20 geriausių vyrų našlių šukuosenų

Kalbant apie plaukus, daugumos vyrų baimė yra nuplikimas (ypač priešlaikinis nuplikimas), ir apie tai daug kalbama plaukų pasaulyje. Tačiau daugelio vyrų antroji baimė nesulaukia beveik tiek dėmesio. Ši baimė yra labai bijota našlės viršūnė.

@barbergreg/ Instagram

Ši maža trikampė plaukų linija gali nudegti šiurpuliukais į bet kurio vyro, rimtai žiūrinčio į plaukus, stuburą. Kodėl? Dėl kokios nors priežasties našlės viršūnė įgijo negražios reputaciją, todėl našlės piko šukuosena ne taip dažnai aptariama.

Leonardo DiCaprio - „Lango viršūnė“ - nukirsta atgalLeonardo DiCaprio nukrito atgal, kreditai: JStone/Shutterstock.com

Turėti našlės smailę – tai lyg rudos akys. Ji tam tikra prasme skiriasi, bet visai nebloga.

Tačiau tiesa ta, kad našlės viršūnė yra tiesiog kitoks elementas. Kai kurie vyrai turi mėlynas akis, kiti rudas, kiti žalias ir pan. Turėti našlės smailę – tai lyg rudos akys. Ji tam tikra prasme skiriasi, bet visai nebloga.

Norėdami tai įrodyti, mes sudarėme sąrašą našlių šukuosenų, kurios puikiai tinka šiam bruožui. Mes taip pat turime jums keletą patarimų, kad galėtumėte stilingai iškirpti ir patikti.

Chrisas Hemsworthas - Našlės viršūnė - trumpa spygliuota šukuosenaChriso Hemswortho trumpi spygliuoti šukuosenos kreditai: DFree/Shutterstock.com

Ką daryti su našlės viršūne?

Jei turite našlės smailę, turite vieną iš dviejų variantų: paryškinti arba paslėpti. Tai priklauso nuo asmeninių pageidavimų, ir jūs galite lengvai turėti stilingus plaukus bet kuriuo atveju.

Paryškinimas pasirenkant vieną iš daugelio našlių šukuosenų, sukuria unikalų jūsų veido tašką. Padarę savo našlės viršūnę savo šukuosenos pagrindiniu tašku, išsiskirsite unikalia išvaizda.

Josho Duhamelio našlės piko netvarkinga šoninė dalis šukuojamaJoshas Duhamelis netvarkingai šukavo šoninę dalį, kreditai: s_bukley / Shutterstock.com

Padarę savo našlės viršūnę savo šukuosenos pagrindiniu tašku, išsiskirsite unikalia išvaizda.

Norėdami paslėpti savo viršūnę, turėsite pasirinkti labiau nenusakomą šukuoseną. Čia turite kitokį variantų rinkinį, kuris leidžia atitraukti dėmesį.

Nesvarbu, ar norite pabrėžti, ar paslėpti savo viršūnę, čia yra keletas gražių našlės šukuosenų, kad galėtumėte pradėti.

slick-back-mattyconrad@mattyconrad

Nupjautas

Sumažėjimas vėl smogia! Šis labai universalus kirpimas taip pat sukuria vieną geriausių našlės šukuosenų. Trumpos pusės pabrėžia smailę, o jei nusileidžiate atgal, smailė tampa dar ryškesnė. Tai suteikia jums gražų simetrišką stilių, kuris papildo jūsų viršūnę. Tai puiki išvaizda, jei jums patinka retro stilius, su kuriuo jis dažnai siejamas. Taip pat galite išbandyti šiuolaikiškesnį sukimąsi, pavyzdžiui, atjungtą pjūvį. Tai leidžia padaryti kirpimą šiek tiek asimetrišką, šukuojant plaukus į vieną pusę. Tarp visų didžiausių našlių šukuosenų, apatinis kirpimas siūlo aukštą stiliaus faktorių. Tai taip pat reikalauja reguliarios priežiūros, todėl turėsite įdėti darbo, tačiau rezultatai bus įspūdingi.

