30 spalvingų 1920 -ųjų metų šukuosenų, kurias dėvėti naujajame 20 -ajame dešimtmetyje

1920 -ieji laikomi lūžio tašku ir dešimtmečiu, kai mada iš tikrųjų atėjo į savo šiuolaikinį amžių. Taigi nenuostabu, kad 1920 -ųjų šukuosenos buvo tokios pat įvairios, kaip ir skirtingi šio dešimtmečio laikotarpiai.

Nors dešimtmetis prasidėjo lėtai, nuo 1925 m. Pasaulis įsibėgėjo ir pagimdė norą, kurį dabar žinome kaip riaumojantį dvidešimtmetį ir džiazo amžių – beprotišką išsilaisvinimo ir linksmybių laikotarpį, puikiai atsispindintį mados, grožio ir šukuosenų tendencijose. diena.

Kadangi pasauliui įeina 20 -asis dešimtmetis, mes sudarėme šauniausių 1920 -ųjų metų šukuosenų sąrašą, išvardytą pagal plaukų ilgį, kad galėtumėte pažvelgti į šauniausius praeities stilius, modernizuotis ir priartinti juos prie 2020 -ųjų. vėl vėsu!

1920 -ųjų šukuosenos trumpiems plaukams

1. „Eton Crop“ šukuosena

Etono kirpimo šukuosenaŠaltinis

XX amžiaus 2 -asis dešimtmetis atleido moteris nuo korseto ir Viktorijos laikų suvaržymo, todėl viskas sutrumpėjo, įskaitant plaukus. Vyriška išvaizda susilaukė traukos tarp moterų, nes jos kirpdavo plaukus ir netgi formuodavo juos taip, kaip tuo metu darė visi kolegijos berniukai. Po daugybės pakeitimų ir pakeitimų šis pasėlis tapo tuo, ką dabar atpažįstame kaip „pixie cut“.

2. „Shingle Cut“ šukuosena

„Shingle Cut“ šukuosenaŠaltinis

1920 -aisiais gimė ir labai mylima bei dažnai dėvima bobų šukuosena. Tuo metu jis buvo žinomas kaip „malksnos kirpimas“ arba „skiedrų kirpimas“ arba „bob“ kirpimas. Tai galėjo būti sutrumpinta iki „bob cut“, nes tariamai, šinjonas dažnai išsigando besikirpiančias moteris.

3. Paprastas trumpas Bobas su segtuku

Paprasta trumpa boba su plaukų segtukuŠaltinis

1920 -aisiais (ir šiais laikais) buvo dar vienas mielesnis, lengvesnis ir švelnesnis būdas kirpti kirpimą. Vietoj labai trumpo kirpimo, moterys taip pat galėtų išlaikyti skruosto ar smakro lygį ir suformuoti jį segtuku, barrettu ar kitais gražiais plaukų aksesuarais.

4. Didysis Getsbio žvilgsnis

Didžiojo Getsbio išvaizdaŠaltinis

Nors „Didysis Getsbis“ iš tikrųjų yra tik aukščiau pateiktos išvaizdos variantas, jis yra toks didelis kultūrinis reiškinys, kad ši šukuosenos ir stiliaus idėja dabar dažniausiai vadinama Didžiojo Getsbio išvaizda arba „Daisy Look“. Vis dėlto įspėjamasis žodis: neikite Daisy keliu.

5. Jean Arthur šukuosena

Jean Arthur šukuosenaŠaltinis

Jean Arthur buvo viena iš Holivudo kino žvaigždžių ir, kol ji buvo laikoma „Pagrindinė komedijos lyderė“ ji taip pat buvo laikoma „karaliaujančia Holivudo paslaptinga moterimi“. Nors ji atsitraukė nuo viešumos, jos talentas ir komedijos įgūdžiai atkreipė ją į visuomenės dėmesį ir taip pat pavertė ją stiliaus ikona.

6. Anitos puslapio šukuosena

Anitos puslapio šukuosenaŠaltinis

Anita Page buvo labai populiari, labai mylima nebyliojo kino eros žvaigždė ir vienas „gražiausių Holivudo veidų“ XX a. Ieškant jos, bus rasta daug nuotraukų, kuriose jos šviesūs plaukai laikomi trumpi, o antgaliai – aukštyn kojomis ar tiesios pirštų bangos. Čia ji dėvi tobulą mažą šiuolaikišką laikrodį.

