10 ir daugiau išskirtinių vyrų šukuosenų su šliaužikliu

Šukuosenos vyrams buvo populiarios daugiau nei 100 metų, ypač nuo tada, kai buvo sukurtos vandens pagrindo pomados. Ketvirtajame dešimtmetyje sukurta šukuosena užpakalinėje pusėje buvo sukurta ir labai plokščia, naudojant daug aliejaus ir aliejaus pagrindo pomados. Tačiau šiandien, turint įvairių plaukų produktų, galima pasiekti daug skirtingų išvaizdų.

@blackfishbry / Instagram

1950 -aisiais ir 1960 -aisiais populiari šukuosena buvo „Quiff“. Tai buvo populiarus pompadour šukuosenos variantas, kurį dėvėtų daugelis tepalų. Kardas turėjo nupjautą galinę šoninę dalį, tačiau su tam tikru Pompadour aukščiu ir kampu bei Mohawko žvilgsniu.

Daugelį metų šoninė šukuosena dominuoja nupjautų šoninių šukuosenų srityje. Skirtingo gyvenimo būdo vyrai šį stilių išpopuliarino nuo 1900 -ųjų pradžios. Neseniai jis netgi buvo matytas Holivude per Leonardo DiCaprio filmą „Didysis Getsbis“.

Zachary Quinto šukuota galinė šoninė dalisSamas Aronovas / Shutterstock.com

Kaip gauti nupjautą nugaros šukuoseną

Šoninis šlifavimas sukurtas naudojant vidutinio blizgesio pomadą ir dalijant plaukus, tada juos šukuojant kuo plokščiau, tuo pačiu įsitikinant, kad jie išlenkti augimo kryptimi, kad susimaišytų į bet kokius gniužulus. Naudojant plačių dantų šukas ir stiprią pomadą ant plaukų, ši šukuosena įmanoma net vyrams su garbanotais plaukais.

Skaldydami plaukus ties kaktos kampu arba antakio lanku, galite sukurti gilią dalį, kuri gerai tinka tekstūruotai šoninei šluotei. Ši šukuosena šiais metais yra labai populiari ir su stiprios fiksacijos pompa bei šliaužiančia plaukais atgal ir aukštyn sukuriama labai stipri išvaizda.

@jakes_barber_shop / Instagram

Kai kurie dalykai, kuriuos reikia atsiminti kuriant šukuoseną su šonine šonine dalimi, yra šie:

Naudokite jūros druskos purškiklį daugiausia viršutinėje plaukų dalyje, kad padėtumėte sutramdyti plaukus. Purškite ant plaukų, tada sukurkite norimą dalį. Išpūskite sausus plaukus, būtinai iššukuokite plaukų priekį per veidą, šonus į nugarą ir nugarą žemyn. Priklausomai nuo pageidaujamos išvaizdos, rankomis užtepkite plaukų vašką, pomadą ar drėgnos išvaizdos gelį ir šukuokite plaukus.

s_bukley / Shutterstock.com

Šoninės šukuosenos, supjaustytos atgal, yra populiarios beveik visoms veido formoms. Kvadratiniai veidai puikiai tiks labiau kampuotam stiliui, o ovalūs ir pailgi – daugeliui stilių, jei yra proporcingesnis kirpimas, o ne per ilgas ar per trumpas viršuje ar šonuose. Pailgi veidai taip pat puikiai tinka stiliui, kuris šukuoja plaukus ant veido, kad padėtų subalansuoti išvaizdą. Apskriti veidai paprastai puikiai tinka pridedant šukuosenos apimties ir kampų, todėl įsitikinkite, kad nėra bukių pakraščių, kurie gali pabrėžti apvalią formą. Širdies ir deimantų veidai puikiai tinka šiek tiek ilgio ir šoninės išvaizdos.

@johnny_snips/ Instagram

Nupjauta šukuosena su šonine dalimi yra nesenstantis ir universalus stilius, tinkantis daugeliui vyrų. Jis gali būti klasikinis ir priminti 1900 -ųjų pradžią arba atnaujintas, kad atitiktų šiandienos stilių. Jis gali būti pakeistas daugeliui veido formų ir turėtų būti vertinamas kaip vertas stilius.

Šepetys atgal su vidutinio ilgio@berzinsky

Slysti atgal su šonine dalimi ir kūgiu

Jei esate vienas iš laimingųjų ir turite daug plaukų, kad galėtumėte dirbti, šį stilių turėtumėte apsvarstyti. Jis projektuoja rafinuotumą ir daug klasės. Norėdami tai padaryti, tiesiog užtepkite nedidelį kiekį produkto į rankas, pakanka sutramdyti laukinius plaukus ir nušveisti atgal, tada padarykite dalį ir įsitikinkite, kad šonai taip pat yra šukuoti atgal. Įsitikinkite, kad nespaudžiate per daug, nes šiai išvaizdai svarbiausia yra natūralus garsas.

916916

Žemas išblukimas su susuktomis ūsomis

Šiai švariai, šukuotai išvaizdai suteikiamas senamadiškas posūkis su garbanotais ūsais. Tiesiog pridėkite šiek tiek ražienų aplink veidą ir gautas stilius yra labai, labai vyriškas!

Sie dalis„Shutterstock“

Prabangus šoninis šepetys su nematoma dalimi

Jei nesate gerbėjas, kad kirpate trumpus plaukus, gera žinia yra tai, kad nukirpti stiliai ypač gerai tinka papildomam ilgiui šonuose.

