20 gražių kirpimų, kurie jums labai patiks

Šukuosena labai išblukusi šiandien yra vienas iš populiariausių vyrų kirpimų. Kodėl? Išblukimas sukuria įspūdingą išvaizdą, kuri puikiai dera su įvairiais stiliais. Turėdami šį sąrašą, sukūrėme 10 mėgstamiausių „high fade“ stilių ir žinome, kad jums jie patiks taip pat, kaip ir mums.

Klasikinis viršus su skusta iškirpte@kevinluchmun

Klasikinis viršus su skusta iškirpte

Ši šukuosena iliustruoja tai, ką geriausiai veikia blukimas. Nors plaukai viršuje yra trumpi ir lygūs, išblukimas atrodo ilgesnis ir sukuria gražų kontrastą.

Kampinis briauna su pjovimuAlones / Shutterstock.com

Tekstūruotas kampinis briauna

Paprastai aukšti blukimai atrodo geriausiai, kai galvos viršuje yra įdomus stilius. Čia kampinis pakraštys suteikia tą pusiausvyrą.

„Low Key Faux“ su kampiniu kraštu@hayden_cassidy

„Low Key Faux“ su kampiniu kraštu

Ši išvaizda sujungia keletą stiliaus metodų į vieną vieningą kirpimą. Didelis išblukimas kontrastuoja su šiek tiek asimetrišku pakraščiu ir subtiliu dirbtiniu vanagu ant viršaus.

Ploni afro išblukę plaukai@bladeandsoulbarbershop

Trumpas išblukimas

Šis paprastas kirpimas išlaiko vienodo ilgio plaukus, kad būtų maksimaliai tvarkingas, o didelis išblukimas padidina gylį ir matmenis.

Tekstūruotas labai išblukęs prancūziškas pasėlis@the_ramsey

Tekstūruotas labai išblukęs prancūziškas pasėlis

Prancūziškas derlius yra klasikinis mažai priežiūros reikalaujantis stilius, išlaikęs laiko išbandymą. Šis šiuolaikiškas posūkis prideda didelį išblukimą, kad atrodytų drąsiau.

Išgalvotas didelis išblukimas su nuskusta šventykla@rpb_nq

Išgalvotas didelis išblukimas su nuskusta šventykla

Ieškote itin madingo stiliaus? Šis švelnus didelis išblukimas jus padengė. Su kirptais plaukais ir dviem itin plonomis kietomis dalimis šis kirpimas yra sudėtingas pasirinkimas.

Šepetys su klasikiniu brūkšniniu lašeliu@z_ramsey

Šepetys su klasikiniu brūkšniniu lašeliu

Jei trokštate kažko su daug tekstūros, jums patiks ši šukuosenos išvaizda. Didelis išblukimas tikrai paryškina paerzintus plaukus, todėl tai yra unikali akį traukianti šukuosena.

Dizaineris „High Fade“ su tekstūromis@r.baidi

Dizaineris „High Fade“ su tekstūromis

Štai prancūziškas derliaus variantas, kuriame į galvos šoną nuskusta rodyklių forma, kuri dizainerio prisilietimu pakeičia aukštą išblukimą.

Atsitiktinis šepetys su dideliu išblukimu@z_ramsey

Atsitiktinis šepetys su dideliu išblukimu

Tai atsitiktinis, atsipalaidavęs kirpimas, kuris puikiai tinka kaip kasdienė šukuosena. Priklausomai nuo jūsų asmeninio stiliaus, galite padaryti jį stilingesnį ar netvarkingesnį.

Klasikiniai „Buzzed“ linijos afro plaukai@justmikethatsme

Trumpa eilė

Šis stilius skirtas vaikinams, norintiems paprasto, mažai priežiūros reikalaujančio kirpimo. Aukšto išblukimo ir linijos derinys sukuria labai tvarkingą stilių.

Kontrastingas aštrus skutimasis staiga šone su plokščiu priekiu@_robwestonas

Aštrus išblukimas ir storas briauna

Pirma, mylėkite svarbiausius dalykus, antra, koks aštrus pjūvis išnyks! Tai tikrai ribojasi su atjungtu pjūviu. Jei pažvelgsite pakankamai arti, efektas atsiranda dėl to, kaip trumpai buvo išlaikytas išblukimas, skutantis daugumą šonų žemyn.

