Erkekler ve Kadınlar İçin 150 Bacak Dövmesi Tasarım ve Fikirleri (2020)

Bacak Dövmeleri

Dövmeler bacak – en mantıklı seçim: kolayca gizlenebilir ve gösterilebilir. Birdenbire işverenden vücut üzerinde bir çizim gerçeğini gizlemeniz gerekiyorsa (muhtemelen o, tutucu muhafazakar olabilir ve ancak iş ideal olacaktır) veya aksi takdirde büyükannenizin sinirlerini korumanız ve ondan saklanmanız gerekiyorsa dövme, bacak – mükemmel seçim.

1. Kızlar için Gül Bacak Dövmeleri

Kızlar için Gül Bacak Dövmeleri

Kızlar için yapılan bacak dövmeleri genellikle çiçek teması içerir – örnek olarak sapı ve yaprakları olan büyük bir gül dövmesi. Renkler de canlı ve çarpıcı!

2. Kısmen Geometrik Bacak Dövme Tasarımı

Kısmen Geometrik Bir Bacak Dövme Tasarımı

Bunun gibi bir tasarım, hem erkekler hem de kadınlar için bacak dövmeleri olarak çalışabilir – geometrik dövme tasarımları herhangi bir cinsiyete karşı ayrımcılık yapmaz.!

3. Kurt ve Rüya Avcısı

Rüya gibi bacak dövme fikirleri ister misiniz? İşte, aldın! Rüya kapanına kapatılmış mavi gözlü bir kurt. Bundan daha fazla rüya olamaz, değil mi??

4. Vintage Bacak Dövme Tasarımı

Vintage Bacak Dövme Tasarımı

Her şey başarısız olursa, sadece vintage stiller ve tasarımlar için gidin. Bunlar asla yanlış gidemez! Tam burada, seyahat gemisi olan kırmızı bir Kızılderili var. Vintage bir tarzda olduğunu içindeki renklerden anlayabilirsiniz..

5. Maceracı Bacak Dövme Fikirleri

Okyanusu ve deniz yaşamını seviyor musunuz? Doğa Ana’nın deniz ürünlerine olan sevginizi bunun gibi bir bacak dövmesiyle gösterin!

6. Kızlar İçin Gizli Anlamlı Bacak Dövmeleri

bacak-sol dövme

Maskesi güve olan ve gözlerini kapatan bir kız mı? Bu bacak dövmesi ne anlama gelebilir? Biri tahmin edebilir mi? Hiçbir fikrimiz olmadığını biliyoruz, orası kesin.

Ustalar genellikle bacakta şu bölgeleri paylaşırlar: uyluk, incik ve ayak. Tüm koltuklar dövme yapmak için iyidir ve bazen üç alan da harika işlerde yer alır..

7. Kızlar için Prenses Gibi Bacak Dövmeleri

Etrafında karmaşık çiçekler olan süper detaylı yele tasarımlarına sahip bir tek boynuzlu at mı? Vay canına, bu bacak dövmesi vücudun başka herhangi bir yerinde de iyi görünürdü, ama burada bu işe yarayacak!

8. Yazıtlar & Fragmanlar Bacak Dövme Fikirleri

Bunun gibi bacak dövme fikirleriniz varsa, biraz daha soyut bir şeye gidebilirsiniz. Yazıtlar ve parçalar tamamen rastgele olabilir veya sadece sizin bileceğiniz bir şekilde bağlanabilirler..

9. Alevler İçinde

Bildiğimiz kadarıyla, bol miktarda ateş, nakit, hastalıklı ve kumar tasarımları görüyorsanız, muhtemelen erkekler için bacak dövmelerine baktığınızı tahmin edebilirsiniz. neyi ispatlamaya çalışıyorlar?

10. Basit Bacak Dövme Fikirleri

bacaklar-dövme-erkekler

Burada neye baktığımızdan tam olarak emin değiliz. Bu tasarımın ne olduğunu biliyor musunuz? Her durumda, tasarım birkaç ince çizgi ve çiçek detaylarıyla şaşırtıcı derecede basit görünüyor..

Tilki-uyluk-dövme

Bununla birlikte, profesyonel ve aile alanlarıyla ilgili sorulara dokunmasanız ve örneğin omzunuzdaki bir kafatasının aksine, bacağınızdaki görüntüyü veya kalıbı değiştirmek isteseniz bile, hiçbir engel yoktur..

Bacak Dövmesi Yapmak Acıtıyor mu?

Bedenini kalıcı kılmak isteyen hemen hemen herkes bu görüntünün acı verici olup olmayacağını merak ediyor. Bir yandan dövme işlemine doğal bir ilgi var, ancak diğer yandan – bu soruyu sorduğunuzda – eğer yapmak acıtıyorsa, usta bir müşterinin böyle bir işleme hazır olmadığını düşünebilir..

dövme-bacaklar

dövme-bacak-adam

ayna-bacak-dövme

Ağrı bağlıdır

1. Sihirbaz nasıl çalışır ve ne tür ekipman. Profesyonel ustalar, yalnızca ağrı tedavilerini büyük ölçüde azaltan kaliteli modern makinelerle çalışır..

Bacak-dövme

2. Desenin boyutu ve tekniğin uygulanması.

 Snap?: Sabi.eS (@black___foxx)Июл 23 2016 – 6:08 PDT

Büyük çizimler zaman alacak ve bu nedenle cilt ve yara yüzeyi daha büyük olacaktır.. 

