20 šukuosenų vyrams su plonais plaukais (pridėkite daugiau apimties)

Jei turite plonus plaukus, galite manyti, kad tai yra prakeiksmas, tačiau iš tikrųjų lengva būti stilingai su plonais plaukais. Tiesą sakant, kai kurioms šukuosenoms idealiai tinka ploni plaukai.

Nesvarbu, ar turite natūraliai plonus plaukus, ar senstant retėjantys plaukai, galite ištraukti įvairiausių nuostabių stilių. Čia yra 15 mūsų mėgstamų šukuosenų vyrams plonais plaukais.

„Pompadour“ su akiniais@barberdeano

„Pompadour“ su „Undercut“

Šis lengvas, erdvus pompadour įvaizdis puikiai tinka ploniems plaukams. Apkabinkite savo plonus plaukus naudodami šią klasikinės pompadour versiją. Dėl kraštutinio išblukimo šonuose ir nugaroje čia sutelkiamas dėmesys. Paprasta ir sudėtinga, tai puikus pasirinkimas stilingam džentelmenui.

Šoninės tekstūros kūginė šukuosena@cuttyfresh

Šoninės tekstūros kūginė šukuosena

Šis stilius savo naudai naudoja plonų plaukų tekstūrą. Šiuo stiliumi ploni plaukai sustiprina stilių. Dėl paprastai tvarkingo plonų plaukų pobūdžio lengva šukuoti į šoną. Rezultatas yra švarus ir profesionaliai atrodantis, todėl tai puikus pasirinkimas verslo kirpimui, kuris taip pat tinka atsitiktinėms situacijoms.

Garrett Clayton šoniniai plaukai ploni„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Stilingas šoninis šlavimas

Vaikinai, kurie renkasi pakraščius, suteikia tokią ramią išvaizdą. Netvarkingas, bet stilingas, tai smagus kirpimas, kurį galima sutramdyti ar paleisti. Šukuosenos vyrams su plonais plaukais dažniausiai sutelkia dėmesį į sluoksniavimą, tačiau šis stilius sukuria pakraštį, kuris kompensuoja plaukų plonumą. O plaukų plonumas sukuria lanksčius pakraščius, kurie judės kartu su jumis. Mums patinka šis pakraščio stilius – tai suteikia pilnatvės jausmą, pridedant prie galvos tiek vertikalų, tiek horizontalų gylį.

Šoninis šlifavimas žemas@evan_thebarber

Paprasta ir įspūdinga

Vaikinai plonais šviesiais plaukais, mes jūsų nepalikome! Šis stilius, įkvėptas „Low Fade“, vėjo pjūvis ir daug judesių. Šoniniai plaukai nukreipia akis. Linksmas, jaunatviškas stilius. Be to, tai gana džentelmeniška išvaizda!

Šukuosena šukuosena

Slenkanti plaukų linija neatitinka šio išeinančio stiliaus

Jei turite plonus plaukus ir slenkančią plaukų liniją, ką tik sutikote savo geriausią draugą. Šis stilius, kurį čia demonstruoja „U2“ „Bono“, yra puiki išvaizda, kuri naudojasi atsitraukiančia plaukų linija. Šukuosenos stilius prideda apimties tinkamose vietose, o šiek tiek nešvarūs plaukai – papildomai. Jums nebereikia niekinti savo plaukų linijos!

Šlifuotas šonas@anton_marchenko_

Šlifuotas šonas

Spygliuota, įsimintina išvaizda, ši gyva šukuosena puikiai tinka nuotykių mėgėjams. Ši šukuosena netinka visiems, bet tikrai pritraukia dėmesį. Jūs išsiskirsite iš minios su tokiu dygliuotu, asimetrišku žvilgsniu. Tai skiriasi nuo kitų šukuosenų vyrams su plonais plaukais, nes jos išvaizda daugiausia priklauso nuo stiliaus. Tvirtas vaškas ar gelis bus raktas į šį stilių.

Blondinis Kifas su „Cowlick“

Kifo įkvėptas

Kruopščiai netvarkinga, ši kvapo įkvėpta išvaizda sulaužo tipišką šukuosenos formą. Jei manote, kad dauguma šių šukuosenų vyrams su plonais plaukais nėra pakankamai laukiniai, išbandykite šią pagal dydį. Šis šriftas pasinaudoja paspaudimu ir sukuria netikėtą stiliaus momentą. Rezultatas atrodo, kad jūsų plaukai buvo tiesiog išmėtyti jūros bangų.

