20 madingiausių vyrų vidutinio išblukimo kirpimų

Yra keletas vyrų šukuosenų aspektų, kurie, nepaisant to, atrodo tiesiog fantastiškai, o vidurio išblukimas patenka į šią kategoriją. Tai ne per daug ir dramatiška, bet taip pat nėra subtilu ir nuobodu. Kas žino – jūsų kitas stilius gali būti šiame sąraše.

Ploni plaukai su skutimu@iisakkinummi

Ploni plaukai su skutimu

Vyrams su plonais plaukais dažnai sunku rasti gerą kirpimą. Viena gudrybė – išlaikyti trumpus plaukus. Čia plaukai natūraliai ilsisi, o vidurio išblukimas suteikia pusiausvyrą. (Taip pat galite pasirinkti skustą liniją.)

Išblukęs Azijos vidurys@jelle.vissers

Išblukęs Azijos vidurys

Kita vertus, jei esate azijietis ir turite storesnius plaukus, galite pasirinkti tokį stilių. Plaukai išlaiko apimtį ir tekstūrą, o šonai yra išblukę, kad būtų tvarkingi.

Atsitiktinis šlifuotas viršus@iisakkinummi

Atsitiktinis šlifuotas viršus

Gražiam kasdieniam stiliui šis atsitiktinis šveitimas yra puikus. Tik šiek tiek apipavidalindami galite pasiekti tokią netvarkingą, vidutinio tūrio išvaizdą.

Netvarkingas didelės apimties viršus@lopezcuts

Netvarkingas didelės apimties viršus

Vidutinis blukimas taip pat puikiai dera su ilgesniais plaukais. Nesvarbu, ar turite tiesius, banguotus ar garbanotus plaukus, galite šukuoti šį stilių.

Netvarkingos garbanos su vidutiniškai išblukusia linija@jose.crespo_

Netvarkingos garbanos su vidutiniškai išblukusia linija

Štai dar vienas puikus pasirinkimas garbanotiems plaukams. Galvos viršus lieka garbanotas, tačiau šonai sutrumpinami vidurio išblukimu ir sulygiuoja.

„Brush Up Mid Fade“@tombaxter_hair

„Brush Up Mid Fade“

Šis šukuosenos šukuosena gali suteikti jums klasikinę „išvyniotos iš lovos“ išvaizdą ir išlikti stilingai. Vidutinis išblukimas čia yra tik šiek tiek didesnis nei įprasta, kad pabrėžtų šukuotus plaukus.

Išblukusi eilė@mattjbarbers

Išblukusi eilė

Jei trumpesni kirpimai labiau tinka jūsų stiliui, jums patiks ši išblukusi linija. Tai mažai priežiūros reikalaujanti šukuosena, kuri vis dar yra didelis kontrastas dėl išblukimo.

Aiškus „Mid Fade Plus“ dažymas@r.baidi

Aiškus „Mid Fade Plus“ dažymas

Štai akį traukiantis stilius, kuris patiks nuotykių ieškantiems vaikinams. Vidurinį išblukimą papildo ir dažyti paryškinimai, ir nuskusta linija, einanti per galvos šoną.

Šepetėlis „Clean Mid Fade“@ javi_thebarber_

Šepetėlis „Clean Mid Fade“

Čia yra tvarkingesnė šepetėlio stiliaus versija. Plaukai yra trumpi ir tekstūruoti, o išblukimas puikiai susilieja, todėl staigaus ilgio pokyčių nėra.

Smulkios garbanos su ryškiu vidurio išblukimu@poolethebarber

Smulkios garbanos su ryškiu vidurio išblukimu

Garbanotieji plaukai būna įvairių formų ir dydžių. Vaikinams, kurie turi mažesnes garbanas, ši šukuosena yra gražus madingas pasirinkimas.

