20 madingai elegantiškų šoninių šlifuotų variantų

Šoninis šlifavimas yra neįprastas kirpimo šukuosenos variantas, kuris tikrai netinka visiems. Šioje versijoje šonai ir nugara yra trumpai apipjaustyti tradiciniu būdu. Tačiau viršuje yra keli centimetrai papildomo ilgio. Plaukai priešais gali siekti smakrą ar net pro smakrą. Tai unikalus asimetriškas apatinio kirpimo būdas, apjungiantis įmantrią apatinės dalies išvaizdą ir drąsią ilgų plaukų išvaizdą.

Nupjauti ilgi plaukaiKreditas: pinti kirpėjai

Tai graži šukuosena, jei jums patinka ilgi plaukai, bet norite iškirptos šukuosenos estetikos. Plaukus ant viršaus taip pat galima dėvėti viršutiniame mazge, kuris yra vyriškos bandelės versija. Nepaisant laukinių skirtumų nuo kitų mažesnių variantų, galite nuveikti nemažai. Tačiau tai nėra geriausia biuro šukuosena.

@adamjosephchase/ Instagram

Kaip suformuoti šoninį šlifavimą

Kadangi tai yra labai ilgas stilius, jam reikės gaminio su dideliu laikymu. Kaip ir atjungtas pjūvis, šoninis nuleistas pjūvis reikalauja garsumo. The Suavecito Firme ir „Layrite Super Hold“ yra puikus pasirinkimas šiam kirpimui. Gerai įtrinkite produktą ir šukuokite plaukus į vieną pusę. Tai suteikia asimetrišką išvaizdą, kuri yra raktas į nušlifuotą šoną.

Daugiau idėjų rasite žemiau esančioje galerijoje:

Justino Bieberio šoninis dažytas pakraštys DFree / Shutterstock.com

Justino Bieberio šoninis dažytas kraštas

Justinas Bieberis per daugelį metų turėjo nemažai kirpimų, įskaitant šią įspūdingą pusę. Priekyje kabančios ilgos plaukų sruogos akimirksniu pastebimos ir suteikia šiam stiliui nepakartojamo poveikio.

„Drop Fade“ su „Afro“ atjungimušaltinis

„Drop Fade“ su „Afro“ atjungimu

Šis madingas afro ir apatinio derinio derinys yra išskirtinis stilius. Didelė nusiskuto dalis atjungia du skirtingus stilius ir suvienodina kirpimą.

Šoninės šlifuotos sruogos su išpjovomis@giuse_laguardia

Šoninės šlifuotos sruogos su išpjovomis

Elegantiška, bet linksma, ši madinga šoninė išvaizda yra idealus pasirinkimas vaikinams, norintiems šukuosenos su didele asmenybės doze.

Odos išblukimas su sluoksniais@titan_barber

Odos išblukimas su sluoksniais

Čia yra ekstremalesnis stilius, kuris beveik patenka į dirbtinio vanago teritoriją. Aukštai išblukę ir šoniniai plaukai sukuria dramatišką atjungimą, išskiriantį šį stilių.

Šonas šlifuotas su „Undercut Taper Fade“@ambarberia

Kūgiai išblukę šviesūs plaukai

Šis iš anksto paruoštas stilius pasižymi lašų išblukimu ir pirštais šukuotais plaukais, todėl jis puikiai tinka kirpimui dieną (ar naktį).

Banguotas reguliavimo pjūvis@jelle.vissers

Banguotas reguliavimo pjūvis

Šis švelnus stilius parodo, kaip galima stilingai modifikuoti apatinės dalies elementus. Kabantys plaukai priekyje puikiai tinka banguotam kirpimo judesiui.

Šoniniai šukuoti kūginiai išblukę imbiero plaukai@andrewdoeshair

„Crown Taper Fade“

Aukštos šoninės dalies dėka šis stilius atskleidžia galvos vainiką, sukurdamas unikalų apskritą židinį.

Šiuolaikinė dramblio bagažinė@titan_barber

Šiuolaikinė dramblio bagažinė

Dramblio kamienas tapo sava kategorija, suskirstyta pagal priekyje kabančią į kamieną panašią plaukų sruogą. Šis pjūvis naudoja kamieną, kad tęstų judesius, sukurtus pirštais šukuotais plaukais.