Liamo Payne'o „Ivy League“ šukuosena„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Liamo Payne’o „Ivy League“ šukuosena

Šis „Ivy League“ variantas yra klasikinis ir stilingas stilius. Jei esate protingos, trumpos „Ivy League“ išvaizdos gerbėjas, apsvarstykite šį variantą, kuris puikiai tinka ploniems plaukams. Nupjaukite arti galvos, stilius atrodo pilnas, o oda išblukusi šonuose padeda išryškėti viršuje esantiems plaukams. Šis kirpimas parodo, kad jums nereikia daugybės plaukų, kad išgautumėte puikų plonų plaukų vaizdą – jums reikia tik tinkamo elementų derinio.

Trumpas šoninis brūkšnys

Tvarkingas stilius

Šis madingas, tvarkingas stilius idealiai tinka mados priekyje esantiems vyrams, norintiems, kad kirpimas būtų toks pat patrauklus kaip ir jų drabužių spinta. Jei ši šukuosena būtų drabužis, tai galėtų būti puikiai suprojektuoti Oksfordo sagutės marškiniai: iš pirmo žvilgsnio neįmantrūs, tačiau drąsūs ir jaudinantys. Šio stiliaus judesiai yra daug, o plaukai beveik susiaurėja iki taško viduryje, įkvėpdami dirbtinio vanago išvaizdos. Paimkite keletą aukštos kokybės plaukų produktų ir greitai sukrėsite šį kirpimą.

Pomped Slicked Back with Ūsaišaltinis

Retro stilius

Grįžkite retro su šiuo nukirptu žvilgsniu atgal. Puikiai tinka ploniems plaukams, šis stilius suteiks jums papildomo švelnumo. Išpjautos nugaros išvaizda yra viena geriausių šukuosenų vyrams su plonais plaukais. Plonus plaukus galima lengvai prijaukinti, o kirpimas atgal suteikia subtilumo, kuris iš vyro paverčia džentelmenu. Ši paprasta išvaizda naudoja laipsnišką, sumaišytą išblukimą šonuose, kad suteiktų visišką išvaizdą, o viršuje esantys plaukai yra tvarkingi, kad būtų užtikrinta maksimali elegancija.

Švarus šoninis šepetys@me_vedęs_plaukas

Odos išblukimas

Didelis kontrastas tarp viršaus ir šonų verčia šį kirpimą prisiminti. Vaikinai, norintys naujausio stiliaus, nesidairykite toliau. Jei ieškote skirtingų šukuosenų vyrams su plonais plaukais, galbūt ieškote kažko kitokio. Jei taip, tai šoninis šlifuotas išblukimas gali būti kitas jūsų stilius. Šis kirpimas, kruopščiai nuplaunamas dramatišku išblukimu, padeda užmaskuoti plaukų plonumą, sutelkiant dėmesį į pusiausvyrą tarp visų plaukų viršuje ir išblukimo šonuose. Jei norite papildomo stiliaus, paprašykite kirpėjo nusiskusti kietąją dalį.

Rankomis šlifuotas nugaros lašas odos išblukimas@barberdeano

Rankomis šlifuotas nugaros lašas odos išblukimas

Grįžtama prie pagrindų naudojant šį stilingą šepetėlį, kuris pakelia plonus plaukus į naują lygį. Šukuosenos išvaizda puikiai tinka ploniems plaukams, nes jie naudoja plonumą kaip pranašumą. Kaip matote čia esančioje nuotraukoje, plaukai tvarkingi ir vietoje, tačiau neatrodo standūs ar negyvi. Jei jums labiau patinka ilgesnės šukuosenos, toks šepetys yra puikus pasirinkimas. Geras plaukų produktas ir šukavimas padės jums greitai pasiekti.

Šepetėlis odos išblukusiomis pusėmis@hairbymikebernstein

Dirbtinis vanagas

Šis dirbtinio vanago stilius yra šiek tiek chaotiškas, puikiai tinkantis nuotykių mėgėjams. Šio kirpimo metu ploni plaukai yra suformuoti aukštyn ir siaurėja iki dirbtinio vanago stiliaus. Natūralus sluoksniavimas, kuris atsiranda formuojant plaukus į dirbtinį vanagą, puikiai tinka ploniems plaukams. „Taper Fade“ šonuose padidina plaukų išvaizdą, todėl tai atrodo visapusiškai.

