20+ įgulos pjovimo pavyzdžiai: puikus pasirinkimas šiuolaikiniams vyrams

Pasirinkti kirpimą gali būti sunku, ypač jei ieškote kažko stilingo, bet vis tiek praktiško. Įgulos kirpimas yra palyginti paprasta siaurėjanti šukuosena, galvos viršus trumpai nukirptas, o visa kita dar trumpiau. Tai gerai tinka visų tipų veidams, todėl kasdieniame gyvenime galite pamatyti daug.

Ryano Reynoldso įgula sutrumpino stiliųKathy Hutchins / Shutterstock.com

Šis švarus kirpimas yra tikrai geriausias iš abiejų pasaulių, nes jį ne tik lengva prižiūrėti, bet ir puikiai atrodo. Dėl to jūsų veidas gali atrodyti labiau subrendęs, ir jame yra kažkas, kas dvelkia pasitikėjimu ir atletiškumu. Įgulos kirpimas puikiai tinka visų formų veidams, todėl kasdieniame gyvenime galite pamatyti daug jų. Tai puikus pasirinkimas, jei norite suderinti praktiškumą ir išvaizdą.

John Goodman įgulos kirpimass_bukley / Shutterstock.com

Tai, kad įgulos kirpime yra tiek mažai plaukų, reiškia, kad galite išsisukti nuo beveik bet ko. Kol turite šiek tiek plaukų, galite eiti. Net žmonės, turintys plaukų slinkimą, gali dėvėti šį kirpimą ir atrodyti puikiai (kaip pavyzdį paimkime Jasoną Stathamą jaunesniais metais).

Kaip gauti

Pirma, nuspręskite, kiek laiko norite, kad jūsų plaukų viršus būtų. Skirtumas tarp įgulos kirpimo ir bet kokio seno siaurėjančio kirpimo daugiausia priklauso nuo to, kaip trumpai kirpate plaukus. Nėra įprasta matyti šį kirpimą bet kokiais plaukais, ilgesniais nei, tarkime, coliu ar dviem.

Tai suteikia galimybę nukirpti arba nukirpti, atsižvelgiant į tai, kokio ilgio ieškote. Jūsų kirpėjas turėtų tai nuspręsti pats, tačiau jei abejojate (arba, pavyzdžiui, kas nors kitas nukirpo jūsų plaukus), tiesiog sužinokite, ar turite žoliapjovės priedą tol, kol norite plaukų – jei ne, eikite su žirklėmis.

Tada nupjaukite šonus #2 arba #4. Po to turėsite šiek tiek siaurinti galvos viršutinę dalį iš nugaros į priekį, o tada visa kita išblukti žemyn. Tai priklauso nuo jūsų, ar norite išlaikyti savo šonkaulius, ar ne.

@alan_beak / Instagram

Stilingas

Dėl trumpo kūginio pjūvio pobūdžio stilius gali būti neįmanomas (jau nekalbant apie būtinybę). Tačiau, jei nuspręsite palikti šiek tiek ilgio viršuje, galite jį stilizuoti taip, kaip norite. Kai kurie geri pasiūlymai yra tiesiog padengti geliu aukštyn viena kryptimi arba šukuoti į vieną pusę.

Daugiau idėjų rasite mūsų įgulos išpjovos galerijoje:

„Skin Fade Crew Cut“„Skin Fade Crew Cut“, pateikė @mattjbarbers

Curly Crew Cut

Šis susiraukšlėjęs įgulos kirpimas yra kasdienio vaikino šukuosena (na, ne pažodžiui). Reikia švaraus ir lengvo stiliaus? Neziurek i prieki.

įgula nukirto@tote_barber

Slicked Crew Cut su linija

Lengvas būdas pakelti bet kokią šukuoseną į viršų yra nukirpti liniją į viršų iš vienos pusės. Čia tas atjungimas yra lydimas šalutinio įgulos pjovimo.

įgula nukirto@hideoutbarber

„Plain Crew Cut“

Įgulos gabalai tikrai neturi būti sudėtingi. Norint išgauti šį stilių, pakanka natūralaus, visapusiško kirpimo su lengvu kūgiu.

įgula cut.jpg@hudson.hair

„Fuzzy Crew Cut“

Jei norite apimti netvarkingos lovos galvos, šis neaiškus, tekstūruotas įgulos pjūvis gali būti varžovas. Tai reikalauja nedaug papildomų pastangų ir suteikia stebėtinai unikalų galutinį rezultatą.

