20 nervingų vyrų kirpimų, kuriuos reikia žinoti

Kadaise „išskirtinė roko žvaigždė“ dabar yra visų laikų rekordas, ir tai yra nuostabus būdas suteikti savo plaukams tą blogo berniuko išvaizdą, kurios galbūt ieškote.

Neramus vyrų kirpimas apibrėžiamas kaip jų eksperimentinės tendencijos, nes tai yra tusai, apatiniai kirpimai, mohawks, ryškios spalvos ar net balinimas. Kol tai yra novatoriška, dangus yra riba.

@blackfishbry / Instagram

Vienas iš privalumų pasirenkant nervingą stilių yra tai, kad jis turi pakankamai formų, kad puikiai derėtų prie bet kokio tipo veido. Kvadratinis, apvalus arba ovalus, po 5 minučių pokalbio su savo plaukų stilistu galite lengvai iškirpti šviežią vyrišką kirpimą.

Mes paruošėme ypatingą aštrių vyrų kirpimo pavyzdžių pasirinkimą, kurį galite naudoti kaip įkvėpimą savo išskirtiniam kirpimui. Pasižiūrėk.

Netvarkingi vidutinio plauko plaukai@sugarskulls

Vidutiniškai gauruotas

Paslaptis čia yra išlaikyti netvarką! Kiekvienas gali tai padaryti, jei turite stiprią žandikaulio liniją, žmonėms su apvalesniu veidu gali tekti pirmiausia užsiauginti veido plaukus, kitaip galite atrodyti kaip balionas.

„Rockstar“ mėgstamiausias, gauruotas ir netvarkingas derinys yra ne tik labai lengvai prižiūrimas, bet ir leidžia akimirksniu atrodyti vėsiau.

Atjungtas „Faux Hawk“@braidbarbers

Faux Hawk

„Faux Hawk“ egzistuoja jau seniai, tačiau neseniai įgijo daug vietos dėl savo laukinio ir funky stiliaus. Rekomenduojama ypač tiems, kurie turi apvalius veidus, dirbtinė medžiaga suteikia galvai daugiau formos ir aiškumo, priešingai nei jūsų apvalumas, padedanti išvengti „kūdikio veido“ stigmos.

Nevesk manęs namo pas mamą@pauladoylee

Nevesk manęs namo pas mamą

Tai labai drąsus stilius, kuris tikrai leis jums padaryti pareiškimą, kad ir kur eitumėte. Ši išvaizda meta iššūkį grybų kirpimo taisyklėms aštriais kraštais, tačiau išlaiko formą, o suporuotas su nuskustomis pusėmis suteikia norimą smailę, papildančią stilių.

Netvarkingų vyriškų bandelių plaukai

Vyriškas arklio uodega

Tik žmonėms su palaimintais genais. Jei turite sveikus storus plaukus, paprastas žemas ponis atrodys kaip puikus aksesuaras. Tai lengva padaryti, mažai priežiūros ir atrodo tikrai gerai.

Prieš pasirinkdami kirpimą, rekomenduojame visada paklausti savo kirpėjo nuomonės, nes jis tikriausiai žino, kas labiau tinka jūsų veido formai ir plaukų tipui.

nukirpta atgal atjungta apatinė barzdaFXQuadro/Shutterstock.com

Atjungtas pjūvis

Pradedant nuo labiausiai dabartinio stiliaus pasaulyje, atrodo, kad kiekvienas vyras ir berniukas, pradedant geriausiu Holivudo Jude’u Law, baigia visame pasaulyje žinoma futbolo žvaigžde David Beckham. Sumažėjimas puikiai tinka tiems, kurie turi kvadrato formos veidus, labai kontrastuoja su stipriomis žandikaulio linijomis, todėl jie atrodo aštresni ir stipresni.

Blondinė „Swagger“ šukuosena barzdota

Išblyškęs

Išblukusi išvaizda yra klasikinės išvaizdos ir šiuolaikiško prisilietimo mišinys, sukurdamas jį į šonus, naudodami tam tikrą matinį atspalvį, suteiksite nepriekaištingą išvaizdą. Šis kirpimas puikiai tinka visų amžiaus grupių ir plaukų tipams, todėl puikiai tinka daugeliui veido formų, rekomenduojamas apvalesniems veidams, kad šonuose nebūtų per daug pločio.

Praktiškas, stilingas ir lengvai prižiūrimas, be abejo, yra vienas geriausių.

Blondinė | Nupjautas, dažytas, džiovintas džiovintuvu@alan_beak

Brūkšninės sruogos su dideliu garsumu

Galingi sumažinimai šiais laikais nėra neįprasti. Tai pasakius, šis didelio kontrasto pjūvis yra sujungtas su kampine dalimi, sruogomis priekyje ir daugybe tatuiruočių. Edgy? Taip.

Nupjauta sparnuota vidurinė dalis@luiiisc_

Nupjauta sparnuota vidurinė dalis

Čia yra tikrai unikalus stilius: paimkite tvirtą pagrindą, kuris yra sumažintas, ir pridėkite skaidinį viduryje. Ši senamadiška išvaizda puikiai tinka nervingam, hipsteriškam pojūčiui, derinant su veido plaukais.

