125 krūtinės tatuiruotės vyrams ir dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš pradedant

Jei planuojate pasidaryti pirmąją krūtinės tatuiruotę, šis įrašas skirtas jums. Tai galite padaryti patikrinę šią informaciją. Yra daug priežasčių, kodėl žmonės pasidaro tatuiruotes ant krūtinės ar kitų kūno dalių. Nenustebkite, kad net esant skausmo lygiui ir visoms neigiamoms kalboms, kurias kai kuriose vietose išgirsite apie tatuiruotes, žmonės vis dar tatuiruojasi. Tačiau prieš pradėdami tai, čia yra dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie tatuiruotes apskritai.

Ką reiškia tatuiruotė?

Paprastai tatuiruotės yra rašalo piešiniai, pagaminti ant odos naudojant specialią adatą. Ir tik tam, kad žinotumėte, yra šimtai šių dizainų, kuriuos galite turėti bet kurioje kūno vietoje. Galbūt jūs taip pat girdėjote apie naujausias krūtinės tatuiruočių citatas ir manote, kad tai prasidėjo tik prieš keletą metų. Tačiau šie dalykai tęsiasi tūkstančius metų. O šiuolaikinė įranga ir tatuiruočių medžiagos vis pasirodo.

Šimtai žmonių kasdien atlieka šią kūno modifikaciją, todėl tai yra pelningas verslas tatuiruočių meistrams, kurie yra šios srities ekspertai.

krūtinės tatuiruotės

Koks yra pagrindinis krūtinės tatuiruotės skausmo lygis?

Prieš nuspręsdami pasidaryti tatuiruotę ant odos, atminkite, kad turite atlaikyti tam tikrą skausmą. Taigi pasiruoškite ištverti tatuiruotę, kuria visada žavitės savo oda. Ir jei vis dar užduodate klausimą; ar krūtinės tatuiruotės skauda vaikinus? Žinokite, kad tiek moterys, tiek vaikinai išgyvena tą patį skausmą. Vienas dalykas, kurį turėtumėte suprasti, yra tai, kad dauguma vaikinų gali susitvarkyti geriau, nepaisant skausmo. Štai kodėl kai kurias iš tų ekstremalių tatuiruočių galite rasti daugeliui vaikinų nei ponios.

Tatuiruotės tinka ne visiems, nes tai gali pakenkti adata. Ir prieš tai suprasdami, kad skausmo lygis įvairiose kūno dalyse skiriasi. Tačiau skausmas neturėtų būti jūsų kriterijus renkantis tatuiruotę. Gaukite, nes norite.

Kalbant apie skausmo lygį, žmonės skiriasi dėl to, kiek skausmo jie gali toleruoti. Ir yra kūno vietų, kuriose patirsite daugiau skausmo nei kitos. Taigi dirbkite nesijaudindami ir nesukelkite mentaliteto, nepriklausomai nuo to, kur norite rašalo ant odos.

Galbūt girdėjote apie krūtinės tatuiruotės skausmo patirtį, kuria dalijasi kiti asmenys. Ir labai svarbu į jų žodžius žiūrėti rimtai. Turite žinoti skirtingus skausmo lygius, kuriuos galima jausti darant tatuiruotę ant kūno. Jei turite jį per krūtinę, skausmas gali būti šiek tiek didesnis. Krūtinės centre, kai jis patenka į krūtinkaulį, gali būti labai skausminga ir nepatogu. Kitose srityse, po raktikauliu, kaklu ir už ausų taip pat labai skauda. Jūs net pajusite ginklo vibraciją savo kaukolėje.

Tatuiruotė aplink šonkaulius ir pėdą, ypač kulkšnis, taip pat labai skauda. Tačiau viršutinė nugaros dalis ir pečių ašmenys nėra tokie blogi, kaip anksčiau minėtos sritys. Taigi, kalbėdami apie krūtinės tatuiruotės skausmą, moterys ir vyrai turėtų į tai atkreipti dėmesį ir žinoti, kokį skausmą jie gali ištverti.

Tatuiruočių skausmo supratimas: sritys, kurios skauda mažiausiai

Čia yra sritys, kuriose tatuiruotės sukeltas intensyvus ar mažesnis skausmas. Galite naudoti šiuos patarimus, kad nustatytumėte, kur pasidaryti tatuiruotę.

 • Kūno dalys, kurios skauda mažiausiai

Tai yra vietos, kuriose turite daugiau raumenų ir kur daugiau riebalų. Kalbant apie raumenis, turite kojas, rankas ir viršutinę krūtinę. Tada riebalų padengimui galite pasidaryti tatuiruotę ant klubų ir sėdmenų.

