Vysoko kvalitné diely mopedu dodajú vášmu ikonickému dielu konečnú úpravu

Túžite po nadčasovom kulte a oslobodzujúcom spomaľovaní na dvoch kolesách? Čo hovoríte na vintage moped? Alebo ste už hrdým majiteľom takéhoto drahokamu? Mopedy sú skutočne už niekoľko rokov v plnom prúde a na našich uliciach ich možno vidieť čoraz častejšie. To, čo sa začalo ako neoddeliteľná súčasť kultúry mládeže v 60., 70. a 80. rokoch, je dnes skôr trendom pre skutočných znalcov, ktorí majú slabosť pre nerovnováhu a odlišnosť..

Moped – nekonečný príbeh

Moped, odvodený z motocykla, v skutočnosti znamená niečo ako motorový bicykel. Preto majú skutočné klasické mopedy vždy pedále, ktoré slúžia na štartovanie, brzdenie a ako nášľapná plocha pre chodidlá. Moped je moped podľa zákona, ktorý nesmie prekročiť maximálnu rýchlosť 25 km / h. S zodpovedajúcim osvedčením o teste môžete s takýmto vozidlom riadiť v Nemecku od 15 rokov a vo Švajčiarsku od 14 rokov.

klasické diely mopedu

Potom, čo boli mopedy v 60. a 70. rokoch najväčším snom mnohých tínedžerov, neskôr utrpeli značný neúspech so zavedením požiadaviek na prilbu a v dôsledku zvýšeného blahobytu a rýchlo sa rozvíjajúcich dopravných technológií. Modernejšie kolobežky nahradili klasické motocykle a na tie sa nejaký čas takmer zabudlo.

Asi 10-15 rokov je však pozorovaný skutočný návrat dobrých kúskov. Zvlášť vo Švajčiarsku, kde moped miluje "Motorka" alebo "Pfupf" nazýva sa kult, nachádza si stále viac stúpencov z rôznych generácií. Každý rok sa organizujú vzrušujúce akcie v oblasti mopedov a mopedov, ako sú medzinárodné stretnutia, preteky a maratóny, kde sa môžete stretnúť vonku a zdieľať spoločnú vášeň.

maratón mopedov

Nájdite vysoko kvalitné diely mopedu

S kultovým oživením zaznamenáva výroba náhradných dielov a reštaurovanie mopedov znateľný nárast. Mnoho workshopov a dokonca aj mladých spoločností sa na to už špecializuje a významne prispievajú k zachovaniu kultu mopedu. Našťastie napríklad na internete nájdete dokonca všetky druhy dielov pre mopedy mofakult.ch nájsť a objednať. Angažovaný tím a technické know-how za ním umožňujú široký sortiment náhradných dielov od známych výrobcov, ako aj z vlastnej výroby..

kult dielov mopedu

Osvedčené mopedové značky ako Piaggio, Puch, Pony, Sachs, Zündapp, Solex, Tomos alebo Cilo sú samozrejme zastúpené ako prvé. Takže môžete svojho miláčika ľahko a profesionálne premeniť na skutočne skvelého pútača očí v perfektnom technickom stave. Pretože okrem motora je samozrejme dôležitým komponentom aj srdce vášho stroja, rám, výfuk, gripy a sedlo. Skutoční fanúšikovia mopedu tiež veľmi oceňujú menšie detaily, ako je zvonček a uzáver palivovej nádrže, a srdce im začne biť rýchlejšie, keď nájdu tie správne..

nájsť diely mopedu

Užite si ikonický pocit slobody pri jazde na mopede. Cítiť vietor na koži a dostať sa do uvoľneného stavu večnej mladosti. Dajte svoj moped v najlepšom stave a zúčastnite sa tohto roku vzrušujúceho turné alebo sa zúčastnite nasledujúceho veľkého medzinárodného stretnutia s mopedom.

Úspech a veľa zábavy s kultom!

vysokokvalitné diely mopedu