40 puikių atjungtų pjovimo pavyzdžių + vadovas

Atjungtas apatinis pjūvis taip pavadintas, nes plaukai galvos viršuje yra „atjungti“ nuo šonų. Tai reiškia, kad perėjimas nuo ilgesnių plaukų viršuje prie trumpų plaukų šonuose nėra laipsniškas. Atvirkščiai, yra aiškiai apibrėžta vieta, kur ilgi plaukai sustoja, o trumpi plaukai iškart prasideda.

Atjungtas pjūvis idealiai tinka vaikinams, kurie nori įdomios, šiuolaikiškos išvaizdos. Tai sujungia pompadour drąsą su quiff elegancija. Tai akį traukiantis, linksmas stilius, kuris puikiai dera su hipsteriška estetika.

Odos išblukimas SlickedKreditas: pinti kirpėjai

Kaip gauti atjungtą pjūvį

Kaip visada, rekomenduojame parodyti savo kirpėjams norimo stiliaus nuotraukas. Čia yra smulkesni atjungto pjūvio taškai.

Prieš atjungdami pjūvį, galvos viršuje norėsite ilgo ilgio. Tai suteikia atjungto efekto, nes ilgi plaukai viršuje smarkiai kontrastuoja su trumpais plaukais šonuose. Ilgis priklauso nuo jūsų, tačiau apie 2 colius yra geras atspirties taškas.

Tinseltown / Shutterstock.com

Šonai nuskusti santykinai trumpu kirpimo mašinėlės nustatymu (nuo 2 iki 4). Jei norite tvarkingos, iškirptos išvaizdos, galite paliesti iškirptės kraštus ir šonus #0 arba #1 kirpimo mašinėle.

Plaukai ant galvos neturėtų būti nukirpti; verčiau jį reikia nušluostyti. Tai suteikia aštrų atjungto kirpimo kontrastą. Kuo ilgesni jūsų plaukai, tuo didesnė apimtis ir jie atrodys aukštesni. Ilgesni plaukai taip pat suteikia stulbinantį kontrastą tarp viršaus ir šonų.

Galite pasirinkti bet kokio tipo iškirptę. Tiek užblokuota iškirptė, tiek siaurėjanti iškirptė gerai papildo atjungtą apatinį kirpimą.

Taip pat galite paprašyti šiek tiek pakeisto atjungto kirpimo. Šioje versijoje apatinės šonų pusės nusiskuta skustuvu Nr. 2– #4. Tada jūsų stilistas išblukina jūsų plaukų šonus, kad jie palaipsniui taptų storesni, kol pasieks atjungimą.

Kaip matote, atjungtą pjūvį galima suasmeninti keliais būdais. Tai lankstus stilius, ir jūs galite jį pritaikyti, kad atitiktų jūsų asmeninį stilių ir estetiką.

Šiai šukuosenai reikės reguliarių prisilietimų ar kelionių į kirpyklą, kad išlaikytumėte jos išvaizdą. Jei to neprižiūrėsite, jūsų plaukai augs nereguliariai ir sugadins stilių.

Kaip stilizuoti atjungtą pjūvį

Atjungtas apatinis kirpimas geriausiai atrodo, kai plaukai šukuojami atgal. Naudodami plaukų džiovintuvą, pastumkite plaukus atgal. Norėdami suteikti plaukams daugiau apimties, galite naudoti šepetį ar šukas.

Šone nušlifuotas atjungtas pjovimas@barberdeano

Šoninis nušluostytas

Šis didelės apimties šoninis stilius yra puikus, jei ieškote madingos šukuosenos, kupinos asmenybės. Mums ypač patinka, kaip plaukai kabo virš šono.

Adomo Levine'o atjungtas pjūvisKathy Hutchins / Shutterstock.com

Adomo Levino „Undercut“

Paprastas, bet stilingas Adomo Levine’o kirpimas reikalauja stebėtinai mažai priežiūros. Kadangi jis toks trumpas, jam nereikia daug stiliaus. Tiesiog nuvalykite šepetį atgal ir galėsite eiti.

Atjungtas odos išblukimas PompadourAtjungtas odos išblukimas Pompadour, autorius @javi_thebarber_

Atjungtas odos išblukimas Pompadour

Čia yra ypač madingas stilius, kuris sujungia keletą metodų į vieną išvaizdą. Aukštas pompadūras su matiniu paviršiumi, šonine dalimi ir išblukusiomis pusėmis sujungia šį unikalų stilių.

