15 šlovingų šukuosenų vyrams su pilkais plaukais (dar žinoma kaip sidabrinės lapės)

Jei ieškote puikių šukuosenų vyrams su žilais plaukais, nesidairykite toliau. Čia yra 15 išvaizdų, kurios žilus plaukus pakelia į kitą lygį.

Šukos virš Reynoldso

Šukuoti

Ši paprasta, bet stilinga šukuota nugaros šukuosena puikiai priaugina žilų plaukų. Šiame kadre Ryanas Reynoldsas sportuoja lygiu, šukuotu nugaros stiliumi. Atkreipkite dėmesį, kaip plaukai šukuojami į šoną, kai stilius eina toliau ant galvos. Ši šukuosena, sujungta su nukirptais šonais, daro tvirtą teiginį, kad puikiai dera su pipiriniais plaukais. Priekyje esantis mažas šlifas/pompadour padeda pridėti svorio ir tekstūros, o tai, kaip sako kirpėjas Jamie Stevensas, yra esminis vyresnio amžiaus vyro stiliaus aspektas. „Vyrui senstant, plaukų tankis keičiasi ir plonėja“, – sako Stevensas. „Norint, kad jis atrodytų plokščias ir suglebęs, reikia svorio ir tekstūros“. Šukuosenoms vyrams su pilkais plaukais reikia šiek tiek daugiau dėmesio, o šis kirpimas tai suteikia. Paprašykite kirpėjo apie 1,5–2 colius ant galvos. Kadangi stiliaus procesas suteiks jums apimties, jums nereikia per daug. Šonai turėtų būti šurmuliuojantys – čia Reynoldso šonai yra maždaug #4 arba #5, tačiau, priklausomai nuo jūsų pageidavimų, galite eiti šiek tiek trumpiau arba ilgiau. Nugara turėtų būti šurmuliuota tokio paties ilgio kirpimo mašinėle. Ši šukuosena yra apie produktą. Ploniems plaukams jums reikės pomados ar gelio su vidutiniu laikymu. Storesniems plaukams naudokite tvirtai laikančią priemonę. Įtrinkite priemonę į rankšluosčiu nusausintus, drėgnus plaukus, sukdami atgal ir į pasirinktą pusę pirštais, kad kruopščiai teptumėte produktą. Tada naudokite šuką, kad sugrąžintumėte plaukus į mažą šukę/pompadour. Galiausiai, nustatydami plaukus atgal, šukuokite juos atgal ir į šoną. Tai suteiks jums šiek tiek šoninį Reynoldso vaizdą.

trumpa pilka šukuosena

Tekstūruotos bangos suteikia šiam stiliui krypties ir srauto

Ši šukuosena yra puikus pavyzdys, ką apimtis ir tekstūra gali padaryti žiliems plaukams. Bangos paryškinamos naudojant kokį nors gerą produktą, o rezultatas-pilnavertė išvaizda. Jei turite banguotus ar tiesius plaukus, kuriems sunku elgtis, tai puikus pasirinkimas jums. Šiam stiliui norėsite nuo 1 iki 1,5 colio ant galvos. Plaukai priekyje turėtų būti šiek tiek ilgesni, apie 1,5–2 colius. Šiame kadre šonai buvo nukirpti žirklėmis, o ne nukirpti. Norėdami gauti maksimalią tekstūrą, galite paprašyti kirpėjo naudoti kirpimo mašinėlę ant šonų ir nugaros. Produktą tepkite ant drėgnų, rankšluosčiu nusausintų plaukų. Šio stiliaus įgijimo gudrybė yra erzinti plaukus. Užtepus priemonę, šukuokite ją per plaukus, šukuodami į vieną pasirinktą pusę. Tada pirštų galiukais sutrinkite plaukus skirtinguose taškuose, čia sukurdami chaotišką, tačiau kontroliuojamą išvaizdą. Tinkamo stiliaus parinkimas gali užtrukti kelis kartus, todėl eksperimentuokite ir pažiūrėkite, kas jums tinka.

