30 geriausių šukuosenų vyrams su barzdomis

Kai dauguma vyrų išgirsta žodį „šukuosena“, jie galvoja apie plaukus ant galvos. Tačiau jie ne visada atsižvelgia į plaukus ant veido. Nekreipdami dėmesio į tai, kaip jūsų veido plaukai sąveikauja su kirpimu, praleidžiate galimybę pakelti savo stilių į kitą lygį.

Mes padarėme išvadą, kad barzdos vaidins svarbų vaidmenį daugelyje populiarių 2017 m. Daugiau vaikinų supranta, kad barzdos gali puikiai subalansuoti ir papildyti kirpimus, ir jie svarsto abu, žiūrėdami į skirtingas šukuosenas. Barzdos ne tik suteikia vyriškoms šukuosenoms papildomos dimensijos, bet ir suteikia dar vieną išraišką ir kūrybiškumą.

Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Suporuojant kirpimus ir barzdas reikia atsižvelgti į keletą elementų. Turite atsižvelgti į plaukų tipą, barzdos augimo galimybes, lyginamąjį ilgį ir kitus veiksnius, galinčius sudaryti ar sulaužyti kirpimą ir barzdą. Skamba sudėtingai, tiesa?

Tačiau nebijokite – todėl mes parašėme šį straipsnį. Rasite mūsų aukščiausios šukuosenos vyrams su barzda ir šiek tiek apie tai, kodėl jie tiksliai veikia. Nesvarbu, ar galite užsiauginti dailius ūsus ar storą barzdą, čia rasite jums tinkantį kirpimą ir barzdą.

Zachary Quinto nukirpo barzdos profilįKathy Hutchins / Shutterstock.com

Sugręžta atgal Undercut

Jei kada nors pažvelgėte į „Haircut Inspiration“ straipsnį, tikriausiai matėte iššokantį apatinį kirpimą. Tai vienas iš tų klasikinių stilių, kuris dera beveik prie visko, ir nenuostabu, kad tai viena geriausių šukuosenų vyrams su barzdomis. Jūsų kirpimo ir barzdos ilgis turi būti vienodi. Jei ant plaukų šonų ir užpakalio gaunate kirpimo mašinėlę Nr. 3, kirpkite barzdą #3. Tai sukuria tolygų, subalansuotą vaizdą. Barzda tęsia kirpimą ir sukuria vienybę tarp barzdos ir kirpimo. Taip pat apsvarstykite, kaip išblukimas paveiks šį poravimą. Jei jūsų barzda natūraliai staiga sustoja tam tikroje vietoje, išblukimas gali prieštarauti. Kita vertus, jei jūsų veido plaukai palaipsniui susiaurėja, išblukimas atitiks tai. Žinoma, galite pasirinkti bet kurį – viskas priklauso nuo jūsų skutimosi.

vyriška bandelėSlapukų studija/Shutterstock.com

Vyriška bandelė / viršutinis mazgas

Tai turbūt akivaizdžiausias pora sąraše, nes vyriška bandelė tikriausiai buvo skirta su barzda. Barzda subalansuoja bandelę ir suteikia gražų kontrastą. Plaukai ant galvos yra mažoje bandelėje gale, o barzda leidžia sujungti galvą kaip visumą. Tas pats pasakytina apie viršutinį mazgą. Vyriška bandelė ir viršutinis mazgas taip pat gerai tinka su visų rūšių barzdomis. Čia ražienos tikriausiai yra barzdos stilius, kuris neveiks taip gerai. Vidutinio dydžio barzda greičiausiai tai padarys. Tai yra maždaug 4–6 augimo savaitės, priklausomai nuo to, kaip greitai auga jūsų veido plaukai. Tai taip pat dažnai yra tokio tipo, kurį dėvi dauguma vaikinų, kurie nesiruošia atrodyti švariai nusiskuto ar miško kirtėjo. Jis yra viduryje.

netvarkingi plaukai su barzda

Pasišiaušę / netvarkingi plaukai

Susieti barzdą su netvarkingais plaukais taip pat gali atrodyti nesąmonė. Daugelį dešimtmečių barzda buvo velniškai rūpestingos išvaizdos emblema, o gauruotų plaukų ir barzdos pora neabejotinai yra šio stiliaus įkūnijimas. Tai dvelkia tam tikru pasitikėjimu ir net maištingumu, kurio siekia kai kurie vaikinai. Kaip gali pasirodyti stiliaus pavadinimas, visiškai gerai, jei turite šiek tiek nelygią ar suskilusią barzdą. Tai reiškia, kad jums nereikia reguliariai kirpti barzdos, kad ji būtų lygi. Jei jis tampa pernelyg nekontroliuojamas, greita apdaila yra gera idėja, tačiau kitaip netvarkinga yra gerai ir prideda nerūpestingos išvaizdos. Jei negalite užsiauginti pilnos barzdos, nebijokite – galite dėvėti šį stilių šiek tiek ražienomis. Barzdos lengvumas bendram vaizdui suteiks dar vieną neryškumo lygį. Šukuosenos šukuosena ar sulenkta išvaizda čia idealiai tinka kirpimui. Sluoksniai taip pat gali padėti išryškinti jūsų plaukų apimtį, kad papildytų jūsų netvarkingą barzdą. Tai viena iš nedaugelio šukuosenų vyrams su barzda, kuri atrodo gerai su minimaliu stiliumi ir priežiūra.

Quiffpateikė @virogas.barber

Tvarkingas Kifas

Tai šiek tiek sunkiau ištraukti, bet tik dėl atitinkamo stiliaus. Jei susiduriate su iššūkiu sukurti puikų kvapą, suporuokite jį su barzda, kad gautumėte geriausią stilių. Kifo tūrį geriausiai subalansuoja mažesnė ar vidutinio dydžio barzda. Tai sukuria vizualų kontrastą ir nesumažina jūsų plaukų židinio. Barzda tiesiog viską padaro lygią; čia ne dėmesio taškas. Apipjaustyta, lygi barzda geriausiai atrodo su gražiu, stilingu šortu. Kai visi plaukai yra vietoje, jūs gaunate nuostabiai elegantišką išvaizdą. Tai puikus pasirinkimas vyrams, kurie natūraliai negali užauginti daug veido plaukų, nes rekomenduojama trumpesnė barzda.

Stora barzda, šonas nušluostytas, siaurėjanti@adamjosephchase

Šoninis nušluostytas

Jei jums patinka nuotaikingi kirpimai ir barzdotos barzdos, tai šukuosena jums. Iš visų čia pateiktų vyrų su barzdomis šukuosenų ši yra pati drąsiausia. Tai ilgas, asimetriškas kirpimas, kurį gerai subalansuoja didesnė barzda. Šiuo stiliumi visi plaukai teka kartu, o plaukai ir barzda yra židinio taškai. Nors tai nėra geriausia šukuosena biure, tai viena labiausiai dėmesį traukiančių šukuosenų vyrams su barzda. Tačiau tam reikia gero kirpimo ir rimto stiliaus. Paprastai šoninis šlifavimo stilius derinamas su pjūviu. Šoninį šlifavimą įtraukėme į savo pjūvio vadovą, todėl patikrinkite, ar jus domina stilius.

