30 ir daugiau nesenstančių prancūziškų kirpimų variantų 2021 m. + Stiliaus vadovas

Kai kurie vaikinai nenori šurmulio, susijusio su labai prižiūrimomis šukuosenomis, tokiomis kaip „quiff“ ar „pompadour“. Jie nori turėti stilingą kirpimą, bet taip pat nenori valandos praleisti prie savo vonios veidrodžio. Štai kur atsiranda „French Crop“.

Sluoksniuota viršutinė odos išblukimasšaltinis

„French Crop“ yra klasikinis stilius, kuris yra vienas iš trumpesnių vyrų stilių. Jame yra trumpi plaukai aplink galvą ir pastebimas pakraštys. Daugelis žmonių painioja šį kirpimą su Cezario kirpimu. Nors jie yra panašūs, pagrindinis skirtumas yra tas, kad prancūziškas derlius pasižymi ilgu pakraščiu, o Cezario pjūviu pakraštys yra trumpas.

Prancūziškas kirpimas puikiai tinka vaikinams, kurie nori mažai priežiūros reikalaujančios šukuosenos. Tai tikrai minimalus kirpimas, reikalaujantis minimalaus stiliaus. Taip pat nereikia dažnai lankytis kirpykloje. Šis kirpimas taip pat ypač gražus vyresnio amžiaus vyrams su žilomis plaukais, nes kirpimas papildo plaukus. Prancūziškas derlius yra puikiai atrodantis kirpimas, kurį lengva gauti, todėl skaitykite toliau, kad gautumėte daugiau informacijos apie šį nesenstantį stilių.

Odos išblukęs prancūziškas pasėlispateikė @tombaxter_hair / Instagram

Ko man reikia prancūziškam kirpimui??

Prancūziškas kirpimas yra trumpesnio stiliaus, todėl šiam kirpimui jums nereikės daug plaukų. Tikriausiai norėsite vieno ar dviejų colių plaukų priekyje, ir jie bus trumpesni.

Vienas iš didžiausių prancūziško derliaus privalumų yra jo lankstumas. Tai gerai tinka daugeliui veido formų (apvalios, galbūt išimtis) ir plaukų tipams. Jei turite susuktus plaukus, prancūziškas kirpimas vis tiek veiks, tačiau jį bus sunkiau valdyti.

Tekstūruotas prancūziškas derlius@z_ramsey / Instagram

Kaip nukirpti prancūzišką kirpimą

Kadangi prancūziškas derlius yra labai panašus į klasikinį Cezario pjūvį, dauguma kirpėjų sugebės įveikti pjūvį tik šiek tiek nukreipdami jus. Žinoma, galite tiesiog paprašyti „Cezario pjūvio su ilgu pakraščiu“, bet jei norite nuodugniau, štai ką pasakyti.

Paprašykite šonus nukirpti arba supjaustyti, priklausomai nuo pageidaujamos tekstūros. Pasitarkite su kirpėju, kad išsiaiškintumėte, kuris variantas jums tinkamiausias. Be to, prancūziško derliaus ilgis gali skirtis, todėl būtinai pateikite nuotrauką, kad jūsų kirpėjas galėtų įvertinti šonų ir nugaros ilgį.

Garbanos ir pasėliaišaltinis

Plaukams ant viršaus turite keletą galimybių. Jei norite daugiau apimties ir tekstūros, paprašykite, kad viršutiniai plaukai būtų nukirpti tašku. Tai sukuria šiurkščią išvaizdą ir idealiai tinka svorio metimui, jei turite storus plaukus. Jei norite tvarkingos išvaizdos, paprašykite, kad viršuje esantys plaukai būtų nukirpti. Tai leidžia jūsų plaukams atrodyti lygiems ir tvarkingiems, todėl, jei jūsų plaukai prilimpa, kirpkite nuobodžiai.

Jei norite į šią klasiką žiūrėti itin šiuolaikiškai, paprašykite, kad šonai ir nugara būtų nukirpti arba nukirpti, kad jie labiau kontrastų su viršumi.

