101 geriausia šukuosena paaugliams – galutinis vadovas 2021 m

Jaunesniems vaikinams yra tiek daug šukuosenų, kad gali būti sunku pasirinkti. Norėdami padėti, mes sudarėme daugiau nei 100 stilių sąrašą. Rasite viską – nuo klasikinių kirpimų, kurie niekada neišeina iš mados, iki madingų kirpimų, kurie padės jums tapti madingiausiais.

Nesvarbu, ar esate nuotykių kupinas, ar studijos, savo naują mėgstamą stilių rasite čia:

QuiffQuiff, autorius @we_married_hair

Quiff

Kifas pastaruoju metu tapo gana populiarus, ir tai yra puikus pasirinkimas berniukams, kurie mėgsta elegantišką išvaizdą. Nors „quiff“ yra labiau pastebimas kirpimas, jį galima pakeisti taip, kad jis būtų subtilus arba paryškintas. Norėdami subtilesnės išvaizdos, rekomenduojame trumpą, o jei norite drąsesnės išvaizdos, išsiskiria ilgas arba netvarkingas.

Kaip tai gauti: rekomenduojame kreiptis į aukštos kokybės stilistą, kad gautumėte puikų kvapą. Pagrindinė idėja yra ta, kad plaukai yra ilgesni viršuje ir trumpesni ant nugaros ir šonų. Plaukai viršuje suformuoti ir šukuoti atgal. Jei norite nuodugniau pažvelgti į quiff, peržiūrėkite mūsų šio puikaus stiliaus vadovą.

Tekstūruota odos išblukimaspateikė @travisanthonyhair

Nupjautas

Sumažėjimas šiais metais padarė didžiulį ženklą madoje. Plaukai sutrumpinami aplink galvos šonus ir nugarą, o viršus lieka ilgas.

Populiariausias šio kirpimo stilius yra plaukų slinkimas atgal, tačiau yra ir kitų būdų, kaip jį suformuoti. Nors dauguma nuotraukų vaizduoja tiesius plaukus, jis puikiai tinka ir garbanotiems plaukams. Šis stilius reikalauja daug formavimo geliu ar putomis ir turi būti išlaikytas kasdien skutantis. Tai geriausiai tinka su stipriomis žandikaulio linijomis ir ilgais veidais. Tai idealiai tinka vyresnio amžiaus berniukams, norintiems išlaikyti madingą išvaizdą.

Kaip tai padaryti: pasakykite savo stilistui, kad norite sumažinti. Dauguma kirpėjų ir stilistų yra susipažinę su stiliumi. Jei jų nėra, pasakykite, kad norite ilgio viršuje, o šonus švilpė švelni kirpimo mašinėlė (pvz., #5 arba #6). Taip pat norėsite, kad kirpčiukai būtų maždaug antakių ilgio, kad galėtumėte šukuoti plaukus atgal.

įgula cut.jpg@hudson.hair

Įgulos pjovimas

Klasikinis ir nesenstantis stilius, įgulos pjūvis yra vienas iš geriausių berniukų pasirinkimų. Tai trumpas kelias, idealiai tinkantis sportuojantiems ir aktyviems berniukams, tačiau pritaikomas bet kokiam stiliui. Įgulos kirpimas taip pat daro veidą labiau apibrėžtą.

Kaip tai padaryti: kadangi įgulos kirpimas yra pagrindinis kirpyklų ir kirpyklų visame pasaulyje elementas, beveik neįmanoma rasti stilistės, kuri negalėtų nupjauti gero įgulos kirpimo. Jei norite jį supjaustyti namuose, tai lengva padaryti. Plaukai šurmuliuoja įvairaus ilgio kirpimo mašinėlėmis, priklausomai nuo srities. Galvos viršuje yra ilgesnis kirpimo nustatymas (nuo 4 iki 6). Plaukai priekyje turi būti ilgiausi. Tada plaukai trumpėja, einant link pakaušio. Šonai ir nugara apipjaustyti trumpesniu kirpimo aparatu (nuo 2 iki 4). Turi būti laipsniškas siaurėjimas iki pat kaklo.

berniukų kirpimas@rio_black_rose

Pompadūras

Viskas prasidėjo nuo Elvio, bet grįžo su kaupu. Tai puikus paauglių berniukų kirpimas, kuris atrodo glotnus ir švelnus. Šis stilius yra ilgi plaukai aplink ir tampa ilgesni viršuje. Jos stilius yra lygus, tačiau jis nėra tvirtai prigludęs prie galvos, todėl atrodo „padūkęs“. Šis pjūvis reikalauja daug priežiūros ir daug gelio. Jis geriausiai tinka stipriems skruostikauliams, apvaliems veidams ir trumpoms kaktoms. Kartu su apatine ir šonine dalimis tai puikus pasirinkimas madingiems paaugliams berniukams.

Kaip tai padaryti: norėsite, kad plaukai būtų trumpi šonuose ir nugaroje. Viršuje turėtų būti geras ilgis. Paimkite pomadą ir nuleiskite plaukus atgal. Norėdami gauti pompastikos, padėkite laisvą ranką (tą, kuri nelaiko šukos) ant nukirptų plaukų viršaus. Stumkite šią ranką į priekį ir tuo pat metu šukite plaukus priekyje į viršų. Jei reikia, pataisykite šiek tiek plaukų lako. Šis metodas užtruks bandymų ir klaidų, kad gautumėte geriausią įmanomą pompą.

„Curly Fringe Boys“ kirpimas

Tekstūruotas garbanotas pjūvis

Jei turite garbanotus plaukus, jums gali būti sunku rasti jums tinkantį stilių. Jei taip, apsvarstykite šį stilių. Naudojamas apatinis kirpimas, tačiau garbanos gali išlaikyti savo formą, suteikdamos jūsų plaukams unikalią asmenybę. Šioje šukuosenoje garbanos yra supjaustytos taip, kad atitiktų ir įrėmintų veido formą, kad jos nebūtų garbanotos netvarkos. Jei esate įpratę prie nepaklusnių garbanų, išbandykite šią švaresnę išvaizdą.

Kaip tai padaryti: pasakykite savo kirpėjui, kad norite, kad šonai būtų švarūs ir trumpi. Viršuje esantiems plaukams norite, kad jie būtų apibrėžti su garbanojimo kremu, pakankamai laikančiu, kad išsilaikytų visą dieną. Produktą reikia naudoti ant šiek tiek drėgnų plaukų. Išvaizda baigta šiek tiek patrynus.

berniukai-kirpimas-mattyconrad@mattyconrad

Laisva ir ilgai šukuota nugara

Jei jums patinka nerūpestingas tousle stilius, jums patiks šis kirpimas. Ši išvaizda geriausiai tinka berniukams, turintiems plonus, blizgančius, storus ir tiesius plaukus. Tam reikalingi matiniai ir vidutinio sunkumo produktai, nes idėja yra atrodyti natūraliai ir nestandartiškai. Kaip ir tousle, tai yra atsitiktinis kirpimas, kuris puikiai tiks daugelyje situacijų. Tai reikalauja šiek tiek daugiau priežiūros nei kai kurie kiti šiame sąraše, tačiau pastebėsite, kad verta pastangų.

Kaip tai padaryti: putojantys plaukai džiovinami plaukų džiovintuvu ir šukuojami atgal. Sausas šampūnas gali būti naudojamas prie šaknų, kad padidėtų tūris. Šukos uodega turėtų būti naudojama švariai daliai sukurti. Tada plaukai švelniai suplakami pirštais. Laikykitės stiliaus, kol rasite sau tinkamiausią išvaizdą.

karinis aukštas ir griežtas

Aukštas ir tvirtas

Aukštas ir griežtas yra dar vienas trumpas, karinio stiliaus kirpimas. Tačiau jis visiškai skiriasi nuo mėsos pjūvio. Nors pjūvis per visą sieną yra trumpas, aukštas ir griežtas kirpimas yra ilgesnis viršuje, bet trumpesnis šonuose ir gale. Šis kirpimas yra populiarus tarp afroamerikiečių berniukų ir puikiai tinka paaugliams berniukams, norintiems stiprios, pastebimos šukuosenos.

Kaip jį gauti: šonai ir nugara aukštai ir sandariai pjaustomi beveik visada pjaunami su #1 priedu prie kirpimo mašinėlės. (Kartais jie bus visiškai nuskusti, tačiau tai pasitaiko retai.) Viršus yra žymiai ilgesnis nei išpjautas. Kartais jis nukerpamas žirklėmis, todėl yra pakankamai ilgas, kad būtų stilingas. Dažniau jis pjaunamas naudojant #6, 7 USD arba #8 priedą ant kirpimo mašinėlės.

Tekstūruotas šoninis smailus viršutinis berniukasKreditas: pinti kirpėjai

Spygliuota šukuosena

Kitas populiarus paauglių berniukų kirpimas, dygliuota šukuosena yra puiki alternatyva 90 -ųjų kiaulių dygliams. Beveik vėjo pūsta išvaizda sukuria minkštą, bet aštrų stilių, kuris puikiai atrodo. Šis stilius dažniausiai geriausiai tinka putoms, nes dėl gelio plaukai praranda minkštą išvaizdą. Reikalauja mažai priežiūros; viskas, ko jums reikia, yra greitas bėgimas su stiliaus putomis kiekvieną rytą. Kadangi vėjo pūstas vaizdas yra šio stiliaus pagrindas, tai nereikalauja daug skulptūrų. Stilius geriausiai tinka trumpoms kaktoms, stiprioms žandikaulių linijoms ir stipriems skruostikauliams.

Kaip tai gauti: norint pasiekti šį stilių, jums reikės gero gelio. Smagios šukuosenos idėja yra būtent tokia – plaukų šukavimas. Plaukai turėtų būti nukirpti palyginti trumpai, kad būtų pasiektas geriausias efektas.

Pabusk Blond Mohawk@barbercarlo

Pabusk Blond Mohawk

Nuotykių kupini berniukai su supratingais tėvais gali norėti išbandyti mohą. Tai neabejotinai vienas garsiausių kirpimų. Jis pavadintas vietinių amerikiečių Mohawk genties vardu. Jų kariai dažnai nusiskuta galvas, išskyrus vieną juostelę viduryje. Sakoma, kad šis stilius sukelia priešams baimę. Paaugliams patiks jo laukinė ir unikali išvaizda. Tačiau kai kuriems tėvams šis stilius gali atrodyti per daug agresyvus. Tai tikrai berniuko kirpimas, kuris gyvena ant krašto.

Kaip tai gauti: „Mohawk“ yra dar viena šukuosena, kurią lengva išmokyti kirpėjui ir kuri greičiausiai nebus sujaukta. Šonai ir nugara yra lengvi. Kirpėjui tereikia jas švariai nusiskusti. Kai tai bus padaryta, laikas nupjauti viršutinę dalį. Dauguma viršaus taip pat bus nuskusti švariai. Liks tik juostelė centre. Dauguma berniukų norėtų, kad ši juostelė būtų gana trumpa, o kirpėja ją nukirps žirklėmis.

berniukų kirpimas@kieronthebarber

Faux Hawk

Šis buvo jau kurį laiką, bet vis dar matomas visame Holivude. Dirbtinis vanagas yra trumpas aplink šonus ir nugarą, ir jis palaipsniui ilgėja, kai traukia link galvos vidurio. Šis kirpimas atliekamas formuojant geliu, kad jis būtų viduryje. Tai geriausiai tinka asmenims, turintiems ilgus veidus, stiprius smakrus ir aukštus skruostikaulius. Kaip ir mohawk ir arklio uodega, tai yra išraiškingesnių paauglių berniukų kirpimas.