Jake Gyllenhaal šoninė dalis ilgi plaukaiKathy Hutchins / Shutterstock.com

Šoninė dalis

Kaip ir kirpimas, šoninė dalis yra viena iš klasikinių šukuosenų vyrams su barzda. Tai idealiai tinka, jei ieškote kirpimo, kuris veiktų įvairiose situacijose. Formalus ar atsitiktinis, šoninės dalies ir barzdos derinys jums puikiai pasitarnaus. Šis stilius sujungia šoninės dalies švelnumą ir barzdos tvirtumą. Čia tiks bet kokio dydžio barzda; net ražienos ar penktos valandos šešėlis akcentuos ir papildys dalį. Šoninė dalis suteikia jums naudos, kurios dauguma kitų šukuosenų neturi. Jei norite visiškai švariai nusiskusti šoninę dalį, galite nesugadinti stiliaus. Tokie stiliai, kaip šoninis šlifavimas, atrodo ne geriausiai su lygiu veidu.

plikas bryan cranston su barzdaPlikas su ožiu

Plikas

Nors tai techniškai nėra šukuosena, plikos ir barzdos išvaizda yra vienas iš labiausiai atpažįstamų „vyriškų“ stilių. Barzda subalansuoja nuplikimą ir padeda pripildyti galvos pilnatvę. Tai ypač idealu, jei vis tiek plikate. Užuot pasiryžę kovoti su savo nuplikimu šukomis, galite apsispręsti ir atrodyti madingai. Kitas privalumas yra tai, kad jums nereikia jokio stiliaus. Taigi, jei jūsų plaukų linija su jumis netinkamai elgiasi, apsvarstykite šią klasikinę tvirtą išvaizdą.

Šoninis apatinis kirpimas su barzdaKreditas: pinti kirpėjai

Šoninis apatinis kirpimas su barzda

Jei turite ilgesnę barzdą, galite ją suporuoti su ilgesne šukuosena, kad sukurtumėte ryškų ir įspūdingą vaizdą. Šis ypatingas stilius pasižymi ilga šonine iškyša, kuri pasiekia ūsų sritį.

Gerardas Butleris sušuko šukuosenąDFree / Shutterstock.com

Lengvos bangos tekstūra

Norėdami atrodyti elegantiškai, profesionaliai, priderinkite prie gerai prižiūrėtos barzdos kirptą nugaros kirpimą. Šis paprastas derinys yra elegantiškas, nesenstantis ir nereikalaujantis daug priežiūros.

Klasikinė šoninė dalis@mattjbarbers

Šukuota šoninė dalis

Šoninė dalis yra viena universaliausių vyriškų šukuosenų, todėl nenuostabu, kad ji labai gerai dera su barzda. Tai taip pat nereikalauja daug darbo – kaip parodyta čia, pagrindinė šukuota dalis gali padaryti stebuklus.

Blondinė šiurkšti tekstūra@spizoiky

Blondinė šiurkšti tekstūra

Jei jūsų barzda yra šiurkštesnės tekstūros, kodėl gi ne sportuoti labiau tekstūruotą šukuoseną? Šis ilgas kirpimas leidžia blizgėti šiurkščiai plauko struktūrai, sukurdamas daug judesių.

Prancūziškas pasėlis su odos išblukimu@barber_djirlauw

Prancūziškas pasėlis su odos išblukimu

Tvarkingai apipjaustyta barzda ir dailiai nukirptas kirpimas yra tobulas pora. Prancūziškas derlius yra ypač puikus pasirinkimas šiai išvaizdai.

Stuburo nugaros hipsterio stilius@andrewlampebarber

„Hippi“ šukuotas atgal su išblukusiomis pusėmis

Retro stiliai vis dar populiarūs. Šis atkirptas kirpimas pagerbia riebesnę penktojo dešimtmečio išvaizdą, o barzda suapvalina stilių.

šukuosenos vyrams su barzda - blackfishbry@blackfishbry

Paprasta sūpynės viršūnė su banguota barzda

Daugelis vaikinų su ilgesnėmis barzdomis pasirenka trumpesnius plaukus, norėdami pademonstruoti gausius veido plaukus, o šis trumpas, banguotas stilius tai ir daro.

Paslėptas mazgas su nesupjaustytomis kūginėmis pusėmis@iisakkinummi

Paslėptas mazgas su nesupjaustytomis kūginėmis pusėmis

Viršutinis mazgas yra liūdnai populiari išvaizda, kuri puikiai dera su barzda. Šis paprastas, tačiau madingas stilius perkelia mazgą į pakaušį, kad viskas būtų tvarkinga.

Palaidi garbanoti plaukai + iškirpimas Palaidi garbanoti plaukai + iškirpimas, pateikė @mattjbarbers

Palaidi garbanoti plaukai

Garbanotieji plaukai puikiai tinka prarasti, atsitiktinius stilius, tokius kaip čia parodyta. Plaukai laikomi ilgiau, kad būtų optimaliai garbanoti, o barzda trumpinama, kad viskas būtų subalansuota.

Atjungtas „Undercut Slick Back“@boar_and_blade

Šlifuotas nugaros stilius su ilga barzda

Aukštas šarvas puikiai tinka ilgam barzdai. Šis ypatingas šlifuotas nugaros stilius naudoja šukavimą pirštais, kad sukurtų plaukų bangą.

„Buzz Cut“ su išblukusia barzda@shawn_barbz

„Buzz Cut“ su odos išblukimu

Jei jums reikia mažai priežiūros reikalaujančio stiliaus, žiūrėkite toliau nei klasikinis „buzz“ kirpimas. Jis geriausiai veikia su trumpesne barzda ar ožka, bet taip pat gali būti naudojamas ryškiai pabrėžti ilgą barzdą.

šukuosena vyrams su barzda@blackfishbry

Paprasta gebenių lyga su išblukusiomis pusėmis

Kitas žvilgsnis atgal, šis „Ivy League“ požiūris yra tvarkingas ir švarus. Tai puikus pasirinkimas, jei turite ilgesnę, šiek tiek netvarkingą barzdą, nes šukuosena padės jūsų barzdai atrodyti tvarkingiau.

Šoninės dalies atšaukimas@squirebarbershop

Šoninės dalies atjungimas

Atjungta šoninė dalis yra madingas klasikinio stiliaus posūkis. Rezultatas – švelni, rafinuota išvaizda, puikiai deranti su bet kokia barzda.

Undercut + Brushed Up FohawkUndercut + Brushed Up Fohawk, autorius @tombaxter_hair

Undercut + Brushed Up Fohawk

Po linksmo, šiek tiek pankiško žvilgsnio? Šiam hibridiniam kirpimui naudojamas atsitiktinis dirbtinis vanagas ir dailus kirpimas, kad būtų sukurtas šiek tiek maištingas ir šiek tiek santūrus stilius.