Ryan Reynolds trumpi spygliai plonais plaukais„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Tekstūruota

Šis labai tekstūruotas kirpimas yra energingas, bet atsipalaidavęs, puikiai tinka praleisti laiką ir mėgautis diena. Kartais jums reikia atsigulti ir atsipalaiduoti, o šis kirpimas idealiai tinka toms akimirkoms. Ploni plaukai yra nukirpti ir tekstūruoti, todėl plaukai viršuje yra pagrindinis taškas. Iškirptos pusės padeda, nukreipia akį į galvos viršų. Šis stilius taip pat yra labai lengvai valdomas, todėl jums nereikės praleisti visą dieną sustatant plaukus į savo vietas. Šis stilius gali sumušti ir atrodyti gerai.

Slick Pompbarbertownworcs

Švelnus ir stilingas

Su klasikiniu pompadūru sunku suklysti. Švelni ir stilinga ši išvaizda suteikia rafinuotą, akį traukiantį vaizdą. Šis šiuolaikiškas „pompadour“ stilius sujungia senovinį ir naują unikalų derinį. Norėdami tai padaryti, jums reikės ilgesnių plaukų, nes plaukai yra šluostomi atgal per galvą. Gausus pomados kiekis suteiks šiai išvaizdai nusipelniusio blizgesio, o ypatingas išblukimas šonuose puikiai papildo dramatišką pompastiką. Jei jums patinka išlikti madingam, šis stilius jums tinka.

Johnny Deppo netvarkingas vidutinis viršus DFree / Shutterstock.com

Johnny Deppo netvarkingas vidutinis viršus

Tikriausiai nesuvokėte, kad Johnny Deppas turi gana plonus plaukus. Taip yra todėl, kad jis naudoja stilius, kurie maksimaliai išnaudoja jo plaukus, įskaitant šią netvarkingą, atsitiktinę išvaizdą, suteikiančią šiek tiek papildomos apimties.

Sluoksniuotas kūgis su krūtinės išblukimu@did_by_kid

Sluoksniuotas kūgis su krūtinės išblukimu

Yra keletas gudrybių, kuriomis galite sukurti apimtį plonais plaukais. Vienas iš jų yra šukuoti plaukus į tą pusę, į kurią jie paprastai nekrenta, suteikiant apimtį, kaip parodyta čia. Sprogimo išblukimas prideda tvarkingumo.

Klasikinis „Pompadour“ su „Drop Fade“@spukthebarber

Klasikinis „Pompadour“ su „Drop Fade“

Kitas triukas – kad plaukai būtų sandariai supakuoti naudojant tam tikrą plaukų priemonę, pavyzdžiui, pomadą. Ši technika puikiai tinka tokiems stiliams kaip klasikinis pompadour.

Šepetėlis „Clean Mid Fade“@ javi_thebarber_

Tepkite šepetėliu „Clean Mid Fade“

Jei norite iš savo plonų plaukų įtikinti tam tikrą tekstūrą, pabandykite pasirinkti tokį sluoksniuotą stilių, kaip šis šepetys. Trumpesnis ilgis leidžia plaukams išlaikyti banguotus judesius iš nugaros į priekį.

Netaisyklingi ploni plaukai@laužtuvas

Netaisyklingos spygliuotos tekstūros plaukai

Ploni plaukai dažnai gali būti garbanoti, tačiau jūs iš tikrųjų galite tuo pasinaudoti, atrodydami netvarkingiau. Čia garbanojimas papildo tekstūrą ir užpildo plaukus.

Elegantiškas subtilus kritimas@alexthegreatvivar

Elegantiškas subtilus kritimas

Čia yra šlifuotas, madingas stilius, kuris išlaiko plonus plaukus gražius ir tvarkingus. Aukšta šoninė dalis ir žemas lašas išnyksta, todėl šis kirpimas yra vizualiai patrauklus ir tvarkingas.

Nupjauta sparnuota vidurinė dalis@luiiisc_

Nupjauta sparnuota vidurinė dalis

Jei ieškote neįprastos šukuosenos, jums gali patikti šis neįprastas kirpimo stilius. Plaukai yra padalinti per vidurį, o plaukai iš abiejų pusių yra nukreipti į viršų, sudarydami du simetriškus sparnus.

Blonde Loose Ended Quiff@iisakkinummi

Blonde Loose Ended Quiff

Kai ploni plaukai tampa ilgesni, jie linkę lūžti į visas puses. Šis stilius apima tokį elgesį su netvarkingu šriftu.