Atjungtas odos išblukimas@igorviniciusbarber

Brushed Up Fade

Jei trokštate kažko nervingo ir madingo, apsvarstykite šį šukuosenos stilių. Dėl daugybės čia esančių tekstūrų šis kirpimas išsiskiria minioje.

Atjungtas trumpas pompas su akiniais ir barzdaAtjungtas trumpas pompas su akiniais ir barzda, autorius @javi_thebarber_

Atjungtas trumpas pompas

Ar kasate pompadūrą? Jei taip, jums patiks šis paprastas klasikinio stiliaus posūkis. Šonai laikomi trumpi ir taip atjungti nuo pompos viršuje.

Šepetėlis su odos išblukimu@titan_barber

Šepetėlis su odos išblukimu

Odos išblukimas yra neįtikėtinai universali technika. Čia plaukai viršuje yra netvarkingi, o išblukusios pusės ir kieta dalis suteikia apibrėžimą.

atjungtas pjūvis@elektrinis kirpimas

Atjungtas šonas

Daugelyje atjungtų šukuosenų yra šoninė arba kieta dalis. Tačiau šis to nedaro, todėl tai yra viena unikaliausių atjungtų išvaizdų.

atjungtas pjūvis@blackfishbry

Paprastas pjūvis

Sumažėjimai gali būti įmantrūs ir madingi, tačiau jie taip pat gali būti paprasti ir protingi. Šis trumpas, paprastas pjūvis išlaiko visas klasikines stiliaus savybes.

Kampinis išblukimas su dvigubu atjungtu plikimupateikė @travisanthonyhair

Kampinis išblukimas su dvigubu atjungtu plikimu

Šis kampinis, asimetriškas stilius yra drąsus, ryškus. Iš vienos pusės kabo ilgas pakraštys, o plikas išblukimas visą dėmesį skiria plaukams priekyje.

Subrendęs | sunki dalis, barzda @blackfishbry@blackfishbry

Trumpa kieta dalis

Ši trumpa, mažai priežiūros reikalaujanti šukuosena išlaiko viską tvarkingą ir tvarkingą. Plaukai nuslenka į šoną, atskleidžia kietąją dalį ir pabrėžia išblukusias puses.

Drop Fade + Slickeck Back UndercutDrop Fade + Slickeck Back Undercut, pateikė @ryancullenhair

Drop Fade + Slicked Back Undercut

Ši akį traukianti išvaizda yra šiuolaikinė klasika. Didelis garsas, atjungtos pusės ir subtili linija sudaro stilingą stilių.

Spustelėtas atgal + atjungtas pjūvisSpustelėtas atgal + atjungtas pjūvis, autorius @javi_thebarber_

Spustelėtas atgal + atjungtas pjūvis

Šis vienodas, patenkinantis stilius yra plaukų formavimo pirštais rezultatas, kad būtų sukurtos tolygios bangos.

MohawkMohawk, pateikė @jackrobinsonpullen

Nugara nušluota

Čia yra labiau ekstremalus kirpimo variantas su ilgais plaukais, kurie kabo pakaušyje. Puikiai tinka vaikinams, kurie mėgsta ilgesnius plaukus, bet nori madingo stiliaus.

atjungtas pjūvis@russ_thebarber

Atjungtas „Reverse Faux Hawk“

Tai yra atvirkštinis dirbtinis vanagas, kurio plaukai pasiekia viršūnę galvos gale. Tai unikalus atjungtos išvaizdos vaizdas, kurio nematote labai dažnai.

Didelės apimties pjaustymasDidelės apimties pjaustymas, autorius @aaron_kiely_hair

Didelės apimties šepetys

Jei trokštate daug ir daug, nežiūrėkite toliau. Šiam stiliui nuplauti reikės gana ilgų plaukų, tačiau rezultatas yra stulbinantis.

Atjungtas pirštų suspaudimas Pomp + Slicked BackAtjungtas pirštų suspaudimas Pomp + Slicked Back, autorius @javi_thebarber_

Atjungtas pirštų šukavimas Pomp + Slicked Back

Štai dar vienas stilius, pasiektas erzinant plaukus pirštais. Šis pirštų šukavimas sukuria tekstūrą ir taip pat gali sukurti daugiau apimties.