Mažai išblukęs šepetys ir rankena Stache@rokkmanbarbers

Mažai išblukęs šepetys ir rankena Stache

Ši šukuosena puikiai tinka vaikinams su storais plaukais, kurie nori kažko itin elegantiško. Plaukai šukuojami į bangas su mažu išblukimu, nukreipiančiu akį į barzdą, kurioje yra džentelmeniškai sulenkti ūsai.

nukirpta atgal perkirpta barzdaRomanas Samborskyi/Shutterstock.com

„Auksinė“ nukirsta atgal su kūginėmis pusėmis

Jei turite plonesnius plaukus, bet norite storos ir pilnos išvaizdos, išbandykite šį ilgesnį stilių. Plaukai šukuojami tiesiai atgal į vietą, o barzda išauginama, kad padidėtų gylis ir matmenys.

„Hipster Beard“ ir „French Crop Twist“@boar_and_blade

„French Crop Twist“

Šis stilius papildo natūraliai besiplečiančią barzdą su vienodai suplyšusiu prancūzišku derliumi. Mažas asimetriškas pakraštys yra vyšnia ant šio labai tekstūruoto kirpimo.

Prancūziškas pasėlis su odos išblukimu@joshconnollybarber

Prancūziškas pasėlis su odos išblukimu

Norite kažko labiau utilitarinio ir mažai priežiūros reikalaujančio? Išbandykite šį paprastesnį prancūzišką derlių su odos išblukimu ir trumpa barzda. Jis nereikalauja jokio stiliaus, išskyrus retus šepetėlius.

„Line Up Taper Faded Pompadour“@juanmapeluka

„Line Up Taper Faded Pompadour“

Jei norite, kad šis vėjuotas paplūdimys atrodytų, apsvarstykite šį išpūstą pompadūrą. Šukuojant pirštus, sukuriamos banguotos plaukų sruogos, o itin trumpa barzda užtikrina pusiausvyrą.

shutterstock_538654882Romanas Samborskyi/Shutterstock.com

Šone šukuoti ploni plaukai

Štai puiki išvaizda vyrams su plonesniais plaukais. Plaukai išaugo ir šukuojami atgal, todėl plaukai atrodo storesni nei yra, o barzda dar labiau sustiprina tą iliuziją.

Tekstūruotas viršus su „Line Up Taper Fade“@juanmapeluka

Tekstūruotas viršus su „Line Up Taper Fade“

Ieškote kažko stilingo ir nuotykių kupino? Patikrinkite šią tekančią tekstūruotą viršutinę dalį su tvarkinga linija, kuri papildo simetriją ir apibrėžtumą.

Prancūziškas pasėlis@jarredsbarbers

Prancūziškas pasėlis

Tiesiog pažvelkite į šią storą, tankią ir didelės apimties barzdą. Barzda, eidama link apatinio veido, tampa dar storesnė, ištraukdama visą aukščiau prancūziško derliaus pusiausvyrą. „French Crop“ yra gana tvarkingas, tačiau išblukimas šonuose puikiai papildo barzdą.

Tvarkingas „Pompadour“ su barzdos plyšiu@mintbarbershops

Tvarkingas „Pompadour“ su barzdos plyšiu

Barzdos plyšiai tampa vis dažnesni, tačiau jiems reikia skirti daugiau dėmesio, nei manote. Barzda tampa storesnė dugno link, o šonai šiek tiek plonesni, kad skruostai neatrodytų purūs. Be to, plaukai taip pat yra labai puošnūs su šia nuožulnia šventykla, o plonas pompadūras daro jį puikiu boogie stiliumi.

Subtili šventykla iki barzdos išblėsta su linija@eddie_rtb

Subtili šventykla iki barzdos išblėsta su linija

Matome, kad tai labai įkvėpė Drake’as, ypač su tokia plaukų struktūra. Barzda labai sklandžiai prasideda nuo šventyklos, o šventyklos išblukimas tai tik palengvina. Be to, ūsai yra retinami dėl tos ypatingos Drake išvaizdos, o plaukai yra mažai išblukę.

šukuosena vyrams su barzda@blackfishbry

Tatuiruotė šone su šoniniu šlavimu

Kas sakė, kad tik šukuosenos gali turėti ilgesnes plaukų sruogas? Patikrinkite šią barzdą ilgesnėmis ir storesnėmis plaukų sruogomis. Šie plaukai įgauna tą tiesią tekstūrą, reguliariai šukuodami su šiomis šiluminėmis šukomis. Ūsai nesiskiria nuo ilgesnių plaukų iki galo.

Ilgesnis KifasIlgesnis Kifas, pateikė @barber.josh.o.p

Ilgesnis Kifas

Kaip visada, barzda ir šukuosena turėtų eiti kartu, tai nesiskiria. Žandikaulio barzda, kuri yra gana tanki, traukia visą svorį žandikaulio link, kad pasiektų tą pusiausvyrą iki pat viršaus, kuri yra visavertė pompadūra su dideliu kritimu..

Tiesus prancūziškas pasėlis su išgaubtomis pusėmis@criztofferson

Tiesiai šukuotas prancūziškas pasėlis

Ar matai, kad toks stilius varva taip gerai, kad beveik atrodo netiesa! Barzda yra labai išblukusi, einanti išilgai šventyklos, o jau nekalbant apie barzdos išblukimą po žandikaulio. Padarius tai labai sutelktą stilių, palaikant tai, ūsai taip pat nusiskutami, visą dėmesį skiriant barzdai.

haristyles-for-men-with-barzda-agusdeasis@agusdeasis

Dezorientuotas viršus su aštriomis sruogomis

Tai vadinama pusiausvyros išvaizda, tačiau sakoma, kad viršutinė dalis yra labai klampi, tačiau įstrigusi šonu pakreiptu šepetėliu. Išblukę šonai suteikia barzdai gerą atspirties tašką, o išblukimas gerai dera plaukams ir barzdai. Ši barzda yra gerai suformuota, be kūgio, kad būtų išlaikyta pusiausvyra.

Blaiviai susiaurėjusi pusė su šlifuotu viršumi@ virgiltb

Blaiviai susiaurėjusi pusė su šlifuotu viršumi

Dažnai matome mažą išblukimą ar šventyklos išblukimą, norėdami pradėti barzdą, tačiau tai yra kažkas kita. Vienodo tūrio siaurėjanti šonuose, turinti tą patį barzdos tūrį, daro ją vieningu kūnu. Dabar barzda išaugina plaukų ilgį, kai mes ir toliau leidžiamės žemyn. Tai gražios ilgos barzdos link smakro pavyzdys.

