20 „Drop Fade“ kirpimo idėjų – naujas klasikinis posūkis

„Drop fade“ yra klasikinio išblukimo variantas, kuris pagyvins bet kokį kirpimą ir tikrai pakels jį į kitą lygį. Išblukimo rūšis taip pavadinta, nes išblukimas nukrenta už ausies. Tai sukuria tvarkingą išnykimo lanką. Rezultatas – švariai atrodantis kirpimas, gražiai ir tolygiai atrodantis.

lašas žemas blukimas@patty_cuts / Instagram

Išblukimas (arba susiaurėjimas) yra daugelio patrauklių vyrų šukuosenų elementas. Jis atrodo puikiai, kai suporuotas su pjūviu, pompadour ir beveik visa kita. Taip yra todėl, kad išblukimas bet kokiam kirpimui prideda apibrėžimo sluoksnį, dėl kurio jis akimirksniu išsiskiria ir įgyja kitą dimensiją. Atminkite, kad lašų išblukimas gali būti derinamas su bet kokiu kirpimu ir sukuriamas unikalus stilius.

Aštrios odos blukimo dirbtinio vanago šukuosenaAtjungtas „Drop Fade Faux Hawk“, @z_ramsey / Instagram

Kaip atsikratyti kritimo

„Drop fade“ yra technika, kurią sugebės atlikti dauguma (jei ne visi) kirpėjai, tačiau kai kurie iš jų gali to nežinoti. Dėl šios priežasties rekomenduojame susirasti norimo išnykimo paveikslėlį ir parodyti jį kirpėjui, kad galėtumėte nukirpti kuo tiksliau..

Lašų išblukimas yra odos išblukimo variantas, todėl odos išblukimas yra tai, ko norėsite paprašyti kirpėjo. Tačiau čia turite būti konkretus – išnykti lašą nėra taip paprasta, kaip paprašyti odos išblukimo.

@barberdeano/ „Instagram“

Štai ko reikia paprašyti kirpėjo, kad išnyktų lašas: norite, kad išblukimas sukurtų lanką virš ausies, kad išblukimas „nukristų“. Tai yra, išblukimas yra žemiau už ausies, nei priešais ausį. Vėlgi, tai gali būti šiek tiek sunku apibūdinti, todėl būtinai pateikite paveikslėlį.

(Pastaba: kai kurie kirpėjai vietoj „išblukimo“ naudoja „kūgį“, taigi, jei jūsų kirpėjas atrodo šiek tiek sutrikęs, kai prašote išblukimo, paprašykite kūgio.)

Išblukimas turėtų būti sumaišytas taip, kad palaipsniui išbluktų.

Žemas odos išblukimas su linija@dbarber203_ / Instagram

Kaip išlaikyti lašų išblukimą

Kadangi lašų išblukimas yra gana kruopštus stilius, reikės reguliarių kelionių į kirpyklą. Jei norite jį išlaikyti ir išlaikyti blizgesį gražų ir tvarkingą, tuomet reguliariai apsilankykite kirpykloje.

Arba, jei namuose turite rankinių kirpimo mašinėlių, išblukimą galite išlaikyti patys. Tai tikriausiai bus sunkiau, jei neturite daug plaukų patirties, bet jei jums patogu kirpimo mašinėlės, galite pabandyti jas išlaikyti patys. Tačiau, kaip visada, rekomenduojame aplankyti savo kirpėją ir leisti jiems tuo pasirūpinti už jus.

Žemiau galite rasti daugiau „drop fade“ kirpimo pavyzdžių:

Banguoti plaukai, odos išblukimas, susiaurėjimas, barzda@cutscoolcats

Banguoti plaukai su barzda

Šiek tiek netvarkingas, bet elegantiškas stilius, šis lašas išnyksta, naudodamas banguotus plaukus, kad sukurtų daug judesio. Barzda suapvalina stilių ir prideda pusiausvyrą.

Drop Fade Pomp@barber_djirlauw

Drop Fade Pomp

Šis madingas lašo išblukimo ir matinio apdailos pompadour derinys suteikia keletą madingų klasikinės išvaizdos posūkių.

Išpūsti lašas išnyks@rumbarber

Išpūsti kūgį

Jei jums patinka išpūstas vaizdas, jums gali patikti šis stilius. Plaukai šukuoti ir erzinti, o blukimas sutelkia dėmesį į pūtimą.

Garbanotas netvarkingas prancūziškas pasėlis su „Drop Fade“@z_ramsey

Garbanotas pakraštys su kūginiu

Kaip parodyta čia, blukimas puikiai tinka garbanotiems plaukams, nes jie suteikia aiškumo ir suteikia kontrastą netvarkingesniems plaukams.

