Najlepšie kuchárske relácie v televízii a na Netflixe 2020

Kuchárske šou sú primárne určené na zábavu, ale určite môžu priniesť pridanú hodnotu, ak si chcete oprášiť svoje kuchárske schopnosti. Je ťažké sledovať množstvo relácií o varení, najmä preto, že nové relácie o varení sa každých pár rokov uvádzajú v súkromných aj verejnoprávnych vysielateľoch. V posledných rokoch sa však čoraz väčšia pridaná hodnota kladie na zábavu, ale niečo sa naučilo aj o varení. Vzdelávacích programov, ako je Polettoova škola varenia, je málo, ale stále existujú – vzdelávacie programy medzi reláciami o varení.

Obaja varia-&Pečené programy predstavujú mnohé z nich, ktoré v súčasnosti nie sú v nemeckom Netflixe. Nové epizódy „Zumbo’s Just Desserts“ sú, samozrejme, príliš radostné na sledovanie. Malá a zaujímavá pochúťka z kuchyne Netflix môže byť Sledujte pomocou VPN pre Netflix USA. Na jednej strane sa môžete sami rozhodnúť, ktorý program radi sledujete, a na strane druhej môžete objaviť ďalšie lahôdky z varenia od Netflixu.

šou o varení netflix

Jednoduché a chutné: Varenie s Björnom Freitagom

V sobotu večer Björn Freitag rozmaznáva svojich divákov na SWR tradičnými a modernými jedlami. Kuchár ako osamelý bojovník (väčšinou aspoň) nie je ničím rozptyľovaný a môže sa plne sústrediť na svoju kuchyňu, takže divák dostane aj veľa informácií. Prehliadka sa koná od roku 2011 a „Der Vorkoster“ s Björnom Freitagom pravidelne prebieha aj na WDR.

Kuchyňa nemožná s Timom Mälzerom

Šou funguje na VOX od roku 2014 a ponúka kuchársku šou, v ktorej proti sebe súťažia dvaja kuchári – z ktorých jeden je vždy Tim Mälzer. Efekt učenia je konkurenciou do určitej miery znížený, ale rôzne druhy varenia a prístupy môžu stále objaviť pridanú hodnotu pre kuchárov. Tim Mälzer má tiež za sebou niekoľko televíznych relácií o verejnoprávnych aj súkromných vysielateľoch.

Schuhbecks a srdečný & sladké s Alfonsom Schuhbeckom

Alfons Schuhbeck má svoju vlastnú kuchársku šou na Bayerischer Rundfunk roky, aj keď nie vždy varí sám. Epizódy Schuhbeck prichádzajú vždy v nedeľu večer, vrátane Schuhbeckovho kuchynského kabaretu alebo Feinschmeckerei. S výdatným & Na svoje si prídu aj priaznivci pečenia: kým Alfons Schuhbeck varí, pečie & Angelika Schwalber varí vynikajúce dezerty a sladkosti.

Srdečná & amp; sladké s kuchárskymi reláciami Alfonsa Schuhbecka

Výmena tanierov

Výmena tanierov v ARD je najnovším vrcholom televíznych relácií, pričom show je tu v popredí. Pohľad do hrncov príslušných šéfkuchárov však ponúka určitú pridanú hodnotu, pretože môžete preskúmať 4 rôzne prístupy k vareniu. Relácia prichádza vždy v sobotu večer a moderuje ju Johann Lafer.

Varenie s Martinou a Moritzom

Tento program sa na WDR alebo SWR vysiela od roku 1988 ako samostatný program alebo ako časť na varenie v téme „Káva alebo čaj?“. Pár ukazuje von tradičná nemecká kuchyňa, regionálne delikatesy, ako aj recepty z ďalekého i blízkeho zahraničia. S týmto priateľským kuchárskym párom sa dôraz kladie na varenie a učenie. Kuchárska šou prichádza vždy v sobotu večer na WDR a v nedeľu popoludní na SWR.

Kuchynský boj

Ďalšou klasikou vo verejnej službe je boj v kuchyni, ktorý prichádza vždy v pracovné dni popoludní na ZDF. Kuchár moderuje program týždeň, počas ktorého proti sebe súťaží 6 amatérskych kuchárov, kým v piatok neostane iba jeden. V Championsweek to platí, kým hobby šéfkuchár roka nakoniec nemôže vyhrať 20 000 eur. Pridaná hodnota v učení je hlavne v prvých týždňoch, pretože stále existuje veľa tipov. V majstrovských týždňoch a semifinále & Nakoniec je to hlavne čisté show cooking.

kuchárske šou küchenschlacht zdf

Počet divákov mimochodom od roku 2015 stagnuje a ľudí, ktorí radi sledujú kuchárske relácie, je stále menej. Dôvodom môže byť to, že existuje príliš veľa relácií o varení a efekt učenia sa často zanedbáva. Na druhej strane, mnohé šou sú o druhu inscenácie kuchárov a laikov, ktorá vstupuje do hry v mnohých reality šou.

Netflix sa svojou sériou uberá inou cestou a zdá sa, že je v hre o kuchárskych šou. Nech už je to „Somebody Feed Phil“ alebo „Nailed It!“, Oba je možné vidieť aj na nemeckom Netflixe. Zeitgeist cestovania, sociálnych médií a vzdelávacích relácií sa v sérii Netflix šikovne mieša. Posledným vrcholom Netflixu je pouličné jedlo, kde názov hovorí za všetko – pouličné jedlo hlavne z ázijského regiónu, kde je pouličné jedlo stále pouličným jedlom.

ukážky varenia, netflix to vystihol

Veľká britská show na pečenie

Táto šou na pečenie má nielen špeciálny učebný efekt, ale môže ponúknuť aj skvelú zábavu. Amatéri bojujú v 10-týždňovej výzve, aby boli na konci dňa najlepší. Britská séria (zatiaľ) v Nemecku nebeží, ale rozhodne by ste ju mali sledovať.

Avec Eric

Za sériou stojí Éric Frank Ripert, francúzsky kuchár, ktorý diváka zavedie na medzinárodnú kulinársku cestu. Hlavná vec je, že šéfkuchár získava inšpiráciu od medzinárodných kuchárov. Zaujímavým vzdelávacím efektom je vyskúšať niečo nové a myslieť mimo krabice, pretože hobby kuchári si z Ericovej špičkovej kuchyne môžu stále veľa vziať.

avic eric cooking shows