30 geriausių plaukų kirpimo įrankių, kuriuos galite lengvai naudoti namuose

Kas nenorėtų taupyti pinigų kas kelias savaites? Tikriausiai daug žmonių, tačiau ne visi nori imtis tokių drastiškų priemonių, kaip kirpimas sau.

Tiems, kurie vis dar esate ant tvoros, mes radome šiuos 10 plaukų kirpimo įrankių, kurie užtikrins puikų rezultatą kiekvieną kartą, kai pasiimsite kirpimo mašinėlę!

Lengviausias kirpimas namuose įvairių tipų buzzcuts, bet net kirpti ilgus plaukus namuose yra visiškai įmanoma.

Mes siūlome keletą įrankių, kurie padės išlaikyti jūsų kirpimą namuose, nepriklausomai nuo ilgio.

Ir nepamirškite, net jei jį sugadinsite – jis atauga!

Visi „Haircut Inspiration“ produktai yra individualiai atrinkti mūsų redaktorių. Tačiau kai perkate ką nors per mūsų mažmeninės prekybos nuorodas, galime uždirbti komisinį mokestį.

513Cv40ziLL._SL1000_amazon.com

„Conair Even Cut“ sukamoji plaukų kirpimo mašinėlė

Plaukų kirpimo mašinų gamintojai suprato, kad didžiulė jų klientų dalis plaukus kirpa namuose (šokiruojanti). Tikriausiai todėl pastaraisiais metais pradėjome matyti šiuos puikius naujus produktus, sukurtus specialiai šiam naudojimui.

Pavyzdys yra ši „Even Cut“ sistema, kurią galima naudoti duše (mažiau valyti), net nereikia turėti veidrodžio ir ji yra tokia paprasta, kokia tik gali būti. Tiesiog vilkite ergonomiškai suprojektuotą prietaisą per galvą keliomis kryptimis, kol negirdėsite pjovimo. Tada nuplaukite plaukus ir esate pasiruošę pradėti dieną. Šio įrankio trūkumas yra tas, kad jis veiks tik vienodo ilgio „buzzcut“, tačiau tiems, kurie jį roko, šis „Conair“ sutaupys daugybę laiko ir pinigų.

„Amazon“Pirkti dabar„Clipquik 2“

„Clipquik 2“

Plaukų kirpimo mašinėlės paprastai būna su plastikinėmis arba metalinėmis apsaugomis, kurios saugo ašmenis tam tikru atstumu nuo galvos. Problema ta, kad šių šukų dydžių įvairovė beveik visada nuvilia, nebent siekiate labai trumpo kirpimo.

Šis produktas išsprendžia šią problemą, suteikdamas galimybę pasirinkti daug ilgesnį ilgį (pavyzdžiui, galvos viršuje). Tikriausiai jums reikės kirpti plaukus nuleidus galvą, kad būtų tolygus kirpimas, nes plaukai tokiu atstumu neatsistoja patys. Ei, niekas nesakė, kad bus lengva!

„Amazon“Pirkti dabar81SMn0S0TlL._SL1500_amazon.com

„Remington HC6550“ belaidis vakuuminis kirpimo rinkinys

Tai vienas iš plaukų kirpimo mašinėlių, kurį rekomenduoju plaukų kirpimo mašinėlių vadovas vien todėl, kad tai toks universalus ir modernus įrankis. Prisimeni Flowbee? Na, įsivaizduokite, jei tai buvo sukurta XXI amžiuje. Ši priemonė ne tik nukirps jūsų plaukus įprasta „Remington“ kokybe, bet ir išvalys plaukus.

Už tokią kainą, kokią gausite, ji atsipirks per du mėnesius. Mažiau, jei kirpate visos šeimos plaukus!

„Amazon“Pirkti dabar„CreaClip“

„CreaClip“

Kitas „Shark Tank“ mėgstamiausias yra šis dviejų vadovų rinkinys, skirtas ilgų plaukų galiukams kirpti. Tiesiog užfiksuokite, nukirpkite išilgai krašto ir atleiskite – kaskart tobulai supjaustysite! Jame netgi yra gražus lygis, todėl galite būti tikri, kad pjaunate teisingą liniją. Viskas, ko jums reikia, yra kirpimo žirklės ir pora.