Šlifuota nugara@barber_djirlauw

Šlifuota nugara

Paprastas šukuotas nugaros kirpimas yra paprastas ir lengvas būdas padaryti plonus plaukus puikiai. Naudojant šį stilių, plaukai išlaikomi ilgiau, kad jie atrodytų labiau.

Klasikinis kirpimas su barzda@barber_djirlauw

Klasikinis kirpimas su barzda

Jei turite ilgesnę barzdą, dažnai verta išlaikyti plaukus ilgus, kad viskas būtų subalansuota. Šis klasikinis kirpimas yra puikus pasirinkimas.

Ploni slenkantys plaukai@agusdeasis

Slidūs sluoksniuoti plaukai

Tai dar vienas stilius, leidžiantis ploniems plaukams išlaikyti natūralų nukarusią elgseną. Šukavimas pirštais naudojamas bangoms, kurios teka į šoną, sukurti.

Pasuktas Pompadūras@meha_barber

Banguotas šifas su lašo išblukimu

Jei norite atrodyti švelniai, bet atsipalaidavę, išbandykite šį šifrą. Čia pateikiamas plaukų produktas ir šiek tiek šukavimas pirštais, kad būtų pateiktas čia matomas apibrėžimas ir apimtis.

Šepetys su Quiff45

Šepetys su Quiff

Šis sprogstamasis šveitimo stilius yra energingas ir traukiantis akį. Tai ypač tinka plonesniems plaukams pridėti daugiau kūno ir gylio.

Oficialus šonas šlifuotas su kūginėmis pusėmis@cutscoolcats

Oficialus šonas šlifuotas su kūginėmis pusėmis

Jei norite kažko oficialesnio, tai puikus pasirinkimas. Plaukai nukerpami trumpai ir šukuojami į šoną, o kūgis suapvalina išvaizdą.

Šukuoti nugaros pūsti plaukai@char 24

Šukuoti nugaros pūsti plaukai

Ploni plaukai yra natūraliai pūsti, tačiau šis stilius perlenkia tą putlumą iki savo ribų. Plaukai yra ilgi ir šukuoti atgal, priekyje kabo plaukų šukuosena.

Ploni plaukai atgal@gutierstudio

Ploni plaukai atgal

Kuo daugiau ilgio galėsite išlaikyti plaukuose, tuo daugiau tekstūros galėsite atsikratyti. Ploni (nebūtinai retėjantys) plaukai leidžia dramatiškai tekėti urvus ir šviesiai bei tamsiai beveik visų spalvų plaukus. Šiek tiek produkto padeda nuleisti pūtimą. Paprasta, nemokama kūginė padidina aukščiau esantį garsumą.

Slenkanti atgal vidurinė dalis su kūgiu@mattjbarbers

Slenkanti atgal vidurinė dalis su kūgiu

Įnoringa, vingiuota vidurinė dalis gali sukurti minkštus tekančius ilgio sparnus, kurie papildo aštresnį, deimanto formos veidą. Siaurėjančios pusės yra nepakankamai įvertintos, bet nesiblaško nuo lengvai tekstūruoto judesio, vykstančio aukštyn, ir yra švarus perėjimas prie žemiau esančios trumpos barzdos.

Subrendęs hipsteris su plonais plaukais ir barzda@andrewlampebarber

Brushed Up

Maždaug taip lengvai valdomas šepetys plonesniais plaukais suteikia jūsų sruogoms tikslo ir blizgesio. Čia pilkos spalvos pipirai palaipsniui išblukina nuostabią spalvų tekstūrą, kuri papildo įvairius barzdos atspalvius. Tamsiai įrėminti akiniai idealiai subalansuoja bendrą stilių. Tikrai šaunus džentelmenas.

Ploni plaukų šepetėliai@nickbarfordas

Ploni plaukų šepetėliai

Ploni plaukai suteikia dinamišką tekstūrą. Jei atkreipėte dėmesį, šis klausimas dažnai kyla. Laukinis, nelygiai sluoksniuotas beveik dirbtinis vanagas kompensuoja švarų sprogimo išblukimo rafinuotumą subtiliais šventyklos kraštais. Tai labai jaunatviška išvaizda su vešliu pakraščiu, kuri taip pat gali tarnauti tiems, kurie lėtai atsitraukia.

