10 geriausių plaukų priežiūros produktų, skirtų visų tipų plaukams

Išvaizda tapo šiandieninio gyvenimo turtu, todėl visi sutelkę dėmesį į tai, kad atrodytų gerai, tai reiškia, kad pirmiausia turite sveiką odą ir plaukus. Taigi, plaukai yra svarbus pristatymo ir įvaizdžio priedas. Tačiau nenuostabu, kad žmonės vis daugiau pinigų išleidžia plaukų gaminiams, siekdami geriausių rezultatų ir įtraukdami modernią ir elegantišką šukuoseną.

Atsižvelgiant į tai, kaip mūsų plaukai atrodo kitų akyse, ir visi norime padaryti gerą įspūdį, manome, kad naudinga informuoti savo skaitytojus apie dažniausiai naudojamus plaukų produktus ir aptarti jų naudingumą atsižvelgiant į plaukų tipą, stilius ir asmenybė. Todėl mes sudarėme 10 geriausių vyrų plaukų produktų sąrašą.

Visi „Haircut Inspiration“ produktai yra individualiai atrinkti mūsų redaktorių. Tačiau kai perkate ką nors per mūsų mažmeninės prekybos nuorodas, galime uždirbti komisinį mokestį.

tekstūra-pudra

Tekstūros pudra

Tekstūros pudrą dažniausiai naudoja vyrai, kurių plaukai turi įgyti daugiau apimties ir šviesos, kuri išlieka laiku. Yra daug tekstūros pudrų kategorijų, skirtų skirtingiems plaukų tipams (ilgi plaukai/ trumpi plaukai; ploni plaukai/ lipnūs plaukai/ garbanoti/ tiesūs ir kt.).

Tačiau atrodo, kad mažai žmonių žino apie šio produkto savybes ir naudą. Galima paklausti savęs: kaip pudra gali padėti mano plaukams atrodyti geriau? Atsakymas yra gana paprastas: dėl silicio dioksido komponentų savybių (tai yra kažkas, kas skiriasi nuo tradicinio silikono), plaukai tampa šiurkštūs, o apimtis automatiškai sukeliama per pluoštų trinties mechanizmą. Ir tai dar ne viskas: pudroje taip pat yra cheminių medžiagų, kurios sugeba sulaikyti aliejaus perteklių nuo plaukų, palikdamos juos švarius ir sveikus. Kitaip tariant, tai, ką daro tekstūros pudra, atskiria plaukus nuo šaknų iki galiukų. Todėl, norint gauti geriausius rezultatus, tekstūros pudra turi padengti visus plaukus, pradedant nuo šaknų. Vis dėlto šukuoseną galiausiai reikia apibrėžti tam tikra pasta ar pomada, todėl pudros nepakanka, kad plaukai atrodytų nepriekaištingai.

Trūkumas yra tas, kad užtepę tekstūros pudros galite pamiršti, kad turite minkštus plaukus, o tuo pačiu, jei perdedate miltelių kiekį, galite gauti priešingą efektą.

„Amazon“Pirkti dabarSebastian Re-Shaper plaukų purškiklis

Plaukų serumas ir plaukų lakas

Plaukų serumas ir plaukų lakas yra du pakaitalai plaukams. Jei norite gauti blizgančią ir lanksčią šukuoseną, plaukų serumas yra tinkamas pasirinkimas. Kita vertus, jei tai, ko jums reikia, yra tik apdaila, plaukų lakas turėtų būti tinkamesnis.

Plaukų serumas turėtų būti naudojamas, pavyzdžiui, garbanotiems plaukams, bet taip pat ir ilgiems ar sausiems plaukams. Jo savybės leidžia minkštinti, todėl jis tampa minkštas, drėkinamas, lygus ir blizgus. Patartina jį naudoti kartu su šampūnu ir tepti ant drėgnų plaukų arba po vonios, ant sausų plaukų.

Plaukų lakas, kita vertus, apsaugo plaukus ir suteikia šukuoseną ilgiau. Jis skiriasi nuo lanksčiai laikomo plaukų purškimo iki vidutinio ir paskutinio, maksimaliai laikančio plaukų purškimo. Kartais jį reikia pašalinti skalbiant.

„Amazon“Pirkti dabarputėsiai

Mousse

Nors vyrai dažniausiai dvejoja naudodami putas ant plaukų, šis produktas gali padaryti stebuklus dėl apimties, blizgesio ir tekstūros. Pagrindinės jo sudedamosios dalys yra polimerai, ryžių baltymai, rozmarinas ir kt. Putėsiai turi būti tepami nuo plaukų šaknų iki galiukų. Šis produktas tinka bet kokio tipo plaukams. Patartina jį naudoti kartu su kitomis šukuosenos priemonėmis, tokiomis kaip pasta ar kremas.

Pirkti dabargravitacinė pasta

Įklijuoti

Plaukų gaminys, kuris gali suteikti plaukams blizgesio ir palaikyti (tarp vidutinio ir tam tikro fiksavimo) yra pasta. Žinoma, kad tai yra dažniausiai naudojami vyrų šukuosenų gaminiai. Užtepę pastą, plaukai tampa lankstūs, todėl juos galima atskirti. Tepant ant drėgnų plaukų, pasta pagerina plaukų tekstūrą ir apimtį.