Kaip tai padaryti: naudodami stiliaus gaminį, pakelkite visus plaukus. Stumkite jį link vidurio, kad gautumėte dirbtinio vanago „keterą“. Jis turėtų sulipti ir iš ten galite jį keisti taip, kaip jums patinka.

Cezario stiliaus plaukai su tekstūrašaltinis

Cezaris Cutas

Trumpų plaukų mėgėjai džiaugsis Cezario kirpimu. Tai buvo nuo tada, kai jūs atspėjote, Juliaus Cezario, kuris tariamai naudojo šį stilių savo ankstyvam plikimui, laikui. Trumpas, nerūpestingas stilius idealiai tinka berniukams, kurie visada yra aktyvūs ir keliauja.

Kaip jį gauti: Cezario pjūvis yra populiarus visame pasaulyje, ir beveik visi kirpėjai ir stilistai žino, kaip jį supjaustyti. Cezario kirpimas yra unikalus, nes plaukai yra vienodo ilgio aplink galvą, nuo pusės colio iki trijų colių. Tai galite padaryti kirpimo mašinėlėmis, tačiau taip pat galite tai padaryti žirklėmis, kad pjaustytumėte ilgiau.

Didelis išblukimas@braidbarbers

Prancūziškas pasėlis su dideliu išblukimu

Kaip ir Cezario pjūvis, prancūziškas derlius yra mažai priežiūros reikalaujantis stilius, kuris puikiai atrodo atskirai be jokio stiliaus. Prancūziškas derlius yra šiek tiek ilgesnis Cezario paėmimas; jis kirpamas taip pat, tačiau plaukai gali būti plunksnuojami priekyje. Tai puikiai tinka berniukams, kuriems patinka trumpesni plaukai ir kurie nori švelnesnio plaukų išvaizdos. Prancūziškas kirpimas suteikia plaukams lygią tekstūrą ir puikiai tinka ploniems plaukams.

Kaip tai padaryti: paprašykite kirpėjo, kad žirklėmis susiaurintų plaukų nugarą ir šonus. (Jei norite, galite paprašyti odos išblukimo, kai plaukai išnyksta į odą apačioje.) Jei pageidaujate neramios išvaizdos, paprašykite kirpėjo nukreipti plaukus ant galvos. Jei pageidaujate tvarkingesnės išvaizdos, paprašykite kirpėjo, kad viršuje nukirptų plaukus.

Atjungtas kampinis briauna@Julijus Cezaris

Netvarkingas Fringe

Netvarkingas pakraštys yra nerūpestingas požiūris į tiesioginį pakraštį. Ilgas ir netvarkingas pakraštys yra daug žemiau antakių, kad būtų pastebimas vaizdas. Šis kirpimas puikiai tinka kiekvienai veido formai, plaukų spalvai ir plaukų struktūrai. Plaukus šonuose ir nugaroje galima kirpti pagal savo skonį. Tai geras kirpimas paaugliams berniukams, kurie nori atsitiktinės išvaizdos.

Kaip jį gauti: naudodamiesi vašku, apibrėžkite kirpčiukus pagal savo skonį. Norėdami baigti, sulenkite plaukus aplink vainiką. Naudojant antros dienos plaukus, stiliaus visai nereikia.

plokščia viršutinė dalis, didelės apimties, vertikali, šoninė dalis, išpjauta

Vertikalus kirpimas

Šis įspūdingas kirpimas yra puikus vasaros užsiėmimas paaugliams berniukams su šiurkščiais ir storais plaukais. Jo aukštas stilius neabejotinai suteiks energijos bet kokiai situacijai ir tinka tiek trumpiems, tiek ilgiems plaukams. Šis kirpimas suteikia plaukams tam tikro aukščio ir idealiai tinka kvadratiniam ar apvaliam veidui, nes prideda matmenų. Grubiems ir storiems plaukams reikės pomados arba plaukų vaško, kad jie išliktų vertikaliai ir geriausiai laikytųsi.

Kaip tai padaryti: tepkite produktą ant drėgnų plaukų. (Jei neturite pakankamai natūralaus apimties, išdžiovinkite plaukus.) Sukurkite juos vertikaliai ir pakeiskite juos pagal savo pageidavimus.

Tiesus briauna su pjovimu@aaron_kiely_hair

Šukuosena tiesiu kraštu

Tiesus pakraštys yra tvirtas pasirinkimas bet kokio paauglio berniuko kirpimui. Tai atsitiktinio ir elegantiško mišinys, todėl idealiai tinka įvairioms situacijoms – nuo ceremonijų iki kasdienių išvykų. Šis kirpimas idealiai tinka ilgiems veidams, nes pakraščiams leidžiama pasiekti antakius. Tiesus pakraštys paryškina kirpimą, o natūrali plaukų tekstūra naudojama tam tikram kiekiui išgauti. Produktą reikia naudoti saikingai, kitaip pakraštis gali atrodyti riebus ir perkelti į kaktą. Kaip tai padaryti: pasakykite savo stilistui, kad norite, kad šonai būtų nukirpti, bet jūsų kirpčiukai nepaliesti. Tekstūruokite plaukus ant viršaus, juos paglostydami arba pritaikydami pasirinktą produktą. Jei turite plokščius plaukus, galite naudoti plaukų losjoną.

berniukai-kirpimai-andrewplaukos@andrewdoeshair

Šiuolaikinis „Cowlick“

Su šiurkščiais plaukais gali būti sunku dirbti. Šiuolaikinis kuokštelis leidžia sutramdyti šiurkščius plaukus ir iš jų iškirpti žvaigždę. Tai trumpas kirpimas, ilgesnis priekyje. Tai suteikia drėgną išvaizdą trumpiems plaukams, turintiems daug apibrėžtų galų išilgai galvos odos ir užuominą. Taigi, jei turite trumpesnius, šiurkščius plaukus, išbandykite šį kirpimą. Kaip tai padaryti: jums reikės šiek tiek sumažinti šonuose. Stiliuokite į kauburį panašų pakraštį naudodami matinę ir vidutinio stiprumo pastą. Norėdami gauti daugiau tekstūros, produktą reikia tepti ant plaukų, kai jis išdžiovinamas rankšluosčiu.

Tiesus kraštaspateikė @dannyandcobarbers

Klasikinis Fringe

Kaip rodo jo pavadinimas, klasikinis pakraštys yra nesenstanti išvaizda. Tai geriausiai tinka tiesiems ir žvilgantiems plaukams, tačiau taip pat puiku, jei ieškote banguoto paauglio berniuko šukuosenos. Kirpčiukai yra švarūs, o plaukai santūriai susivėlę, kad pridėtų šiek tiek modernumo. Tai nereikalauja daug priežiūros ir gali būti pritaikyta įvairiems stiliams. Jis tinka trumpiems ar ilgiems plaukams, todėl šis stilius idealiai tinka bet kuriam paaugliui berniukui, kuriam patinka neįmantri išvaizda. Kaip tai gauti: kirpčiukams apibrėžti reikia tik gero kirpimo ir minimalaus stiliaus. Lengvą veido kremą galima naudoti ant sausų plaukų, tačiau jei jūsų plaukai natūraliai gerai sėdi, to nereikia. Norėdami užbaigti išvaizdą, galite naudoti šiek tiek plaukų lako.

Atjungtas pjovimas su šonine dalimiAtjungtas pjovimas su šonine dalimi, autorius @javi_thebarber_

Šoninė dalis

Šoninė dalis yra klasikinė šukuosena, kuri neseniai atgavo plaukų tendencijas. Jis egzistuoja mažiausiai šimtą metų, o populiariausias jis buvo nuo 1910 -ųjų iki 1960 -ųjų. 60 -ųjų stiliui sugrįžus į priekį, klasikinės šukuosenos tapo gana stilingos. Daugelis jaunų vyrų yra sportiniai šoniniai dalykai, o kai kurie berniukai norės juos mėgdžioti. Kaip ir pjūvis, jis skirtas berniukams, norintiems ryškios, švarios išvaizdos. Kaip tai gauti: nepaisant paprastos išvaizdos, šoninė dalis yra šiek tiek sudėtingesnė nei ankstesnės šukuosenos šiame sąraše. Viršutinė dalis turi būti palikta gana ilgai, tačiau jei ji per ilga, dalis gali nelikti. Šonai ir nugara turi būti trumpesni, bet ne tokie trumpi, kad pašalintų akcentą nuo viršaus. Jie turėtų tik pabrėžti viršutinę dalį, nes šoninė dalis yra pagrindinis šukuosenos taškas. Dirbkite su savo kirpėju, kad pasiektumėte šoninę dalį, kuri geriausiai tinka jūsų veido formai ir plaukų tipui.

Klasikinis kūginis didelės apimties šluostė Kathy HutchinsKathy Hutchins / Shutterstock.com

Didelės apimties kirpimas

Didelės apimties kirpimas idealiai tinka paaugliams berniukams su mažesniais veidais, nes puikiai išryškina veidą savo forma. Plaukai yra vidutinio ilgio, todėl tai tikrai tinka kirpti berniukams, kurie mėgsta ilgesnius plaukus. Šią techniką taip pat galite derinti su kitais kirpimais. Pavyzdžiui, galite šonuose nupjauti kirpimą ir plauku stiliumi suformuoti didelės apimties stilių. Didelės apimties išvaizda puikiai tinka įvairiems deriniams, todėl tai yra vienas universaliausių šio sąrašo pjūvių. Kaip tai padaryti: jei turite plonus ir tiesius plaukus, prieš formavimą turėsite išdžiovinti plaukus. Jei turite storus plaukus, džiovinti smūgiu nebūtina. Naudokite pluošto ar molio pastą, pakankamai laikydami. Užtepkite priemonę ant rankšluosčiu nusausintų plaukų, kad sulenktų jų galus ir įpjautumėte vėją.

Nešvarus šluostės švarkelis@maldas17

Banguotas Shagas

Harry Stylesas įrodė, kad šis kirpimas yra vertas sensacijos. Nors tiesi šukė užfiksavo pasiruošimo pasaulį, banguota šukė geriau tinka atsitiktiniam paaugliui berniukui. Nors tai netinka berniukams su tiesiais plaukais, tai puikiai tinka storplaukiams vaikinams. Priklausomai nuo to, kokie nenuspėjami plaukai, jiems gali prireikti formuoti gelį ar putas, tačiau labai lengvai gali būti leidžiama išnykti. Jis geriausiai tinka storiems, banguotiems plaukams, apvaliems veidams su stipriais skruostikauliais ir aukštoms kaktoms. Kaip tai gauti: tai panašu į tiesią šukę. Abu yra grindžiami sluoksniais, tačiau banguotas šukas susideda iš ilgų sluoksnių aplink galvą. Plaukai dažniausiai kerpami skustuvu, o ne žirklėmis ar kirpimo mašinėle.

Aaron Paul Buzz kirpimasDFree / Shutterstock.com

Aarono Pauliaus „Butch Cut“

Vieno berniuko kirpimas, kuris visada yra populiarus, yra kirpimas. Šis kirpimas, dar vadinamas šukavimu, yra labai trumpas kirpimas. Tai stilius, populiarus tarp kariuomenės vyrų. Tai nereikalauja priežiūros, o dėl trumpo ilgio prakaitas neleis plaukams atrodyti blogai. Tokio kirpimo taip pat nereikia formuoti. Daugeliui berniukų patiks vyriška išvaizda ir bendras kirpimo paprastumas. Jei ketinate šukuoseną, galite praleisti kelionę pas kirpėją ir nusikirpti patys arba paprašyti tėvų padėti. Kaip tai padaryti: tiesiog paprašykite išpjauti mėsą. Tai gerai žinoma kirpykla ir kirpykla visoje šalyje. Jei tai darote namuose, pagalvokite, koks trumpas norite būti, ir naudokite tinkamas ašmenų apsaugos priemones. ( #0 suteiks jums trumpiausius įmanomus plaukus, o #8 – ilgiausius.)