Pomp Hardpartšaltinis

Pompadūras

Kitas retro variantas, pompadour yra vienas iš lengviausiai atpažįstamų našlės kirpimų. Nesvarbu, ar pasirinksite trumpą, ar aukštą versiją, pompadour yra vienas stilingiausių būdų, kaip nuvyti našlės viršūnę. Kaip ir apatinis pjūvis, tai taip pat turi aukštą stiliaus koeficientą ir aukštą priežiūros koeficientą. Jei turite laiko skirti savo plaukams, vienas iš šių dviejų stilių jums idealiai tinka. „Pompadour“ suteikia šiek tiek „riebesnę“ išvaizdą, todėl jis yra šiek tiek mažiau lankstus nei apatinis. Jei kasate pompadour estetiką ir norite pabrėžti savo našlės viršūnę, tada eikite! Uždėkite keletą džinsų su rankogaliais ir striukę, kad gautumėte visišką retro efektą.

Trumpas žirklinis kirpimas našlės viršūnėje_@jovanrfigueroa

Trumpas žirklinis kirpimas

Našlės smailė atrodo labai gerai su geru klasikiniu žirkliniu kirpimu. Suporuokite ją su prižiūrėta barzda ir turėsite fantastišką veido rėmelį.

Zachary Quinto trumpas kirpimas su ūsaislev radin / Shutterstock.com

„Buzz Cut“

Ar tavo stilius trumpi plaukai? Tradicinis „Buzz“ kirpimas yra puikus būdas pabrėžti savo viršūnę. Plaukų trumpumas išryškina smailę, suteikdamas jūsų plaukų linijai apibrėžtą kraštą. Kalbant apie „Buzz“ kirpimus, galite rinktis iš daugybės. Galite pasirinkti tradicinį armijos stilių, kuris mažai palieka galvą. Indukcinis kirpimas yra pats ekstremaliausias variantas, o kirpimas ar įgula palieka šiek tiek daugiau plaukų. Kaip premija, „Buzz“ kirpimai yra lengvi, mažai priežiūros reikalaujančios šukuosenos, taigi, jei gyvenate užimtą gyvenimą, „Buzz“ kirpimas yra geras pasirinkimas.

Norite paslėpti savo našlės viršūnę?

Jei manote, kad našlės smailė yra negraži (o gal jums iki šiol nepatinka nė vienas stilius), tai yra keletas našlės šukuosenų, kurios gerai maskuoja plaukų liniją.

Russell Crowe pakraštyjeBAKOUNINE / Shutterstock.com

Fringe

Jei norite paslėpti savo našlės smailę, greičiausiai turėsite pasirinkti šukuoseną su ilgesniu pakraščiu (kirpčiukai) arba ilgesnius plaukus apskritai. Su tiesiu pakraščiu kirpčiukai pasiekia antakius, ir tai užmaskuoja jūsų plaukų liniją. Tai idealiai tinka vaikinams su ilgais veidais, taip pat vaikinams, kuriems patinka subraižytas stilius, bet nepatinka jų smailė. Šonai supjaustomi apatiniu stiliumi, todėl tiesus pakraštys yra stilingas, bet ne laukinis.

Matt Lanter netvarkinga pakraščio šukuosenaJoe Seer / Shutterstock.com

Netvarkingas Fringe

Šis variantas tiesiame pakraštyje suteikia plaukams jaunatviškos energijos ir nerūpestingo požiūrio. Jei tai tinka jūsų stiliui, tai puikus būdas uždengti našlės viršūnę. Norėdami tai padaryti, jums reikės geros kokybės vaško, tačiau stilius yra minimalus. Tai viena iš unikaliausių našlės šukuosenų, todėl jūsų plaukai tampa pagrindiniu tašku, o ne jūsų plaukų linija.