Garbanota šukuosena su barzdaGarbanota šukuosena su barzda, pateikė @barbermikethomas

Garbanota šukuosena su barzda

Grubus įbrėžimas yra tai, ką jie vadina, ir tai padaryta gana gerai. jis sumaišomas per šventyklą, naudojant panašaus tūrio šonus. Kita priežastis, dėl kurios tai atrodo vienareikšmiškai, yra ta, kad nėra akivaizdžios šoninės dalies, kurios viršus turi trumpas garbanas, o plaukų tekstūra yra gana stora.

„Quiff Messy“ šukuosenos variantas

„Quiff Messy“ šukuosenos variantas

Tai susiję su veido forma, turint ilgą veido struktūrą, storą barzdą su visa tekstūra, ji atrodo labai subrendusi. Ant viršaus su pusiau sulenktais šarvais ir stora tekstūra galite lengvai išsiskirti. Rokk ant kostiumo, tada pamatysi, kaip įvyksta stebuklas.

Šukuosenos vyrams su barzda@russ_thebarber

Žemo rakto šoninė dalis

Patikrinkite plaukų sruogų tekstūrą ir formą. jis yra šiek tiek plonas ir šiek tiek sulenktas. Tokią šukuoseną galima naudoti kaip pranašumą. Plona šoninė dalis puikiai susiaurėja, o tai padeda sukurti šventyklos išblukimą, kuris palengvina barzdos maišymą. Barzdos plaukai tampa ilgesni ir storesni.

Tekstūruota odos išblukimas@luiiisc_

Tekstūruota odos išblukimas

Pastaruoju metu vertikaliai pjaustomos skutimosi skruzdėlės prie ožkų tampa vis populiaresnės, lygiai taip pat, kaip ir nuožulnus skutimasis šventykloje, tampa toks madingas, koks gali būti stilius. Ši barzda yra storesnė nei plaukai, traukia svorį link žandikaulio, todėl plaukai atrodo labai ramūs ir sugulę, turiu galvoje, kam tai nepatinka?

Prancūziškas pasėlis su „Undercut Fade“@chambers_sheffield

Prancūziškas pasėlis su „Undercut Fade“

Pažvelkite į tą pilnesnę tekstūrą, barzda yra stora ir pilna. Plaukų sruogos yra ilgesnės, kad padidėtų jų storis, todėl jos būtų plonesnės šonuose, bet storesnės apačioje. Šventykloje išblukęs prancūziškas derlius apšviečia barzdą ir sako, kad žmogus labai mėgsta madą.

Blondinė „Swagger“ šukuosena barzdota

Storos tekstūros didelės apimties viršus

Jei jo dar nėra filme, jis tikrai filmuojasi dabar! Tiek daug asmenybės, kad barzda yra šiek tiek šiurkščios tekstūros, o plaukai storesni, kad būtų apskritai subalansuotas jausmas. Plaukai į šoną puošniai išpjauti, o į barzdą susiaurėjęs.

Šviesūs plaukai šukuotišaltinis

Šviesūs plaukai šukuoti

Ar tai tik aš, ar galite pastebėti tą šepetėlį du kartus? Tai yra vertikaliai simetriška šukuosena, kuri yra viršuje ir antra ant smakro, o šonai yra susiaurėję ir išblukę, tačiau padeda barzdai pradėti nuo mažiau tekstūros. Kuo žemiau, tuo sruogelės tampa ilgesnės ir storesnės.

„Skin Fade Flat Top Afro“„Skin Fade Flat Top Afro“, pateikė @mattjbarbers

„Skin Fade Flat Top Afro“

Dabar tai vadiname labai gerai prižiūrima ir prižiūrima šukuosena, kurios viršuje yra sulenktas šepetys, o barzda yra pakankamai stora, tačiau siaurėjanti ant skruostų, kad ilgis patrauktų į skruostus, kaip ir šukuosena. Nepamirškite, kad susiaurėję šonai yra pakankamai išblukę, kad gerai susimaišytų.

Šoninis šlifuotas šrifasŠoninis šlifuotas šrifas, pateikė @mattjbarbers

Šoninis šlifuotas šrifas

Pavadinkime šį tą, kurio tūris yra labai geras, plaukų sruogos viršuje ir ant barzdos yra tiesiog storos, o augimas viską pasako, kad jos išlaikomos. Dėl to, kad garsas yra viršuje ir apačioje, šis stilius yra puikus stilius, o nykščio taisyklė – ta pati, sumaišykite šonus tiek, kad žavėtųsi.

„Top Knot Blonde Style“šaltinis

„Top Knot Blonde Style“

Būkime sąžiningi, mes visi laukėme įžūlaus viršutinio mazgo su išbarstyta barzda. Štai šonai yra šukuoti plaukai, sustorėję didesnio storio link ūsų ir smakro diržo barzdos. Tai sakant, viršutinė dalis yra panaši, visą dėmesį skiriant viršutiniam mazgui, todėl tai yra labai centrinis veidas.

Šoniniai šlifuoti elegantiški akiniai ir barzdašaltinis

Šoniniai šlifuoti elegantiški akiniai ir barzda

Jei tai nesuteiks jums rimtų vibracijų, nieko daugiau nepadarysite, garsumas yra labai perdėtas barzdos link, o viršuje jis yra gana kontroliuojamas naudojant paprastą šoninę dalį. Tačiau barzda jaučiasi surūdijusi, išlaikydama formą.

„Pompadour“ pusė išsiskyrė ir ūsaišaltinis

„Pompadour“ pusė išsiskyrė ir ūsai

Labas! Šis stilius lašina nuostabų prancūzišką atspalvį su klasikine šonine pompadūra su visa želėta į viršų su tuo blizgančiu produktu. Tai ne viskas, barzda su tonuotais ūsais prideda dar geresnio stiliaus. Žiūrėkite tą šoninę dalį, kuri taip pat yra sunki dalis, ar ne per daug stiliaus?

„High Quiff“ šukuosena vyramsšaltinis

„High Quiff“ šukuosena vyrams

Ramit Sethi, ar tai tu? Garsas, kurį matome šiame paveikslėlyje, viską pasako, su tokiu nuostabiu garsu galima ištraukti daugybę įvairių stilių. Viršus-storo plauko šoninis šlifuotas kvapas su dažų užuominomis. Barzda yra tokia pat stora, sumaišyta su įžūliu kūgiu.

Garbanoti plaukai vyrams ilgiau su barzdagulserinak1955/Shutterstock.com

Ilgesni garbanoti plaukai

Dabar manau, kad žinote formulę, subalansuokite ilgį ir garsumą viršuje ir apačioje. Tai nesiskiria, ilgesnė tekstūra viršuje yra šiek tiek riesta, o barzda taip pat turi ilgesnes sruogas. Bendras tankis yra panašus į viršutinį, nudažytą sidabro atspalviu.