Ashtono Kutcherio tiesus kraštas„Everett“ kolekcija / Shutterstock.com

Tiesus Shag

Galbūt Justinas Bieberis ją išpopuliarino, tačiau tiesios šukos šukuosena išaugo į vieną madingiausių berniukų kirpimų. Priklausomai nuo to, kokius plaukus turite, jų priežiūra gali būti gana maža, tam reikia tik šepetėlio ir galbūt putų. Jei neturite natūraliai tiesių plaukų, gali tekti naudoti lygintuvą, kad išgautumėte tą tiesų kaištį. Paprastai šis stilius geriausiai tinka berniukams, turintiems natūraliai tiesius plaukus, ilgus veidus, apvalius skruostus ir aukštas kaktas. Kaip tai padaryti: jei jūsų stilistas yra susipažinęs su skutimosi kirpimu, pasakykite jam, kad tiesiog norite tiesios šukės. Tiems stilistams, kurie nežino, galite jiems pasakyti, kad norite daugiasluoksnių plaukų. Nepamirškite paminėti, kad norite, kad sluoksniai būtų trumpiausiai nukirpti ties galvos vainiku. Tada sluoksniai turėtų padidėti, kai stilistas atsitraukia nuo karūnos. Patarimas: jei norite netvarkingos išvaizdos, liepkite savo stilistei nusiskusti plaukų galiukus.

Atjungtas pirštų suspaudimas Pomp + Slicked BackAtjungtas pirštų suspaudimas Pomp + Slicked Back, autorius @javi_thebarber_

Atjungtas pjūvis

Atjungtas apatinis kirpimas yra viena iš naujausių vyrų plaukų pasaulio tendencijų. Tai unikalus klasikinio pjūvio variantas. „Atjungtas“ reiškia aštrią liniją, skiriančią ilgus plaukus viršuje nuo trumpų plaukų šonuose. Tai pjūvis, kuris išsiskirs minioje, ir nors sunku stilizuoti, tačiau verta pasistengti. Kaip tai padaryti: norint atjungti atjungtą pjūvį, reikia aukštos kvalifikacijos stilistės, kad būtų pasiekta maksimali kokybė. Plaukai viršuje turėtų būti gana ilgi – nuo 2 colių yra gera vieta pradėti -, o šonai ir nugara turi būti sudrėkinti trumpa kirpimo priemone (nuo 2 iki 4). Mūsų atjungto pjūvio vadove yra viskas, ką reikia žinoti apie šį pjūvį, įskaitant smulkesnę informaciją apie tai, kaip jį gauti ir stilizuoti.

Vyriška bandelė Chris Hemsworth šviesūs plaukai

Arklio uodega

Nors arklio uodega nėra tokia laukinė kaip mohawk, ji geriausiai tinka nuotykių ištroškusiems berniukams. Be to, šiai šukuosenai reikia stebėtinai daug priežiūros. Daugelis galvoja, kad turėti arklio uodegą reiškia, kad žmogus tiesiog išauga plaukus ir niekada neina pas kirpėją, tačiau taip nėra. Norint, kad arklio uodega atrodytų gerai, būtina reguliariai lankytis pas kirpėją. Deja, kirpėjui yra gana sunku tinkamai apipjaustyti arklio uodegos šukuoseną. Kaip tai gauti: ilgi plaukai yra būtini kokybiškam kuodui. Suimkite plaukus, kuriuos norite padaryti į kuodą, ir suriškite juos. Turėsite eksperimentuoti su įvairiais elementais, kad gautumėte labiausiai patinkančią uodegą.

Cornrows@zeke_the_barber

Cornrows

„Cornrows“ yra tradiciškai afrikietiška šukuosena, sukurta naudojant aukštyn nukreiptą judesį, kad būtų sukurtos eilutės pintinių, esančių arti galvos odos. Paprastai suformuotos tiesiomis linijomis, varnalėšos gali būti manipuliuojamos, kad galvos odos paviršiuje susidarytų skirtingos formos ar bangos. Kukurūzų šukuosena nereikalauja priežiūros ir gali būti palikta ilgą laiką, su sąlyga, kad dėvėtojas pasirūpins, kad eilutės būtų švelniai plaunamos ir suteptų galvos oda. Cornrows gali užtrukti ilgai, todėl kantrybė yra svarbiausia. Tai yra vienas iš įdomiausių paauglių berniukų kirpimų šiame sąraše, tačiau tai yra geras pasirinkimas berniukui, kuris nori kažko neįprasto. Kaip tai padaryti: pagrindiniam kukurūzų stiliaus stiliui tiesiog suriškite plaukus elastinėmis juostomis. Priklausomai nuo plaukų ilgio, norėsite pritvirtinti sruogas pakankamai juostelėmis.

Trumpi dredai

Trumpos baimės

Buvo pastebėta, kad Jadenas Smithas sportuoja su šia stilinga afroamerikiečių šukuosena. Vėlgi, natūrali tekstūra, rasta afroamerikiečio plaukuose, puikiai tinka dredams. Nors ilgos baimės vis dar yra stiliaus, trumpos baimės kelia bangas. Baimės stovi aplink galvą su tekstūruotu stiliumi. Tai dažnai matoma, kai galva nuskusta iš šonų ir nugaros, o baimės viršuje. Šis stilius reikalauja mažai priežiūros, nes dredai linkę likti vietoje. Berniukams, nukirptiems, tereikia toliau ridenti dredus, kad jie netaptų matiniai. Šis paauglių berniukų kirpimas geriausiai tinka afroamerikiečių plaukų struktūrai ir ryškiai smakrui ar žandikauliui. Kaip tai padaryti: šiam kirpimui reikalingi vidutinio ilgio ir ilgi plaukai. Norėdami pasiekti šį stilių, rekomenduojame pasikonsultuoti su gerai apmokytu kirpėju. Jei jau auginate baimę, jums tereikia jų trumpinti.

Trumpa afro šukuosenaKreditas: Amiras kirpėjas

Trumpas afro

80 -ųjų afro visada bus drąsus pasirinkimas, tačiau šiandienos tendencijos rodo labiau kontroliuojamą versiją. Trumpas, siaurėjantis afro afroamerikiečių tekstūruotiems plaukams suteikia švelnią ir natūralią garbaną, kuri šiandien yra labai populiari. Kadangi afroamerikiečiai turi natūralų plaukų storį ir tekstūrą, jie dažnai nereikalauja daug priežiūros, kad gautųsi garbanos, tačiau jiems gali prireikti nedidelio gelio kiekio formavimui. Šis stilius geriausiai tinka afroamerikiečiams, turintiems natūralią tekstūrą, reikalingą afro, apvaliems ar ovaliems veidams ir trumpoms kaktoms. Kaip tai padaryti: pasakykite savo kirpėjui, kad norite mažo ar vidutinio afro, kurio šonai ir nugara yra trumpesni, o viršuje – daugiau pilnumo. Kadangi afro gali būti sudėtinga teisingai parodyti savo stilistui nuotrauką, tai palengvins procesą.

Paulas Walkeris - „buzz cut“Tinseltown / Shutterstock.com

Ilgas „Buzzcut“

Jei pavargote nuo darbų, susijusių su ilgais plaukais, apsvarstykite ilgą kirpimą. Trumpi plaukai yra aplink galvą, tačiau to vis tiek pakanka vadinti plaukais. Tai puikus pasirinkimas berniukams, kurie užsiima sportu ar kita daug energijos reikalaujančia veikla, nes tam nereikės per daug vargo. Natūralu, kad ilgas „buzzcut“ yra dar vienas stilius, tinkantis mažai priežiūros reikalaujantiems asmenims. Galima naudoti nedidelį kiekį gelio ar putų, tačiau šis kirpimas dažniausiai laikomas natūraliu. Tai geriausiai tinka ovaliems veidams, trumpoms kaktoms ir stiprioms žandikaulių linijoms. Kaip tai padaryti: pasakykite savo kirpėjui, kad norite, kad jūsų plaukai švilptų #4 kirpimo mašinėle. Tai yra vidutinio dydžio ašmenys, kurie netrumpins plaukų per trumpai. Jei nuspręsite laikytis buzzcut, visada galite padidinti arba sumažinti dydį. Norite aplankyti savo kirpėją vieną ar du kartus per mėnesį, kad plaukai būtų trumpi.

Ryan Reynolds klasikinė įprasta kūginė su šonine dalimiDFree / Shutterstock.com

Klasikinis kūginis

Klasikinis kūginis yra mažai priežiūros reikalaujantis kirpimas, pasižymintis aukštu stiliumi. Nors galvos šonai ir nugara nusiskuto trumpai, galvos viršuje vis dar yra šiek tiek plaukų formavimui. Tai nesenstantis kirpimas, kuris kaip niekada gerai. Šis kirpimas geriausiai tinka berniukams, kurie nenori per daug sukti galvos su plaukais. Viršuje esantys trumpi plaukai gali būti sudėti pagal tekstūrą arba šukuoti į priekį geliu ar putomis. Šis kirpimas geriausiai tinka su ovaliais veidais, trumpomis kaktomis ir stipriais skruostikauliais. Kaip tai padaryti: pasakykite kirpėjui, kiek plaukų norėtumėte turėti ant viršaus, ir pasakykite, kad norite, kad jie susiaurėtų. Dažnai stilistas klausia, ar norite, kad jūsų kūgis būtų stačias. Kai kurie susiaurėjimai yra laipsniški ir išnyksta per ilgą plotą, tačiau kiti greitai baigiasi. Bet kuris iš jų gali atrodyti puikiai su įvairiomis veido formomis ir plaukų tipais.

Colino Farrelio indukcinis kirpimasColin Farrel indukcinis kirpimas, s_bukley / Shutterstock.com

Indukcinis pjūvis

Neoficialiai žinomas kaip paauglių berniukų kirpimų „išdeginta žemė“, indukcinis kirpimas apima visų plaukų nusiskutimą naudojant elektrinį skustuvą be apsaugos. Šis skustuvo nustatymas vadinamas #0 ir efektyviai sumažina plaukų ilgį iki trumpiausio, nepalikdamas jūsų pliko. Šis kirpimas nereikalauja priežiūros ir yra ypač efektyvus tose vietose, kuriose yra didelis karštis. Šis stilius taip pat suteikia jums galimybę papuošti visą galvos odą skutimosi peiliuku padarytais raštais, nes dabar galvos oda yra tam tikra prasme tuščia drobė. Paaugliai berniukai, gyvenantys šaltesnėse vietovėse, gali norėti likti nuošalyje nuo indukcinio pjūvio, nes tai gali sukelti nuolat šaltą galvą žiemą. Jis puikiai tinka įvairioms veido formoms ir plaukų stiliams. Kaip tai padaryti: pasakykite savo kirpėjui, kad norite, kad visa galva būtų nuskusta naudojant #0 nustatymą kirpimo mašinėlėse. Jei tai darote namuose, jums reikės tik kirpimo mašinėlių, kad pasiektumėte šį paprastą kirpimą.