Klasikinis šepetys atgal su dideliu išblukimu@ barber_selim

Klasikinis šepetys atgal su dideliu išblukimu

Standartinį šepetėlį galima pakelti į kitą „šviežumo“ lygį, suporuojant jį su tokiu išblukimu, kaip šis. Atkreipkite dėmesį, kaip gale esanti dalis susitinka su ilgesniu viršumi, nuleisdama išblukimą į priekį.

Ploni afro plaukai su dideliu išblukimu@markthebarber

Ploni afro plaukai su dideliu išblukimu

Čia dėmesio centre yra tas šaunus linijos ir barzdos dizaino derinys! Didelis išblukimas leidžia tokius stilius, pašalinant dalį plaukų ilgio šonuose, kurie kitaip užgožtų išvaizdos pradžią.

Labai išblukęs plonas teptukas@napolesbarbershop

Labai išblukęs plonas teptukas

Su vėsiu ir banguotu viršumi ateina fantastiškas išblukimas, kuris išryškėja jų ypatybėmis, laikantis natūralių linijų.

Plyšys ir linija su dažytu priekiu@hackmensgrooming

Plyšys ir linija su dažytu priekiu

Nesupraskite manęs, kaip lengva sustiprinti palyginti paprastą šukuoseną, pridedant keletą tikslingų pakeitimų. Kaip ir išsami išlenkta linija, einanti po barzdą į skustą smūgį šone.

„High Fade Undercut“@fadegame

„High Fade Undercut“

Lengvas vėjo šepetys ir šis išblukimas suteikia puikią išvaizdą be priežiūros. Nesvarbu, ar nuspręsite eiti su tokia švaria linija, turite nuspręsti, bet patikėkite mums, tai tiesiog veikia!

Lygiagretus išblukimas ir atjungta blondinė@barber.josh.o.p

Lygiagretus išblukimas ir atjungta blondinė

Jei turite tamsius plaukus ir norite juos balinti dėl šio konkretaus stiliaus, aš mielai juos skatinu!

Spalvų kontrastai veikia kartu su šiuo ypatingu didelio išblukimo dizainu. Jei gerai pažvelgsite, išblukimas ne tik eina viena kryptimi, bet ir aplink kirpėjo sukurtas linijas. Didingas!

Stilingas „High Fade“ su kieta šonine dalimi@preshaw

Stilingas „High Fade“ su kieta šonine dalimi

Pradedant nuo šio gražaus, natūraliai atrodančio atspalvio, mūsų rankose yra labai elegantiška šukuosena.

Didelis išblukimas stengiasi mėgdžioti šoninę dalį, padarytą reguliavimo pasėlyje tuo pačiu metu kaip ir kieta dalis; papildyti jį apimties šukomis ir sudėtimi.

Trumpas viršus su aukštu išblukimu@cresswellbarberco

Trumpas viršus su aukštu išblukimu

Didelis išblukimas išlaiko šonus itin trumpus ir gaiviai susilieja į trumpą, neapgalvotai suprojektuotą derlių. Šis kirpimas leis jums atrodyti geriausiai, nesvarbu.

Atjungtas „Mid Fade“@jayroberts_

Atjungtas „High Fade“

Tiesiai atjungtas pjūvis ir didelis išblukimas-tai danguje sukurtos rungtynės! Jei matote, tai nėra įmantrus stilius, todėl, kad būtų paprasta, mes padarysime viską, ko reikia šiai dailiai atrodančiai išvaizdai.

Plokščios dažytos sruogos su vidutiniu išblukimu@barber_djirlauw

Plokščios dažytos sruogos su dideliu išblukimu

Tai atrodo kaip profesionaliai dažytas prancūziškas derlius! Aštrus ir išblukęs natūraliai tamsūs plaukai yra visiškai prasmingi parodyti tuos akcentus. Mes taip pat žiūrime į jus, „Bad Bunny vibes“!

Išvalykite didelį išblukimą su mažu prancūzišku pasėliu@jakfinchhair

Išvalykite didelį išblukimą su mažu prancūzišku pasėliu

Ploni plaukai visada nepakankamai įvertinami, kaip gerai juos galima pataisyti ir kurie gali virsti kažkuo labai šauniu, kaip čia. Viršutinė dalis yra šiek tiek prancūziškai apkarpyta, kai ji pakraščiais į kairę, o kūgio išblukimas įkaista. Ypač aukšti išblukimai ateina į pagalbą ir pavogia šou.