Karinis, „Fade“, „Pompadour“@blackfishbry

Stumkite tuos stilingus plaukus atgal išblukusia puse

Jei įprasti įpjovimai jums yra pernelyg nuobodūs, visada galite juos pakelti į viršų, nuskusdami šonus ypač trumpai. Tiesiog pridėkite barzdą prie šios itin vyriškos, modernios išvaizdos.

Dažyti kirpčiukai su kietu išpjovimu@z_ramsey

Dažyti kirpčiukai su kietu išpjovimu

Apkarpytos šukuosenos jau suvokiamos kaip nervingos, tačiau jei pridėsite trumpą išblukimą šonuose ir keletą spalvingų akcentų, tai gausite. Nėra jokių abejonių, kad išsiskiriate šia išvaizda!

vidutinio šukuosenos-šono-šluotaVolodymyras Tverdokhlibas / Shutterstock.com

Šoninis nušluostytas

Ilgi šoniniai kirpimai yra puikus pasirinkimas, jei norite kažko nervingo, bet nebūtinai keisto. Teisingai, tai gali būti labai patrauklus stilius.

Viršutinis mazgas su barzda„Shutterstock“

Viršutinis mazgas

Ši nervinga išvaizda turi keletą sudedamųjų dalių: arti skutimosi šonuose, ilgi plaukai viršuje ir bandelė gale. Jei to nepakaktų, taip pat yra įmestų veido plaukų!

gaunanti plaukų linija ir plaukų šukuosena@andrewdoeshair

Tvirta ilga viršūnė su ūsais

Štai dar viena šukuosena, turinti tą nervingą, hipsterišką jausmą. Tai vidutinio ilgio šoninis kirpimas trumpomis pusėmis ir kai kurie senamadiški veido plaukai.

slick-back-mattyconrad@mattyconrad

Didelės apimties viršus su našlės viršūne

Tai tikrai ne visiems skirta išvaizda, tačiau tokios apimties, į išpūtimą panašus stilius, kaip šis, tikrai išsiskirs. Jis taip pat nėra per daug laukinis, todėl vis dar tinka rimtam, kasdieniam gyvenimui.

Kampinis šluostė@aaron_kiely_hair

Kampinis šluostė

Padarykite trumpą mopo viršutinę dalį vėsią, įvedę keletą išvaizdos kampų. Šis šlifuotas, kampuotas stilius yra nervingas, tačiau išsisukinėja.

Banguotos tekstūros briauna@paulmacspecial

Banguotos tekstūros briauna

Reikia kažko ypač nervingo? Kodėl nepabandžius dirbtinio vanago, ant viršaus derinant tekstūruotą pakraštį ir kai kuriuos laukinių plaukų linijų šonus.

nervingi vyrų kirpimai@paul_barbercode

Ekstremali banga

Šis stilius slypi kažkur spektre tarp pjūvio ir mohawko. Tikrai žinome, kad garantuotai apsisuks galva.

Justino Bieberio šoninis dažytas pakraštys DFree / Shutterstock.com

Justino Bieberio šoninis dažytas kraštas

Štai Justino Bieberio požiūris į ilgą, į šoną nušlifuotą kirpimą. Kad jis taptų šiek tiek švelnesnis, jis taip pat dažė plaukus šviesiai blondine.

Šiuolaikinė Kifo šukuosenašaltinis

Šiuolaikinė Kifo šukuosena

Kifas pats savaime nėra nieko ypatingo. Tačiau ant viršaus įveskite daug banguotumo ir tekstūros, o galų gale pasirodysite šiek tiek nervingas, bet vis tiek santūrus.

Sunkioji dalis-„Pompadour“Kreditas: pinti kirpėjai

Sunkioji dalis Pompadour

Šis „pompadour“ turi daug apimties ir ne vieną, o dvi kietas dalis. Pridėkite akinius nuo saulės, auskarus ir šiek tiek veido plaukų, o gautas vaizdas atrodo labai modernus.

Šoninis apatinis kirpimas su barzdaKreditas: pinti kirpėjai

Šoninis šlifavimas

Šis stilius yra dar vienas ilgas šoninis šluotas. Tačiau jis yra itin trumpas šonuose, kad būtų kaip įpjovimas, o taip pat neįprastai ilgi ir stori veido plaukai.

Tekstūruotas kampinis briaunaKreditas: pinti kirpėjai

Tekstūruotas kampinis briauna

Toks paprastas pakraštys būtų gana įprastas, jei ne visa pridėta tekstūra. Ši kampinė, netvarkinga išvaizda neabejotinai atrodo kaip nervingas kirpimas.

Dažų kietas ventiliatorius@smulkintos galvos

Dažų kietas ventiliatorius

Kas gali būti baisiau už netvarkingą kirpimą kartu su beprotiška spalva. Rožinė (ir įvairūs rožinės spalvos atspalviai) nėra ta spalva, kurią matote tarp vyrų, ir kai ją suporuosite su šiuo mohawko įkvėptu kirpimu, tikrai būsite dėmesio centre.

Psichobilis Mohawkas@holytigerbarbershopgraz

Psichobilis Mohawkas

Mohawkas, kad ir kaip jį pjaustytumėte, yra nepaprastai aštrus veiksmas – bet ar matėte psichobilų mohawk? Tarkime, kad jūsų žandikauliai nukris.