40+ akį traukiančių raudonų plaukų vyrų šukuosenos (imbiero šukuosenos)

Ieškote žvaigždėtos raudonplaukės vyrų šukuosenos? Jei siūbuojate imbiero plaukus, jums gali kilti klausimas, kokios šukuosenos iš jūsų plaukų atneštų didžiausią naudą. Geros naujienos yra tai, kad yra daug įvairovės, pradedant nukirptais nugarėliais ir baigiant laukiniais garbanotais stiliais.

Be to, čia yra mūsų mėgstamiausios imbiero šukuosenos vyrams:

plonų plaukų imbiero šukuosena file404/Shutterstock.com

Nupjauta nugaros dalis

Ši išvaizda yra tradicinė ir nesenstanti, derinant šiek tiek sulenktą nugaros pompadūrą su šonine dalimi. Ši šukuosena ypač tinka ploniems ar ploniems plaukams – sluoksniavimas ir šukavimas sukuria visą reikalingą pilnumą.

Šoninė šluota imbiero trumpa šukuosena

Šukuosena trumpai šonui

Šis pjovimas leidžia viską trumpai ir nereikalauja priežiūros. Iškirptos pusės pakyla į trumpą, bet gyvą šoninį kraštą.

Netvarkinga raudonos galvos šukuosenaDasha Muller/Shutterstock.com

Laukinė šukuosena

Rimtai paerzinkite plaukus šiai šukuosenai. Ši akį traukianti išvaizda naudoja visą plaukų galvą, kad stilius išsiskirtų bet kur.

Ilgesnių Kifo barzdotų vyrų šukuosena Imbiero barzdaKiselevas Andrejus Valerevičius/Shutterstock.com

Brush Up Quiff

Pridėkite šiek tiek didesnio apimties savo plaukams, naudodami šį efektą. Plaukai šukuoti ir formuoti, kad būtų storesnis, kad būtų elegantiška išvaizda.

Benediktas Cumberbatchas kaip garbanoti garbanoti plaukailandmarkmedia/Shutterstock.com

Garbanotas Fringe

Pagyvinkite savo spynos garbanotais pakraščiais. Ši raudonplaukė vyrų šukuosena turi daug judesių ir srauto.

„Long Quiff“ imbiero berniuko šukuosena

Vėjo pūstas Kifas

Ši kraštutinė „quiff“ parinktis panaudoja kiekvieną plaukų centimetrą ir išsiskirs minioje. Atrodysite taip, lyg ką tik išėjote iš tornado su puikiai sušukuotu kirpimu.

Ginger boy - raudonos galvos šukuosena vyrams

Spučiamas atgal Quiff

Norėdami gauti maksimalų garsumą ir žvilgančią išvaizdą, patikrinkite šį nukirptą nugarą. Puikiai tinka tiek ploniems, tiek storiems plaukams, šis stilius suteikia plaukams žvilgesio.

Sugręžęs atgal perskaitė galvą Žmogusg-stockstudio/Shutterstock.com

Plona nukirpta šukuosena

Imbiero vyrai plonais plaukais, štai jums puikus stilius. Mažas šlifas ir nukirptos pusės sukuria įmantrią profesionalią ir garbingą šukuoseną.

Ilgai šukuota imbiero šukuosena

„Extreme Brush Up“ šukuosena

Tai rimta, akį traukianti šukuosena drąsiausiems raudonplaukiams. Plaukai šukuoti tiesiai į viršų, kad būtų intensyvi išvaizda, pabrėžianti ugningą raudonų plaukų prigimtį.

Trumpų plaukų raudona galva vyrasJimartinfotografo/Shutterstock.com

Trumpas apkarpymo stilius

Ši trumpa pasėlių įkvėpta išvaizda nereikalauja priežiūros ir yra šlifuota, todėl idealiai tinka imbiero vyrams, kurie nori trumpesnių plaukų. Nereikia stiliaus ar šurmulio.