Kepta kepsnelė su „Pocky Blowout“@jenegafpas

Kepta kepsnelė su „Pocky Blowout“

Pūtimai visada yra įdomūs, tačiau tai yra kitas lygis. Klampi tekstūra paprastai yra išdėstyta, tačiau tai yra išpūtimas ir jau nekalbant apie didelį išblukimą, dėl kurio šonai švarūs ir perdėtas. Karoliai taip pat yra puošnūs, todėl atrodo vieningai ir madingai.

Klasikinis afro džentelmenas su švaria išvaizda@kevinluchmun

Klasikinis afro džentelmenas su švaria išvaizda

Ši tendencija patraukia visas akis, tačiau elegancija atima visą dėmesį. Šonai yra labai švarūs, o serija yra nusiskuto ir sutrumpinta. Viršus yra labai prižiūrimas, vienodo tūrio aplinkui ir tas tiesus išblukimas.

Storos trumpos tvirtos garbanos@peteyrock_thebarber

Storos trumpos tvirtos garbanos

Garbanos savaime pritraukia dėmesį ir visa tai suteikia garbanoms aukščiausią pakopą, tačiau kai jos yra sluoksniuotos su tam tikru apipjaustymu ir plonu kūginiu išblukimu. Taikant kampinę sudėtį akcentuojamos detalės. Garbanos paryškintos pūsta tekstūra, naudojant švaresnį metodą.

Pocky Thick Afro išnyks@melthebarber

Pocky Thick Afro išnyks

Pažiūrėkite, kad išblukusi linija su nedideliu plyšiu. Šonai išblukę, o viršus subtiliai šlifuotas. Tvirta tekstūra su tiršta afro vibracija yra puiki proga. Plonas plyšys puikiai tinka vakarėliui. Išblukimas pakyla iki pat rikiuotės, todėl tai smagu.

Šoninis „Pompadour“ su išblukimu@giuse_laguardia

Šoninis „Pompadour“ su išblukimu

Išsipūtusi pusė su tokia maža subtilia sudėtimi kompensuoja tą beprotišką vyrišką išvaizdą. Kūginis išblukimas šonuose atkreipia visą dėmesį į viršų. Maža to, barzda subalansuoja apatinį veidą su ta grizli stora tekstūra.

„Burst Fade“ ir banguotas viršus@kilianmaddison

„Burst Fade“ ir banguotas viršus

Ar tai šoninis antis? O mano, tai yra! Išbandykite šį unikalų viršutinio karbonado formavimo būdą. Sprogimo išnykimas yra toks trumpas, kad beveik neprilygsta.

Kietoji dalis išblukusi su kraštine puse@johnny_snips

Kietoji dalis išblukusi su kraštine puse

Na, tai yra viena iš tų šukuosenų, kurioje yra daug gerų elementų, pavyzdžiui, kieta dalis, kurios šonai yra išblukę. Visa tai, kai viršutinė dalis yra šoninė, tiršta. Dėl šoninės šliaužiančios pakraštinės tekstūros tai atrodo sveika ir su šiek tiek našlės smailėmis!

Šoninis šriftas „V“@iisakkinummi

Šoninis šlifuotas šrifas "V"

Šoninis stilius turi labai retro atspalvį, tačiau tai daro jį ypatingu. Viršus yra išpūstas, o našlės smailė daro jį linksmą, visa tai ir apatinis šoninis pjūvis su dvigubu atspalviu išblukimu daro jį tobulą. Sąrašas taip pat gana kampuotas.

„Shot Oblivion“ įkvėpė „High Fade“@jenegafpas

„Shot Oblivion“ įkvėpė „High Fade“

Ką mes galime kalbėti apie tą kampinę apatinę smailėjančią liniją, pakankamai meniškai, kuri veikia kaip plokštuma, kad prasidėtų išblukimas. Visa tai yra tokia apgalvota šukuosena, o viršutinė dalis yra trumpa ir subtili. Tai labai ateities įkvėpta šukuosena su barzda, kad visa tai būtų subalansuota.