Dave'as Franco, „Butch Cut“Dave Franco Burr Cut, DFree / Shutterstock.com

„Burr Cut“

Pjovimo pjūvis yra šiek tiek mažiau ekstremalus indukcinio pjūvio variantas. Kai indukcinis kirpimas naudoja #0 skustuvą ant visos galvos odos, pjovimas gali būti naudojamas bet kur nuo #1 iki #3. Kirpimas yra vienas iš mažiausiai sunkių paauglių berniukų kirpimų, ir tai galima padaryti kirpykloje arba namuose. Tai taip pat panašu į kirpimą, tačiau plaukų viršus yra ilgesnis. Praktiškai naudojant elektrinį skustuvą nesunku pasiekti pjūvį namuose. Kaip tai padaryti: pasakykite savo kirpėjui, kad norite nusiskusti galvą #1, #2 arba #3 skustuvu. Jei norite keisti kirpimo ilgį, būtinai pasakykite savo stilistui, kokius skustuvų nustatymus norite nustatyti savo plaukų dalims. Pavyzdžiui, jei viršuje ir nugaroje naudojate antrąjį numerį, bet norite, kad plaukų šonai būtų trumpesni, paprašykite savo stilisto šonuose naudoti #1. Taip pat galite tai padaryti namuose naudodami tą patį metodą.

žiurkės uodega@cuttyfresh

Žiurkės uodega

Žiurkės uodega yra netikėtas šilkas ir arklio uodega. Jis pagrįstas uodegą primenančia, natūraliai kabančia plaukų dalimi, esančia galvos gale. Devintajame dešimtmetyje jis iškrito iš stiliaus, tačiau pastaruoju metu vėl populiarėja. „Manga“ ir „anime“ gerbėjai galėjo pastebėti kelis mėgstamus personažus, sportuojančius su žiurkių uodegomis, kurie gali būti sulenkti, ištiesinti, pinti arba suformuoti į dredą. Pankų judėjimas pagimdė žiurkės uodegos variantą, kuriame nusiskuta visa žmogaus galva, išskyrus to paties pavadinimo uodegą. Tiesa, šis variantas gali būti žemas vidutinio berniuko ar jauno vyro kirpimų sąraše. Kaip tai padaryti: jums reikės išauginti plaukus šiam stiliui. Pasakykite savo kirpėjui, kad norite nukirpti plaukų viršų ir šonus. (Galite naudoti bet kokį skustuvų nustatymą.) Galinėje pusėje norėsite palikti vieną plaukų sruogą. Ši sruoga turėtų būti galvos viduryje. Plaukai aplink juos turėtų būti nukirpti trumpiau. Galite pakeisti šį pjūvį pagal savo skonį.

„CHRISTIAN BALE“ moderni šukuosena su keleto užuolaidomis

„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Šiuolaikinis kepsnys

Šukuosena, kurią išgarsino „The Beastie Boys“ ir iš naujo išpopuliarino filme „Joe Dirt“, šiuolaikinė kepsninė yra geras pasirinkimas paaugliams berniukams, kurie nori, kad jų plaukai būtų ilgi. Nors tai ilgesnis stilius, tai gana mažai priežiūros. Tai paauglių berniukų kirpimas, kuris retai matomas, todėl jis išsiskirs minioje. Tai geriausia berniukams, kuriems patinka maksimalus ilgis su minimalia priežiūra. Kaip tai padaryti: sritis aplink ausis ir galvos viršuje yra sutrumpinta, kaip ir daugelis kitų šiuolaikinių šukuosenų. Nugaros plaukai išlieka ilgi, o efektas papildomas sluoksniais. Galite keisti ilgį ir sluoksnius, kaip jums patinka.

Surfer netvarkingas stilius

šaltinis

Tobulas Tousle

Puikus tousle yra idealus “išvyniotas iš lovos” stilius. Keista, tačiau norint šiek tiek pasisekti, reikia šiek tiek eksperimentuoti. Tai puikiai tinka paaugliams berniukams, norintiems atsipalaiduoti. Norėdami atrodyti taip, turėtumėte praleisti kirpimą, kad plaukai priliptų prie galų. Tai sudarys geriausias sąlygas idealiam susivėlusiam stiliui. Kaip tai padaryti: norint pereiti nuo netvarkingo iki beprasmiškai prašmatnaus, reikia šiek tiek minkšto plaukų gelio. Norint išvengti šlapios ir riebios išvaizdos, reikia naudoti žirnio dydžio kiekį. Naudokite erzinantį šepetėlį, kad gautumėte šiek tiek tūrio prie šaknų, bet neerzinkite viršutinio sluoksnio. Galiausiai švelniai perbraukite pirštais per plaukus, kur reikia, sulenkite šonkaulius.

Cody Simpson šviesiaplaukė banguota šukutė šukuojama į viršų ir atgal

s_bukley / Shutterstock.com

Banguota/garbanota aukšta šukuosena

Tai dar vienas puikus kirpimas garbanotiems paaugliams berniukams. Kuo garbanotesni plaukai, tuo mažiau reikia stiliaus. Kaip ir pompadour ir vertikalus kirpimas, jis suteikia plaukams apimties ir matmenų. Nors su garbanotais plaukais gali būti sunku dirbti, šis kirpimas leidžia madingai sukti garbanas. Šis stilius taip pat tinka banguotiems plaukams, kuriuos gali būti sunku sutramdyti. Kaip tai padaryti: norėsite iškirpti šonus ir palikti šiek tiek ilgio viršuje. Norėdami padidinti apimtį, naudokite šiek tiek putų, stipriai sulaikantį vašką, kad apibrėžtumėte kojos ties vainiku, ir plaukų laką, kad užbaigtumėte išvaizdą. Papildomam tūriui prie šaknų galima naudoti erzinančias šukas arba plaukų džiovintuvą.

pompadour

@vsz_barber

Atjungtas „Pompadour“

Vis populiarėjantis „pompadour“ sugrįžta, ir šis variantas yra stilingas, švelnus su asmenybe. Jis sujungia atjungtą pjūvį ir pompadour, kad būtų pastebimas vaizdas. „Pompadour“ reikia rimtos priežiūros, todėl jis tinka ne visiems. Be to, berniukams, užsiimantiems lengvąja atletika, gali būti sunku išlaikyti pompadour stilių. Tačiau berniukams, kuriems patinka švari išvaizda, patiks šis madingas stilius. Kaip tai padaryti: norėsite, kad kirpčiukai būtų bent antakių ilgio. Jauniems berniukams plaukai neturi būti per ilgi, o trumpesni plaukai suteiks trumpesnę, subtilesnę pompadūrą. Plaukai šonuose ir nugaroje turėtų būti nukirpti daug trumpiau nei viršuje. Svarbiausia, kad turėtų būti dramatiška linija, kur baigiasi trumpi plaukai ir prasideda ilgi plaukai. Mūsų vadove apie atjungtą pjūvį yra daugiau informacijos apie atjungtą stilių. Norėdami suformuoti pačią pompadūrą, paimkite šiek tiek pomados ir nuleiskite plaukus atgal. Laikydami šukas vienoje rankoje, kita ranka stumkite plaukus į priekį ir tuo pačiu šukuokite plaukus priekyje aukštyn. Po nedidelio eksperimento bus lengva padaryti gerą pompadūrą.

patrauklus jaunuolis

patrauklus jaunuolis

Aukštas ir griežtas atsinaujinimas

Aukštas ir griežtas yra labiausiai žinomas kaip dramatiškai trumpas karinis kirpimas, o aukštas ir griežtas recon yra klasikinio originalaus stiliaus variantas. Nors šis kirpimas tinka ne visiems, jis nereikalauja priežiūros, o tai skatina didelį aktyvumą. Berniukai, kurie užsiima keliomis lengvosios atletikos formomis arba tiesiog mėgsta mažai plaukų, patiks šiam kirpimui. Tai paryškina plaukus galvos viduryje ir suteikia itin tvarkingą išvaizdą. Tai taip pat geras pasirinkimas berniukams, garbanotiems plaukams, norintiems sutramdyti savo sruogas. paaiškinti. Tai taip pat lengva pjaustyti namuose. Dėl aukšto ir griežto pjovimo, nugara ir šonai bus užkimšti #1 arba be apsaugos. Arba galite tiesiog nusiskusti nugaros ir šonų plaukus. Aukštas ir sandarus atkūrimas skiriasi nuo standartinio aukšto ir griežto keliais būdais. Svarbiausia, kad ant viršaus lieka daug mažiau plaukų. Jis turėtų būti panašus į nusileidimo juostą ir dažnai jam suteikiamas šis slapyvardis.

Žemas odos išblukimas

@jarredsbarbers

Žemas odos išblukimas

Berniukams, kuriems nereikia itin trumpo stiliaus, patiks išblukimas. Ilgi plaukai viršuje kontrastuoja su išblukimu šonuose, todėl šis kirpimas išsiskiria. Kaip ir „pompadour“, jis suteikia elegantišką išvaizdą, tačiau išblukimas yra šiek tiek atsitiktinis ir gali būti dėvimas bet kurioje situacijoje. Kaip tai padaryti: norint gerai išblukti, rekomenduojame apsilankyti kirpykloje ar stiliste. Nurodykite, kaip palaipsniui norite, kad blukimas būtų, ir kiek plaukų norite palikti ant viršaus. Jei norite atrodyti perpjautos išvaizdos, greičiausiai norėsite colio ar dviejų viršuje su išblukimu, kuris prasideda staiga. Klasikinis išblukimo stilius pasižymi laipsnišku siaurėjimu, kuris susilieja su plaukų viršumi.

Tekstūruotas Mohawk su sprogimo išblukimu

pateikė @travisanthonyhair

Mohawk

Jei mohawk ar dirbtinis vanagas yra per daug laukinis, apsvarstykite mohawk išnyks. Tai daug subtilesnė klasikinio mohawko versija, kuri skolinasi elementus iš kitų konservatyvių pjūvių. Jis gali būti formuojamas įvairiais būdais ir gali būti derinamas su kitais žemo profilio gabalais. „Mohwak fade“ perima tradicinę „mohawk“ koncepciją ir ją sušvelnina. Kaip tai pasiekti: „Mohawk“ išblukimas yra vienas iš apgaulingų įpjovimų, ir geriausiai tai gali padaryti apmokytas kirpėjas. Mes turime išsamų „Mohawk Fade“ vadovą, kuriame pasakojama viskas, ką reikia žinoti. Į vadovą įtrauktos kirpimo specifikacijos ir stiliaus parinktys, taigi, jei jus domina „mohawk fade“, būtinai jį perskaitykite.

„Ivy League Fade“

autorius @z_ramsey

Ivy lyga

Nors įgulos pjūvis yra paprastas, stilingas variantas berniukams, „Ivy League“ jį pakelia į kitą lygį. Plaukai kirpami taip pat, kaip ir įgulos kirpimui, tačiau viršuje lieka pakankamai plaukų, kad būtų galima atskirti. „Ivy League“ tradiciškai yra suporuota su šonine dalimi, tačiau ją galima sukurti ir be jos. Bet kokiu atveju tai yra puikus klasikinio kirpimo variantas. Kaip tai gauti: „Ivy League“ paprastai pjaunama žirklėmis. Galvos viršuje paprastai yra nuo pusės colio iki colio plaukų, todėl būtinai pasakykite savo stilistui, kiek jums labiau patinka. Tačiau plaukai turėtų būti šiek tiek ilgesni priekyje, kad juos būtų galima atskirti. Šonuose ir nugaroje prašykite laipsniško kūgio mažėjimo/išblukimo naudojant trumpesnį kirpimo nustatymą (nuo 2 iki 4).