Šoninis apatinis kirpimas su barzdaKreditas: pinti kirpėjai

Šoninis apatinis kirpimas su barzda

Jei trokštate labai ilgo ir madingo stiliaus, nežiūrėkite toliau. Ekstremalus odos išblukimas pabrėžia skruosto ilgio plaukus ir ilgą barzdą.

Nupjauti garbanoti ilgi plaukaiKreditas: pinti kirpėjai

Nupjauti garbanoti ilgi plaukai

Kitas ilgas ir akį traukiantis stilius, šis sumažinimas priklauso nuo ilgio ir apimties. Vėlgi, odos išblukimas naudojamas norint sutelkti dėmesį į plaukus priekyje ir viršuje.

Blondinė | Nupjautas, dažytas, džiovintas džiovintuvu@alan_beak

Šviesūs akcentai su „Undercut“

Pirmiausia noriu atkreipti dėmesį į kontaktinius lęšius, kurie kažkaip pagyvina visą vidutinio pluošto laisvos pompadour išvaizdą, kurios šonai siaurėja išblukimo link šventyklos. Tai taip pat patenka į mažo išblukimo teritoriją, tačiau tos tatuiruotės gana gerai išryškina išblukimą.

tekstūruotos, šoninės, anaguliarinės pakraštysUnikali vizija/Shutterstock.com

Tekstūruotas šoninis šlifuotas kampinis briauna

Šis šoninis šlavimas laikomas vienu iš madingiausių, kurį rasite dėl vidutinio ilgio sruogų, kurios padidina storą tekstūrą. Šonai, kaip visada, yra siaurėjantys, tačiau nerasite išblukimo, nes kartais mažiau yra daugiau.

Šoninis šlifuotas atviras puffas@4plaukos

Šoninis šlifuotas atviras puffas

Kaip dažnai matote plonus plaukus, kurių apimtis tokia stora? Dažnai ne taip, štai čia. Receptas yra gana paprastas, paleiskite plaukų džiovintuvą priešingoje šoninio šlavimo pusėje, o paskui naudokite plaukų vašką, kad pasuktumėte priešingai, kad gautumėte tą purų. Nepamirškite siaurėjančių išblukusių pusių, kurios pagerina viršų.

Beveik dramblys nukirpo šviesius plaukus@johnny_snips

Beveik dramblys nukirpo šviesius plaukus

Blizgūs ploni plaukai, išaugę į ilgas sruogas viršuje, ir švelnus šluostymasis atrodo kaip gyvybingi. Kitas čia yra apatinis kirpimas su siaurėjančiu šonuose, o palaidi išvaizda padidina apimtį, nors plaukų tekstūra yra plona.

Jaučio ragai@luiiisc_

Jaučio ragai

Taigi palaukite, yra pjūvis, tada yra kūginis išblukimas ir aptakus šoninis šlifavimas su vidutinėmis sruogomis. Įdomu tai, kad sruogos yra nudažytos iki pat galų ir tai tiesiog sugadina panašią. Mes dar net neužsiminėme apie madingus ūsus, tai vyšnia ant torto.

Banguoti plaukai su iškirpimu@cutsbyerick

Banguoti plaukai su kūginiu išblukimu

Stori banguoti plaukai viršuje su smulkiu išblukimu yra tai, ką mes vadiname švelniu stiliumi. Šventyklos išblukimas, kuris yra sumaišytas su barzda, daro skirtumą, nes ražienų barzda puikiai subalansuoja visą veidą. Kampinė ir aštri linija puikiai pasirodo.

Dirty Blonde Side Swept_@javi_thebarber_

Nešvari blondinė šluota

Šiame stiliuje yra tiek daug smulkių elementų, kurie sukuria visą šį gatvės išmanios išvaizdos derinį. Didelis šoninis šlifavimas plonais plaukais, vidutinio ilgio sruogomis, kurių šonai yra siaurėjantys, atkreipia visą dėmesį į viršų. Be to, sausi šviesūs dažai tik pagerina.

