Slnko sa plaví na dvore Corradi

Slnečné plachty v bazéne corradi vo dvore

Slnko sa plaví na dvore vďaka Corradimu

Táto plachta Corradi je ideálna pre veľké vonkajšie priestory, otvorené jedálenské priestory a posedenie pri bazéne a má moderný, námorný vzhľad, ktorý milujeme. Brániaca markíza pokrýva 11 alebo 14 metrov štvorcových, ktorá sa zdvíha na základňu a otáča sa o 90 alebo 360 stupňov v závislosti od modelu.

Zaujímavosťou je samostatne stojaci dáždnik nesený štyrmi oceľovými tyčami, ktoré odstraňujú potrebu pozemných kotiev. Táto markíza medzi štyrmi rohmi tvorí vonkajšiu obývaciu izbu, v ktorej si môžete vychutnať teplé počasie. Je k dispozícii na 50 alebo 78 metroch štvorcových. Voľne stojaci dáždnik má šesť jednotlivých plachiet. Táto markíza je vybavená senzorom, ktorý pri silnom vetre automaticky navíja plachty. A veľká základňa ponúka veľké sedadlo! Slnečné plachty sú vyrábané podľa špecifikácií zákazníka, ktoré sa prispôsobia miestnostiam do 100 metrov štvorcových!

Bonus: Každá plachta je k dispozícii s ručne ovládanými alebo motorizovanými valcami! Viac podrobností o tomto si môžete prečítať na Corradi.

Nadrozmerná markíza tiež chráni pred dažďom a vetrom

markíza na dvore corradi

Atraktívny a kompaktný dizajn

Markíza na dvore corradi drevené podlahy

Minimalistický vonkajší dizajn – drevený obklad steny

slnečná markíza na záhradnom ležadle corradi

Originálny a jedinečný dizajn dáždnika na plachty – dostatočne veľký na umiestnenie dvoch alebo troch skupín jedálenského nábytku

Markíza v noci na dvorčeku

Nádherný a extravagantný vonkajší dizajn

markíza na dvore corradi originál Vhodné pre dizajn bazéna Slnko sa plaví na dvore corradi segel