Letné nápady na party dekorácie pre veľkolepú záhradnú párty vonku

Skvelé nápady na letnú párty sa začínajú myšlienkou na najlepší spôsob, ako ozdobiť záhradu. S ohľadom na to si zvoľte tému alebo hlavnú farbu na budúcu letnú párty a zostaňte verní svojmu vlastnému štýlu. Hlavnú farbu môžete napríklad zladiť s kvitnúcimi kvetmi a rastlinami vo vašej záhrade. Pridajte obrusy, vankúše do vrecka a obrúsky, aby ste zvýraznili zvolenú paletu farieb. Prehozované textílie pôsobia elegantne a v lete ponúkajú dodatočnú ochranu pred slnkom.

Dekoračné nápady na veľkolepú letnú párty

Letné nápady na dekoráciu večierkov záhradné párty balóniky melón

Rozšírte svoju tému zavesením veľkých, farebných papierových pomponov alebo iných dekorácií na letnú párty, akými sú vlajky a girlandy. Kvety v rovnakej farbe poskytujú premyslené akcenty. Formálne usporiadanie dodá záhradnej párty sofistikovaný nádych a niektoré neformálne detaily, ako sú kvety v nádobách a džbány, ladia s okolitou prírodou..

Na letnej párty by nemali chýbať kvety a farby

Nápady na letnú párty výzdobu záhradný nápojový bar

1. Vytvorte párty atmosféru v žiadnom momente

Balóny a vlajky dodávajú každému podujatiu osobitnú atmosféru. Stačí zavesiť vlajky a balóny a osviežiť letnú párty. Môžete si ich tiež prispôsobiť vytvorením vlastných vlajok.

Večierková dekorácia vyrobená z farebných balónov a vlajok

Letné nápady na dekoráciu večierkov, balóniky so záhradnými párty vlajkami

2. Ozdobte papierovými bobuľami

Ozdobte svoju letnú párty papierovými pomlázkami, ktoré ste sami vyrobili, a vytvorte nekomplikovanú atmosféru večierku. Použitím vzorovaného papiera dodáte dekorácii živý nádych. S monochromatickým papierom dosiahnete sofistikovanú náročnosť. A papierové pompony, biele alebo celé čierne, prinášajú pútavý displej. Ak ste časovo obmedzení, môžete si kúpiť hotové pomlázky aj z párty obchodu.

Na stôl zaveste papierové pompony v živých farebných odtieňoch

Letné nápady na výzdobu večierkov záhradné párty papierové pompony

Nápady na letnú party dekoráciu záhradné párty stolné dekorácie papierové pompony

3. Urobte stôl štýlovým

Ak máte oficiálnu vonkajšiu letnú párty, postavte stôl, ako keby ste boli v obývačke. Postupujte so zmyslom pre detail a prestierajte stôl pomocou štýlových príborov, pohárov a obrúskov. Kytica kvetov v strede stola a zapálené sviečky sú jednoducho nevyhnutnosťou.

Ukážte štýl a sofistikovanosť! 

Letné nápady na výzdobu večierkov, prestieranie na záhradný večierok

Prestrieť stôl je však umenie

svadobná výzdoba s vnútornou záhradou, elegantná slávna mexická tematická svadobná výzdoba, zbierka obrázkov Nápady na letnú párty dekoráciu vankúša na záhradný stôl

4. Srdečné privítanie

Privítajte svojich milých hostí tým, že pri vchode umiestnite nástenku. Alebo povedzte svojim hosťom o príležitosti oslavy. Napíšte správu k narodeninám alebo venovanie výročia, aby všetci videli, aby udali tón záhradnej párty.

Vytvorte príjemný vstupný priestor

Letné nápady na dekoráciu večierku Vstup na záhradnú párty vítanýNápady na letnú party dekoráciu vstupná plocha na záhradný večierok

5. Hrajte záhradné hry

Záhradné párty hry sú fantastickým lámačom ľadu a budú veľkým hitom pre hostí všetkých vekových skupín. Držte sa klasiky ako obruč a kolky a investujte do kvalitných drevených súprav. Klasické drevené záhradné párty hry vyzerajú sofistikovanejšie a dajú sa používať roky. Dobrý nápad je umiestniť pre divákov pohodlné ležadlá vonku.

Malí aj veľkí sa tešia na hry v prírode

Letné párty dekorácie nápady záhradné párty záhradné hry drevené hračky

6. Začnite párty s pinata

Deti, a vlastne nielen deti, budú milovať túto zábavnú záhradnú párty hru. Naplňte pinatu cukrovinkami a zaveste na vetvu. Vyberte si vo svojej záhrade rôzne oblasti na rôzne činnosti a všetci vaši hostia budú spokojní.

Podľa španielskej tradície

Letné nápady na výzdobu večierkov záhradná párty pinataLetné nápady na výzdobu večierkov, záhradné párty, kvety pinata

7. Praktické dekoratívne predmety na tému záhrada

Ak sa vaša letná párty napriek tomu koná na záhrade, tematické doplnky môžete použiť ako praktické dekoratívne predmety. Kvetináče sú šikovným spôsobom, ako kreatívne predvádzať príbory, obrúsky, slamky atď..