Sumažinta nugaros apatinė dalis raudoniems plaukamsVolodymyras-Leščenko/shutterstock.com

Sugręžta atgal Undercut

Viena iš populiariausių šukuosenų šiandien, nupjauta nugara yra stilingas pasirinkimas raudonplaukiams vyrams. Puikiai paryškina šukuotus plaukus viduryje.

Šukuoti imbiero vidutinio trumpo plauko plaukai su barzdaJurijus-Kabantsevas/shutterstock.com

Trumpas šukuosenos šukuosena

Lankstus pasirinkimas su daugybe stiliaus. Šis trumpas šukuosenos stilius suteikia mados taškų ir paryškina raudonus plaukus.

Netvarkinga šukuosena raudonos galvos vyrui su akiniaiss_bukley/shutterstock.com

Netvarkingi šuoliai

Ne visos aštrios šukuosenos turėtų būti paliktos 90 -aisiais. Ši spygliuota šukuosena yra subtilesnis požiūris į spygliuotą stilių.

Ginger Undercut šoninis šlavimasYURII-MASLAK/shutterstock.com

Ilgas Undercut

Rimtas ilgis viršuje suteikia šiam pabraižymui radikalų vaizdą. Tai chaotiškas ir drąsus labiausiai nuotykių ištroškusiems imbierininkams.

Imbieras garbanotais plaukaisdiignat/shutterstock.com

Laisva garbanota šukuosena

Imbiero vyrai su garbanotais plaukais gali išsiversti su šia nerūpestinga šukuosena. Garbanotieji plaukai sprogsta susivėlę.

Raudonų plaukų ūsų šoninė šukuosenaiordani/shutterstock.com

Šoninės šukos

Tai ne tokios šukos, prie kurių esate pripratę. Šukuoti šukuoti plaukai yra šukuojami, kad būtų sukurtas elegantiškas plaukų sluoksnis, kurį sutapo nukirptos pusės.

Raudonos galvos jaunas vyras sušukuotais plaukaisarek_malang/shutterstock.com

Trumpas dirbtinio vanago stilius

Šis jaunatviškas stilius pagrįstas dirbtinio vanago šukuosena. Tai puikiai tinka imbiero vyrams, kurių plaukai turi daug toninių skirtumų, nes ši išvaizda demonstruoja įvairovę.

Raudoni plaukai tvarkingai šukuosenand3000/shutterstock.com

Šukuosena šukuosena

Standartinė šukuosenos šukuosena puikiai veikia kaip raudonplaukė vyrų šukuosena. Plaukai nukerpami atgal ir pasukami į šoną, kad visada atrodytų stilingai ir niekada neišeitų iš stiliaus.

Barzdotų vyrų pusė šlavė elegantišką šukuoseną1stockphotopro/Shutterstock.com

Elegantiška šukuosena šone

Puikus pasirinkimas, šoninis valymo stilius pabrėžia srautą ir judėjimą. Kaip imbiero šukuosena, ji išryškina plaukų tonų variantus ir prideda matmenų.

Šoniniai plaukai ir raudona barzdaiordani/shutterstock.com

Banguotas Kifas

Štai madingas variacijos variantas, nukreipiantis plaukus į šoną. Dėl šio stiliaus plaukai atrodo purūs ir pilni.

Garbanotas stilius Slick Back@alan_beak

Garbanotas stilius Slick Back

Kad ši išvaizda išliktų, turėsite naudoti stipriai sulaikytą plaukų laką. Norėdami pradėti, švelniai pirštais padalinkite plaukus į skirtingas dalis, tada pradėkite garbanoti iki galo. Po truputį tepkite plaukų laką, kol gausite norimą tekstūrą.

Netvarkingos rankenos ūsai ir Quiff@joshcraig.hair

Netvarkingos rankenos ūsai ir Quiff

Jei galite užsiauginti gerą barzdą, šią išvaizdą gali būti verta išbandyti! Elementai, dėl kurių jis veikia, yra kontrastas, kurį „High Fade“ ir „Taper“ turi ant Kifo, ir barzdos pilnumas..