nukirpta atgal ir ūsai

Klasikinis, ikoniškas atraižos stilius

Tai viena iš tų nesenstančių šukuosenų vyrams su pilkais plaukais. Paprastas iškirptas nugaros stilius kartu su stilingais ūsais sukuria elegantišką derinį. Net jei neturite tam tinkamo pagrindo, vis tiek galite įgauti klasikinę įmantrią išvaizdą. Štai kaip. Kadangi visi plaukai bus nukirpti atgal, norėsite turėti šiek tiek ilgio. Viršuje norėsite bent 2 colių, o jei norite eiti tikrai ilgai, galite turėti iki 3 ar 4 colių. Šonus ir nugarą galima apkarpyti arba nukirpti, priklausomai nuo to, ko norite. Šie plaukai formuojami pomados galia. Užtepkite mažą lėlę (maždaug dviejų pirštų galiukų dydžio) ant rankų ir įtrinkite į rankšluosčiu nusausintus, drėgnus plaukus. Šukuokite plaukus atgal, ranka sekite ir glostykite plaukus žemyn. Norėsite šukuoti plaukus iki tam tikro taško galvos gale, kairėje arba dešinėje. Jei reikia, galite pataisyti stilių šiek tiek plaukų laku. Jei nereikia plaukų lako, galite eiti.

George'o Clooney „Cezario“ kirpimasDenisas Makarenko / Shutterstock.com

Elegantiškas Cezario pjūvis

Jei ieškote ypač švelnaus stiliaus, apsvarstykite galimybę čia nukopijuoti Clooney plaukus. Jo pilnas, apipjaustytas nugaros stilius yra idealus pasirinkimas rafinuotai šukuosenai, kuri parodys žilus plaukus. Meistras kirpėjas iš Tedo priežiūros kambario Londone sako, kad „sidabrinės spynos perteikia rafinuotumo, patirties ir galios jausmą“. Ši šukuosena išryškina tuos tris elementus, kad atrodytų puikiai. Paprašykite kirpėjo 2–3 colių virš galvos. Plaukai turėtų būti šiek tiek ilgesni priekyje, kad galėtumėte juos formuoti atgal. Čia Clooney šonai yra apipjaustyti žirklėmis, tačiau galite pasirinkti ilgesnį kirpimo įrankio nustatymą, pvz., #6 arba #7, jei jums labiau patinka nukirpta išvaizda. Šonai ir nugara turi būti apipjaustyti arba nukirpti taip pat, kaip ir šonai. Įtrinkite produktą į rankšluosčiu nusausintus, drėgnus plaukus. Tada nustatykite savo dalį, šukuodami plaukus iš vienos pusės. Tada šukuokite plaukus ant viršaus kita kryptimi. Dalis gali būti perdėta arba nedidelė. (Nuoroda: Clooney kairėje pusėje yra nedidelė dalis.) Kai baigsite išsiskyrimą, erzinkite plaukų priekį aukštyn ir atgal, kad sukurtumėte čia parodytą elegantišką stilių. Tai subtilesnė nei pompadour ar quiff, tačiau plaukus norite formuoti tokiu pačiu būdu. Norėdami gauti tikslią išvaizdą, erzinkite plaukus aukštyn ir tada į šoną, toliau nuo savo dalies.

Edic Dane Casual tekstūruota pilka smailė„Everett“ kolekcija/Shutterstock.com

Atsipalaidavęs, atsitiktinis kirpimas

Eriko Daneso plaukai čia yra nerūpestingumo įsikūnijimas. Tai tvarkingas, bet tik šiek tiek netvarkingas, todėl šis kirpimas yra universalus. Tai idealiai tinka bendravimui ir profesionalioje aplinkoje taip pat neatrodys. Jei manote, kad kai kurios šukuosenos vyrams su žilais plaukais yra pernelyg nuobodžios ar pernelyg ekstremalios, išbandykite tai. Paprašykite kirpėjo 1,5–2 colių virš galvos. Šonai ir nugara turi būti apipjauti žirklėmis, o ne nukirpti. Šiam kirpimui nereikia daug stiliaus – iš tikrųjų jūs galite išsisukti atlikdami gerus šukavimo darbus. Bet jei norite formuoti šukuoseną, šiek tiek gelio ar vaško laikys plaukus vietoje, o jūsų spynos atlaikys stichiją.