Vidutinio odos išblukimo tekstūruotas pasėlisšaltinis

Kadangi tai yra toks trumpas pjūvis, prancūziškas derlius nereikalauja per daug stiliaus. Jums reikės pomados, gelio, vaško ar panašaus produkto. Dažniausiai šukuosena bus viršuje priekyje. Įtrinkite gaminį į rankšluosčiu nusausintus, drėgnus plaukus ir formuokite pagal savo skonį.

Reikia daugiau pavyzdžių? Patikrinkite galeriją žemiau:

Minkštas pasėlis su išblukimu@alan_beak

Minkštas pasėlis su išblukimu

Šis prancūziškas derlius turi trumpas šonus ir daugiasluoksnį pakraštį, kad atrodytų elegantiškai ir moderniai. Nors jums nereikia tatuiruočių, kad užbaigtumėte šią išvaizdą, jos neabejotinai suteikia stiliui hipsteriško jaunimo.

Nuo paprastų iki aštrių kabrioletų@kevinluchmun

Nuo paprastų iki aštrių kabrioletų

Šukuosenos nebūtinai turi būti sudėtingos, kad atrodytų gerai. Šis prancūziškas derlius, kurio viršuje yra natūrali tekstūra, yra vadovėlio stiliaus pavyzdys.

Prancūziškas kirpimas su iltimis@hayden_cassidy

Fangs Fringe

Jei pagrindinis prancūziškas derlius jūsų skoniui yra šiek tiek per nuobodus, galite leisti kai kuriems kuokšteliams išaugti priekyje. Gautas ragas ar į iltį panaši išvaizda yra nuožmi ir nepanaši į viską, ką matėte anksčiau.

Prancūziškas pasėlis su švarios odos išblukimu@domthebarberian

Švarios odos išblukimas

Praktiškam žmogui itin trumpas prancūziškas derlius tikrai yra kelias. Su kirpimu šonuose, išblukimu ir trumpu, 1–2 centimetrų derliumi, šis pjūvis yra mūsų knygų nugalėtojas!

„Long Fringe French Crop_“@hudson.hair

„Long Fringe French Crop“

Šukuosenų pasaulyje nėra nustatytų taisyklių. Išauginkite savo pakraštį ir mes vis tiek leisime jums tai pavadinti prancūzišku derliumi, kaip ir XXI amžiaus klasikinės šukuosenos sukimas.

Madingas nereguliarus prancūziškas pasėlis@barber_od

Madingas nereguliarus prancūziškas pasėlis

Prancūziškas derlius yra vienas iš geriausių stilių, skirtų tekstūrai pridėti. Tik kai kurios šviesios sruogos viršuje gali perkelti šį kirpimą į kitą lygį.

Odos išblukęs pjūvis@trimz_barbershop

Odos išblukęs pjūvis

Štai dar vienas nugaros prancūziškas derlius. Turėdami storą pakraštį viršuje, iškirptą šonuose, ši šukuosena atrodys stebėtinai praktiška …

Apkarpymas ir briauna su akiniaisšaltinis

Apkarpyti ir pakelti

Tegul jūsų prancūziškas derlius natūraliai dalijasi pakraštyje, ir jums liks toks kietas efektas. Užmesk akinius ir užsiaugink šviesius veido plaukus, ir tau viskas gerai!

prancūziškas derlius@hideoutbarber

Kaktos kailio kirpimas išblukusiomis pusėmis

Storesniems plaukams galite sulenkti prancūziško kirpimo viršų, kad atrodytumėte panašiai, tvirtai. Jis puikiai kontrastuoja su trumpomis pusėmis, o tai yra pagrindinis prancūzų derliaus pranašumas.