„Undconneut Undercut“ su „Quiff“ viršuje„Undconneut Undercut“ su „Quiff“ viršuje, autorius @javi_thebarber_

„Undconneut Undercut“ su „Quiff“ viršuje

Šis švarus atjungtas pjūvis pasižymi staigiu šlifu ir subalansuotomis, išblukusiomis pusėmis. Kartu šie elementai sukuria labai tvarkingą stilių.

atjungtas mažai išblukęs pompadour@lianos_urban_cutz

Atjungtas „Low Fade Pompadour“

Šis stilius taip pat pasižymi mažu blukimu, kuris padeda atskirti šonus ir viršų, kad būtų užtikrintas maksimalus apibrėžimas.

Atjungtas „Pompadour“ su plaukų dizainuGarbanotas Undercut, pateikė @spukthebarber

Atjungtas „Pompadour“ su plaukų dizainu

Nuskusti plaukų modeliai tampa vis populiaresni. Čia yra subtilesnis technikos naudojimas, kuris suteikia vizualiai įdomų kontrapunktą nupjautiems nugaros plaukams.

Atjungtos garbanosAtjungtos garbanos, pateikė @criztofferson

Atjungtos garbanos

Vyrai su garbanotais plaukais, tai jums. Šis stilius leidžia garbanoms natūraliai išsiplėsti į išorę, tačiau išlaiko šonus gražius ir tvirtus.

Atjungtas „Pompadour +“ plaukų dizainasAtjungtas „Pompadour +“ plaukų dizainas, autorius @javi_thebarber_

Atjungtas „Pompadour +“ plaukų dizainas

Sugnybta nugara gali būti stilizuojama įvairiais būdais, be to, dėl to, kad šis yra padengtas minkštu pūku viršuje, jis tampa dešimt kartų geresnis. Šonai yra iškirpti, o ne jūsų įprasti, patikrinkite, ar ši įžūli skutimosi linija yra madinga.

Atjungtas pjovimas su šonine dalimiAtjungtas pjovimas su šonine dalimi, autorius @javi_thebarber_

Atjungtas pjovimas su šonine dalimi

Kas sako, kad vidurinė dalis visada turi būti retro, patikrinkite šį tą su šoniniu pjūviu, dėl kurio ši dalis yra šiek tiek šoninė. Be to, šonai yra išgaubti iki galo su tuo banguotu nusiskuto plyšiu, kuris suskaidomas į dvi dalis. Viršus visas storas, bet stumiamas bachas, kam tai nepatinka?

„Stand Up“ sruogos su „Undercut Fade“@gutierstudio

„Stand Up“ sruogos su „Undercut Fade“

Iš pradžių atrodo kaip šaltas šepetys, bet paskui, kai giliniesi, tada išeina geri dalykai. Šonai yra iškirpti, susiaurėję su šventyklos išblukimu, ir ne tik tai, kad linija susiaurinta su išblukimo užuomina. Šventyklos išblukimas yra sumaišytas su barzda, todėl atrodo labai sveikai.

Faux Hawk su atjungtu aukštu odos išblukimuŠoninis šlifavimas, pateikė @conortaaffehair

Faux Hawk su atjungtu aukštu odos išblukimu

Mes tai vadiname labai šukuosena viršuje su visomis vidutinio dydžio sruogomis. Tiesi tekstūra suteikia erdvės stiliui, kaip ir šukuosena. Šonai yra išgaubti plonu skutimu, kuris taip pat gali būti dalis. Linija yra išblukusi, o ražiena apačioje prideda daugiau pusiausvyros.

Paspaudus aukštyn ir atgal atjungtas Undercut + Line UpPaspaudus aukštyn ir atgal atjungtas Undercut + Line Up, autorius @javi_thebarber_

Paspaudus aukštyn ir atgal atjungtas Undercut + Line Up

Tai labai gerai gali būti teptukas, tačiau tai nėra kitas jūsų teptukas. Šonai smulkiai išblukę su įžūliu šventyklos išblukimu. Visa tai ir šone šlifuota viršutinė dalis daro šepetėlį gana skirtingą. Ir visa šiurkšti tekstūra yra dėl to dažo, kuris yra tamsiai sausas ir auksinis.

