20 išskirtinių kirpimų – lengvas džentelmeniškas stilius

Šiandien mes supažindinsime jus su ypač švelniu kirpimu, kuris vis labiau populiarėja. Stilius yra klasikinių vyriškų stilių elementų derinys, o rezultatas – šiuolaikinis posūkis, įkvepiantis naują gyvybę seniems budėjimams.

Šis stilius yra šoninės dalies, išblukimo ar kūgio ir derliaus nugarėlės derinys. Tai pakankamai paprasta, tačiau tai yra smūgis. Jei pavargote nuo dabartinio kirpimo ir jums reikia gaivinančio stiliaus, išbandykite šį.

„Business Slick Back“Kreditas: pinti kirpėjai

Ko man reikia dapper kirpimui??

Šis kirpimas geriausiai tinka, jei turite tiesius ar banguotus plaukus, nes plaukus reikės kirpti atgal. Jei turite garbanotus (bet ne susuktus) plaukus, galite nusikirpti šį kirpimą, tačiau tai bus šiek tiek sunkiau.

Jums taip pat reikės mėgstamos plaukų priežiūros priemonės. Daugumai plaukų tipų tinka vidutinio stiprumo gelis arba vaškas. Jei turite sunkiai valdomus plaukus, ieškokite tvirto laikymo produkto. Taip pat pageidautina matinė priemonė, nes atrodo, kad į plaukus nebuvo pridėta jokių produktų, todėl nėra riebios išvaizdos.

@adamjosephchase/ Instagram

Kaip kirpti kirpimą

Pirmiausia paprašykite kirpėjo išblukti (arba susiaurinti) šonus ir nugarą. Plaukai turėtų išblukti nuo maždaug #1 iki #2. Šis išblukimas turėtų būti kartojamas jūsų šventyklose, todėl gautas vaizdas bus gražus.

Tada paprašykite kirpėjo sumaišyti nukirptus plaukus, naudodami žirklių ant šukos techniką (vietoj kirpimo mašinėlių). Kai šis žingsnis bus atliktas, jūsų plaukai turėtų atrodyti gražiai susimaišę. Kitaip tariant, neturėtumėte matyti dramatiško skirtumo tarp viršaus ir šonų/nugaros.

JStone / Shutterstock.com

Galiausiai paprašykite, kad viršutiniai plaukai būtų nukirpti iki norimo ilgio. Galite eiti bet kokio ilgio, tačiau pastebime, kad šiam pjūviui tinka bet kur nuo 2 iki 4 colių. Norite turėti pakankamai plaukų ant viršaus, kad galėtumėte juos atlenkti ir atskirti, bet nenorite per daug, kitaip jie taps nebevaldomi. Jei siekiate didesnio dapper kirpimo, tikriausiai norite, kad jūsų plaukai būtų ilgesnio spektro gale, apie 3–4 colius.

Taip pat galite paprašyti, kad kirpimo briaunos būtų išsamiai aprašytos kirpimo mašinėlėmis, kad aplink kirpimą būtų smulkių linijų. Pasirinktinai taip pat galite paprašyti kirpėjo nusiskusti kietąją dalį.

Sunkiai nupjauta dalisKreditas: Harley Detrick

Kaip suformuoti „Dapper“ kirpimą

Pradėkite džiovindami plaukus rankšluosčiu, kad jie vis dar būtų drėgni. Įtrinkite maždaug ketvirtadalio produkto kiekį tarp rankų ir įtrinkite į plaukus. Šukuokite jį ir toliau dirbkite rankomis.

Suskirstykite plaukus ir šukuokite juos, kaip įprastai, tada paerzinkite plaukus priešais, kad gautumėte šiek tiek apimties. Galiausiai šukuokite plaukus atgal, kad atgautumėte įpjovą. Turėkite omenyje: naudokite vidutinį produkto kiekį, kad išlaikytumėte efektą ir išvengtumėte persistengimo.

Klasikinės kūginės šukos

Klasikinės kūginės šukos

Šis dapper stilius naudoja madingą šoninio šlifavimo techniką ir laipsniškesnį kūgį, suteikiant jam labai pilną ir tvarkingą išvaizdą.