7. Trumpos apkarpytos garbanos šukuosena

Sutrumpintų garbanų šukuosenaŠaltinis

1920 -ųjų šukuosena ne tik darėsi vis trumpesnė, bet ir leido išlaisvinti plaukus, nes ši nustojo formuotis ir buvo priversta į tobulus žiedus. Vietoj to, tos trumpo kirpimo spynos buvo paliktos natūralios tekstūros-ar tiesios, ar banguotos.

8. Bukas Bobo šukuosena

Bukas Bobo šukuosenaŠaltinis

Bobo kirpimas greitai tapo vienu populiariausių XX amžiaus stilių ir sukėlė daugybę jo variantų, kuriuos vis dar žinome, mylime ir dėvime šiais laikais. Pavyzdžiui, buką bobą išpopuliarino aktorė Louise Brooks – ji taip pat buvo viena iš pirmųjų moterų, sportavusių tokiu kirpimu.

9. Trumpa šukuosena su perlų galvos apdangalu

Šukuosena su perlų galvos apdangaluŠaltinis

Visų rūšių perlai ir aksesuarai yra kiti 1920 -ųjų mados bruožai. Moterys anksčiau puošdavo savo aprangą ir prie drabužių pridėdavo daug raštų ir geometrinių ar muzikinių dizainų. Kai kurie dar labiau pažengė į priekį ir ėmė papildyti savo šukuosenas su galvos apdangalais ir visų rūšių plaukų aksesuarais.

10. Garbanota trumpa šukuosena

Garbanota trumpa šukuosenaŠaltinis

Kitas labai šaunus ir gražus bei neįtikėtinai paprastas stilius garbanotiems plaukams dėvėti: tiesiog nukirpkite juos ir leiskite jiems daryti savo. Savaime suprantama, kad šį stilių yra neįtikėtinai lengva pritaikyti ir dėvėti ir šiais laikais!

1920-ųjų šukuosenos vidutinio ilgio plaukams

11. Banguotas Bobas su šonine dalimi

Banguotas bobas su šonine dalimiŠaltinis

Neapsigaukite: tai ne trumpi plaukai, o trumpos ar vidutinio ilgio sruogos, kurios dėl savo bangavimo atrodo trumpesnės. Kad bobas būtų vienodas, jo šukuosena pridėtų gilesnę šoninę dalį, kad išryškėtų geriausios jo savybės.

12. Marcelio bangų Bobo šukuosena

Marcelio bangų šukuosenaŠaltinis

Marcelio bangos ir Bobo kirpimas buvo šukuosenų danguje suderinta! Nors ir panašios į pirštų bangas, “Marcelling” plaukai reiškė įkišdami į plaukus karštas garbanojimo žnyples, sukuriate garbanas net tiesiems plaukams. Josephine Baker yra viena garsiausių Marcelio bangų nešėjų.

13. Žemas bandelė su bangomis

Žema bandelė su pirštų bangomisŠaltinis

Kitas būdas, kad plaukai atrodytų trumpesni, nei buvo iš tikrųjų, yra surinkti juos į žemą kasą, pagamintą pakaušyje, ir atitinkamai suformuoti šonus (papūsti). Pridėkite bangų, būdingų daugumai 1920 -ųjų metų šukuosenų, ir drąsius raudonus lūpų dažus, ir jūs turėsite tobulą retro išvaizdą!

14. Anos May Wong šukuosena

Anna May Wong šukuosenaŠaltinis

Anna May Wong yra pirmoji kinų amerikiečių kino žvaigždė, pelniusi Holivudo šlovę, taip pat pirmoji, sulaukusi tarptautinio pripažinimo. Kaip ir tikėtasi, ji taip pat buvo mados ikona, todėl nenuostabu, kad ji sportuoja su šia labai šaunia vidutinio ilgio šukuosena su originaliu trumpu pakraščiu.

15. Marlene Dietrich šukuosena

Marlene Dietrich šukuosenaŠaltinis

Kita aukso amžiaus žvaigždė Marlene Dietrich yra gerai žinoma dėl savo dainavimo, vaidybos ir sugebėjimo išradinėti save. Pažvelkite į šią nuotrauką ir pasigrožėkite viena garsiausių jos išvaizdų: gilios į šoną atskirtos vidutinio ilgio retro bangos, kaip žinome, buvo šviesios spynos.