Patricko Dempsey klasikinis šepetysjstone / Shutterstock.com

Patricko Dempsey klasikinis šepetys

Lengva turėti žilus plaukus ir vis dar sportuoti madingu stiliumi. Ši šukuosenos išvaizda prideda šiek tiek svorio plaukams ir daro dramatišką teiginį. Vis dėlto tai tvarkinga išvaizda, perteikusi rafinuotumą. Kadangi tai ilgesnis stilius, norėsite paprašyti kirpėjo maždaug 3 colių priekyje. Plaukai viršuje gali būti šiek tiek trumpesni, tačiau norite, kad priekiniai plaukai būtų ilgiausi, nes šukuosite juos aukštyn. Šonai ir nugara turėtų būti apipjauti žirklėmis, kad būtų pasiekta vienoda išvaizda. Šiai išvaizdai norėsite vidutinio stiprumo pomados ar gelio. Produktą tepkite ant drėgnų, rankšluosčiu nusausintų plaukų. Taikydami produktą, pirštais suformuokite plaukus aukštyn. Tada paimkite plaukų džiovintuvą ant vidutinės ugnies ir nukreipkite jį į savo kirpčiukus. Pirštais arba šukomis/šepetėliu suformuokite plaukus aukštyn, kai juos išdžiovinsite.

Nepakankamai išpjauta nugaros oda išblukusi

Naudodami šį stilingą kirpimą, besitraukiančią plaukų liniją paverskite mados įvaizdžiu

Turi slenkančią plaukų liniją? Jums bus malonu žinoti, kad iš tikrųjų galite tai panaudoti savo naudai su kai kuriomis šukuosenomis vyrams su pilkais plaukais, įskaitant šį dapper stilių. Šis nupjautas nugaros pjūvis yra panašus į aukščiau pateiktą šukuosenos stilių, tačiau jis atrodo šiuolaikiškiau, su šoninėmis pusėmis ir daugiau apibrėžimo. Paprašykite kirpėjo apie 3–4 colius viršuje. Kaip ir daugumos šių stilių atveju, plaukai priekyje turėtų būti šiek tiek ilgesni. Nugara gali būti nudžiūvusi arba apipjaustyta. Šoninės dalys turi būti švilpiančios. Norėdami pamatyti arčiausiai šio stiliaus, paprašykite savo kirpėjo išblukti šonus ir nugarą ir sumaišyti šonus. Šiam stiliui reikės geros kokybės produkto. Pomade yra idealus, nors gelis veiks. Įtrinkite priemonę į rankšluosčiu nusausintus, drėgnus plaukus. Galite tiesiog šukuoti plaukus atgal ir formuoti juos tokiu būdu, arba galite naudoti plaukų džiovintuvą, kad išdžiovintumėte. Bet kokiu atveju, jūs norėsite pakelti plaukus ir nušluostyti juos atgal, sekdami ranka, kad šiek tiek paglostytumėte plaukus.

trumpa pilka vyro šukuosena

Vienas iš tvarkingiausių kirpimų žiliems plaukams, šis trumpas stilius yra funkcionalus ir madingas

Kaip pabrėžė Jamie Stevensas, žili plaukai yra ypač stilingi, kai yra trumpesni. Ši šukuosena maksimaliai išnaudoja trumpus plaukus. Puikiai tinka žilaplaukiams vyrams, turintiems barzdą ar besitraukiančią plaukų liniją (arba abu). Kirpėjas Brentas Pankhurstas sako, kad trumpi stiliai puikiai tinka žiliems plaukams, nes „vyrai dažnai mano, kad žili plaukai yra šiurkštesni“. Naudodami šį kirpimą, galite sutramdyti tą šiurkštumą. Šiam ypač trumpam stiliui jums reikės mažiau nei colio viršuje. Trys ketvirtadaliai colio turėtų padaryti tai. Čia šonai ir nugara apipjaustomi žirklėmis, tačiau taip pat galite paprašyti juos nukirpti. Tai viena iš retų šukuosenų, kuriai nereikia jokio stiliaus. Tačiau jei turite ypač nepaklusnius plaukus, galite naudoti nedidelį kiekį lengvo gelio ar vaško.