Nepakirpti slenkantys plaukai@ virgiltb

Nepakirpti slenkantys plaukai

Apipjaustymas, kurio šonai siaurėja, o šventykla įsilieja į barzdą, sukuria bendrą vaizdą. Linija su smailiu aštriu kampu rodo detales ir smulkmenas. Šilkinė, vidutinio pluošto viršutinė dalis su ryškiausiais dažais, palaukite, kol vėjas trykš per tuos plaukus.

Nupjauta pusė šlifuota su kūginėmis pusėmis@zeke_the_barber

Šoninis šlifas su kūgiu

Išsipūtęs kaifas su vidutiniu sruogos viršumi, kurio storis yra labai ryškus, tačiau tvirtas. Be to, šonai yra siaurėjantys, o šoninis šlifavimas stora barzda sukuria visą reikiamą pusiausvyrą. Kartu naudojant plaukų džiovintuvą ir plaukų vašką.

Šoninis šlifavimas@tonisaura_barbershop

Nepakankamas ir kietos linijos dizainas

Kieta dalis su storu šoniniu šlavimu atrodo madinga ir moderni. Be to, lašas išnyks ir susiaurėjusios pusės atkreipia dėmesį į viršų. Ryškiausi dūminės šiurkščios tekstūros dažai daro jį smagesnį. Nusiskutęs plyšys ant nugaros pagyvina, kad jis taptų ryškesnis.

šonas nušlifuotas@rafaxhair

Vidutinio ilgio viršutinė dalis su išpjova

Stori plaukai su tankiu apimtimi ir papildomas šoninis šlavimas daro tai tobula retro, tačiau šiuolaikiška išvaizda. Žemas išblukimas yra labai žemas ir šiek tiek sumažina išblukimo atspalvį, o sudėtis yra tokia švelni, kad negali likti nepastebėta. Viršus yra toks intensyvus, kad niekada nesukelia mažiau dėmesio.

Šoninis šlifavimaspateikė @travisanthonyhair

Vidutinis išblukimas su dideliu kvapu

Ar tai žemas ir vidutinis išblukimas? Galbūt abu su šventyklos esme išnyks. Toliau smailėjanti smaili linija aukštyn, viršuje – kaip vidutinės sruogos. Didelė riesta viršutinė dalis su mėtoma tekstūra ir šilkiniais plaukais daro ją puikiai.

Fringed Quiff su Undercut@barbermikethomas

Šoninis šlifuotas kūginis išblukimas

Sumažėjimas čia yra gana akivaizdus, ​​nes šonai yra siaurėjantys, nors maišant į barzdą yra daug apimties, kad jie atrodytų vienodai. Viršus yra ploni plaukai, tačiau dėl ilgų sruogų jie atrodo tankūs ir stori, nepamirškite šiek tiek vaško, kad jie liktų vietoje.

Atjungtas šoninis šlifavimasAtjungtas šoninis šlifavimas, pateikė @criztofferson

Atjungtas šoninis šlifavimas

Oho! Niekas nematė, kad tai ateina? Barzdos plyšys tikrai yra nauja tendencija ir gana aguona. Plaukai ant viršaus yra dar viena istorija, dažytos laisvos plonos sruogos padaro jį hipišku. Negana to, vidurio išblukimas su aštria linija nukreipia visą dėmesį į viršų ir barzdą.

Šoninis šlifavimasŠoninis šlifavimas, pateikė @ambarberia

„Low Fade“ su stilizuotu vidutiniu viršumi

Pasveikinkite madingą šoninį šlifavimą su pompadour infuzija ir labai retro anglišku stiliaus įvaizdžiu. Šonai yra elegantiškai siaurėjantys be staigių įbrėžimų ar išblukimų, tik klasika. Viršus yra sukurtas taip, kad liktų vietoje su pūkeliais, gaunamais naudojant plaukų džiovintuvą.