„Amazon“Pirkti dabarįgulos pluoštas

Pluoštas

Kitas populiarus plaukų produktas yra pluoštas. Tai visada turėtų būti naudojama sausiems plaukams. Jis tinka tik vidutiniams ir trumpiems plaukams ir turi pranašumą, nes išgauna išbaigtą ir nepriekaištingą šukuoseną, kad jūsų plaukai nebesuktų į visas puses. Be to, pluoštas turi galimybę suteikti daugiau apimties. Jei turite ilgus plaukus, neturėtumėte išbandyti šio produkto, nes plaukai gali būti netvarkingi.

„Amazon“Pirkti dabarFormuojantis kremas Paul Mitchell

Kremas

Jei esate vidutinių ar ilgų plaukų vyras ir jums reikia žemo sulaikymo ir vidutinio natūralaus blizgesio, taip pat plaukų atskyrimo, turėtumėte išbandyti kremą. Ši priemonė turi būti naudojama tik ant sausų plaukų. Kremai turi būti naudojami tik garbanotiems plaukams arba storiems plaukams. Jų sudedamosios dalys yra pagamintos iš aliejų ir amino rūgščių. Dėl šių savybių plaukai tampa stiprūs, lankstūs ir natūraliai atrodo. Kremai veikia kaip kondicionieriai, pagerinantys jūsų plaukų tekstūrą. Be to, tai geriausias vaško ar pomados gaminių pakaitalas.

„Amazon“Pirkti dabarPonai-Respublika-rafinuotas-formuojantis-plaukai

Gelis

Patogus plaukų produktas tarp vyrų yra gelis, kurio pagrindinė sritis yra jūsų plaukai, kad jis blizgėtų, tačiau tuo pat metu jis gali būti labai tvirtas. Tai dažnas produktas, kurį dažniausiai naudoja vyrai, nepriklausomai nuo plaukų tipo. Tačiau lengviau jį tepti ant ilgų plaukų, nes norint pasiekti geriausių rezultatų, trumpiems ar ploniems plaukams reikia tvirtos gelio formulės arba papildomo vaško naudojimo..

„Amazon“Pirkti dabarVaškas „TIGI Bed Head For Men“

Vaškas

Vašką reikia tepti tik ant sausų plaukų. Tai labiau tinka vidutinio ir trumpo tipo plaukams. Poveikis yra blizgantys plaukai su vidutiniu laikymu. Be to, netvarkingų plaukų atveju jis gali suteikti puikią ir struktūrizuotą apdailą. Be to, ekspertai pataria vašką naudoti ne garbanotiems plaukams, o tiesiems plaukams. Šis produktas turi tas pačias savybes kaip ir pomadas, tik tuo, kad jis mažiau sulaiko. Tačiau plaukų blizgesys yra nuo vidutinio iki didelio, o tai turėtų kompensuoti žemą plaukų laikymo lygį.

„Amazon“Pirkti dabarSausas šampūnas Batiste

Sausas šampūnas

Mes visi norime turėti gražius plaukus, kurie visą laiką atrodo sveiki ir švarūs. Deja, tai daugeliu atvejų yra iliuzija, nes paprastai plaukai tampa riebūs po kelių dienų jų plovimo. Remiantis tradiciniais įsitikinimais ir mitais, plaukus reikia valyti ir plauti kasdien. Vis dėlto ekspertai teigia, kad tai turi daugiau neigiamo poveikio nei teigiamas, nes plaukai taps sausesni ir nebeatrodys sveiki.

Kasdienis plaukų plovimas ne tik nereikalingas laiko ir pastangų švaistymas, bet ir sumažina natūralaus aliejaus kiekį ir daro jį nesveiką. Tačiau sprendimas tiems, kurie nori išvengti riebių plaukų, yra sauso šampūno plaukų priemonė, galinti sumažinti aliejaus perteklių, pradedant nuo šaknų, ir tuo pačiu padaryti jį apimtį..

„Amazon“Pirkti dabarSuavecito-pomade

Pomade

Galiausiai pomada yra sprendimas vyrams, norintiems žvilgančių, vidutinio stiprumo plaukų. Jo sudedamųjų dalių pagrindas gali būti mineralinis aliejus arba vanduo. Priežastis, kodėl pomadei priskyrėme 1 -ą vietą mūsų geriausių produktų sąraše, yra ta, kad ją naudojantys žmonės, priešingai nei kiti plaukų produktai, pvz. vaškai ir tt Be to, nėra jokio šalutinio poveikio, nes jis nepalieka jūsų plaukų kietų ar sausų..

Pomades tinka garbanotiems ir storiems plaukams. Jokiu būdu negalima naudoti ant plonų plaukų.

Patobulinta pomados versija yra molis, kuris suteikia blizgančius plaukus, laikydamas juos stipriai. Tačiau didžiausias šio produkto pliusas yra plaukų apimtis. Be to, molis gali išvalyti plaukų nešvarumus, maitinti plaukus ir kontroliuoti garbanotus ar slenkančius plaukus, išlaikydamas natūralius aliejus ir aprūpindamas galvos odą maistinių medžiagų ir mineralų rinkiniu.

„Amazon“Pirkti dabar