16. Vidutinio ilgio plaukelis su plunksnų detalėmis

vidutinio ilgio iškirptė su plunksnų detalėmisŠaltinis

Gausus buvo daugelio 1920-ųjų šukuosenų šūkis ir šis plunksnų detalių plaukų aksesuaras yra puikus to pavyzdys. Nors šiais laikais tai gali būti šiek tiek sunkiau dėvėti, vis tiek galite ją pritaikyti šiuolaikiniam laikui ir gražiai dėvėti ypatingo renginio ar ypatingos progos metu.

17. „Tight Pin Curls“ šukuosena

Tvirtų kaiščių garbanos šukuosenaŠaltinis

Smeigtukų garbanos pavadintos iš vieno mažo, bet labai naudingo įrankio, naudojamo joms gaminti: bendro plaukų segtuko. Būtent, jūs galite gauti laisvesnes ar griežtesnes kaiščių garbanas, suvyniodami į ratą mažas plaukų sruogeles ir pritvirtindamos jas taip tvirtai, kaip norite, plaukų segtuku. Leiskite jiems pailsėti, kad susisuktų į garbanas, tada atleiskite ir smagiai praleiskite laiką!

18. 1920-ųjų vidutinio ilgio galvos juostos šukuosena

1920-ųjų vidutinio ilgio galvos juostos šukuosenaŠaltinis

Ši vidutinio ilgio šukuosena pati savaime yra gana paprasta-plaukai supjaustomi vienodai aplink galvą ir tik galai pasukami į vidų, kad būtų sukurtas garbanos efektas. Tačiau šis stilius išsiskiria gražia galvos juosta, dėvima virš kaktos.

19. Maža bandelė su skrybėlėmis

Maža bandelė su skrybėlėmisŠaltinis

Viena mada, prasidėjusi ankstyvaisiais XIX amžiaus dešimtmečiais ir trunkanti ilgą laiką, buvo įprotis nešioti skrybėlę. Nors skrybėlių stiliai keitėsi su dešimtmečiu, XX amžiaus dešimtmetyje šis laikrodžio pirmtakas buvo madingas.

20. Banguotas Bobas su bučinio garbanomis

Banguota bob su bučinio garbanomisŠaltinis

20 -ame dešimtmetyje buvo tiek daug garbanojimo stilių, kiek būdų juos padaryti aukščiau, mes pristatome jums bučinių garbanas. Jie būdingi ir lengvai atpažįstami iš to, kad plaukai susiraukšlėjo ir nukrito ant veido ir dažniausiai buvo nutinkuoti iki jų. Bučinio garbanos buvo dėvimos tiek tiesiais, tiek garbanotais plaukais.

1920 -ųjų šukuosenos ilgiems plaukams

21. Ilgų ausinių šukuosena

Šukuosena ilgoms ausinėmsŠaltinis

Galbūt šiais laikais ne tokia populiari kaip kitos 20 -ojo dešimtmečio šukuosenos šiame sąraše, būtų buvę gaila neįvesti ir neįtraukti ir ausinių šukuosenų. Jie buvo puiki alternatyva moterims, kurios vis dar norėjo išlaikyti ilgus plaukus, bet taip pat norėjo šiuolaikiškos išvaizdos.

Įdomus faktas: ši šukuosena gavo savo pavadinimą iš pirmo tipo ausinių, kurias žmonės dėvėjo klausydamiesi naujienų dar radijo laidų laikais.

22. Marcelio bangos ilgiems plaukams

Marcelio bangos ilgiems plaukamsŠaltinis

Nors jų įsigijimas užtruko ilgiau, Marcelio bangos taip pat buvo pasiekiamos ir atrodė taip pat gražiai ant ilgų plaukų, kaip ir ant trumpų ir vidutinio kirpimo plaukų.