Drop Fade su našlės viršūne@barber_djirlauw

Drop Fade

Išblukimas yra viena iš tų nesenstančių šukuosenų; jūs tiesiog negalite suklysti. Išblukimą galima modifikuoti pagal jūsų skonį, todėl kirpčiukus galite laikyti pakankamai ilgai, kad juos būtų galima šukuoti į priekį, taip paslėpdami savo našlės smailę. Išblukimas puikiai dera su keliomis veido formomis ir plaukų tipais, taip pat suteikia gražių matmenų jūsų plaukams. Šis kirpimas nereikalauja daug priežiūros ir yra paprastas būdas pridėti rimtą plaukų stilių. Tai taip pat yra viena iš universaliausių našlės šukuosenų.

Įgulos išpjova Christian Bale

Įgulos išpjova Christian Bale

Kas sako, kad dėl mažos našlės piko reikia gėdytis? Laikykitės Christiano Bale’o požiūrio ir jį priimkite. Šį švarų ir paprastą įgulos pjūvį lengva prižiūrėti ir jis atrodo kaip dalis – net neuždengiant savo smailės!

Sugręžta atgal Undercut@thebarbacorp

Sugręžta atgal Undercut

Jei jūsų našlės smailė nėra per daug nelygi, ši apipjaustyta nugara yra dar vienas nesenstantis stilius. Šioje išvaizdoje yra kažkas hipsteriško, o V formos smailė tik prideda daugiau jaunatviško kampiškumo.

Šone nušluotas Lundgrenas

Šone nušluotas Lundgrenas

Šoniniai kirpimai tinka visiems, kurie ieško šiek tiek daugiau klasės. Turėdami našlės smailę, pamatysite, kad pusės plaukų nušlavimas į šoną puikiai susilieja su tuo centriniu kampu.

Garrett Hedlund sukurta šukuosena su našlės viršūneKathy Hutchins / Shutterstock.com

Garrett Hedlund sukurta šukuosena

Štai dar vienas kirpimas, kurio viršutinė dalis yra nukirpta, kad būtų užtikrinta garbinga, vintažinė išvaizda. Vėlgi, jūs neslėpiate našlės smailės, bet ji ne taip stipriai su jumis susiduria su visomis garbanomis.

Ilgesni plaukai

Ilgesni plaukai

Patikrinkite Keanu Reeveso ilgaplaukio stilių. Kai dalis išilgai centro, plaukai natūraliai kabo iš abiejų pusių. Nedidelė našlės smailė tikrai matoma, bet puikiai dera su dalimi.

Kūginis išblukimas su šoniniu šepečiu@toastiestiestyles

Kūginis išblukimas su šoniniu šepečiu

Tai dar vienas šoninis kirpimas, parodantis, kaip galite apimti smailę. Kai natūralus plaukų srautas nuslenka į dešinę, mažas V neatrodo pernelyg ryškus.

Našlės viršūnė su atjungta odos išblukimu@anton_marchenko_

Atjungtas odos išblukimas

Jei norite mažiau pastebimos našlės smailės, kodėl gi ne eksperimentuoti su mohawk ar dirbtiniu vanagu? Jei visi jūsų plaukai sutelkti į vieną liniją palei galvos vidurį, tai maža iškyša priekyje vargu ar pastebima.

Garbanotas viršus su kūgine šventykla@rumbarber

Garbanotas viršus su kūgine šventykla

Pripažinkime, jums tikrai nereikia specialaus kirpimo vien todėl, kad turite našlės smailę. Patikrinkite šį šiuolaikišką garbanotą kirpimą su išblukimu šone. Tai gana įprastas kirpimas ir puikiai atrodo su smailėmis.

Vyrų šukuosenos - oda išblunka su pompadour 2Instagram

„Pompadour“ su „Mid Fade“

Šis pompadoras yra dar vienas būdas atsikratyti našlės piko. Su ilga viršutine ir trumpomis pusėmis, V formos ant kaktos turi gilų kontrastą, kad papildytų.

