Taká bola rozprávková svadba Rafaela Nadala a Mery Perello

Rafael Nadal a Mary Perello sú spolu 14 rokov a minulú sobotu sa vzali na zámku na Malorke. Bolo tam viac ako 350 hostí a časť obradu tvorili spomienky na staré časy. Svadba bola na zámku na Malorke, La Fortaleza.

Rafael Nadal sa oženil so svojou priateľkou

Krásny pár - Rafael Nadal

Lokalita

Hrad La Fortaleza je od roku 2011 vo vlastníctve lorda Luptona. Kúpil túto luxusnú nehnuteľnosť za viac ako 30 miliónov dolárov, aj keď pôvodne požadovaná cena bola 75 miliónov dolárov. Jedná sa o najdrahší kus nehnuteľnosti v Španielsku a historickú pamiatku. Pevnosť bola postavená v roku 1628 a mala chrániť pred votrelcami.

Futbalista Gareth Bale a jeho súčasná Emma Rhys Jones sa zosobášili na rovnakom mieste tento rok v júli. Natáčal sa tu aj trailer „The Night Manager“ s Tomom Hiddlestoneom a Oliviou Hollmannovou.

Svadba sa konala v zámku „La Fortaleza“ na Malorke

Krajina - skvelý čas - Rafael Nadal

Viac o skutočnej svadbe Rafaela Nadala

Rafael Nadal vyzeral nádherne vo svojom tmavomodrom obleku vyrobenom na mieru. Mariine svadobné šaty, známe tiež ako Xisca Francisca, mali krásne dlhé rukávy a boli spravidla majstrovským dielom módnej návrhárky Rosy Clará. Xisca mala kučery zviazané v klasickom účese a k tomu mala dlhý závoj. Krk jej zdobila nádherná retiazka na šperky. Jeho štýl bol ovplyvnený francúzskym art deco. Charakterizovali ho jemné vzory v podobe kvetinových motívov.

V priebehu svadby prebehlo veľa pekných chvíľ, počas ktorých svadobný pár prejavoval voči sebe veľa nežností. Medzi všetkými prítomnými priateľmi bola tiež veľmi otvorená a láskyplná nálada.

Šaty Xisca sú od návrhárky Rosy Clará

Rafael Nadal Hichzeit - zelené prostredie

Príspevok na Instagrame od Rosy Clará

Rosa Clará zdieľala ďalšie podrobnosti o svadbe na Instagrame. Bolo to nádherné výročie svadby pre nás všetkých. Sme neskutočne hrdí na to, že nám bolo umožnené byť súčasťou. Pozdravujeme tento jedinečný a rozkošný pár a prajeme im všetko najlepšie navždy.

Nadal bol oblečený v tmavomodrom obleku

Rafael Nadal - nádherný obrázok

Rafael a Xisca pred niekoľkými rokmi

Rafael Nadal so svojou priateľkou

Rafael a Xisca – veľmi mladí

Xisca a Rafael Nadal spolu