 • Labiausiai skauda kūno dalis

Šios sritys gali būti labai skausmingos darant tatuiruotę. Jie apima labai jautrias ir kietas sritis, kurios yra šiek tiek arčiau jūsų kaulų. Jautrios kūno dalys yra pažastys, krūtys, kirkšnys ir veidas, o kietos kūno dalys – rankos, šonkauliai, raktikaulis ir galvos oda.

Kaip susidoroti su tatuiruotės skausmu, kad ir koks jis būtų

Skausmas tikrai ateis. Nėra jokių abejonių. Tačiau skausmo sunkumas priklauso nuo to, kur turite tatuiruotę. Žemiau yra keletas žingsnių, kurie padės jums kovoti su skausmu, kai oda rašaluojama.

 1. Tegul kas nors jus lydi į tatuiruočių saloną

Gerai, kad kažkas palydės jus ten, kur planuojate pasidaryti tatuiruotę. Pabandykite įtikinti draugą ar šeimos narį, kurį pažįstate, kad jis palaikytų jums draugiją ar žmogų, su kuriuo labai gerai sutariate. Vien kalbėjimas su tuo žmogumi gali padėti padaryti puikią jūsų tatuiruotės patirtį. Nors jo buvimas nesumažins skausmo, padrąsinimas gali jus įveikti.

Lankydamiesi tatuiruočių salone taip pat galite pabūti panašiai. Pasikalbėkite su aplinkiniais žmonėmis, atėjusiais dėl to paties. Prieš eidami galite kurį laiką su jais aptarti savo baimes. Tiesą sakant, kai kurie iš jų gali pasidalinti priežastimis, kodėl nori tatuiruotės, o tai gali jus labiau įkvėpti.

 1. Pasikalbėkite su ekspertu ir pasiruoškite psichiškai

Pinigai nėra vienintelis dalykas, kurį turite pasiruošti prieš eidami į tatuiruočių saloną. Prieš pradėdami judėti, turite pasiruošti psichiškai. Eikite į bet kurią artimiausią tatuiruočių parduotuvę, kad aptartumėte su ten esančiais darbuotojais. Galite kalbėti apie įvairius tatuiruočių dizainus ir tai, kaip jie jums tiks. Taip pat galite pasikalbėti su asmenimis, kurių kūnas turi daug tatuiruočių. Jie gali padėti atsipalaiduoti ir įgyti pasitikėjimo savimi prieš tatuiruojant kūną.

Tiesą sakant, pamatyti, ką jie turi ant savo odos, gali būti pakankamai motyvacijos, kad galėtumėte gauti savo. Tačiau supraskite, kad kiekvienas žmogus turi skirtingą skausmo tolerancijos lygį, o jūsų gali skirtis nuo to asmens. Netgi tuo atveju skausmas, atsirandantis dėl inkstų akmenų ar gimdymo, toli gražu nėra tatuiruočių skausmas.

 1. Žinokite įvairių kūno dalių skausmo laipsnį

Neikite į tatuiruočių saloną nežinodami skausmo laipsnio toje vietoje, kurioje ketinate pasidaryti tatuiruotę. Prieš pradėdami įgyvendinti savo planus, turite atpažinti labiausiai skaudančias sritis ir nuspręsti, ar galite suvaldyti skausmą.

Be to, jūsų tatuiruotės tipas taip pat lems skausmo lygį. Visos tatuiruotės nėra vienodos. Kai kurie yra skausmingesni nei kiti. Štai ką turėtumėte žinoti.

 • Paprastos, bet mažos krūtinės tatuiruotės vaikinams turės mažiau skausmo nei didelės ir įmantrios.
 • Tatuiruotė, sukurta naudojant vieną, užtruks mažiau laiko ir sukels mažiau skausmo nei daugiaspalvė.
 1. Būkite pasirengę šiek tiek kraujuoti

Šiuolaikinė tatuiruočių meistrai naudoja specialias mažas adatas, kurios perveria odą. Kiekvieną kartą, kai patenka per jūsų odą, lieka šiek tiek rašalo, ir tai sukuria tą gražų dizainą. Tačiau turėkite omenyje, kad tose vietose, kur pasidarėte tatuiruotę, būtų smulkių įpjovimų, todėl gali šiek tiek kraujuoti.

Tačiau daugumai žmonių pykina, kai kraujas patenka ant odos. Bet jei atsitiktinai esate vienas iš jų, turėtumėte apsisaugoti nuo proceso stebėjimo. Papasakokite tatuiruočių meistrui savo situaciją. Gerai apmokytas menininkas padarys viską, kad sumažintų diskomfortą.