Ploni plaukai Blonde Pompadour@barber_djirlauw

Sugręžė atgal su Pomp

„Pompadour“ yra niekas, jei ne gyvas, ir lengvos tekstūros bei daugiasluoksnis modelis, kaip šis, nėra išimtis. Jis puikiai išnaudoja natūralų šviesių plaukų atspalvį tarp šviesos ir šešėlio. Kirpkite kirpėją į smulkią aštrią tekstūrą į viršutinį ilgį ir pasirinkite šukuoseną su platesniais dantimis ar net šepetėliu pirštu, kad stilingas ir švelnus stilius.

Šukuoti nugaros ploni plaukai su skutimosi šventykla@rpb_nq

Šukuoti nugaros ploni plaukai su skutimosi šventykla

Išplėskite natūralų plonesnių, šviesių plaukų vėjelį su šiuo atsitiktiniu pirštų šepetėliu. Minimalus gaminys, leidžiantis išlaikyti tą papildomą ilgį viršuje, ir protingas siaurėjimas leidžia tai lengvai pasiekti ir prižiūrėti. Nuskusti šonkauliai, sudarantys pertrauką nuo barzdos, yra netikėtas, tačiau malonus nukrypimas nuo normos.

ploni plaukai@blackfishbry

Didelio išblukimo ir šoninės dalies vidutinis viršus

AKA reglamentas. Tikrai sukurta pagal užsakymą besitraukiančiai plaukų linijai. Yra priežastis, kodėl daugelyje senovinių nuotraukų beveik išimtinai pavaizduoti nuplikę vyrai. Kameros čiulpia ir visi sukrėtė griežtą karinį pjūvį, kuris paprastai sukuria jo ikoninę kietą šoninę dalį tiesiai į vyrų nuplikimą. Didelis kritimo išblukimas tik pagerina standartinę išvaizdą.

ploni plaukai@blackfishbry

„Burst Fade“ su žirklinio kirpimo viršumi

Ploni plaukai nebūtinai reiškia mažiau plaukų, tiesiog kartais plonesnio (taigi ir stilingesnio) sudėjimo folikulai. „Formavimas“ leidžia linksmoms vasariškoms bangoms pritaikyti viršutinį ilgį, kurį subtiliai įrėmina tvarkingas sprogimo išblukimas, nukreipiantis akį į judrų judesį aukštyn.

ploni plaukai@blackfishbry

Sukurkite stilių atgal

Vidutinio tamsumo plonų plaukų pūtimas aukštyn, o tada staigiai atgal – puikus būdas padidinti apimtį. Viršus juda atgal ir žemyn į švelnų kūgį, o kraštai išlieka natūralūs, kad būtų stilingas ir atsipalaidavęs. Tai dar vienas kirpimas, kuris puikiai dera su drąsiai įrėmintais akiniais.

ploni plaukai@blackfishbry

Subtilus ir sudėtingas šepetėlis

Kitas protingas džentelmeniškas kirpimas, kuriuo siekiama šviesesnio ir plonesnio plaukų atspalvio kontrasto tarp šviesos ir šešėlio. Priekyje susimaišo šiek tiek aštrios tekstūros, sudarančios sandariai šlifuoto viršaus centrinį tašką, susidedantį į centrinę keterą. Minkšta šoninė dalis ir siaurėjančios pusės būtinai tvarkingos, bet ne prašmatnios.

Ploni tekstūruoti plaukai su subtilia šonine dalimi@joshcraig.hair

Ploni tekstūruoti plaukai su subtilia šonine dalimi

Dar viena minkštesnė šoninė dalis, kuri pasinaudoja natūraliu atsitraukiančiu plaukų modeliu. Jei likę plaukai yra pakankamai stori, jūs negalite suklysti su tvirto stiliaus šepetėliu ir visiškai susiaurėjusiu išblukimu. Tai senovinis barzdos komplimentų stilius.

Slenkantys plaukai su odos išblukimu ir barzda@andrewlampebarber

Tiesiog šlifuota nugara

Stilius, kuris atrodo išskirtinai gerai su druskos ir pipirų plaukais arba beveik žilus, „backback“ verslo šepetys taip pat yra populiarus vyrams su plonesniais plaukais. Negalima visiškai išlyginti viršutinio ilgio, kad išvengtumėte baimingo galvos odos blizgesio, o šiek tiek susprogdinkite, kol jis vėl ir vėl susilieja į stiprų odos išblukimą. Tai autoritetingas žvilgsnis, patvirtinantis valios jėgą ir intensyvumą. Žandikaulį stiprinanti barzda tik sustiprina galingą šio stiliaus prigimtį.