Trumpa šukuosena imbieriniams plaukamss_bukley/Shutterstock.com

Trumpas rausvas stilius

Ši raudonplaukė vyrų šukuosena yra trumpa ir tik šiek tiek netvarkinga. Jei norite gyvos, veiklai paruoštos šukuosenos, kurią taip pat galima prijaukinti, šis trumpas stilingas stilius gali jus laimėti.

Garbanotas pasėlis su barzda@elektrinis kirpimas

Garbanotas pasėlis su barzda

Šis kirpimas nereikalauja daug stiliaus, idealiai tinka tiems vyrams, kurie mėgsta nusiprausti po dušu ir yra pasiruošę eiti. Jei jūsų plaukai nėra garbanoti, galbūt norėsite paprašyti kirpėjo ant viršaus pridėti tekstūros, kad jie būtų įdomūs. Taip pat galite susilaikyti, kad pridėtumėte klasiškesnę išvaizdą.

Laisvo stiliaus pompadour su vidutiniu odos mišiniu, kad būtų išlaikytas senovinis vaizdas@z_ramsey

Vintažinis „Pompadour“

Laisvo stiliaus pompadour su vintažine išvaizda.

Netvarkingas Edo Sheerano Cowlick_„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Edo Sheerano netvarkingasis Cowlick

Edas Sheeranas gali būti raudonplaukių ambasadorius, turintis visą tą panašią išvaizdą. Bet jei pažvelgsite atidžiau, plaukų tekstūra yra plona ir išmėtyta, tačiau šonai šiek tiek susiaurėję, kad neatrodytų kaip moliūgas.

Grubus tekstūruotas vidurinis kūgio išblukimas@tombennetthair

Grubus tekstūruotas vidurinis kūgio išblukimas

Tai tikrai gali būti kariuomenės įkvėpta šukuosena su visa imbiero panašiąja. Šonai labai dailiai siaurėjantys su švariu vidurio išblukimu. Nėra nuvertinimo vien dėl to, kad tai atrodo kaip viena išvaizda.

„KJ Apa“ verslo atspaudimas su „Eat-Tuck“ DFree / Shutterstock.com

„KJ Apa“ verslo atspaudimas su „Eat-Tuck“

Jei tai nėra gryna klasė, aš nežinau, kas tai yra. Viršus kartu su šoniniu šepečiu stumiamas atgal, kad atrodytų šiek tiek pompastiškas. Visa tai su nedideliu siaurėjimu šonuose, kad būtų galima kontroliuoti garsumą. Apskritai tai yra labai švari išvaizda, puikiai tinkanti oficialioms progoms.

Tamsus imbieras su „Roll Brush Up“@cresswellbarberco

Tamsus imbieras su „Roll Brush Up“

Tamsus imbieras visada yra tendencija ir ypač su šiuo garbanotu šepetėliu kiekviena diena tampa linksma. Šonai yra susiaurėję, todėl inkaras yra galvos viršuje. Visa tai su trumpomis eilėmis daro tai labai subtiliu, bet išgalvotu.

Slenkantys siūlai su subtilia dalimi@jodytaylorhair

Slenkantys siūlai su subtilia dalimi

Ar kada nors galvojote apie garbanas ir šonines dalis tuo pačiu metu? Na, jei ne, pažvelk giliai, taip pat tau pasisekė dėl rausvos plaukų spalvos, kuri daro tai dar stilingesnę. Šonai turi būti šiek tiek susiaurėję, kad gautumėte tinkamą garsą, ir jūs turėtumėte būti toks kietas kaip jis.

Laisvalaikio marškinėliai su trumpesnėmis pusėmis@linus_jasper

Laisvalaikio marškinėliai su trumpesnėmis pusėmis

Pažvelkite į raudono aksomo gerumą su šiomis šiek tiek sulenktomis tekstūromis, kurių šonai šiek tiek susiaurėja, kad būtų išlaikytas garsumas, o tada ateis švaresnis požiūris. Švarus požiūris parodo, kaip atrodo švarūs vyrai. Šiek tiek suplakta tekstūra gali būti toli, pažiūrėkite.