Brado Pitto „Slicked Back Undercut“Tinseltown / Shutterstock.com

Sugręžta atgal Undercut

Nupjautas nugaros pjūvis yra madingas nesenstančio dapper kirpimo variantas. Dalis čia yra mažiau akivaizdi, nes pagrindinis taškas yra plaukų judėjimas atgal.

Oficiali banguota tekstūra su šonine dalimi@voodoohairlounge

Oficiali banguota tekstūra su šonine dalimi

Jei norite linksmai pasukti pagrindinį dapper stilių, tai šukuosena jums. Plaukai viršuje teka ir išeina ant kaktos, jie puikiai tinka tiesiems ar garbanotiems plaukams.

Paprastas viršus su švariomis pusėmis@lanedorsey

Paprastas viršus su švariomis pusėmis

Ar norėtumėte, kad jis būtų trumpas? Šis nesąmoningas kirpimas yra labai švarus ir tolygus, o dapper stilius sukasi minimaliai.

Šoninis šukuotas klasikinis@lanedorsey

Šoninis šukuotas klasikinis

Nukreipti šoną į šoną yra išbandyta ir tikra išvaizda ir dėl geros priežasties. Tai labai atpažįstama šukuosena, tačiau šoninis kvapas ją šiek tiek pagyvina.

Didelės apimties šoninės sruogos@me_vedęs_plaukas

Didelės apimties šoninės sruogos

Ši laisva, tūrinė šukuosena perkelia kirpimą į naujas aukštumas (pažodžiui). Ilgi plaukai yra šukuoti pirštais dėl čia parodytos banguotos, vėjuotos išvaizdos.

Sluoksniuotas Pompadūras su kūgine šventykla@brinie

Sluoksniuotas Pompadūras su kūgine šventykla

Štai tvarkingas požiūris į klasikinę pompastiką. Plaukai šukuoti atgal ir pirštu šukuoti vos vienu prisilietimu, kad sukurtų judesio pojūtį, o subtili linija suteikia papildomo apibrėžimo.

George'o Clooney „Cezario“ kirpimasDenisas Makarenko / Shutterstock.com

George’o Clooney „Cezario“ įkvėptas verslo pjūvis

Cezario pjūvis atlaikė laiko išbandymą, todėl yra daug puikių variantų. Šio trumpo verslo kirpimo šaknys yra Cezario pjūvis, tačiau jis yra šiek tiek netvarkingesnis ir pasižymi švelnia dalimi.

QuiffDFree/Shutterstock.com

Tvarkingas Kifas

Jei jums patinka, kad jūsų plaukai būtų tvarkingi, bet vis tiek norite daug stilių, šis paprastas šriftas yra puikus pasirinkimas.

Oficialus šonas nušluotas@urednistvo.pricesk.robert

Oficialus šonas nušluotas

Štai paprastas dapper kirpimas, kuris ypač tinka vaikinams su plonais plaukais. Plaukai tiesiog šukuoti į šoną, tačiau rezultatas yra formalus ir stilingas.

Justino Timberlake'o šoninė šukuosenamagicinfoto / Shutterstock.com

Justino Timberlake’o klasikinis kūginis ir žirklinis kirpimas

Pagrindinio žirklinio kirpimo ir kūgio derinys gali atrodyti neįtikėtinas, tačiau iš tikrųjų tai yra fantastiška pora, kuri niekada neišėjo iš stiliaus.

Ivy lygaKathy Hutchins / Shutterstock.com

Ivy lyga

Jei jums reikia mažai priežiūros reikalaujančios šukuosenos, išbandykite „Ivy League“. Šis džentelmeniškas kirpimas tiks bet kokio tipo plaukams, jį galite įsigyti bet kurioje kirpykloje ar salone.

Storų plaukų šepetys su išblukusiomis pusėmis@ virgiltb

Storų plaukų šepetys su išblukusiomis pusėmis

Kitas minimalios priežiūros vaizdas, kuris atsisako kietosios dalies ir sutelkia dėmesį į išblukusias puses, kurios sklandžiai susilieja su paprastu ir švelniu šepetėliu.