Dažytos trumpos bangos su vidutiniu išblukimu@spukthebarber

Dažytos trumpos bangos su vidutiniu išblukimu

Buvę išimtinai avangardo ir berniukų grupės „Wannabes“, šviesūs šviesūs plaukai ant vyrų nuėjo ilgą kelią. Tai puikus pokytis tiems, kurie nori kažko naujo, bet ne taip. Plaukų ryškumas pašviesins veido bruožus, o tamsios šaknys viduryje išblukimo padarys išvaizdą šiek tiek nerūpestingesnę. Kad išvengtumėte Eminemo palyginimų, išlaikykite vėsius arba pilkus tonus, plaudami plaukus purpuriniu šampūnu.

„Perfect Fade“ su „Sharp Line Up“@ cutjunkies

„Perfect Fade“ su „Sharp Line Up“

Jei siekiate išblukimo, kuris puikiai tinka garbanotiems plaukams, nežiūrėkite toliau. Šis stilius leidžia spindėti garbanotiems plaukams, o viduryje išblukimo prideda tvarkingumo.

Stori briaunos su nuleistu viduriu@fleetwoodthebarber

Stori briaunos su vidutiniu išblukimu

Norite kažko, kas patrauktų akį? Suporuokite pakraštį su vidurio išblukimu. Kai pridėsite daug tekstūros, kaip parodyta čia, šis stilius tampa unikaliu.

Plona kieta dalis plius „Mid Fade Plus“ - nuostabumas@napolesbarbershop

Plona kieta dalis plius „Mid Fade Plus“ – nuostabumas

Kieta dalis gali lengvai pridėti bet kokio stiliaus verve, ir tai puikiai papildo šį garbanotą vidurio išblukimą.

Viršus su aptakiu vidurio išblukimu@iisakkinummi

Viršus su aptakiu vidurio išblukimu

Čia yra tikrai dėmesio pritraukiantis stilius, pasižymintis labai tekstūruota, vėjo gniaužta viršutine dalimi. Vidutinis išblukimas išvalo išvaizdą, o barzda prideda pusiausvyrą.

Paprasčiausias viršus su „Sharp Line Up“@jayroberts_

Paprasčiausias viršus su „Sharp Line Up“

Jūsų šukuosena neturi būti sudėtinga, kad būtų puiki. Šis stilius su paprasta viršutine dalimi ir linija įrodo, kad paprastumas veikia.

Madinga išblukusi šventykla@jose.crespo_

Madinga išblukusi šventykla

Šis tvarkingas vidurio išblukimas yra susijęs su linija. Dėl 90 laipsnių kampo ši išvaizda išsiskiria švaria ir efektinga išvaizda.

Stilingas apatinis kirpimas su banguotu viršumi@blackfishbry

Stilingas apatinis kirpimas su banguotu viršumi

Vidutiniai išblukimai puikiai dera su sumažinimais, o jei norite kažko didelio garsumo, tai gali būti puikus derinys. Ši sumažinimas pasižymi aukštu šlifu, kurį gražiai subalansuoja vidutinis išblukimas.

„Sharp Mid Fade“ su griežtu šepetėliu@ virgiltb

„Sharp Mid Fade“ su griežtu šepetėliu

Norėdami sukurti madingą, jaunatvišką šukuoseną, šis šepetys padės. Kruopščiai apipjaustyta barzda sukuria aštrius kampus, kurie kontrastuoja su plaukais.

Šurmuliuojantis „Mid Fade“ ir aštri estetika@horatiuthebarber

Šurmuliuojantis „Mid Fade“ ir aštri estetika

Šis „Buzz“ kirpimas naudoja vidutinį išblukimą ir subtilią liniją, kad sukurtų aiškiai apibrėžtą šukuoseną, kuri puikiai tinka vaikinams, kurie nori nesąmoningo, mažai priežiūros reikalaujančio stiliaus, kuris vis dar atrodo gerai.