Tekstūruotas viršutinis trumpas kraštasšaltinis

Blondinės tekstūros pasėlis

Jei jums reikia kažko šiek tiek santūresnio, jūsų prancūziškas derlius gali būti šiek tiek mažiau „prancūziškas“ ir šiek tiek „ilgas viršuje, trumpas šonuose! Tačiau dėl tekstūros tai atrodo taip šauniai.

Nupjauta su kieta linija@javi_thebarber_

Nupjauta su kieta linija

Kaip ir bet kurią šukuoseną, galite sukurti linijas ir pertvaras, kad sukurtumėte kontrastą ir išsiskirtumėte iš minios. Štai kaip tai atrodo su prancūzišku derliumi.

prancūziškas derlius@paul_barbercode

Labai subtilus priekis su siaurėjančia linija

Jei pažvelgsite į visus šiame sąraše esančius prancūziškus augalus, pastebėsite, kad yra daug būdų, kaip priartėti prie viršuje esančių plaukų. Tegul tai išauga stora, ir tai atrodys taip.

Atjungtas pjovimas su moderniu tekstūruotu pasėliu@braidbarbers

Atjungtas pjovimas su moderniu tekstūruotu pasėliu

Tai dar vienas atjungtas prancūziškas derlius, tačiau ant viršaus pridėta tekstūros ribų. Kai kurie kuokštai kyla aukštyn, kiti – į šonus, kiti – žemyn. Tai nepatogu ir mums tai patinka.

„Frech Crop“Faux Hawk, autorius @alan_beak

„No Frills French Crop“

Tai nėra didelis prancūziško derliaus skirtumas. Tai tik paprastas, senas prancūziškas derlius. Bet vis tiek atrodo gana šauniai, tiesa?

Netvarkingas prancūziškas pasėlis su briaunomis ir kūginiu išblukimu@andrewdoeshair

Šviesūs kampiniai briaunos su išblukimu

Tarkime, kad esate laisva dvasia ir norite tai pranešti per savo šukuoseną. Štai kaip tai padaryti: gaukite prancūzišką derlių, palikite viršutinį ilgį ir pridėkite daug smaigalių!

Tekstūruotas pasėlis@Julijus Cezaris

Prancūziškas pasėlis su šviesos spygliais

Palikite gražius ir ilgus prancūziško kirpimo viršutinius plaukus ir turėsite daug galimybių iš karto kurti naujus stilius, jei jums nuobodu. Norėdami tai padaryti, pridėkite smaigalius prie nugaros, o ne priekio.

Šiuolaikinis prancūziškas pasėlis su išblukimu@domthebarberian

Šiuolaikinis prancūziškas pasėlis su išblukimu

Prancūziškas derlius yra šukuosena, sena kaip Romos laikais, jei ne senesnė. Kad jis būtų modernesnis, kodėl gi ne derinant derlių su išblukusiu pjūviu, kaip šis?

Odos išblukęs prancūziškas pasėlis@z_ramsey

Banguotas prancūziškas pasėlis su „Burst Fade“

Apkabinkite banguotus plaukus ir palikite juos susirangyti. Štai ką šis ponas padarė su savo prancūziška pasėlių šukuosena. Autentiška išvaizda, kurios rezultatai tikrai verti pagyrimo.

Ilgesnės tekstūros pasėlių raudoni plaukaišaltinis

Ilgesnės tekstūros pasėliai

Kaip dar vieną paprastą prancūziško derliaus variantą, užauginkite plaukus iki maždaug 3 ar 4 centimetrų, prieš tai apkirpdami šonus..

Prancūziškas pasėlis@dannyandcobarbers

Šoninio stiliaus trumpas priekinis fringe

Jūsų prancūziško derliaus šonai ne visada turi būti nukirpti iki pat odos. Čia nedidelis ilgis šonuose ir mažas kuokštas priekyje išskiria šį stilių iš kitų.

Prancūziškas pasėlis@jarredsbarbers

Prancūziškas pasėlis

Čia esminis prancūziškas kirpimas su labai tankiu išblukimu šonuose ir storu karoliuku.