Drop Fade su barzda ir ilgesniu viršumiDrop Fade su barzda ir ilgesniu viršumi, pateikė @criztofferson

Drop Fade su barzda ir ilgesniu viršumi

Štai galvos sukimasis išblukęs su ryškia šonine dalimi ir sluoksniuotu, šepečiu nugarine viršutine dalimi. Palaipsniui blukimas taip pat sujungia plaukų liniją ir barzdą, kad būtų vientisa išvaizda.

Ploni plaukai su Pompadour@franchobarber

Ploni plaukai Pompadour

„Pompadours“ dažniausiai tinka storiems plaukams, tačiau čia yra variantas, kuris gerai tinka plonesniems plaukams. Šio kirpimo lygumas yra labai svarbus siekiant užtikrinti, kad jis atrodytų gerai.

Banguotas kritimas@dannyandcobarbers

Banguotas su trumpu dramblio kamienu

Jei norite atrodyti atsitiktiniau „ką tik išlipę iš lovos“, išbandykite šį banguotą lašo išblukimą su trumpu dramblio kamieno garbanojimu.

Drop Fade@jarredsbarbers

Tekstūruotas išblukimas su dizainu

Šis išblukimas turi daug unikalių aspektų. Patenkinama smailė sukuriama ten, kur šonai susitinka su viršumi, o dvi nuskustos linijos šiai išvaizdai suteikia stebėtinai daug gylio.

Faux Hawk su atjungtu aukštu odos išblukimuŠoninis šlifavimas, pateikė @conortaaffehair

Faux Hawk su atjungtu aukštu odos išblukimu

Sujungus du populiarius stilius – dirbtinį vanagą ir atjungtą kirpimą – šis stilius turi nerimą keliantį požiūrį.

Sluoksniuotas „Pompadour“ su mažu išblukimu@aaron_kiely_hair

Sluoksniuotas Pompadūras

„Pompadours“ paprastai turi blizgančią apdailą, tačiau matinės apdailos pompadours populiarėja. Tai suteikia kitokią išvaizdą, kuri yra šiek tiek šiuolaikiškesnė.

Aukštas ir stiprus odos išblukimasAukštas ir stiprus odos išblukimas, pateikė @conortaaffehair

Aukštas ir stiprus odos išblukimas

Aukštas ir griežtas yra klasikinis vyrų kirpimas, o ši atnaujinta versija puikiai tinka mados vaikinams, mėgstantiems maišyti senus ir naujus stilius.

Mažo kritimo išblukimas su pjūviušaltinis

Žemo kritimo išblukimo pjūvis

Šiam ilgesniam kirpimui naudojama švelnesnė apdaila ir palaipsniui išblukę šonai, todėl puikiai tinka vaikinams, kuriems patinka vidutinio ilgio plaukai. Geriausiai tinka storiems plaukams.

Šoninis šlifuotas apatinis + dirbtinis vanagas + kampinis briaunaŠoninis šlifuotas apatinis + dirbtinis vanagas + kampinis briauna, pateikė @barberdeano

„Drop Fade“ su šoniniu šlifavimu

Jei jūsų stilius yra asimetriški plaukai, šis kirpimas yra puikus pasirinkimas. Tam reikia paprasto pjūvio ir jis grindžiamas ilgu pakraščiu, kuris kabo vienoje pusėje.

Spalvotas lašas išblukęs dirbtinis vanagas@z_ramsey

Dažytas lašas Fade Fohawk

Dirbtiniai vanagai ir dažyti plaukai visada tinka. Šis stilius strategiškai naudoja išblukimą, kad visą dėmesį atkreiptų į viršuje esančių plaukų spalvą.

Drop Fade ir dramblio kamienas@barberiaharo

Drop Fade ir dramblio kamienas

Štai paprastas lašo išblukimas ir nedidelė asimetrijos užuomina dėl mažos dramblio kamieno šone.

Aukšto ir įtempto odos išblukimas + plaukų dizainasAukšto ir įtempto odos išblukimas + plaukų dizainas, autorius @javi_thebarber_

„Drop Fade With Design“

Nusiskutę dizainai sugrįžta, ir šis stilius parodo, kaip kūrybingai galite pasiekti šį metodą.

248. kas tai yra?@char 24

Kampinis kritimas išnyks

Tai labai unikalus lašo išblukimo posūkis. Mums ypač patinka, kai plaukai pasiekia tašką nugaroje ir sudaro liniją tiesiai žemyn.