Surfer netvarkingas stilius

šaltinis

Banglentininkų stilius

Šis paplūdimio įkvėptas kirpimas puikiai tinka vasarai. Jis yra pakankamai trumpas, todėl nereikalauja priežiūros, tačiau šukuosenos pakanka. Jį galima palikti netvarkingą, dygliuotą, sugrūsti atgal į trumpą kvapą – galimybės yra neribotos. Tai paprastas, ramus stilius lengvabūdiškiems berniukams. Kaip tai padaryti: plaukai ant galvos turėtų būti gana ilgi. Tiks bet kur nuo 1 iki 3 colių. Nugara ir šonai turėtų būti maždaug colio ilgio. Priklausomai nuo jūsų asmeninių pageidavimų, galite jį nupjauti šiek tiek trumpiau arba ilgiau. Norėdami suformuoti banglentininko kirpimą, išdžiovinkite drėgnus plaukus ir užtepkite tam tikrą priemonę. Banglentininko stiliui šiek tiek suformuokite plaukus aukštyn ir nuo veido. Tai įdomus stilius, kurį galite žaisti šiek tiek.

vyriška bandelė

Slapukų studija/Shutterstock.com

Vyras bandelė

Vyriška bandelė yra idealus pasirinkimas berniukams, kurie nori ilgesnių plaukų. Plaukai sudedami į bandelę, kuri gali būti netvarkinga arba tvarkinga, priklausomai nuo jūsų pageidavimų. Tai neįtikėtinai lengva formuoti ir prižiūrėti. Be to, tai leidžia dėvėti įvairias šukuosenas, nes plaukus galite dėvėti ilgus ir su kuodu. Jūs netgi galite išbandyti vieną iš daugelio standartinio bandelių stiliaus variantų, kad jūsų plaukai gautų daugiau ridos. Kaip tai padaryti: surinkite visus plaukus, kuriuos norite į savo bandelę. Užriškite ją kaip arklio uodegą, bet susukite juostą ir antrą kartą pereikite per surinktus plaukus. Sustokite iki pusės plaukų, ir turėsite tvarkingą bandelę.

viršutinis mazgas

305. neužmiršk

Viršutinis mazgas

Viršutinis mazgas yra stilingas vyriškos bandelės variantas, kuris paima bandelę ir prideda tam tikros samurajų įtakos. Vietoj to, kad plaukai būtų traukiami į bandelę, jie susieti į vieną mazgą galvos viršuje. Paprastai šis mazgas yra tiesiai virš karūnos. Tai puikus kirpimas vaikinams, kuriems patinka universalūs kirpimai, nes tai ilgo ir trumpo stiliaus derinys. Kadangi viršutiniam mazgui jums prireiks šiek tiek ilgio, tai pagal apibrėžimą yra ilgesnis stilius, tačiau kadangi jis ištrauktas į mazgą, jis taip pat yra trumpesnis. Norėdami palikti papildomą stilių, galite palikti keletą pakabintų ilgų plaukų sruogų. Kaip tai padaryti: šiam stiliui jums reikės gana daug plaukų – ne mažiau kaip 8 colių. Paprastai plaukai galvos viršuje yra vienintelė ilga dalis. Šonai ir nugara paprastai yra trumpi, todėl galite juos suporuoti su apatine dalimi. Paimkite ilgus plaukus ir patraukite juos atgal link savo vainiko. Suriškite jį tvirtu, tvarkingu mazgu (tai gali užtrukti), ir jūs turite viršutinį mazgą.

Sparnų kirpimas

@jodytaylorhair

Sparnai

Šis čiuožėjo paveiktas stilius reikalauja tam tikros priežiūros, tačiau jei norite ilgiau išlaikyti plaukus, tai gera investicija. Tai geriausiai tinka berniukams su natūraliai banguotais plaukais, nors galite juos gauti ir tiesiais plaukais. Plaukai yra vidutinio ilgio ir šone pakyla kaip sparnai. Kaip tai padaryti: šiam kirpimui jums reikės bent ausų ilgio plaukų šonuose. Jei norite, galite eiti ilgiau. Jums reikia, kad plaukai būtų sluoksniuoti, ir geriausia, jei paprašysite kirpėjo nupjauti galus skustuvu. Yra keletas būdų, kaip pasiekti sparnus, tačiau čia yra paprastas. Rankšluosčiu nusausinkite drėgnus plaukus, kol jie bus tik šiek tiek šlapi. Uždėkite skrybėlę ir išdžiovinkite plaukus, kad atidengti plaukai apsiverstų. Tai suteiks sparnuotą stilių. Taip pat galite naudoti plaukų gelį ar vašką, kad išlaikytumėte stilių.

Berniukų kirpimas - „Emo“ kirpimas

Emo kirpimas

Šią šukuoseną išpopuliarino emo judėjimas nuo 2000 -ųjų vidurio iki pabaigos. Jis turi nelygią, nelygią tekstūrą ir paprastai matomas su ilgesniais plaukais. Plaukai taip pat dažniausiai dažomi juodai, tačiau tai nėra reikalavimas. Tai puikus pasirinkimas vyresniems berniukams, norintiems išsiskirti ir turėti linksmą plaukų stilių. Tai taip pat pastebima daugelyje muzikantų vyrų, kurie groja sunkesnę muziką, ir tai paprastai įkvepia berniukus, kuriems tai patinka. Kaip tai padaryti: tam reikės aukštos kokybės kirpimo, todėl būtinai parodykite savo kirpėjui ar stilistui gatavo produkto nuotrauką. Paprašykite, kad kirpčiukai būtų ilgai laikomi, bet galai nupjauti skustuvu. Stumkite kirpčiukus į vieną pusę, kad jie atrodytų asimetriškai. Plaukus ant nugaros ir šonų galima nukirpti trumpai arba palikti ilgus. Tada paimkite šiek tiek produkto ant drėgnų plaukų ir priveržkite plaukus prie galvos vainiko. Užbaikite stilių, kaip jums patinka.

Sethas Greenas išpūtė šukuoseną

s_bukley / Shutterstock.com

Išpūtimas

Išpūtimas yra tikrai unikalus kirpimas, kuris jūsų plaukams suteikia daug apimties. Tai pastebimas stilius, todėl berniukams, kurie yra ekstravertai, tai tikriausiai patiks. Pavadinimas kilęs iš išvaizdos; plaukai sprogsta nuo galvos! Išpūtimas reikalauja reguliarios priežiūros ir stiliaus, todėl tai gali būti ne idealus pasirinkimas užimtiems vaikinams. Jei turite laiko ir mėgstate išpūtimo išvaizdą, tada eikite. Tikėkitės, kad ryte praleisite maždaug nuo penkių iki dešimties minučių, kad paruoštumėte smūgį. Kaip tai padaryti: nugara ir šonai paprastai yra išblukę dėl išpūtimo, o viršuje esantys plaukai paliekami ilgi. Naudodami plaukų džiovintuvą, pakelkite visus plaukus į viršų ir išdžiovinkite. Ant plaukų užtepkite šiek tiek tvirto plaukų gelio ir vėl išdžiovinkite. Jums gali tekti padengti plaukų laku, kad jį pritvirtintumėte.

Brushed Undercut

@dannyandcobarbers

Šepetys

Šukuosenos šukuosena yra madingas, pastebimas kirpimas, idealiai tinkantis mados vaikinams. Panašiai kaip „quiff“, tai netvarkingai atrodantis stilius, perteikiantis nerūpestingumą. Šonai ir nugara yra sutrumpinti, o viršuje esantys plaukai yra suformuoti, todėl kirpamas didelis kontrastas. Šepetys yra geras pasirinkimas madingiems vaikinams, kurie nori stilingos išvaizdos. Kaip tai padaryti: šukuosenos šukuosena gali būti sudėtinga. Perskaitykite mūsų išsamų šukuosenos vadovą, kad sužinotumėte, kaip ją kirpti ir formuoti.

Vino „Temp Fade“

Šventyklos išnykimas

Taip pat žinomas kaip temp fade, šventyklos kūginis išblukimas yra dar viena labai universali galimybė berniukams, kurie mėgsta trumpesnius plaukus. Tai idealiai tinka labai aktyviems berniukams ar berniukams, kurie nori švarios išvaizdos. Tai taip pat universalus kirpimas iš prigimties, nes pakeisdami ašmenų apsaugą galite reguliuoti išblukimo dydį. Perkėlus nuo #2 į #4, jūs ilgiau išnyksite ir dramatiškai pakeisite stilių. Kaip tai gauti: paprašykite kirpėjo, kad šventyklos kūgis išbluktų. Tai gana įprastas stilius, ir daugelis kirpėjų tai žinos. Jei ne, atsineškite paveikslėlį ir paprašykite, kad jis būtų išblukęs.

Zac Efron šluostė

carrie-nelson / Shutterstock.com

Sluoksniuotas šluostės viršus

Galite atpažinti mopo stilių iš garsios keturių grupių grupės šeštajame dešimtmetyje (rimuoja su Peatles). Nuo tada jis buvo atgaivintas kaip madingas stilius, ir tai yra puikus vidutinio ir ilgio variantas berniukams. Su mopo viršumi kaktos ir ausys yra uždengtos, todėl puikiai tinka berniukams su didesnėmis kaktomis ar ilgais veidais. Šis pjūvis linkęs suspausti veidą. Tačiau nerekomenduojame jo naudoti apvaliems veidams. Kaip tai padaryti: tolygiai kirpkite plaukus aplink galvą, kad priekiniai plaukai pasiektų antakius, o šonai – ausis. Nugara yra tokio pat ilgio, bet gali būti šiek tiek ilgesnė. Jei norite, galite stilizuoti aukštos kokybės vašku ar geliu.

Skustuvo dalis laisvo stiliaus Pompadour

@z_ramsey

Netvarkingas Pompadūras

Netvarkingas pompadūras turi daug charakterio ir lengvai išsiskiria. Kaip ir kai kurie kiti šio sąrašo stiliai, netvarkingam pompadour reikės rimto stiliaus, tačiau tai yra unikalus vaizdas, kurio nerasite niekur kitur. Tai puikus pasirinkimas vyresniems berniukams, kurie yra iniciatyvūs mados ir viliojimo srityse. Kaip tai gauti: dėl netvarkingo pompadoro turėsite žinoti, kuria kryptimi jūsų plaukai auga. Norėdami tai sužinoti, pastumkite plaukus į kiekvieną pusę ir pažiūrėkite, kuri pusė suteikia plaukams didžiausią apimtį. Tai yra ta pusė, kurios norite. (Tiesiems plaukams išdžiovinkite plaukus į dešinę arba į kairę, kas jums patinka. Tada suformuokite plaukus priešinga kryptimi.) Rankšluosčiu išdžiovinkite plaukus, kad jie vis tiek būtų šiek tiek drėgni. Tada išdžiovinkite plaukus plaukų augimo kryptimi. Paimkite tam tikrą plaukų priemonę (gelį, vašką ar pastą) ir suformuokite plaukus priešinga kryptimi, pakeldami plaukus aukštyn ir atgal, kad susidarytų pompa. (Mūsų pompadour stiliaus vadove yra daugiau patarimų, kaip sukurti pompadour.)

