JLo v rozprávkových svadobných šatách na premiéru filmu Vezmi si ma

Jennifer Lopez oznámila svoju svadbu s Alexom Rodriguezom pred niekoľkými týždňami. Od tej doby sú ľudia zvedaví na presný dátum udalosti a očakávajú, že uvidia JLo vo skvelých bielych šatách. Presne to sa stalo pred pár dňami, tentoraz však pri trochu inej príležitosti. Jennifer Lopez bola spozorovaná v nádherných svadobných šatách Zuhaira Murada. Tú má na premiére nového filmu “Vezmi si ma” oblečený. Možno je to pre fanúšikov 50-ročnej hviezdy trochu sklamaním. Ste netrpezliví a chcete vidieť zábery skutočného veľkého dňa JLo. Ale aj to príde čoskoro!

Jennifer Lopez vystupuje z auta a natáča film „Vezmi si ma“

vystupovanie z auta celebrity novinky

Svadobné šaty od JLO veľmi pripomínajú tie od Sofie Vergary

Mnohí porovnávali svadobné šaty Jennifer Lopez so Sofia Vergara. Pred niekoľkými dňami kolovali jeho zábery aj na internete. JLO bola videná v týchto svadobných šatách na scéne svojho nového filmu „Vezmi si ma“.

Jennifer Lopez pracovala na produkcii romantickej komédie v New Yorku, v ktorej sa predstavili aj ďalšie veľké hviezdy Owen Wilson a Maluma. Film je o popovej hviezde tesne pred svadbou. Prekvapivo sa krátko pred svadbou rozchádza so snúbencom. Latino popová hviezda v podaní JLO sa potom jednoducho vydá za takmer neznámeho muža, ktorého práve stretla.

Šaty sú v médiách prirovnávané k Sofii Vaergarovej

pomi novinky svadobné šaty novinky celebrity

Porovnajte svadobné šaty od Sofie Vergary a Jennifer Lopez

Dá sa povedať, že svadobné šaty Sofie Vergary a Jennifer Lopezovej sú si až zamotane podobné. Majú klasický strih, ktorý sa líši od tradičných kráľovské svadby nebol ignorovaný. Ramená mala zvýraznené a v spodnej časti máte širokú a splývavú sukňu. Vyzerajú ako skutočné princezné z rozprávok. Šaty Jennifer Lopez však zdobilo oveľa viac očarujúcich prvkov. Nosila veľmi pútavé šperky a celé šaty charakterizovala strieborná metalická farba.

 Takmer pred 20 rokmi mala J Lo šaty od rovnakého návrhára 

správy celebrít - skvelé na červenom koberci

Pokrývka hlavy nebola o nič menej ušľachtilá

správy celebrít jlo skvelá tvár

JLo a Owen Wilson hrajú spoločne v hre Marry Me

správy o celebritách s kolegom o novinkách o celebritách

Opäť krásne šaty z inej perspektívy

novinky celebrít so svadobnými šatami na ceste