„Hipster Faux Hawk“ su barzda ir akiniais@barberhooligan

„Hipster Faux Hawk“ su barzda ir akiniais

Ar tai tik aš, ar jūs taip pat matote du šepetėlius? Vienas yra ant kaktos, o kitas – ties smakru su tais ilgais barzdos plaukais. Bendras tankis arba tūris yra toks tankus, kad atrodo visiškai tvirtas. Apgaulė yra tai, kad šventykloje yra storo tūrio mišinys, be išblukimo, be kūgio, tik tvirto tūrio.

Manikiūruotos barzdos ir storų smaigalių raštas@abbas_ahmadifard/Instagram

Dizainerio barzdos ir storų spyglių raštas

Dabar tai yra tiesiai iš dievų. Viršus yra sluoksniuotas šepetys su tarpeliais. Be to, švarus lašas išblukęs su tomis skutimosi skutimosi priemonėmis, kurios eina per visą barzdą, daro jį vienu mielu stiliumi, kuris yra visiškai vyriškas. Barzda yra tokia pat stora kaip plaukai ir yra suformuota taip, kad išlaikytų tą lanksčią tekstūrą.

Taškinis šepetysšokėjas / Shutterstock.com

Taškinis šepetys

Tai man primena Chriso Hemswortho stilių su tuo Thoro: Ragnaroko žvilgsniu. Viršus šiek tiek sutramdomas, kad būtų padengtas dirbtiniu atspalviu. Šonai yra susiaurėję tiek, kad susimaišytų barzda, o tada, kai leidžiamės žemyn, tankis labai padidėja. Šio stiliaus storis yra svarbiausias.

Sunkioji dalis, išblukimas ir barzda, taip, prašau@thatrorbarber/Instagram

Sunkioji dalis, išblukimas ir barzda, taip, prašau

Viena iš daugelio priežasčių, kodėl tai yra unikalu, yra ta, kad nematome akivaizdaus siaurėjančio mišinio ar išblukimo mišinio. Barzda prasideda savaime ir auga palaipsniui. Skruostų šonai yra siaurėjantys, o smakro tekstūra žemyn storėja. Šonai yra išblukę ant galvos, todėl barzda labai gerai išlenda.

Manikiūruota barzda ir Pompadour@florida_barberian

Manikiūruota barzda ir Pompadour

Ar toks stilius, kurio visi trokšta sakydami „neskusk lapkričio“? Manau, kad taip, stori barzdos plaukai daro labai kietą įspūdį, o ypač turint tokią apimtį vargu ar galima skųstis. Viršus yra padengtas pompa, todėl įgauna dar daugiau subtilumo. Ar netgi galite kuo nors skųstis?

Taškinis Pompadūras ir ilga barzda@florida_barberian

Taškinis Pompadūras ir ilga barzda

Prašome pasveikinti didelę, prastą paskutinio stiliaus versiją su tokia elegantiška pompada ir storesne, ilgesne ir pilnesne barzda. Šonai smulkiai susiaurėję, to pakanka, kad gerai susimaišytų su barzda. „Pompadour“ atlieka daug darbo, kad atrodytų tvirtai ir elegantiškai tuo pačiu metu.

Reguliavimo kirpimas ir ilga pilna barzda@renaud_mtlbarber

Reguliavimo kirpimas ir ilga pilna barzda

Kai ketinate atkreipti visą dėmesį į savo barzdą, leiskite jai augti eksponentiškai, o tada viršuje atrodykite kuo ramiau. Šiuo atveju jis šoninis, nušluostomas smulkiąja kieta dalimi. Kritimas išblukęs yra būtent tai, dėl ko barzda išsiskiria išlenkta sudėtimi, kaip galima pasenti su šiuo kirpimu?

Pilna barzda ir trumpas kirpimas su dideliu išblukimu@jerrinhaweshair

Pilna barzda ir trumpas kirpimas su dideliu išblukimu

Tik jei prancūziškas derlius ir šepetys turėjo kūdikį, tai atrodo taip. Mažas šepetys taip pat gali būti padėtas, kad prancūziškas pasėlių vaizdas. Be to, šonai išblukę, į juos nesimaišant barzdos. Šonai yra gana stori ir tankūs, kai leidžiasi žemyn, jie tampa dar storesni, todėl atrodo labai pilnai, nepamirškite kartkartėmis apkarpyti.

Dizaineris Sideburns@moohammad_hamze

Dizaineris Sideburns

Jei tai nėra šedevras, nežinote, kas bus. Viršus yra stumiamas atgal šukos sluoksniais, o šonai yra gana unikalūs su ta gražia šventykla ir sudėtimi. Barzda prasideda nuo eilės plyšio ir auga nuo plonesnės iki storesnės, taip atrodo stilius.

Dažyti „Pompadour“ su „Designer Fade“@moohammad_hamze

Dažyti „Pompadour“ su „Designer Fade“

Dažai, purus pompadūras, siaurėjantys šonai su nusiskuto išblukimu ir šventykloje išblukusi mišrainė barzda. Ši barzda yra gana universali, todėl galima paslėpti teniso lopus ir turėti tankią ožką su tokia tekstūra, kad daugiau dėmesio būtų skiriama įmantriam viršūniui ir puošniai barzdai.

Viršus su stora barzda yra pora@ tombusson

Viršus su stora barzda yra pora

Išmesti trumpo ilgio plaukai man primena Chrisą Hemsworthą ir šis stilius yra labai panašus į jį. Storos barzdos šukuota viršutinė dalis su visa blondine išvaizda yra tiesiog tobulas prisilietimas. Šonai yra siaurėjantys ir matosi, kad to sveiko žvilgsnio nėra sumažinta.

„Slicked Back“ šepetys su „Taper“@ slackerblack

„Slicked Back“ šepetys su „Taper“

Ar bet kuri kita šukuosena gali būti tokia subalansuota kaip ši? Viršutinė dalis nukerpama labai tiesia siūle. Šonai yra ploni, su šoninėmis dalimis ir kūginiais šonais, kad būtų daugiau dėmesio viršuje. Barzda subalansuoja išvaizdą ir padaro ją tankią.

Susirišę plaukai stora barzda@finn.brock

Susirišę plaukai stora barzda

Ar tai yra klasiškumo apibrėžimas? Taip, lažinatės, kad taip. Plaukai yra gana ploni, tačiau jie yra susieti su kai kuriomis sruogomis. Barzda čia yra gana apaugusi, o tai padidina jos apimtį. Lengvas siaurėjimas padeda susilieti su plaukais.

Majestic Garbanotas Shag@thecommodoreatl

Majestic Garbanotas Shag

Visa barzdos esmė dažniausiai yra subalansuoti išvaizdą. Viršus trumpas riestas, todėl dėl tankios išvaizdos jis tampa labai kietas. Be to, tanki barzda daro ją vienodai linksma ir džiazuojančia.

Pintas viršus su išblukusiomis pusėmis@v.hugostyles

Pintas viršus su išblukusiomis pusėmis

Jei atidžiai pažvelgsite, visa išvaizda yra gana aptaki. Barzda išlyginta 1 dydžio kirpimo mašinėlėmis. Tai, kad viršuje išblukusios pynės viršuje, yra smagu. Švaresnė išvaizda yra ir funky, ir elegantiška.

