perbraukti plaukus.

2. Futbolo mama trumpi šviesūs plaukai

futbolo mama trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Jei jums reikia šukuosenos, kuri būtų ir stilinga, ir praktiška, tuomet to ir siekiate. Tai vidutinio dydžio bobas, kuris buvo sutrumpintas sukuriant išmintingas garbanas. Mums taip pat patinka blizgi sviesto spalva, sumaišyta su cinamono atspalviu.

3. Kate Winslet

Kate Wintslet trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Pasaulis atkreipė dėmesį į veikiančią milžinę Kate Winslet „Titanike“, kur ji pasipuošė stulbinančiais raudonais karčiais. Tačiau šioje fotosesijoje ji atrodo kaip tikra bomba, su trumpais šviesiais plaukais ir pernelyg dramatišku makiažu.

4. Emma Thompson

emma thompson trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Nors Emma Thompson išgyveno daugybę permainų visuose filmuose, kuriuose ji dalyvavo, realiame gyvenime ji nori išlaikyti trumpus ir gražius plaukus. Purpurinis matinis makiažas čia taip pat yra laimėjimas.

5. Lediniai trumpi šviesūs plaukai

lediniai trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Puikus šio blondinės atspalvio dalykas yra tai, kad galite jį suporuoti su ryškiausiomis lūpų dažų spalvomis. Galite rinktis šią senovinę raudoną spalvą, bet taip pat galite išbandyti modernesnių slyvų, žalių, rūgščių mėlynių ir juodų atspalvių.

6. Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Kai Jennifer Lawrence nusprendė nusikirpti ilgas sruogas, ji pasirinko trumpą blondinę šukuoseną ir pradėjo dėvėti sunkų akių makiažą. Ji pradėjo mums sakyti, kad užaugo ir kad dabar yra pilna va-va-voom!

7. Balti trumpi šviesūs plaukai

trumpi balti šviesūs plaukaiŠaltinis

Jei norite pasivaikščioti natūralia juosta, galite išbandyti šią baltos blondinės spalvą, kuri atrodo labai natūraliai. Be to, nepamirškite dažyti savo šaknų ir pomiškių tik atspalviu. Mes taip pat mėgstame viršutinį mazgą.

8. Kaley Cuoco

kaley cuoco trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Dar viena plaukų transformacija, kuri mus visus dusino, buvo aktorės Kaley Cuoco. Mes daugelį metų sekėme ją ir jos ilgus banguotus plaukus „Didžiojo sprogimo teorijoje“. Ir tada, staiga, čia ji buvo su šviesiaplauke.

9. Aušros trumpi šviesūs plaukai

trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Šis blondinės atspalvis vadinamas aušra, ir nesunku suprasti, kodėl. Šios spalvos, kaip ir kirpimo, triukas yra dažyti šaknis tamsiai. Eikite į paprastą, neryškų bobą, kur jūsų kirpėjas gali užbaigti galus skustuvu.

10. Ilgas asimetriškas Pixie

trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

„Pixie“ kirpimas buvo populiarus jau daugelį metų. Vadinasi, dabar yra tiek daug jo variantų, kad net negalėtume jų suskaičiuoti. Ir ar mums tai patinka: tai asimetriškas pikselių kirpimas, kuris iš vienos pusės yra ilgesnis ir aštresnis.

11. Meniški trumpi šviesūs plaukai

trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Jei tikrai norite padaryti įspūdį, visada galite pasirinkti menišką trumpos blondinės bobos versiją. Jei norite, galite nukopijuoti šį, arba sugalvoti savo arba tiesiog leisti savo kirpėjui daryti tai, ką jie geriausiai moka.

12. Viktorija Bekhema

Victoria Beckham trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Prisimeni, kai Viktorija Beckham vis dar laikėsi savo „Spice Girls“ metų? Vienas iš būdų, kaip ji tai darė, buvo nešioti trumpą ir labai želė ir dygliuotą pūką su ilgais kirpčiukais.

13. Tomboy trumpi šviesūs plaukai

trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Tai yra vienas kirpimas knygoms. Tai taip gražu, kad praleisite daug laiko juo žavėdamiesi. Be to, norėdami suteikti moteriškumo, tiesiog dėvėkite negabaritinius papuošalus. Šis blondinės atspalvis taip pat atrodo stulbinančiai dėl jos gražaus odos tono.