Ilgas KifasIlgas Kifas, pateikė @spukthebarber

Ilgas Kifas

Ar tai šūdas, ar pompadūras, gerai atrodo, kad galbūt abu ir dar vienas dalykas, dramblio kamienas! Vidutinis išblukimas yra labai aptakus, o tiesi linija į viršų, o tai nėra labai įprasta. Viršuje esanti apimtis yra labai stora ir sausa tekstūra, o garbanos visada daro viską.

Šoninis šlifavimasŠoninis šlifavimas, pateikė @barberdeano

Lovos galvos dramblio kamienas ir didelis išblukimas

Dramblio bagažinė tik tampa vis populiaresnė, kai šis retro stilius tampa nauja norma. Tačiau išblukimas šonuose yra sudėtingas, nes jis yra tarp vidurio išblukimo iki didelio išblukimo ir šventyklos išblukimo. Viršus yra tankus su tamsaus atspalvio dažais.

Šoninis šlifuotas apatinis + dirbtinis vanagas + kampinis briaunaŠoninis šlifuotas apatinis + dirbtinis vanagas + kampinis briauna, pateikė @barberdeano

Šoninis šlifuotas apatinis + dirbtinis vanagas

Vidutinis ar žemas blukimas aplink šventyklą neabejotinai priverčia šį stilių pasirodyti su vidutinio dydžio ilgomis sruogomis ir švelnios tekstūros. Sruogos yra šoninės, nesusijusios su produktu, todėl atrodo neįprastai, bet stilingai visais atžvilgiais. Riškite jį kartais vilkėdami kostiumą ir strėlę, tai mes vadiname panaši.

Šoninis šlifavimas@dannyandcobarbers

Vidutinis šoninis šlifavimas

Pasveikinkite plonaplaukę garbanotą dramblio kamieną su aštriu kirpimu ties plaukų linija. Be to, šonai labai smulkiai išblukę, o šventykla įsiliejo į barzdą, kad ji atrodytų dar brūkšniau. Jums tikrai reikės plaukų džiovintuvo ir vaško, kad šis stilius išliktų visą dieną.

Nupjautos šoninės sruogos@alan_beak

Nupjautos šoninės sruogos

Dramblio bagažinė ką tik įgavo naują įspūdį, o įmantri viršutinė dalis, kurios šonai apipjaustomi siaurėjančiai ir išblukę, daro tai labai madinga, tačiau šiuolaikiška. Vidutinis išblukimas yra tik toks aptakus, suteikiantis švarų išvaizdą bendram stiliui.

Šoninis šlifuotas kūginis pjūvisŠoninis šlifuotas kūginis pjūvis, pateikė @mattjbarbers

Šoninis šlifuotas kūginis pjūvis

Pirma, rūkymas tikrai kenkia sveikatai, bet stilius niekada nėra. Šis šoninis šlavimas nėra tik dar vienas šlavimas. Apatinis pjūvis čia yra paslėptas, kad būtų purus šonas, kuris taip pat yra šiek tiek įstrigęs. Dėl tirštos tekstūros su auksiniais dažais tai atrodo labai sveika, be rūkymo.

Šoninis šlifavimas@mensworldherenkappers

Šoninis šlifavimas

Geriausia šoninio valymo dalis yra jo universalumas ir tai, kaip matome čia, yra beveik dramblio kamienas. Šonai yra iškirpti, o šventykla taip pat yra siaurėjanti ir neišblukusi. Šepetys pirštų raštais yra labai atsitiktinis, tačiau formuojant šukuoseną naudojamas plaukų šukas.

Šoninis apatinis kirpimas su ūsais

Kreditas: pinti kirpėjai

Šoninis apatinis kirpimas su ūsais

Ko dar reikia? Labai švarus šoninis šlavimas su pūku šone. Tai pridėjo intensyvų apatinį kirpimą, kurio pusė yra siaurėjanti ir sumaišyta į labai storą, tačiau gerai prižiūrimą barzdą. Visa tai ir ūsai daro dieną. Apskritai tai yra labai stora šukuosena, kuri yra gerai subalansuota.

Banguotas viršus su klasikiniu pjūviu

@mattjbarbers

Banguotas viršus su klasikiniu pjūviu

Dar viena diena, dar vienas šoninio šlavimo vaizdas su tokia šaunia panele. Viršus banguotas, su pusiau garbanomis, šonai susiaurėję tiek, kad gerai įsilietų į barzdą. Visa tai su matiniais dažais viršuje yra tobula.

