101 šaunus ir klasikinis romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas

Garsėja neįprastu pateikimo būdu, itin patraukliais šriftais ir 3D efektu. Kadangi tai yra skaitmenys, tai puikus būdas rodyti bet kokį skaičių, todėl jis yra ypač populiarus tarp artimųjų.

Romėniški skaitmenys visada buvo laikomi ženklu, rodančiu, kaip rūpinatės savo artimaisiais ir kaip norite atgaivinti tuos senus gerus prisiminimus apie bet kurią konkrečią gyvenimo dieną. Šios tatuiruotės, būdamos labai sudėtingos, paslaptingos, įdomios ir įspūdingos, garsėja neįprastu šriftu ir nepaprasta išvaizda.

Tai gali būti gimimo data, vestuvių data, vaikų gimimo data ar kažkas ypatingas ar kiti svarbūs gyvenimo įvykiai. Jei esate a žmogus, kuris tiki numerologija ir laikykite skaičių laimingu ar ypač svarbiu jums, tada dabar turite galimybę pasidaryti tą patį tatuiruotę!!

Naujausia tatuiruočių tendencija yra rumunų skaičių tatuiruotės.

1. Apykaklės tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruotės dizainas

Tai leidžia jaustis ir atrodyti ne tik gražiai ir mielai, „nuostabiai“.

2. Išraižyta seksuali nugaros kaklo tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruotės dizainas2

Argi ne miela būti pastebėtam iš nugaros? Tai geriausiai tinka moteriai, dirbančiai viešoje vietoje, reikia uždengti jos kūną. Smagu, kai ji vaikšto.

3. Dilbio romėnų tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruotės dizainas3

Ar šios tatuiruotės nėra labai mielos? Neįprastas šriftas ir juodas rašalas išliejo savo magiją. Maži širdies simboliai abiejuose galuose reiškia šių nuostabių santykių šilumą. Padaryti datą tokią ypatingą kaip jų meilė.

3. Seksuali nugaros kaklo tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas4

Ši tatuiruotė turi keletą skaičių ir turi didelę reikšmę žmogaus gyvenime. iškirpti datą, kai jie susitiko, susižadėjo ar susituokė, yra nuostabus vizualinis malonumas bet kuriam partneriui. Jis atrodo toks patrauklus dėl savo paprastumo ir akivaizdžiai tinkamo išdėstymo.

4. Dešinės raktikaulio tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas5

Ši tatuiruotė yra grožio, paprastumo ir elegancijos įkūnijimas. Paprastumas ir paslėpta žinia yra pagrindinis žavesys. Ši tatuiruotė yra tobula. Tobula suknelė dar labiau padidina jos žavesį.

5. puiki dilbio tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas7

Nešiodama paprastą žinią, ši tatuiruotė vis dar yra paslaptis kitiems. Išdėstymas ir drožyba yra puikus. Patraukli tatuiruotė yra ryški ir įspūdinga. Pasirinktas šriftas daro jį tokį nuostabų!

6. Tobula poros tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruotės dizainas8

Tie patys skaičiai, išraižyti abiejose rankose, yra tokie mieli. Ši tatuiruotė, įkūnijanti dangišką meilę, yra tik grynumo simbolis. Tai ypatingas būdas prisiminti datą, kai dvi sielos buvo suvienytos visam gyvenimui sakydamos „jie tai daro“!

7. Trafaretiniai skaičiai Rožių tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas9

Rožė visada buvo laikoma meilės simboliu. Trafaretinis šriftas suteikė skaitmenims gyvybingą meninę išvaizdą. O šone išraižyta rožė daro tatuiruotę tokią nuostabią! Vieta yra tokia išmintinga ir akivaizdi, kad svarbi data turi būti labai svarbi. Ši tatuiruotė yra tiesiog nuostabi.

8. Šoniniai dilbio skaitmenų tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas10

Ši tatuiruotė yra paprasta, bet galinga. Padidėjęs šriftas daro jį spindinčiu ir gražesniu. Tiesiog nešiojant tėvų gimimo datas. Niekas negali būti toks stilingas, tačiau puiki duoklė jūsų tėvams. Sekdama Justino Bieberio įžymybių pėdsakus, ši tatuiruotė tapo dabartinės kartos stiliaus tendencija.

