20 vyriškų „Buzz Cut“ pavyzdžių + patarimų ir pjovimo vadovas

Mes paskelbėme apie daugybę šukuosenų, kurios atlaikė laiko išbandymą – nuo pompadour iki klasikinės džentelmeno pusės. Nors „Buzz“ kirpimas tinka šiai kategorijai, tai taip pat yra fantastiškas vyrų šukuosenos variantas dėl daugelio kitų priežasčių. Tai tikrai mažai priežiūros reikalaujantis stilius, ir jūs netgi galite jį supjaustyti patogiai savo namuose.

Dave'as Franco, „Butch Cut“Wentworth Miller Burr Cut, DFree / Shutterstock.com

„Buzz“ kirpimas yra viena iš tų šukuosenų, kurias žino kiekvienas pasaulio kirpėjas. Vieniems tai patinka, o kitiems – nekenčia, tačiau nėra jokios abejonės dėl jo minimalios formos ir klasikinio statuso. Galbūt geriausiai žinomas „buzz cut“ naudojimas yra kariuomenės vyrams. Jiems šis kirpimas yra mados funkcinis sprendimas, nes padeda greičiau atvėsti ir geriau matyti (jokių kirpčiukų). Tačiau mes, „Haircut Inspiration“, manome, kad kirpimas yra toks pat madingas ir funkcionalus.

Šiame straipsnyje sužinosite viską, ką reikia žinoti apie tą kirpimą, jei svarstote šį utilitaristinį, tačiau madingą stilių.

Chrisas Evansas Butchas CutasChriso Evanso „Butch Cut“, kreditai: „Everett Collection“ / Shutterstock.com

Ko man reikia kirpimui?

Jums nereikia labai daug, kad gautumėte aštrų šurmulį. Tai yra vienas didžiausių šios šukuosenos privalumų: galite turėti beveik bet kokio tipo plaukus, bet kokią plaukų spalvą ir bet kokią veido formą, kad gautumėte gerą išvaizdą. Šie kirpimai paprastai yra trumpesni kirpimai, tačiau jie gali būti skirtingo ilgio, todėl tikrai galite kirpti ilgiau, jei tai jus domina.

Norėdami gauti šį fantastišką kirpimą, jums reikia tik kirpėjo. 99% kirpėjų žino, kaip jį kirpti. Arba, jei norite išsaugoti kelionę į kirpyklą ir turėti gerą plaukų kirpimo mašinėlių rinkinį, galite net pasidaryti naminį kirpimą. Šis kirpimas tiesiogine prasme šukuoja plaukus kirpimo mašinėlėmis, ir viskas.

Paulas Walkeris - „buzz cut“Tinseltown / Shutterstock.com

Dėl paprastumo ir lengvo kirpimo namuose šis kirpimas yra populiarus pasirinkimas taupiems asmenims, norintiems paprastos šukuosenos. Tai taip pat yra graži šukuosena jauniems berniukams, nes ji išlaiko trumpus plaukus ir nereikalauja išeiti iš namų.

Tačiau kol kas netraukite gaiduko – prieš sakydami „taip“ šurmuliui, turėsite atsižvelgti į keletą dalykų. Pajuskite aplink galvą, ar nėra didelių iškilimų. Šie iškilimai taps gana ryškūs, jei pasirinksite trumpesnį kirpimą (#3 apsauga ar trumpesnis). Tas pats pasakytina apie bet kokius randus ant galvos. Ir jei turite didesnes ausis, žinokite, kad dėl šio kirpimo jos dar labiau išsikiš.

Nors yra keletas apribojimų, „Buzz“ pjūvis yra stebėtinai universalus. Tai neleidžia atvėsti ir tinka daugeliui veido formų. Be to, tai taip pat geras kirpimas besitraukiančioms plaukams, nes dėl kirpimo jūsų galva atrodo pilnesnė ir labiau apibrėžta.

Jasono Stathamo trumpas šurmulysGa Fullner/Shutterstock.com

Kaip iškirpti „Buzz Cut“

Štai jums staigmena: „buzz cut“ iš tikrųjų reiškia kirpimo šeimą. Kad kirpimas būtų kirpimas, jis turi būti vienodo ilgio aplink galvą. Šioje šeimoje yra keletas konkrečių tipų, kuriuos galite pasirinkti. Jų ilgis ir forma juos išskiria vienas nuo kito.