Vidurinė dalis šlifuota nugara@mozambeak

Vidurinė dalis šlifuota nugara

Ši vėjuota išvaizda pasinaudoja plonesnių plaukų tonų įvairove, suteikdama tiek apimties, tiek judesio. Švelnią centrinę dalį galima pasiekti šukomis arba tiesiog kruopščiai braukiant pirštais su trupučiu produkto. Venkite didelio sandariai siaurėjančių šonų kontrasto ir verčiau palaipsniui formuokite savo saldžiai tekančias spynas. Širdys tikrai nualps.

Vidutinis žirklinis pasėlis Stockbakery / Shutterstock.com

Vidutinis žirklinis pasėlis

Atrodo, kad standartinė šoninė dalis buvo sukurta tam, kad atsitraukiančios šventyklos kirpėjos atrodytų sąmoningos. Palikite pakankamai plaukų viršuje ir šonuose, kad galėtumėte eksperimentuoti su kitais stiliais, ypač pirmą kartą pradėdami kelionę.

Smūgis atgal@dylanportner

Smūgis atgal

Jūsų šukuosena visada turėtų papildyti jūsų veido formą. Ką suporuoti su savo nuostabiu, Morrissey panašiu smakru? Žinoma, lygiai taip pat nuostabus, Morrissey panašus, išpūstas pompadūras! Natūralus pūkuotas ir sruoga plonų plaukų tekstūra puikiai tinka šiai nostalgiškai išvaizdai. Kūginės šoninės dalys turi būti tinkamai apipjaustytos, tačiau aukščiau esantis plaukų sprogimas yra tai, kas iš tikrųjų svarbu.

Plonos garbanos su išblukusia šventykla@pjabreu

Plonos garbanos su išblukusia šventykla

Dėl nedidelio produkto plaukai, kurie patenka kažkur tarp garbanotų ir išlenktų, gali atrodyti labiau panašūs į pastaruosius. Laikykite jį apkarpytą arti galvos ir suporuokite su tvirtai briaunota plaukų linija ir šventyklomis. Vien švarus sprogimas ar kritimas gali išblukinti išvaizdą, tačiau papildomi purslų taškai gali būti suporuoti su tokia pat tvarkinga vaiduoklio barzda.

Žirklinis kūgis ir vidutinio aukščio šepetys@russ_thebarber

Žirklinis kūgis ir vidutinio aukščio šepetys

Švelnios tekstūros šepetys gali sutirštinti išretėjusių plaukų išvaizdą ant viršaus ir neleisti šviesai pasiekti galvos odos, kuri gali būti linkusi spindėti per sruogas, jei turite šviesesnę odą. Laikykite viršutinę dalį ilgesnę nei įprasta, kad būtų užtikrintas maksimalus suderinamumas, taip pat pasirinkite ilgesnes kūgines šonus, kad būtų daugiau to paties.

Natūralus kūginis ir banguotas viršus@rpb_nq

Natūralus kūginis ir banguotas viršus

Bet kokia tekstūra ir judesiai, kuriuos galite įkalbėti iš savo koifo, tuo labiau atrodys jūsų plaukų galva. Čia atsipalaidavusi banguota viršutinė dalis švelniai teka žemyn į švelnų, lygų kūgį. Itin valdomas atsitiktinis minimalizmas.

Manikiūruotas lokys ir šepetys@russ_thebarber

Manikiūruotas lokys ir šepetys

Tą akimirką, kai jūsų centrinė plaukų linija pradeda šlubuoti ir parodyti pasidavimo požymius, gali būti įtemptas momentas bet kam. Užuot siekę nekreipti į tai dėmesio santūresniu stiliumi, priimkite permainingus pokyčius ir darykite ką nors drąsaus! Pompadoro stiliaus šepetys, nušlifuotas požiūrio ir tekstūros, padės parodyti pasauliui (o galbūt ir sau), kad rezervuare liko daug metų madingo pertekliaus.

Plonos tvirtos garbanos su vidutiniu išblukimu@sirpaulcharles

Plonos tvirtos garbanos su vidutiniu išblukimu

Garbanotieji plaukai yra ne tiek ploni, kiek mažiau tankūs nei griežtesni juodų plaukų posūkiai (erzina daugelis dviveidžių žmonių, su kuriais reikia gyventi … atodūsis). Sruogos tiesiog neišsiplečia ir nelaiko apimties vienodai, todėl gali būti sunku stilizuoti. Jei norite atrodyti gana mažai priežiūros reikalaujanti, kirpėjas surenka tas garbanas arti galvos, bendrai siaurindamas žemyn link smarkiai išblukusio lašo. Kaip visada, laikykite tuos kraštus tvarkingai.