9. Riešo skaitmenų tatuiruotės

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas12

Naujausia tatuiruočių tendencija yra paprastumas ir tai apibrėžia. Tik išraižę datą ant riešų, šie meilės paukščiai jau minėjo, kokia svarbi ši data! Tai taip miela. Kai būsite linkę žiūrėti laiką, būsite prisiminti apie šią datą. Nieko negali būti mielesnio atminimo būdo!

10. Šonkaulių narvelio skaitinė tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas13

Ši tatuiruotė yra tokia seksuali, nes neša konkrečią žinią. Vieta tiesiog nuostabi. Įgimtas meilės parodymo būdas yra raktas į sveikus santykius. Nešioti elegantišką stiliaus parašą ši tatuiruotė yra drąsi ir graži.

11. Dilbio ir brolio tatuiruotės

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas14

Ši tatuiruotė parodo didžiausią meilę ir meilę tarp brolių ir seserų. Ši tatuiruotė, atspindinti santykių šilumą, simbolizuoja neatsiejamą brolių ir seserų meilę. Niekas negali būti mielesnis už šį.

12. Šoniniai šonkaulių skaitmenys tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas15

Ši tatuiruotė yra unikali dėl savo ryšio. Šriftas, paryškintas veidas ir taškai daro jį tokį įspūdingą ir patrauklų. Niekas negali būti toks drąsus ir švelnus.

14. Kelių eilių skaitmenų tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas16

Kelių eilių skaitmenų tatuiruotė turi didžiausią reikšmę žmogaus gyvenime. Išraižytos datos yra puikiai išdėstytos ir jose yra drąsi žinutė. Paprastas juodas rašalas atrodo toks patrauklus, nes nešioja paslėptą datą.

15. Vieno riešo skaitinė tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas17

Paprastumas yra grožis. Frazė buvo paaiškinta aukščiau esančioje tatuiruotėje. Tai tokia paprasta ir vienaženklė raižyta tatuiruotė. Vis dėlto jis toks drąsus ir traukiantis akį. Tai unikalus ir kartu stilingas būdas branginti svarbiausią datą savo gyvenime.

16. Šoninė šonkaulių nenubrėžta skaitmenų tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas18

Tatuiruotė yra tokia ypatinga ir pasižymi unikalumu, kuris yra vienas iš tokio pobūdžio. Trūksta taškų ar brūkšnių. Tai simbolizuoja ryšį. Jame yra data ir atskiras šriftas. Horizontali vieta ant šonkaulio yra dar vienas būdas, kad jis yra toks ypatingas ir asmeniškas asmeniui.

17. Paprasta riešo datos tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas19

Ši tatuiruotė yra labai ypatinga ir paprasta. Drožyba buvo ant riešo. Venos yra tiesiogiai sujungtos su širdimi, kylančia iš šios riešo dalies. Jis ypatingas nešant ypatingą datą ir vietą. Niekas negali būti toks jaudinantis ir ryškus.

18. Įspūdinga pečių data

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas20

Ši tatuiruotė yra tokia patraukli ir įstrigusi. Šriftas ir rašalas sukūrė magiją. Tatuiruotė atrodo tokia įspūdinga ir ryški. Išryškinusi savo reikšmę, tatuiruotė paliks žmones sužavėtus.

19 Mušamieji skaičiai

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas21

Ši tatuiruotė yra puikus meniškumo ir realybės įvykdymas. Tai atspindi gyvenimo tęstinumą ir jo reikšmę. Paslėpta žinia yra tokia ypatinga. Žmogaus gyvenimas yra tik širdies dūžių kaupimasis ir su kiekvienu dūžiu jis prisimena šią datą. Niekas negali būti toks tikroviškas ir romantiškas.

20. Blizgantis peties tat

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas22

Paprastesnės išvaizdos pečių tatuiruotė yra tikrai graži. Rašalas yra toks ryškus ant odos ir daro jį toks ryškus. Jūs niekada negalite gauti pakankamai, jei!

21. Stilingi dilbio skaičiai

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas23

Ši tatuiruotė yra tokia stilinga ir kūrybinga. Išdėstymas suteikia dar geresnį dėmesį. Nešiodamasi pasimatymus, ši tatuiruotė yra kūrybinga.

22. Horizontalus dilbio tat

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas24

Šios tatuiruotės grožis yra vieta ir horizontalus pobūdis. Jis yra ypatingas savaip ir atrodo toks gražus.