Klasikinė „Slicked Back“

Kreditas: pinti kirpėjai

Poliruoti plaukai

Šią išvaizdą galima pasiekti beveik bet kokio tipo plaukams. Pirma, plaukai tinkamai nuplaunami ir išdžiovinami. Tada viskas išlyginama pomada, kuri turi mažą blizgesį. Jei plaukai banguoti ar garbanoti, prieš formuojant plaukus juos reikia ištiesinti.

nukirto atgal

@russ_thebarber

Šukuotas Pompadour su kūginėmis pusėmis

Tai viena mėgstamiausių žvaigždžių vaikščiojančių vaikinų šukuosenų, vaikštančių raudonu kilimu. Jis tinka vidutinio ilgio plaukams ir gali būti naudojamas paryškinti našlės viršūnę. Tai geriausiai atrodo ir su stora barzda. Šiai išvaizdai reikalinga tam tikra pomada, turinti daug blizgesio ir betono panašumo. Naudokite produktą ant sausų plaukų ir braukite atgal. Įsitikinkite, kad atsiskyrimas yra apibrėžtas plaukuose, ir naudokite papildomą priemonę, kad išlygintumėte visus nuklydusius galus.

mokykliniai kirpimai berniukams

@hideoutbarber

Klasikinis kirpimas

Šis kirpimas ypač skirtas pabrėžti pilną barzdą. Tai klasikinis vyrų kirpimas, kurį galima pakeisti atsižvelgiant į situaciją. Oficialiomis progomis plaukus galima nukirpti ir išlyginti. Atsitiktinėms progoms jis gali būti dėvimas su minimaliu stiliumi netvarkingai. Šiai išvaizdai naudojami tik vidutinio ar lengvo laikymo produktai. Plaukai turi būti šukuoti su priemone.

berniukų kirpimai-2-seuelijos

@seuelias

Klasikinis priekis

Šį stilių dėvi žmonės, kurių plaukai turi natūralias bangas. Priekinė dalis suformuota naudojant pomadą arba plaukų vašką, kad būtų galima tinkamai apibrėžti suspaudimą. Likę plaukai yra paprastai šukuoti klasikiniu stiliumi. Tokioje išvaizdoje kakta turi tam tikrą tūrį, todėl ją reikia formuoti, kai plaukai yra drėgni.

berniukų kirpimas

@hideoutbarber

Ilgas viršus ir trumpa nugara

Šio kirpimo šonai ir nugara yra trumpi, tačiau viršus paliekamas ilgas ir tekstūruotas, kad būtų užtikrinta, jog nugara ir netvarkinga išvaizda bus lengvai pasiekiamos. Vidutinio sulaikymo priemonė naudojama po to, kai plaukai išsiskiria iš šono, o viršus švelniai dedamas į vietą, nenuspaudžiant. Plaukai gali būti drėgni arba sausi, priklausomai nuo reikalaujamo apibrėžimo ir stiliaus.

šoninė dalis

@tonisaura_barbershop

Šoninė dalis + pjūvis

Ši šukuosena idealiai tinka žmonėms, kurių kirpimas yra žemas, nes tai šiek tiek domina šukuoseną. Šoninė dalis yra labai apibrėžta ir ryški bei naudojama vandens pagrindu sukurta formavimo priemonė, tokia kaip pomada. Pridėjus blizgesio, ši išvaizda gali tapti oficialia išvaizda, nes plaukai yra susmulkinti prie galvos odos. Šukos turėtų būti naudojamos formuojant, kad būtų pasiekti geresni rezultatai.

berniuko šukuosena

Elegantiškos šukos per šukuoseną su šonine dalimi

Šukuosenos kirpimas tiesiems plaukams

Šiam klasikiniam šukavimo stiliui reikalinga tam tikra pomada su stipriu laikymu arba vidutiniu laikymu. Plaukai šukuojami atgal, bet įstrižai, kad aplink išvaizdą atsirastų šurmulio. Mažo ar vidutinio blizgesio apdaila gali būti naudojama išvaizdai užbaigti, jei proga yra oficiali. Pageidautina šoninė dalis ir produktas turėtų būti tepamas tik ant sausų plaukų.

Garbanotas viršus išnyks

šaltinis

Trumpas kirpimas garbanotiems plaukams

Šis stilius yra klasikinis trumpo kirpimo stilius, kurį mėgsta paaugliai visame pasaulyje, tačiau turi vieną nedidelį skirtumą – kaktinei plaukų daliai leidžiama augti centimetru ilgiau. Plaukų formavimui ir kaktos dalies apibrėžimui naudojamas garbanos kremas. Nors šiais metais tendencija yra ilgesni kirpimai, ši išvaizda pasiekia tuos pačius rezultatus, tačiau nereikalauja jokio stiliaus laiko.

Aštrus tekstūruotas dirbtinis vanagas su linija

@z_ramsey

Trumpas ir aštrus

Tai dar vienas pavyzdys, kaip klasikiniai trumpi berniukų kirpimai gali turėti vieną skirtingą elementą, kad jie atrodytų puikiai. Plaukams išilgai plaukų linijos yra suteiktas tam tikras šio ilgio faktorius. Šukuosena atliekama palei plaukų viršų tam tikram kiekiui ir tekstūrai. Antros dienos plaukams nereikėtų daug formuoti.

Liamo Payne'o šluostė

„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

„Innocent Mop Top“ iš „Liam Payne“

Kas yra susipažinęs su jaunesniu Liam Payne mopu. Ši išvaizda yra labai subtili ir gali būti tinkama oficialioms ir atsitiktinėms progoms, jei tai daroma teisingai. Šio stiliaus raktas yra išlaikyti garsumą, šiek tiek siaurinant šonus, o viršų apkirpti, kad būtų išlaikytas garsumas. Galiausiai, tik šoną nuvalykite visą krūvą ir „BOOM“!

Garbanotas vidutinio dydžio prancūziškas augalas paaugliams

@horatiuthebarber

Garbanotas vidutinis prancūziškas pasėlis

Ar tai gali būti labiausiai mėgstamas paauglių kirpimas, koks yra visžalis? Viršutinės garbanos turi tiek daug gyvybės ir blizgesio dėl dvigubo šviesių ir ilgų dažų su šviesiu ir tamsiu atspalviu. Šonai yra išblukę, o tai yra gana klasikinis žingsnis, kai šie kirpimai pritraukia dėmesį į viršų.

Tvarkingas atlenktas Quiff su išblukusiomis pusėmis

@napolesbarbershop

Tvarkingas atlenktas Quiff su išblukusiomis pusėmis

Pasveikinkite madingą paauglių šukuoseną trumpu ir vidutiniu stumtelėjimu atgal su nedideliu našlės piku. Kūgis šonuose daro viską švarų ir suteikia papildomo švytėjimo. Aštri linija yra labai reikalinga norint parodyti detales, ir galiausiai smakro barzda yra geras balansavimo prisilietimas.

Tas banguotas viršus su „Clean Fine Taper“

@_robwestonas

Tas banguotas viršus su „Clean Fine Taper“

Klasikinis tankus viršus su pusiau garbanota apdaila yra tai, apie ką kalbama. Visa kita palaiko išvaizdą, kai šonai siaurėja, o šventykla išblukusi į barzdą, kad būtų tvarkingas prisilietimas. Atkreipkite dėmesį į trumpą eilę, ar ne taip miela?

Iškirptės dizainas su netvarkingu viršumi

@beholdthybarber

Iškirptės dizainas su netvarkingu viršumi

Pasitikite vakarėlio gyvenimą su nusiskutais plyšiais, su netvarkingu, bet labai išmėtytu viršumi. Nenuostabu, kad šonai siaurėja, bet ne tiek, kiek matytume įprastai. Tačiau šonai atrodo labai hipsteriškai su nuskustais plyšiais, o dažai ant viršaus yra tiesiog fantastiškas prisilietimas.

Klasikinis trumpas prancūziškas pasėlis

@kevinluchmun

Klasikinis trumpas prancūziškas pasėlis

„French Crop“ yra vienas iš tų retro, tačiau klasikinių, kuris tinka beveik bet kokio amžiaus ir beveik visoms progoms nėra problema. Čia yra keletas pagrindinių veiksnių, dėl kurių jis puikiai tinka paaugliams su tokiu dailiu kūgio išblukimu, šventykla visiškai išblukusi dėl švaraus skalūno išvaizdos.

Mažas riestas viršus su mažu išblukimu

@savanorikas_78

Mažas riestas viršus su mažu išblukimu

Turėti tuos drumzlinus tekstūruotus afro plaukus gali būti netvarka, jei netinkamai jais pasirūpinama, bet žiūrėkite čia, tai nėra problema. pasižymi aptakia ir švaria lašo išblukimu, aštria ir gerai išraižyta linija, o viršutinė dalis yra tanki ir tuo pat metu valdoma. Nepamirškite gražaus šventyklos išblukimo.

Kūginis apatinis ir šoninis šlifuotas vidutinis viršus

Alones / Shutterstock.com

Kūginis apatinis ir šoninis šlifuotas vidutinis viršus

Šoninis šlavimas vidutinio ilgio plaukais yra tai, ko mes visi norime, ar ne? Tai nesiskiria nuo šoninio šlavimo su subtiliu pjūviu ir šiek tiek siaurėjančiais šonais, todėl viskas tampa pop. Be to, kaktos kabančios pakraščiai daro tai labai smagu.

Paauglių berniukų blondinė daugiasluoksnė šukuosena su siaurėjančia iškirpte

@barbercarlo

Blondinė daugiasluoksnė šukuosena su kūgine iškirpte

Išmesta viršutinė dalis yra gana įprasta, tačiau išlenktos pusės nėra tokios įprastos, o geriausia yra tai, kad ji ilgiau apvyniota blizgančiais dažais. Grubūs ploni plaukai su sausa stora tekstūra nėra tai, ką matome kasdien. Šonai ir nugara yra šiek tiek susiaurėję, kad išlaikytų garsumą, tačiau nesukelia didelio triukšmo.

Paauglys su dideliu išblukimu ir garbanotu pakraščiu

@braidbarbers

Didelis išblukimas ir garbanotas kraštas

Vienas iš klasikinių, kuris patinka paaugliams, prasideda nuo iškirpimo ir šventyklos išblukimo, o geriausia dalis yra išraižytos ir susiaurintos tuo pačiu metu. Toliau viršutinė dalis yra suvyniota blizgančiais blondiniais dažais ir yra storesnio tūrio. Ploni plaukai yra perpjauti.

Groovy Brush Up

@aaron_kiely_hair

Groovy Brush Up

Minkšti ir ploni plaukai visada yra įdomūs, nes dėl oro gūsių jie atrodo aguonai. Šonai yra siaurėjantys ir neišblukę, todėl visa tai atrodo ypatingai, be to, viršus yra pusiau garbanotas su gaminiais, kad jis išliktų blizgus. Išmeskite jį į tą atsitiktinį vaizdą ir stumkite jį atgal oficialioms dienoms.

„Afro Skin Fade“ su „Undercut“

@me_vedęs_plaukas

„Afro Skin Fade“ su „Undercut“

Afro plaukai kartais gali būti netvarkingi, tačiau jei jie bus padaryti teisingai, jie gali pritraukti puikių stiliaus teiginių. Tai yra geras mišinys tarp ilgų šepetėlių ir šonuose iškirptų išblukimų. Aptakus šventyklos išblukimas tankiu viršumi, nors ir ploni plaukai.

Garbanotas Cowlick paaugliui

@barberdeano

Garbanotas kampinis briauna su „Cowlick“

Paauglių stiliai yra susiję su ilgesnės viršaus demonstravimu, o šonai trumpesni, kad būtų galima padaryti daugiau stiliaus. Kūginiai šonai visada padarys savo magiją ir atkreips dėmesį į viršų, kur ilgesni stovai daro savo stebuklingą ir pusiau riestą tekstūrą plonais plaukais.