Mop šukuosena mažėja plaukų linijašaltinis

Graži retro išvaizda, šluostės stilius puikiai tinka žiliems plaukams

Norėdami prikabinti senovinio penkiasdešimtmečio atmosferą pilkomis spynomis, šukuosenos šukuosena yra geras, unikalus pasirinkimas. Tai taip pat puikus pasirinkimas vyrams, kurių plaukai mažėja, nes tai sukuria pilnatvės įspūdį. Paprašykite kirpėjo šiek tiek daugiau nei 1 colio viršuje. Jūsų kirpčiukai (pakraštys) taip pat bus tokio ilgio. Šonai ir nugara turėtų būti supjaustyti panašiai, o jei norite, galite juos išblukinti. Šis stilius tinka šukavimui. Šukuosite pakraštį, šonus ir nugarą tiesiai žemyn. Dėl viršuje esančių plaukų norėsite juos šukuoti į priekį. Šiek tiek vaško ar gelio padės išlaikyti šį stilių.

Sean Penn netvarkingas pilkas pakraštys

Kampinis pakraštys prideda daug judesio prie šio madingo stiliaus

Jei jums labiau patinka netvarkingi, atsitiktiniai stiliai, tai yra idealus pasirinkimas jums. Šis kampinis pakraštys sukuria kirpimą. Likę plaukai yra gana tvarkingi, todėl kirpčiukai šiek tiek keičia dalykus. Norėdami gauti netvarkingą pakraštį, norėsite, kad jūsų kirpčiukai būtų maždaug 1–2 colių. Plaukai viršuje turėtų būti šiek tiek trumpesni nei kirpčiukai. Šonus ir nugarą reikia apipjaustyti žirklėmis ir įmaišyti į viršų. Pirma, jūs norite formuoti plaukus ant viršaus. Pasirinktą produktą įtrinkite į drėgnus plaukus. Tada šukuokite jį atgal, beveik kaip supjaustytą atgal. Kai baigsite, naudokite šukas ar pirštus, kad sukrėstumėte pakraštį į netvarkingą išvaizdą, kaip parodyta čia. Jūs sutrikdysite savo tvarkingą išvaizdą ir padarysite ją anuliuotą pakraštyje.

Vidutinio stiliausšaltinis

Šis sklandus stilius puikiai tinka išsiskirti ir gauti papildomų mados taškų

Šios šukuosenos sukimasis atgal yra dar vienas stilius, suteikiantis plaukams daug judesio. Kaip ilgesnis stilius, tai yra geras pasirinkimas norint parodyti žilus plaukus. Paprašykite kirpėjo 2–3 colių plaukų ant viršaus. Jūsų pakraštys bus supjaustytas taip pat. Šonai ir nugara turi būti apipjauti žirklėmis, o ne nukirpti. Jie bus šiek tiek trumpesni, apie colį ar mažiau. Šiam stiliui jums reikės aukštos kokybės pomados. Įdėkite pomadą į drėgnus plaukus. Tada šukite plaukus atgal, švelniai paglostykite juos ranka. Priekiniam smūgiui pravers džiovintuvas. Šukuokite plaukus į bangą primenančią formą, nukreipdami plaukų džiovintuvą į priekį, kad juos pritvirtintumėte. Iš esmės jūs išdžiovinsite plaukus ta kryptimi, kuria norite pasukti.

Žydri plaukai Anderson Cooper

Subtilus, švelnus stilius, išnaudojantis trumpus plaukus

Ši šukos per stilių yra viena iš trumpesnių šukuosenų vyrams su pilkais plaukais, tačiau tai daro didelį poveikį. Jei norite stiliaus, bet nenorite amžinai praleisti savo plaukų priežiūros, tai jums. Paprašykite kirpėjo apie colį viršuje. Šonus ir nugarą reikia apkirpti maždaug #3 arba #4 ir sumaišyti. Tiesiog šukuokite plaukus pasirinkta kryptimi. Taip pat galite pridėti labiau apibrėžtą dalį. Jei reikia, užtepkite šiek tiek vaško ar gelio, kad stilius išliktų.