23. Begalybės skaitmuo tat

Romėniškų skaičių tatuiruotės dizainas25

Begalybės gyvatės tatuiruotė reiškia begalybę. Tatuiruotė yra tokia kūrybinga, tačiau mažiau skausminga. Tai laikoma vienu įdomiausių dizainų. Tatuiruotė atrodo tokia patraukli, nešiojant skaičius.

24. Nuolatinių skaičių tatuiruotė

 

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas26

Ši tatuiruotė yra tęstinė be jokių tarpų, brūkšnelių ar taškų simbolių. Tai taip žavu ir gražu. Jis neša ryšio ryšį be nieko kito. Tai tiesiog dieviška.

25. Porų skaičius tat

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas27

Šis skaitmenų pristatymas yra toks mielas. Data visada yra ypatinga, kai ji yra išraižyta abiejuose asmenyse. Ši tatuiruotė, atspindinti didelę meilę, yra paprasta, tačiau tokia miela.

26. Atsakinga pora tat

Romėniškų skaičių tatuiruotės dizainas28

Jie eina koja kojon. Būkite kartu ir mylėkite vienas kitą, dar labiau su kiekviena diena. Taip, jie yra tokie ypatingi ir prisiima atsakomybę būti kartu visą gyvenimą, iškirpdami ypatingą datą ant riešo. Toks mylintis ir atsakingas!

27. Įspūdingas raktikaulio tatuiruotė

Norite nustebinti savo partnerį geriausia jubiliejine dovana, bet nesate tikri dėl idėjų?

Štai jums atsakymas. Padarykite savo jubiliejaus datos tatuiruotę. Tai geriausias būdas laikyti pasimatymą labai prie širdies. Ši tatuiruotė parodo rūpestingumo ir meilės gylį. Tai suteikia galimybę prisiminti tą konkrečią jūsų gyvenimo datą. Būdamas ant raktikaulio, tai yra drąsos ir moteriškumo simbolis.

28. Galutinio stiliaus piktogramos numeris tat

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas30

Ši tatuiruotė yra tokia nuostabi ir graži. Roko šriftas, juodas rašalas ir šoninis menas daro jį tokį dangiškai gražų. Ši tatuiruotė simbolizuoja grožį ir unikalumą. Ši tobulo stiliaus piktogramos tatuiruotė yra tai, ko negalite atitraukti.

29. Diva riešo tat

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas31

Ši tatuiruotė yra tokia paprasta, bet tokia patraukli. Data buvo išraižyta puikiu šriftu, o paprastos linijos sukuria stebuklingą efektą kartu su tašku. Jis toks gražus ir moters tuštybės simbolis.

30. Trafaretiniai skaičiai rožinė tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas32

Rožė visada buvo laikoma meilės simboliu. Trafaretinis šriftas suteikė skaitmenims gyvybingą meninę išvaizdą. O šone išraižyta rožė daro tatuiruotę tokią nuostabią! Vieta yra tokia išmintinga ir akivaizdi, kad svarbi data turi būti labai svarbi. Ši tatuiruotė yra tiesiog nuostabi.

31. Skaitinė letena tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas33

Ši tatuiruotė yra tokia graži su spalvingomis gėlėmis ir skaičiais. Letenos ypatingą dėmesį skiria tam, kad žmogus būtų užkietėjęs naminių gyvūnėlių mylėtojas! Tai man primena senus gerus laikus, kai augau namuose su mielu augintiniu. Tai nuostabi duoklė jūsų ištikimam ir mielam augintiniui.

32. Stilinga kulno tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas34

Ši tatuiruotė yra labai miela, o paprasta tuščiavidurė širdis išraižyta kairėje. jo dizainas ir išdėstymas yra tokie paprasti, tačiau sudėtingi, kad suteiktų jam kitokį grožio aspektą.

33. Diva kulkšnies tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruotės dizainas35

Aukštakulniai su kulkšnies tatuiruote yra puikus derinys diva. Ši tatuiruotė yra tokia ryški, išraižyta juodu rašalu, ir jus žavi, kai nuolat į ją žiūrite!!

34. Klasikinis peties tat

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas36

Ši tatuiruotė yra absoliutus malonumas akims. Išraižytas juodu rašalu ir puikiai šešėliauja, jis suteikia absoliučius datos matmenis. Išdėstymas taip pat puikus.

