Muhteşem Görünmek İçin En İyi 19 Çiçek Uyluk Dövmesi

Çiçek uyluk dövmeleri harikalar. Dövme yaptırmak isteyenler için, ancak kendilerine çok kaba görünmesini istemeyenler için feminen, zarif ve harika dövme seçenekleridir. Bu nedenle, ilham almanız için kadınlar ve erkekler için bu çiçek uyluk dövmeleri listesini hazırladık.!

Bir Sonraki Dövme Seansınız İçin En İyi Çiçek Uyluk Dövmeleri

Açıkçası, çiçek uyluk dövmeleri tek kelimeyle harika. Birine baktığınızda zarif, masum ve hatta seksi olabilir. Tabii ki, dövmenin havası, uyluğunuzda hangi dövme stilini boyadığınıza bağlı olacaktır. Hadi bir bakalım!

1. Üçgen Anahatlı Çiçek Uyluk Dövmesi

çiçek uyluk dövmeleri

Bu dövmede bir üçgenin ana hatları gibi basit geometrik desenlerle çiçek uyluk dövmelerini karıştırın. Kesinlikle feminen bir hava verecek!

2. Uyluklardan Aşağı Güller

çiçek uyluk dövmeleri

Basit ama klasik bir gül dövme serisi. Bunun gibi dövme tasarımları genellikle çiçek dövmeleri denilince akla ilk gelen tasarımlardır..

3. Kafatası Tasarımlı Kadınlar için Çiçek Uyluk Dövmeleri

kadınlar için çiçek uyluk dövmeleri

Gül dövmelerine genellikle kafatası dövme tasarımları eşlik eder. Ölümle ilgili bir motifle karıştırılmış hayatla böylesine çiçek açan bir şey görmek büyüleyici bir karışım..

4. Siyah Beyaz Çiçek Dövmeleri

kadınlar için çiçek uyluk dövmeleri

Bu çiçek uyluk dövmesinin içinde süslü bir nokta işi olacağını söyleyebilirsin. Tamamlanmamış olsa da, nihai ürün olarak nasıl görüneceğini önceden tahmin edebilirsiniz.!

5. Yazılı Çiçek Uyluk Dövmeleri

çiçek uyluk dövmeleri

Yazıtlar, yazılar ve metinler, daha fazla olmasa da çiçek temalı dövmeler kadar popülerdir. Her iki tasarımın da aynı anda mürekkeplendiğini görmek canlandırıcı!

6. Mandala Desenli

çiçek uyluk dövmeleri

Bu çiçek dövmesine güve tasarımının ne kadar ince bir şekilde eklendiğini seviyoruz. Ayçiçeği uyluk dövmesinin merkezinin bir mandala deseni olması çekiciliğe katkıda bulunur.!

7. Çiçeklerin & eğrelti otları

kadınlar için çiçek uyluk dövmeleri

Bazı çiçek uyluk dövmeleri yaptıracaksanız, dövme tasarımına bazı yeşillikleri ve eğrelti otlarını dahil etmemek neredeyse günah olur. bak bu ne güzel oldu!

8. Basit Boyama

kadınlar için çiçek uyluk dövmeleri

En basit ve en güzel çiçek uyluk dövmelerinin tamamen renkli olması gerekmez. Bu, temel nokta işi ile gayet iyi görünüyor, değil mi??

9. Yarısı Tamamlandı

çiçek uyluk dövmeleri

Belki bu çiçek uyluk dövmesi olduğu gibi tamamlanmıştır? Ne kadar uzun süre bakarsanız, bu dövme yapraklarda herhangi bir renk olmadan o kadar güzel görünüyor.!

10. Kum Saatinin Yanında Çiçekler

uyluk çiçeği dövme tasarımları

Güller dikenlidir, bir kum saatinin yanında çiçek uyluk dövmelerinde mükemmel bir arkadaştır. Zamana sahip olmak iyidir, ancak zamanı olmayanlar için zaman da bir acı kaynağı olabilir..

11. Kadınlar için Gül Çiçek Uyluk Dövmeleri

çiçek uyluk dövmeleri

Tıpkı yukarıdaki tasarım gibi, buradaki bu gül dövmeleri de bir cep saati ile birlikte yerleştirildi – hayatlarında biraz zarafet isteyen kadınlar için mükemmel bir ek.

12. Basit Çiçek Dövmeleri

çiçek uyluk dövmeleri

Yapraklarda ve yapraklarda sadece bazı temel gölgelemelerle bu güzel çiçek uyluk dövmesinin nasıl renklendirildiğini seviyoruz. Kesinlikle çok etkileyici görünüyor!

13. Çiçek Uyluk Dövmeleri için benzersiz renkler

uyluk çiçeği dövme tasarımları

Demek renkli çiçek uyluk dövmeleri gördün – ama bunun gibi renklere sahip birini gördün mü? Biraz daha nadir ve bunu biliyorsun!

14. Ayçiçekleri

çiçek uyluk dövmeleri

Güllerin çok tipik olduğunu mu düşünüyorsun? Bir değişiklik için ayçiçeği uyluk dövmelerine ne dersiniz? Bu parlak ve renkli çiçek sizi neşeli hissettirecek.!

15. Renklerin Karışımı

çiçek uyluk dövmeleri

Güller renklerle boyanmış, arka plandaki mandala dövmesi ise sadece çizimden oluşuyordu. Bu iki renk temasının bu kadar güzel olmasını seviyoruz!

16. Güzel ve Çirkin

kadınlar için çiçek uyluk dövmeleri

Bu çiçek uyluk dövmesi size tanıdık geliyorsa, bunun nedeni çocukluk filmi Güzel ve Canavar’dan olmasıdır! Cam parçalardaki detaylar harika!

17. Çiçekli Şeker Kafatası Dövmesi

çiçek uyluk dövmeleri

Bu listedeki çiçekli kafatasları olan ikinci resim olmalı… yoksa üçüncü mü? Her neyse, bu sadece çiçek uyluk dövmelerinin kafataslarıyla nasıl iyi gittiğini kanıtlıyor.!

18. Kadınlar için Mandala Çiçek Uyluk Dövmeleri

uyluk çiçeği dövme tasarımları

Mandala tarzı çiçek dövmeleri, bu tasarımların muhteşem simetrisinden dolayı güzel ve zariftir..

19. Güllerden & alıntılar

uyluk çiçeği dövme tasarımları

Çiçek dövmelerinize ekstra bir zarafet dokunuşu istiyorsanız, çiçekle birlikte en sevdiğiniz şiir alıntısını veya alıntıyı da koyabilirsiniz..

Ve çiçek uyluk dövmeleri koleksiyonumuz için bu kadar! Bir uyluk dövmesi düşünüyorsanız, çiçeklerin hem erkekler hem de kadınlar için kolayca zarif ve basit bir seçim olabileceğini unutmayın. Bir sonraki dövme seansında iyi şanslar!