Plonais plaukais nukirpta nugara@smith1991aiden

Ploni plaukai nukirpti atgal

Net ir su ilgesniais plonais plaukais pakankamai šviesos linkusi filtruoti, kad susidarytų dramatiški margi atspalviai ir šešėliai. Šiuo pompadour kirpimu šešėlis, kurį meta nušlifuota viršutinė dalis, tarnauja tam pačiam kietosios dalies kraštui. Įprastas kūgis yra tinkamas atramai po radaru.

Retro vidutinio slydimo atgal@_psycho.kill

Retro vidutinio slydimo atgal

Pommade, šukos, „Lucky Strikes“, „Rebel Yell Whisky“, tikri jungikliai. Jei tai yra keletas jūsų mėgstamiausių dalykų, šis senovinis peruko karbonadas gali būti tik jūsų krepšys. Ilgas viršuje ir šiek tiek siaurėjantis šonas, stilius užtrunka maždaug tiek pat laiko, kiek prototipinis dėvėtojas praranda savitvardą; sunkiai džiūstantis produktas, taikomas gausiai, o šukavimas tiesia nugara agresyviai. Kalbant rimtai, tai smagus atšaukimas į ikoninį amerikietiško chromuoto mados laikotarpį.

Šlifuotas srautas@dencioaguilar

Šlifuotas srautas

Gana futuristinis ir teatralizuotas kuifas, kai norite pusantros valandos sėdėti salono kėdėje, kad pasiektumėte tą „ką tik iš lovos išriedėjusią“ išvaizdą. Viršus yra ilgas ir kruopščiai išlenktas, suprojektuotas neaiškios pompadour formos su dramatiška tekstūra. Šonai taip pat ilgi, bet laisvai šukuoti, prigludę prie galvos. Laikykite kai kurias išmintingas šonines sruogas atskirai, kad suformuotumėte įnoringą veido rėmą.

Ploni plaukai su besitraukiančia plaukų linija@adamoc_hair

Ploni plaukai su besitraukiančia plaukų linija

Dalis, esanti arčiau vidurinės plaukų linijos, turi pranašumą, nes apačioje paliekama pakankamai ilgio, kad ji veiktų kaip antroji danga, besitraukianti baisios vyriškos lyties nuplikimo linija. Kažkas panašaus į dvigubą šukuojamą užuolaidų kirpimą. Jei nesate pasirengęs sumažinti savo likusio ilgio iki standartinio reguliavimo, šis stilius gali būti tas, kurio reikia jūsų ego.

Kūginis vidutinis pasėlis@dylanportner

Kūginis vidutinis pasėlis

Meniškai suformuota į nepastovius posūkius ir bangas. Šiurkšti tekstūra suteikia plonesniems plaukams viso apimties. Kūginiai šonai nereikalauja priežiūros, o viršutinė dalis yra apgaulingai paprasta su nedideliu gaminiu.

Vidutinis išpūtimas@dylanportner

Vidutinis išpūtimas

Nuosaikumas paprastai yra raktas į tipišką smūgį; ilgas ir puošnus viršuje, trumpas ir švarus iš šonų. Tačiau kartais nuosaikumas yra tiesiog pernelyg žemiškas. Kodėl negalima ilgiau laikyti siaurėjančių šonų ir taip pat juos išpūsti? Su pilnesniais plaukais ši išvaizda gali būti neįmanoma, todėl reikia nepagrįsto produkto kiekio. Bet su plonesniais, lengviau išpūstomis medžiagomis? Sakau, paimk tą plaukų džiovintuvą ir pabandyk.

Ilgas Pompadūras@dencioaguilar

Ilgas Pompadūras

Johnny Bravo suvalgo tavo širdį. Tai iš esmės yra beprotiškai ilga, pakraštinė ankstesnės išpūstos pompadour versija. Kitas šlykštus stilius, kurio tikriausiai būtų neįmanoma pasiekti per tankiais plaukais, tai vis tiek bus iššūkis pasiekti ir išlaikyti. Taigi galbūt korta geriausiai žaidžiama ypatinga (ar keista) proga.