Nuskustas vidurio išblukimas su paprastu viršumi@alan_beak

Nuskustas vidurio išblukimas su paprastu viršumi

Su kai kuriomis šukuosenomis viskas susiję su detalėmis. Tai tikrai pasakytina apie šį pjūvį. Nors plaukų viršus yra gana paprastas, vidurio išblukimas ir kieta dalis suteikia daug stiliaus.

Tiesus vidurio išblukimas su tiesiai viršuje@v.hugostyles

Tiesus vidurio išblukimas su tiesiai viršuje

Ieškote tekstūros? Ši šukuosena jus padengė. Viršutinė dalis yra smaili ir suformuota į priekį, suteikiant plaukams puikų judesio pojūtį.

Plokščia arkinė viduryje išblukusi linija@eddie_rtb

Plokščia arkinė viduryje išblukusi linija

Ši šukuosena yra įdomus teptuko aukštyn, vidurio išblukimo ir linijos derinys. Plaukų ir barzdos sukurtos apibrėžtos linijos suteikia šiam stiliui prekės ženklo išvaizdą.

Pusiau dažytas „Mid Fade“@z_ramsey

Pusiau dažytas „Mid Fade“

Jei norite kažko šviežio, galite išbandyti pusiau dažytą išvaizdą, kuri sulaukė didelio populiarumo visame pasaulyje. Čia yra begalės galimybių.

Tonuoti ir išlenkti ūsai@rafaxhair

Nemokami tonuoti ir išlenkti ūsai

Jei barzda ir ūsai yra jūsų išvaizdos dalis, rinkitės juos papildantį stilių. Šis pakraščio stilius su ilgu dantimi labai gražiai subalansuoja didelius ūsus ir barzdą.

Didelis išblukimas ir garsumo kontrastas@jakebolland

Didelis išblukimas ir garsumo kontrastas

Storas, didelės apimties stilius, šis stilius užtikrina. Vidutinis išblukimas čia yra absoliučiai būtinas, nes jis kontrastuoja su dideliu kiekiu tekstūruotų plaukų viršuje.

Tvarkingas Fine Fade@markthebarber

Tvarkingas Fine Fade

Pagalvokite apie išblukimo techniką, pavyzdžiui, šešėlį piešimui. Kai kuriems tai pavyksta ištobulinti ir atrodo, kad šis kirpėjas yra vienas iš tų. Storas pado smaigalys yra puikus priedas prie viršutinio stiliaus.

Rusty Muddy Mid Fade@dreesthebarber

„Burst Mid Fade“ ir „French“

Šis vidurio išblukimas buvo atliktas sprogimo išblukimo stiliumi, kad išlaikytų formą. Su prancūzišku derliumi, turinčiu meistrišką tekstūrą, nesunku pastebėti, kad ši šukuosena yra populiari!

Sukurtas „Mid Fade“ su nusiskuto raštu@ kriminalinis kirpėjas

Sukurtas „Mid Fade“ su nusiskuto raštu

Individualizavimas, nesvarbu, ar tai padarys stilistas, ar jūsų pačių pasirinktas, gali suteikti jūsų išvaizdai visišką nuotaiką. Tai atrodo kaip du inicialai „D.H.“ Taigi labas! Kodėl nepavogus puslapio iš jų knygos, kad jis išliktų žaidime.

Tvarkingas vidurio išblukimas su žiliais plaukais@ barbaruivabr

Tvarkingas vidurio išblukimas su žiliais plaukais

Vidutinis išblukimas gali atrodyti puikiai bet kam, bet mano nuomone, juodaplaukis gauna prizą. Jei vis dar įdomu, kodėl taip yra dėl jų plaukų spalvos! Toks stiprus kontrastas padidina atlikto rankų darbo įvertinimo koeficientą.