  

Dalykai, kuriuos turėtumėte suprasti prieš pasidarydami tatuiruotę

Būkime nuoširdūs; daugelis šių tatuiruočių atrodo puikiai. Ir dauguma žmonių mėgsta komplimentus, kuriuos jie gauna iš kitų dėl savo odos dizaino. Tačiau, kaip ir pasverti savo pasirinkimą, jei galite susidoroti su skausmu, yra ir kitų dalykų, kuriuos turite padaryti ar žinoti prieš pasidarydami tatuiruotę ant odos. Taigi čia yra taškai, kuriais turėtumėte vadovautis.

 • Tatuiruočių šalinimo iššūkiai

Tatuiruotės nėra laikinos, net jei po tam tikro laiko jos atrodo išblukusios. Jie yra nuolatiniai ir supranta, kad pašalinti gali būti šiek tiek sunku. Tiesą sakant, tatuiruotės pašalinimas yra šiek tiek brangus, nes procesas yra sudėtingas. Ir nerimą kelia tai, kad jums gali nepasisekti, kad viską pašalinsite iš savo odos.

 • Sveikatos būklė ir vizitas pas gydytoją

Jums gali būti įdomu, ką bendro turi tatuiruotė su apsilankymu pas gydytoją? Tačiau žinokite, kad yra daug priežasčių tai padaryti. Ir prieš nuspręsdami pasidaryti tatuiruotę, įsitikinkite, kad atlikote visas būtinas vakcinacijas, tokias kaip stabligė ir hepatito B skiepai. Atminkite, kad adata patenka po oda, o pasidarius tatuiruotę gali nutikti bet kas.

Kitas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra jūsų sveikatos būklė. Norėdami pasidaryti tatuiruotę, turite būti sveiki viduje ir išorėje. Nors dauguma žmonių vis tiek tai daro, net jei jie nėra sveiki, geriau tai padaryti, kai yra. Kalbant apie sveikatos būklę, prieš tatuiruodamiesi odą turite apsilankyti pas gydytoją, jei sergate tokiomis ligomis kaip; alergijos, kraujavimo problemos, silpna imuninė sistema, širdies ligos, cukrinis diabetas ar randų audinio peraugimas ant odos. Psoriazė ir egzema yra kitos odos problemos, dėl kurių prieš tatuiruotę turėtumėte kreiptis į gydytoją.

 • Galimybė įsidarbinti

Įmonių pasaulis skiriasi nuo to, kas vyksta jūsų kaimynystėje. Žinokite, kad jūsų šeima ir draugai gali mylėti jūsų tatuiruotę, tačiau jūsų darbdaviai ar darbdaviai gali susiraukti. Taigi, geriau pasidaryti tatuiruotę, kurią galėtumėte padengti, kad išvengtumėte savo galimybių užsitikrinti darbą.

Dauguma žmonių gauna a maža krūtinės tatuiruotė jie gali greitai uždengti. Vaikinams tai dar patogiau, nes jų apsirengimas ne tiek daug atidengia krūtinę. Be to, karjeros treneriai pataria besirengiantiems tatuiruotę, kuriuos jie pataria, kad pasidarytų tatuiruotes, kurias galėtų greitai padengti. Ir jūs turėtumėte įsigyti tokį, kuris neleistų jums jaustis nepatogiai, kai jūsų viršininkas priartės.

 • Apsauga nuo infekcijos

Jei planuojate pasidaryti tatuiruotę, turite apsisaugoti nuo infekcijos. Jei nešvarumai ar brangakmeniai patenka į įtrūkusią odą, tai gali sukelti rimtų odos problemų. Vienas iš dalykų, kuriuos galite padaryti, kad išvengtumėte bet kokios galimos infekcijos, yra pasirinkti tinkamą tatuiruotės vietą. Ir įsitikinkite, kad studija yra saugi ir švari, prieš leisdama bet kam priartėti prie jūsų odos.

Taip pat turėtumėte pasirūpinti, kad visa naudojama įranga būtų pašalinta, įskaitant rašalą, adatas ir pirštines. Ir įsitikinkite, kad visa kita, kas, jūsų manymu, turėtų būti sterilizuota, būtų tinkamai pasirūpinta.

 • Susisiekite su sveikatos priežiūros skyriumi

Gali būti įstatymų, draudžiančių asmenims daryti tatuiruotę, kurios galbūt nežinote. Jei taip yra jūsų gyvenamojoje vietoje, jūs negalite nepaisyti įstatymų. Tai yra vienas iš dalykų, dėl kurių turėtumėte kreiptis į savo valstijos ar apskrities sveikatos departamentą. Prieš pradėdami tatuiruotę, įsitikinkite, kad nėra įstatymo, draudžiančio tatuiruotę ar atlikti ją kai kuriuose kūno regionuose.

