23 nuostabios kirpimo idėjos plokščiu viršumi, kurios jums patiks

Jei ieškote naujo stiliaus, kodėl gi neišbandžius šukuosenos plokščia viršuje. Nežinote, kas tai yra, gerai, mes jums pasakysime. Šukuosena plokščia viršuje yra trumpas kirpimas, trumpas ir stilingas aukštai ant galvos. Tai šokiruojančiai slidus stilius, kuris šiais laikais yra madingas. Stilius suprojektuotas taip, kad būtų plokščias denis, kuris yra lygus arba su nedideliu nuolydžiu aukštyn arba žemyn.

Stilius yra labai panašus į dėžutę ir gali būti trumpesnis, tačiau daugelis jų turi aukštą viršūnę. Jie gali būti formuojami visiškai nuskusta nugara ir šonu arba galite tai padaryti išblukę. Tai nėra jūsų kasdienis stilius; tai jokiu būdu nėra konservatyvi. Tai modernus stilius, kuris yra labai madingas. Jei esate tendencijų kūrėjas ar hipsteris, šis stilius jums tinka. Yra daug būdų, kaip kirpti plokščią viršūnę, todėl patikrinkite daugybę skirtingų variantų.

Žemiau yra 23 nuostabios plokščio kirpimo idėjos, kurios jums patiks:

  1. „Flat Top“ stilius

Labai gaivus stilius, švarus. Jai beveik neblunka visiškai nusiskuto šonai ir nugara. Plokščias viršus turi nusiskuto pusę iki pat galvos odos; tai ekstremalus stilius, bet ir labai populiarus.

2. Aukšta viršūnė

Seksualus stilius su aukštu viršumi. Šis turi išblukusį stilių. Atrodo, kad stiliaus priekis yra labai aukštas, daug aukštesnis už galą. Tai iš tikrųjų yra keletas garsenybių stilių, ir greičiausiai jūs matėte šiuos stilius vyrų modeliuose ant pakilimo tako. Tai seksualu, stilinga ir taip šaunu, kad taip pat norėsite ją išjudinti.

3. Super aukštas

Aukšto viršaus yra daug skirtingų ilgių ir, kaip matote, šis yra gana aukštas, palyginti su kitais. Jis taip pat turi išblukimą, kad užbaigtų savo plokščio stiliaus stilių. Mums patinka, kad šis yra aukštesnis už kitus. Jei norite išlaikyti dalį savo ilgio, tai tikrai turėtumėte tai išbandyti. Jame nėra daug struktūros; jis nėra panašus į dėžutę kaip kiti. Šis stilius taip pat suteikia jums mohawk jausmą.

4. Dėžutės dizainas

Šioje plokščioje viršuje yra labai mažai laisvo stiliaus. Tai labai struktūruota ir panaši į dėžutę. Taip pat yra šio stiliaus išblukimas. Trumpi stiliai yra tikrai neįtikėtini, ir tai tikrai turėtumėte išbandyti.

5. Šviesūs dizainai

Šoninės ir galinės pusės nusiskuto šiam trumpam plokščiam viršutiniam stiliui. Mums tiesiog patinka, kaip švariai atrodo šie stiliai. Kad ir kur eitumėte, atrodysite išpuoselėta ir stilinga. Nugara yra gana trumpa, daug trumpesnė nei priekinė. Tai labai švarus kirpimo stilius, kuris jums tikrai patiks.

6. Sistemingas

Dabar tai yra rimtas plokščias viršus. Jis yra labai aukštas ir sistemingai sukurtas. Tai atrodo kaip puikus kvadratas; mums tai tiesiog patinka. Jei ieškote tikrai šviežio stiliaus, tai yra tai. Jei norite išbandyti klubo stilių, kuriam būdingas rimtas gatvės kreditas, jūs negalite suklysti su šiuo stiliumi. Rokas šį stilių kitą kartą, kai išeisite į gatves. Žmonės gali jus klaidinti kaip repo atlikėją!

7. Laisvesnis stilius

Šis stilius yra šiek tiek laisvesnis nei tas, kurį matėme anksčiau. Nebūtina turėti visų plaukų vietoje. Tai madinga ir turi standartinį išblukimą. Stiliuje nėra daug struktūros, todėl jis puikiai tinka tiems, kurie nori išbandyti plokščią viršūnę.

8. Dizainai

Šis plokščias viršus atrodo tobulai, o užpakalinėje pusėje yra gana nuostabus dizainas. Dizainas sėdi šonuose ir atrodo gana šauniai. Jei ieškote rad stiliaus, tai jums tinka. Kur rasite šaunesnį stilių nei šis?

9. Stilingas plokščias viršus

Stilingas išblukimas, kuris jums patiks, plokščias viršus yra tikrai slidus. Dėvėkite tai kitame renginyje ir turėsite visas moteris. Plaukai yra išlenkti aukštyn ir šis stilius yra tikrai nepaprastas. Mums patinka, koks švelnus šis stilius.