Našlės viršūnėšaltinis

Našlės viršūnė

Dar kartą: tai visiškai normalus kirpimas. Šis paprastas stilius su vidutinio ilgio viršuje ir vidutinio ilgio šonuose – sukurtas su trupučiu gaminio ir šiek tiek šukavimo – atrodo visai neblogai!

Šoninis šlifuotas kraštasšaltinisšaltinis

Šoninis šlifuotas kraštas

Čia yra šoninis kraštas. Dar kartą matome plaukų šlavimo į šoną motyvą, papildantį našlės viršūnę. Kadangi ta priekinė garbanė kabo taip žemai, iš pirmo žvilgsnio galite pamanyti, kad nėra smailės.

Įgulos išpjova Damonas

Įgulos išpjova Damonas

Šiek tiek ilgesnis kirpimas nei anksčiau, šis įgulos pjūvis apima našlės smailę. Nedidelis garbanojimas viršuje prideda vėsios tekstūros elemento, kitaip atrodančio labai supaprastintai.

Aarono Pauliaus „Buzz Cut“

Aarono Pauliaus „Buzz Cut“

Mažiau dantytoms našlių viršūnėms taip pat veiks įgulos pjūvis. Su labai trumpais plaukais šis kirpimas yra labai vyriškas ir labai keistas.

Subtilus našlės viršūnė su „Drop Fade“@nickbarfordas

Subtilus našlės viršūnė su išblukimu

Našlės viršūnę galima išgalvoti suformavus ją akivaizdžiai ir skutimosi būdu išraižant linijas. Tai dar labiau išryškina našlės viršūnę. Be to, viršutinė dalis yra sausos tekstūros su pusiau garbanotais banguotais raštais, o šonai beveik išblukę, kad būtų švaresnė išvaizda.

Griežtai šoninis šlifavimas ir pjovimas@squirebarbershop

Griežtai šoninis šlifavimas ir pjovimas

Tai dar vienas našlės piko variantas, kai plaukai auga ilgiau, kad jie suktųsi iš kitos pusės, suteikdami beveik šoninę dalį. Be to, jis taip pat paslepia besitraukiančius plaukų linijos kampus, tuo pačiu nesumažindamas panikos. Šonai yra iškirpti, kad išryškėtų visa tatuiruotė.

Storas plaukas našlės viršūnė su atlenkimu@ slackerblack

Storas plaukas našlės viršūnė su atlošimu

Stori plaukai visada daro stebuklus, kai jie atliekami teisingai, o viršutinė dalis yra stumiama atgal, taip suteikiant labai tvirtą, tačiau išlaikytą išvaizdą. Šonai yra šiek tiek susiaurėję, kur apimtis lieka nepaliesta, tačiau atrodo labai kontroliuojama, barzda atlieka daug svorio, subalansuodama veidą.

Slicked Back Taper Faded@dylanportner

Slicked Back Taper Faded

Kas sakė, kad našlės viršūnė yra gana pervertinta? Pirmiausia pažvelkite į šį retro įkvėptą vaizdą su įžūlia nugara. Šonai yra išgaubti be jokio įpjovimo, kad atrodytų kaip vienas. Tai yra viena iš tų šaunių 60 -ųjų išvaizdų.

„Undercut Widow's Peak“ su mažai išblukusiomis spalvomis@chambers_sheffield

„Undercut Widow’s Peak“ su mažai išblukusiomis spalvomis

„Widow’s Peak“ yra tikras stiliaus pareiškimas, tačiau šis yra daugelio derinys. Šonai yra iškirpti, pirmiausia, tas slidus kūgis išblunka. Šventykla yra visiškai išblukusi dėl tokios tvarkingos išvaizdos, o viršus yra šlifuotas.

Subtilus našlės viršūnė su banguotu stūmimu atgal@chambers_sheffield

Subtilus našlės viršūnė su banguotu stūmimu atgal

Tai labai panašu į tą, kur Bradley Cooperis stumia plaukus atgal ir kadangi jie yra tokie pat banguoti kaip šis, gaunamas labai gražus viršus su atlenkta plaukų linija. Tai sakant, šonai yra šiek tiek susiaurėję dėl tekstūros.

