20 pasirinktų šukuosenų vyrams su didelėmis kaktomis

Kaip našlės smailė, didelė kakta yra kažkas, su kuo mes gimstame. Ir gali būti netikėta, kad iš tikrųjų galite naudoti didelę kaktą kelioms madingoms išvaizdoms.

Galbūt norėsite užsidengti kaktą arba nuvalyti plaukus nuo kaktos. Bet kokiu atveju, su tinkama šukuosena galite pasiekti neįtikėtinų rezultatų.

Štai mūsų mėgstamiausios šukuosenos vyrams su didelėmis kaktomis:

Tiesus kraštas su apvaliu veidu@andrewlampebarber

Paprastas kraštas

Jokių varpų, jokių švilpukų, tik stilius. Šis paprastas pakraščio stilius dengia didelę kaktą, tuo pačiu išlaikydamas trumpus plaukus, ir ypač gerai tinka storiems plaukams.

Banguoto stiliaus tekstūruotas viršus@lianos_urban_cutz

Banguoto stiliaus tekstūruotas viršus

Pasiskolinus elementus iš ilgesnės, asimetriškos išvaizdos, ši šukuosena pasižymi ilgu pakraščiu, kuris prideda judesio. Šis stilius puikiai tinka banguotiems plaukams ar bet kuriam vaikinui, kuriam patinka ilgesni plaukai.

Puiki šukuosena vyrams su didele kaktaBonninstudio/Shutterstock.com

Swooping Fringe

Pilna, bet trumpa plaukų galva ir šiek tiek šonu besisukantis pakraštys yra pagrindiniai šios išvaizdos elementai. Tai dar vienas puikus pasirinkimas vyrams, turintiems didelę kaktą ir mėgstantiems tai padaryti paprastai.

Ploni plaukai su didele kaktaTinseltown/Shutterstock.com

Trumpas garbanotas stilius

Šis uždaro stiliaus stilius padidina judesį didesnės kaktos viršuje. Kirpimas taip pat išryškina natūraliai garbanotus ar banguotus plaukus, o visi plaukai šiek tiek susitraukia.

Šoninis šlifuotas kraštas s_bukley / Shutterstock.com

Šoninis šlifuotas kraštas

Čia yra graži šukuosena didelėms kaktoms, kuri yra madinga ir funkcionali. Pakraštys nusileidžia žemyn ir į šoną, uždengia kaktą ir susilieja su likusiu stiliumi.

Didelė kakta garbanota, slidi atgalISILAY-ISIK/Shutterstock.com

„Slicked Back“ stilius

Užuot uždengusi kaktą, ši šukuosena nukerpa visus plaukus atgal, atidengdama visą kaktą. Keista, kad dėl to kakta neatrodo didesnė, o stilius sukuria gražų plaukų rėmą. Puikiai tinka garbanotiems ar banguotiems plaukams.

Vyriška šukuosena su aukšta kaktaAmazingmikael/shutterstock.com

Tekstūruotas kraštas

Pagrindinis šio stiliaus akcentas yra tekstūruotas pakraštys, kuris prideda vizualinės dinamikos ir sukuria mažesnės kaktos išvaizdą. Konservatyvus, bet patrauklus, šis stilius puikiai tinka darbui ar mokyklai.

Elegantiškas drėgno ir lipnaus stiliaus šepetėlisDžekas-varlė/shutterstock.com

„Sticky Style“ šepetėlis

Kitas stilius, apnuoginantis kaktą, šis šukuotas nugaros vaizdas yra drąsus ir madingas stilius. Šiam stiliui reikalingi ilgesni plaukai, šukuoti aukštyn ir atgal, kad būtų sukurtas aukštis ir srautas, todėl didelė kakta atrodys mažesnė.

Žili plaukai šukuoti trumpesnėmis pusėmisDžekas-varlė/shutterstock.com

Trumpas šepetėlio stilius

Šukuosenos šukuosena yra viena iš unikalių šukuosenų didelėms kaktoms, nes ji suteikia nepakartojamo krašto. Sukūrę keterą virš kaktos, plaukai traukia akį aukštyn virš kaktos.