10. Seksualus ir slidus

Šis garbanotas stilius yra sukrautas aukštai. Mums patinka išblukęs stilius, o dizainas šone yra gana kietas. Šis stilius yra kuo šviežesnis. Jei jūsų plaukai yra garbanotoje pusėje, tai gali būti jums tinkamiausias stilius. Šonai nėra per trumpi ir tai puikiai kontrastuoja su dizainu šone.

11. Trumpi stiliai

Šis plokščias viršutinis stilius yra gana trumpas, ne toks kaip kiti. Skutimasis yra iki galo ir visas ilgis. Tai labai trumpas stilius, kurį tikrai mėgstate dėl daugelio priežasčių. Vienas iš jų yra tai, kad trumpas stilius yra tikrai puikus.

12. Stilingas plokščias viršus

Plokščias viršų stilius yra išblukęs ir puikiai išlygintas. Tai puikus stilius, kurį gali išmušti bet kuris vaikinas. Mums patinka, kad jis yra vidutinio ilgio, ne per ilgas ir ne per trumpas. Tai puikiai tinka ir stilių galima dėvėti bet kuriuo sezonu. 

13. Ilgas dizainas

Plokščio stiliaus stilius, kuris yra tikrai aukštas. Tai yra gana švelnūs stiliai, o šis yra labai ilgas. Jei norite ilgesnio stiliaus, tada šis stilius jums tinka. Šonai yra tikrai trumpi, todėl jie parodo kontrastą su plokščiu viršumi.

14. Druska ir pipirai

Čia yra didelis išblukimas ir jis yra ilgesnis nei dauguma. Plokščias viršus yra tobulas. Šiam vaikinui moterys bus išrikiuotos, ir tai tik parodo, kad bet kokio amžiaus galite skardines dėvėti plokščią viršūnę, šis vaikinas tai įrodo.

15. Tiesiog linija

Tai tikrai vienas ligotas plokščio stiliaus stilius. Tai kerintis ir visiškai šlykštu. Viena linija, einanti su dizainu apačioje, yra tikrai nuostabi. Šis stilius yra kietas, nes atrodo, kad jis niekada nejuda, net ne vieną kartą. Mums patinka šis stilius ir jums patiks.

16. Puikus stilius

Nuostabus išblukimas, sukuriantis gana klubišką stilių. Šis dizainas šone yra unikalus ir kietas. Puikus stilius, kuris yra labai aukštas viršuje ir taip pat kampuotas. Negalime nemylėti stiliaus. Šie stiliai atrodo tikrai nuostabiai, ypač kai jie prideda unikalių stilių.

17. Puikiai stilizuotas

Šis seksualus stilius yra tas, kurį norėtų išbandyti bet kuris vaikinas. Plokščias viršus yra aukšto stiliaus ir parodo stilių, kuris yra ne tik šiek tiek kietas. Mums patinka, kad stiliaus priekis taip pat yra kvadratinis kiekvienu kampu. Tai apskritai nuostabu.

18. Apskritimo stilius

Dauguma plokščių viršutinių stilių yra kvadratiniai ir dėžutės, tačiau šis yra labiau apskrito stiliaus. Stilius taip pat turi gana didelį atspalvį. Plokščias viršus čia tikrai labai aukštas, ir mums tai patinka. Išblukimas eina iki pat plokščio viršaus.

19. Stiprūs stiliai

Šis stiprus stilius yra gana nuostabus. Jis šlifuotas be vieno plauko iš vietos. Manome, kad stilius yra gana šviežias ir jūs taip pat. Jei norite, kad jūsų įvaizdis derėtų prie švaraus kirpimo, nežiūrėkite toliau.

20. Stilingas plokščias viršus

Plokščių viršutinių stilių yra įvairių formų ir dydžių, kaip jau matėte. Turite pasirinkti kažką pagal savo asmeninį stilių ir su juo susieti. Mes žinome, kad jums tikrai patinka toks nuostabus stilius kaip šis. Plokščios viršūnės yra nuostabios dėl daugelio priežasčių, jas galima dėvėti bet kokio amžiaus ir tai aiškiai matome čia. Puikus stilius bet kokio amžiaus.

21. Senėjimo stiliai

Nesvarbu, koks jūsų amžius, nesvarbu, ar esate jaunas, ar senas, galite šokinėti šiuos klubo stilius ir būti pasaulio tendencijų kūrėjų dalimi. Šis stilius turi rimtą išblukimą ir tą, kuris yra švarus galvos odai. Labai trumpas apačioje ir ilgesnis viršuje, bet ne per ilgas.

22. Įžymybių stilius

Tai toks stilius, kokio tikėtumėtės pamatyti garsenybėje. Tai gana nuostabu. Visa tai vieno ilgio, o šonai trumpi, kaip ir dauguma plokščių viršūnių, kurias jums parodėme. Išblukimas yra laipsniškas ir nėra ekstremalus, tačiau jis yra seksualus ir jei norite stiliaus, kuris privers jus jaustis kaip įžymybe, tai štai kas.

23. Kvadratiniai viršūnės

Kvadratinė viršutinė dalis šioje plokščioje viršuje tikrai reikalauja to, kas mėgsta roko kokį nors rimtą stilių. Yra šio hipsterio stiliaus išblukimas ir dizainas.