Švieži ir trumpi prancūziški augalai@tombaxter_hair

Švieži ir trumpi prancūziški augalai

Atrodo, kad visi „Premier“ lygos žaidėjai susivienijo į vieną, šis šviežias ir trumpas „French Crop“ atrodo puikiai.

Atsitiktinis prancūziškas pasėlis su kepsniu@kevinluchmun

Atsitiktinis prancūziškas pasėlis su kepsniu

Sunku padaryti karolį naują ir dabar, bet šis vaikinas puikiai tai padarė su ilgais ir slenkančiais plaukais viršuje ir vakarėliu gale.

Tekstūruotas prancūziškas pasėlisTekstūruotas prancūziškas pasėlis, autorius @z_ramsey

„Hulk Highlights“ ir „Hard Line“ dizainas

Hulkas piktai pareiškė: „Tu man nepatiktų, kai aš pykstu“. Naudodami žalius patarimus ir kietą liniją šone, niekas nebus nusiminęs, kai gausite šį pjūvį.

Atjungtas viršutinis apkarpymas su „Sharp Fade_“@rockstarsbarberscradleyheathr

Atjungtas viršutinis pasėlis su „Sharp Fade“

Kai bandysite pelnyti taškus, turite rizikuoti. Su atjungtu viršumi šis pjūvis atrodo ir retro, ir modernus tuo pačiu metu.

Dažytas prancūziškas augalas ir didelis blukimas, taip, prašau@jaufarmer__

Dažytas prancūziškas augalas ir didelis blukimas, taip, prašau

Nėra jokių abejonių, kad šis ponas nuėjo į kirpėją ir parodė DJ Snake nuotrauką ir pasakė: „Duok man tai!.

Tekstūruotas prancūziškas pasėlis@cutsbycameron

Uždėta aštri tekstūra

Prancūziškas derlius išryškėja ir prideda keletą kirpčiukų, kad suteiktų papildomo skonio. Tai gali būti ateities banga.

Prancūziškas pasėlisPrancūziškas pasėlis, pateikė @hairsoda

Nelygus priekinis kraštas

Jei norite, kad žmonės jūsų paklaustų, ar patys kirpatės plaukus, tai yra pakraštys. Lengvai šukuotas ir labai nelygus.

Paprastas prancūziškas pasėlis su netvarkingu viršumi@raduvitca

Paprastas prancūziškas pasėlis su netvarkingu viršumi

Prancūziškas derlius kiekvieną savaitę atrodo stilingesnis. Su netvarkingu viršumi šis vaikinas atrodo pasiruošęs kilimo ir tūpimo takui ar vyninei.

Prancūziškas pasėlis su blizgiu kritimu@notoriousbarbers

Prancūziškas pasėlis su blizgiu kritimu

„Drop Fade“ yra paruoštas antrajam sezonui. Pridėta prie šiek tiek netvarkingo prancūziško derliaus ir turime 2020 m. Aptakumą.

Prancūziškas pasėlisPrancūziškas pasėlis, pateikė @agusdeasis

Natūralios tekstūros viršus ir trumpas briauna

Jei prancūzų derlius būtų futbolo komanda, tai būtų praėjusių metų pasaulio taurės laimėtojai. Beveik tobulas visais atžvilgiais, šiek tiek dažų, tekstūros ir pakraščio atrodo kaip nugalėtojai.

Odos išblukęs prancūziškas pasėlisOdos išblukęs prancūziškas pasėlis, pateikė @spukthebarber

Vidutinio pakraščio ir tūrinė viršutinė dalis

Beveik kiekvienas gali gerai atrodyti su prancūzišku derliumi, ir šis vaikinas tai įrodo. Jo storesni, gilūs tamsūs plaukai atrodo kaip reikiant susiraukšlėję ir stilingi. Puikiai atitinka vidutinį pakraštį.