Banguotas aukštas ir tvirtas

Kreditas: pinti kirpėjai

Nulinė nugara ir šonai Undercut

Ar nesakiau jums, kad šoninis šlavimas yra tik labai lengvai keičiamas dalykas. Visa tai ir pažvelkite tik į tai, kad nupjauta nugaros tekstūra su nuskustomis pusėmis ir dydžio kirpimo mašinėlėmis daro bet kurio žmogaus dieną. Viršus storas ir nustumtas pūsta tekstūra, kurio tai neišgąsdintų.

Pjovimo pjūvis atjungtas pakraščiu

Šaltinis

Pjovimo pjūvis atjungtas pakraščiu

Atminkite, kad mes anksčiau matėme dramblio kamieną, na, tai tik apverstas dramblio kamienas, turintis daugiau panikos. Šonai yra labai šiek tiek susiaurėję, o likusi dalis nukirpta 0 dydžio kirpimo mašinėlėmis. Rausvos apačioje daro jį labai kietą ir suteikia pusiausvyros užuominų.

Kampinis kraštas balintas

šaltinis

Kampinis kraštas balintas

Šis niekada negali būti lygiagretus su visais sruogų ilgiais. Visa tai, ypač dėl siaurėjančių šonų, daro stilių labai smagiu. Šviesūs dažai ant viršaus daro juos dar ryškesnius, o tiesi plaukų tekstūra gali būti pasukta bet kuriuo būdu, priklausomai nuo to, kokios išvaizdos norite.

Šoninis šlifuotas apatinis trumpesnis

Šoninis šlifuotas apatinis trumpesnis

Sveiki atvykę į šoninio šlavimo pjūvio versiją. Tai mes vadiname labai subalansuota išvaizda be jokių kompromisų dėl jos stiliaus dalies. Šonai siaurėja 2/3 dydžio kirpimo mašinėlėmis ir tai padeda susilieti su ražiena. Viršus šlifuotas iš šono, tačiau ilgis lemia viską.

Undercut Brush Up

Kreditas: pinti kirpėjai

Undercut Brush Up

Kas sakė, kad šoninis šlavimas turi būti švarus? Tik pažiūrėkite, ar tai nesuteikia labai baikerio, tvirto jausmo? Viršus yra labai storas ir tankus, tačiau šiek tiek susisukęs, o visa tai smagu, kai šonai yra iškirpti, o šonuose yra siaurų raštų.

Ilgas šoninis kraštas

šaltinis

Ilgas šoninis kraštas

Atrodo, kad tai yra tiesiai iš „Met Gala“. Klasikinis receptas, kurio viršuje yra ilgas, kaip ir labai ilgas, ištiesinkite, kad būtų smagiau, o po to – šonuose. Galiausiai šonai taip siaurėja, kad padeda įsilieti į barzdą.

Šoninis nušlifuotas apatinis šlapias

Šoninis nušlifuotas apatinis šlapias

Tai yra viena iš plyšusios nugaros variantų, kuri taip pat atsitinka, kad patenka į šoną, nes matome, kad ji turi švarią ir storą šoninę dalį. Šoninė dalis taip pat veikia kaip kieta dalis, o šonai nusileidžia kūgiškai, o šventykla – išblukusi. Švarus skutimosi išvaizda daro tai tvarkinga.

Zachario šoninis šlifavimas

CarlaVanWagoner / Shutterstock.com

Zachario šonas nušlifuotas

Zach, ar galėtum akimirkai sustabdyti savo paniką? Kaip tik pažvelgus į tai, įstrigę dramblio kamieno vibracijos yra per daug geros žiūrėti. Šonai yra susiaurėję ir neišblukę, bet pažvelkite į šventyklą, kuri yra aštri, o ne ta, kurią matote kiekvieną dieną.