Šlifuota nugara@barber_djirlauw

Šlifuota nugara

Tai yra atspalvis tarp blondinės ir imbiero, jau nekalbant apie tai, kad jis atrodo toks išskirtinis, kad jo nėra įprasta rasti. Be to, dėl nupjautos nugaros tekstūros tai atrodo taip šaunu, nes plaukų tėkmė yra atgal. Naudokite šiek tiek plaukų vaško ar gelio ir šukuokite plaukus iki galo, rankomis šiek tiek pameskite, bingo.

Suvyniotas šepetys atgal su mažu kritimu@francesco.amoroso_barber

Suvyniotas šepetys atgal su mažu kritimu

Šis stilius siejamas su istorija ir suteikia mums šiek tiek retro vibracijų, ypač su nukritusiomis sruogomis šone. Viršutinė dalis laikoma šiek tiek ilgiau, o šonai siaurėja. Nukritimas užtikrina, kad jis gerai kontroliuojamas. Tačiau priekis yra šiek tiek laisvas, kad ant kaktos nukristų kelios sruogos.

Paprasta tekstūra su mažu garsumu@lukedbeaumont

Paprasta tekstūra su mažu garsumu

Tokį pasitikėjimą įgyji, kai kirpiesi šukuoseną. Ypač tie trumpi plaukai leidžia viską kontroliuoti, o panaša yra nekontroliuojama. Šonai yra siaurėjantys, o viršus gana atsitiktinis su storais plaukais čia ir ten.

Paskendę Pocky Strands@poolethebarber

Paskendę Pocky Strands

Prancūziškas derlius ir pakraščiai yra dalykas ir tai yra įrodymas. Tiesiog pažvelkite į šį šaunų stilių su ta raudona aguonų plaukų spalva. Viršus yra labai atsitiktinis, mėtoma tekstūra, o šonai nusmailėję, o šventykla dingo, o tai palaiko švaresnę veido išvaizdą.

Aptakus „Twin Lined Drop Fade“@egobarbers

Aptakus „Twin Lined Drop Fade“

Čia pateikiama 2020 metų panaši versija su vėsia, subtilia išpučiama tekstūra viršuje, o šonai yra labai švarūs. jie yra susiaurėję, o išnykimas yra numestas. Dvigubas skutimosi plyšys yra labai madingas, tačiau jų dėvėjimas daug pasako apie stilių.

Kūginis išblukimas su šepetėliu@m13ky

Kūginis išblukimas su šepetėliu

Raudonasis imbieras plonais plaukais, padengtas šukuosenomis, susmulkintos tekstūros. Šonai susiaurėję ir išblukę. Šventyklos išblukimas čia toks ryškus, kad taip gerai padeda barzdai. Viršus ir apačia yra gerai subalansuoti, tačiau šepetys yra tai, kas daro jį linksmą ir linksmą.

Kasdienis kirpimas su „Frizzly Top“@linus_jasper

Kasdienis kirpimas su „Frizzly Top“

Mesti viršutinę tekstūrą yra labai smagu, ypač naudojant šią, nes ši yra šiek tiek pakraščiu, tačiau tuo pat metu yra šiek tiek šlifuota. Šonai yra pakankamai susiaurėję, kad garsas būtų pastovus aplink. Oficialioms progoms jis gali būti pasuktas ir padalintas į šonus.

raudonų plaukų vyrų šukuosena@hideoutbarber

Pūstas Kifas

Kam nepatinka labai plonaplaukė pompadūra su įžūlia našlės viršūne. Visa tai ir šonai tik siaurėja ir šventykla išblunka. Šventykla nėra visiškai išblukusi, bet pakankamai susiaurėjusi, kad galėtų pareikšti. Sluoksniai yra labai įdomūs, o pastumdami atgal jie tampa puresni.

Banguota „Quiff“ imbiero plaukų barzdaWAYHOME studija/Shutterstock.com

Banguotas Kifas

Jei pastebėsite, kad barzda yra labiau imbiero nei plaukai, bet plaukai yra tikras šedevras. Viršus yra vidutinio ilgio sruogos, kurių šonai yra susiaurėję ir išblukę. Išblukimas šonuose yra vieta barzdai. Atstumkite viršutines sruogas ir tai reiškia subalansuotą išvaizdą.