Sluoksniuotas „Pompadour“ su kieta dalimi@menpeluqueros

Sluoksniuotas „Pompadour“ su kieta dalimi

Štai dar vienas matinis pompadour, kuriame yra sudėtinga dalis, skirta didesniam apibrėžimui. Taip pat yra subtili linija, kuri yra malonus prisilietimas.

Išblukęs kirpimas su kūgine iškirpteIšblukęs kirpimas su kūgine iškirpte, pateikė @rumbarber

Drop Fade su kūgine iškirpte

Vaikinams su garbanotais, matiniais plaukais šis išblukęs kirpimas tiks labai gerai. Dėl siaurėjančios iškirptės šis stilius atrodo pilnas, nors plaukai yra gana trumpi.

Atjungtas dirbtinis vanagas@z_ramsey

Atjungtas „Drop Fade Fohawk“

Šis atsitiktinis „fohawk“ turi pabrėžtus plaukus, o atjungtos pusės padeda įrėminti pačią „fohawk“.

Netaisyklingas viršus su „Swanky Mid Fade“@v.hugostyles

Netaisyklingas viršus su „Swanky Mid Fade“

Šis labai tekstūruotas stilius visiškai išnaudoja vidutinio lašo išblukimo pranašumus. Išblukimai puikiai prideda kontrastą tarp viršaus ir šonų, ir tai rodoma čia.

Kūginis dažytas lašas išnyks@thatkris

Kūginis dažytas lašas išnyks

Jei ieškote kažko drąsesnio, išbandykite šį. Su nudažytu viršumi ir išraižytu lašeliu išblukusi, tai akį traukianti išvaizda, kuri puikiai tinka madingam vyrui.

Subtilus lašo išblukimas su „Grizzly Top“@rorrothebarber

Subtilus lašo išblukimas su „Grizzly Top“

Norite kažko subtilesnio? Štai kritimo išblukimo programa, kuri yra nepakankamai įvertinta, tačiau stilinga. Su švariu išblukimu ir banguotu, tekstūruotu viršumi, šis išblukimas yra tvirtas visapusiškas kirpimas bet kuriam vaikinui.

Drop Fade su išgalvota iškirpte@bodiabarber

„Drop Fade“ su išgalvota iškirpte

Šis didelės apimties stilius yra neįtikėtinai unikalus ir tikrai skirtas vaikinui, norinčiam padaryti pareiškimą. Plaukai suformuoti beveik kaip dirbtinis vanagas, o lašai aplink ausį išnyksta ir dizainerių linijos suteikia kontrastą.

drop-fade-patty_cuts@patty_cuts

Subtilus, smulkiai susiaurėjęs, su ilgu viršumi

Čia yra tvarkingas, oficialus kirpimas, kuris yra puikus pasirinkimas darbui ar mokyklai. Apibrėžta dalis ir švarus išblukimas suteikia šlifuotą džentelmenišką išvaizdą.

Drop Fade with Line Up Taip@peteyrock_thebarber

Drop Fade with Line Up Taip

Kartu su kritimo išblukimu linija sukuria smulkias linijas, kurios suteikia šiam bendram stiliui apibrėžtumo ir tvarkingumo.

Dažytas lašas išblukęs su subtiliu kūgiu@jakfinchhair

Dažytas lašas išblukęs su subtiliu kūgiu

Skirtingai nuo daugelio šių stilių, šis išnykimas iškeliamas aukščiau galvos, kad atrodytų minimaliai, sukuriant daugiau erdvės ir sutelkiant dėmesį į dažytą viršų.

„Drop Faded with Messy Top“@nomadbarberbln

„Drop Faded with Messy Top“

Nesvarbu, ar turite tiesius, garbanotus ar net susuktus plaukus, šis netvarkingas lašų išblukimo stilius yra stilingas pasirinkimas. Kontrastas tarp nešvarios viršutinės dalies ir tvarkingų šonų įgauna klasikinę iškirptą formulę ir suteikia naujų pokyčių.

„Drop Fade“ su „Afro“ atjungimušaltinis

Šoninis nušlifuotas apatinis lašas

Jei norite, kad stilius būtų toks pat linksmas ir išeinantis kaip jūs, pažvelkite į šoną. Plaukai viršuje yra išaugę, kol beveik pasiekia smakrą, o lašas išnyksta, o kieta dalis suteikia apibrėžimą.

lašas išnyks@blackfishbry

„Furious Low Drop Fade“

Jei norite atrodyti klasikiškiau, galite naudoti tokį išnykimą kaip šis. Plaukai ant viršaus sušukuojami į nedidelę pompadūrą, o išblukimas prideda modernios nuojautos.