14. Miley Cyrus

miley cyrus trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Didžiųjų pokyčių atgalinis skaičiavimas tęsiasi kartu su Miley Cyrus. Užaugusi ji taip pat nusprendė nupjauti savo spynas ir dažyti jas įvairiais blondinės atspalviais – dažniausiai.

15. Evanas Rachel Wood

Evan Rachel Wood trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Ar tai tik mes, ar aktorė Evan Rachel Wood niekada neatrodė geriau? Čia ji dėvi trumpus šviesius plaukus su sviestmedžio atspalviu priekyje ir ruduoju cukrumi aplink nugarą.

16. Kristen Stewart

kristen stewart trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Pasaulis pirmą kartą susitiko su Kristen Stewart, kai ji turėjo tamsiai rudus plaukus ir vaidino Belą „Saulėlydžio“ sagoje. Tačiau nuo to laiko ji taip pat ėjo ir sportavo trumpas šukuosenas moterims, dauguma jų – šviesių atspalvių.

17. Michelle Williams

michelle williams trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Kadangi prieš kelerius metus „Mano savaitėje“ su Marilyn ji pavaizdavo Marilyn Monroe, visiems tapo akivaizdu, kad Michelle Williams yra tokia mergina, kuri gali visiškai sukrėsti trumpus šviesius kirpimus moterims.

18. Christina Aguilera

christina aguilera trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Stebuklingoji dainininkė Christina Aguilera atrodo gerai, kad ir ką ji darytų. Čia ji sportuoja šiurkščiavilnių ir daugiasluoksnių smakro ilgio bobų nešvariame blondinės ledo atspalvyje, kurį dar labiau paryškina sunkus makiažas.

19. Helen Mirren

helen mirren trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Dame Helen Mirren yra klasės ir elegancijos įsikūnijimas. Jos trumpi šviesūs plaukai iš tikrųjų yra Londono rūko pilkos ir saulės pabučiuotos blondinės mišinys, o jos kirpimas-ilgas ir banguotas plikas su šoniniais kirpčiukais.

20. Trumpi šviesūs plaukai su purpurinėmis šaknimis

trumpi šviesūs plaukai ledinės platinos purpurinės šaknysŠaltinis

Tai tikrai derinys, už kurį reikia mirti. Šis ledinis platinos šviesių plaukų atspalvis tampa gražesnis, prie šaknų pridėjus purpurinių vynuogių sulčių. Šie du atspalviai išties fantastiškai išryškina vienas kitą!

21. Platina vis dar yra karalius

trumpi platinos šviesūs plaukaiŠaltinis

Platina yra ir išlieka viena geidžiamiausių blondinių dažų atspalvių. Iš dalies taip yra dėl to, kad jį lengva derinti su kitomis spalvomis.

22. Taylor Swift

taylor swift trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Tikrai atrodo, kad Taylor Swift veidas sukurtas specialiai šviesiems plaukams, nesvarbu, ar tai būtų trumpesnė, ar ilgesnė pusė. Ji visada dėvi šviesią natūralią ar makadamijos blondinę su tamsesnėmis šaknimis ir, žinoma, raudonus lūpų dažus, kurių ji prisipažino negalinti išeiti iš namų.

23. Balayage trumpi šviesūs plaukai

trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Jei norite eiti į balayage, tai yra būdas tai padaryti. Vietoj sausos blondinės galite sumaišyti platinos atspalvį su kai kuriais arktiniais niuansais, taip pat smėlio ir labai lengvą karamelę. Jūs gausite gana natūralią išvaizdą, kaip ir Julianne Hough aukščiau esančioje nuotraukoje.

24. Meryl Streep

Meryl Streep trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Meryl Streep išvaizda filme „Velnias nešioja prada“ yra tikrai ikoniška. Ji pavaizdavo personažą pagal paties „Vogue“ Aną Wintour. Tačiau, kadangi gamintojai nenorėjo nukopijuoti tikslaus mados guru kirpimo, jie padovanojo Meryl šią trumpą blondinę šukuoseną.

25. Meg Ryan

meg ryan trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Viena iš labiausiai žinomų trumpų šukuosenų per pastaruosius kelis dešimtmečius turi priklausyti sidabro ekrano mylimajai Meg Ryan. Savo klestėjimo laikais ji sportuodavo prie šio labai gauruoto ilgo pliko, skirtingo atspalvio blondinės.