Paprastas šoninis valymas

Dekanas Drobotas/Shutterstock.com

Paprastas šoninis valymas

Šoninis šlavimas nebūtinai turi būti visą laiką įmantrus, tai yra gana bendras dalykas, kurį galima sukrėsti vakarėlyje ir iškilminga proga. Receptas paprastas, šonai siaurėjantys, o viršus šiek tiek geresnės tekstūros.

Sprogimo išblukimas ir šukuotas viršus

Alones / Shutterstock.com

Sprogimo išblukimas ir natūrali dalis

Šoninis šlavimas gali būti vienas iš formaliausių stilių, jei to norite, kaip šis. Viršus yra pompadour-y su šoniniu šlavimu. Pūkai daro labai gyvus ir padidina veido ilgį. Tai sustiprina siaurėjantys ir išblukę šonai. Šventykla yra išblukusi, kad atrodytų šiek tiek švaresnė.

Šoninis išblukimas ir ilga pusė

@luiiisc_

Šoninis išblukimas ir ilga pusė

Pristatomas hipsteriškiausias šoninis šlavimas. Viršus yra labai ilgas, o šonai siaurėja, kur išblukimas nukritęs. Šventyklos išblukimas padeda maišyti barzdą, o jos viršus yra labai ilgas. Galima net turėti šaunų viršutinį mazgą.

Išvalykite išpjovą su dideliu garsu

@deakinandwhite

Išvalykite išpjovą su dideliu garsu

Jei atgręžta nugara turėtų pūtimą, tai atrodytų taip ir mums pasisekė, kad tai taip pat pašalinama iš šono. Be to, apatinis pjūvis yra gana ryškus, nes jos švarios pusės gali tikėtis daugiau. Tai sakant, šventykla yra išblukusi, bet ne barzda, stora barzda taip pat įtvirtina išvaizdą.

Gentleman Side Swept Alert

@giuse_laguardia

Gentleman Side Swept Alert

Tai yra naujas normalus, ypač kai šonai yra siaurėjantys ir neišblukę, kad gana gerai įsilietų į barzdą. Tačiau viršutinė dalis yra labai paprastai padengta pompa, o po to šlifuota, o norint pasiekti šią papildomą mylią, ryškūs dažai daro ją labai kietą.

Žemas išblukimas su šonine dalimi

@raduvitca

Žemas išblukimas su šonine dalimi

Sūpuojant smokingą reikia šios šukuosenos. Ypač su ta švaria šonine dalimi su subtilia plona dalimi. Šonai yra vidutiniškai išblukę su labai įžūliu barzdos išblukimu. Plona dalis turi dvigubą liniją, kuri nėra labai įprasta, todėl apskritai tai yra gana egzotiška išvaizda.

Retro klasikinis kietosios dalies šoninis valymas

@cresswellbarberco

Retro klasikinis kietosios dalies šoninis valymas

Ar net reikia pasakyti, kad šis stilius niekada neišeis iš stiliaus. Tai sakant, viršus yra gana storas, tačiau šonai yra labai susiaurėję, kad būtų kontroliuojama perspektyva. Ši plona ražiena yra vienas puikus bandymas subalansuoti išvaizdą.

Atstumta atgal arba nukirsta atgal?

@russ_thebarber

Atstumtas atgal arba atgręžtas atgal?

Išblukimai ir sumažinimai eina koja kojon. Šis nesiskiria. Viršus čia yra šiek tiek nulenktas į šoną, o šoninė dalis yra išpjauta. Sukurkite šią išvaizdą vakarėliui ar susitikimui, ji veikia abiem kryptimis.

Ploni plaukai stumiami atgal

@adribarbeiro

Ploni plaukai stumiami atgal

Mažiau yra daugiau ir tuo grindžiamas šis kirpimas. Sumažėjimas yra gana subtilus, o viršutinė dalis yra stumiama atgal ir šonas šlifuojamas tuo pačiu metu. Dėl lašo išblukimo viskas tampa tvarkinga ir šalta tuo pačiu metu.

Šoninė dalis su sunkia vakarėlio dalimi

@natpanurai

Šoninė dalis su sunkia vakarėlio dalimi

Kietos dalys kartais atima nuopelnus, tačiau tai yra taip. Stilius čia yra gana žemas pjūvis su kieta dalimi ir sūrus šoninis šlavimas, kuris turi šiek tiek purumo. Šis pūkas prideda papildomos išvaizdos visai išvaizdai.