35. Ikoninis krūtinės gabalas

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas37

Ši tatuiruotė yra pernelyg patraukli drąsiam veidui ir didesniam šriftui. Skaičiais suformuota tatuiruotė sukuria absoliutų šedevrą.

36. Vintažinė šiaurės žvaigždės kompaso tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas38

Šiaurinė žvaigždė anksčiau nurodė žmonėms nurodymus ir laiką. Ši tatuiruotė rodo pagrindinę šviesos koncepciją kartu su skaičiais. Puikiai nubrėžta ir nuspalvinta juodu rašalu, ši tatuiruotė yra tokia meniška.

37. Sujungti skaičiai Tattoo

Romos skaitmenų tatuiruotės dizainas39

Atgaivinkite savo širdis ir susiekite datas. Ši tatuiruotė vaizduoja ryšį, susietą su šios konkrečios datos prisiminimais. Tai paprasta, bet veiksminga.

38. Stilinga dilbio tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas40

Šriftas ir rašalas daro jį tokį iškilų ir įspūdingą. Paprastas brūkšnių ir linijų derinys kartu sukūrė puikų meno kūrinį.

39. Skaičius Rodyklės tatuiruotės

Romos skaitmenų tatuiruotės dizainas41

Skaičių rodyklių tatuiruotės yra itin seksualios ir madingos. Šios rodyklės simbolizuoja kiekvieną santykių partnerį. Nurodoma kryptis vietoj N, S ir ji nukreipia į svarbiausias gyvenimo datas. Rodyklės ir skaitmenys kartu daro šią tatuiruotę nuostabią.

 

40 Šoninio šonkaulio skaitmenų tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas42

Ši tatuiruotė yra meilės, intymumo ir meilės simbolis. Ši tatuiruotė, išraižyta tobulu juodu rašalu, yra paprasta ir graži. Tai simbolizuoja, kad data yra svarbesnė šiam asmeniui.

41. Įmantri kaklo tatuiruotė

43

Ši tatuiruotė yra unikali, išraižyta kaip vienas pažodinis žodis. Svarbus romėniškas pažodis su juodu rašalu ir patraukliu šriftu išraižytas kaklo gale – drąsos ir moteriškumo pavyzdys.

42. Spalvinga šoninės rankos tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas44

Kadangi tai yra raižytas kaip spalvingas meno kūrinys, tai yra nuostabi tatuiruotė, kad draugai ir bendraamžiai pavydėtų! Dėl savo unikalaus šešėliavimo efekto, didelio paryškinto šrifto ir kieto rašalo ši tatuiruotė tampa tokia patraukli.

43. Stilinga kryžminė tatuiruotė

45

Kryžminės tatuiruotės yra labai populiarios dėl jų susiejimo su socialinėmis kultūrinėmis vertybėmis, asmeniniais įsitikinimais ir santykiu su religija. Ši tatuiruotė, išraižyta juodu rašalu, simboliškai atspindi žmogaus įsitikinimus ir yra šventas ryšys su konkrečia data.

44. Nuostabi skaitmeninė juosmens tatuiruotė

46

Ši tatuiruotė yra vyriškumo pavyzdys, išraižytas paryškintu juodu rašalu ir dideliu šriftu. Vertikalus skaitmenų pateikimas yra meninė mintis, kuri daro tatuiruotę įspūdingesnę.

45. Skaitmeninio laikrodžio tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas47

Ši tatuiruotė suteikia nuostabų 3D efektą. Puikiai išdėstytas šis meno kūrinys yra puikios minties ir įgyvendinimo derinys. Tai palieka žiūrovą užburtą. Mėgstamiausia citata, svarbi data, ypatingo asmens vardas; visi vaizduojami meniniu formatu ir amžinai išdrožti ant peties! koks dar bus geresnis vykdymas nei šis?

46. ​​Šoninė dilbio skaitinė tatuiruotė

Apdorota naudojant „VSCOcam“ su iš anksto nustatytu b1

Ši tatuiruotė yra paprastumo simbolis. Tai paprasta, bet galinga su dviem datomis, tarp kurių yra dvitaškis. Ši tatuiruotė yra paprastas priežiūros pristatymas. Žmonės dažnai drožia kiekvieno partnerio, tėvų ar vaikų gimimo datas. Tai epinis būdas parodyti, kad rūpinatės savo artimaisiais.