26. Anne Hathaway

anne hathaway trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Nors ir ne pati glostančiausia jos spalva, Anne Hathaway įrodė, kad gali išsisukti ir su blondine. Čia ji su ilgu žandikauliu ir šukomis, suporuota su švelniomis dūminėmis akimis ir nuoga lūpa.

27. Klerės danės

Claire danes trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Šis natūralus grožis negali padaryti nieko blogo, kai kalbama apie stilių ir makiažą. Kalbant apie trumpus šviesius plaukus, ji priėmė šią nuostabią bobą su natūraliomis rudomis šaknimis ir šviesiais plunksnotais galais.

28. Frozen Over

trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Tai buvo simbolinė 2016 m. Išvaizda: sulenkti arktiniai, trumpi šviesūs plaukai, akių kontūro katės akis, kontūrinis veidas, matinės lūpos, stiprūs antakiai ir, žinoma, nosies žiedas. Tai vis dar labai šauni išvaizda.

29. Lazdyno riešutas ir auksas

trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Sunku neįsimylėti šio spalvų derinio. Lazdyno riešutų smėlio spalvos blondinė su tamsiomis šaknimis atrodo blizgi ir natūrali. Be to, kai sujungsite jį su blizgančiais auksiniais auskarais ir purpuriniu matiniu makiažu, turėsite nugalėtoją.

30. Auksinė rožė

trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Jei per pastaruosius kelerius metus būtų priskirta spalva, tai būtų. Auksinė rožė buvo ir tebėra nuostabiai atrodantis stilius. Nebijokite to naudoti ir kaip įkvėpimo savo plaukams, ypač jei turite mėlynai žalias akis.

31. Marilyn Monroe

marilyn monroe trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Būtų buvę neįmanoma net bandyti sudaryti trumpų šviesių plaukų idėjų sąrašo, neįtraukus į ją Marilyn Monroe. Čia ji yra B.&W originalus jos blondinės bombos garbanos paveikslas.

32. Garbanoti trumpi šviesūs plaukai

garbanoti trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Tai tikrai paprastas būdas suformuoti trumpas garbanotas spynas. Plaukai supjaustomi į pikselių formą su nusiskutais šonais ir nugara. Viskas, ką jums reikia padaryti, kad sukurtumėte stilių, įkiškite putas į delną ir pirštais perbraukite per plaukus.

33. Gwyneth Paltrow

gwyneth Paltrow auksiniai trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Nors ji myli savo ilgas šukuosenas lygiai taip pat, kaip ir kitas „Rapunzel“, žinoma, kad aktorė Gwyneth Paltrow jas retkarčiais taip pat nutraukia. Čia ji sportuoja labai prašmatniai ir elegantiškai klasikinei bobai.

34. Rosie Huntington Whitely

rosie huntington whiteley trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Supermodelis turi mirti veido kaulų struktūrą, dėl kurios ji gali atsikratyti beveik bet kokio kirpimo, įskaitant šią trumpą blondinę. Tai bobas iki pečių su nuostabiomis paplūdimio bangomis.

35. Kate Moss

Kate Moss trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Dar vienas supermodelis mūsų sąraše, Kate Moss plaukai yra skirti knygoms. Ši purvino smėlio blondinė puikiai išryškina jos lazdyno akis. Be to, asimetriška bob turi keletą trumpesnių sruogų, kurios švelniai apkabina ir įrėmina jos kvadratinį veidą.

36. Jennifer Aniston

jennifer aninston aptakus blizgus bobasŠaltinis

Pasibaigus Rachelės metams, Jennifer Aniston persikėlė į santūresnę ir elegantiškesnę išvaizdą. Ji apkabino glotnią bobą, šviesesnę ir auksinės spalvos, su neryškiais galais.

37. Metaliniai trumpi šviesūs plaukai

metaliniai trumpi šviesūs plaukai pirštų bangosŠaltinis

Jei jus domina dramatiškesnė išvaizda, tada siūlome šį šukuoseną. Tai labai trumpas plikas, beveik berniukiško ilgio. Tačiau senovinių pirštų bangų dėka vyriška atmosfera neegzistuoja.