Šiuolaikinis „Pomp Drop Fade“šaltinis

Šiuolaikinis Pomp Drop

Šio tipo stilius – susidedantis iš aukšto pompadūro ar šorto su itin trumpomis pusėmis – pastaraisiais metais buvo labai populiarus. Pridėjus dažytą viršutinę dalį, tai atrodo dar madingiau.

Subtilus kritimas@raduvitca

Subtilus kritimas

Subtilus, bet įspūdingas, šis lašas išnyksta, naudojant ploną kietą dalį ir netvarkingą viršų, kad būtų sukurtas daugialypis stilius.

916-asis916

Tiesus vidurio išblukimas

Tai paprastas, nesudėtingas kirpimas vyrui, kuris nori kažko stilingo, tačiau taip pat gana mažai prižiūrimo ir pritaikomo.

Garbanotas viršus su lašo išblukimušaltinis

Garbanotas viršus su lašo išblukimu

Jei turite garbanotus plaukus, galite sukrėsti nepakartojamą išvaizdą. Čia lašas išblukina, kompensuoja itin netvarkingus garbanotus plaukus.

„Low Fade Clean Simple“šaltinis

Žemas odos išblukimas

Ieškote kažko tradicinio? Patikrinkite šį paprastą mažo kritimo išblukimą, kuris akivaizdžiai įkvėptas retro, tačiau vis dar madingas ir gaivus.

Ryškus kritimas su paprastu viršumi@xbigwesx

Ryškus kritimas su paprastu viršumi

Nors dauguma kirpimų sutelkti dėmesį į viršuje esančius plaukus, šis kirpimas dažniausiai susijęs su išblukimu. Išblukimas atliekamas meistriškai, o išvaizda užbaigiama linija.

Drop Fade ir Pompadour@moohammad_hamze

Stilingas Pompadūras

Šis stilius skirtas vaikinui, kuris nori kažko, kas jį išskirs iš minios. Dėl neįtikėtinai didelės apimties ir dizainerio išblukimo šis kirpimas tikrai pasuks galvas.

Pomp it Drop Fade

Pomp and Drop Fade

Su šiuo pompadour stiliumi senas susitinka su nauju. Viršus yra gana klasikinio stiliaus, o šonai yra išblukę, o kieta dalis yra vyšnia.

Tekstūruotos viršutinės odos išblukimo vyramsšaltinis

Tekstūruotas viršutinis odos išblukimas

Kaip gali nepatikti šiam? Tai klasikos masė, saldus kūginis išblukimas šone, o viršus – šukuotas. Visa tai prancūziško derliaus dvelksmas ant kaktos, o linija susiaurėjusi, bet ne griežtai išblukusi. Visa tai baigiasi subtilia ražienų barzda, kuri yra malonus balansas.

Garbanotas viršus su vidutiniu išblukimu@the_ramsey

Garbanotas viršus su „Mid Fade“

Trumpos garbanos visada bus garbinamos, turiu omenyje tik pažvelgti į tą šukuoseną kaip į visumą, viršus yra tankus, o šonai yra išblukę. Šventykla yra visiškai išblukusi, todėl atkreipia dėmesį į viršuje esantį vainiko tūrį.

Aš myliu savo išnykimą ir taip pat jį numetau@benji_thebarber94/Instagram

Aš myliu savo išnykimą ir taip pat jį numetau

Kiti pavydi kitiems, kai išnyksta lašas ir trumpas skutimosi plyšys bei viršutinė dalis, kuri yra labai atsitiktinė ir atsipalaidavusi. Būdas, kurį reikia padaryti, yra pridėti šiek tiek šepetėlio ant viršaus, kad suteiktumėte jai daugiau gyvybės ir išblukintų tą šventyklą taip, kaip jis padarė, ir tada pamatysite pokyčius. Be to, skutimosi reikia švaresnei išvaizdai.

Modernus šoninis šepetys su mažiausiu kritimu@menpeluqueros

Modernus šoninis šepetys su mažiausiu kritimu

Šiuolaikiniai Steve’o darbai, ar tai jūs? Viršutinė dalis yra daug ilgesnė, o stori plaukų siūlai suteikia stiliui daugiau apimties. Šonai ypač atsargiai siaurėja link šventyklos, kur ji ilgainiui išnyksta. Eilė labai trumpa ir tik šiek tiek susiaurėjusi.