Puikūs plaukai su vidutiniu išblukimu@ gabriele_iervolino

Puikūs plaukai su vidutiniu išblukimu

Kažkas iš „Pitch Perfect“ galėjo atrodyti taip, kaip mes norime, ir mes net neabejojame … nes tai sukrečia! „Mid-fade“ susitikimas su sudėtimi ir vėliau susiaurėjęs iki galo tapo klasika.

Ar pastebėjote ir itin trumpą šoninę dalį? Tai labai neįprastai matoma, bet aš čia dėl to!

Banguotas vidutinis viršus ir sudėtis@kings_style1

Banguotas vidutinis viršus ir sudėtis

Sudėtis gali skirtis pagal kampus, kuriais jie atliekami; atsižvelgiant į kai kurių žmonių plaukų linijas, reikia skirtingų perspektyvų. Tačiau šis yra 90 laipsnių kampo vadovėlis, kontrastuojantis su labai maža išblukimo linija. Kokia puiki technika.

Išsamus „Pompadour“ ir „Mid Fade“@diogo_silvastudio/Instagram

Išsamus „Pompadour“

Kitas vadovėlis yra eilutėje, bet man ypač patinka technika, apimanti išblukimą. Čia matome įprastą šoninę dalį, tačiau visa šukuosena taip pat galėtų puikiai veikti su kieta dalimi.

Dramatiškas vidurio išblukimas su ryškia linija@patty_cuts

Dramatiškas vidurio išblukimas su ryškia linija

Kad ir kokios būtų jūsų priežastys, su vidutiniu išblukimu šonuose, mums patinka, kaip tai buvo padaryta pagal šį pavyzdį. Kad jie banguotų ir garbanos spindėtų! Kadangi plaukai ant viršaus nėra labai ilgi, viduryje jie gali išblukti!

Neformalus „Hipster Mid Fade“@rio_black_rose

Neformalus „Hipster Mid Fade“

Patikrinkite, kaip šauniai atrodanti barzda laikosi išblukimo formos! Daugelis iš mūsų parodome stilistui paveikslėlį ir tikimės, kad jis tai padarys, kai tikrovė kartais būna tokia, kad jūs turite būti labai konkretūs.

Barzda ir vidurio blukimas ant garbanotų plaukų@rokkmanbarbers

Barzda ir vidurio blukimas ant garbanotų plaukų

Laikantis natūralios plaukų linijos garbanotais plaukais, kartais taip neįvertinama! Pažiūrėkite, kaip jis gražiai susilieja viršuje su ilgesnėmis garbanomis? Ir ši terpės išblukimas pateisina barzdos degradaciją. Čia visi ženklai ir skrybėlės!

Labiausiai vidutinis išnykimas@egobarbers

Labiausiai vidutinis išnykimas

Toks staigus išblukimo ilgio sumažėjimas suteikia mums pakankamai erdvės sukurti gana gerą pagrindą kontrastingiems plaukų ilgiams. Atkreipkite dėmesį, kaip garbanos buvo supjaustytos žirklėmis į dirbtinį sakalą, kad į jas būtų įtraukta tam tikra forma. Man patinka toks stilius!

Tas storas vidurio išblukimas@sam_campagna

Tas storas vidurio išblukimas

Šį vidurio išblukimą mes vadiname storu, nes jis prasideda gana aukštai, o paskui gana žemai baigiasi odos išblukimu, kuris vėliau tampa šventyklos išblukimu už papildomą tvarkingos išvaizdos mylią. Tai taip pat suteikia gerą platformą barzdai lengvai susilieti.

Įžūlus „Mid Fade“ pasirodys karštai@stmntgrooming

Įžūlus „Mid Fade“ pasirodys karštai

„Mid Fade“ yra vienas iš labiausiai vertinamų jaunosios kartos stilių. Tai taip pat padeda atrodyti tvarkingiau, o viršuje yra tos pusiau garbanos, kurios buvo karštos. Greita pastaba: tvarkingas šventyklos išblukimas viską pagerins.