Myslite prakticky!

Letné nápady na dekoráciu večierkov Tematické dekorácie na záhradnú párty, kvetináče, príbory

8. Bufet na koláče a sladkosti

Večierok bez koláča alebo torty však nie je skutočná párty. Najlepšie je navrhnúť stôl, ktorý je určený na sladkosti. Pre svojich hostí môžete dokonca zorganizovať zábavnú súťaž. Každý by si mal priniesť domáci koláč. Vyhráva ten, koho koláč sa zje ako prvý.

Každý rád papá koláče a koláče, však??

Letné nápady na výzdobu večierkov, sladkosti formou bufetu na záhradnej párty

V štýle shabby chic

Nápady na letnú párty výzdobu záhradný stôl na bufetové skrinky na cukríky

Jete aj očami

Letné nápady na výzdobu večierkov, záhradný večierok, bufetové sladkosti

Obrovské dekoratívne kvety z papiera k nej jednoducho ladia

Letné párty dekorácie nápady záhradný večierok stôl bufet cukríky papier dekorácie kvetov Letné párty dekorácie nápady záhradný stôl stôl bufet cukríky ružový koláč

9. Improvizovaná fotobúdka

Žiadna párty sa nezaobíde bez skvelých záberov! Pripravte si fotoaparát a niekoľko zábavných rekvizít, ktorými povzbudíte hostí k fotografovaniu. Záhrada poskytuje ideálnu kulisu pre krásne fotografie.

Fotografie sú dôležitou súčasťou každej letnej párty a sú veľmi zábavné

Letné nápady na výzdobu večierkov fotografovanie záhradnej pártyLetné nápady na dekoráciu večierkov Fotografie zo záhradnej párty robia pozadieLetné nápady na výzdobu večierkov fotografovanie záhradnej párty

10. Urobte to osobne

Sklo už nikdy neupravujte! Pôvodné sklenené podložky, na ktoré môžete dať svoje meno, môžu byť riešením problému. Ešte múdrejšie by bolo, keby ste v deň večierku navrhli pozvánky na párty, ktoré by sa dali použiť ako tácky. Požiadajte svojich hostí, aby ich priniesli na večierok.

Poradie je dôležité! Názov sklenenej dráhy

Pozvánky na letnú párty výzdobu - záhradná párty pozvánka na sklenenú dráhu

11. Osvetlite záhradu

Vonkajšie lampáše a svetlá sú nevyhnutné, ak záhradná párty pokračuje aj po západe slnka. Kombinácia rôznych svetelných zdrojov vytvára magickú atmosféru. Ak pre svoje lampióny nemáte trávnik, podobný efekt môžete dosiahnuť tak, že ich „zasadíte“ do veľkých, pevných kvetináčov na terasu alebo balkón. Rozhodnite sa pre solárne svetlá, aby ste nemuseli hľadať predlžovacie káble alebo batérie. Ak máte to šťastie, že máte veľkú záhradu, stojí za to osvetliť záhradné chodníky, aby ste mohli sprevádzať hostí na rôznych miestach. Na označenie nerovných povrchov alebo schodov môžete použiť papierové lampáše.

Myslite aj na osvetlenie

Letné párty dekorácie nápady záhradné párty nápady osvetlenie záhrady

Večierok môže pokračovať …

Papierové lampióny s nápadmi na letnú párty výzdobu záhradnej párty na záhradné osvetlenie

Letné nápady na výzdobu večierkov, záhradné párty, stovky závesných svetiel

Prívesné svetlá sú tiež dobrý nápad

Letné nápady na výzdobu večierkov záhradné párty dizajnové záhradné osvetlenie

Uistite sa, že máte v záhrade tienisté miesto

Letné párty dekorácie nápady záhradná párty altánok ochrana pred slnkom

Večierok v džungli sa môže začať!

Letné nápady na dekoráciu párty na tému Záhradná párty balóniky tému párty v džungli

Implementujte staré rámy obrazov ako záhradné dekorácie

Nápady na letnú párty výzdobu bufet s rámom na záhradnú párty

Postavte si nízky stôl sami z paliet

Nápady na letnú párty dekoráciu záhradný stôl vyrobený z paliet

Jedlé nápady na dekoráciu s jahodami

Letné párty dekorácie nápady záhradný večierok stôl bufet sladkosti jahody Letné párty dekorácie nápady záhradná párty dekorácia stola jahody

Zorganizujte nápady na dekoráciu letnej párty na záhradnú párty

Mach ako prírodná dekorácia stola

Nápady na letnú párty výzdobu Záhradný večierok ozdobí stromček machovej dekorácie Nápady na zdobenie letnej párty zdobenie záhradného večierku Nápady na letnú party dekoráciu záhradná párty sada farebných akcentov stola Nápady na letnú party dekoráciu záhradná párty sada stolových sviečok Nápady na letnú party dekoráciu farebné akcenty na záhradný večierok

Nápady na letnú party dekoráciu záhradná párty prestieranie stolu žltou farbou