Vikingų užpakalis su storais ūsais

@adribarbeiro

Vikingų užpakalis su storais ūsais

Tas žvilgsnis, tie plaukai ir tie ūsai; visa tai rimta. Čia ne juokai, o viršutinė dalis nukerpama minimaliai. Be to, šonai nusiskuto barzda, išskyrus ūsus, o tai suteikia išvaizdai daugiau gyvybės.

Ploni šviesūs šukuoti šukuoti plaukai

@anthonydelucv

Ploni šviesūs šukuoti šukuoti plaukai

Į subtilų pjūvį kartais sunku atkreipti dėmesį, nes tai daroma atsižvelgiant į detalės detales. Viršus yra vidutinio dažymo dažai su šoniniu šepetėliu, kuris suteikia daugiau gyvybės. Šonai gana gerai susilieja į barzdą.

Lenktas pūkas su šoniniu šepečiu

Tiesiog šokti/ Shutterstock.com

Lenktas pūkas su šoniniu šepečiu

Akivaizdu, kad čia nepastebime akivaizdaus šoninio skilimo, tačiau tai yra šio stiliaus raktas. Viršutinė dalis yra šiek tiek trumpa, o šonai yra tvarkingai susiaurėję, kad būtų pasiektas toks tūris, tačiau švaresnė.

Retro ūsai su šoniniu šepečiu

Eugenija Porechenskaya/ Shutterstock.com

Retro ūsai su šoniniu šepečiu

Sumažintas dalykas yra tas, kad vienas elementas, kuris puikiai dera su daugeliu stilių, kaip ir šis, o viršus yra įžūlus ilgaplaukis šoninis šlifuotas viršus ir ilgesnė nugara.

Ploni plaukai, pažeminti šonine šonine viršutine dalimi

ArtOfPhotos/ Shutterstock.com

Ploni plaukai, nukirpti į šoną, šoninė

Ar galime tik ploti rankomis už tą pūkuotą šonu nušlifuotą viršutinę dalį su siaurėjančiais šonais, į kurią įeina tvarkinga panaši priemonė. Plonų plaukų tekstūra išlaikoma tanki ir apimtimi, o šventyklos mišinys yra dailus prisilietimas prie šukuosenos, kur barzda gana gerai subalansuoja viršūnę.

Šoninis šlifuotas apatinis kirpimas su ilgu viršumi

@ cutbydk

Šoninis šlifuotas apatinis kirpimas su ilgu viršumi

Nepakankamas kirpimas yra gana svarbus bet kokio kirpimo veiksnys, ir čia, kaip matome, šoninis šlavimas yra gana įmantrus, tačiau jį nupjauna. Kūgio išblukimas šone pagerina švarią išvaizdą, ypač todėl, kad linija yra gana kampinė ir aiški.

„Retro Undercut Pompadour“

@m15barbershop

„Retro Undercut Pompadour“

Čia yra labai švelnus ir retro stilius. Viršus nušluostytas šonu ir smarkiai išpjautas. Šonai yra išblukę arba turėčiau pasakyti, kad oda nusiskuto, kad nebūtų plaukų. Uostai yra puošnūs, su garbanomis abiejuose galuose.

Sidde nušluostė kirpimą su retro ūsais

@m15barbershop

Sidde nušluostė kirpimą su retro ūsais

Labai paprasta, bet tvarkinga išvaizda čia, kai viršutinė dalis yra storaplaukė šoninė ir šoninės pusės siaurėja. Rausvos su ūsais labai palengvina gyvenimą ir prideda retro jausmo.

Tas kietas šoninis šepetys

@chadius_maximus

Tas kietas šoninis šepetys

Sunkioji dalis iškart pavogia šou, nes tai padeda sumažinti šonus. Garsas, palyginti su viršuje. Viršus yra pūkuotas, o šonas šlifuotas, kad būtų užtikrinta maksimali apimtis. Šonai pirmiausia susiaurėja, o po to išnyksta šventyklos link.

“>