Šoninis „Pompadour“ su „Mid Fade“@thebarbercole

Šoninis „Pompadour“ su „Mid Fade“

Labai įžūlus vaikinas švarios išvaizdos. Šoninė dalis yra viena iš tų subtilių, kur ji nėra visiškai akivaizdi, bet nuostabiai atlieka savo vaidmenį. Šonai yra siaurėjantys, kad būtų galima kontroliuoti tą garsumą, o viršutinė dalis yra padengta šoniniu prisilietimu.

Puikiai subalansuotas vidurio išblukimas su stora barzda@thebarbercole

Puikiai subalansuotas vidurio išblukimas su stora barzda

Kokia tvarkinga ta išvaizda ir garsumo valdymas yra tiesiog tobulas. Barzda stora, bet ne žalsva, todėl lieka ten, kur tikimasi. Šoninė viršutinė dalis yra šukuojama su ta plona dalimi, kuri yra tinkama, o šonai yra siaurėjantys, o po to išblukę.

Pūkuota viršutinė dalis su išgaubta išgaubta puse@tailorfade

Pūkuota viršutinė dalis su išgaubta išgaubta puse

Vidutinis blukimas tikrai pagerina išvaizdą, nes čia matome, kad viršuje yra purus ir didelis tūris, o šonai yra išblukę. Asortimentui taip pat naudinga ši švari išvaizda, nes ji yra labai valdoma ir siaurėjanti. Pusiau riesta banguota išvaizda viršuje tiesiog užburia.

Kampinis briaunotas prancūziškas pasėlis@ javi_thebarber_

Kampinis briaunotas prancūziškas pasėlis

Vidutinis išblukimas padidina vieną tvarkingos išvaizdos įpjovą, o viršus prancūziškai apkarpytas. Dėl kampinio pakraščio tai tampa šiek tiek madinga, nes išsami sudėtis yra karšta, kad parodytų, jog dėmesys detalėms nepraleidžiamas.

Vidutiniškai išblukę ploni plaukai nukirpo atgal@ javi_thebarber_

Vidutiniškai išblukę ploni plaukai nukirpo atgal

Sumažėjimas čia yra būtinybė, nes tos pusės yra siaurėjančios, išblukusios įžūliu plyšiu. Viršus yra pūkuotas atgal, bet taip pat šiek tiek nudažytas, kad atrodytų madingiau. Sąrašas taip pat išblukęs, bet taip pat galite pamatyti pusę jo.

Vidutinis išblukimas su šoniniu šepetėliu aukštyn@hayden_cassidy

Vidutinis išblukimas su šoniniu šepetėliu aukštyn

Vidutinis išblukimas akimirksniu padaro viską aptakų. Viršutinė dalis šlifuota, bet ir šoninis. Asortimentas išraižytas kūgiu, kad jis būtų tūrio ir formos. Viršutinė dalis yra šiek tiek ilgesnė už šonus, o barzda yra balansuojantis veido judesys.

Plati našlės viršūnė su sausomis surūdijusiomis garbanomis@nickbarfordas

Plati našlės viršūnė su sausomis surūdijusiomis garbanomis

Kam nepatinka tokia sausa tekstūra su puriomis garbanomis ant viršaus, kurios daro dieną. Šonai yra vidutiniškai išblukę, tačiau sumažėjo, kad išlaikytų madingą pobūdį. Nors plaukų linija traukiasi, šukuosena prideda tiek daug panikos.

Rimtas vidurio išblukimas su atgręžimu atgal@andrewdoeshair

Rimtas vidurio išblukimas su atgręžimu atgal

Išblukimas čia yra gana išskirtinis, o viršutinė dalis yra stumiama atgal. Sumažėjusi plaukų linija nėra problema, nes našlės viršūnė savaime yra stilius. Barzda čia nuostabiai subalansuoja išvaizdą su stora ir šiek tiek šiurkščia prigimtimi.