Prieš išvykdami į kirpyklą, norėdami nusipjauti, įsitikinkite, kad žinote, kokio varianto norite ir kokią kirpimo mašinėlę naudojate. Jei užeisite į kirpyklą ir tiesiog paprašysite kirpti, jūsų kirpėjas gali jums pasiūlyti itin trumpą ar labai ilgą kirpimą. Norėdami įsitikinti, kad gaunate tikslų tipą, turėtumėte žinoti konkretų pavadinimą ir kirpimo mašinėlės nustatymus, naudojamus konkrečiam pjovimui. Kai kurie kirpėjai taip pat naudoja skirtingus pavadinimus, nurodydami tam tikrus variantus, todėl labai svarbu žinoti norimo varianto kirpimo mašinos nustatymus.

Štai keletas pagrindinių variantų ir kaip juos gauti:

buzz kirpimas@blackfishbry

„Buzz“ su „Fade“

Tai klasikinis „Buzz“ kirpimas, pridėjus madingą išblukimą. Jei nesate pasiruošę nusiskusti visų plaukų, tai puikus pereinamasis stilius prieš žengiant šį žingsnį.

buzz kirpimas@vsz_barber

Išnykimas

Jei nudžiūvę visi plaukai atrodo pernelyg bauginantys, paprašykite išblukti. Tai ne tik tendencija, bet ir plaukai ant galvos. Tai nėra tradicinis „buzz“ kirpimas, tačiau tai įdomus būdas eksperimentuoti su stiliumi.

Tomo Hardy indukcinis kirpimasTomo Hardy indukcinis kirpimas, Tinseltown / Shutterstock.com

Indukcinis pjūvis

Tai yra trumpiausias „buzz“ kirpimas, naudojant kirpimo mašinėlę be apsauginio įtaiso (tai kartais vadinama #0 nustatymu). Tai yra arčiausiai nuplikimo, iš tikrųjų nenuskusdami visų plaukų. Indukcinis pjūvis yra kraštutiniausias įmanomas pjovimo variantas, todėl įsitikinkite, kad to tikrai norite.

Colino Farrelio indukcinis kirpimasColin Farrel indukcinis kirpimas, s_bukley / Shutterstock.com

Našlės viršūnė

Dažniau matomi „Buzz“ pjūviai be našlės smailės, tačiau jei pasirinksite kirpimą ar šukavimą, vis tiek galite tai parodyti. Tai veiks įvairiems ilgiams, todėl kirpimo mašinėlėse naudokite apsaugą #1, #2 arba #3. Prie savo plaukų linijos pridėkite keletą funky kampų, kad tai atrodytų dar įdomiau.

„Wentworth Miller“ mėsos išpjova„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Burr Cut

Tai šiek tiek mažiau ekstremali indukcinio pjūvio versija. Paprastai pjovimo pjūvis reiškia pjūvį, kuris pjaunamas su #1, #2 arba #3 apsauga ant kirpimo mašinėlių.

Burr CutDFree / Shutterstock.com

Šepetys su šonkauliais

Tai beveik tas pats, kas šerpetas, pridėjus šonkaulių. Išauginkite juos, tada nukirpkite juos tokio paties ilgio kaip jūsų plaukai. Daugumos ilgių veido plaukai puikiai papildys šią išvaizdą.

pjauti šerpetąautorius @eddie_cuts

„Buzz“ su „Clean Lines“

Šis ilgesnis kirpimas turi šiek tiek išblukimo šonuose ir paryškintą priekį. Nors „Buzz“ kirpimai dažnai laikomi šukuosenomis, kurios nereikalauja priežiūros, ši kampinė versija yra nervinga ir tendencinga.

„Line Up Buzzcut“„Line Up Buzzcut“, autorius @topmenshaircuts

Butch su Fade

Šis nuotykių stilius, kuris nėra toks trumpas kaip tradicinis šurmulys, leidžia parodyti savo asmenybę. Jūsų ilgesnių plaukų švelnumas kontrastuoja su paprastomis, tiksliomis linijomis.