Büyük çizimler zaman alacak ve bu nedenle cilt ve yara yüzeyi daha büyük olacaktır..

Büyük-Çizimler-Dövme

Büyük-çizimler-dövme-bacaklar

Ancak ana kısım konturlardan oluşuyorsa küçük desenler oldukça acı verici olabilir.. 

3. Tipik olarak, en hastalıklı bölgeler kemiklere daha yakındır; çok sayıda sinir ucu içerir. 

Küçük bir deri altı yağ tabakası ve çok sayıda sinir ucu nedeniyle dövmeyi ayak bileklerinde ve ayaklarda yapmak acıtır.

Bacak Dövmesi Yapılırken Ağrıyı Gidermek İçin Ne Kullanılır??

Lidokain veya benzokain bazlı sprey veya jel formunda en yaygın kullanılan analjezik ajan. Enjeksiyon şeklinde lokal anestezi kullanımı risk içerir ve çoğu usta bu ilaçları reddeder..

Ağrıyı hafifletmek için – alkol ve uyuşturucu kullanamazsınız, ayrıca kanayan ilaçları, basıncı değiştirmeyi ve kanın pıhtılaşmasını bozmayı iyileştiremezsiniz.. 

Bugüne kadar, bir lazer yardımıyla çizimlerin azaltılması en güvenli ve etkili yöntemdir. Bu çıkarma, işlemden sonra yara izini önler ve iyileşme 3-5 gün sürer..

Çizim Yerinin Kutsal Anlamları

Dövme – sadece vücudun bir dekorasyonu değil, bütün bir felsefe, yaşam tarzı. 

Deseni bulduğunuz yer, resimden daha az ve belki de daha büyük anlam taşır:

deseni en iyi-bulmak

Sol bacak: dış etki – doğası gereği dikkat çekmeyi sevdiği temel insan yeteneklerinin izolasyonu. İçsel etki – gizli rezervler için ruh arayışı, var olandan memnuniyetsizlik;

sol bacak dövmesi

Sağ bacak: dış etkiler – hareketin yönü ve insan özlemleri; 

Sol ayak: dış etki – hayatta bir eş arayın. Dahili olarak, etki – aile ve arkadaşlardan destek eksikliği.

Sağ ayak: dış etki – bencillik. Dahili olarak, etki – hoşnutsuzluk iletişimi, ilişki.

 Dövme – hala derin bir felsefesi olan bir kültürdür ve diğer yandan, başkalarına bir sözdür, çok bileşenli büyük bir çizimde bile anlamsal değerin bir veya başka bir öğeyi taşıdığını bilmek faydalıdır..

Kadın Süs Fikirleri

Bilezikler. Kadınların yaya dövmeleri genellikle ayak bileği, ayak bileği ve üst uylukta görülür. Bilezik ve zincir şeklinde özellikle popüler dövme. Bu tür, özellikle yüksek topuklu açık ayakkabılarla vurgulanırsa oldukça kadınsı görünüyor..

ayak bileği-bantları-dövme

ayak bileği dövmesi

Resimler. Kızlar farklı hayvan ve bitki resimlerini sever. Burada, sanat alanı için çok sayıda harika eskiz sunulmaktadır:

dövme-bacaklar

Tabii ki, bacaktaki bu tür çizimler, kedilerin duygusallığı ve bağımsızlığı simgelediği gibi bazı bilgiler de taşır; Kelebek – özgürlük, parlaklık; 

Yunus – uyum, çiçekler – hassasiyet ve kırılganlık;

ağaç – derin duygular ve bilgelik;

kertenkele – güncelleme. 

Hiyeroglifler veya alıntılar, küçük harfler günümüzde giderek daha popüler hale geliyor. Liana – sebat, çabalarınızda başarı.

tırnak-dövme

Yıldız – umut ve ilahiyat anlamına gelir.

Güzel-Kapatma-Yıldız-Dövme

asma – bağlılık. 

Artık çeşitli fotoğraflar sunan birçok site var.. 

Bir seçim yapmak için acele etmeyin, belki kendi tasarımınızı oluşturmak, en azından küçük bir arama çalışması yapmak daha iyidir.. 

Bacakta Erkek Dövmesi

Erkekler için yapılan desenlerin bacak üzerindeki estetik etkisi kesinlikle ustanın becerisine bağlıdır. Bunu akılda tutarak, hemen hemen her açıdan açıkça görülebilecek bir erkek dövmesi taslağı almanız gerekir..

renkli-bacaklar-dövme

renkli-adam-dövme

Mösyö-Jerome-Milan-Dövme

Erkekler İçin En İyi Eskiz Fikirleri:

Güneş – erkekler için – ölümsüzlük ve biliş dünyasına giriş anlamına gelir;

Çapraz – cennet ve dünya arasındaki bağlantının kaynağı; Disk –  komut verme yeteneği; Sekizgen – dünyanın her yerinden koruma.

erkek-bacak-dövme

Güneş

Charlize Theron,

Penelope Cruz,

penelope-cruz-dövmeler

Nicole Richie uzun güzel bacaklarını dövmelerle süsledi.

NICOLE-RICHIE-DÖVME

30 En İyi Bacak Dövme Eskizleri