įgula nukirto@jeremywexlerhair

Trumpa Ivy lyga

Šis trumpas, „gebenės lygos“ stiliaus kirpimas yra dar vienas įgulos kirpimas -šį kartą pritaikytas labiau civilizuotai programai, pavyzdžiui, žaisti dubenėlius su tolima šeima …

Matt Damon įgula nukirpo Ivy League kirpimąTinseltown / Shutterstock.com

Tekstūruotas įgulos pjūvis

Štai dar vienas tekstūros įgulos pjūvio variantas – šį kartą su trupučiu gelio, minkyto rankomis. Kaip matote, tai puikus pasirinkimas tiems, kurių plaukų linija mažėja!

Įgulos pjovimasautorius @eddie_cuts

„Clean Crew Cut“

Šis tvarkingas įgulos kirpimas pasižymi švariomis linijomis ir švelniai nukirptais plaukais, kad gautųsi tvarkingas, bet jaunatviškas galutinis produktas. Rimtai; šis stilius tinka tiek futbolo aikštelei, tiek ir pokalbiui dėl darbo.

įgula nukirto@elektrinis kirpimas

Paprastas įgulos pjūvis

Kitas tvarkingas ir paprastas stilius, šis įgulos kirpimas puikiai tinka visų tipų plaukams. Nors tai yra trumpas kirpimas, viršuje esantys plaukai vis dar yra gana tekstūruoti.

Klasikinis viršus su skusta iškirpte@kevinluchmun

Uniform Crew Cut

Šis įgulos pjūvis lengvai veiks įvairiose situacijose. Tai trumpas, garbingas ir profesionalus, todėl jei lankote mokyklą ar dirbate biure, tai jums tinka kirpimas.

Sluoksniuotas stūmimas atgal su šventyklos išblukimu@domthebarberian

Tekstūruotas įgulos pjūvis

Tai šiek tiek ilgesnis įgulos kirpimas su daugybe tekstūros. Priekiniai plaukai yra šiek tiek šukuoti, kad būtų šiek tiek daugiau judesio ir suapvalintas kirpimas.

Atsitiktinis šlifuotas viršus@iisakkinummi

Brushed Up Crew Cut

Šis kirpimas sujungia šepetį su įgulos pjūviu, kad būtų sukurta labai tekstūruota išvaizda, kuri puikiai dera su beveik bet kokiu stiliumi.

Įgulos pjūvis@xbigwesx

„Tousled Crew Cut“

Ne visi įgulos kirtimai turi būti trumpi ir tvarkingi. Pavyzdžiui, naudojant šį stilių, plaukai erzinami aukštyn ir kirpami daug ilgiau nei kiti įgulos kirpimai. Tačiau tai nėra pernelyg nevaldoma, todėl vis tiek tinka studentams.

Sausos tekstūros ploni plaukai@ivanshavethesailor

Paprastas dirbtinis vanagas

Ši šukuosena įrodo, kad dirbtiniai vanagai gali būti subtilūs ir stilingi. Mums patinka, kad šis dirbtinis vanagas naudoja trumpesnius plaukus, šukuotus tiesiai į viršų, nes jis siūlo kitokį požiūrį į šį įprastą stilių.

Ploni šviesūs plaukai su kūginiu@laužtuvas

„Skin Fade Crew Cut“

Šis kirpimas yra labai vizualiai patrauklus dėl judesio, kurį sukuria plaukų tekstūra. Tvarkingos išblukusios pusės ir subtili linija daro tai puikia atsitiktine šukuosena.

Trikampis šepetys aukštyn@lukedbeaumont

Mažos priežiūros įgulos pjūvis

Daugelis vaikinų po mažos priežiūros reikalaujančių kirpimų vis dar atrodo puikiai, ir šis įgulos kirpimas yra puikus pavyzdys. Tai paprasta, nesudėtinga ir lengva valdyti, tačiau neaukojama kokybė ar išvaizda.

Oficiali viršutinė dalis su blizgiu išblukimu@barbersandbrews

Apimties įgulos pjūvis

Šis įgulos pjūvis turi daug daugiau apimties nei daugelis kitų, tačiau dėl to jis pasiekia labai unikalią išvaizdą. Puiku, jei norite pridėti šiek tiek nuojautos savo bendram stiliui ir išlikti madingam.