Colin FarrellJoe Seer / Shutterstock.com

Klasikinio stiliaus našlės viršūnė

Tai gali skambėti abejotinai, tačiau nukirpti stiliai puikiai tinka tiems, kurių plaukų linija yra našlės smailė. Šis kruopščiai gelio stilius taip pat turi laukinių vakarų užuominą su šviesiais veido plaukais ir šonkauliais.

Raudoni plaukai tvarkingai šukuosenand3000/shutterstock.com

Raudoni plaukai tvarkingai šukuosena

Tai klasika: trumpas iš šonų, ilgas viršuje. Ši nupjauta šukuosena taip pat šukuojama į šonus, kad būtų šiek tiek moderniau.

„Undercut“ ir atsipalaidavęs „Slick-Back“wayhome / Shutterstock.com

„Undercut“ ir atsipalaidavęs „Slick-Back“

Štai modernesnis požiūris į kirptą nugaros kirpimą: pompadour-dingo-kirpimas. Tegul jūsų veido plaukai išauga ilgi, kad būtų hipsteriškas posūkis.

Šoninė dalis nukirpta elegantiškam vyruišaltinis

Šoninė dalis nukirpta elegantiškam vyrui

Ši jaunatviška apipjaustyta išvaizda taip pat turi ilgas puses, o tai yra gana populiari tema tarp Azijos vyrų. Akiniai ir švarus skutimasis suteikia rafinuotą, modernią atmosferą.

Šukuosenos akiniai atgal

Šukuosenos akiniai atgal

Patikrinkite šį paprastą plytelę, kurioje yra viskas, ko reikia: šoninė dalis, tam tikras ilgis viršuje, trumpos pusės ir lengvi šonkauliai. Tai 80 -ųjų pjūvis, bet šiandien nesijaučia ne vietoje.

Beno Hollingswortho „Slick Back“ s_bukley / Shutterstock.com

Beno Hollingswortho „Slick Back“

Kaip tai naujai pažvelgti į nupjautą šoninę dalį? Su plačia dalimi ir neįprastai aukštu išblukimu tai yra XXI amžiaus pjūvis.

Šoninis PompadourŠoninis Pompadour, autorius @menshairstyles

Šukuotas stūmimas atgal su plona dalimi

Patikrinkite tai, kas yra lygi nugara, su daugybe lygių linijų visoje plaukų linijoje. Išlenkta plaukų linija tiesiai virš ausų yra vienas elementas, kuris tikrai patraukia akį.

Atjungtas „Undercut“ ir „Styled Top“ belchonock / Shutterstock.com

Atjungtas „Undercut“ ir „Styled Top“

Nupjauta šoninė dalis yra populiarus atspirties taškas tūkstančiams hipsterių kirpimų, kaip šis. Atkreipkite dėmesį, kaip lengvai galite „atnaujinti“ šį seną stilių išblukimu, auskaru ir kai kuriais veido plaukais.

Dapper kirpimas ir barzdašaltinis

Dapper kirpimas ir barzda

Štai dar vienas modernus šukuosenos variantas. Tai išblukimas šonuose, kuris tikrai apšviečia šią klasiką.

Plyšusi pusė su mažu išblukimu@zeke_the_barber

Išvalykite kūginį išblukimą

Šis tekstūruotas, supjaustytas nugaros pompadour tikrai išsiskiria. Ar tai šoninė dalis? Ar jis išblukęs? Ar tai plaukų linija? Mes niekada nesužinosime.

Skustuvo dalis laisvo stiliaus Pompadour@z_ramsey

Nuo vidutinio iki mažo išblukimo su tekstūruotu viršumi

Gerai pridėti šiek tiek netvarkingos tekstūros, jei tai jūsų reikalas. Tai puikus būdas pridėti klasikinio klasikinio kirpimo stiliaus modernumo.

Klasikinė „Slicked Back“Kreditas: pinti kirpėjai

Klasikinė „Slicked Back“

Jei tikrai mėgstate senovinius stilius, tai yra „daryk už tave“. Ši itin tvarkinga, labai blizganti šukuosena atrodys taip, lyg keliautumėte laiku nuo 30-ųjų.

šoninė dalis@blackfishbry

Šventyklos išblukimas su šukuotu šepetėliu

Šis itin dailus stilius primena jūsų tėčio plaukus, ar ne? Jis tikrai turi retro jausmą dėl savo švarios ir blizgios išvaizdos.

Šoninė dalis@Julijus Cezaris

Plona dalis su išblukusiomis pusėmis

Šio „do“ pakraštys atrodo taip šauniai nupieštas, o tada toks. Neabejotinai prideda unikalų šukuoseną.

Žinoma, jis kenksmingas, bet nepakenčiamas yra tvarkingas@rafaxhair

Žinoma, jis kenksmingas, bet nepakenčiamas yra tvarkingas

Ši šukuosena suteikia mums gangsterių vibracijų dėl savo slidžios ir netvarkingos išvaizdos. Priešingai, apatinis kirpimas yra labai trumpas, o tai daro išskirtinę senovinę išvaizdą.

Drastiškas „Slick Back Cut“@kilianmaddison

Drastiškas „Slick Back Cut“

Asimetriška šios lygios nugaros išvaizda šiek tiek jaudina – žinoma, šauniai. Tai labai modernu ir tikrai pasuks galvas.

Pomped Slicked Back with Ūsaišaltinis

Pomped Slicked Back with Ūsai

Aptakus druskos ir pipirų pjūvis atrodo taip stilingai. Tačiau turime pripažinti, kad Salvadoro Dali įkvėpti ūsai bando patraukti visą dėmesį!