Prancūziškas pasėlis su šiurkščiais plaukaisPrancūziškas pasėlis šiurkščiais plaukais, autorius @aaron_kiely_hair

Prancūziškas pasėlis šiurkščiais plaukais

Raudonus, garbanotus, šiurkščius plaukus niekada nėra lengva sulaikyti ar prižiūrėti. Sutrumpinus trumpą stilių ir patraukus į priekį, jis atrodo tinkamas.

„Fringe“ šukuosena + „French Crop“„Fringe“ šukuosena + „French Crop“, pateikė @anton_marchenko_

Klasikinis vidutinio briaunos ir šoninės linijos dizainas

Ilgesnis šio prancūziško derliaus viršus suteikia gylį ir romantišką atmosferą. Šalutinė linija leidžia žmonėms žinoti, kad jis vis dar yra blogas berniukas.

Prancūziškas pasėlis@dannyandcobarbers

Tiesus vidutinis kraštas

Jaunas ar senas šis prancūziškas derlius atrodo tinkamas. Esant vidutiniam pakraščiui, labai sunku suklysti.

Apkarpykite barzdą tiesiaišaltinis

Tekstūruotas kirpimas virš plaukų linijos

Nustumta į šoną. Nustumta į vidurį. Išstumta visur. Tai nauja prancūziško derliaus išvaizda ir ji įspūdinga. Tekstūra rodo plaukų priežiūrą, o bangos kiekvieną kartą privers žmones atrodyti dvigubai.

Manikiūruota ilga barzda ir prancūziškas pasėlis@kieronthebarber

Manikiūruota ilga barzda ir prancūziškas pasėlis

Tai beveik kaip šis ponas turi du prancūziškus pasėlius. Vienas – galvos viršuje, kitas – apačioje. Barzda tikrai išsiskiria manikiūru ir verčia žmones pažvelgti į kirpimą.

Vienišos kometos šoninis dizainas@ moohammad_hamze

Vienišos kometos šoninis dizainas

Edmondas Halley daugelį metų studijavo vieną kometą ir sužinojo jos kelią aplink Saulės sistemą. Šis vienos kometos pusės dizainas taip pat suteiks žmonėms priežastį jo ieškoti.

Spalva atjungta prancūzų kalba@ moohammad_hamze

Spalva atjungta prancūzų kalba

Prancūziškas derlius nuolat atnaujinamas ir modernizuojamas kiekvieną savaitę. Su blondine viršuje ir stumiama į priekį, derlius atrodo puikiai. Tačiau šou žvaigždė čia yra atjungta pusė su išblukimu.

Netvarkingas viršus su švelnia linija@glennmcgoldrick

Netvarkingas viršus su švelnia linija

Šis pjūvis atrodo kaip kažkas iš kitos Europos šalies, bandantis pjauti prancūzišką derlių ir beveik nesulaukęs teisingumo. Tai čia. Tai gerai. Bet tai ne prancūziškas, prancūziškas derlius.

Luptas prancūziškas pasėlis@odyzzeuz

Luptas prancūziškas pasėlis

Tradicinis prancūziškas derlius yra labai žemas iki galvos ir panašus į cezarį. Ši nerami išvaizda suteikia jai naujų matmenų iš priekio, šonų ir nugaros.

Prancūziškas pasėlis su šventyklos išblukimu@criztofferson

Žemas išblukimas

Šis griežtai pjaustytas prancūziškas derlius išryškėja šalia ausų. Išblukimas yra toks mažas, kad jo praktiškai neįmanoma net pamatyti. Išblukę avienos pjaustymo šonkauliai yra papildoma premija.

Trumpas prancūziškas pasėlis su šoniniu kūgio išblukimu@hayden_cassidy

Trumpas prancūziškas pasėlis su šoniniu kūgio išblukimu

Ne visi prancūziški augalai yra tiesūs, čia yra šoninis šlifuotas. Viršus šiek tiek išlenktas, kad pridėtų šiek tiek daugiau panašumo. Be to, šonai yra susiaurėję ir sulenkti ir susiaurinti.