„Amazon“Pirkti dabar„SELF -CUT SYSTEM 2.0“ - LED apšviesta juoda „Lambo“ 3amazon.com

„SELF -CUT SYSTEM 2.0“ – LED apšviesta juoda „Lambo“ 3

Didžiulė problema kirpant plaukus yra nematyti pakaušio. Tai galima ištaisyti paprastu rankiniu veidrodžiu, tačiau tai yra labai varginantis sprendimas, dėl kurio rankos skauda po kelių minučių. „Self-Cut System“ bando išspręsti šią problemą su trijų veidrodžių rinkiniu, pritvirtintu prie tvirto rėmo, kurį galima pakabinti praktiškai bet kur. Jis buvo rodomas „Shark Tank“ ir žurnale „Entrepreneur“.

„Amazon“Pirkti dabar5136hEML9AL._SL1000_amazon.com

Plaukų kirpimo skraistė

Tau nereikia man sakyti … žinau, kad tai atrodo kvaila. Bet ei, jei tai veikia, tai nėra kvaila! Tikriausiai geriausia dalis kirpyklų kirpykloje (neatsižvelgiant į kokybę) yra atsikelti, sumokėti ir išeiti … ir niekada nereikia šluoti, siurbti ir valyti grindų! Namuose plaukai atsiranda visur – bet ne su šia maža priemone! Be to, jis yra ir sombrero kostiumas Helovinui.

„Amazon“Pirkti dabar81jUYc20n4L._SL1500_amazon.com

Iškirptas bičiulis

Pamenate mokykloje, kai liniuotės pagalba piešėme figūras ir linijas? Tai panašu, išskyrus tai, kad pieštukas yra jūsų skustuvas, o valdovas – „The Cut Buddy“. Ši priemonė ypač naudinga visiems, turintiems veido plaukus, tačiau ją galima naudoti aplink galvą. Tai padės kiekvieną kartą gauti tas plaukų linijas, kokių norite.

„Amazon“Pirkti dabarSkutimosi skustuvo rašiklis

Skutimosi skustuvo rašiklis

Ar kada susimąstėte, kaip kirpėjai sukuria tuos sudėtingus modelius trumpais plaukais? Štai atsakymas yra paprastas – jie naudoja mažą skustuvą ant lazdos. Tikrai ne visiems tinkantis stilius, tačiau jei siūbuojate vieną iš šių dizainerių kirpimų, galbūt norėsite įsigyti šį įrankį, kad prailgintumėte kirpimo laiką. Idealiu atveju paprašykite draugo padėti jums atlikti šį procesą!

„Amazon“Pirkti dabar„Flowbee“ kirpimo sistemaamazon.com

Flowbee

„Flowbee“ sumontuotas ant jūsų dulkių siurblio. Kadangi tai nėra tas pats, kas kirpimo mašinėlės, tai leidžia sukurti sluoksniuotus kirpimus net ir su ilgesniais plaukais ir nepalieka netvarkos. Jie taip pat parduoda specialią versiją šunims su ilgais plaukais prižiūrėti.

Atvirai kalbant, šis sąrašas nebūtų išsamus be šios populiarios klasikos. Nors pažodžiui praėjo dešimtmečiai nuo „Flowbee“ pasirodymo 1986 m., Jis vis dar parduodamas ir žmonės vis dar dėl to siautėja!

Kviečiu žiūrėti tai senosios mokyklos skelbimas, būsite priblokšti (ar, sakyčiau, įsiurbti?).

„Amazon“Pirkti dabarTrafaretas iškirptės kirpimui, pasidaryk patsamazon.com

Trafaretas iškirptės kirpimui, pasidaryk pats

Iškirptė yra viena iš sunkiausių plaukų kirpimo dalių. Jei suporuosite tai su veidrodine sistema, greitai iškirpsite iškirptę. Uždenkite šį trafaretą virš ausų ir galite eiti!

„Amazon“Pirkti dabarPlaukų linijos formavimo ir kaklo plaukų skutimosi šablonasamazon.com

Plaukų linijos formavimo ir kaklo plaukų skutimosi šablonas

Turėti simetrišką iškirptę ir šventyklą yra sunku, tačiau naudojant šį trafaretą šis košmaras tampa sklandi užduotis. Visa tai viename trafarete pasirūpinama jūsų iškirpte, plaukų linija, terminu, šonine dalimi ir siaurėjančiu tikslu. Ko dar galėtumėte paprašyti!