Atjungtas „Buzz Cut“@javi_thebarber_

Išblukęs įgulos pjūvis su dizainu

Iš pirmo žvilgsnio šis įgulos pjūvis atrodo gana panašus į likusį, tačiau iš tikrųjų jis yra visiškai kitoks. Plaukai laikomi gana ilgi įgulos kirpimui, tačiau akivaizdus šio kirpimo akcentas yra mažos linijos dizainas, iškirptas iš nugaros. Pagalvokite apie tai kaip apie stilingesnį „Nike“ „swoosh“ kirpimo būdą, kuris buvo populiarus 90 -aisiais.

Trumpas prancūziškas pasėlis su atjungtu išblukimu@menpeluqueros

Atjungtas trumpas įgulos pjūvis

Tai yra vienas trumpiausių įgulos sutrumpinimų mūsų sąraše. Tačiau kadangi visi viršuje esantys plaukai yra vienodo ilgio, jie atrodo labai subalansuoti ir tvarkingi. Šone atjungta dalis prideda dar vieną matmenį, dėl kurio šis pjūvis išsiskiria iš kitų.

Išblukusios pusės šukavo blondinę@trumanbarberco

Aukštas ir įtemptas įgulos pjūvis

Aukšta ir tvirta, o ypač aukšta ir tvirta atrama, yra gerai žinoma dėl savo išskirtinės formos, kuri sukuria kažką „nusileidimo juostos“ ant galvos. Šis įgulos kirpimas įkvėptas to stiliaus, naudojant panašią formą ir ypatingą odos išblukimą. Jei jums patinka karinis stilius, apsvarstykite šį kirpimą.

Kūginis išblukimas su netvarkingu viršumi@birdcobarbers

Tvarkingas įgulos pjūvis

Vaikinai, norintys nesudėtingo kirpimo, kuriam nereikia jokio stiliaus ar priežiūros, šis tvarkingas įgulos kirpimas turi daug ką pasiūlyti. Tai idealiai tinka tiek oficialiai, tiek atsitiktinei aplinkai, puikiai atrodo su visų tipų plaukais, todėl tai yra labai universalus kirpimas.

Šepetėlis odos išblukusiomis pusėmis@hairbymikebernstein

„Short Crew Cut“ su „Quiff“

Šis įgulos kirpimas įkvėptas šukuosenos, sukuriančios nedidelį šleifą priekyje, išlaikant šonus ir nugarą švarią ir aštrią odos išblukimą.

Tekstūruotas prancūziškas pasėlis su atjungimo linija_@hayden_cassidy

„Disconnected Crew Cut“

Neprijungti kirpimai su kietomis dalimis yra tokie pat madingi, kaip ir bet kada, ir šis įgulos kirpimas stilingai naudoja kietąją dalį. Kietoji dalis atskiria išblukimą nuo kitų plaukų, suteikdama aiškumo ir vizualumo.

įgula nukirto@russ_thebarber

Tvarkingas šoninis „Swept Crew Cut“

Šis įgulos kirpimas įrodo, kad net trumpesnius plaukus galima formuoti įvairiais būdais. Čia plaukai nulenkiami į šoną, sukuriant tam tikrą mini pompadūrą. Jei jums patinka švari, klasikinė išvaizda, tai jums.

Atsitiktinis šepetys su dideliu išblukimu@z_ramsey

Atsitiktinis šepetys su dideliu išblukimu

Ši šukuosena šiandien tampa vis populiaresnė. Geriausia tai, kad siaurėjantys šonai su nedideliu barzdos išblukimu verčia jį iššokti. Dėl sausos tekstūros su banguotais plaukais jie tampa labai madingi.

Naudoti trumpi plaukai su išblukimu@adhbrand

Naudoti trumpi plaukai su išblukimu

Atsitiktinis viršus su siaurėjančiais šonais atrodo klasikinis ir subtilus. Nors atsitraukę plaukai ši ilgesnė viršutinė dalis juos labai gerai slepia, o subtili barzda puikiai subalansuoja veidą.

Išblukusi eilė@mattjbarbers

Išblukusi eilė

Tokios rikiuotės yra tiesiog tobulos, subtilus išblukimas šonuose suteikia pridėtinės spalvos. Be to, viršutinė dalis yra sulenkta, todėl ji atrodo atsitiktinė ir nereikalauja priežiūros.