Riestas prancūziškas pasėlis su smulkiu išblukimu@conortaaffehair

Riestas prancūziškas pasėlis su smulkiu išblukimu

Riesta viršutinė dalis visada yra gana žavi, tačiau kai ji yra suporuota su kai kuriais stiliaus elementais, tada ji tampa linksmesnė. Viršus taip pat pjaustytas prancūziškai, o išblukimas daro šoną dailų ir tvarkingą.

Rusty Blonde smailėlis@rumbarber

Rusty Blonde smailėlis

Ne visi prancūziški augalai yra tiesūs, kai kurie yra šiek tiek išgalvoti, kai kampiniai pakraščiai vagia šou. Tačiau šonai yra išgaubti dėl to vieno įpjovos švaresnės išvaizdos, tačiau, išskyrus tai, kad jis yra geras dėl apimties ir ilgio.

Madingas subalansuotas prancūziškas pasėlis@adribarbeiro

Madingas subalansuotas prancūziškas pasėlis

Iš pirmo žvilgsnio ši šukuosena gali atrodyti kaip dar vienas prancūziškas pasėlis, kurio nėra. Viršus šiek tiek apipintas mohawk-y jausmu. Be to, šonai yra išblukę, kad būtų parodyta barzdos ir viršaus pusiausvyra. Kaip tai mąstoma dabar?

Mesti ir dažyti prancūziški pasėliai@r.baidi

Mesti ir dažyti prancūziški pasėliai

Prancūziški pasėliai gali būti labai įdomūs, tačiau jiems reikia skirti šiek tiek dėmesio detalėms. Tai sakant, viršutinė dalis yra sušvelninta, nudažyta šiomis įžūliais kukliais blondiniais dažais, kurie daro viską dešimt kartų stilingą.

Storas trumpas prancūziškas pasėlis su bangomis@ sa__hairs

Storas trumpas prancūziškas pasėlis su bangomis

Šiurkšti ir šiurkšti tekstūra yra gana patraukli, ypač kažkas panašaus į tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo išmesta, tačiau gerai įsižiūrėjus pamatysite subtilų raštą su įžūlia oda, išblukusia šonuose.

Velniškas prancūziškas pasėlis su tuo aštriu pakraščiu@kirpėjas.teorija

Velniškas prancūziškas pasėlis su tuo aštriu pakraščiu

„French Crop“ yra ne tik dar vienas kirpimas, bet ir gana elegantiškas, o užmetimas viršuje, o šonai susiaurėję. Kampinis pakraštys prideda, kad papildomas stiliaus sluoksnis padaro tai labai hipsterišką, tačiau ne per daug bauginančią išvaizdą.

Sulaužytas prancūziškas pasėlis su dviem pirštais@internationalbarbers

Sulaužytas prancūziškas pasėlis su dviem pirštais

„French Crop“ yra smagu, tačiau šiek tiek pakoregavus jis tampa jaukus. Užuolaidos įgauna šį stilių yra gana įdomios, ypač su dvigubu kampiniu pakraščiu. Be to, aptakus šventyklos išblukimas daro jį tvarkingą.

Krašto prancūziškas pasėlis su kūgine šventykla@adribarbeiro

Krašto prancūziškas pasėlis su kūgine šventykla

Tokie „French Crop“ yra tik gryni brangakmeniai. Ar pastebėjote šoną? Tai atvirkščiai išblukusi šventykla, kurios viršus yra per visą kaktą. Šonai taip pat yra išblukę, kad būtų užtikrintas maksimalus tvarkingas vaizdas su ta plokščia tekstūra.

Įspūdingas prancūziškas pasėlis su plyšine kieta dalimi@adribarbeiro

Įspūdingas prancūziškas pasėlis su plyšine kieta dalimi

Dažų spalva šią išvaizdą parduoda gana daug, bet tai ne tai. Viršus yra plonaplaukis, ant kaktos krenta prancūziškas derlius, o šonai yra tvarkingi su tuo kūgio išblukimu. Maža to, kietosios dalies plyšys yra tik veiksmingas žingsnis.

