15 seksualiausių bet kokio amžiaus vaikinų šukuosenų

Nesvarbu, ar norite sustiprinti pasitikėjimą savimi, ar jaustis patrauklesnis moterims ar vyrams, nedidelis jūsų plaukų pakeitimas tikrai padės jums tai pasiekti.

Mes surinkome įvairias šukuosenas, tinkančias bet kam ir bet kokiai progai, nesvarbu, ar tai būtų darbo vieta, baras, kaip jūs vadinate. Iš minimalistinio šukuosenos, kruopščių pintinių ir stilingos išblukimo, jei ieškote seksualiausios išvaizdos vyrams, tikrai turite patikrinti žemiau pateiktus stilius!

Ilgi plaukai nerūpi@tombaxter_hair

Ilgi plaukai nerūpi

Nukreipkite savo vidinį žavesį naudodami šį hipnotizuojančiai viliojantį ilgą šukuoseną ir barzdą. Galite nusileisti plaukus, surišti juos atgal arba sukurti vyrišką bandelę, galimybės neribotos.

Papildomi taškai, jei pridėsite šiek tiek pasitikėjimo, nes net griaustinio dievas nedrįstų su jumis konkuruoti!

Plokščias pjūvis su mažesniu tūriu, ilgomis sruogomis@adamoc_hair

Plokščias pjūvis su mažesniu tūriu, ilgomis sruogomis

Galbūt atėjo laikas atsitraukti nuo vertikalių šukuosenų ir išbandyti horizontalias linijas. Kadangi tai paprasta ir tekstūruota, tai iš esmės yra patobulinta ankstyvosios Justino Bieberio šukuosenos versija. Tiesiog neskubėkite kirpčiukų, todėl jis neatrodys kaip šalmas.

Naujas šlifuotas viršus su Strandy Mullet ir Temple Fade@adhbrand

Naujas šlifuotas viršus su Strandy Mullet ir Temple Fade

Gana įprasta matyti „quiff“ ir išblukti kaip derinį. Bet ką daryti, jei mes jį padidinsime, pridėdami kepsnį? Jei tai skamba beprotiškai, tai tik todėl, kad nematėte, kaip tai jus žavi. Saugokitės žmonių, šis kepsnys gali tiesiog ištirpdyti jūsų širdį.

Šventyklos išblukimas su „Pocky French Crop“@hayden_cassidy

Šventyklos išblukimas su „Pocky French Crop“

Universali klasika, prancūziškas derlius pažodžiui neturi ribų. Išblukimas sukuria atjungtą išvaizdą ir pabrėžia kontrastą tarp trumpų šonų ir ilgesnės tekstūruotos viršutinės pusės. 

Mažos garbanos su dideliu tankumu@hayden_cassidy

Mažos garbanos su dideliu tankumu

Siekiant minimalių pastangų ir maksimalaus rezultato, gausus mažų garbanų stilius gali būti puikus pasirinkimas tiems iš jūsų, kurie nori suteikti žadinimui „aš pažadinu kiekvieną dieną“.

Patarimas, kad išlaikytumėte šį prašmatnų kirpimą, laikykite šonus trumpus.

Kieta dalis su tankiu viršumi su paryškinta kryptimi@hayden_cassidy

Kieta dalis su tankiu viršumi ir paryškinta kryptimi

Ši išvaizda yra apie kontrastą; tarp tamsių plaukų ir ryškiai paryškintos sruogos, o gausi viršutinė dalis ir plona oda išblunka.

Nors švarus kietas kirpimas ir paryškinimas yra pagrindiniai taškai, tačiau suporuotas su gražios formos barzda, visa jūsų išvaizda dvelkia pusiausvyra ir, svarbiausia, pasitikėjimu.

Šukuoti nukirpti nugaros dažyti plaukai@ barbersdream

Šukuoti nukirpti nugaros dažyti plaukai

Vystantis tendencijoms, yra daugybė būdų, kaip kirpti ir formuoti nušluostytus plaukus. Pasukite šio klasikinio stiliaus posūkį išblukę šonai arba iškirpti.

Galbūt jūs galvojate apie dažus, panašius į aukščiau pateiktą paveikslėlį, kad įgautumėte modernesnę asmenybę.