Šoninis šlifuotas kraštas asimetriškasFXQuadro/shutterstock.com

Asimetriškas šoninis šlifuotas kraštas

Asimetrija gali labai padėti didelei kaktai. Šios šukuosenos kampų įvairovė ir šoninė pakraščio kryptis padeda efektyviai susitraukti kaktą.

Elegantiška šukuosena vyramsFirma-V/shutterstock.com

Trumpos tekstūros šukuosena

Ši šukuosena suspaudžia aukštą kaktą, naudodama šiek tiek plaukų, išsikišusių nuo galvos viršaus į laikiną pakraštį. Plaukai viršuje yra tekstūruoti, kad būtų kontrastas ir judesys.

Aarono Paulo trumpa šukuosenaJoe Seer / Shutterstock.com

Aarono Pauliaus trumpi šukuoti plaukai

Didesnę Aarono Pauliaus kaktą galima laikyti skiriamuoju bruožu, suteikiančiu jo veidui charakterį. Užuot slėpęs, jo aukšta kakta švenčiama braukiant plaukus aukštyn ir toli nuo kaktos. Jo plaukai yra trumpi ir madingi.

Jimo Parsono „Ivy League“„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Klasikinė gebenių lyga

„Ivy League“ kirpimas yra tai, ką matome daugelyje amerikiečių filmų, kurių pagrindinė vieta yra Harvardas ar Prinstonas. Jis panašus į įgulos kirpimą ir iš tikrųjų yra šiek tiek ilgesnis stiliaus variantas. Tai protinga išvaizda, kuri puikiai tinka aukštai kaktai, nes didelė kakta reiškia dideles smegenis?

Vidutinio ilgio nugaros plaukai Johnny DeppDFree/shutterstock.com

Vidutinio ilgio nugara

Tai elegantiška šukuosena patikimam ponui. Slenkant atgal vidutinio ilgio/ilgus plaukus, sukuriamas apimtis, padedanti subalansuoti didesnę kaktą. Norėdami gauti matinį paviršių, naudokite vašką. Norėdami atrodyti rasojus, siekite pomados ar gelio formulės.

Klasikinio kirpimo LA stiliusKreditas: pinti kirpėjai

Klasikinis kirpimas

Palm Byčo, Floridos, vyrai yra unikalūs ir madingi. Jie apibrėžė „Palm Beach“ išvaizdą derindami linksmus modelius, nesenstančius stilius ir teiginius. Šis klasikinis kirpimas papildo šiuos teiginius sukeliančius pojūčius su švariu išblukimu šonuose ir ilgesne, banguota viršutine dalimi, kuri yra išstumta iš veido. Šukuosena puikiai dera su linksmais raštais ir akiniais nuo saulės ir yra puikus būdas atrodyti kartu ir gyvybingai.

Srautas banguotas išpūtimas@iisakkinummi

Srautas banguotas išpūtimas

Sraigtinės spynos gali būti vienu iš dviejų būdų: netyčia netvarkingos arba stilingai nuošalios. Panašus į kai kuriuos kitus mūsų paminėtus banguojančius stilius, erdvus tokio tipo šukuosenų kūnas atsveria aukštą kaktą. Plaukų džiovinimas aukštyn ir nuo veido padeda šiam žvilgsniui jaustis pernelyg chaotiškai.

Raudoni plaukai tvarkingai šukuosenand3000/shutterstock.com

Šukuoti

Peršukavimas gavo blogą vardą iš tokių personažų kaip George’as Constanza ir Donaldas Trumpas. Bet kai tai daroma tinkamai, tai yra viena iš labiausiai išsiskiriančių ir universaliausių išvaizdų. Jis gali būti dėvimas su bet kokio stiliaus drabužiais. Tai galima padaryti trumpais ir ilgais plaukais. Ir tai yra toks klasikinis stilius, kuris perteikia svarbos ir buvimo jausmą.

Stori ir ilgesni plaukai vyramsComaniciu-Dan/Shutterstock.com

Šlifuotas su šonine dalimi

Vidutinio ilgio plaukai gali nuvilkti veidą žemyn, kai jie paliekami nenusistovėję, tačiau yra labai pageidaujami ir reikalingi kuriant šią tūrinę išvaizdą. Plaukų šukavimas ir formavimas gali padėti subalansuoti veido struktūrą. Šoninė dalis pakankamai kompensuoja išvaizdą, kad ji neatrodytų pernelyg tobula, išlaikant konservatyvų jausmą.