Fine High Fade su subtiliu viršumi@nicholas_the_greek

Fine High Fade su subtiliu viršumi

Šios šukuosenos paprastumas daro tai kietą, ypač todėl, kad barzda yra tokia stora, kad visiškai subalansuoja išvaizdą. Šonai yra labai išblukę, o viršutinė dalis yra uždėta ir šiek tiek šlifuota į šoną, kad pridėtų šiek tiek gyvybės. Barzdos mišinys yra įmanomas dėl to šventyklos išblukimo.

Ši daugialypė sudėtis išnyko@jose.crespo_

Ši daugialypė sudėtis išnyko

Klasikinė aukštai išblukusi pusė su nežymia lašo tekstūra, o viršutinė dalis yra sulenkta, kad patrauktų tą subtilų, tačiau puošnų vaizdą. Švariai nusiskutusi išvaizda daro jį puikiu stiliumi oficialioms ir neoficialioms progoms. Rinkinys ir plaukų linija yra labai ryškūs, o sudėtis yra labai aštri.

Ilgas tiesus garbanotas mullas@forbesbarberco

Ilgas tiesus garbanotas mullas

“Mullet” visada yra puiki retro išvaizda, tačiau tai, kaip ją ištraukti, yra skirtumas. Viršus yra išteptas išmesta tekstūra, o šonai yra labai išblukę. Šiek tiek sulenkta tekstūra daro ją linksmesnę ir papildo stilių.

Sulaužytas šlifas su subtiliu aukštu išblukimu@ evagoras_

Sulaužytas šlifas su subtiliu aukštu išblukimu

Jūs žinote, kaip visi žavisi žilų George’o Clooney plaukų išvaizda, bet tai labai nesiskiria nuo to. Be to, šis yra šiek tiek madingesnis. Turint visą tą pompastišką kvapą, jis tikrai susižavės aplinkiniais. Didelis išblukimas prasideda ties dalimi, tačiau yra toks tvarkingas, kad nėra labai akivaizdus.

„Cony Brushed Up with Undercut“@ evagoras_

„Cony Brushed Up with Undercut“

Mes matėme šį kirpimą, bet jei pažvelgsite atidžiau, pastebėsite keletą naujų detalių. Ypač dėl skilimo skutimosi pakaušyje ir vėsios apatinės dalies, todėl šis didelis išblukimas tampa dar akivaizdesnis. Viršus yra šlifuotas atsitiktiniu pojūčiu ir tuo mohawk-y jausmu.

Atsitiktiniai suktukai@ evagoras_

Atsitiktiniai suktukai

Mes visi mėgstame tam tikras garbanas, ypač šios trumpesnės yra pernelyg geros, kad būtų tiesa. Dėl trumpo ilgio juos lengviau valdyti ir lengviau tvarkyti kasdien. Tai sakant, didelis išblukimas šonuose juos išryškina, dar daugiau, tai iš tikrųjų yra šios išvaizdos raktas.

Šukuotos garbanos su subtilia kieta dalimi@ evagoras_

Šukuotos garbanos su subtilia kieta dalimi

Štai, visų žvilgsniai į tave, visų pirma, nes tos trumpos garbanos yra labai gerai laikomos, o trumpas ilgis suteikia pranašumą. Be to, labai nublukusios sidės atkreipia visą dėmesį į viršų. Linija yra aštri ir kampuota, ko dar galima paprašyti?

„Classy Side Parted High Fade“@arcaicos_barberia

„Classy Side Parted High Fade“

Pasaulis juda retro stiliais. Dabar tai dar vienas grynos klasės pavyzdys. Ypač su ta sunkia dalimi sunku nusigręžti. Šoninę šluostę visada lengva nuimti, bet ji atrodo puikiai. Šiuo atveju didelis išblukimas daro visa tai modernu ir retro tuo pačiu metu.

Užmaskuotas Afro Undercut su įžūliu išblukimu@transformationcuts

Užmaskuotas Afro Undercut su įžūliu išblukimu

Afro plaukai gali būti sudėtingi, kartais per stori, kartais per ploni ir kartais per garbanoti. Gerai tepant jį, jis tampa tolygus ir gerai padengiamas. Be to, didelis išblukimas čia padeda pritraukti stilių viršuje, o išsami sudėtis rodo madingą jo pusę.