38. Nupjauti trumpi šviesūs plaukai

Šaunus, traškus šviesiaplaukis pjautuvas. Platininiai, įsišakniję, sidabriniai trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Kalbant apie trumpus šviesius plaukus, tai reikia paimti tortą. Tai trumpas pikselis su platinos akcentais ir nusiskuto skutimu. Mums taip pat patinka, kaip viskas atrodo šauniai ir traškiai.

39. Pasišiaušęs ir rožinis

trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Pirmieji du dalykai, kurie išryškėja žvelgiant į šį kirpimą, yra tai, kaip jis puikiai atrodo gauruotas. Ir taip pat šviesiai rožinės spalvos kirpčiukai. Nugara yra išblukusi, baigiasi labai buku pjūviu.

40. Khloe Kardashian

khlow kardashian trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Jei trūksta įkvėpimo, visada galite pasiimti lapą iš Kardashian išvaizdos knygos. Pavyzdžiui, jei norite trumpesnio išvaizdos, paimkite Khloe ir jos gležną pečių ilgio bobą.

41. Blondinė, violetinė, rožinė ir pastelinė

trumpi šviesūs plaukai violetinė rožinė pastelėŠaltinis

Visada puiki idėja derinti blondinę su kažkuo, nes tai toks paprastas spalvų maišymo būdas. Pavyzdžiui, galite naudoti šiek tiek išplautą purpurinę ir šiek tiek rožinę spalvą ir gauti tokią pastelinę spalvą.

42. Zebras

trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Trumpi šviesūs plaukai gali būti labai įvairūs ir ši miela ponia yra čia, kad tai įrodytų dar kartą. Ji sportuoja itin trumpu kirpimu ir naudoja šviesias plaukų spalvas bei šonus, kad sukurtų plaukams zebrinį raštą.

43. Asimetriškas Pixie

trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Kitas būdas, susijęs su trumpais šviesiais plaukais, yra „Pixie“ ir „Bob“ mišinys. Kitaip tariant, jūs galite gauti geriausią iš abiejų pasaulių, nukirpę plaukus į užpakalį ir palikdami ilgus kirpčiukus priekyje.

44. Alisa Lidelė

trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Jūs nežinote, kas Alice Liddell buvo? O kaip tik Alisa? Vistiek ne? O kaip Alisa stebuklų šalyje? Mažoji mergaitė, gyvenusi Anglijoje ir įkvėpusi vieną garsiausių visų laikų knygų, kirpėsi būtent taip.

45. „Emeli Sande“

emeli sande trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

„Sparrow“ dainininkė turi savitą išvaizdą ir viskas. Akivaizdu, kad tai susiję su trumpais šviesiais plaukais, kurie, tiesą sakant, yra smėlio spalvos fauxhawk, su nusiskutusiomis pusėmis ir garbanomis arba tiesiais plaukais ant viršaus.

46. ​​Karikatūra blondinė

platinos natūralūs garbanoti trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Vienas iš būdų išsiskirti iš minios yra dažyti plaukus nuostabia animacine blondine. Pagalvokite apie Lady Gaga ir leiskite jai tapti įkvėpimo šaltiniu!

47. „Buzz Cut“

kirpti trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Trumpi šviesūs plaukai taip pat gali reikšti seną gerą kirpimą. Ant merginos. Taip, mes žinome, šiek tiek retai tai galima pamatyti dailiosios lyties atstovėms, bet pažiūrėkite, kokia ji graži. „Disney“ tematikos marškinėliai taip pat yra labai mieli, todėl rinkitės abu!

48. Scarlet Johansson

natūralūs trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Šiais laikais „Scar Jo“ sportuoja trumpi plaukai šviesiais arba brunetiniais atspalviais. Tačiau čia mes pasirinkome šią nuostabią imbiero blondinės vintažinę šukuoseną, kurią ji dėvėjo raudonojo kilimo renginyje. Elegantiška ir gražu!

49. Meliono katė

kvapą gniaužiantys trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Šį kirpimą galite susieti su į meliono katė. Ir tu būtum teisus, tai atrodo būtent taip. Išskyrus tai, kad jis yra visiškai meniškas, architektūrinis, neramus, daugiasluoksnis, asimetriškas ir beveik dvi tonos fantastinio stiliaus.

50. Grunge trumpi šviesūs plaukai

grunge trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

„Grunge“ yra netvarkinga, purvina blondinė, derinama su įvairiomis išplautomis kooky spalvomis, tokiomis kaip ši neoninė žalia, kuri anksčiau buvo neoninė, bet dabar tiesiog oh! taigi Courtney Love grungy.