Kasdienis marškinėliai su susukta kakta

@ zana_thebarber

Kasdienis marškinėliai su susukta kakta

Šoninės šlavimo sruogos yra dalykas ir ypač jei dėl jų kakta atrodo mažesnė, kodėl gi ne? Šonai čia išgaubti, o šventykla visiškai išblukusi, o švariai nusiskuto išvaizda daro šį stilių puikų atsitiktiniams, tačiau oficialiems renginiams.

Prancūziškas pasėlis su kūgiu

@barrykieran_signature_hair

Prancūziškas pasėlis su kūgiu

Ar galime apie tai ką nors pasakyti? Klasikinis prancūziškas pasėlis su kūginėmis išblukusiomis pusėmis visada praverčia, kai kyla abejonių. Toliau, viskas, ko reikia subtiliai, norint sudaryti eilutes, reikia tik šiek tiek paspausti, kad ji atrodytų aguona. Viršus šiek tiek klampus, su tam tikromis sruogelėmis.

Šoninis šlifuotas kūginis išblukęs paauglių kirpimas

@cuttyfresh

Šoninis šlifuotas kūginis išblukimas

Ar šoninis valymas gali būti vėsesnis? O gal ir ne! Ši kieta dalis su išblukimu po kūgiu yra viskas, ko mums reikia, kad pasilinksmintume dailiu kirpimu. Šventyklos išblukimas priduria, kad papildomas skonis, kuriame aštri linija, viską pasako apie tai, kokia svarbi detalė yra simetriška.

berniukų kirpimas

@andyauthentic

Šlifuotas Pompadūras

Tai gali būti brandus kirpimas paaugliams, turintiems plonaplaukę pompadūrą su labai palaipsniui siaurėjančiomis pusėmis. Galų gale šventyklos išblukimas yra tas, kad tvarkingas prisilietimas prie šios švarios išvaizdos su išblukusiomis linijomis yra tai, ko šiais laikais nematote taip dažnai. Šepetys ant viršaus blizgiais dažais atlieka savo darbą.

Odos išblukimas

@dannyandcobarbers

Odos išblukimas

Tai dar vienas prancūziško derliaus variantas, kai kaktos pakraščiai nėra per ilgi, tačiau jie atlieka nuostabų darbą, padengdami papildomą colio kaktą ir kabančius pakraščius niekam niekam nepakenkę. Šonai yra vidutiniškai išblukę, o linijos yra visiškai nusiskuto, dabar tai vadiname švelniu.

Teptuko nugaros odos išblukimas

pateikė @dannyandcobarbers

„Mid Fade“

Nuo aukšto iki vidutinio išblukimo visada yra miela vieta, kur pjūvis gali suskaidyti taip pat, kaip ir šis, tobula sritis, kurioje viršutinė dalis išryškėja ir šonai išblukę, yra aptakus. Tačiau viršutinė dalis šukuojama, o paskui nustumiama sausa plona plaukų struktūra, ar tai dabar net paauglė? Štai vyras čia pat.

Šviesiaplaukis dirbtinis vanagas

@barberdeano

Šviesiaplaukis dirbtinis vanagas

Šiame kirpime visiškai nėra kampų, šonai yra labai išblukę ir subtiliai nupjauti. viršutinė dalis yra perdėta, kad ši stora išvaizda būtų dažyta, kad šepetėlis atrodytų labiau gyvas ir putojantis. Juodi atspalviai rodo, kad dažymas buvo atliktas nepriekaištingai ir kruopščiai.

Kūginis pjūvis su išblukimu ir netvarkingu viršumi

@jakebolland

Kūginis pjūvis su išblukimu ir netvarkingu viršumi

Ši netvarkinga viršutinė dalis ir apatinė dalis yra „per kietas mokyklai“ apibrėžimas. Klasikinis kūgis, jungiantis apatinę dalį su ilgesniais gabalais, tikrai yra taškas!

248. ne tik vaikystėje, bet ir vaikystėje

@char 24

Laisvas Kifas

Šis vėjavaikiškas kvapas gali atnešti visas jūsų šaltas atmosferas! Tai taip žaisminga ir dėl to puiku eksperimentuoti su stiliumi.

V formos briauna

@barberiaharo

V formos briauna

Kirpimai su kirpčiukais (arba pakraščiais) yra puikus būdas pabrėžti geriausias jūsų savybes ir suteikti jūsų stiliui simetrijos ar asimetrijos. “Nelygi” apdaila čia daro minkštą liniją, atitinkančią jų savybes.

Skustos pusės su prancūziško stiliaus viršumi

@barberiaharo

Ilgos garbanotos prancūziškos su šoninės linijos dizainu

Ši nusiskuto šukuosena mėgsta šiek tiek sulenkti taisykles. Tai puikiai atrodo, nesvarbu, ar jis stilizuotas, ar dėvimas natūraliai, kaip čia pateiktame pavyzdyje.

Tekstūruotas prancūziškas pasėlis su vidutiniu kraštu

@jarredsbarbers

Tekstūruotas prancūziškas pasėlis su vidutiniu kraštu

Prancūziškas derlius yra universalus ir saugus plastiškumo požiūriu. Labai sunku sugadinti jo išvaizdą.

Tekstūruotas šepetys su šoninės kietos linijos dizainu

@jarredsbarbers

Tekstūruotas šepetys su šoninės kietos linijos dizainu

Jei esate tie, kurie „išeina dideli ar grįžta namo“, šis kirpimo stilius gali būti tiesiog jūsų gatvėje.

Įspūdingo tūrio ir tekstūros šis stilius geriausiai pasirodo, jei turite daug plaukų, kad pridėtinė tekstūra padarytų savo. Kieta linija tikrai prideda dar daugiau žaismingumo.

Mažųjų sukilėlių akcentai

@jarredsbarbers

Mažųjų sukilėlių akcentai

Kūrybinga asmenybė turi skirtingus saviraiškos būdus, o kai kuriems tai yra ryškiausias pasirinkimo tonas. Labai kontrastingos spalvos, tokios kaip čia naudojamos, yra paprastas būdas padaryti išvaizdą.

Atminkite, kad augančios šaknys taip pat bus labiau pastebimos.

Prancūziškas pasėlis su atjungtu antakių dizainu

@kieronthebarber

Prancūziškas pasėlis su atjungtu antakių dizainu

Atjungtas antakių dizainas atrodė visur karštą 2019 -ųjų minutę, ar ne? Bet kas sako, kad ten turi likti. Sakau, myliu arba nekenčiu, tai gana šauni detalė, papildanti jūsų stilių.

„Undercut“ ir „Wet Top“ išvaizda

@peteyrock_thebarber

„Undercut“ ir „Wet Top“ išvaizda

Drėgnas vaizdas yra senų laikų klasika jau porą kartų. Taikant plaukų gelį, norint pasiekti tokį blizgesio ir išlaikymo santykio nuoseklumą, jums gali būti lengviausia pasiekti panašių rezultatų!

Išbandykite, suporuotas su iškirptais ar išblukusiais šonais ir atrodysite šviežiai (iš dušo)!

Ploni smaigaliai ant tekstūruoto pasėlio

@tonisaura_barbershop

Ploni smaigaliai ant tekstūruoto pasėlio

Aštrūs plaukai jau seniai egzistuoja, tačiau pastaraisiais metais matėme, kad jie dėvimi daug atsainiau, o plonesni spygliukai atrodo šiek tiek natūralesni stiliaus atžvilgiu.

Ilgo reguliavimo kirpimas ir kietos linijos dizainas

@tonisaura_barbershop

Ilgo reguliavimo kirpimas ir kietos linijos dizainas

Tai neperduos kodo kariuomenėje, bet tikrai atrodo labai blogai! Ypač su tokiu šonu nusiskuto dizainu. Jei išlaikysite reguliavimo pasėlių formą ir leisite jai išaugti, taip pat galite gauti panašių rezultatų.

„Fangs“ tekstūrinis pasėlis ir didelis išblukimas

@tonisaura_barbershop

„Fangs Textured Crop“ ir „High Fade“

Kai gausite dailiai tekstūruotą derlių, geriausias būdas parodyti meistriškumą yra užtepus tam tikrą produktą, kad būtų matomos visos jo dalys. Spygliuotas ir asimetriškas pakraštys čia tiesiog atneša jį namo.

Reguliavimo įkvėptas vidutinis pasėlis

@tonisaura_barbershop

Reguliavimo įkvėptas vidutinis pasėlis

Vidutinis derlius atliekamas žirklėmis, kad geriausiai išlaikytų formą ir ilgį. „V fade“ modelis sujungia visas šio stiliaus linijas.

Kūginis išblukimas ir šepetys atgal

@tonisaura_barbershop

Kūginis išblukimas ir šepetys atgal

Susiaurėję plaukai ir šepetys atgal, tai iš karto sugrąžina mus į 50 -uosius ir jų šauksmą.

Modernizuotas su gana dosniu kūginiu išblukimu yra vienas iš geriausių, kai kalbama apie greitą stilių. Nieko pernelyg sudėtingo, ištraukite jį įprastomis šukomis ir esate pasiruošęs eiti.

Spike-Textured prancūziškas pasėlis

@tonisaura_barbershop

Spike-Textured prancūziškas pasėlis

Šie spygliai nusipelno antro akimirkos, bet dėl ​​to, kad jie yra taip kruopščiai išdėstyti, kad atrodo, kad šukuosena čia patenka į dėmesio centrą.

Garbanotas dirbtinis vanagas

@moohammad_hamze

Garbanotas dirbtinis vanagas

Dirbtinis vanagas, suporuotas su gerai atliktu išblukimu, gali būti šou sustabdytojas. Garbanos daro visą ansamblį įdomesnį.

„Low Fade Funk“ su „Sharp Brush Up“

@savanorikas_78

„Low Fade Funk“ su „Sharp Brush Up“

Kartais pridedant tokią paprastą detalę kaip aštrus šepetėlis, akimirksniu nusiskutęs dizainas ar bet koks pasirinktas elementų mišinys, iš bet kokio kirpimo galima sukurti visiškai unikalią šukuoseną!

Vidutinis išblukimas ir žirklinis kirpimas

@borodagolova

Vidutinis išblukimas ir žirklinis kirpimas

Sudėtingas ir protingas. Vidutinio žirklio derlius gali būti įvairių formų, o čia esantis atrodo labai smarkiai! Išblukimas padeda formuoti bendrą išvaizdą.

Vidutinis išblukimas ir kampinis brūkšnys prancūzų kalba

@rm_barber

Vidutinis išblukimas ir kampinis brūkšnys prancūzų kalba

Šio pavyzdžio tekstūra aiškiai atitinka modelį, pakraščio modelį! Nors sudėties situacija leidžia šiek tiek susiaurinti plaukų ilgį.

Šiuolaikinis Presley

@borodagolova

Šiuolaikinis Presley

Nedažnai jūs iš tikrųjų susiduriate su šukuosena, kuri taip pagarbiai ir metodiškai primena „The King“. Jei manote, kad tai tinka jūsų nuotaikai, eikite į tai!

Paauglys berniukas su storais kampiniais smaigaliais

@barberdeano

Nupjautas storu kampu

Niekas negali pasakyti, kad tai neatrodo šaunu. Priekinė perspektyva priverčia jus galvoti, kad atsitinka atjungtas pjūvis, o užpakalinė dalis nublanksta šiek tiek nuleidus iškirptę.