Burr Cut@Julijus Cezaris

Meninis šurmulys su išblukimu ir iškirpimais

Jei norite mažai priežiūros reikalaujančios, bet puošnios šukuosenos, rinkitės madingą kirpimą su išblukimu ir keletą meninių iškirpimų. Mažiau palaipsniui išblukęs jūsų plaukų viršus ir kirpimai atrodys ilgiau.

Įgulos išpjova Christian Bale

Butch Cut

Taip pat vadinamas šepetėlio pjovimu (o kartais ir pjovimu), pjūvis yra vidutinio ilgio „Buzz“ pjūvis, kuriam paprastai naudojamas #4 kirpimo nustatymas. Mūsų išpjovos vadove yra viskas, ką reikia žinoti apie šį pjūvį.

Justinas Timberlake'as Butchas nukirpo ilgiau„Everett“ kolekcija / Shutterstock.com

Šepetys

Pjovimui šepečiu reikės daugiau priežiūros nei tradiciniam šurmuliui. Kadangi jis yra ilgesnis, jį reikės stilizuoti vašku. Jei jūsų plaukai yra natūraliai garbanoti, šis kirpimas pradės jį rodyti.

Gręžimas su atjungtu išblukimuGręžimas su atjungtu išblukimu, autorius @javi_thebarber_

Dramatiškas išnykimas

Ši šukuosena yra dramatiška ir traukianti akį. Viršuje nupjaukite šepetėlį su nedideliu išblukimu ir tarp jų paryškinta, trumpa juostele.

Butch Cut Tvarkingaišaltinis

Paprastas išblukimas

Nors šis paprastas išblukimas yra klasikinio išvaizdos variantas, jis vis dar yra klasikinis. Jis yra švarus ir nereikalauja daug priežiūros ar stiliaus.

Matt Damon įgula nukirpo Ivy League kirpimąTinseltown / Shutterstock.com

Ivy lyga

Šis šiek tiek madingesnis „Buzz“ kirpimo variantas yra supjaustytas taip pat, kaip ir įgulos pjūvis, tačiau jis pastebimai ilgesnis. Plaukai gali būti net colio ilgio galvos viršuje, o tai neįprasta šiam kirpimui. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų „Ivy League“ kirpimo vadovą.

Kellano Lutzo trumpa, negraži tekstūruota įgulas_bukley / Shutterstock.com

Įgulos pjovimas

Įgulos pjūvis techniškai yra šurmulio pjūvis, tačiau jis skiriasi nuo kitų stilių, nes yra siaurėjantis. Šiam pjūviui gali būti naudojamas kirpimo priemonės nustatymas, kuris svyruoja nuo #3 iki #6. Mūsų įgulos pjovimo vadovas jums papasakos visą istoriją.

Brado Pito „Buzz“ kirpimas„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Cezaris/įgulos išpjova

Ši išvaizda yra Cezario ir įgulos pjūvių derinys. Jis yra ilgas, kaip Cezario kirpimas, tačiau plaukai nėra vienodo ilgio. Kaip įgulos pjūvis, jis yra siaurėjantis šonuose. Šis stilius yra labiau pusbrolis, tačiau vis dar yra toje pačioje šeimoje.

Gerardo Butlerio cezario kirpimass_bukley / Shutterstock.com

Cezaris Cutas

Cezario pjūvis yra išplėstinės buzz cut šeimos. Ji turi daug panašumų, o bene labiausiai pastebima tai, kad su Cezario kirpimu plaukai per visą galvą nukerpami vienodo ilgio. Nors jo ilgis gali siekti 3 colius, daugelis vaikinų pasirenka daug trumpesnį ilgį, maždaug nuo pusės colio iki colio. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų Cezario pjūvio vadovą.

Chriso Pine'o „Longer Buzz Cut“ s_bukley / Shutterstock.com

Chriso Pine’o „Longer Buzz Cut“

Chrisas Pine atrodo toks švelnus su šiuo šviežiu, bet atsitiktiniu vienodo tūrio kirpimu. Svarbiausia yra vienodai naudoti 3 ar 4 dydžio kirpimo mašinėlę aplink viršutinę dalį ir švelniai siaurinti šonus. Galiausiai, naudokite šiek tiek plaukų vaško, kad tik nuvalytumėte plaukus į šoną. Vyšnia ant torto yra barzda, kuri gana gerai subalansuoja veidą.

