Čierny piatok v Nemecku – najdôležitejšie informácie a tipy pre lovcov výhodných ponúk

Onedlho je opäť čas. Nákupnú akciu roka par excellence si môžu 23. novembra 2018 opäť naplno vychutnať všetci lovci výhodných ponúk v tejto krajine. Čierny piatok, ktorý pochádza z USA, je už niekoľko rokov veľmi obľúbený u väčšiny Nemcov. Približne 91% populácie pozná nový fenomén obchodu a 57,06% z nich v súčasnosti plánuje ťažiť z najlepších ponúk..

ponuky čierneho piatku

Čierna piatok nákupná horúčka

Takzvaný čierny piatok v USA sa tradične koná vždy deň po Dni vďakyvzdania a je zároveň začiatkom dlhého rodinného víkendu pre všetkých Američanov. Veľká nákupná udalosť je nielen skutočným rajom pre vášnivých lovcov výhodných obchodov, ale je aj akousi prípravou na vianočné podnikanie.

To isté platí samozrejme pre Black Friday tu v Nemecku, ako aj v mnohých ďalších krajinách po celom svete. Napriek tomu, že hlavná akcia v zásade trvá iba 24 hodín, kupujúci ešte chvíľu na to získajú obrovské zľavy a skvelé ponuky. Po Black Friday navyše nasleduje takzvaný Cyber ​​Monday, ktorý sľubuje aj lákavé ponuky. Niektorí maloobchodníci, ako napríklad najväčší zásielkový portál Amazon so svojim týždňom Cyber ​​Monday alebo Saturn s „čiernym týždňom“, predlžujú výhodný čas a zaisťujú spotrebiteľom ešte väčšiu zábavu pri nakupovaní..

online predaj čierneho piatku

Black Friday v Nemecku a vôbec prebieha v týchto dňoch hlavne na internete. Každý rok sa netrpezlivo zúčastňuje veľa online obchodov, ktoré sľubujú skvelé ponuky pre zákazníkov a veľké ponuky pre nich samotných. S týmto digitálnym nadbytkom nie je pre kupujúcich skutočne jednoduché sledovať veci. Kde začať, ktorí maloobchodníci majú najlepšie ponuky a ako najbezpečnejšie postupovať?

Našťastie existujú webové portály, kde môžete získať dôveryhodnú pomoc pri najvyšších cenových zľavách od známych maloobchodníkov online. Ak to momentálne hľadáte, môžete ísť napr Globálne zľavy na Čierny piatok pozri na.

Ušetrite a naštartujte ekonomiku

Pri vysokých zľavách a množstve zaujímavých ponúk ste niekedy dokonca schopní ušetriť až 80-90%, ak budete mať šťastie. Minulý rok sa priemerná zľava na celý svet na Čierny piatok pohybovala okolo 55% a priemerný Nemec ušetrí v tento špeciálny deň tohto roku približne 248 EUR. Nejde však len o šetrenie. Obrovský nárast nákupov prospieva obchodu a stimuluje ekonomiku. Podľa štatistík je november mesiacom s najväčším počtom transakcií vo väčšine krajín – v tomto období sa generuje približne 20% ročných tržieb..

zľavy na čierny piatok

Čo si ľudia najčastejšie kupujú na Čierny piatok? Spotrebitelia preferujú predovšetkým oblečenie, obuv a elektroniku, ale veľmi obľúbená je aj kozmetika, darčeky, domáce spotrebiče a športové doplnky. Niektoré z najlepších ponúk pre tie druhé nájdete medzi NIKE Black Friday Global Tipy a najlepšie výhodné ponuky pre elektroniku a domáce spotrebiče sú určite zahrnuté Saturn Black Friday Global nájsť.

Najdôležitejšie tipy pre spotrebiteľov na Čierny piatok

  • Vyhnite sa nákupom vopred alebo priamym prevodom! Je lepšie platiť prostredníctvom zabezpečenej pokladne, ako napríklad u Amazonu, faktúrou alebo inkasom.
  • Nenechajte sa vystaviť tlaku a urobte si čas porovnávaním cien. Poradenské centrá pre spotrebiteľov, pred skutočným nákupom použiť najmenej dva vyhľadávače cien a porovnávacie portály.
  • Rýchlo vymyslite marketingové triky a nenechajte sa zmiasť. Maloobchodník často umelo vytvára nedostatok tovaru online, aby u kupujúceho vzbudil tradičný lovecký inštinkt. Spotrebiteľ vidí hodiny bežiace dozadu alebo klesajúce pruhy, ktoré stoja iba na boku, aby vytvorili nákupný tlak.
  • V prípade pochybností je lepšie vopred sa pozrieť, či by sa nákup od konkrétneho predajcu dal bezplatne zrušiť. To vám dáva väčšiu voľnosť pri rozhodovaní o kúpe.
  • Nezabudnite na svoje právo na výber! V Nemecku je to zvyčajne povolené pri online nákupoch do 14 dní po dodaní produktu bez uvedenia dôvodov.
  • Vopred sa vo svojich obľúbených obchodoch informujte o možných zľavách a výhodných ponukách alebo sa prihláste na odber ich online spravodajcu.

výpredaj čierneho piatku

Záver:

Čierny piatok milujú nielen skutoční lovci výhod. Príležitostní nakupujúci sú už dlho presvedčení o potenciáli úspor tejto svetoznámej nákupnej akcie a radi z nej ťažia. Samozrejme, aj díleri sú radi, že v ten deň pokladňa tak tvrdo zvoní.

Aj keď je to všetko také krásne a vzrušujúce, pri nákupoch si môžete zachovať chladnú hlavu. Neváhajte si porovnať ponukové ceny pomocou porovnávacích portálov, aby ste sa presvedčili, že sú skutočne výhodné. Nenechajte sa zmiasť falošnými marketingovými trikami a čiernymi ovcami.

Redakčný tím Freshideen vám praje veľa zábavy pri Black Friday a veľa šťastia pri výhodnom love!

    nakupovanie v čierny piatok