„Wave Slide Brush Back“@danxindestructible

„Wave Slide Brush Back“

Kitas neįprastas reguliavimo mažinimas. Dalyvauja įprasti įtariamieji; šoninis kūgis glaustai išnyksta į sandarų kritimą, patogiai ilsėdamasis po klasikine šonine dalimi. Išsiskiria tuo, kad iš viršaus riedantis potvynio bangos cunamis banguoja atgal. Naudodami šukas ir matinį gatavą gaminį, pajuostykite priekį beveik iki pompastikos, prieš tai leisdami nukristi atgal į paplūdimį, pagamintą iš švelnios tekstūros..

Išpūstas Kifas@sam_campagna

Išpūstas Kifas

Apgaulė yra tai, kad naudojate pakankamai produktų, kad jūsų vėjas nepasipriešintų jūsų subtiliam išpūtimui, tuo pačiu neišblukindami kaleidoskopinių atspalvių po standžios pastos sluoksniu. Šoninės sulenktos bangos yra įprasta šukuosenos įvairovė, o šonai yra šiek tiek susiaurėję. Šio jaunatviško smūgio pranašumas yra tas, kad kai jo jau užtenka, sukurkite jį į bet kurį iš keliolikos įprastų stilių, naudojančių tą patį ilgį.

„High Fade“ ir banguotas vidutinis viršus@liamjtwist

„High Fade“ ir banguotas vidutinis viršus

Ploni plaukai gali papildyti jų sąžiningumą, jei tokie šukuosena, o banguotos tekstūros formuoja banguotas bangas ir kontrastingų spalvų kanjonus, sutelktus aplink dekonstruotą šoninę dalį. Šonus laikykite nusiskutusius ir išblukusius, kad viršutinė viršutinė dalis galėtų karaliauti, kaip šviesiai blondinės spynos. Netgi šviesi barzda turi tam tikrą anglišką, karališką veidą.

Vidutinis išblukimas ir vidutinis šepetys atgal@peteyrock_thebarber

Vidutinis išblukimas ir vidutinis šepetys atgal

Šis aptakus išblukimas su tokia aštria linija, bet dar labiau užtemdytas daro visą vaizdą daug lygesnį. Jau nekalbant apie tai, kad viršutinė dalis yra šiek tiek stora, o tai yra dėl to, kad naudojamos geros plaukų priemonės. Tačiau nepraleiskite tos klastingos šventyklos, kuri išnyks į barzdą.

Ploni slenkantys plaukai su lygia barzda@andrewdoeshair

Ploni slenkantys plaukai su lygia barzda

Ploni slenkantys plaukai, kurie yra išmesti iki galo, yra kažkas, ko nematome gana dažnai. Barzda gana gerai pagyvina išvaizdą ir subalansuoja išmėtytą viršūnę. Svarbiausia, kad jis būtų kontroliuojamas šiek tiek siaurėjant sluoksniais.

Pusiau garbanotas plonų plaukų viršusMichaela Brandl/ Shutterstock.com

Pusiau garbanotas plonų plaukų viršus

Ploni plaukai, kaip minėta anksčiau, gali padaryti stebuklų, jei jie padaryti teisingai. Viršus čia yra pusiau banguotas su blizgančiais blondiniais dažais. Šonai yra siaurėjantys ir sluoksniuoti, bet neišblukę, tuo tarpu barzda yra ražiena, kad atrodytų minimaliai.

Ploni afro tekstūros plaukai@stiew_hair_studio

Ploni afro tekstūros plaukai

Tokie ploni plaukai gali greitai priminti afro išvaizdą, ypač dėl banguoto pobūdžio. Šonai iškirpti, o viršus ilgesnis ir gauruotas. Tokios plonos pusės dar labiau išryškina viršutinę dalį.

Ploni šviesūs plaukai su smakro diržo barzda@ jameswilliams_jtt

Ploni šviesūs plaukai su smakro diržo barzda

Ploni plaukai, sumažėję dėl apimties, tampa lengvai valdomi. Šonai šventykloje buvo susiaurėję ir šiek tiek išblukę. Švari išvaizda pagerina išvaizdą, o smakro dirželio barzdos pakanka barzdos, kad viskas būtų įdomu.

Tiesūs ploni plaukai liko augti@andrewdoeshair

Tiesūs ploni plaukai liko augti

Ploni plaukai tiesūs sukuria puikų derinį, nes jie auga sruogomis. Svarbiausia yra eiti atvirkščiai, kai viršutinė dalis yra trumpa, o šonai – smailūs. Šventykla čia yra gana įdomi, nes jos ilgis išaugo.