Kietasis šlavimas su mažu išblukimu@ivanshavethesailor

Kietasis šlavimas su mažu išblukimu

Plonos barzdos yra tokios pat madingos kaip storos barzdos. Šis ypatingas yra šaltas, kai viršutinę dalį subalansuoja plona barzda. Viršus nušluostytas šonu su šonine dalimi, kuri taip pat išnyksta. Išblukimas puikiai tinka barzdai.

Ginger Rugged Thick Look@plaukas_bello

Ginger Rugged Thick Look

Viena iš gana subalansuotų išvaizdų, kurią matėme kurį laiką. Viršutinė riešuto dalis yra šiek tiek pūkuota. Viršus yra plonaplaukis, todėl jį lengva pastumti atgal. Šonai perpjauti siauru storu sluoksniu. barzda, kuri gana gerai subalansuoja veidą.

Rausvų burbulas su garbanomis@plaukas_bello

Rausvų burbulas su garbanomis

Rausvos yra vienas žingsnis to švarios, bet šiurkščios išvaizdos link. Tai sakant, viršus yra storas ir purus garbanos, kartu su ražiena, kuri daro viską taip tvarkingai. Šonai šiek tiek susiaurėję, bet vis tiek turi apimtį.

Storoji barzda su sunkia dalimi@_robwestonas

Storoji barzda su sunkia dalimi

Ar kas nors pasakė, kad išvaizda 100%? Taip, plius madinga perspektyva. Barzda yra imbiero ir pakankamai stora, kad subalansuotų viršutinę dalį. Viršus nušluostytas į šoną, bet ne jūsų įprastas, tai yra kietas skilimas su įžūlia oda.

Tvarkinga plona barzda su šoniniu šepečiu@ cutjunkies

Tvarkinga plona barzda su šoniniu šepečiu

Ilgi veidai yra gana sudėtingi stiliaus, tačiau čia matome, kad tai padaryta tik su įgūdžiais. Viršutinė dalis yra šlifuota, barzda siaurėjanti. Šonai yra išblukę, o viršutinė dalis yra šoninis šepetys, kurio viršuje yra šiek tiek pūkų.

Sutepta Pompadour su šventyklos kūgiu@chadius_maximus

Sutepta Pompadour su šventyklos kūgiu

Kaip dažnai matome tokią pusiausvyrą? Ne gana dažnai. Viršuje yra pompastiškų užuominų. Visa tai su šonais, susiaurėjusiais, kad dėmesys būtų viršuje, o barzda subalansuoja apatinį veidą.

Gili ilga viršūnė su ilga barzda@chambers_sheffield

„Suave Long Top“ su ilga barzda

Ar tai vyriškiausia išvaizda iki šiol? Gal būt! Balansas šioje srityje yra beprotiškai geras. Viršus yra ilgaplaukis pompadūras, kurio šonai yra susiaurėję ir išblukę. Visa tai, kai barzda yra ilga ir prižiūrima, suteikia labai kietą ir tvirtą išvaizdą.

Plonas garbanotas viršus su išblukusia barzda@jose.crespo_

Plonas garbanotas viršus su išblukusia barzda

Tiek daug čia vyksta, pradedant nuo viršaus, jis yra plonaplaukis, garbanotas, o šonai siaurėja. Geriausia yra tai, kad šventyklos išblukimas daro šią plaukų ir barzdos pusiausvyrą. Be to, nepamirškite šios ryškios sudėties.

Pompadorinis atlošas plonais plaukais@nickbarfordas

Pompadorinis atlošas plonais plaukais

Geriausia plonų plaukų dalis yra ta, kad juos palyginti lengviau nustatyti naudojant mažesnį produktą. Viršuje yra tiesiai į viršų stumiama atgal, o šonai siaurėja. Išblukimas yra vidutiniškai išblukęs, kad būtų tvarkinga išvaizda ir tanki barzda, kuri atstato veido pusiausvyrą.

Pūstas atgal, su šventyklos išblukimu@kaidenfayhair

Pūstas atgal, su šventyklos išblukimu

Visų pirma, šios išvaizdos pusiausvyra yra nuostabi. Tai sakant, viršutinė dalis yra pūkuota atgal su siauromis pusėmis, o galų gale tvarkinga šventykla išnyksta. Barzda čia vaidina didžiulį vaidmenį, kad plaukų linija liktų nepastebėta.

Ploni plaukų šepetėliai@cutsbyerick

Ploni plaukų šepetėliai

Barzda visada išryškina geriausią išvaizdą, jei viršuje tai pagirta. Čia yra visa istorija. Viršus šlifuojamas, nepažeidžiant apimties, šonai siaurėjantys išblukę skutimosi būdu, kad atrodytų labai negražiai. Barzda yra veidrodinis viršaus vaizdas.

„Buzzed Butch Cut“ su dvigubu plyšiu@seuelias

„Buzzed Butch Cut“ su dvigubu plyšiu

„Buzz Cut“ visada dera su stora barzda, suteikia labai karišką karinį vaizdą. Visa tai, be to, skutimasis su dviem plyšiais padaro viską dešimt kartų geresnį. Dėl saldaus išblukimo šonai tampa labai aptakūs.

Nukritęs išblukimas su užriestu viršumi@thaddeus.10

Nukritęs išblukimas su užriestu viršumi

„Drop Fade“ su riesta viršutine dalimi atrodo taip brūkšniškai, o šerpetas gale – puikus derinys. Viršus yra gana atsitiktinis, tačiau išmėtytas ta netaisyklingos tekstūros. Mišinys į tą barzdą atsiranda dėl šventyklos išblukimo.

Garbanotas šepetėlis su skutimosi žvaigždute@criztofferson

Garbanotas šepetėlis su skutimosi žvaigždute

„Žvaigždžių kirpimas“, ne pažodžiui, bet jis turi siaurėjančią skutimosi žvaigždę su plyšiu skutimąsi, kad būtų įžūlus vidurys. Viršus sulenktas, bet šlifuotas, o šonai šiek tiek išpjauti, kad tas stilius nuvarvėtų.

Pintas viršutinis mazgas su labai išblukusiu kūgiu@jackofallfades_

Pintas viršutinis mazgas su labai išblukusiu kūgiu

„High Fades“ yra tik grynas auksas. Pintinė viršutinė dalis suteikia vieną šaunų madingą vaizdą, jau nekalbant apie tai, kad dažai suteikia daug stiliaus. Išblukimas padeda patekti barzdai, kuri visiškai subalansuoja veidą.

Beveik Mohawkas su kieta dalimi@ace.simetriškas

Beveik Mohawkas su kieta dalimi

Ar tai mes vadiname Tomo Hardy išvaizda? Taip, pone! Viršus yra klampios tekstūros, o šonai yra išblukę. Tačiau barzda traukia išvaizdą ir įtvirtina veidą.