Dažytos virvių pynės su karoliukais@ barbersdream

Dažytos virvių pynės su karoliukais

Jei norite išsiskirti iš minios ir nebijote iki galo pasitelkti spalvas, tai puikiai tinka vaikinams su labiau tekstūruotais plaukais. Pynimas jį sutrumpins jūsų laiką prieš veidrodį, todėl galėsite daugiau laiko praleisti lovoje ar rinkdamiesi aprangą!

Banguota vidurinė dalis su auksiniais dažais@ area_studio_

Banguota vidurinė dalis su auksiniais dažais

Šis slenkantis auksinis kirpimas sugrąžina Judd Nelson nuotaiką iš „The Breakfast Club“, o tai gali reikšti tik vieną dalyką: tai labai karšta! Tarsi pamatytum auksinio saulėlydžio spindulį, kai pirštais šukuoji plaukus atgal, būk pasiruošęs, kad kas nors eitų už galvos!

Klasikinė kūginė pusė su sausu šepetėliu@ area_studio_

Klasikinė kūginė pusė su sausu šepetėliu

Gana paprasta ir paprasta, tačiau šio išvaizdos paprastumo nereikėtų nuvertinti. Šukuodami plaukus pakelsite veidą ir puikiai tinka vaikinams, kuriems nelabai rūpi naujausios tendencijos arba kurie daug laiko skiria stiliui.

Tossy Top su išblukusiomis pusėmis@braidbarbers

Tossy Top su išblukusiomis pusėmis

Nesvarbu, kokios tekstūros ir spalvos jūsų plaukai, bet kuriuo metu galite lengvai pasiekti tokią iškraipytą išvaizdą. Naudodami šiek tiek vaško ar matinės pomados, padidinsite apimtį ir išlaikysite formą. Šis trumpas ir netvarkingas stilius yra puikus pasirinkimas atsitiktiniam susibūrimui ar vakarui

Undercut Slicked atgal su išblukusia šventykla@whoiselijah

Undercut Slicked atgal su išblukusia šventykla

Dauguma vaikinų neturi 30 minučių praleisti prieš veidrodį, kad išdžiovintų plaukus, tad kokią kitą lengvą šukuoseną išbandyti? Lygūs nugaros plaukai su vėsiu išblukusiu apatiniu kirpimu, tuo pačiu ir stilingi, ir šiuolaikiški.

Be to, jis tinka beveik visoms veido formoms, yra gana lengvai pasiekiamas ir prižiūrimas dienos metu!

Drop Fade su surūdijusiomis pusiau garbanomis@z_ramsey

Drop Fade su surūdijusiomis pusiau garbanomis

Nors mums patinka kai kurios natūralios garbanos, kuo garbanotesni plaukai, tuo geriau, jei mūsų paprašysite, tačiau taip pat žinome, kad garbanos kartais gali tapti nesuvaldomos.

Galite žaisti su skirtingais ilgiais ir kirpimais, kad būtų mažiau neaiškus. Ilgesnis garbanų viršus ir priekis bei trumpas žemas išnykimas gale gali tiesiog padėti!

Mažos apimties plokščias viršus su šviesia kepsnine@andrewdoeshair

Mažos apimties plokščias viršus su šviesia kepsnine

Kartais didesnis ne visada yra geresnis. Nors daugelis šukuosenų sutelkia dėmesį į apimties kūrimą, nėra bloga idėja eksperimentuoti su stiliais, kurių ilgis yra konservatyvesnis, kaip šis, jums nereikia nerimauti, kad atrodysite per plokščiai, nes šerpetas vis tiek suteiks tekstūros.

Trikampės kūginės pynės@eina

Trikampės kūginės pynės

Kūrybiškesnė dėžutės pintinių versija, trikampės pintinės suteikia daugiau erdvės stiliui tiems, kurie turi šiurkštesnę plaukų tekstūrą. Pinti gali prireikti šiek tiek laiko, tačiau galutinis rezultatas bus ilgalaikis ir jį išlaikyti reikės minimalių pastangų.

Jei nenorite per daug pintinių, galite pasirinkti storesnes pintines ir susiaurinti šonus, kad būtų švaresnė bendra forma.