Atsijungęs šviesiaplaukis ir laisvas PompadourAtsijungęs šviesiaplaukis ir laisvas Pompadour, autorius @javi_thebarber_

Atsijungęs šviesiaplaukis ir laisvas Pompadour

Sluoksniavimas visada padeda, bet dar labiau stebina tai, ar galima jį suporuoti su kitu stiliumi, pavyzdžiui, šepetys yra suporuotas su pompadour ir abu yra sluoksniuoti, o jei žiūrite į rezultatą, ar tai nėra akių saldainis? ? Šonai padeda viršuje tvarkingai smailėti, o žemiausias šventyklos išblukimas yra.

„Wave Tube“ atjungtas pjūvis@dannyandcobarbers

Bangos vamzdis

Palauk minutę? taip, aš jo nemačiau jau seniai, gal amžinai. Šonai yra iškirpti, išblukę 1 dydžio kirpimo mašinėle, kad būtų pakankamai ilgio jaustis. Kiaušinių vyniotinio tekstūra viršuje yra labai retro stiliaus, be to, atsižvelgiant į tai, kad dėl šiurkštaus pakraščio šonuose viskas tampa gana madinga.

Atjungtas dirbtinis vanagas@z_ramsey

Atjungtas „Fohawk“

Parodykime rankas, kas mano, kad tai yra „fohawk“, o kas mano, kad tai yra įstrigęs šepetys? Tai universali vidutinių ar šiek tiek trumpų sruogų pusė su ta kieta dalimi, kuri taip pat yra šoninė dalis. Visa tai, kad pliusas yra išblukęs, yra geriausias dalykas.

Sugręžta atgal Undercut@thebarbacorp

Sugręžta atgal Undercut

Ei, tokia išvaizda atrodytų ant „Harley-Davidson“ dviračio. Tvirta atraižyta storų plaukų sruogų nugarėlė su iškirpimu šonuose. Visa tai ir balansas, kurį barzda atneša ant stalo, yra tiesiog tobulas, ypač su tais tamsiais plaukų dažais ir auksine barzda, čia tikrai yra stiliaus.

Undercut Brush UpKreditas: pinti kirpėjai

Asimetriškas kraštinis pjūvis

Kai turėsite tokį tūrį, geriau iš jo pasidarykite ką nors svarbaus, nes matote, kad tai tik klasė. Viršutinė dalis yra trumpai apipjaustyta, o po to – siaurėjanti, o po to – išblukusi linija, o visa tai baigiant, šonai išblukę tankiu barzda, subalansuojančia apačią.

Undercut su BarzdaPavarų perjungimas/Shutterstock.com

Undercut su Barzda

Sugrįžo atgal, patikrinkite. Stilingas pompadūras, patikrinkite. Ir įspūdinga apdaila, taip pat patikrinkite. Šonai išgauna geriausią iš viršaus su šiomis klastingomis ir siauromis pusėmis. Svarbiausia yra pusiausvyra, ypač su siaurėjančiu šventyklos mišiniu ir labai stora barzda padaro apatinį veidą labai vėsų.

Odos išblukimas Pompadour su kieta dalimiKreditas: pinti kirpėjai

Odos išblukimas Pompadour su kieta dalimi

Kietos dalys daro pjūvį labai aiškų ir aiškų. Viršutinė dalis yra šlifuota, o viršuje sėdi didelė puri pompa. Visa tai, kai šonai yra švarūs ir siaurėjantys. Atkreipkite dėmesį, kad šventyklos išblukimas veikia kaip barzdos mišinys, o tada ražiena tampa dar prasmingesnė.

„Undercut Undercut“

„Undercut Undercut“

Jei manote, kad produktai nėra tokie svarbūs, tiesiog pažvelkite į šį produktą ir patys įsitikinkite, kaip šauniai atrodo šis nupjautas nugaros pompadūras. Visa tai su išpjova šonuose tampa tobula šukuosena. Norėdami tai padaryti, sulenkite šonus, kad tankis būtų visas.

Pjovimo pjūvis atjungtas pakraščiuŠaltinis

Pjovimo pjūvis atjungtas pakraščiu

Ar kada pagalvojote, kas atsitinka, kai sukate dramblio kamieno šukuoseną į kitą pusę? Taip atsitinka, be to, pabraižymas išblukina. Tačiau šis yra gana griežtas, ypač tai, kad šoninis šlavimas yra per geras, kad būtų tiesa.