47. Žavus vardo skaitmenis tat

Romos skaitinių tatuiruočių dizainas49

Ši tatuiruotė labai skiriasi, kai mylimo žmogaus vardas išraižytas kitokiu šriftu ir data romėniškais skaitmenimis. Romėniškos tatuiruotės yra madingos, suteikia jai ypatingą meniškumo formą.

48. Ovalo formos laikrodžio tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas50

Ši tatuiruotė yra itin madinga ir patraukli akiai. Ovalus laikrodis, panašus į vaizdą, leidžia suvokti, kad visa data yra susieta, o laikas – įsimintinas ir įstrigęs jūsų rankose. Niekas negali atrodyti žaviau už tai!

49. Plunksniniai skaičiai

Romos skaitinių tatuiruočių dizainas51

Unikali tatuiruotė yra genijaus proto rezultatas. Minkšta rožė suteikia karališką išvaizdą. Jį supančios plunksnos apsaugo šio karališkojo meno kūrinio mįslę. Romėniški žodžiai tiesiog prideda blizgesio. Jų ryškus bruožas dar labiau išryškina jo grožį.

50. Mielos pirštų tatuiruotės

Romos tatuiruotės dizainas52

Pirštų tatuiruotės yra mielos, miniatiūrinės ir gražus meno kūrinys, išraižytas ant pirštų. Šios tatuiruotės yra žiedinės pirštų tatuiruotės, simbolizuojančios jų santuokos datą. Tai toks romantiškas būdas išreikšti meilę vienas kitam.

51. Mažo šrifto dilbio tatuiruotės

Romos skaitinių tatuiruočių dizainas53

Šios tatuiruotės yra unikalios, o mažas šriftas daro jį dar gražesnį. Unikalus pateikimo būdas yra toks madingas.

52. Stilingi pečių skaitmenys

54

Šios tatuiruotės yra tokios gražios, kad yra išraižytos paryškintu veidu. Jie tiesiog simbolizuoja moters drąsą ir tuštybę.

53. Itin drąsios šoninės rankos tatuiruotės

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas55

Pasimatymas kalba taip garsiai! Žemiau išraižyto asmens vardas tik suteikia tatuiruotei kitokį matmenį. kas dar gali būti patraukliau už tai?

54. Seksuali šonkaulių pora tatuiruotė

Romos skaitinių tatuiruočių dizainas56

Ant kiekvieno partnerio šonkaulio išraižyti jubiliejinę datą. Nieko daugiau negali atrodyti taip seksualiai, kaip ši tatuiruotė. Ši tatuiruotė, išraižyta juodu rašalu, simbolizuoja didžiausią romantizmą.

55. Paprastas šonkaulis tat

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas57

Ši šonkaulių tatuiruotė yra moteriško grožio ir charizmos įkūnijimas. Paprastesnis, bet drąsus romėniškas skaičius yra nepaprasto meilės ir prisiminimo simbolis.

56. Drąsūs romėniški žodžiai

Romos tatuiruotės dizainas58

Nudažytas tamsiai juodu rašalu, tai yra stabilių santykių vaizdavimas, o paprastas vaizdas yra toks gražus.

57. Stilinga šoninė tatuiruotė

Romos skaitmenų tatuiruotės dizainas59

Ši tatuiruotė yra tokia stilinga ir drąsi. Įspūdingos spalvos ir šriftas, be paprastesnio atvaizdavimo, traukia akį.

58. Seksuali peties tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas60

Romėniški skaičiai yra tatuiruoti, kad būtų galutinio stiliaus parašai. Nuo garsenybių iki žaidėjų, jis garsus tarp visų. Ši pečių tatuiruotė yra tik dar vienas nuostabus pristatymas.

59. Įstrigusi skaičių tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas61

Blizgančios įstrigusios skaičių tatuiruotės yra tik skirtumas nuo įprastų. Būdamas blizgantis ir įstrigęs, tai reiškia santykių unikalumą ir amžinumą, džiuginantį pačia data.

60. Itin romantiška poros tatuiruotė

62

Meilės parodymas partneriui tatuiruotėse; kas dar gali buti geresne dovana? Šis kupidonas smogė įsimylėjėliams, pasirinkęs kitą būdą išreikšti savo meilę. Ši tatuiruotė, turinti žvilgsnį į ypatingą datą, sujungtus romėniškus skaitmenis ir meilės žinią, yra pernelyg išsami ir romantiška.