Kūginės pusės su netaisyklingu viršumi@ jediclippertricks

Kūginės pusės su netaisyklingu viršumi

Ši po vonios išvaizda puikiai tinka vakarėliui ar pasivaikščiojimui su homies. Auksinis blizgesys su šiurkščia tekstūra čia lemia viską.

Kūginės išblukusios pusės@ ryjameshair/Instagram

Kūginės išblukusios pusės

Kirpimas su šoniniu šepečiu priekyje puikiai tinka darbo dienai, tačiau yra toks pat atsitiktinis, kaip ir eiti į pasimatymą. Slidus išblukimas yra pakankamai turtingas, kad įsilietų į barzdą.

„Crew Cut“ ir „Ombre“ išblukusi barzda@paddy_corrigan_

„Ombre“ išblukusi barzda ir tiesi plaukų linija

Šis kirpimas puikiai tinka storiems plaukams, o turint pūkuotus plaukus šis stilius išsiskiria. Jei norite dar labiau stilizuoti mažą plaukų skutimosi skutimą, jis išryškėja šioje tendencijoje.

„High Temple Faded Mini Crew Cut“@_robwestonas

„High Temple Faded Mini Crew Cut“

„Drake“ įkvėpta šukuosena yra gana madinga, tačiau ši, nusiskutusi antakius, daro ją dar madingesnę. Nepamirškite čia išgelbėti atraminio šventyklos išblukimo.

Plonas afro šlifuotas mėsos pjūvis@ivanshavethesailor

Plonas afro šlifuotas mėsos pjūvis

Ploni ir pusiau garbanoti plaukai iš prigimties yra gana unikalūs, tačiau šis kirpimas daro juos dar putlesnius. Įgulos pjovimas ar išpjova, kurios tūris yra trumpas, yra geresnis ir trenkia į šoną, o to tikriausiai reikia.

Prancūziškas pasėlis su moderniu išpjova@ballesterbarbershop

Prancūziškas pasėlis su moderniu išpjova

Tos kakliškos sruogos, kabančios ant kaktos, daro tradicinį prancūzišką derlių šiek tiek modernesnį. Yra nedidelis mohawk kirpimas su apatiniu kirpimu, šis mišinys yra labai hipiškas!

Ilgas banguotas užpakalis su odos išblukimu@ area_studio_

Ilgas banguotas užpakalis su odos išblukimu

Garbanotieji plaukai be per didelės apimties? Taip, garbanoti plaukai taip pat gali būti madingi, o šoninis išblukimas daro juos bendresnius su kitais kirpimais, o garbanotas viršus vis dar išsiskiria.

Palaipsniui išpjautas butčas su išblukusia šventykla@henlo_

Palaipsniui išpjautas butčas su išblukusia šventykla

Tai yra aukščiausias rungtynės tarp įgulos pjūvio su pjūviu ir šiek tiek pjūvio su 2 dydžio kirpimo mašinėlėmis. Puikiai tinka beveik kiekvienai progai ir su papildoma barzda yra tiesiog tobula.

Oficialus pusiau banguotas viršus su aptakia plaukų linija@liamjtwist

Oficialus pusiau banguotas viršus su aptakia plaukų linija

Tokio tipo klasikinei ir oficialiai išvaizdai jums nereikia nieko, išskyrus kai kurias vidutinio ir trumpo dydžio plaukų sruogas. Iškirpkite tiesiai ant kaktos su kai kuriomis kirpimo mašinėlėmis ir pridėkite tekstūros su šukomis, bumu! Tai viskas, ko jums reikia!

Wispy Crew Cut@joshcraig.hair

Wispy Crew Cut

Šiam stiliui reikia vidutinio ilgio plaukų ir šiek tiek plaukų vaško. Viršutinė pusiau dirbtinė ir kaktos plaukų kirpimas beveik 2 cm ilgio.

Šiuolaikinis įgulos pjūvis su išblukusiomis pusėmis@mrliptrot

Šiuolaikinis įgulos pjūvis su išblukusiomis pusėmis

Nusiskutusios šukuosenos tampa vis madingesnės, todėl beveik bet koks kirpimas beveik akimirksniu tampa modernus. Tokiam, kaip aukščiau, reikia odos išblukusių šonų ir mažiau apimties viršaus su nuskusta linija.