„Drop Fade“ su „Afro“ atjungimušaltinis

„Drop Fade“ su „Afro“ atjungimu

Afro plaukai yra kaip drobė, kurioje galima padaryti tiek daug garbanų ir plonos tekstūros, ir tai yra grynas teisingumas. Švarus šoninis šlavimas su apatine šonine dalimi ir plonu skutimu. Visa tai ir šalčio lašas išnyksta, todėl viskas tampa vienu žingsniu švaresnė.

Pūsta Undercut šukuosena

Pūsta Undercut šukuosena

Puff daro tai labai smagu, ypač kai jis suteikia kvapą gniaužiantį vaizdą su pjūviu, dėl kurio šoninė dalis yra gana stora, todėl gaunamas didelis garsas. Toliau, ši įžūli mėtyta viršutinė dalis jaučiasi, o šonai išblukę, kad atrodytų švaresnė.

Atjungtas „Undercut“ šviesių plaukų šoninis šlavimasAlones/Shutterstock.com

Atjungtas „Undercut“ šviesių plaukų šoninis šlavimas

Šoninės dalys šaunios, bet pasakykite, kada paskutinį kartą tai matėte? Turbūt niekada? Be to, šonai yra siaurėjantys, o išpjova daro šoninę dalį tokią kietą. Be to, dėl plonų plaukų šilkinių plaukų tekstūra tampa daug akivaizdesnė, gali prireikti kai kurių plaukų produktų, kad būtų galima kontroliuoti ilgas sruogas.

Nupjauti garbanoti ilgi plaukaiKreditas: pinti kirpėjai

Garbanotų ilgesnių plaukų kirpimas

Undercut plius aptakus išblukimas plius labai ilgos sruogos su didelėmis garbanomis viršuje. Visa tai su aukso spalvos paryškinimu daro visa tai labai madinga ir gali būti oficiali, jei stumiama atgal. Geriausia yra tai, kad barzda yra labai stora, kad subalansuotų išvaizdą ir storą, šiurkščią išvaizdą.

Brush Up Undercut išblukęsŠaltinis

Brush Up Undercut išblukęs

Ar tu irgi apstulbęs? Tiesiog pažiūrėkite į jį dar kartą su tuo pufu ir tuo pačiu metu tai yra šoninė dalis. Visa tai su išpjova su papildomu kūginiu išblukimu šonuose, o tai tik suteikia labai švarią išvaizdą. Be to, storesnė ražienų barzda apačioje daro ją subalansuotą.

Atjungti ploni plaukaiGorynvd/Shutterstock.com

Atjungti ploni plaukai

Ar matai našlės viršūnę? Be to, nukirptos ilgesnės sruogos yra tiesiog tobulos. Plius šonai yra išblukę. Dėl to šukuosena yra labai kontroliuojama ir patvari. Švaresnis požiūris tampa geresnis tuo švariu skutimu, negali to įveikti.

Atsijungę Undercut ir Ombre on French Crop@ moohammad_hamze

Atsijungę Undercut ir Ombre on French Crop

Kas sakė, kad reikia šalutinės dalies, ar reikia tikro atsisveikinimo? Pažvelkite į šį prancūzų policininką, kuris šiek tiek atsiskyrė į šoną su rąsto pakraščiu, dabar jis yra labiausiai pasaulietinis. Be to, šonas yra toks švarus ir nusmailėjęs, palaukite, ar lašas išnyks? Taip tai yra.

„Ombre Highlights“ ir „Undercut“Fotografavimas+žvaigždė+studija / Shutterstock.com

„Ombre Highlights“ ir „Undercut“

Jei buvo žvilgsnis, kuris buvo gražiai išmestas ir vis dėlto išsiskyręs į šoną, tai šis. Visa tai plius tik pažvelgti į tai, kaip jis yra šepetys šone, šoninė dalis yra tokia subtili, kad jos beveik nėra. Geriausia tai, kad barzda laiko inkarą ant apatinio veido, todėl visa tai yra subalansuota ir tvirta.

Kampinė slidi nugara ir pjūvis@rpb_nq

Kampinė slidi nugara ir pjūvis

Ar tai nesuteikia labai Tomo Shelby nuotaikos? Ypač su ta nukirpta nugara ir net ne tuo, dėl apatinio pjūvio jis tampa toks akivaizdus, ​​o išblukimas atrodo visiškai įžūlus ir švarus. Žinai, kad net būtų aišku, nusiskusti barzdą ir pakilti, tu gali atrodyti kaip Tomas Shelby.