Dažytas atsitiktinis Pocky Undercut@ barber_bronson

Dažytas atsitiktinis Pocky Undercut

Lengva pasakyti, kad tai gana hipsteriška išvaizda su ta pačia atsitiktine viršutine dalimi. Tai sakant, šonai nukrito, o tai yra stilius ir nėra tipiško pjūvio. Dažai daro jį labai atsitiktinį ir modernų. Nepamirškite, kad ražienos ir tatuiruotė visada papildo stilių.

Blondinė kieta dalijasi aukštai išblukusi@ barber1uk

Blondinė kieta dalijasi aukštai išblukusi

Raktas į labai atsitiktinę išvaizdą ir gerą ilgį yra tas, kuris yra čia, padėkite jį plokščią, bet naudokite storą tekstūrą, suteikiančią šukuosenai gyvybės. Be to, kieta dalis, dar žinoma kaip plyšinis skutimasis, suteikia šonui daugiau nei tik didelį išblukimą. Šito žmogus nori.

Šone nušlifuotas kietas, subtilus išblukimas@ barber1uk

Šoninis šlifuotas kietas, subtilus išblukimas

Sunkiausia yra tai, kad vienas dalykas labai greitai pasirodo, bet tada pastebima visa kita ir tas derinys turi būti aukščiausio lygio, kaip čia. Storų plaukų apimtis buvo pritaikyta prie tos išmestos pusės, nušlifuotos labai subtiliai.

Ploni plaukai trumpai šukuoti@ Sharperimagebarbers

Ploni plaukai trumpai šukuoti

Kartais plaukams formuoti net nereikia jokio griežto produkto, magiją daro plaukų džiovinimas ir šukavimas. Šis atvejis yra puikus to paties pavyzdys. Šepetys yra gana purus ir erdvus dėl džiovinimo džiovintuvu. Toliau jokia dalis nepadarys didelio išblukimo labai vieningo su viršumi.

Plonas kietas, suskaidytas, susiliejęs@barbershopconnect

Plonas kietas, suskaidytas, susiliejęs

Matai tą plonų plaukų dalį? Tai stiliui ir kietosios dalies atskyrimui nuo viršaus. Jis trumpas, bet subtilus ir atlieka darbą. Kaip sakoma, viršus yra labai garbanotas, bet labai kontroliuojamas, todėl atrodo labai šauniai. Krentantys garbanotieji pakraščiai suteikia stiliui gyvybės.

Pocky tekstūra, trumpas šepetys ir išblukimas@ eoinmccarthyhair

Pocky tekstūra, trumpas šepetys ir išblukimas

Gana įdomu, kaip ištraukti šį paprastą, tačiau elegantišką stilių? Gana paprasta, pradėkite nuo trumpo ilgio viršuje su kišama, suspausta tekstūra, kad ji būtų lygi, ir tada judėkite trumpu sulenktu šepetėliu į priekį. Galiausiai, padarykite tai visiškai nesiskirdami, bet labai išblukę šonuose, voila!

„Man Bunned Dreaded High Fade“@ iameugenejordan

„Man Bunned Dreaded High Fade“

Kam nepatinka žiūrėti, kaip senas geras senukas bandelę? Čia tik pagerėja baimės, kurios pernelyg dažytos, pažodžiui, tai yra daugelio svajonė. Tai sakant, visada yra būdas pritraukti daugiau dėmesio į viršų, jį labai išblukinant. Tiesiai iškirptas ir labai išblukęs izoliuoja šį stilių viršuje, kad barzda galėtų padaryti savo stebuklą.

Nupjautas riestas plyšys nusiskuto aukštai@tailorfade

Nupjautas riestas plyšys nusiskuto aukštai

Riesta tekstūra viršuje, įpjauta nuskusta linija šonuose ir sūrus pjūvis, kad jie būtų atskirti, kaip gerai galima stilizuoti! Švaresnis požiūris į išvaizdą daro jį dar egzotiškesnį, nukreipdamas visą dėmesį į viršų ir šonus. Didelis išblukimas čia yra šiek tiek žemas, tačiau tai dar labiau padidina, todėl sumažėjimas!