Tekstūruotas įgulos pasėlis@iisakkinummi

Tekstūruotas įgulos pasėlis

Ploni plaukai gali būti netvarkingi, jei netinkamai gydomi, todėl įgulos kirpimas yra vienas iš geriausių būdų, kaip suvaldyti netvarką ir tuo pačiu išlaikyti madingą. Kūginės pusės tampa šukuosena, kurią galima dėvėti beveik visais atvejais.

„Crew Cut“ ir „Low Fade“@iisakkinummi

„Crew Cut“ ir „Low Fade“

Dėl išblukimo įgulos kirpimas yra labai kietas, tačiau šis stilius perkelia jį į kitą lygį. Norėdami turėti vieną, pirmiausia iškirpkite sruogas ir nukirpkite kaktą. Be to, naudokite plaukų vašką suspausdami gestą ir viskas!

Įgulos pasėlis ir nereguliarus kraštas@iisakkinummi

Įgulos pasėlis ir nereguliarus kraštas

Šis įgulos pjūvis pagamintas iš stilizuoto prancūziško derliaus, o šonai išblukę. Kaktos sruogos turi plyšį, suteikiant jai daugiau skonio. Tačiau viršutinė dalis yra šiek tiek ilgesnė nei įprasta, todėl ji yra šiek tiek madingesnė.

„Crew Cut“ su „Shaved Line“ dizainu@corneliucrihan

„Crew Cut“ su „Shaved Line“ dizainu

Tai klasikinis įgulos kirpimas su moderniu atspalviu. Dėl skutimosi skutimosi tai nėra normalu. Dėl aiškiai apibrėžtos linijos su tankiu viršumi ji tinka visoms progoms.

Standartinė įgula & amp; Didelis išblukimas@corneliucrihan

Standartinė įgula & Didelis išblukimas

Šilkinės tekstūros plaukai geriau tinka kirpti įgulai, nes jie vis dar išlaiko savo blizgesį ir minkštesnę tekstūrą, tuo pačiu šiek tiek šukuojant ant kaktos ir reikalaujant mažiau priežiūros.

Šukuotas kartu su „Fine Taper Fade“@ivanshavethesailor

Šukuotas kartu su „Fine Taper Fade“

Šis žvilgsnis yra tas, kuris visiškai susilieja beveik visose situacijose. Šio stiliaus raktas yra tas subtilus šukuotas stilius, kuris sujungia plaukus. Maža to, švarus kūgis šonuose dar labiau spindi.

Kabantys siūlai su nusiskuto vidurio išblukimu@ javi_thebarber_

Kabantys siūlai su nusiskuto vidurio išblukimu

Tai labai klasikinė išvaizda su priekyje krentančiomis mažomis sruogomis, čia akcentas yra tas, kad skutimasis skutamas ant tvarkingo vidurio išblukimo, šis stilius turi šiek tiek visko, tačiau atrodo toks minimalistinis.

Šukuotas dažų įgulos pjūvis@hayden_cassidy

Šukuotas dažų įgulos pjūvis

Ar kada susimąstėte, kaip būti žemu klavišu, bet nenuobodu? Šis stilius leidžia, supjaustykite smulkų įgulos pjūvį smulkiai siaurėjančiomis pusėmis. Tada dažykite plaukus blizgančia šviesia spalva, kad pridėtumėte tą švytėjimą. Nešiokite šį stilių vakarėliuose ir niekas kitas nešviečia ryškiau.

Priekiniai krintantys briaunos su „Pocky Sharp“ linija@hayden_cassidy

Priekiniai krintantys briaunos su „Pocky Sharp“ linija

„Sharp Line Ups“ yra madingi ir, kai tai daroma teisingai, atrodo nuostabiai. Ir tai yra teisingas pavyzdys. Nors šį kartą jis suporuotas su kūgio išblukimu ir įgula, supjaustyta viršuje. Ir taip, jūs atspėjote teisingai, gerai prižiūrima barzda pagyvina visą stilių.

Klasikinis kokteilis - „Buzz Cut“ su „Crew Cut“@hayden_cassidy

Klasikinis kokteilis – „Buzz Cut“ su „Crew Cut“

Tai puikus kokteilis: „Buzz“ pjūvis, odos išblukimas viduryje, siaurėjantis kūgis ir dažai. Šis beprotiškas mišinys daro šį stilių unikalų. Priderinkite prie vidutinės kūginės barzdos, kad subalansuotumėte veidą, kad jis taptų universalesnis. Patarimas – tiesiog kirpkite kaktą, kad būtumėte tobulas.