51. 60 -tieji trumpi šviesūs plaukai

90 -ųjų trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

O kalbant apie Courtney Love, čia yra žvilgsnis tiesiai iš 90 -ųjų. Nerami boba su šiek tiek rožinės spalvos čia ir ten, trumpi kirpčiukai, ištraukti kairėje ir dešinėje kaktos pusėje, nosies žiedas ir, žinoma, juodi „Nirvana“ marškinėliai.

52. Rachelė McAdams

Trumpi kampuoti bob rachel mcadams trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Yra priežastis, kodėl Rachel McAdams buvo išrinkta vaidinti šaunių merginų karalienę Reginą George filme „Mean Girls“. Ilgi plaukai, trumpi plaukai, garbanoti plaukai, tiesūs plaukai, šviesiaplaukė, brunetė, rožinė, pastelinė, ji gali viską nuplėšti!

53. Tamsiai blondinė Mia Farrow

tamsiai medaus trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Tai gilus medaus atspalvis, sumaišytas tik su kaštonų ir gintaro prisilietimu, kad suteiktų jam tą blizgančią apdailą, kurią visi žinome ir mėgstame.

54. Tobulas Pixie

trumpi šviesūs plaukai idealus pikselisŠaltinis

Mes turėjome pikselių ant pikselių. Bet tai turi būti tobula. Jis tiesiog turi tą nuostabią 60 -ųjų atmosferą ir labai stiprią moterišką vibraciją, kurios kaip tik reikia pikselių kirpimui, kad jis veiktų.

55. Courtney Love

trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Mes dar kartą apsisukame prie jos, tik šį kartą, čia ji iš tikrųjų yra. Tai pati grunge karalienė Courtney Love savo garsiais trumpais šviesiais plaukais. Tiesą sakant, jos šukuosena yra tokia garsi, kad net šiame B galite pasakyti, kaip ji atrodo&W palietė nuotrauką.

56. Banguoti trumpi šviesūs plaukai

banguoti trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Jei norite nukopijuoti šią išvaizdą, turėsite iškelti garbanojimo geležį. Naudokite putas, kad suteiktumėte plaukams šiek tiek tekstūros. Arba galite pabandyti pinti plaukus per naktį ir ryte paleisti, kad gautumėte tokį nuostabų vaizdą.

57. „Maison Kitsune“

„New Wave“, „Maison Kitsune“ „SS 2014 Lookbook“ trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Tai „Naujosios bangos“ lapas iš „Maison Kitsune 2014 Summer Summer Lookbook“. Trumpi šviesūs modelio plaukai galuose atrodo beveik apkepti, tarsi per daug laiko praleistų su garbanojimo rankenėle rankose. Mums taip pat patinka šilko skara ir retro saulės akiniai.

58. Ilgasis Bobas

ilgi bob gražios spalvos trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Puikus tokios paprastos šukuosenos kaip ilgas bobas dalykas yra tai, kad ji paryškins jūsų natūralias savybes. Naudodami tokią skiltelę, padalinkite plaukus į šonus ir semkite juos už ausų, kad parodytumėte skruostikaulius.

59. Du tonai

Natūrali plaukų spalva sklinda per trumpus šviesius plaukusŠaltinis

Nereikia būti blondine: verčiau eik dviejų tonų! Šis smėlėtas tonas, sumaišytas su platinos blondine, karališkai stovi viršuje, o apačioje galite pamatyti natūralią modelio plaukų spalvą.

60. Cinamono šviesiaplaukis Bobas

cinamono blondinė bob trumpi šviesūs plaukaiŠaltinis

Išbandykite ką nors kita, jei tikrai norite išsiskirti iš minios. Rinkitės trumpus šviesius, skanios cinamono karamelės spalvos plaukus!

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Nuo įžymybių, kurios dėvi šį išskirtinį išvaizdą, iki mielų merginų, esančių šalia, parodėme jums keletą puikių būdų, kaip galite dėvėti savo trumpus šviesius plaukus. Arba įkvėpimas, reikalingas šiai išvaizdai!

Kuris iš jų buvo jūsų mėgstamiausias ir jūs tiesiog trokštate išbandyti? Palikite komentarą ir praneškite mums!