Džefas tiltai nukirpo žilus plaukus

Netvarkingas, drąsus stilius, kuris pasiskolina elementus iš nukirptos nugaros ir išryškina stilius

Šis stilius yra puikus hibridinės šukuosenos pavyzdys, kuris puikiai tinka žiliems plaukams. Tai dalis nupjauta atgal, dalis šepetėliu. Turėdami šį variantą, jūsų plaukai taps unikalūs ir neabejotinai pasitikintys savimi. Paprašykite kirpėjo 2–3 colių viršuje ir priekyje. Kaip ir daugumos šių pjūvių atveju, norėsite paprašyti, kad šonai ir nugara būtų nukirpti žirklėmis, o ne nukirpti. Paruoškite savo pomadą šiai labai stilingai išvaizdai. Užtepkite pomadą ant drėgnų plaukų, paskui šukomis ir ranka. Priekyje naudokite šukas, kad erzintumėte plaukus aukštyn ir atgal, kaip ir pompadūrui. Šonus ir nugarą reikia šukuoti žemyn, tačiau ten galite sutrinti plaukus, kad gautumėte visą efektą.

Ilgesnis šepetys atsitraukiašaltinis

Didelis stilius, pasiekiantis dangų (pažodžiui)

Šis ekstremalus šukuosenos stilius yra įdomus pasirinkimas žilaplaukiams vyrams, kurių plaukai mažėja. Iš visų šių šukuosenų vyrams su žilais plaukais tai yra labiausiai dramatiška. Šis nėra skirtas silpna širdžiai, bet jei esate drąsus, šis stilius tinka jums. Kadangi šis stilius gali būti šiek tiek sudėtingas, rekomenduojame parodyti šią nuotrauką kirpėjui, kad gautumėte geriausius rezultatus. Paprašykite kirpėjo 1,5–2 colių viršuje. Plaukai turėtų sumažėti, kai jie juda atgal, o visa šukuosena susimaišo ant nugaros ir šonų. Šonai nukirpti #3 arba #4, o nugarėlė susiaurinta. Šiai šukuosenai reikės tvirto laikymo produkto. Pomade veikia gerai, kaip ir molis ar vaškas. Produktą tepkite ant drėgnų plaukų ir pirštais erzinkite plaukus. Tada šukuokite aukštyn, kad plaukai „atsistotų“, kaip parodyta čia. Jums gali tekti pritvirtinti stilių šiek tiek plaukų laku, ypač jei turite storus ar kietus plaukus.

šoniniai žili plaukai

Tvarkinga išvaizda iš šono, todėl viskas paprasta

Šis utilitarinis kirpimas puikiai tinka žilaplaukėms kolegoms, norinčioms nerūpestingo stiliaus. Plaukai yra stilingi, bet trumpi, todėl aplinkui atrodo švariai. Paprašykite kirpėjo 1–1,5 colio priekyje. Ilgis viršuje turėtų šiek tiek susiaurėti, kai jis eina atgal į karūną. Šonus ir nugarą reikia apipjaustyti žirklėmis, kad jie atitiktų viršuje esančių plaukų tekstūrą ir svorį. Jei norite, galite pasirinkti, kad šis kirpimas nebūtų visiškai stilingas. Jei norite sukurti stilių, dirbdami su nedideliu geliu, jis taps tvirtesnis.

„Brush-Up“ ir „Taper“ShiftDrive/ Shutterstock.com

„Brush-Up“ ir „Taper“

Yra kažkas apie vyrus, kurie pirmiausia išaugina žilus plaukus galvos šone, šios šviesesnės sruogos išryškina tam tikrą „je n’ais se quoi“ jų stilių, kuris atrodo įmantriai ir kartu. Klasikinis kūgis ir šepetys gali atrodyti fantastiškai ant šių sidabrinių lapių.