Davido Beckhamo „Burr Cut“ s_bukley / Shutterstock.com

Davido Beckhamo „Burr Cut“

Ar Beckhamas niekaip negali atrodyti gerai? Atrodo, kad tai neįmanoma, nepaisant visų jo stilių šlovės, jis ryškiai spindi dažais ir vienodu tūriu visoje galvoje. Be to, jo klasikinė barzda niekada neišeina iš stiliaus?

patrauklus jaunuolispatrauklus jaunuolis

Aukštas ir griežtas atsinaujinimas

Ir jei norite eiti dar ekstremaliau, apsvarstykite aukštą ir griežtą įvertinimą. Visa galva (išskyrus plaukų juostelę galvos viduryje, einančią nuo kaktos iki viršūnės) yra nukirpta #0 arba #1. Tada juostelė nukerpama #2 arba #3. Dėl savo išvaizdos ji dažnai vadinama “nusileidimo juostos” šukuosena.

„Buzzed Top“ su kampine linija@nickbarfordas

„Buzzed Top“ su kampine linija

Kas puikiai dera su linijine sudėtimi? Plona oda išblunka ant pjūvio. Šis stilius yra daug labiau subalansuotas su ilga, stora barzda. Tai labai mažai priežiūros reikalaujantis stilius, tačiau gali prireikti šiek tiek nukirpti čia ir ten.

„Buzzed“ viršus su šiek tiek šlifuotu priekiu@ jediclippertricks

„Buzzed“ viršus su šiek tiek šlifuotu priekiu

Tai toks hipsterio stilius, kuris yra itin tendencingas. Šis „Buzz“ kirpimas yra tik ne vienas. Viršutinė dalis yra ilgesnė nei įprasta, tačiau ilga eilė ir mažas išblukimas daro skirtumą. Šis kirpimas dera su oficialiais kostiumais, kambarys neatitrauks jūsų akių.

„Buzz“ su skusta plaukų linija@nickbarfordas

„Buzz“ su skusta plaukų linija

Taip atrodo klasikinis „buzz“ kirpimas su žiupsneliu modernaus stiliaus. Nusiskutusi plaukų linija atrodo ne tokia įprasta, todėl atrodo visiškai šviežia. Šis taip pat pasižymi apatiniu kirpimu, kurio šonai nusiskuto, todėl visas dėmesys skiriamas viršuje esantiems plaukams.

„Drake's Burr Cut“ su „Line Up“„Twocoms“ / „Shutterstock.com“

Drake’s Burr Cut su linija

Tai klasikinis „Drake“ kirpimas su ta išlenkta trumpa skutimo linija. Tai pasiekti gana paprasta, tereikia 1/2 dydžio kirpimo mašinėlių su skutimosi mašinėle skutimui. Norėdami patobulinti šį stilių, nepamirškite nusiskusti linijos, kad ji išeitų. Baigę galėsite greitai repuoti!

aukštas griežtas kirpimas

Aukštas ir tvirtas

Aukštas ir griežtas yra dar vienas trumpas buzz kirpimo stilius. Jis supjaustytas naudojant šonus ir nugarą naudojant #1, #2 ar net #3. Tada viršutinė dalis nukirpiama dviem skaičiais aukščiau, nei buvo naudojama šonams ir nugarai. Tai sukuria „aukštą ir griežtą“ išvaizdą.

Puiki trumpa viršutinė dalis su išblukusiu viršumi@the_ramsey

Puiki trumpa viršutinė dalis su išblukusiu viršumi

Kas manė, kad „Buzz Cut“ gali būti visiškai neoficialus. Šis stilius su tiesiu kūgiu daro jį labai atsitiktinį. Nors tai yra labai mažai priežiūros reikalaujantis kirpimas, tai gali tekti retkarčiais pataisyti kirpimo mašinėlėmis. Galiausiai pridėkite, kad oda išbluktų, kad ji blizgėtų.

