Leonardo DiCaprio zachránil život topiacemu sa mužovi

v Kultový film „Titanic“ hrá Leonardo DiCaprio Jack Dawson, ktorý sa topí v studených vodách Atlantického oceánu. V skutočnom živote sa však zdá byť veľmi dobrým plavcom. Počas prázdnin, na ktorých bol, sa stal hrdinom Camilla Moroni Silvester strávený v Santa Barbare. Spolu s niekoľkými ďalšími ľuďmi sa zúčastnil záchrannej akcie. Muž zmizol a hľadali ho. Dráma sa začala 30. decembra a hollywoodska hviezda si okamžite uvedomila, že jeho loď je jediná v tejto oblasti. Ani na minútu nemyslel a vydal sa hľadať osobu, ktorá bola v ohrození života. Leonardo DiCaprio bol prvým, kto túto osobu videl a skočil do vody, aby ho zachránil.

Leonardo diCaprio stále viac presviedča svet, že je veľmi dobrý človek

Leonardo diCaprio - Záchrana zvierat

Ako k nehode vôbec došlo??

Podľa denníka Sun pracoval tento človek na výletnej lodi a bol veľmi pravdepodobne opitý. V dôsledku tohto stavu sa dostal do núdzovej situácie. Tomu sa hovorí šťastie! Na jednej strane mu bol zachránený život a na druhej strane sa to dialo s pomocou veľmi významnej osoby.

Len týždeň po tomto počine sa Leonardo DiCaprio objavil na slávnostnom udeľovaní cien Golden Globes Awards. Tam jeho kolega Brad Pitt získal cenu za film „Once Upon A Time .. in Hollywood“, na ktorom sa obaja zúčastnili.

Leonardo bol tým, kto pri nehode pomáhal so svojou loďou

Portrétny obraz - Leonardo diCaprio

Stala sa hrdinskou spomienkou na Leonardovu poslednú dovolenku

Leonardo diCaprio - skvelá krajina

Jedna z najznámejších scén z filmu Titanic 

Leonardo diCaprio - skvelá scéna z Titanicu

Iste, po tomto incidente je Leonardo pre svojich ženských fanúšikov ešte väčším hrdinom

Scéna z Titanicu - Leonardo diCaprio

Zdá sa, že Leonardo je veľmi dobrý plavec!

skvelá loď - Leonardo diCaprio