Blizgus sidabrinis modernus įgulos pjūvis@donnyblends

Blizgus sidabrinis modernus įgulos pjūvis

Šio stiliaus raktas yra viršuje naudoti šiek tiek plaukų vaško, suspaudžiant plaukus viršuje. Pridėta prie stiliaus antausio skutimosi sklandžiai sklandžiai šoninei daliai. Ir jei to nepakanka, kūgio išblukimas visada praverčia, ar ne?

„GInger Brushed Up Top“@henlo_

„GInger Brushed Up Top“

Tai puikus pavyzdys, koks modernus gali būti įgulos kirpimas. Pradedant nuo smulkaus trumpaplaukio šepetėlio. Kitas sąraše yra smulkiai siaurėjančios ir sandariai išblukusios pusės. Tai šukuosena, kurią galima dėvėti vakarėlyje ir susitikime, atsitiktinę, bet išgalvotą.

Išlygintas įgulos pjūvis su dideliu išblukimu@domthebarberian

Išlygintas įgulos pjūvis su dideliu išblukimu

„Crew Cut“ gali būti klasikinis ir tai yra šiuolaikiškas prisilietimas. Jis turi subtilius kaktos plaukus su prancūziško atspalvio atspalviu. Kitas yra švarus didelis išblukimas su didelio tūrio viršuje. Paimkite tai kaip naujesnę įgulos versiją su hipsteriška panika.

Ashy Crew@jakfinchhair

Ashy Crew

Jei jums pasisekė turėti tokias natūralias bangas, apsvarstykite pelenų atspalvį plaukams, nes jie puikiai atrodo šioje spalvoje! Ekipažas pasitraukė į kairę pakankamai ilgai, kad tai įvertintų, kokios rungtynės!

Super trumpa įgula ir eilė@cutsbywatts

Super trumpa įgula ir eilė

Išblukimo darbas yra puikus, stilius išlaikomas aštrus ir švarus. Tik tai, ką turėtų padaryti įgulos pjovimas!

„High Fade“ ir „Crew Cut“@cutthroatsteve

„High Fade“ ir „Crew Cut“

Mes iš to labiau įgyjame šiek tiek karinės atmosferos, aukštai išblukusios ir šoninės šukos puikiai veikia, kad būtų kuo tvarkingesnės.

Trumpas šviesus prancūzas@hudson.hair

Trumpas šviesus prancūzas

Šis šviesus tekstūruotas stilius puikiai atrodo kaip prancūzas, tačiau techniškai viršutinė dalis vis tiek gali praeiti kaip įgulos pjūvis. Tai daro modernumas, visi stiliai susilieja ir sukuria nuostabius rezultatus!

Įgulos pjovimas@jayetothekaye

Jaye Kaye „Crew Cut“

Jaye išlaikė savo stilių gana nuoseklų, kai kalbama apie plaukus. Nuo ilgesnio žirklinio kirpimo su trumpomis pusėmis iki šio neįtikėtinai miegančio įgulos kirpimo.

„Brush Up Crew Cut“ su mažu išblukimu@ javi_thebarber_

„Brush Up Crew Cut“ su mažu išblukimu

Nieko daugiau negalima subalansuoti, ypač su elegantišku šepetėliu su kūginiu šonu. Be to, mažas išblukimas daro jį aptakesnį. Švelnus šepetys ploniems plaukams atrodo sveikas, o pilnesnė barzda padaro žandikaulį storesnį ir subalansuoja. Laikant šiek tiek ražieną ant galų, bus smagiau.

Ploni plaukai Pocky šepetys su išblukimu@gutierstudio

Ploni plaukai Pocky šepetys su išblukimu

Ploni plaukai su siaurėjančiais šonais daro šį įgulą ypatingu kirpimu. Vidutinis išblukimas padaro viršų geresnį, kai išblukę linijos, jis tampa dar geresnis. Viršus yra pusiau šlifuotas su šiek tiek mohawk tekstūros, kad jis būtų populiarus, beje, ši išvaizda tinka atsitiktinėms dienoms ir madingoms dienoms.