George'o Clooney trumpos šoninės šukuosenos žili plaukai Matteo Chinellato / Shutterstock.com

George’o Clooney trumpoji šoninė dalis

George’ui Clooney nesvetima atrodyti gerai, ir kaip visi matome, jis nevengia ir pilkos spalvos. Sukūręs šį išskirtinesnį vaizdą ir įtraukęs jį į nepriekaištingą stiliaus repertuarą, George’as to pasiekia pasirinkdamas klasikinį „trumpą šonuose, ilgesnį iš viršaus“ kirpimą ir braukdamas viršų dešinės pusės link. Nė vienas iš mūsų nėra visiškai simetriškas, ir tai yra tikras šio stiliaus grožis; Džordžas gali naudoti plaukų šukuoseną, kad paryškintų tą veido pusę, kuri, jo manymu, yra jo „geroji“ pusė, ir jūs galite.

Jeffo Goldblumo natūrali šoninė dalisAndrea Raffin / Shutterstock.com

Jeffo Goldblumo natūrali šoninė dalis

Kai jis nepabėga nuo dinozaurų, nenuleidžia svetimų motininių laivų ar yra svečias „Conan“, Jeffas tobulina natūralios šoninės dalies meną. Šonai paliekami ilgiau, suteikiant jiems natūralesnę išvaizdą, kuri puikiai papildo jo linksmesnę asmenybę. Gyvenimas randa kelią …

Makso Džozefo smūgis„Jaguar PS / Shutterstock.com“

Makso Juozapo smūgis

Jei ankstesnė šukuosena buvo skirta gamtos mokslų mokytojui, aistringai mokančiam. Iš pirmo žvilgsnio grįžtama į chemijos laikus vidurinėje mokykloje ir sakoma: „Pažiūrėk į mane, aš tau pasakysiu kažką, kas pakeis tavo požiūrį į visatą“.

Žemo rakto ūsai@stephenj.barber

Žemo rakto ūsai

Pilka ir ruda dera kaip žemės riešutų sviestas ir šokoladas, o šis kitas stilius parodo, kaip jį gerai dėvėti. Viršus yra ilgesnis ir šiek tiek netvarkingas, o barzda ir ūsai buvo tvarkingai apipjaustyti, todėl atrodė „universiteto profesorius“. Ar tai bus teste?

Melo Gibsono šepetys ir barzdamakarenkodenis / Shutterstock.com

Melo Gibsono šepetys ir barzda

Kelio karys Melas Gibsonas puošia nesenstančią šukuoseną su grakščiai papilkėjusia barzda. Tėvas su anūku pakeliui atrodo, turi patirties ir autoriteto. Arba galite galvoti apie tai taip, kaip atrodo šeimininkas. Rytoj turėsiu!

Martino Shorto daugiasluoksnis trumpas pasėlisAndrea Raffin / Shutterstock.com

Martino Shorto daugiasluoksnis trumpas pasėlis

Martyno stilius tikrai tiks jums, jei turite vidutinio ir trumpo ilgio plaukus ir daug jų. Skirtingi sluoksniai suteikia daugiau apimties ir ilgio, naudojant natūralų jūsų plaukų storį, kartu su meniškai (ir kruopščiai) keičiant kiekvieno ilgio plaukus. Rezultatas yra išvaizda, kuriai reikia tikrų įgūdžių, todėl būtinai palikite savo kirpėją.

Barzda su kirpimu ir šonine dalimi@braidbarbers

Manikiūruota barzda ir reguliavimas įkvėpė pasėlių

Trumpas, kariuomenės įkvėptas kirpimas kartu su šia dailiai apipjaustyta barzda rodo, kad pilka yra tik jo teptukas. Tai stilistinis pasirinkimas, kurį padarė žmogus savo pačių jėgų metais. Apkarpyta barzda ir trumpi plaukai rodo susikaupimą, o suporuoti su pilkais – vyras, kuris žino, ką daro.

Ploni plaukai nukirpti atgal su nepakankamu kirpimu@ jediclippertricks

Ploni plaukai nukirpti atgal su nepakankamu kirpimu

Atjungtą pjūvį paryškina monumentalūs ilgio skirtumai tarp viršaus ir šonų. Jis naudojamas sutelkti dėmesį į viršų, tuo pačiu išlaikant vėsesnį vasaros mėnesiais tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme.