„Buzz Cut“ ir „Barzda“Andre+Nosov/ Shutterstock.com

„Buzz Cut“ ir „Barzda“

Ar kada matėte tiesią negyvą liniją? Tai yra čia! Taip pat elegantiškai, kaip ir atrodo, tai gana lengva pasiekti. Svarbiausia yra vienodo ilgio kirpimo mašinėlės su plonai siaurėjančiomis šventyklomis. Be to, tiltinė barzda suteikia kirpimui papildomo skonio ir daro ją labiau veržlią.

Vidutiniškai išblukęs „Buzz Cut“ su tvarkinga linija@groomed_barber_club

Vidutiniškai išblukęs „Buzz Cut“ su tvarkinga linija

Plonus ir labai banguotus afro plaukus kartais sunku prižiūrėti, kai juos ilgo, bet gausaus kirpimo dėka lengva padaryti, todėl kirpimas nereikalauja daug priežiūros. Viršutinė dalis yra nukirpta 3 dydžio kirpimo mašinėlėmis, o šonai yra šiek tiek išblukę.

Norint įveikti šią išvaizdą, svarbiausia yra tvarkingumas, todėl šiek tiek nusiskuto šonus, kad atrodytų kampinis.

Trumpi plaukai su apimtimi ir išblukimu@plaukas_bello

Trumpi plaukai su apimtimi ir išblukimu

Šis „buzz“ kirpimas atrodo įdomesnis tik dėl dviejų dalykų. Daugiau garsumo viršuje ir aptakus kūginis išblukimas. Tai viskas, ko jums reikia, kad sukurtumėte bendrą įmantrų šurmulį. O, ir nepamirškite tų puikiai išraižytų sąrankų, detalės yra svarbios!

„Party Buzz Cut“@ virgiltb

„Party Buzz Cut“

Nors kai kurie gali jausti, kad „Buzz“ gabalai neturi gyvybės, parodykite jiems tai. Tai yra ta išgalvota „Buzz cut“ versija. geriausia dalis yra tai, kad jos nereikia prižiūrėti. Kaip pačiam tokį turėti? Paprasta, pridėkite nusiskuto plyšį ir naudokite jį kaip sumažintą paraštę, kad sumažintumėte viską, kas žemiau.

Naujas prancūziškas augalas su išblukusiomis pusėmis@v.hugostyles

Naujas prancūziškas augalas su išblukusiomis pusėmis

Šaunios linijos, išblukę šonai ir trumpa viršutinė dalis suteikia puikų įspūdį. Viršutinė dalis yra šurmuliuojanti, suteikiant prancūziško derliaus atspalvį. Norint viską kontroliuoti, reikės šiek tiek plaukų vaško. Kitas didelis dalykas yra barzda, ji yra tankesnė nei viršutinė, kad suteiktų daugiau gyvybės bendram stiliui.

Ryškūs linijos pakilimai su griežtu „Buzz Cut“@ __dannycox__

Ryškūs linijos pakilimai su griežtu „Buzz Cut“

Saugokitės neliesti tų linijų, nes jos yra aštrios kaip ašmenys. Be to, kūgio išblukimas yra neįtikėtinai dailus ir tvarkingas. Tai sakant, viršutinė dalis yra tvarkingai sušukuota, o kaktos yra briaunotos tiesia linija. Ar tai gali būti bet koks tvarkingesnis, švariai nusiskutęs?

„Pitch Perfect Buzz Cut“@garbermoriarty

„Pitch Perfect Buzz Cut“

Viskas apie šį kirpimą yra neįtikėtinai tobula. Ne kairė, ne dešinė, beveik tobulas. Šventykla yra išblukusi, o plaukų dalis yra siaurėjanti. Be to, sudėtis yra susiaurinta, tačiau tai atkreipia dėmesį į viršų. Galiausiai, plaukų linija yra tiesi, todėl kaktos atrodo lyg lanksčios ir dailios.

Klasikinis šurmulys su išblukusiomis pusėmis@domthebarberian

Klasikinis šurmulys su išblukusiomis pusėmis

Šis šurmulingas kirpimas skiriasi savo plona tekstūra ir švariu kūginiu išblukimu šone. Linijos yra išraižytos kraštais, suteikiančiomis labai išsamų vaizdą. Bendras tūris viršuje yra šiek tiek didesnis nei šonų, todėl viršuje jis yra tankus, o tai balansuoja su barzda.