Blaivios šukuosenos@me_vedęs_plaukas

Blaivios šukuosenos

Šiek tiek lengvas stilius aukšto aukščio viršūnėje sukuria atsipalaidavusį pirštu šukuotą vaizdą, o žemai nusmailėjęs šoninis šonas nesiekia atitraukti dėmesio nuo tikrosios šou žvaigždės.

Sandariai pritvirtinta ir šukuota kieta dalis@mattjbarbers

Sandariai pritvirtinta ir šukuota kieta dalis

Labai tikslus klasikinio dapper karinio kirpimo įsikūnijimas reikalauja tam tikro plieno akių atsidavimo stiliui ar bent apsilankymams kirpykloje.

Lygiai taip pat namuose futbolo aikštėje, kaip ir „West Point“ salėse, šio žvilgsnio aštrumas neabejotinai sulauks jūsų bendraamžių pagarbos ir susižavėjimo ir įžiebs pavydžią baimę į priešininkų širdis.

Švari šoninė dalis su pūstu Pompadour@cal_newsome

Švari šoninė dalis su pūstu Pompadour

Grojant atsistojusiam bosui siautulingoje „psychobilly“ grupėje, vidutinis kirpimas jo tiesiog nenusileidžia.

Išpūskite pompadour kelią, pakelkite aukštyn ir laikykite nušluostytus folikulus tiesiai. Suteikite savo kirpėjui galimybę nuleisti tą nepriekaištingą išblukimą ant odos ir padalyti plaukus sunkiau nei Mozė Raudonąją jūrą.

Elegantiškas subtilus kritimas@alexthegreatvivar

Elegantiškas subtilus kritimas

Dalis neturi būti per visą jūsų karūną, bet kartais užtenka menkiausio skilimo ties plaukų linija ir greitai susilieja su aukščiau esančiomis tekstūruotomis bangomis.

Subtilūs akcentai paryškina marmurinį smėlio šviesių plaukų pobūdį, prideda spalvų matmenų, ir jūs negalite suklysti naudodami paprastą kūgį, elegantiškai judantį iki lašo išblukimo.

Plona šoninė dalis su vidutiniu išblukimu@tonisaura_barbershop

Plona šoninė dalis su vidutiniu išblukimu

Šiek tiek pakrypusi šoninė dalis suteikia unikalų skonį šiam tvirtam viduryje išblukusiam kvapui. Vidutinio ilgio viršutinė viršutinė dalis yra subtilios tekstūros, o lygios briaunos subtiliai tęsiamos beveik nepastebimoje barzdoje.

Klasikiniai šukuoti šukuoti plaukai@javi_thebarber_

Klasikiniai šukuoti šukuoti plaukai

Vienas iš geriausių dalykų, susijusių su dapper dalies/kūgio/teptuko kombinacija, yra tai, kad jis leidžia begalę formuoti įvairių formų ir dydžių galvutes.

Jei nerimaujate, kad dėl bet kokio ilgio viršuje jūsų ilgas veidas taps ilgesnis, nustatykite kietą dalį pakankamai aukštai, kad pertrauktumėte galvos kontūrą, taip aiškiai atskiriant galvą ir plaukus. Piršto šepetys ilgio tiesiai nuo tos dalies, kai pakreipiamas į šoną, ir jūs turėsite puikios tekstūros įspūdį, kad įgautumėte šią klasikinę išvaizdą.

Sandariai apipavidalintas su kūginiu krūtine@mintbarbershops

Sandariai apipavidalintas su kūginiu krūtine

Šios šukuosenos siluetas rodo, kad dėvėtojų eilės įgula, tikriausiai pavadinta Blaine ir ironiškai neįsivaizduoja, kas yra „Big Boy“ restoranas. Tačiau beprotiškai ne centrinė, skersinė kieta dalis daro šį kirpimą kitokios spalvos arkliu.

Kūginiai šonai ir stilizuota viršutinė dalis yra pakankamai tradiciniai, tačiau kartu su avangardiniu tos kietosios dalies išdėstymu jie tampa kažkuo išskirtiniu.