„Viking Inspired Undercut High Fade“@iamdanielwinter

„Viking Inspired Undercut High Fade“

Staigus plaukų ilgio sumažėjimas daro šį kirpimą dramatišką. Sumažėjimas, skiriantis viršutinę dalį į šonus, parodo didelio išblukimo svarbą tokiomis sąlygomis. Viršus yra pūkuotas ir stumiamas atgal, kad būtų pasiektas maksimalus tūris, kai šonai tiesiog išblukę, be to, ražienų barzda subalansuoja išvaizdą.

„Buzz Cut Drop High Fade“@mizzyke

„Buzz Cut Drop High Fade“

Dabar tai yra stilių derinys, dėl kurio atsiranda kažkas subtilaus, tačiau to negalima nepastebėti. Viršus yra klasikinis trumpas kirpimas, tačiau skutimasis viduryje suteikia išvaizdai gyvybės. Be to, šonai yra labai išblukę su kampinėmis linijomis, kad būtų paryškintos detalės.

Dažytos trumpos garbanos su išblukimu@dreesthebarber

Dažytos trumpos garbanos su išblukimu

Garbanos daro magiją, o išblukimas tik daro šią magiją dar geresnę. Viršus yra visas subtilumas su tuo įžūliu išblukimu. Geriausiai iš visų dažytų garbanų išryškėja geriausia. Nusidažykite garbanas ir sužinosite apie tai.

Unikalus „High Fade“ su trumpu viršumi@ blackriverbarbershop

Unikalus „High Fade“ su trumpu viršumi

Tikriausiai vienas iš unikalių išvaizdų, kuriuos matėme iki šiol. Dėl didelio išblukimo išvaizda atrodo gana tvarkinga, o nugarėlė nuleidžiama žemyn, tačiau prideda stiliaus. Viršus yra trumpas, kad būtų maksimaliai tvarkinga išvaizda, o barzda būtų naudinga.

Plonų plaukų sluoksniuotas šepetys@ arcadianofficial

Plonų plaukų sluoksniuotas šepetys

„Fades“ turi tam tikrą išvaizdą padaryti aptakesnę, būtent tai čia ir vyksta. Viršus yra gana ilgas ir šlifuotas, o šonai yra labai išblukę. Dėl to visas dėmesys nukreipiamas į šukuotą viršų.

Paprastumas geriausiu atveju@ blackriverbarbershop

Paprastumas geriausiu atveju

Mažiau yra daugiau, ar ne? Čia mes turime tik paprastus elementus, kurie susilieja ir sukuria šį nuostabų stilių. Viršus yra labai išblukęs ir trumpas, barzda imituoja panašią tekstūrą su tuo viršumi, o gražiai sutramdydama geriausiai subalansuoja veidą!

Pusiau garbanota trumpa prancūziška apkarpyta viršūnė@tmcuts

Pusiau garbanota trumpa prancūziška apkarpyta viršūnė

Šio stiliaus sluoksniai yra labai tvarkingi, o viršutinė dalis yra trumpa, todėl atrodo beprotiškai subtiliai elegantiška. Viršus prancūziškai apkarpytas, o šonai siaurėjantys, kad būtų švari išvaizda, o po to – šventyklos išblukimas, leidžiantis barzdą, subalansuojantis visą veidą.

Labai Hipster High Fade su Ūsais@tailorfade

Labai Hipster High Fade su Ūsais

Odos spalva su plaukų spalva yra tikrai gera pradžia. Pridėjus didelį išblukimą, akimirksniu visa šukuosena tampa gana tvarkinga. Šepetys papildo išvaizdą, kai ūsai gana gerai laiko svorį.

Šoninis šepetys su dideliu išblukimu@headhunters.ruskipametnik

Šoninis šepetys su dideliu išblukimu

„High Fades“ yra vienas iš tų būdų, kaip atrodyti tvarkingai, kaip niekas kitas. Viršutinė dalis yra šukuotas šepetys su subtiliu šukuotu tekstūru. Dėl šventyklos išblukimo ji tampa švaresnė, kaip ir norėta.

Storas afro matinis viršus su dideliu išblukimu@joshconnollybarber

Storas afro matinis viršus su dideliu išblukimu

Afro plaukai gali būti gana netvarkingi, jei jie nebus tinkamai sutramdyti. Čia, kaip matome, viršus yra trumpas, šonai aukštai išblukę, o šventykla išnykusi, nes padeda įsilieti į barzdą. Asortimentas buvo išlaikytas gana aštrus ir tvarkingas.