Didelis išblukimas su linija@jose.crespo_

Didelis išblukimas su linija

Banguotas šurmulys su dideliu išblukimu yra pagrindinis dalykas, tačiau nepamirškite išblukusių linijų. Be to, dėl šventyklos išblukimo barzda išsiskiria ilgomis barzdos šonkaulėmis. Visas dėmesys čia sutelktas į viršutinę dalį su apvalia tekstūra.

„High Fade“ ir „Buzz Cut“@joshconnollybarber

„High Fade“ ir „Buzz Cut“

Pristatomas klasikinis „Buzz“ kirpimas su šviesia, švelnia, stora tekstūra. Viršus vis dar tankus, kad neatsiliktų nuo storos plaukų tekstūros. Šonai švariai išblukę, o išvaizda stilinga, be barzdos. Pasinerkite į šią išvaizdą su smokingu ir statykite, kad nebegrįšite.

Trumpas pasėlis ir kieta dalis@joshconnollybarber

Trumpas pasėlis ir kieta dalis

Sveiki! Šoninis skutimasis priverčia jį iššokti antakiais. Ar jis gali būti modernesnis? Ne. Apipjaustymas šone taip pat išblukęs, todėl visa tai daro sveiką pakuotę, eik į roko šitą išvaizdą!

Klasikinis „Buzz Cut“@joshconnollybarber

Klasikinis „Buzz Cut“

Tai gana klasikinis „Buzz“ kirpimas, tačiau tekstūra patraukia dėmesį. Permatomas kirpimas gali būti atliekamas naudojant 1 arba 2 dydžio kirpimo mašinėles ir tam tikrą produktą, kad plaukai nemiegotų, o būtų aukšti. Jūs žinote grąžtą, išblukinkite šonus ir sutvarkykite linijas!

Kampinis susiaurėjimas ir linija@jose.crespo_

Kampinis susiaurėjimas ir linija

Ar šis stilius gali būti aptakesnis? Tanki ir gerai prižiūrima barzda, kurios šventykla mažai išblukusi, šonai ir viršutinė dalis tos pačios tekstūros. O ir nepraleiskite eilių, kokios jos aštrios. Tačiau barzda yra visai kita diskusija, puikiai apipjaustyta ir nupjauta.

Pocky Spiky Top su išblukusiomis pusėmis@domthebarberian

Pocky Spiky Top su išblukusiomis pusėmis

Šis „Buzz“ kirpimas turi labai modernų pojūtį, pradėkime nuo siaurėjančių šonų su šventyklos išblukimu, kuris yra beveik odos išblukimas. Be to, viršutinė dalis yra padengta taip, kad išryškėtų daugiau apimties, o marginta plaukų linija visada prideda tą išsamų tobulumą.

Griežtas organizuotas ir dailus „Buzz Cut“@eddiefinestcutz

Griežtas organizuotas ir aptakus „Buzz Cut“

Pagal numatytuosius nustatymus afro plaukai, kurių tekstūra yra šiek tiek stora, puikiai tinka aptakiam kirpimui. Viršutinė dalis nukirpta 1 arba 2 dydžio kirpimo mašinėlėmis, o šonai yra išblukę. Yra subtilus šventyklos išblukimas su vidutinio išblukimo atspalviu, kai linijos yra išblukusios viduryje.

Tvirtas, bet elegantiškas blizgus „Buzz Cut“@ javi_thebarber_

Tvirtas, bet elegantiškas blizgus „Buzz Cut“

Tiesa, kad mažiau yra daugiau ir čia turime viską iš karto. Aštri linija, švarus, subtilus kūginis išblukimas. Be to, šventyklos išblukimas yra toks švarus, kokį tik galima gauti. Viršutinė dalis yra šiek tiek virš šurmulio, tačiau visa tai yra padėta pailsėti, o produktai padeda įgyti blizgesį.

