Báječné zapletané účesy – 23 neuveriteľne nápaditých príkladov na imitáciu

Krásne zapletané účesy jednoducho nikdy nevyjdú z módy. Predovšetkým trochu voľne zapletané a kombinované s jemnými kvetmi upútajú nezameniteľným romantickým nádychom. Nadčasové, nápadité vrkoče sú absolútnym pútačom pozornosti nielen na svadbách v štýle boho, ale aj na iných udalostiach. Na Oktoberfeste alebo jednoducho v každodennom živote, na prechádzke alebo na večeru v reštaurácii je pletený účes vždy klasikou. Či už ide o jednoduchý, ležérny vrkoč, rybiu kosť alebo Gretchen vrkoč, výber je veľký a implementácia sa môže líšiť podľa vašej nálady..

Mladá Švédka Elvira Jonsson má tiež výraznú slabosť na zapletané vlasy a jej rozprávkové kreácie vyvolávajú u jej sledovateľov na Instagrame veľký obdiv. Vo svojom profile @inspobyelvirall pomocou fotografií a krátkych videonávodov ukazuje, ako si sama zapletieš vlasy a vytvoríš krásne zapletané účesy. Nechajte sa ním inšpirovať a pozrite sa na skvelé príklady v našej galérii obrázkov.

Letný zapletaný účes s jemnými kvetmi

elegantný cop účes pigtail

Voľné letné pletené účesy jednoduché

S pomocou správnych videí a tipov si môžete sami vytvárať rôzne zapletané účesy jednoduchou technikou troch prameňov a niektorými doplnkami, ako sú šatky, vlasové doplnky alebo kvety. Samozrejme, že by bolo ideálne, keby ti s tým pomohla kamarátka so skúsenosťami, nie nadarmo bolo v minulosti pletenie vlasov obľúbenou spoločenskou aktivitou, kde si v pokoji môžeš vymieňať nápady.

S trochou trpezlivosti a cviku to určite zvládnete aj sami.

Dobrý tip vopred: Pri pletení sa radšej nepozerajte do zrkadla, pretože vás to bude častejšie dráždiť. Funguje to najlepšie, keď sa pri pohybe sústredíte na ruky.

Ako začiatočník môžete napríklad začať s pleteným vencom a pootvorenými vlasmi

vrkočové účesy letné dlhé vlasy

Aby vrkoč vyzeral voľnejšie, mierne ho potiahnite krátko po tom, čo už bol spletený a previazaný sponkou do vlasov. Pri niektorých zapletaných účesoch, ako je napríklad francúzsky alebo holandský cop, začnete povoľované vlasy uvoľňovať skôr, ako si ich skutočne zopnete. Vykonajte to rovnomerne a opatrne, aby ste dosiahli uspokojivý výsledok. Potom môžete vrkoč aj celý účes zafixovať nemastným lakom na vlasy.

Krásny vrkoč morskej panny s jemnými, nebesky modrými kvetmi

vrkoč účesy modré kvety

Na pletených účesoch je skvelé to, že okrem správnej techniky zapletania nepotrebujete nič iné. Malé, priehľadné sponky do vlasov, dobrá kefa na vlasy, bobby pins a bobby pins by vo väčšine prípadov mali fungovať dobre. Tiež je vhodné mať po ruke jednoduchý štýlový hrebeň, aby ste na niektorých miestach vlasy presnejšie rozdelili alebo na konci účes trochu uvoľnili..

Extra tip: Pletený účes najlepšie funguje s vlasmi, ktoré boli umyté deň vopred. V tomto prípade vyššia priľnavosť uprednostňuje opletenie.

Umelecký vrkoč morskej panny, do ktorého sa zamilujete

elegantné vrkočové účesy v lete

Veľmi efektívnym nápadom pri zapletaní vlasov je pridať do jedného z prameňov šatku alebo tenký, dlhý letný uterák. Pletiete teda normálne, ale takto sa účes stane oveľa originálnejším. Funguje to aj s inými prvkami, ako sú čerstvé a hodvábne kvety alebo jemné vetvičky. Tu môžete popustiť uzdu svojej fantázii a vyskúšať rôzne doplnky.

Integrujte svoju obľúbenú šatku do letného vrkoča

letné účesy s vrkočom

Čerstvé kvety vnesú do vašich zapletených vlasov ešte viac letných vibrácií

nádherný účes s vrkočom dlhé vlasy spletené účesy

Romantické zapletané účesy na svadbu v boho štýle

Svadby v bohémskom štýle sú už roky veľmi obľúbené a stále sú veľmi v móde. A spletené účesy, pripnuté aj voľne padajúce, sú na to ako stvorené. Mierne uvoľnené a ozdobené jemnými kvetmi, perlami alebo perím sa hodia k filigránovým krajkovým šatám neviest. Boho pletené účesy majú tiež jasnú výhodu. Aj keď počas celých obradov alebo pri tanci vypadne niekoľko prameňov, vlasy sa ešte viac uvoľnia, účes vyzerá ešte honosnejšie.

Romantický zapletaný účes s voľným strapatým vrkočom a jemnými kvetmi

vrkoč svadobný účes dlhé vlasy spletené účesy

Čerstvý jazmín je jednou z najobľúbenejších svadobných kvetín

svadobné účesy účesy s dlhými vlasmi

Dvojitý pletený veniec a pootvorené vlasy

herringbone pigtail updo letné vrkoče účesy

Pozoruhodný účes z vrkoča pre špeciálny svadobný vzhľad

svadobný účes vrkoč kvety vrkoč účesy

Vyskúšajte tiež niektoré z týchto neskutočne krásnych zapletaných účesov. Alebo si ich nechajte vyrobiť profesionálom na váš veľký deň alebo inú dôležitú príležitosť. Cvičte trpezlivo zapletanie vrkočov a nezabúdajte: prax robí majstra! Čoskoro si určite budete môcť svoj vysnívaný vrkoč splietať sami.

Dokonca aj jednoduché vrkoče na oboch stranách robia perfektný účes Oktoberfest

klasické účesy z vrkočov

Urobte ležérne updo letné

wiesn účes updo vrkoč účesy

Bujný vrkoč zdobený kvetmi a perlami

vrkoč účesy kvety dlhé vlasy vrkoč

kvety vrkoč dlhé vlasy spletené účesy

Umelecky skombinujte vrkoč z rybej kosti s vencom

romantické pletené účesy v lete

urobte si cop s kvetmi cop sami

Aj bez kvetov sú zapletané účesy úžasne krásne a majú magickú príťažlivosť      

báječné účesy s polovičným vrkočom dlhý vrkoč      rozpustený účes dlhé vlasy

Jednoduché a pritom tak špeciálne

voľný vrkoč z rybej kosti

rozpustený vlnitý účes dlhé vlasy

romantický účes z rybieho copu dlhé vlasy

Elegantné updo s rozcuchaným drdolom

ružové kvety updo cop účesy