Banguotas imbiero šepetys@renaud_mtlbarber

Banguotas imbiero šepetys

Šį galime pavadinti labai kontroliuojamu ir lanksčiu jausmingu viršumi su pompadour žvilgsniu ant kaktos. Iš pradžių šonai yra labai tvarkingai sluoksniuoti su įžūliu kūgiu, o tada išblukimas, kad būtų užtikrinta tvarkinga išvaizda. Priekinė dalis taip pat šiek tiek šlifuota, kad būtų daugiau stiliaus.

Klasikinis kūginis ir garbanotas prancūziškas@joshconnollybarber

Klasikinis kūginis ir garbanotas prancūziškas

Veido plokštuma yra gana įstrižainė, o plaukų tankis nuo galvos iki barzdos viską pasako. Viršus šiek tiek susisukęs, dailiai smailėjantis išilgai šonų ir nugaros, kad tik būtų geriau, šventykla išblukusi. Barzda ta pati, šonai sulenkti, o smakras gana storas ir tankus.

Domhnall Gleeson šoninis šepetys„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Domhnall Gleeson šoninis šepetys

Gleesonas niekada nenurimsta dėl stiliaus, tiesiog pažiūrėkite į šį. Ar gali būti geriau nei šis? Ne. Viršutinė dalis yra šlifuota su aptakia šonine dalimi ir šiek tiek smailėjančia šone. Plaukų tekstūra yra gana plona, ​​o nedidelis kiekis produkto prideda blizgesio ir palaiko juos.

Taper Fade ir Brush Up@duzynholimabarber

Taper Fade ir Brush Up

Jei tai jums neprimena vienos iš tų baikerių šukuosenų, aš nežinau, kas bus. Viršus šiek tiek susisukęs ir nušveistas, o tai yra šaunus derinys, tačiau šonai taip pat labai vėsūs. Kūginis išblukimas daro savo žavesį tuo nusiskuto plyšiu. Maža to, eilė tokia aštri ir turi tam tikrą požiūrį.

„Ginger Spiky French Crop“ ir „X Hardline“ dizainas@titan_barber

Aštrus prancūziškas pasėlis ir „X Hardline“ dizainas

Būtent tai Scarlett Johnson sukrėtė filme „Keršytojai“, ir mes visi taip nusivylėme šia spalva. Stilius čia yra dar vienas dėmesio patraukėjas. Švelnus tekstūruotas šepetys mums visiems reikalingas viršuje, išlenktos pusės ir itin švarus „X“ skutimosi plyšys. Šventyklos išblukimas užleidžia vietą barzdai.

Madingos banguotos paslėptos garbanos@abbas_ahmadifard

Madingos banguotos paslėptos garbanos

Garbanos yra beveik momentinis bet kokio stiliaus inkaras. Visa tai turi labai graži šoninė dalis, kuri taip pat yra sunki dalis. Šonai yra perpjauti kūginiu būdu, išblukę tvarkingu lašo išblukimu, kuris grąžina visą meilę į viršų. Nugara šiek tiek siaurėjanti, kad būtų daugiau stiliaus.

Popping Shiny Top su nusiskuto linijomis@abbas_ahmadifard

Popping Shiny Top su nusiskuto linijomis

Turime dar vieną pretendentą su ta pačia tamsiai raudona imbiero spalva. Viršus čia yra šlifuotas gana aiškiais sluoksniais. Visa tai, kai šonai labai aguonūs su tuo kūgiu ir daugybe nusiskutusių plyšių. Šventykla nėra išblukusi, bet suformuota stulbinančia forma, todėl ji yra labai kieta.

Raudona garbanota šukutė@Torigill_barber

Raudona garbanota šukutė

Oho! Kai jis pasakė apimtį, tai tikrai turėjo omenyje, viršus tankiai susisuka su trumpais, o tada visa viršutinė dalis yra padengta tokia stora riesta viršūne. Šonai yra labai šiek tiek susiaurėję, kad išlaikytų formą, ir tai yra visi šie poreikiai.