Storai užaugęs „Afro Buzz Cut“@barbershopconnect

Storai užaugęs „Afro Buzz Cut“

Afro plaukus reikia šiek tiek prižiūrėti, tačiau, kai jie atliekami teisingai, jie daro stebuklus ir patikrina, kaip tai padaryti. Čia esantys kampai ir sudėtis turi tokius nuostabius santykius, kai visos detalės išryškėja gana gerai, o kad viskas būtų šalta, visa išvaizda yra tobula be jokio išsiskyrimo.

„Drake Style Uniform Buzz Cut“@tmp_shoots

„Drake Style Uniform Buzz Cut“

„Buzz Cut“ yra menas, jei viskas padaryta teisingai, greitai praleidžia įprastą išvaizdą ir akimirksniu suteikia madingą ir elegantišką išvaizdą bei madingą skonį. Nėra akivaizdžios šoninės dalies, o šonai yra siaurėjantys, o tai padeda barzdai atsistoti savarankiškai ir subalansuoti veidą su apimtimi link smakro.

„No Fade No Taper Buzz Cut“@iamjoshdylan

„No Fade No Taper Buzz Cut“

Vienodas „buzz“ kirpimas kartais gali pasirodyti gana supaprastintas, tačiau atminkite, kad mažiau visada yra daugiau. Šonai čia nėra nei susiaurėję, nei išblukę, todėl garsas yra labai vienodas. Tai gali būti labai gera išvaizda pusiau formaliai oficialiai progai.

Tiesus briaunotas trumpas prancūziškas pasėlis Nuotraukų darbai / Shutterstock.com

Tiesus briaunotas trumpas prancūziškas pasėlis

Tiems, kurie mano, kad „Buzz“ kirpimas yra labai paprastas kirpimas, patikrinkite tai! Viršus yra vienodas šonuose, vienodo tūrio. nedidelis išblukimas šalia šventyklos daro visa tai smagu ir džiazu. Priekinė dalis yra prancūziškai sutrumpinta, kad atrodytų tvarkingai, o linijos yra kampinės.

Drop Taper Fade Buzzed Cut@ wdthebarber

Drop Taper Fade Buzzed Cut

„Buzz“ kirpimas su nusileidžiančiu smailėjančiu blizgesiu ir kampuota sudėtis daro mūsų dieną. Švari išvaizda ir tvarkingas skutimasis sugrąžina į madą pagrindus. Ši išvaizda yra labai universali, ją galite sukti dieną ar naktį, oficialiai ar atsitiktinai.

Paprasta vienoda „Buzz“ šventyklos išblukimas@ wdthebarber

Paprasta vienoda „Buzz“ šventyklos išblukimas

Mažiau yra daugiau ir to negalima paaiškinti geriau nei šis stilius. Viršus ir šonai yra vienodo tūrio, o šonai susiaurėję. Šventyklos išblukimas yra tai, kas daro šį stilių subtiliai madingą su tokia įžūlia kampine sąranka.

Šventykla išblėso su trumpa eilute@ john_thewhitebox

Šventykla išblėso su trumpa eilute

Šis plonas tūris daro tiek daug stebuklų, aš turiu galvoje, tiesiog pažvelk į tai su šiuo vienodu „buzz“ kirpimu su 2 dydžio kirpimo mašinėlėmis beveik aplink galvą. Dėl šoninės dalies nebuvimo šis vaizdas atrodo kaip vienas. Šonai yra nublukę trumpa ir kampuota linija.

Banguotas „Afro Buzz Cut“@ john_thewhitebox

Banguotas „Afro Buzz Cut“

Afro bangos visada yra gana madingos, ypač kai jos yra suporuotos su tvarkinga angeliuota linija su tuo tiesiu pakraščiu, dėl kurio visas žavesys atgyja. Šonai valgė mažai išblukę su stačiu šventyklos išblukimu, kad švariai nusiskuto išvaizda atrodytų dar geriau. Ar gali pasiilgti tų ūsų? Ne!

Mažai išblukęs „Buzz Cut“@menspireacademy

Mažai išblukęs „Buzz Cut“

„Buzz“ pjūvis čia yra tinkamas, nes jo apimtis yra pakankamai stora, o taip pat pakankamai tvarkinga, kad viskas būtų švari. Nusiskutusi išvaizda sustiprina stilių viršuje ir bendras veidas atrodo jaunas ir švarus.