„Pocky Top“ su kūginėmis išblukusiomis pusėmis

@sean_the_barber_

„Pocky Top“ su kūginėmis išblukusiomis pusėmis

Kartais paprasta tai tikrai padaro. Labai minkštas ir trumpas u formos pakraštys papildo jų ypatybes, o odos siaurėjimas išnyksta, todėl labai lengva grožėtis.

„Mohawked High Fade“ su tankia barzda

@frankdabarber

„Mohawked High Fade“ su tankia barzda

Didelis išblukimas yra labai madingas, nes ši subtili linija daro tai labai išsamią, visa tai su papildomu mohawku ant viršaus ir trumpu šepetėliu yra būdas išauginti šį stilių į kažką hipsteriško. Barzda apačioje viską puikiai subalansuoja.

Pocky Tossed French Crop

@dylanportner

Pocky Tossed French Crop

Pocky išmėtyta viršutinė dalis su šiomis įžūliomis prancūziškomis pasėlių vibracijomis daro tai labai paauglių įtakos šukuosenai. Šonai yra gana atšalę, o kūgis išblukęs, o šventykla nusiskuta per pusę. Dabar tai vadiname tendencijos nustatymu.

Sharky Mohawked Brush Up

@barberbarrass

Sharky Mohawked Brush Up

Šis šveitimas yra gana populiari tendencija ir ypač suporuotas su ta mohawk tekstūra daro jį dar įdomesnį. Šonai yra tiesiai siaurėjantys, kad tas įžūlus išblukimas taptų toks. Šventyklos išblukimas suteikia stiliui labai švaresnę išvaizdą ir palaiko tą ražieną.

Atsitiktinai šukuokite plonus plaukus

316

Atsitiktinai šukuokite plonus plaukus

Šviesūs ploni plaukai čia, kad patrauktų tą dėmesį ir išsiskirtų iš įprastų. Kirpimo paprastumas yra tai, kas daro jį linksmu, viršutinė dalis yra tiesi, trumpo ilgio, o šonai yra viduryje siaurėjantys. Laisvas pūtimas viršuje visiškai sukrečia visą tą tūrį.

Pocky Mullet su trūkstama šventykla

@dencioaguilar

Pocky Mullet su trūkstama šventykla

Ar gali būti kas nors madingiau už tai? Tik pažvelgus į jį, viršuje yra trumpaplaukis pūkuotas tekstūra, o nugara sluoksniuota. Šonai susiaurinti su įžūliu žemu šventyklos išblukimu ir subtiliai ilgu mulčiu nugaroje. Tai puikus subtilaus, tačiau garsaus pavyzdys!

90 -ųjų visų laikų mėgstamiausias Mohawkas

@andrewdoeshair

90 -ųjų visų laikų mėgstamiausias Mohawkas

Tai nėra jūsų įprastas retro stilius, kuris visiems patiko klasikinėje paauglių kultūroje. Viršus intensyviai šveičiamas labai mohawk tekstūra, o nugara yra labai subtilus kefalas. Šonuose yra mažas tūris, kad būtų subalansuota viskas ant galvos su ta stora plaukų struktūra.

Prancūzijos pasėliai ir ožkos, taip, prašau

@dencioaguilar

Prancūzijos pasėliai ir ožkos, taip, prašau

Ši kampinė išvaizda yra pernelyg tobula, tiesi linija, kuri taip pat yra susiaurėjusi, išnyksta. Be to, viršutinė dalis yra šiek tiek klampios tekstūros su plonais prancūziškais kirpimais, todėl atrodo visiškai hipsteriškai. Šonai yra siaurėjantys, išblukę švariu žvilgsniu, o ožkos – tai, ko reikia.

Šliaužė ilga pusė su prarasta šventykla

@thaddeus.10

Šliaužė ilga pusė su prarasta šventykla

Kas sakė, kad ilgų plaukų negalima atskirti? Čia yra naujas požiūris į klasikinį šoninį šlavimą, bet su tikrai gerais plaukais. Dalis yra gana aukšta, kad plaukai šone slystų gana specifiškai, neatrodydami kaip sankaupos. Nupjauta šventyklos išblukimas kompensuoja viską!

„Pitch Perfect Pompadour“

@besthairstylesmen

„Pitch Perfect Pompadour“

Kaip tai gali būti net toks tobulumo lygis? Viršutinė dalis nuostabiai puošni, šiek tiek banguota, kiti plaukai tiesiog sėdi ir yra šiek tiek trumpesnio ilgio, o šonai yra labai išblukę skutimosi letenomis, todėl puikiai tinka šiems madingiems metams!

Stora kieta dalis su šoniniu šepečiu aukštyn

@barbershopconnect

Stora kieta dalis su šoniniu šepečiu aukštyn

Kietos dalys yra akių saldainiai, kai tai daroma teisingai, o čia tai padaryta teisingai, galbūt net geriau. Viršus ne tik pašveistas, bet ir šiek tiek padengtas kieta tekstūra. Šonai šventykloje išgaubti smulkiu žemu blizgesiu, labai tvarkingai atrodantys.

Ploni plaukų šepetėliai

@thehammerbarber

Ploni plaukų šepetėliai

Ploni plaukai yra labai gerai žaisti su jų apimtimi, ir tai galima padaryti. Ploni plaukai yra susitelkę šepetėliu į priekį, o plaukai – galvos gale. Šonai yra siaurėjantys, lengvai išblukę šventykloje, kad būtų sukurta šlykšti barzdos erdvė.

Susirgęs Slicked Back

@ wdthebarber

Susirgęs Slicked Back

Kas sako, kad nugara skirta tik senukams? Čia matome, kad tai gali visiškai sukrėsti bet kokio amžiaus vaikinai. Svarbiausia čia yra nusileidimo kūgio išblukimas su kampine sudėtimi. Šventyklos išblukimas yra dar vienas subtilus prisilietimas, kad būtų patobulinta švaresnė išvaizda, kuri puikiai tinka nuotaikai.

Šoninis šepetys su švaria šventykla

@ wdthebarber

Šoninis šepetys su švaria šventykla

Kam nepatinka švari šukuosena ir kiek ji švaresnė už šią? Viršutinė dalis yra šlifuota storų plaukų apimtimi, tačiau šonai yra gana atvėsę nuo siaurėjančio ir išblukę. Šventykla išblukusi tik dėl to papildomo žingsnio švaresnio požiūrio link.

Plonas šepetys su kūginėmis pusėmis

@ cutbydk

Plonas šepetys su kūginėmis pusėmis

Valymas visada yra tendencija ir tai tik pagerina. Dėl plono šepetėlio šis yra šiek tiek unikalus, o šonai yra išblukę. Likusi viršutinė dalis uždėta šaltai, tačiau likusi veido dalis nusiskuto, kad būtų švaresnis požiūris.

Ilgesnė viršutinė dalis su šaltomis pusėmis

@ barber_bronson

Ilgesnė viršutinė dalis su šaltomis pusėmis

Šis stilius yra vienas iš labiausiai mėgstamų, nes jam reikia labai mažai priežiūros, o jo akinimas yra vėsios išvaizdos ir labai elegantiškas. šonai yra kruopščiai susiaurėję, to pakanka, kad būtų išlaikytas garsumas, ir tiek, kad atrodytų viskas kontroliuojama.

„Pocky Laid“ priekinis pjovimo kampas

@ barber1uk

„Pocky Laid“ priekinis pjovimo kampas

Šiais laikais vis labiau populiarėja subtilūs kirpimai, nes tokio tipo šukuosenos sulaukia vis didesnio patrauklumo. Viršutinė dalis yra suspausta tekstūra, o šonai siaurėja. Kūgis nusileidžia, kad būtų įmantresnė išvaizda, tačiau išlaikant elegantišką išvaizdą.

Šoninis šepetys su dažytais paryškinimais

@ itsbatur

Šoninis šepetys su dažytais paryškinimais

Tai yra kaip paauglys, koks gali būti kirpimas, o viršutinė dalis yra šlifuota su šoniniu užuominu su gerais bordo spalvos dažais, kad būtų paryškintas tas kietas vaizdas. Šonai vėl subtiliai iškirpti dėl to ne taip akivaizdaus išvaizdos su smailėjančiu, todėl viršutinė dalis pasirodo gana gera.

Pūstas Kifas su įžūlia šypsena

@headhunters.ruskipametnik

Pūstas Kifas su įžūlia šypsena

Šoniniai pasukimai visada yra tendencija, tačiau nedaugelis žino, kad ši tendencija atsirado 1970 -aisiais. Tai sakant, jūs galite pakratyti, laikydami viršūnę šiek tiek ilgiau ir naudodami plaukų džiovintuvą, kad papūstumėte, o šonuose atrodys gražus kūginis išblukimas, kad atrodytų elegantiška išvaizda, ir prisiminkite šypseną!

Išsipūtę šriftai su „Undercut Taper“

@headhunters.ruskipametnik

Išsipūtę šriftai su „Undercut Taper“

Šoninės dalys visada buvo šurmuliuojančios, tačiau šis sukelia didesnį šurmulį. Viršus šiek tiek šoninis, gerai išpūstas. Šonai yra iškirpti iš pradžių, o tada siaurėjantys išblukę įžūliu šventyklos išblukimu tą papildomą kilometrą. Smakro diržo barzda yra geresnis derinys.

Šoninis šepetys su šonine dalimi

@z_ramsey

Šoninis šepetys su šonine dalimi

Kam nepatinka ši pasitikinti paauglė, atrodanti čia pat, su šaltu šepetėliu su šoniniu šepečiu ir subtilia, bet tvirta šonine dalimi. Tvarkinga išvaizda yra gana puošni, ypač dėl švarios skutimosi išvaizdos, dėl kurios viskas tampa gana elegantiška.

Pocky Blow Out

@brodiethebarber_

Pocky Blow Out

Šio stiliaus raktas yra išlaikyti plaukus santykinai ilgesnius, naudojant plaukų produktus, šukuojančius plaukus. Šonai visiškai stumiami atgal, o viršus šlifuotas. Tiesiog nepamirškite sumažinti garsumo, ypač kad jis nebūtų netvarkingas.

Sulaužytas prancūziškas pasėlis su mažu išblukimu

@joshconnollybarber

Sulaužytas prancūziškas pasėlis su mažu išblukimu

Storiems šviesiems, vienodai išaugusiems plaukams gali būti suteiktas laisvas kritimas ir tai leistų gerai prancūziškai pasėliuoti. Šonai yra mažai išblukę, todėl viršutinė dalis atgauna didžiąją dalį savo apimties, o viršus yra šiek tiek klampus.

Plonos ir trumpos garbanos su vidutiniu išblukimu

@collinanthonyhair

Plonos ir trumpos garbanos su vidutiniu išblukimu

Labai atsitiktinis mokyklos ar universiteto vaizdas. Raktas yra siaurėjantis ir išblukęs šonuose, todėl šis tampa akimirksniu aptakus. Viršus susisukęs, o sruogos ilgesnės, kad gerai iššoktų.

Apimties legenda yra čia!

@besthairstylesmen

Apimties legenda yra čia!

Tiesiog pažvelk į tą beprotišką purų pompadūrą, kurio šonai yra pakankamai sluoksniuoti, kad juos būtų galima pastumti ir vis tiek atrodyti kontroliuojami. Asortimentas yra tas kitas elementas, kuris yra tikrinamas, ypač dėl jo tūrio ir kampinės formos.

“>