Plonai atskirtos vidurio išblukusios pusės@cutsbyerick

Plonai atskirtos vidurio išblukusios pusės

Plona dalis su iškirptu kūgiu išblukimu yra gana stilinga išvaizda. Be to, viršutinė dalis yra gana ilga, su plyšiu padengta tekstūra ir šoninis šlavimas, todėl labai smagu. Dėl išblukusių šonų barzda atrodo labai švari, bet tvirta.

Plonas šepetėlis su „Chill Mullet“@jenegafpas

Plonas šepetėlis su „Chill Mullet“

Tai nėra jūsų įprasta našlės viršūnė, subtili jo forma atrodo beprotiškai gerai. Šepetys daro jį madingą, o šonai yra iškirpti, kūginis išblukimas. Dėl išblukimo šonuose jis yra izoliuotas, o nugaroje – smagu.

Ledo šalčio našlės viršūnė su kūgiu@smulkintos galvos

Ledo šalčio našlės viršūnė su kūgiu

Šlifuota tekstūra prideda jaunesnę perspektyvą, tačiau šonai yra smulkiai susiaurėję, kad atrodytų tvarkingai. Dažai yra tamsūs nuo šviesos, todėl tai atrodo labai detaliai, bet atsitiktinai.

Atsitiktinis „Tossed Widow's Peak“@jenegafpas

Atsitiktinis „Tossed Widow’s Peak“

Labai sunku nepastebėti šio puikaus kirpimo. Viršutinė dalis yra atsitiktinė ir atvėsusi su ta iškraipyta išvaizda, tačiau viskas pasidaro įdomu, kai įsijungia mulčias iš nugaros. Šonas yra siaurėjantis, kad atkreiptų dėmesį gale.

Retro šoninė plona dalis316

Retro šoninė plona dalis

Viskas, kas susiję su šiuo stiliumi, yra subtiliai linksma, spalva yra kažkur tarp žalios ir auksinės, tuo tarpu retro šoninis šlavimas atkreipia dėmesį. Plona dalis tik daro šukuoseną ryškesnę ir ryškesnę su šaltomis išblukusiomis pusėmis.

Pusiau garbanotas dramblio kamienas@andrewdoeshair

Pusiau garbanotas dramblio kamienas

Dešimtojo dešimtmečio stiliaus grąžinimas yra nauja tendencija, ir tai yra puikus to pavyzdys. Dramblio bagažinė daro tai visiškai retro, o šonai siaurėja, kad atrodytų tvarkingai.

Šoninė šukuota našlės viršūnė su vidutiniu išblukimuKite_rin/ Shutterstock.com

Šoninė šlifuota našlės viršūnė su vidutiniu išblukimu

Žinoma, vienas su šiuo įžūliu šoniniu šepečiu ir tokiomis tiesiomis sruogomis turės gražią šypseną. Vidutinis išblukimas čia yra naudingas ir padeda išlaikyti tvarkingą išvaizdą. Išblukimas padeda įsitvirtinti barzdai, kuri efektyviai subalansuoja veidą.

Aštrus pjūvis su stora šonine viršutine dalimiViorel Sima/ Shutterstock.com

Aštrus pjūvis su stora šonine viršutine dalimi

Mes visi žinome, kad šiam produktui mums reikės tam tikro produkto, o dabar tai yra ne taip, svarbiausia yra aštrus šoninis šlifavimas, o viršuje vis dar yra pakankamai geras tūris, o šonai smailėja. Išblukimas padės išvalyti skutimąsi ir maksimaliai padidins skutimosi išvaizdą.

Sunkioji našlės dalis@donnyblends

Sunkioji našlės dalis

Pikas čia yra gana subtilus, tačiau efektas yra gana tvarkingas. Šonas yra sunkiai atskirtas šiai panelei, o prapjovimas yra naudingas. Šonas yra siaurėjantis, kad apskritai atrodytų tvarkingai, o šventykla išblukusi, kad būtų tvarkingas barzda.