5 zábavných párty hier na Silvestra – oslávte Nový rok srdečným smiechom

Onedlho budeme opäť počítať posledné hodiny a minúty v roku a vítať nové. Priania a sny, nové predsavzatia a vyznania lásky by sa tentokrát mali skutočne splniť. Radi by sme všetko opäť urobili oveľa lepšie. Nech to funguje pre každého! Kým sa však posunieme do Nového roku, je dobré zorganizovať divokú silvestrovskú párty, nie? Ak hľadáte novú inšpiráciu pre zábavné spoločenské hry, ste na správnom mieste. Dnes vám povieme našich 5 obľúbených, ktoré vám poskytnú extra porciu zábavy na večierku. Okrem Silvestra sa dajú hrať aj na narodeninovej párty, na Vianoce alebo len tak pre zábavu pri stretnutí s priateľmi. Bavte sa skúšaním a oslavovaním!

Naučte sa a používajte zábavné párty hry na Silvestra

zábavné párty hry silvestrovské nápady na párty

# 1 „Kto som“ – skutočná klasika medzi spoločenskými hrami

Mnoho z vás už možno túto hru pozná. Je vhodnejší pre dospelých, ktorí túžia po zábavnej zábave bez veľkého pohybu. Každý vezme Post-it a napíše na neho meno slávnej alebo nalíčenej osoby z rozprávky alebo karikatúry.

Kúsok papiera je prilepený na čelo susednej osoby bez toho, aby si dokázal prečítať, čo je na ňom napísané. S otázkami áno a nie každý začne jeden po druhom hádať, kým je. Hra končí, keď už každý zistil, čo je na každom jednotlivom papieri.

Zábavné spoločenské hry vám dodajú extra dobrú náladu

kto som, vtipné nápady na párty hry na Nový rok

# 2 „Nikdy som nemal“ – čistá komunikačná zábava !

V angličtine nájdete hru pod heslom: „Never have I ever“. Celkom zábavná komunikatívna hra, ktorá sa hrá s množstvom otázok. Hovorí sa drzé alebo zábavné, napríklad: Nikdy som sa v noci nekúpal v mori bez oblečenia alebo som nikdy nič neukradol. Potom musí každý prijať alebo poprieť jedného za druhým. Hru je možné upraviť tak, že si dáte dúšok vína alebo zjete sušienku pre každého – „Nie, naozaj som to ešte nedostal“, v závislosti od veku, chuti a typu večierku.

Hra trochu pripomína „Truth or Dare“

zatiaľ nemám nápad na zábavné spoločenské hry

Farebná časť tela # 3 – krátka párty hra pre malých aj veľkých

Túto hru môžete hrať tak dlho, ako chcete, a je ideálna pre skupiny 5-6 osôb alebo viac. Je to však spojené s nejakým cvičením, ktoré dodá ešte viac energie a dobrej nálady. Nie nadarmo sa hra hrá aj ako energizér alebo istič ľadu na seminároch a workshopoch, ako aj v budovách tímov. Osoba / hostiteľ pomenuje farbu a tiež časť tela. Všetci účastníci by teraz mali obliecť svoju zodpovedajúcu časť tela na túto farbu bez ohľadu na to, kde sa v miestnosti nachádza. Môže to byť oblečenie niekoho iného alebo ozdoba na stene. Každý môže slobodne improvizovať a kreativita a smiech sú tu všetko a koniec.

Vymyslite svoj vlastný variant hry

zábavné párty hry silvestrovské nápady

# 4 Gummy Bear Oracle – čo očakávať v novom roku?

Aj keď táto hra znie detsky, je zameraná viac na dospelých. Je to skôr daň za naše detstvo a u väčšiny ľudí ide celkom dobre. Stačí hlbšia misa a vrecko gumených medvedíkov v rôznych farbách. Každý môže ťahať medveďa so zatvorenými očami. Potom sa podľa farby interpretuje, čo vás čaká v novom roku. Farby sú vopred zapísané, napríklad: červená znamená lásku a náklonnosť alebo zelená pre slobodu a prírodu atď..

Farebné orákulum do nového roku

gumové medvedíky orákulá zábavné párty hry na Nový rok

# 5 Iný prístup k tichej pošte – pohyb zvyšuje náladu

Stále poznáte obľúbenú detskú hru? Každý šepká druhému vedľa seba slovo alebo vyhlásenie do ucha a to sa potom ticho opakuje v uchu toho druhého. Na konci porovnáte, čo prvý povedal a čo posledný pochopil. Ale čo keď si zacvičíme? Ideálne s touto vtipnou verziou od Stiller Post. Vykonáva sa nasledovne. Všetci stoja v rade jeden za druhým. Posledný človek, ktorý skutočne stojí tvárou k chrbtu každého, predvádza predposledný pohyb, najlepšie krátku aktivitu, ako je riadenie motorového vozidla alebo podobnej šou pred ním atď. Na konci posledný a prvý osoba ukážte svoju verziu pohybu pred všetkými zúčastnenými. Zakaždým je to veľká zábava. Sľúbené!

Čoskoro praskne delá na šampanské a konfety!

zábavné párty hry silvestrovské nápady na ľadoborec

Usmejte sa a pekne oslávte!

zábavné párty hry silvestrovské nápady na párty

Prskavky sú nadčasové a univerzálne

zábavné nápady na párty hry na Nový rok

Rovnako ako nádherný ohňostroj o polnoci!

zábavné párty hry silvestrovské nápady ohňostroj