61. Sielos draugo tatuiruotės

Romėnų tatuiruotės dizainas63

Išskaidyti ypatingą datą kaip žiedą yra nuostabiai nuostabu ir miela. Susikibę už rankų ir pasimatymą padarę amžiną, kaip jų dievišką meilę. Skamba tokia pasakiška meilės istorija!

62. Kelių datų romėnų tatuiruotė

Romėnų tatuiruotės dizainas64

Ši tatuiruotė meniškai reiškia kelias svarbias datas. Romėniškų skaitmenų šriftas ir stilius daro jį ryškesnį ir patrauklesnį.

63. Skaičius meilės tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruotės dizainas65

Tai sensacinga akių tatuiruotė, kurioje vietoj vardo buvo naudojamos gimimo datos su mielu tuščiaviduriu širdies simboliu. Tai toks meniškas ir mielas.

64. Begalybės meilės poros tatuiruotė

Romėnų tatuiruotės dizainas66

Ši tatuiruotė simbolizuoja meilės tęstinumą ir amžinybę su begalybės simboliu. Begalybės raižytos raidės „Meilė“ daro ją ypatingą. Drožimo data yra dėl akivaizdžios priežasties. Kartu jie verčia jus eiti „Aww … taip miela !!“

65. Piktoji riešo tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas67

Ši riešo tatuiruotė yra tokia nuostabi, kad išraižyta kaip kelios datos. Tai neša prisiminimus apie dienos jausmus, ypatingus jausmus ir blogumą, kai kartkartėmis į jas pažvelgiate. Ar ne itin sumanus jų vykdymas?

66. Klaidingi maži šrifto skaitmenys

Romėnų tatuiruotės dizainas68

Šios tatuiruotės yra labai šaunios, išraižytos prie riešo. Taip pat mažas šriftas prideda simbolinį parašą prie ypatingų datų ir kartu atrodo taip gražiai!

67. Seksualios rankos tatuiruotės

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas69

Šios tatuiruotės yra labai madingos ir stilingos. Jie atrodo taip nuostabiai, kai lengvai jais puikuojasi. Romėniški skaitmenys reiškia, kad jie yra žiauriai seksualūs.

66. Bicepso begalybės skaičius tat

70

Bicepas sudaro puikią drobę, kad būtų galima rašyti šią begalybės skaičių tatuiruotę. Tai simbolizuoja nesibaigiančią meilę ir bendrystę. Ši tatuiruotė yra toks šedevras.

67. Keista pečių skaičių tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas71

Ši tatuiruotė turi šios datos reikšmę ir yra labai jautri nešioti savo vaiko gimimo datą ant savo atsakingų pečių! Tai labai sudėtinga ir jautri tatuiruotė.

68. Gražus skaičius tat

Romėnų tatuiruotės dizainas72

„Širdys“ yra meilės simbolis nuo senų laikų, tačiau švenčiamos su džiaugsmu. Tai romėniška vestuvių datos tatuiruotė, paprastai išraižyta ant kiekvieno partnerio rankų, nurodanti datos svarbą jų gyvenime su mažu meilės simboliu šalia.

69. Tobula vestuvių data romėniškas skaičius tat

Romėniškų skaičių tatuiruočių dizainas73

Šios tatuiruotės yra išraižytos romėniškais skaitmenimis, ant kurių kiekvieno partnerio riešo yra vestuvių data, prisimenant šią ypatingą dieną. Ši tatuiruotė yra paprasta, tačiau juodos romėniškų skaičių linijos daro ją tokia įspūdingai reikšmingą ir mielą.

70. Romėniškas skaičius vestuvinio žiedo tatuiruotė

Romėniškų skaičių tatuiruotės dizainas74

Gražiausias vestuvių įžadų ir pažadų pateikimo būdas išraižant datą vienas kito bevardyje piršte. Yra tiesioginis nervo ryšys nuo šio piršto iki širdies. Poveikis padidėja eksponentiškai, atliekant šį saldų vestuvinio žiedo tatuiruotės atlikimą. Ar jaučiate drugelius skrandyje? Galbūt jūsų eilė surasti tą ypatingą ir išpjauti kažką panašaus!