Magnetické riasy pre najkrajšie mihalnice – návody, tipy a triky

Magnetické riasy sú rozhodne posledným výstrelkom na scéne krásy, pokiaľ ide o umelé mihalnice. Líšia sa dĺžkou a hustotou a sú vhodné pre každodenný aj očarujúci klubový vzhľad. To, čo robí tieto riasy takými obľúbenými a obľúbenými, je ich jedinečný magnetický klikací systém. Na rozdiel od bežných predlžovaní mihalníc sa to tu deje pomocou magnetov. Nepríjemné lepenie a vysychanie je minulosťou. Viac o tomto novom trende krásy sa dozviete nižšie. Ako si môžete sami prichytiť magnetické riasy a aké majú výhody a nevýhody.

Vysoko kvalitné magnetické riasy vyzerajú ako skutočné

magnetické riasy pre perfektný vzhľad

Čo sú magnetické riasy?

Ako už asi tušíte, horúci trend pochádza z USA. Ale rýchlo si podmanilo kozmetické obchody, salóny a drogériu aj v tejto krajine. V závislosti od výrobcu môžete vidieť rôzne ceny magnetických rias – od približne 5 do 50 eur. Pri nákupe je vhodné si prečítať niekoľko recenzií a komentárov zákazníkov a potom si sami vyskúšať obľúbené produkty.

A ako vlastne magnetické riasy fungujú? Super ľahké. Pozostávajú z dvoch pásov rias na jedno oko, ktoré sú vďaka magnetom prichytené na vaše vlastné riasy. Vytvorí sa takpovediac akýsi „sendvič na mihalnice“, kde sú vašimi riasami výplň. V ich lacnejších verziách sú magnetické riasy vyrobené zo syntetických vlasov. Výrobky vyššej kvality sa často vyrábajú z pravých zvieracích chlpov, napríklad z norkov. Pri kúpe by ste na to určite mali myslieť. Zvlášť milovníci zvierat a vegáni by si takéto riasy určite nedali.

Mihalnice s tromi magnetmi ležia oveľa lepšie proti vašej vlastnej línii rias

tipy a triky na magnetické riasy

Pripevnite magnetické riasy takto:

Mnoho súprav na riasy má teraz špeciálny aplikátor na jednoduchšie nanášanie. Ak sa budete riadiť pokynmi, bude to pre vás ešte jednoduchšie. Ak však tento nástroj nie je súčasťou vášho produktu, môžete postupovať krok za krokom podľa nižšie uvedeného postupu.

1. krok: Naneste požadovaný očný make-up vrátane riasenky. Odporúča sa tiež použiť očné linky na hornú líniu rias. Okraj magnetických rias sa s ním neskôr opticky spojí a vyzerá oveľa prirodzenejšie. Keď je úplne suchý, prejdite na krok 2.

2. krok: Vyberte horný pás rias z obalu. To znamená, že to umiestnite tam, kde sú magnety na spodnej strane. Potom pomocou plastovej pinzety opatrne priložte túto hornú časť na horné mihalnice, čo najbližšie k línii rias.

Extra tip: Pred pripevnením magnetických rias ich trochu ohnite prstami, aby mohli nadobudnúť prirodzenejší tvar a boli príjemnejšie na nosenie.

Pri upevňovaní magnetických rias v žiadnom prípade nepoužívajte kovové pinzety

magnet na pripevnenie rias

3. krok: Potom vezmite rukou spodný pásik na mihalnice a priložte ho na spodnú stranu rias. Začnite najskôr vonkajším okrajom. Obvykle je to takto oveľa jednoduchšie. S mäkkou chlopňou sa magnety dvoch pásov rias navzájom priťahujú a riasy sú už pevne na mieste.

Mnoho magnetických rias môže byť tiež napustených farbou podľa želania

magnetické riasy beauty humbuk

Pri pripájaní magnetických rias potrebujete na začiatku trochu viac času a trpezlivosti. Tu, rovnako ako pri mnohých iných kozmetických metódach, platí: Cvičenie robí majstra! Preto nezúfajte, ak to od prvého momentu nefunguje optimálne.

Špeciálny aplikátor uľahčuje aplikáciu

Jednoduché pripevnenie magnetických rias

Odstránenie magnetických rias je ešte jednoduchšie, pretože magnetickú sponu je možné otvoriť veľmi rýchlo. Mihalnice by ste mali len trocha pevnejšie uchopiť a zľahka ich vodorovne votrieť. Po vybratí mihalníc ich môžete vložiť do úložného boxu, ktorý bežne kúpite k produktu alebo ho dostanete ako darček.

Magnetické riasy je možné použiť niekoľkokrát. Mali by ste ich však pravidelne čistiť jemným odličovačom očí a vatovým tampónom, ktorý nepúšťa vlákna, aby boli v dobrom stave a vyzerali báječne dlhšie..

Zaobstarajte si rôzne modely mihalníc a meňte ich podľa príležitosti

Naučte sa pripevňovať magnetické riasy

Aké sú výhody magnetických rias?

Magnetické riasy sú skutočným požehnaním, najmä pre citlivé oči a alergikov. Pretože tu sú lepidlá a rozpúšťadlá úplne vylúčené. Navyše už nie je potrebné dodržiavať žiadne doby schnutia. Všetko sa deje čisto a nekomplikovane. Tu sú všetky kľúčové výhody na prvý pohľad:

  • žiadne lepidlo a čakanie
  • Pripevnite iba plastovou pinzetou
  • vhodné pre citlivé oči a alergikov
  • opakovane použiteľné, preto šetrné k životnému prostrediu a lacné

Doprajte si dokonalú mihalnicu pomocou magnetických rias

magnetické tipy na pripevnenie rias

Existujú aj nevýhody?

Bohužiaľ, aj tie najväčšie výrobky majú niekedy nevýhody. V prípade magnetických rias niektorí zákazníci uvádzajú nasledujúce nevýhody:

  • Zvlášť lacnejšie riasy nie je možné od prvého nasadenia tak ľahko prichytiť
  • niekedy sú magnety v zornom poli a mnohí ich vnímajú ako nepríjemné
  • magnetické riasy môžu pôsobiť neprirodzene alebo trochu stuhnuto
  • vysokokvalitné magnetické riasy sú často vyrobené z noriek, a preto nie sú vhodné pre vegánov alebo milovníkov zvierat
  • Mihalnice môžu pri cvičení alebo iných aktívnych pohyboch skĺznuť

Napriek svojim nevýhodám sú magnetické riasy skvelým kozmetickým výrobkom, ktorému sa často dáva prednosť

Kúpte si 3d magnetické riasy

Vyskúšajte si trendy falošné mihalnice s magnetmi, ako sa vám páči, a urobte si s nimi vlastnú skúsenosť. Bavte sa skrášľovaním a oslavovaním!

Ak si zvyknete, môžete ho pripevniť za niekoľko sekúnd

pripevnite magnetické riasy

Také tajomné a zmyselné … s magnetickými riasami!

rýchlo a jednoducho pripevnite magnetické riasy