Be to, kad sužinotumėte apie tatuiruočių įstatymus jūsų valstybėje, yra dalykų, kuriuos galite sužinoti susisiekę su sveikatos skyriumi, kuriame gyvenate. Galite turėti prieigą prie informacijos apie tai, ar anksčiau buvo nusiskundimų dėl konkrečios tatuiruočių studijos, arba susirasti visiškai licencijuotą tatuiruočių parduotuvę.

Daugumai žmonių gali nepavykti pasidaryti tatuiruotės dėl savo amžiaus. Kai kurios valstijos visiškai prieštarauja nepilnamečiams pasidaryti tatuiruotę ant savo kūno. Ir net jei jie ketina religinės krūtinės tatuiruotės ar kitoms kūno dalims, jiems gali tekti prašyti tėvų leidimo. Tai taikoma jaunesniems nei 18 metų asmenims. Taigi, prieš pradėdami tęsti, geriau išsiaiškinti, koks įstatymas yra privalomas.

Ką reikia išsiaiškinti prieš pasidarydami tatuiruotę

Yra dalykų, kuriuos reikia išsiaiškinti prieš darant tatuiruotę. Tai yra paprasti klausimai, kuriuos turėtumėte užduoti, kad būtumėte tikri, jog gaunate tai iš tinkamos vietos. Žinoma, jūsų oda šiek tiek įtrūks. Štai čia ir kyla skausmas. Taigi geriau užduoti klausimus arba skirti laiko išsamiems tyrimams, kad įsitikintumėte, jog esate tinkamoje vietoje. Štai ką reikia išsiaiškinti ar paklausti prieš pasidarydami tatuiruotę.

 • Sužinokite, ar jūsų naudojama tatuiruočių studija naudoja vienkartines adatas ir sterilizuoja visą kitą įrangą autoklave. Autoklave valymui naudojamas slėgis, šiluma ir garai, kad vėliau nebūtų jokių infekcijų. Taip pat turėtumėte būti tikri dėl adatos ir kitų tatuiruočių medžiagų, kurias studija jums naudos, pobūdžio. Įsitikinkite, kad jie buvo išimti iš tinkamai uždarytų ir sterilizuotų pakuočių prieš jūsų akis.
 • Patikrinkite rašalo kasečių tipą, kurį naudoja studija. Ar tai vienkartinė rašalo kasetė, kurią galima išmesti panaudojus klientui, ar rašalas, kurį galima naudoti keliems klientams? Tačiau pirmenybė teikiama vienkartinėms rašalo kasetėms. Viena iš priežasčių yra ta, kad jūs negalite pasakyti kliento sveikatos būklės, kuri leidžia naudoti kelis kartus.

krūtinės tatuiruotės-

 • Sužinokite, ar yra teigiamų komentarų apie tatuiruočių menininką ir studiją. Ar asmuo turi licenciją? Ir ar jie imasi tinkamų atsargumo priemonių? Tai yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte sužinoti. Visuotinės atsargumo procedūros padeda užkirsti kelią tokių ligų plitimui kaip hepatitas B, ŽIV ir kitos kraujo infekcijos, kurios gali atsirasti. Kai dirbate su bet kokiu kūno skysčiu, įskaitant kraują, turite jų laikytis.
 • Kitas dalykas – patikrinti studijos švarą. Jei šioje vietoje atrandate ką nors žuvingo, geriau susirasti kur nors kitur, nei kelti pavojų savo sveikatai.

Ką reikia daryti darant tatuiruotę

Darant tatuiruotę reikia atlikti keletą dalykų. Jie padės geriau atsipalaiduoti ir turės puikią tatuiruočių patirtį.

 • Būkite ramūs ir atsipalaiduokite

Nelengva išlikti ramiam, kai menininkas pradeda piešti, bet reikia pabandyti. Galite atitraukti dėmesį kalbėdami su kuo nors kitu ar net kalbėdami su menininku. Stenkitės nesusikoncentruoti į tai, kas vyksta; tai padės sumažinti skausmą. Taip pat galite pasikalbėti su jumis ir MP3 muzikos grotuvu, kad galėtumėte klausytis mėgstamos muzikos, jei tai leidžia jūsų tatuiruotės vieta.

 • Gaukite ką nors, ką galite sukramtyti

Dauguma tatuiruočių salonų suteiks jums ką nors, ką galite kramtyti ar išspausti. Bet jei jūsų nėra, įsigykite vieną sau. Galite valgyti su kramtomąja guma, streso kamuoliu ar minkštais saldainiais. Pagrindinis tikslas yra sumažinti skausmą, ir jūs galite tai pasiekti įtempdami raumenis ar ką nors kramtydami.