Futbolo įkvėptas prancūziškas apkarpytas viršus@tmcuts

Futbolo įkvėptas prancūziškas apkarpytas viršus

Labai laimingas stilius, kaip matome, jame nėra nieko pernelyg ryškaus. „French Crop“ yra gana atvėsęs, tačiau šonai yra vienodai smailūs, išblukę su ta šventyklos išblukimu, padedančiu barzdai ateiti į žaidimą.

Ploni plaukai prancūziškai su smakro barzda@ bonsmenshair

Ploni plaukai prancūziškai su smakro barzda

Kas gali būti geriau nei ploni plaukai, uždėti ant kaktos ir atvėsti vien todėl, kad tai yra šukuosena „French Crop“? Šonai čia atrodo 10 kartų tvarkingiau, kai kūgio išblukimas, bet išblukimas čia yra įžūlus vidurio išblukimas, kuriame vis dar yra daug vietos sudėčiai.

Mini prancūziškas pasėlis su kūgine šventykla@jakfinchhair

Mini prancūziškas pasėlis su kūgine šventykla

Tūrio koncentracija čia padaryta gana gerai, barzda yra storesnė nei viršutinė, o viršus pusiau prancūziškas. Šonai yra labai išblukę su siaurėjančia šventykla ir kampuota sudėtimi.

„Bowled“ prancūziškas pasėlis su vidutiniškai išblukusia sudėtimi@fadejunky_ace

„Bowled“ prancūziškas pasėlis su vidutiniškai išblukusia sudėtimi

Jei pusiausvyros veidas būtų toks, tai viršuje prancūziškas kirpimas su barzda, nukreipta į smakrą, kad būtų pasiektas didžiausias tankis. „Mid drop“ išblukimas yra kažkas, dėl kurio išvaizda tampa blizgesnė su pusiau siaurėjančia sudėtimi.

Ilgas prancūziškas pasėlis su riesta manija@hairinmotioneducation

Ilgas prancūziškas pasėlis su riesta manija

Ploni plaukai nusileidžia geriausiai prancūziškai. Pasėlis čia gana ilgas, šiek tiek šepetėliu į šoną. Tūris yra plonas dėl sruogų, tačiau ilgis yra gana tvarkingas. Šonams ir nugarai leidžiama augti, nes tai suteikia švytėjimo ir nepamirškite šermukšnio.

Pocky viršus su suspaustu prancūzišku pasėliu@ jameswilliams_jtt

Pocky viršus su suspaustu prancūzišku pasėliu

Šis prancūziškas derlius yra gana įmantrus, nes atrodo šiek tiek siauresnis. Šonai yra išblukę, kad būtų švaresnis požiūris. Viršutinė dalis yra šiek tiek šlifuota ir klampi tekstūra, atitinkanti visą tendenciją. Svarbiausia yra apkarpyti ir susiaurinti.

Puikus prancūziškas pasėlis su „Mid Fade“@rockstarsbarbers

Puikus prancūziškas pasėlis su „Mid Fade“

Klasikinis OG prancūziškas derlius su labai hipsteriška išvaizda yra čia. Viršus yra šiek tiek ilgesnis už šonus, bet ne per ilgas, nes visa idėja yra išlaikyti ją minimalistinę. Šonai yra labai nublukę, kad tie tatukai gerai pasirodytų.

Tvarkingas prancūziškas pasėlis su prancūziška barzda@dencioaguilar

Tvarkingas prancūziškas pasėlis su prancūziška barzda

Grizzly viršus yra geras šiurkščios tekstūros plaukų sruogų draugas. Čia esantis kumštis suspaudžiamas su kai kuriais plaukų gaminiais, kad prisijaukintų tokį, koks yra. Šonai yra siaurėjantys ir neišblukę, o tai nėra įprastas prancūziškas derlius, bet tai smagu?