„Amazon“Pirkti dabarPlaukų kirpimo įrankis per šukasamazon.com

Plaukų kirpimo įrankis per šukas

Labai svarbu turėti vienodo ilgio arba laipsniškai didėjančius plaukus, nes kitaip jie atrodo netvarkingi. Ši šukos padeda jums pasiekti tobulą ilgį beveik kiekvieną kartą, ją galite naudoti su žirklėmis ar kirpimo mašinėlėmis!

„Amazon“Pirkti dabarKelių krypčių pjovimo sistemaamazon.com

Kelių krypčių pjovimo sistema

Turėti kelių krypčių žoliapjovę yra gana patogu, nes ją galima naudoti visomis kryptimis. Tai labai naudinga, ypač pakaušyje, nes jo negalima tiesiogiai matyti.

„Amazon“Pirkti dabar„Shortcut Pro“ savarankiško kirpimo rinkinysamazon.com

Nauji profesionalūs kirpimo žirklės „Pro“

Tai vienas geriausių ergonomiškų plaukų kirpimo mašinų rinkoje. Dėl mažo dizaino lengva kirpti plaukus aplink galvą, įskaitant ausų nugarą, iškirptę ir galvos šoną.

„Amazon“Pirkti dabarKaklo apvyniojimasamazon.com

Guminis kaklo įvyniojimas, skirtas netvarkai

Šis kaklo įvyniojimas padeda likti mažiau netvarkingam. Šis įvyniojimas patogiai priglunda prie apykaklės ir tvirtai priglunda prie jo, kad plaukai nukristų ir neslystų į jūsų drabužius.

Be to, jis gali būti naudojamas kaip vadovas ilgiems plaukams užpakalinėje galvos pusėje.

„Amazon“Pirkti dabarPlaukų kirpimo mašinėlėamazon.com

Plaukų kirpimo mašinėlė

Ar kada susimąstėte, kaip savo kirpimo mašinėlę patekti į tokias sritis kaip už ausies? Nesijaudinkite, kad šis neelektrinis skustuvų kirpimo žoliapjovė nugarą.

Tai skirta visiškam rankiniam valdymui sunkumų turinčiose vietose!

„Amazon“Pirkti dabarProfesionalus plaukų žirklių rinkinysamazon.com

Profesionalus plaukų žirklių rinkinys

Tai vienintelis žirklių rinkinys, kurio jums reikia šukuosenai „pasidaryk pats“. Turi ir aštrias, ir bukas žirkles. Buvęs aštriems pjūviams ir dydžio mažinimui, o vėliau – retinantiems ar nuplėšiantiems galiukams šukuoti!

Komplekte yra žirklių šukos ir aliejus, ko dar gali prireikti?

„Amazon“Pirkti dabarDvigubos šukuosenos žirklėsamazon.com

Dvigubos šukuosenos žirklės

Ar turite ilgus plaukus? Tai jus padengė. Turi trumpus plaukus? Tai vis tiek jus padengė. Skutimosi šukos labai gerai sutrumpina plaukus, taip pat plonus plaukus. Po to įžūlaus kirpimo, šukuokite šukas, kad šiek tiek labiau suformuotumėte ir suteiktumėte aukščiausio lygio prisilietimą!

„Amazon“Pirkti dabar360 laipsnių besisukantis plaukų kirpimo mašinėlėamazon.com

360 laipsnių besisukantis plaukų kirpimo mašinėlė

Plaukų kirpimas užpakalinėje galvos dalyje tampa šiek tiek sudėtingas ir dažnai tai galima padaryti su nesklandumais. Dalis šios problemos yra todėl, kad mūsų riešai pavargsta, bet nebe!

Ši žoliapjovė turi 360 laipsnių sukamą galvutę, todėl jūsų riešai gali atsipalaiduoti, kol ši žoliapjovė prisitaiko prie jūsų poreikių!

„Amazon“Pirkti dabar„Declutter DIY“ kirpimo seilinukaiamazon.com

„Declutter DIY“ kirpimo seilinukai

Netvarka po kirpimo yra tikras dalykas! Ypač tos mažos Pocky sruogos niekada neišnyksta. Taigi kodėl pirmiausia leiskite jiems nukristi ant grindų? Šis seilinukas surinko visus plaukus, o paskui išmeta plaukus be jokio valymo ir netvarkos!

Kas manė, kad kirpimas namuose gali būti lengvesnis!