Klasikinis šoninis stumdomas žirklinis pasėlisAJR_photo / Shutterstock.com

Klasikinis šoninis žirklinis pasėlis

Šis kitas stilius įgauna klasikinę viršutinę išvaizdą, tačiau šonus paliko pilkus. Kai kas tai vadintų „gydytojo išvaizda“. Suporuotas su 3 dienų penktos valandos šešėliu, jis sako, kad gyventojas tik išeina iš dvigubos pamainos ir vis dar atrodo puikiai. Ačiū, kad paguodėte mano mamą, daktare, ji sako, kad nieku kitu nepasitikės, tik jūs.

Atsitiktinai šlifuotos ir siaurėjančios pusės@peteyrock_thebarber

Atsitiktinai šlifuotos ir siaurėjančios pusės

Čia mes turime stilių, kuris suteikia jums energingesnį, įdomesnį vaizdą. Tai gerai tinka viešiems kalbėtojams; kaip natūralu, kad žmonės linkę labiau klausytis to, kas atrodo entuziastingai. Šonai buvo palikti trumpi, o viršutinė dalis buvo tekstūruota, bet ne dygliuota; puiki šukuosena, nereikalaujanti daug priežiūros.

Rankena Ūsai ir verslininko kirpimas@berzinsky

Šlifuota nugara su rankenos ūsais

Rankenos ūsuose yra kažkas, kas tiesiog sako: labai vyriška! Jei norite rūpintis savo barzda, galbūt norėsite išbandyti šį stilių. Plaukai, atsitiktinai nušluostyti atgal, atkreipia dėmesį į pagrindinį stiliaus bruožą-rankenos juostos ūsus. Atrodo rafinuotai, atrodo tvarkingai. Išbandykite šią elegantišką išvaizdą!

Vidurinė dalis ir prižiūrėta barzda@florida_barberian

Vidurinė dalis ir prižiūrėta barzda

Vidurinė arba centrinė dalis pastaraisiais metais nebuvo matoma per dažnai, tačiau taisome, kad 2019 m. Atsigauname. Šioje nuotraukoje jaučiamas gausus kontrastas tarp stiprios, ąžuolinės viršutinės rudos ir šaltos baltos spalvos barzda (kaip matyti Andus aukštyn kojomis).

Trumpo ilgio teptukas aukštyn@donnyblends

Trumpo ilgio teptukas aukštyn

Šioje nuotraukoje apipjaustyta barzda naudojama pabrėžti stiprią žandikaulio liniją, suteikiant jai labai vyrišką išvaizdą. Likusi išvaizda pasiekiama naudojant trumpą šukuoseną. Pilka spalva puikiai pabrėžia šį stilių, pridėdama natūralių akcentų ir kontrasto su bendra šio stiliaus estetika.

Klasikinis susiaurėjimas ir šepetys šokėjas / Shutterstock.com

Klasikinis susiaurėjimas ir šepetys

Kaip matėme įvairiose ankstesnėse nuotraukose, tai yra dar vienas pavyzdys, kai žilų plaukų priedas naudojamas, kad likusiems plaukams būtų suteikta daugiau įvairovės ir „spalvos“. Tamsūs tonai atrodo tikresni ir sodresni, panašiai kaip kažkas su purvinais šviesiais plaukais. Žili plaukai, kurie turėtų būti senėjimo požymis, šioje nuotraukoje iš tikrųjų turi priešingą efektą, todėl objektas atrodo žvalesnis ir jaunatviškesnis.

Sugręžta atgal Undercut@cutsbycameron

Sugręžta atgal Undercut

Jie sako, kad kefalas yra verslas priekyje, vakarėlis gale. Tačiau šis kitas stilius yra visas verslas. Jei jūsų stabai yra Bugsy Siegel ir John Dillinger, tada nebesidairykite, šis kirpimas buvo sukurtas jums. Pilkos juostelės, šonuose trumpos, o viršuje slidžios, suteikia jums žvilgsnį, keliantį klausimą: „Consigliere ar caporegime?