Šukuota barzda ir plonos garbanos@carlito_thebarber

Šukuota barzda ir plonos garbanos

Kas sako, kad barzda yra stora, patikrinkite šią ploną su ilga smakro barzda. Tai taip gerai tinka viršuje, kad ir plonaplaukiai, ir šonuose siaurėjantys, o garbanotas tūris viršuje.

Tas Rauslas ir tas Kifas@šukuosenos

Tas Rauslas ir tas Kifas

Ši ražiena yra kažkas, kas visiškai papildo viršutinę dalį su plonais plaukais, kurie yra stumiami atgal. Šonai yra perpjauti siaurėjantys, tačiau nėra dalies, todėl visa tai atrodo vieningai.

„Jawline“ barzda su šoniniu šepečiu@sunshinesnipps

„Jawline“ barzda su šoniniu šepečiu

Apimties koncentracija yra tai, kas valdo šį stilių, ir leiskite man pasakyti, kad tai daroma visiškai atkreipiant dėmesį į detales. Viršus yra šoninis šlifuotas šlaitas su vidurio išblukimu, kuris užkerta kelią barzdai ir abu yra tankūs link smailės.

Stora barzda su Mohawked French Crop@phils_barbershop

Stora barzda su Mohawked French Crop

Tokia intensyvi šukuosena ir šukuosena ir barzda neatsilieka nuo varžybų. Viršus sutrauktas, šonai susiaurėję ir šonuose išblukę. Visa tai šiek tiek prancūziškai apkarpyta barzda, kuri gana gerai laiko svorį.

„Thunder Shave“ su „Dapper Mullet“@thehammerbarber

„Thunder Shave“ su „Dapper Mullet“

Ši barzdos ir kailio kombinacija yra šiek tiek aukščiau su griaustinio formos skutimu, todėl tai atrodo labai madinga. Barzda yra tai, kas sutvirtina išvaizdą su nukirpta išvaizda.

Išpūstas Pompadūras su šventyklos išblukimu@thehammerbarber

Išpūstas Pompadūras su šventyklos išblukimu

Jei atidžiai pažvelgsite, koncentracija aplink žandikaulius ir viršuje yra gana tvarkinga. Šonai yra siaurėjantys, o šventykla tvarkingai išblukusi. Barzda taip pat turi skutimosi skutimą, dėl kurio tai tik šiek tiek pagerėja, ar kas nors gali suklysti dėl šios išvaizdos? Ne

Mesti plaukai stora barzda@adhbrand

Mesti plaukai stora barzda

Storis yra tendencija, ir mes matome tai savo galinga forma. Barzda yra tokia pat stora kaip ir viršutinė dalis, o geriausia yra tai, kad viršutinė dalis yra išmesta, kad atrodytų tvarkingai, atsitiktinai.

Nupjautos pusės su šepetėliu@titan_barber

Nupjautos pusės su šepetėliu

Gana įdomu stebėti, kaip barzda prideda išvaizdą. Viršutinė dalis yra iškirpta, o viršutinė dalis yra šveičiama šiomis linijinėmis skutimosi priemonėmis, kad būtų pridėta daugiau panikos.

Mohawk stiliaus šepetėlis@giuse_laguardia

Mohawk stiliaus šepetėlis

Apie ką pirmiausia turėtume kalbėti? Barzda yra tokia pat tvirta kaip viršutinė dalis, o viršutinė dalis yra nudažyta ir padengta pusiau mohawk tekstūra, ar ji dar geriau? Išblukinkite šonus, kad barzda būtų tvarkinga.

Rausvos su ilgu prancūzišku pasėliu@the_ramsey

Rausvos su ilgu prancūzišku pasėliu

Barzdos ir plaukų balansas yra gana subtilus, o viršus ilgas prancūziškas, apkarpytas įžūliomis ražienomis. Tačiau ūsai yra gana išskirtiniai ir yra vyšnios viršuje. Šonai yra išblukę, kad ta barzda įsilietų.

Imbieras Wolverine su vidurine dalimi@cresswellbarberco

Imbieras Wolverine su vidurine dalimi

Ar tai ne Hugh Jackmanas? Na, imbiero versija. Viršutinė dalis yra viduryje su vidutiniu išblukimu – tai daro tai smagu, kai sukamas šepetys aukštyn. Išblukimas į žaidimą atneša barzdą, todėl jis tampa labai įmantrus!

„Thug Light“ barzda su šepetėliu@olliefosterhair

„Thug Light“ barzda su šepetėliu

Ši išvaizda yra labai hipiška, ypač tatuiruotė ant kaklo. Šonai yra labai išblukę, o viršus yra šveičiamas ir dažomas, todėl labai smagu. Barzda sutelkta į smakrą, o šonai siaurėja, kad išbluktų.

„Buzzed“ viršus su nuskusta plyšio puse@nickbarfordas

„Buzzed“ viršus su nuskusta plyšio puse

Tatuiruotas kaklas su nusiskuto plyšiu yra aiškus hipsterio tendencijos vaizdas. Viršus yra išpjautas, šonai labai smulkiai išblukę. Tvarkingos pusės, dėl kurių barzda atrodo gana išskirtinai, visa tai atrodo gana madingai.

Unikali ožkos barzda su sustingusiu viršumi@seuelias

Unikali ožkos barzda su sustingusiu viršumi

Viršus yra gana šlifuotas ir dažytas, kad suteiktų tą popping jausmą. Tačiau duona čia vagia šou. Ožkžuvė, iš pradžių, yra gana stora su šventykla, susiliejusia į barzdą, šią išvaizdą pakelia į kitą lygį.

Ilga barzda ir šaltas prancūziškas pasėlis@yakuzabarber

Ilga barzda ir šaltas prancūziškas pasėlis

Šios pusiausvyros svoris turi būti nukreiptas į barzdą, turintis ilgą tekstūrą ir nedidelį tūrį su tankiu išvaizda. Tačiau viršutinė dalis yra šiek tiek plona ir prancūziško stiliaus. Šonai išblukę, kad gerai susimaišytų.

Kapitonas Amerika@seuelias

Kapitonas Amerika

Jei turėtume apdovanojimą už tvarkingą ir subalansuotą išvaizdą, tai būtų stiprus varžovas. Žemas išblukimas čia vaidina svarbų vaidmenį sujungiant barzdą ir šukuoseną, o viršutinė dalis yra šukuota pompa, kurios šonai šiek tiek smailėja.

Plonas „Buzz“ kirpimas su „Z Shave“@horatiuthebarber

Plonas „Buzz Cut“ su „Z Shave“

Labai modernus ir tvarkingas požiūris į klasikinį „buzz“ kirpimą. Viršuje esantis „Z“ plyšys panaikina bendrą jo stilių. Be to, šonai labai palaipsniui išblukę, kad būtų tobulesni, jau nekalbant apie barzdos storumą ir siaurėjimą, kad atrodytų tvarkingai.