Tekstūruotas Pompadour@cutsbyerick

Tekstūruotas Pompadour

Kuklesnė kietosios dalies versija. Švelniai siaurėjančios pusės neatitraukia dėmesio nuo aukščiau esančios tekstūruotos pompos. Tai tvirta išvaizda, kuriai pasiekti reikalingas minimalus ryto stilius.

Klasikinis kūginis su šepetėliu@me_vedęs_plaukas

Klasikinis kūginis su šepetėliu

Banguotas ilgis viršuje nėra būtina dapper išvaizdos sąlyga. Trumpesnis šlifuotas derlius užtikrina vienodai rafinuotą išvaizdą su minimalia priežiūra. Švari oda išblukina komplimentus tamsiems ar net druskos neturintiems plaukams.

Plona dalis su šukuotu šoniniu šepečiu@rockstarsbarberscradleyheathr

Plona dalis su šukuotu šoniniu šepečiu

Kaip matyti iš daugelio madingų vaikinų Jungtinėje Karalystėje, šis šoninis šepetys yra šukuotas ir suformuotas iki tobulumo su elegantiška aukšta dalimi.

Klasikinė kieta dalis su šoniniu šepečiu@chris_barbercode

Klasikinė kieta dalis su šoniniu šepečiu

Kitas pjūvis, kurio metu naudojama netradicinė kietosios dalies vieta, šiek tiek aukštesnė nei standartinė. Tiek siaurėjantis išblukimas žemiau, tiek banguotas ilgis viršuje yra nušlifuojami nuo šios dalies šonu, taip padidinant bangos garbanos judėjimą.

Daugiasluoksnė viršutinė dalis su „Undercut Fade“@javi_thebarber_

Daugiasluoksnė viršutinė dalis su „Undercut Fade“

Sumažintas išblukimas gali atrodyti taip pat didingai, be jokios dalies; vietoj dramatiško kontrasto, sklanda trumpo ir ilgo sanglauda. Laikykite kraštus apdailos ir tikrai išpūskite pompadour, kad gautumėte didelį, pakeltą ir tekstūruotą stilių.

side-parts-patty_cuts@patty_cuts

Pusiau reguliavimo pjūvis

Nepaisant griežto, kariuomenės įkvėpto pavadinimo, reguliavimo pjūvis yra vienas universaliausių oficialių stilių. Viskas, ko reikia, yra ilgesni, dailiai šukuoti plaukai iš viršaus, su trumpesnėmis, siaurėjančiomis (jei ne išblukusiomis) pusėmis. Pasirinkimas atlikti sunkias dalis ar ne ir pačios dalies išdėstymas leidžia pasirinkti beveik begalę.

šoninė dalis@tonisaura_barbershop

Reguliavimo įkvėptas šukos stilius

Šioje reguliuojamo kirpimo versijoje naudojama labiau būdinga kietosios dalies padėtis, tačiau oda pakankamai išblunka, kad kraštai taptų šonkauliais, o juuu-vos ne į beveik nematomą vaiduoklio barzdą. Individualizuojant klasiką, viskas priklauso nuo detalių.

Pompadūras@jubei_ma

Pompadūras

Panašus į reglamentą (ir tikrai visos išbandytos šukuosenos), „pompadour“ siūlo daugybę galimybių.

Nuo briauniško Briano Setzerio požiūrio iki teatrališkos Morrissey melancholijos ši versija atrodytų namuose tarp baltų marškinėlių ir „Lucky Strikes“ minios 50 -ųjų pabaigoje..

Smulkiai išblukusi šventykla@domthebarberian

Smulkiai išblukusi šventykla

Dėl teisingesnės veido, šviesūs plaukai turi pranašumą, kad jie beveik nepastebimai susilieja, kai jie blunka odos link. Tai gali būti panaudota dramatiškam efektui, suteikiant kraštams trumpalaikį vaiduokliškumą, o smulkiai šlifuotą viršutinį tonų gylį tarp šviesos ir šešėlio.