Quiff stiliaus vyriški plaukaišaltinis

Šoninis šlifuotas šrifas

Dažnai darome prielaidą, kad penkiagalvė turėtų būti uždengta kirpčiukais ir kad šnipštas ar pompadūras nepageidaujamu būdu pailgintų veidą. Tačiau iš tikrųjų šis kryptinis šnipas nukreipia dėmesį nuo didesnės kaktos. Šią išvaizdą gaukite džiovindami plaukus į šoną ir į šoną. Jūros druskos rūkas gali suteikti plaukams apimties, o plaukų lakas gali išlaikyti žvilgesį visą dieną.

Kūginis išblukimas mažėjančiai plaukų linijai@barberofhellsbottom

„Drop Fade“ su banguota tekstūra

Mes visi girdėjome frazę „akys yra sielos langas“, ir šis išblukimas padeda pritraukti dėmesį. Šios išvaizdos šonuose esantis gradientas yra žemesnis nei tradicinis išblukimas, todėl pavadinimas „lašas“ išnyksta. Šviesesnė išblukimo sritis patenka tiesiai į akių lygį, todėl atkreipiamas dėmesys į patrauklų veido bruožą.

Perfekcionisto šoninė dalis@birdcobarbers

Perfekcionisto šoninė dalis

Dėl aptakių plonų plaukų su smaigalio kūgiu ir šukuotu šoniniu šlavimu šis stilius yra labai nepakankamai įvertintas. Paprastumas slepia tai, kad reikia jį prižiūrėti ir patikrinti išsamią informaciją, pvz., Susiaurėjusios linijos, tačiau šonai stumiami atgal.

Kūginis Pompadour su našlės viršūne ir besitraukiančia plaukų linija@barbergreg

Kūginis Pompadūras su našlės viršūne

Našlės smailė yra labai paplitusi su didelėmis kaktomis, ir tai yra stiliaus teiginys su ta įžūlia pompada tiesiog pakelia dalykus į naują, skirtingą lygį. Be to, siaurėjantis šonuose su ilgesne šventykla suteikia stiliui modernumo.

Didelė kakta su šukuotais nugaros plaukais@calebthebarber

Šlifuotas nugaros kūgio išblukimas

Tobulas vidurio išblukimas? Taip, prašau, tai yra ne mažiau. Ši įžūli viršutinė dalis su aštria, bet siaurėjančia linija padeda linksmintis. Viršus yra apie mažą išpūstą pompadurą su atlenkta tekstūra. Nepamirškite naudoti kai kurių produktų, kad jie būtų nepažeisti.

Šoniniai šukuoti ploni plaukai su besitęsiančia plaukų linija@calebthebarber

Šoniniai šukuoti ploni plaukai

Ar tai šukuotas šoninis šlavimas tiesia plaukų linija? Taip, tai yra, o šio detalumo dėka jis tampa tobulas. Tačiau šonai yra išblukę, o to nematome gana dažnai naudodami šį stilių. Ar matai tą nedidelę sunkiąją dalį? Taip, tai šiuolaikinis prisilietimas.

„Business Cut“ įkvėptas „Burst Fade“@loxam_barber

„Business Cut“ įkvėptas „Burst Fade“

Čia atsiranda tokio tankio balansavimo kirpimas tiek viršuje, tiek ant veido. Šonai trumpai susiaurėję ir ilgai išblukę. Barzda, prasidedanti nuo šventyklos, rodo, kad šventykla išnyksta gana aiškiai, o viršus-klasikinis šliaužiantis šoninis šluostymasis šepetėliu.

Tvarkingas Pompadūras@johnny_snips

Tvarkingas Pompadūras

Tai galėjo būti tobulas „Harvey Specter“ stilius, tačiau dėl siaurėjančio siaurėjančio šonų šonuose jis tampa modernus retro šoninis šlavimas su ta įžūlia kieta dalimi. Be to, dėl tokio tankio kontrasto viršutinė dalis ir šoninės pusės tampa glotnesnės, negalima paneigti, kad atrodo nuostabiai!