Intensyvus šoninis sluoksnių valymas@marianodivaio

Intensyvus šoninis sluoksnių valymas

Viskas apie šią išvaizdą yra nuostabi. Viršus puikiai sluoksniuotas su šoninio šlavimo atspalviu, o šonai šiek tiek susiaurėję, o barzda tik imituoja viršutinę dalį savo tankiu tankiu.

Tvirtas vikingas nukirpo viršutinę apatinę dalį@cresswellbarberco

Tvirtas vikingas nukirpo viršutinę apatinę dalį

Imbiero tvirtumas, kai viršus nukirptas atgal, yra gana ryškus. Našlės smailė su išpjova šonuose su išblukimu daro ją labai gerą ir glotnią. Stora barzda gana gerai subalansuoja apatinį veidą.

Sharky Brush Up Top@seuelias

Sharky Brush Up Top

Švelnus plonas šepetys mums patinka. Ir tai yra šventė akims, išpjova šonuose. Barzda skirta išlaikyti šį svorį įtvirtintą, o skutimasis skeliant yra viskas, ko jums reikia madingam prisilietimui.

Imbiero stora barzda su sluoksniuotu atlenktu viršumi@internationalbarbers

Imbiero stora barzda su sluoksniuotu atlenktu viršumi

Imbiero stora barzda, be abejo, yra stiliaus teiginys, turintis tiek daug pastangų, kad tai atrodytų gana vyriškai. Viršutiniai sluoksniai dar labiau išryškina, nes šventyklos jungtis yra kažkas labai tvarkingo.

Pirmaujanti stora barzda su „Pocky Top“@thebarbercole

Pirmaujanti stora barzda su „Pocky Top“

Kartais jūs turite leisti barzdai vadovauti savo nuostabia tekstūra ir beveik tobulu tūriu. Barzda čia visiškai pavogia pasirodymą tiesiomis ir tankiomis sruogomis. Tačiau viršutinė dalis yra šiek tiek suspausta, šiek tiek sulenkta.

Stori ūsai su sergančia šonine dalimiGardinovachki/ Shutterstock.com/ Shutterstock.com

Stori ūsai su sergančia šonine dalimi

Ar tai nėra labai barmeniška išvaizda, ypač su tvarkingu šonu atskirtu viršumi. Barzda ir ūsai susideda iš storų ilgų sruogų, kurioms leidžiama išaugti, o tai visiškai padidina veido apimtį.

Šukuotas šepetys su šonine dalimi@thebarbercole

Šukuotas šepetys su šonine dalimi

Čia kontrastas yra gana gražus su pilkšva barzda ir gerai šukuotu viršumi. Kietai padalinta plona dalis puikiai atsiskiria nuo viršaus iki šonų. Didelis išblukimas priduria, kad papildomas tvarkingos išvaizdos sluoksnis atrodo su šoniniu šepetėliu viršuje.

Ilgesnė barzda, kad būtų subalansuotas šoninis šukuotas viršus@thebarbercole

Ilgesnė barzda, kad būtų subalansuota šoninė šukuota viršutinė dalis

Viskas susiję su kontrastu, kurį viršuje turi barzda. Barzda yra ilga ir pilka, todėl plaukai pakyla, o tai yra priešingai. Šoninė šlifuota kišeninė tekstūruota viršutinė dalis puikiai dera su dailiu aukštu ir šventyklos išblukimu.

Ploni plaukai su viršumi su šventykla@nickbarfordas

Ploni plaukai su viršumi su šventykla

Žaidime, kaip subalansuoti išvaizdą, čia yra bangerio išvaizda su vidutinio ilgio viršumi ir šonais. Šventykla yra išblukusi, kai žaidžia barzda, ir ši barzda subalansuoja išvaizdą. Ūsai yra tik dailus prisilietimas prie visos išvaizdos.

Stora barzda su briaunotu mini prancūzišku pasėliu@collinanthonyhair

Stora barzda su briaunotu mini prancūzišku pasėliu

Viršus čia yra gana tvarkingas su kampiniu pakraščiu, o mini prancūziškas derlius yra tiesiog. Šaltas prisilietimas prie visos išvaizdos. Šonai išgaubti nuo to žiauraus žemo šventyklos išblukimo, dėl kurio barzda gana lengvai susilieja su ta stora barzda, viskas atrodo subalansuota.

Banguota garbanota viršūnė su tankia barzda@ cutbydk

Banguota garbanota viršūnė su tankia barzda

Garso valdymas viršuje ir apačioje yra tiesiog tobulas. Pusiau banguotas ir trumpas garbanotas yra puikus derinys. Šonai nublukę šaltuoju šventyklos išblukimu, kuris gana gerai įsilieja į barzdą, išlaikydamas tą aptakų išvaizdą šonuose.

Prancūziškas pasėlis su stora barzda@firas.barber

Prancūziškas pasėlis su stora barzda

Barzdos ir viršaus pusiausvyra yra gana tvarkinga. Prancūziškas derlius suteikia apimties viršuje, tankis ant kaktos, barzda tanki ant smakro ir ūsų. Šonai išgaubti šventyklos išblukimu, kad viskas būtų tvarkingiau.

Puikiai subalansuotos garbanos@ jameswilliams_jtt

Puikiai subalansuotos garbanos

Viršuje ir garbanose išlaikytas tūris yra gana pastebimas. Garbanos sutelktos į viršų su trumpomis garbanomis, kurių šonai siaurėja. Mažas išblukimas leidžia barzdai susilieti ir parodyti savo panašumą.

Stora puslankinė barzda su kieta dalimi@donnyblends

Stora puslankinė barzda su kieta dalimi

Sunkus šoninis šlavimas su pūkais yra gana egzotiška išvaizda, be to, barzda čia yra labai puošni. Šią storą barzdą papildo pūkuota viršutinė dalis su kieta skilimo šonine dalimi, kuri padeda perpjauti šoną su kūgiu.

Subalansuotas garsumas aukštyn ir žemyn@collinanthonyhair

Subalansuotas garsumas aukštyn ir žemyn

Atsitiktinai šonas šlifavo viršutinę dalį siaurėjančiais šonais, tačiau geriausia, kad jos tūris yra gana tankus. Viršutinė dalis yra šiek tiek ilgesnė už šonus, nes šoninė šluojama ir paliekama pakabinti šone. Šventykla sumaišoma į storą barzdą, kad būtų užtikrintas maksimalus vienodumas.

Pusiau dažyta barzda ir riesta viršutinė dalis@rumbarber/Instagram

Pusiau dažyta barzda ir riesta viršutinė dalis

Vienas iš įdomių stilių, kurį kurį laiką matėme, kai pusė barzdos buvo nudažyta kreminės baltos spalvos. Viršus tankus riestas, bet laisvai krentanti tekstūra, todėl beveik prancūziška, sutrumpinta šonais, todėl smagu.