Klasikinis „Pompadour“ su „Sleek Taper“@javi_thebarber_

Klasikinis „Pompadour“ su „Sleek Taper“

Kita pompadour veislė, ši versija leidžia naudoti tekstūruotą pirštu nušveistą pūtimą, pridedant visų rūšių sluoksnių į viršų. Be to, įrodymas, kad aptaki pompastika ne visada turi būti derinama su švariai nusiskuto veidu.

ploni plaukai@blackfishbry

„Drop Fade“ su „Classic Top Crop“

Ne visada turite pabandyti išradinėti dviratį. Kartais viskas, ko jums reikia, yra švaraus lašo išblukimas ir kai kurios banguojančios bangos aukštyn.

Nuvalyta šoninė pusė su kūginėmis pusėmis@blackfishbry

Nuvalyta šoninė pusė su kūginėmis pusėmis

Šis aptakus stilius atrodo gerai visomis plaukų spalvomis, bet ypač ryškus, kai derinamas su smėlio blondinės atspalviu. Kieta dalis palieka pakankamai ilgio, kad susidarytų puikios formos kūgis.

šukuosenos vyrams su apvaliais veidais@blackfishbry

Stilingas vidutinis viršus su kieta dalimi

Atgimimo dapperness. Šis kirpimas nevengia savo sunkaus stiliaus, maksimaliam švytėjimui pasirenkamas nematinis produktas. Paspauskite zooto kostiumą ir nublizginkite kišeninį laikrodį, nes šis kirpimas sako, kad šįvakar išeisite!

dapper kirpimai@tonisaura_barbershop

Kompaktiškas stilingas viršus ir kieta dalis

Jei „Vanilla Ice“ kada nors turėjo pasirodyti teisme devintajame dešimtmetyje, galbūt kirpėjas jam smogė su šia garbinga jo ikoninio plokščio viršaus versija.

Žinoma, nėra jokios priežasties visada ieškoti švelnių standartinio šveitimo bangų. Sumaišykite jį su aštresniais kampais viršuje ir tvarkingai nublukusiomis pusėmis.

dapper kirpimai@rio_black_rose

Ilgas viršus slysta atgal

Naudojant bet kokį nupjautą nugaros stilių visada yra rizika, kad jis pasirodys … riebus. Šis vėsus matinio paviršiaus pirštų šepetys to išvengia, išlaikydamas tekstūruotą apimtį nuo galvos odos. Skoninga dalis ir pliūpsnis išblėsina šį atsitiktinį įvaizdį, kuris paprastai būna agresyvesnis.

švelnus kirpimas@blackfishbry

Vidutinis išblukimas ir klasikinis verslo kirpimas

Dabar tai yra labiau tradicinis požiūris į slidžią nugarą. Tai siūlo tvirtumą, ryžtingumą, intelektą; galios brokerio išpažinimai. Išmaišykite, išlaikydami aštrią išvaizdą, sklandžiai išblukę vietoje įprastos kietos dalies.

dapper@blackfishbry

Šukos stiliaus viršus ir kūginės pusės

Maždaug toks pat subtilus, koks gali būti kirpimas. Nepriekaištingas mažo lašo išblukimas be šoninių žaizdų po praktiška kieta dalimi, su tvarkinga šonine šepetėlio viršutine dalimi, kuri didžiuotųsi jūsų proseneliu.

dapper kirpimai@rio_black_rose

Didelio kritimo išblukimas ir ilga viršutinė kieta dalis

Šis unikalus kirpimas sako pragarą su standartine kieta dalimi, o vietoj to pasirenka įstrižą kampą, prasidedantį gerokai virš viršutinės šventyklos, einančio per visą vainiko ilgį. Ilgas kirpimo viršus šukuojamas į šonus plataus danties šukomis, suteikiant tekstūrą.

šukuoti@jeremywexlerhair

Klasikinis kūgis ir šukos

Dekonstruota dalis, paprastas kūginis ir vidutinio ilgio šoninis šepetys. Ko nemėgti šiame atsipalaidavusiame, mažai priežiūros reikalaujančiame stiliuje?

Šaltas baltas Mohawked Brush Up@faraz_rouhi_

Šaltas baltas Mohawked Brush Up

Labai hipsteriška išvaizda, tačiau tinkamai padaryta gali atrodyti stilingai. Dėl šalto balto dažo jis tampa madingas, o viršus yra šiek tiek pašviesintas ir šiek tiek sudrėkintas, palaikomas pilkšva barzda, todėl viskas yra tobula.