Heidi Klum predvádza skvelé obrázky so svojimi deťmi a Tomom Kaulitzom

Heidi Klum sa veľmi zriedka ukazuje na obrázkoch so svojimi deťmi. O to vzácnejšie je, že sú všetci spolu a že aj s novým partnerom. Z tohto dôvodu sa séria podobných fotografií stala v posledných týždňoch pravdepodobne skutočnou senzáciou. Tu sú – z rôznych miest a krajín. Toto samozrejme používame ako dobrú príležitosť, aby sme venovali väčšiu pozornosť životu hviezdy.

Na tomto obrázku z USA sú všetci so skrytými tvárami

heidi klumm tom kaulitz usa

Skvelé nápady na obrázky

Obrázky Heidi Klum s rodinou sa stali veľmi populárnymi z niekoľkých dôvodov. Nielen preto, že niečo také je vzácne. Ale zároveň nám poskytujú informácie o aktuálnych cestách rodiny. Navyše je to záväzok založiť si rodinu s Tom Kaulitz per se. To sa pravdepodobne stane čoskoro.

Ale v neposlednom rade sú tieto obrázky skvelým príkladom toho, ako urobiť skvelé rodinné fotografie pre sociálne siete. Ako môžete skĺbiť ochranu súkromia s túžbou zostať v kontakte s fanúšikmi? V tomto prípade Heidi vyriešila problém tak, že deti boli otočené chrbtom k fotoaparátu. Skvelé nie? Čí to bol nápad? Možno od samotnej Heidi Klum, možno od Toma, možno od detí alebo od tvorcov obrazov? To pre nás pravdepodobne zostane stratené, ale táto myšlienka je nádherná a mnohí si ju určite ukradnú sami. Na ďalších obrázkoch sa rodina pozerá do kamery, ale deti skrývajú vtipné emoji. To tiež nie je zlé, však? Môžete tiež pokryť tváre rôznymi druhmi emodži.

Tu sa na kameru pozerajú iba Heidi a Tom

heidi s celou rodinou

Vystúpenia Heidi Klum a Toma

Odkedy sú títo dvaja spolu, baví ich spoločné vystupovanie a vždy predvádzajú svoj vlastný štýl. Tom Kaulitz sa už len málokedy fotografuje sám a Heidi sa mu snaží priznať počas každého verejného podujatia. Zdanie má vždy veľmi individuálny a nezameniteľný charakter. Za posledných niekoľko mesiacov bolo spolu s deťmi zverejnených veľa fotografií, väčšinou z idylických rodinných stretnutí..

Skvelý spoločný obrázok pri Brandenburskej bráne

Heidiho nová rodina v Berlíne

Jeden z nových obrázkov dvoch hrdličiek

tom kaulitz s heidi

Heidi Klum sa vždy javí profesionálne

heidi klumm sama

Tom prispel k skvelým fotografiám týchto dvoch 

sám Tom Kaulitz