Ginger-Blonde Nest Brush Up@rpb_nq

Ginger-Blonde Nest Brush Up

Tai būtų visiškai vienas iš „Kostiumų“ stilių, kuriuos sukrėtė Mike’as Rossas? Viršus yra labai plonaplaukis, tačiau tankis yra gana kietas, norint ištraukti šį pompadour šoninį šepetį. Padarykite tai vienu įžūliu plaukų stiliumi, ypač tuo, kad visa pusė yra siaurėjanti ir gerai prižiūrima.

Elegantiškas skutimasis šventykloje su šlifuotu viršumi@juanmapeluka

Elegantiška skutimosi šventykla su šlifuota viršutine dalimi

Mes šiame skyriuje nematėme daug šifrų, bet dabar mes taip pat jį gavome. „Quiff“ čia yra sluoksniuotas, todėl jis tampa pilnesnis ir tampa stilingesnis. Šonai nusmailėję skutimosi skutimu, skutimasis taip pat veikia kaip dalis, kuri techniškai nėra viena. Dėl šventyklos išblukimo jis tampa švaresnis vienu žingsniu.

Mažai išblukęs šventyklos išblukimas su banguotu viršumi@rpb_nq

Mažai išblukęs šventyklos išblukimas su banguotu viršumi

Kas nemėgsta jų garbanos ir ypač šios, nes jos yra palyginti valdomos su stora tekstūra viršuje. Šonai yra labai madingi su tuo siaurėjančiu kartu su įžūliu žemu išblukimu. Bet atidžiai pažiūrėkite, jis nėra labai tvarkingas, kad jis atrodytų šiek tiek tvirtas.

Rūdžių imbiero neformalūs šukuoti plaukai@kirpėjas.teorija

Rūdžių imbiero neformalūs šukuoti plaukai

Šios didžiulės tvirtos išvaizdos formulė iš tikrųjų yra gana paprasta, turėkite ilgesnę virvelę, kurios šonai yra siaurėjantys, bet neišblukę. Ši surūdijusi spalva yra pasirinkimas, tačiau šios išvaizdos raktas yra ta rankinio šepetėlio tekstūra.

Blizgus raudonas prancūziškas pasėlis@evandellbespokebarber

Blizgus raudonas prancūziškas pasėlis

„French Crop“ yra gana subtilus, tačiau jie akimirksniu išmuša kamuolį iš aikštelės savo retro jausmu. Čia šonai yra labai susiaurėję dėl to tvarkingo požiūrio, kurį palaikė švariai nusiskutusi išvaizda, tačiau viršus šiek tiek gerai išlaikytas su plonomis plaukų sruogomis.

Imbiero šoninis šepetys su QuiffGelpi/ Shutterstock.com

Imbiero šoninis šepetys su Quiff

Šepetys, suporuotas su quiff, visada sukuria tokį nuostabų vaizdą. Bendras stilius čia yra gana subtilus su iškirpta šonine dalimi ir siaurėjančia šonuose. Šventykla yra suploninta ir pailga, kad ji įsilietų į barzdą.

Imbieras garbanotas šukutė@char 24

Imbieras garbanotas šukutė

Bet kokio šukės raktas yra sluoksniavimas, tik šis yra padarytas labai subtiliai, bet efektyviai. Viršus yra šiek tiek apipjaustytas, kad būtų galima kontroliuoti garsumą, o šonai yra sluoksniuoti taip, kad viršuje vis dar būtų švino. Nugara auga, nes suteikia švelnių mulčių.

Atsitiktinai šlifuota viršutinė dalis su riestais siūlais@collinanthonyhair

Atsitiktinai šlifuota viršutinė dalis su riestais siūlais

Riesta viršutinė dalis su subtiliai siaurėjančiais šonais yra gana išvaizdi, o viršutinė dalis yra šiek tiek šoninis šepetys. Viršutinė dalis laikoma šiek tiek ilgiau, kad ji būtų stilinga. Šventykla taip pat yra ta, kurios tūris yra didesnis.