Najlepšie filmy oneskorené koronavírusom

Účinky koronavírusu sú cítiť na celom svete a takmer v každej oblasti nášho každodenného života. Výnimkou nie je ani Hollywood. Prakticky všetky nadchádzajúce filmové premiéry a nakrúcanie boli zrušené alebo odložené z dôvodu nebezpečenstva, ktoré predstavuje pandémia. Počet špičkových filmov postihnutých koronavírusom každým dňom rastie a tieto nové dátumy sa tiež môžu meniť. Aby sme mali prehľad o pripravovaných špičkových filmoch a ich zmenených premiérach, zostavili sme pre vás tento zoznam.

Všetky tohtoročné najlepšie filmy sa menia

Špičkové filmy, ktoré boli oneskorené kvôli koronavírusu, sledujú filmy doma covid

James Bond 007: Nie je čas zomrieť

25. epizóda franšízy Jamesa Bonda je považovaná za jeden z prvých a najdôležitejších filmov tohto roku, ktorého dátum uvedenia na trh bol kvôli COVID-19 posunutý. Pôvodný dátum na začiatku apríla sa teraz posunul o sedem mesiacov na 25. novembra.

Špičkové filmy, ktoré koronavírus James oddialil, nevedia, že je čas zomrieť

Top Gun: Maverick

Druhá Top Gun bola jedným z posledných špičkových filmov, ktoré dúfali v dátum premiéry v lete 2020. Začiatkom apríla štúdio konečne upustilo od svojich pôvodných plánov a rozhodlo sa vidieť návrat Toma Cruisa ako por. Pete „Maverick“ Mitchell do 23. decembra.

Najlepšie filmy oneskorené špičkovým strelcom koronavírusu

Ghostbusters: Legacy

Spoločnosť Sony Pictures naplánovala premiéru dlho očakávaného tretieho dielu pôvodnej série Ghostbusters na júl. Koncom marca sa však Hollywood rozhodol odložiť špičkový film na 5. marca 2021.

Najlepšie filmy, ktoré zdržala upútavka na mobilný telefón duchov Ghostbusters

Wonder Woman 1984

Filmová spoločnosť Warner Bros.Pictures počkala do 24. marca, kým konečne vytiahla zástrčku z pôvodného dátumu vydania pokračovania knihy Wonder Woman. Štúdio aktuálne plánuje nový, ambiciózny termín na 14. augusta. Našťastie v tomto bode je pandémia už dávno za nami.

Pokračovanie špičkových filmov, ktoré oddialilo pokračovanie ženy zázrakov s koronavírusom

Morbius

Debut Jareda Leta ako žijúceho upíra Morbia sa odohrá takmer o rok neskôr, ako sa pôvodne očakávalo. Spoločnosť Sony Pictures sa rozhodla zrušiť premiéru filmu v júli a odložiť ho na 19. marca 2021.

Najlepšie filmy oneskorené koronavírusom morbius jared leto

Minions 2: The Rise Of Gru

Spočiatku nikto nečakal, že pandémia postihne všetky letné filmy. Ale to už neplatí. Oddelenie Despicable Me by už nemalo prísť do kín v júli. Universal Pictures stanovil nový dátum vydania, 2. júla 2021.

Najlepšie filmy, ktoré boli oneskorené koronavírusovými prisluhovačmi 2, vzostup gru

Čierna vdova

Dlho očakávaný sólový debut špióna Marvelu bol bohužiaľ zaradený do zoznamu špičkových filmov postihnutých koronavírusom. Pôvodne bol naplánovaný na 1. mája, nový dátum vydania filmu je teraz 6. novembra.

Najlepšie filmy, ktoré oneskorila šarlátová johansonová čierna vdova z dôvodu koronavírusu

Všetky pokračovania Avataru

Výroba všetkých štyroch pokračovaní filmu Avatar sa zastavila krátko pred začiatkom nakrúcania na Novom Zélande. Filmy sa mali natáčať jeden po druhom tam a v USA. Dúfajme, že prvý film bude uvedený v kinách 17. decembra 2021.

Najlepšie filmy oneskorené avatarom koronavírusu 2 pokračujú

Nezmapovaný

V polovici marca spoločnosť Sony Pictures prerušila natáčanie v Berlíne kvôli adaptácii známej videohry. O niekoľko týždňov neskôr sa štúdio rozhodlo presunúť pôvodný dátum vydania z marca 2021 na 8. októbra 2021. Fanúšikovia majú teraz aspoň trochu viac času hrať všetky hry Uncharted.

Najlepšie filmy, ktoré boli oneskorené v dôsledku nezmapovaného videohry z dôvodu koronavírusu

Matrix 4

Nadchádzajúca štvrtá epizóda franšízy Matrix mala začať svoju záverečnú fázu natáčania v marci v Berlíne, ale výroba je teraz pozastavená na dobu neurčitú. Veľmi očakávaný film Keanu Reevesa sa v súčasnej dobe má dostať do kín 21. mája 2021.

Najlepšie filmy oneskorené koronavírusom, ktoré zachytáva matrica keanu

Misia: Nemožné 7

Ďalšia epizóda franšízy Mission: Impossible ukončila výrobu na konci februára a dočasne zastavila natáčanie v Taliansku. Film má teraz byť uvedený do kín 23. júla 2021.

Špičkové filmy, ktoré oneskorili misie koronavírusu, nemožné obsadenie agentmi

Jurský svet: Dominion

Natáčanie tretieho filmu filmovej série Jurský svet sa začalo 24. februára, ale spoločnosť Universal Pictures ho musela o niekoľko týždňov neskôr prerušiť. Dátum uvedenia ďalšieho sci-fi filmu o dinosauroch bol teraz posunutý na 11. júna 2021.

Špičkové filmy, ktoré oneskorila vláda jurského sveta s koronavírusom 3

Tiché miesto časť II

Premiéra pokračovania hororového mimozemského trylka z roku 2018 sa mala pôvodne konať 20. marca. Dátum vydania bol kvôli pandémii posunutý na 4. septembra 2020.

Najlepšie filmy, ktoré koronavírus oneskoril, mimozemšťania, hororové trilery na tichom mieste

Mulan

Spoločnosť Disney nedávno musela zrušiť pôvodný dátum vydania svojho živého akčného remaku, 27. marca. Štúdio teraz dúfa, že premiéru dlho očakávaného dobrodružného filmu odloží na 24. júla. Našťastie si už dovtedy nebudeme musieť robiť starosti s COVID-19.

Najlepšie filmy oneskorené prerábkou koronavírusu disney mulan

Premiéry mnohých špičkových filmov by sa mali konať v nasledujúcich mesiacoch, ale v súčasnosti zostávajú otázne. Všetko teraz závisí od stavu globálnej pandémie koronavírusu. Existuje tiež veľa špekulácií, že niektoré trháky budeme môcť sledovať z domova, a to buď prostredníctvom Netflixu alebo Disney Plus..

Všetky špičkové filmy oneskorili vírus hollywoodskeho loga koronavírusu