23. Pirštų bangos su Gibson Tuck

Banguoja pirštai su GibsonuŠaltinis

„Gibson Tuck“ yra viena iš tų šukuosenų, kurios atrodo neįtikėtinai sudėtingos, tačiau iš tikrųjų yra gana lengvai pagaminamos. Jos istorija siekia Edvardo laikotarpį bet jis tapo tikrai žinomas Charleso Dana Gibsono (vadinasi, pavadinimo) dėka. Nuo to laiko „Gibson Tuck“ ir toliau buvo šukuosenos ypatinga proga dalis.

24. Šukuosena su smeigtukais

Šukuosena su smeigtukais garbanomisŠaltinis

Smeigtukines garbanas galite naudoti šukuosenoje ir su ilgais plaukais! Tiesiog patikrinkite šį gana ilgų plaukų šukuoseną, kurioje naudojamas vienas didelis ir laisvas kaištis, kad tikrai išsiskirtumėte. Tai, kad plaukų galiukai yra žymiai šviesesni, taip pat labai gražiai išryškina ta pati garbana.

25. Bučinių garbanos ilgiems plaukams

Bučinio garbanos ilgiems plaukamsŠaltinis

Šios 1920 -ųjų šukuosenos ilgiems plaukams, ypač šis, yra daugiau skirtingų šukuosenų ir kirpimų derinys, sujungtas siekiant stulbinančių rezultatų. Paimkite šį ilgų plaukų šukuoseną, kurios pirštais mojuoja šonai ir kuri papildo bučinio garbanas, kad užbaigtų išvaizdą.

26. 1920 -ųjų šukuosenas su šonine bandele

1920 -ųjų šukuosena su šonine bandeleŠaltinis

Nereikia pasakoti, kaip pritaikyti šį 1920 -ųjų stilių, kad jis atitiktų 2020 -uosius – tai jau matote! Elegantiška ir šiuolaikiška bandelė su žemu šonu gauna retro efektą, pridedant spalvingą galvos juostą su pufu.

27. Banguoti ilgi plaukai su tinkleliu

Banguoti ilgi plaukai su tinkleliuŠaltinis

Tai labiau laisvai įkvėpta šukuosena, nes nors galvos apdangalas ir bangos yra retro elementai, jie taip pat yra daug laisvesni. Banguoti ilgi plaukai paliekami natūraliai tekėti per pečius. Tuo pačiu metu pririšta plaukų juosta įgauna vintažinį atspalvį, pridedant gėlių.

28. Subtilios pirštų bangos ilgiems plaukams

Subtilios pirštų bangos ilgiems plaukamsŠaltinis

Pirštų bangos buvo populiariausios su trumpais plaukais, tačiau jas taip pat buvo galima gauti ant ilgų plaukų. nors ir su šiek tiek daugiau pastangų. Pirštų bangas sukėlė (ir vis dar daro) rankomis ant gelio sudrėkintų plaukų ir šiek tiek padedant smulkaus danties šukoms.

29. The Marion Davies Updo

Marion Davies šukuosenaŠaltinis

Marion Davies buvo Brodvėjaus žvaigždė, prodiuserė ir filantropė. Ji dažniausiai geriausiai įsimenama dėl savo sudėtingos istorijos su laikraščių magnatu Williamu Randolpu Hearst.

30. „The Cootie Garage Braids“

„Cootie“ garažo pynėsŠaltinis

Terminas ‘cootie garažas„Naudojamas apibūdinant plaukų stilių, kurio spynos buvo suformuotos į bandeles, kad jos uždengtų ausį. Tai buvo pejoracinis terminas ir dažniau vartojamas prieš bob stiliaus bumą. Vis dėlto jis atrodė labai dailiai, ypač pintas – kaip šioje senoje nuotraukoje.

Taigi, pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Šis 1920 -ųjų šukuosenų sąrašas rodo, kad nors yra bendrų elementų, šie stiliai yra tokie pat įvairūs kaip šio audringo dešimtmečio laikotarpiai. Dėl jų įvairovės taip pat lengviau prisitaikyti prie šiuolaikinių laikų, todėl rasti jūsų skonį atitinkantį vėją būtų lengva!

Jūs matėte pikselių kirpimo ir bobų protėvius, bet kurią iš kitų šiame straipsnyje esančių 20 -ojo amžiaus šukuosenų planuojate įtraukti į 2020 -uosius ir pritaikyti, kad jos vėl būtų šaunios ir madingos? Komentuokite ir praneškite mums!