„Amazon“Pirkti dabarVakuuminis kirpimas: kirpimo rinkinysamazon.com

Vakuuminis kirpimo/kirpimo rinkinys

Kadangi mes bandome kirpti plaukus namuose, šis kirpimo mašinėlė tapo tik patogesnė! Jis čiulpia plaukus, kai juos kirpate. Tai puikiai tinka siaurėjantiems šonams, nebeleidžia plaukti visur.

„Amazon“Pirkti dabarGalutinis „pasidaryk pats“ kirpimo rinkinysamazon.com

Galutinis „pasidaryk pats“ kirpimo rinkinys

Reikia kirpimo mašinėlių? Dengtas. Kirpimo suknelė? Dengtas. Reikia formavimo šukos? Taip pat padengtas! Šis rinkinys yra viskas, ko jums reikia norint greitai pjaustyti, ir beveik viskas, ko jums reikia!

„Amazon“Pirkti dabarPlaukų kirpimo šepetys veido kakluiamazon.com

Kirpimas Specialus veido, kaklo valymo šepetys

Tie plaukai skrenda per visą veidą? Ir nuvalyti juos minkštu popieriumi tiesiog neveikia. Štai šitas šepetys spindi šlove, jis kaip žavesys valo tuos mažus plaukus nuo veido ir kaklo!

„Amazon“Pirkti dabarNešiojamas reguliuojamas trigubas veidrodisamazon.com

Nešiojamas reguliuojamas trigubas veidrodis

Šis veidrodis gali būti pasiimtas bet kur, be to, kad jį galima pakabinti beveik visur, jis puikiai tinka kirpti savo plaukus ir patogiai žiūrėti į visas galvos puses!

„Amazon“Pirkti dabarPlaukų tiesinimo V formos šukosamazon.com

Plaukų tiesinimo V formos šukos

„Pasidaryk pats“ kirpimas yra susijęs su efektyvumu. Šis šepetys derinamas su tiesinimo spaustuku. Jis taip pat naudojamas ilgiems plaukams, siekiant kirpti plaukų sruogas kirpimo metu!

„Amazon“Pirkti dabarPlokščios šukos („Flatopper“)amazon.com

Plokščios šukos („Flatopper“)

Tai žavesys tiesiems kirpimams ir plokščioms viršūnėms. Geriausia yra tai, kad jis yra su lygintuvu, kad proporcingai supjaustytumėte plaukus.

„Amazon“Pirkti dabarDvipusis klubo teptukasamazon.com

Dvipusis klubinis teptukas

Šis šepetėlis yra naudingas valant tas mažas plaukų sruogeles. Jis turi nuo vidutinio iki minkšto šerelio. Jis gali būti naudojamas kaktai ir veidui.

„Amazon“Pirkti dabarPlaukų priežiūros šukosamazon.com

„Pasidaryk pats“ plaukų priežiūros šukų rinkinys

Jei jums kada nors prireiks šukų plaukams kirpti, šis rinkinys yra pats geriausias! Tai visi dydžiai, kurių jums gali prireikti. Visuose 10 dydžių yra nuo smulkių iki storų dantų, todėl tai puikus derinys kirpimui namuose.

„Amazon“Pirkti dabarFine plaukų kirpimo mašinėlės „Pro Outliner“amazon.com

Fine plaukų kirpimo mašinėlės „Pro Outliner“

Plaukų kompanijos visada yra tendencijos ir ypač šiais laikais, kai daugėja siaurėjančių šonų. Šie 0 mm kirpimo mašinėlės puikiai atlieka tuos smulkius kirpimo aparatus.

„Amazon“Pirkti dabarŠukuosenos perdarymas

Šukuosenos perdarymas

Pradėkime lėtai. Prieš nuspręsdami pradėti kirpti visiškai naują šukuoseną, pagalvokite dar kartą ir pagalvokite dar kartą. Visada yra gera idėja pasikonsultuoti su specialistu, net jei nuspręsite patys pabandyti taikyti jo patarimus.

Tada aš siūlau jums išbandyti savo kirpimą nerizikuojant, naudojant perdarymo programą. Tiesiog įkelkite savo nuotrauką ir išbandykite keletą skirtingų variantų. Ar kirpimas tikrai atrodo taip gerai, kaip manėte? Jei atsakymas teigiamas, skaitykite toliau!

Pirkti dabar