Atsitiktinis šepetys su „Drop Fade“@ jessro_abq

Atsitiktinis šepetys su „Drop Fade“

Atsitiktinis šveitimas su tuo lašo kūgio išblukimu daro šį stilių tokį atsitiktinį, bet labai madingą. Šepetys yra supamas iš šonų, todėl jį labai lengva nuimti, tačiau nėra labai bendras. Suporuokite šventyklą išblukusią taip, kad ji atrodytų švaresnė, skutimasis taip pat labai švarus.

„Chill Toss Top“ su odos išblukimu@gerrybarber

„Chill Toss Top“ su odos išblukimu

Švarus išblukimas su šia nuostabia mėtymo viršutine dalimi ir su šiuo švariu lašo išblukimu atrodo puikiai. Visa tai su tomis tatuiruotėmis ant tos tvarkingos išvaizdos leidžia atrodyti įmantriai.

Pocky Brush su Drop Fade@andrewdoeshair

Pocky Brush su Drop Fade

Mažas subtilus lašelių išblukimas naudojant šį šmaikštų šepetėlį padaro šį stilių beprotišku. Šonai yra siaurėjantys, kad pabrėžtų teptuką. Barzda čia yra vienu žingsniu storesnė už ražienas, o tai puikiai išryškina kirpimą.

„Pitch Perfect Drop Fade“@ marcovfialho

„Pitch Perfect Drop Fade“

Išblukimai gali būti gana universalūs, ypač esant dideliam žemam ir vidutiniam ūgiui, tačiau šis yra gana unikalus, tačiau įprastas. Kritimo tekstūra eina atgal, o tai labai gerai išryškina viršutinę dalį suapvalinta pompa.

Tas lašas išnyks šepetėliu@ryancullenhair

Tas lašas išnyks šepetėliu

„Drop Fade“ tikrai žino, kaip patobulinti išvaizdą, tačiau tai savaime nebus tokia veiksminga, kaip čia. Matome, kad tas šepetėlis įkaista, kad išgelbėtų išvaizdą ir atrodytų storesnis su tomis stovinčiomis sruogomis.

Liuciferio įkvėptas lašas išnyks su Pocky šventykla@faraz_rouhi_

Liuciferio įkvėptas lašas išnyks su Pocky šventykla

Aštri išvaizda yra pagrindiniai šios šukuosenos traukos taškai. Šventykla yra gana ilga su savo nepaprastai aštria išvaizda. Viršutinė dalis yra vienodai stora, o jos išvaizda yra gana plona, ​​o pusiau išblukusi barzda puikiai tinka žaisti.

Aukšto kritimo išblukimas su plyšiais@faraz_rouhi_

Aukšto kritimo išblukimas su plyšiais

„Drop fade“ yra labai tvarkinga šukuosena, tačiau pritaikyta įvairiems elementams, tokiems kaip čia, tampa viena madingiausių išvaizdų, kokias tik kada nors matysite. Plyšiai čia, tie elementai, dėl kurių viskas tampa gana įžūliai, šiek tiek nudažyta ir atlenkta viršutinė dalis daro viską šiek tiek madingesnę.

SIde padalintas storas viršus@ blackriverbarbershop

Šoninis storas viršus

Tai tikrai nėra jūsų įprastas kritimas. Šonas yra didelis, priešingai nei jo kūginis išblukimas, o viršus taip pat skiriasi nuo jo apimties. Šoninę dalį palaiko šis kritimas, todėl viskas yra gana tvarkinga, bet stilinga!

Labai išblukusi garbanota viršutinė dalis švariu skutimu@jakfinchhair

Labai išblukusi garbanota viršutinė dalis švariu skutimu

„Undercut“ yra įvairių formų ir formų, tas, kurį mes turime čia, yra labai išblukęs iš šonų, o viršuje yra sulenktos tankios šukės. Svarbiausia yra paryškinti šviesius dažus ir taupiai naudoti spalvą. Šventyklos išblukimas pagerina švarią skutimosi išvaizdą, todėl atrodo tvarkingai.

Šoninis šlifuotas prancūziškas pasėlis@tmcuts

Šoninis šlifuotas prancūziškas pasėlis

Labai tvarkinga, tačiau madinga išvaizda čia su įžūliu šoniniu šlifuotu prancūzišku derliumi, prasiveržiančiu priekyje, su smailėjančiais šonais, kurie gana gerai tvarko tvarkingą valtį. Užpildžius jį žemu išblukusiu lašo išblukimu, paskutinis KO smūgis į stilių.